Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Meilės burtų magija

Žinoma tarologė Gerda Red sutiko pasidalinti meilės burtų magija. Tikriausiai ne vienam įdomu, kas padėtų susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją ar kaip patraukti dominančio asmens dėmesį. Tarologė nedvejodama sako, kad ši diena trokštantiems sužinoti, kaip seksis meilėje – ypatinga.

Sakoma, kad meilės burtai yra žalingi, todėl neturėtų būti tiesiogiai susieti su konkrečiu asmeniu. Ar tai tiesa?

Meilės burtai gyvuoja nuo pat žmonijos atsiradimo. Nesveikintina tik tai, kas yra prieš žmogaus valią. Kas kita – sutaikyti susipykusias poras, sugrąžinti meilę sutuoktiniams, sustiprinti dviejų žmonių trauką vienas kitam… „Ką Dievas sujungė, žmogus lai neišskiria“, – bylojama. Tad jeigu ir nedrąsūs jaunuoliai bijo leistis į santykius, kodėl gi nepasitelkus meilės magijos, siekiant juos padrąsinti?

Kokie burtai padeda sužinoti, kad patinkantis asmuo yra taip pat neabejingas?

Šiuo atveju pakankamai išsami aiškiaregystės prognozė buriant Taro, M. Lenormand kortomis, atliekant aiškiaregystės seansą naudojant svarelį, virgulę, stebuklingąjį būrimo rutulį. Tokiais būdais išanalizuojamos dominančio asmens mintys, ketinimui, sužinoma, ką jis galvoja apie klausiantįjį, sudaromas jo psichologinis portretas, paaiškėja suderinamumo galimybės.

Kai kurie būrėjai naudoja magiją siekdami prišaukti meilę į dviejų žmonių širdis. Kur šiuo atveju yra riba tarp baltosios ir juodosios magijos? Ar galima gauti patinkančio žmogaus dėmesio apsukant aplink drabužio sagą plauką? Kokiais atvejais meilės magija yra pavojinga?

Juodoji magija – tai viskas, kas yra prieš žmogaus valią. Dviejų žmonių sutaikymas, kito asmens dėmesio atkreipimas – baltoji magija. Kas draudžia sujungti du žmones? Kodėl jų nepadarius laimingais, jeigu abu trokšta partnerystės? Juk tiek daug vienišų, norinčių meilės, šilumos žmonių. Plauko apsukimas aplink sagą, žemių bėrimas į batus – tai daugiau psichologiniai jaunų mergaičių žaidimai. Juk svarbiausia tikėti to, ką darai, galia.

Ar pati esate kada nors asmeniniais siekiais taikiusi meilės burtus?

Pats gyvenimas – didelis nepaprastas burtas. Stebuklas yra žmogaus gimimas, kad galime mylėti. Meilė – tai nuostabus jausmas, būsena, suteikianti žmogui sparnus. Skraidant meilės suteiktais sparnais gimsta genialios idėjos, kūriniai, atradimai ir net kyla karai. Meilė – galinga jėga ir dažnai – nuo žmogaus valios nepriklausantis jausmas. Gerai, jeigu jis abipusis. Žinoma, jaunystėje, dar mokyklos laikas, su draugėmis vaikščiojame pas būrėjas. Bet pati asmeniniais siekiais meilės burtų netaikau. Vyrų dėmesiu niekada nesiskundžiau. Sakyčiau, net priešingai – su atėjusiais konsultuotis vyriškiais užsimezga stiprus ryšys. Juk matau savo klientą kiaurai, žinau jo siekius ir lūkesčius priešingos lyties atžvilgiu.

Vyrai, taip pat kaip ir moterys, jaudinasi dėl meilės ir siekia sužinoti, kokie vėjai ateityje pūs meilės fronte?

Vyrų, peržengiančių mano būrimo salono slenkstį, vis daugėja. Jie labai jautriai reaguoja, jeigu mylimos moterys juos palieka. Nors ir būdami stipriosios lyties atstovais, vyrai užsigeidžia vienos merginos ar moters kaip vaikas saldainio, ir nieko daugiau nenori matyti, siekia, kad išsvajotoji taptų jų nuosavybe. Įsimylėję vyrai gali nuversti kalnus, ryžtis žygdarbiams. Atėję verkia net pasikūkčiodami. Vis daugiau skyrybų įvyksta vaikams užaugus ir palikus namus. Nustebtumėte, kiek daug yra moterų, nemokančių išreikšti savo jausmų. Ryškėja tendencija vyrams rinktis vyresnes partneres, juos masina jų intelektas. Kliūtimi netampa ir tokių moterų vaikai iš ankstesnių santuokų.

Tikima, kad Šv. Valentino dieną pirmas per televiziją ar radiją išgirstas, laikraštyje perskaitytas vyro ar moters vardas bus tas, kurį ir turės būsimas sutuoktinis. Dar sakoma, jog perpjovus obuolį pusiau ir suskaičiavus, kiek sėklų yra viduje, paaiškės, kiek vaikų ateityje pavyks susilaukti. Ką manote apie tokius Šv. Valentino dienos burtus?
Tikiu tik kortomis, o tokie ir panašūs pramanai – tik jaunų, romantiškų žmonių žaidimai. Sakyčiau, tai gana naivu ir infantilu.

Nemažai merginų tiki, kad Šv. Valentino dieną galima susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją. Kaip tą galima padaryti?

Siekiant to galima pasitelkti kai kuriuos ritualus. Vieną jų atskleisiu. Šis ritualas vadinasi „Meilės deivė“ ir atliekamas vakaro metu iš vasario 13-osios į 14-ąją dieną. Jums prireiks: 1 raudonos žvakės, rožių aromato vonios putų ar druskos bei tokio paties kvapo muilo, raudonų rožių puokštelės, raudonojo vyno. Pašildykite vyną, atsistokite vonioje ir pamažu pilkite vyną sau ant galvos sakydami: „Taip kaip vynas nuplauna mane, lai vienatvė, liūdesys pabėga iš mano gyvenimo.“

Tada pastatykite žvakę prieš veidrodį ir ją uždekite. Paruoškite rožėmis kvepiančią vonią. Įsivaizduokite, kad esate Grožio ir Meilės deivė. Su tokiomis mintimis panirkite į vonią. Vis galvokite, kad esate geidžiama, pati mylimiausia ir savimi pasitikinti moteris. Kai vanduo pradės vėsti, išlipkite iš vonios, išsimuilinkite rankas rožių aromato muilu, žvelkite į veidrodį, prie kurio stovi žvakė, ir ištarkite: „Kaip nuo mano rankų muilu nuplaunamas purvas, taip ir iš mano gyvenimo lai išeina problemos, skausmas, antsvoris, nusivylimai… Lai nuo šios minutės mano gyvenimą užpildo džiaugsmas ir meilė.“ Ritualą užbaikite fraze: „Aš – Meilės Deivė. Aš – pati Meilė.“ Tuomet išeikite iš vonios, papuoškite savo miegamąjį rožių žiedlapiais. Iškart gulkitės miegoti. Tą naktį būtinai susapnuosite savo būsimąjį mylimąjį, ir visus metus būsite graži, geidžiama bei mylima.

Ar Šv. Valentino diena yra kažkuo ypatinga siekiantiems sutikti savo antrąją pusę?

Sklando legendos, kad šią dieną iš dangaus nusileidžia pats Šv. Valentinas ir gelbsti vienišiems žmonėms, trokštantiems sutikti antrąją pusę. Tai sėkmingų susitikimų diena. Šv. Valentinas pasirūpina, kad šią dieną vienišiai sutiktų mylimąjį ir atrastų meilę, o šeimose vyrautų harmonija bei supratimas. Todėl dovanokite vienas kitam širdeles, gėles, renkitės rausvų, raudonų spalvų drabužiais, ir lai pasaulis šią dieną būna visas rožinis. Juk meilės niekad nebus per daug.

Nuo seno manoma, kad būtent šią dieną paukščiai sau ieško poros, todėl stebėkite dangų ir suprasite, kokį likimo siųstą žmogų jūs sutiksite. Jeigu varną, jūsų vyras bus sudėtingo charakterio, bet pasiturintis. Jeigu danguje žvirblis, vadinasi, jūsų išrinktasis bus geraširdis, draugiškas, švelnus žmogus, bet turės finansinių problemų. Jeigu išvysite šarką, jums lemta sutikti dosnų ir mylintį vyriškį. Sniegena pranašauja sutikti lengvabūdį, gerą ir labai romantišką asmenį. Jeigu padangėje skraido kėkštas, laukite vyro milijonieriaus. Ritualai, atliekami Šv. Valentino dieną, turi ypatingą galią. Juos pasitelkus galite sutikti meilę, patirti sėkmę ir įgyti pasitikėjimo savimi.

Kaip manote, kokias gėles turėtų dovanoti vyras savo mylimajai Šv. Valentino dienos proga?

Nesvarbu, kokios tai gėlės – rožės, pakalnutės, Jacintai, svarbu, kad būtų dovanojamos iš širdies. Moterų, kurioms bus įteiktos gėlės, šypsenos sužildys vyrų širdis. Gėles reikėtų dovanoti ne tik Šv. Valentino dieną, ir ne tik žmonoms ar mylimosioms, bet ir viršininkėms, mokytojoms, pardavėjoms, kaimynėms – visoms moterims. Kuo dažniau, tuo geriau. Juk kiekvienai moteriai taip malonu jaustis mylimai.

Ar jūsų praktikoje buvo atvejų, kada Šv. Valentino dienos burtai padėjo surasti ar sutvirtinti meilės ryšį?

Žinoma, tokių atvejų buvo. Savo klientams visada linkiu santarvės santykiuose, o vienišiams – surasti antrąją pusę. Apskritai meilės ritualai atliekami penktadieniais – Veneros dieną, o ypač veiksmingi tie, kurie atliekami Šv. Valentino dienos išvakarėse.

. Komentuoti>

 • laba diena,noreciau suzinoti,ar galima butu atlikti burimo ar magijos proceca,ir kokiu budu,kadangi as uzsienije.
  as noreciau susigrazinti savo meile,mes vienas kita labai mylejom,pragivenom 6 metus,turim 5 metuku sunu,bet mumis atstumas iskire,ir taip gaunasi kad ir musu bendravimas prapuola,ar galima kanors padaryti?susigrazinti milimaje,ir savo milima suneli,taip gavos kad givenom anglijoje kartu,o dabar atskirai,ji su vaiku italijoje,o as anglijoje,nezinau kaip susigrazinti,ar suaiti,kad butumem vel visa kartu,gal todel kad jausmai pasibaige,bet as jauciu kad be jiu negaliu giventi.

  Atsakyti
 • Labadiena esu begalo nusivilusi savo gyvenimu,gyvenu jau kaip penkti metai vokietijoi,susiradau drauga mes jau 4 metai kartu,is pat pradziu viskas buvo kaip pasakoi,bet laikui begant begalo mes atsalome nuo vienas kito miegame atskiruose kambaruose,pastovei mes baramesba,kaip man ji pakeisti kaip padariti kad atgitu ta aistra ta meile.bukit geri padekite man as esu nevilneviltija.

  Atsakyti
 • Sveiki, as su vaikinu draugauju jau 3 metus, istikruju buvo visko, pykomes, taikemes ir net zinau ar jis tik man sako kad mane myli ar meluoja, kaip tai isiaiskinti? Buvo ir su kita mergina kai buvom susipyke, kai paklausiau kodel jis su ja buvo, atsake kad man pavyda sukelti, ar galiu jio tiketi? Ačiu!

  Atsakyti
 • laba drau gas mane paliko pries metus negaliu be jo gyventi prarndu sveikata inikau i alkoholi nebenoriu be jo gyvent

  Atsakyti
 • sveiki,padekite susigrazinti buvusi drauga,sutiksiu su bet kuo

  Atsakyti
 • Sveiki.Mazdaug pries 3 men labai psikeite mano vyras.As jo nebepazinau Sugyvenom labai graziai,O paskui prasidejo,k Kaip be vietos,Isena is namu ir vel grizta .Verkia ,sako koks bjaurybe’,koks slykstyne.O po dienos kitos vel lekia pas ja.Sako negaliu be jos.Ir taip kartojasi.svarbiausia ji jam ramybes neguoda.Sambina,raso.Namo kvieciasi,o jis kaip isprotejes,Nebesusigauo savo jausmuose.Ar galima jam padeti atsikvoseti

  Atsakyti
 • Sveiki,
  Pries metus per jonines atsitiktinai susipazinau su vyriskiu kuris patrauke mano demesi ir manau as jo demesi.
  Viskas lyg ejosi graziai ,bet per metus mes manau prisirisom labai prie vienas kito…ir staiga jis padejo
  tolti nuo manes lyg bijodamas to…Kaip man jy susigrazint vel?Prasau patarkit.As jy myliu ir man jo truksta …Gal atsirado kita net nezinau …kaip man jy susigrazint? Padekit.Aciu…

  Atsakyti
 • mes su vyru gyvename jau 19 metu.dingo pasitikejimas,pagarba ir meile.du svetimi zmones.turime 3 vaikus.kodel taip nutiko?kas kaltas?mes patis?aciu

  Atsakyti
 • su vyru gyvename jau8 metai.auginame 2 vaikucius.atsaloma vienas nuo kito.jau rupi ir i kitus pasizvalgyti.noreciau,kad ir vel viskas butu,kaip ir pirmaisiais metais.manau,man tikrai reikia jusu patarimo ir pagalbos,kad issaugot santuoka.be burtu ir magijos tikrai neapsieisiu. padekite.ACIŪ…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.