Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Liūtas

liūtas LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

„Apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti…”


Stichija: Ugnis
Planeta: Saulė
Diena: sekmadienis
Devizas: „Aš noriu”
Spalva: oranžinė, auksinė, šviesiai ruda ir skaisčiai raudona
Akmuo: gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas
Valdomas namas: Penktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Beždžionė
Priešais esantis ženklasVandenis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Liūtas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Liūtas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Liūto simbolis – stilizuota galva su karčiais. Šiuo metu pats karščiausias vasaros laikas, Saulė spinduliuoja didžiausią savo jėgą. Saulė – tai Liūto valdovė. Dabar jau pasibaigė daugumos vaisių augimas, kaip ir šiuo metu žmogaus gyvenimo tarpsnyje – brandumo ir didžiausio pajėgumo laikotarpis. Tai jaunystė, savo stiprybę norinti įrodyti sporte, žaidimuose ir meilėje. Pabunda domėjimasis priešingąja lytimi, norima ištirti ir pajusti savo kūną.

Nelabai prisiimama atsakomybė už save ir kitus, bet labiau išvystytas išdidumas ir savigarbos jausmas. Vien jau dėl to fakto, kad jis yra, dėl savo savitumo, Liūtas – jaunuolis, – trokšta pagarbos ir gėrėjimosi juo. Kadangi jis yra labai žavus, paprastai nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus. Bet, o varge, jei Liūtas nebus gerbiamas! Tuomet kiekvienas pajus jo įžeistą tuštybę, netgi pykčio priepuolius. Visi kiti žmonės pirmiausia turi jį garbinti ir pataikauti. Partnerius taip pat dažnai renkasi pagal tai, ar jie skatina kitus žmones garbinti Liūtą. Nors tai rūpestingas ir ištikimas Zodiako ženklas, tačiau nėra sutvertas tikrai užuojautai, nes, deja, visuomet viršų ima jo paties asmenybės svarba.

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

Pirmasis dekanas (liepos 23 – rugpjūčio 2 d.). Pagrindinis devizas – puošmena.
Griežta priklausomybė įsigalėjusiai tvarkai netrukdo Liūtui judėti gyvenime pirmyn ir realizuoti savo sumanymus. Būdingas Liūtui egoizmas padeda įgyvendinti svajones. Jis turi puikų skonį. Moka sukurti interjerą, pabrėždamas teigiamybes ir paslėpdamas trūkumus. Tai lyg menininko kova su šviesa ir tamsa. Draugams ištikimas, nors jų turi nedaug. Turi milžiniškų gyvenimo resursų ir sugeba atsigauti.

Antrasis dekanas (rugpjūčio 3-13 d.). Pagrindinis devizas – intelektas.
Turi analitini protą, kuris leidžia lengvai ir neklystamai padaryti tai, ko kiti pasiektų tik įtempę visas jėgas. Jis moka nukreipti kitus jam norima kryptimi. Labai didžiuojasi sėkme. Valdžia ir atsakomybė jo neapsunkina. Tačiau kruopštus darbas jam nuobodus ir, esant bet kokiai galimybei, stengiasi atsikratyti jo. Greitai susierzina, tačiau greitai ir atlėgsta. Jam patinka pasilinksminimai ir panorėjęs gali būti kompanijos dvasia.

Trečiasis dekanas (rugpjūčio 14-23 d.). Pagrindinis devizas – eksperimentavimas.
Audringus veiklos periodus keičia atsipalaidavimas. Liūto intelektas nuolat reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių. Jis juos randa visur. Jeigu tik praranda sugebėjimą susikaupti, tai tampa nieko nematantis ir negirdintis. Sritis, kuria domisi Liūtas, turi nuolat traukti.

Charakteris

Gimusieji po Liūto ženklu turi didžiausias galimybes tapti lyderiais. Šių žmonių pašaukimas – ne tik valdyti, bet ir mylėti. Deja, dauguma Liūtų yra labai nelaimingi, jeigu nesijaučia garbinami. Šie žmonės kilnūs ir taurūs, mėgsta teisingumą. Pasaulis jiems – tarsi didžiulė scena; Liūtai dažnai pasižymi dramaturgo talentu bei polinkiu dramatizuoti.

Privalumai: žaismingumas, kūrybiškumas, gebėjimas vadovauti, svetingumas, mokėjimas išlikti oriam net ir nepalankiausiom sąlygom.
Trūkumai: dažnai nepagrįstas išdidumas, tuščiagarbiškumas, polinkis viską dramatizuoti, perdėtas savęs vertinimas.

Vaikystė

Mažieji Liūtukai yra reiklūs ir įnoringi. Jie trokšta turėti viską, kas tik geriausio, o jeigu tėvai ne visada įstengia patenkinti tokius jų poreikius, neretai puola į isteriją. Kita vertus, šio ženklo vaikų praktiškai neįmanoma įtraukti į vadinamąsias „blogas kompanijas” – vien dėl jų asmeninio išdidumo jausmo. Iš prigimties vaikai Liūtai išsiskiria imliu protu, lengvai mokosi, bet labai nemėgsta užsiimti sportu. Juos galima pamėginti suvilioti nebent pačiomis prestižiškiausiomis bei unikaliausiomis fizinio aktyvumo rūšimis – lauko tenisu, kalnų slidinėjimu, plaukimu, pramoginiais šokiais. Liūtai daug skaito, mėgsta klausytis geros muzikos. O draugų tarpe stengiasi visada išlikti dėmesio centre.

Vyras – Liūtas

Darbas. Šio ženklo žmonės išsiskiria pačiomis didžiausiomis gyvybinėmis galiomis, nes juos ypač veikia Saulė. Dažniausiai visi vyrai Liūtai jaučiasi esantys aplink vykstančių įvykių centre. Beveik visiems šio ženklo atstovams taip pat būdingas asmeninis žavesys bei gebėjimas suvaldyti bet kokią situaciją, kai tam prireikia tvirtybės ir išminties. Liūtai paprastai renkasi tokį darbą, kur būtų pastebimi ir kuris leistų pasiekti šlovės ir sėkmės. Jie nemėgsta būti pavaldūs, o iš aplinkinių tikisi žavėjimosi savo pasiektais rezultatais. Garbėtroška verčia juos atiduoti darbui visą savo laiką ir jėgas. Tačiau kartais jų pasitikėjimas savimi gali peraugti į pagyrūnišką, o išdidumas – į pasipūtimą. Todėl vieni juos tiesiog dievina, o kiti – neapkenčia. Ne taip svarbu, kokioje srityje jis susiras užsiėmimą. Esmingiausia tai, jog Liūtas sugeba išsikovoti vadovo vietą, kuri, jo manymu, priklauso tik jam. Taigi tinka kiekviena profesija, žadanti puikią karjerą. Geriausias veiklos laukas Liūtams – pramonė, juvelyro darbas, valstybinė ir diplomatinė tarnyba, sportas, pramogų verslas, teatras, kinas. Liūtą gali žavėti ir savarankiškas darbas, kur esi pats sau ponas ir viršininkas. Liūtams nevertėtų rinktis darbo nedidelėse firmose, ar mažuose kolektyvuose.

Draugystė. Liūtai savo garbėtroškos patenkinimo ieško ir draugystėje, jie tiesiog negali gyventi be pagyrų ir pataikavimo, niekada neatleidžia išdavystės ir dažnai pasitenkina vieninteliu, tačiau labai atsidavusiu draugu, kuris nuoširdžiai žavisi jų asmenybe. Šio ženklo atstovų ramūs draugiški santykiai netenkina. Narsuolis Liūtas gali pasiaukoti dėl draugo mūšyje, tačiau vargu ar pakęs ilgą bendravimą su nuobodžiu žmogumi. Kritikuoti Liūtus beprasmiška, išmintingiau yra juos girti netgi su nedidele pataikavimo priemaiša. Litų pagalba yra nepakeičiama užmezgant dalykinius ryšius bei sudarinėjant finansinius sandorius.

Meilė. Meilėje Liūtai romantiški ir kilniaširdžiai, jie apsupa savo išrinktąją rūpesčiu ir neužmiršta nuolat žavėtis jos privalumais, visiškai nekreipdami dėmesio į trūkumus. Liūtams patinka leisti vakarus prie žvakių, romantiškos muzikos fone. Paprastai šio ženklo atstovai – aistringi žmonės ir mylėdami yra labai jautrūs. Jie lengvai pasiduoda seksualiniams troškimams, tačiau iš išdidumo retai kada sau leidžia šeimyninę neištikimybę. Idealiausios Liūtų santuokos būna su Avino, Šaulio ir Svarstyklių ženklų moterimis.

Moteris – Liūtas

Darbas. Liūtės iš prigimties išdidžios, neretai netgi pasipūtusios ir šiek tiek kaprizingos. Jos mėgsta būti dėmesio centre ir faktiškai negali pakelti jokio fizinio darbo. Kaip ir šio ženklo vyrai, moterys Liūtės dažnai užima vadovaujančius postus ir, užimdamos juos, retai kada leidžiasi į kompromisus. Šio ženklo atstovės yra geros bei profesionalios valstybės tarnautojos, teatro režisierės ir vadovės, įmonių vadovės ir administratorės.

Draugystė. Šio ženklo atstovės stengiasi bendrauti su panašiais į jas pagal kilmę ir padėtį visuomenėje žmonėmis. Tačiau su savo draugėmis retai kada būna iki galo nuoširdžios bei atjaučiančios. Draugystėje Liūtės paprastai naudojasi savų tikslų pasiekimui, bet gali pademonstruoti ir kilnumą bei pasielgti nesavanaudiškai – nors tik išimtiniais atvejais. Nuo pat ankstyvos vaikystės joms daug mielesnė vyriška draugija, tad be draugių moterų Liūtės gali apsieiti ir visiškai.

Meilė. Liūtes išskiria netgi jų eisena – tolygi, gracinga, su aukštai pakelta galva. Joje atsispindi tuo pačiu ir Liūčių išdidumas, ir siekis atrasti gyvenime savęs vertą partnerį. Daugelis moterų Liūčių, puikiai suvokdamos savo patrauklumo galią, mėgsta manipuliuoti vyrais. Joms labiausiai patinka jaustis esančiomis dėmesio centre ir visiškai nežavi buities rūpesčių tvarkymas. Net ir su savo vaikais Liūtės stengiasi išlaikyti distanciją, todėl šeimoje vaiko auklėjimu daugiausiai užsiima tėvas arba seneliai.

Patarimai vyrams: Liūtės paprastai ieško vyro, kuris sugebėtų padaryti karjerą. Pačios moterys, gimusios po šiuo ženklu, linkusios puoštis, didelį dėmesį skiria daiktams. Labai mėgsta dovanas. Nepamirškite bet kokia proga maloniai nustebinti savo žmoną ir būkite jai dėmesingas.

Sveikata

Prigimtis apdovanojo Liūtus stipria sveikata. Saulė, kuri daro jiems didelę įtaką, teikia daug galių ir energijos. Todėl šio ženklo atstovai retai kada serga sunkiomis lėtinėmis vidaus organų ligomis. Tačiau neretai nukenčia per nelaimingus atsitikimus, patiria įvairias traumas, lūžius, išnirimus, patempimus, nes jų kaulai ir sąnariai yra ganėtinai trapūs. Sulaukus pagyvenusio amžiaus, Liūtams reikia būti ypač atsargiems, nes tuomet kaulai prastai suauga.

Didelė Liūtų problema yra nepakankamas rūpestis savo sveikata. Silpniausia vieta Liūto organizme yra kraujo apytaka ir, žinoma, širdis, nuo senų senovės laikoma kaip gyvybės, stiprybės ir drąsos buveinė. Jei planeta silpnai pasireiškia Liūto ženkle, gali išsivystyti polinkis sirgti širdies bei kraujotakos ligomis. Jaunystėje daugeliui šio ženklo atstovų gali pasireikšti aritmija, kuri vėliau praeina. Tačiau jeigu Liūtai ir toliau nesirūpina savo sveikata, širdies aritmija gali išsivystyti ir brandžiame amžiuje, tuo pačiu grėsdama daugeliu problemų bei priversdama patirti įvairių nemalonumų. Polinkis daugelį ligų persirgti vaikščiojant, gali tapti ir rimta jų komplikacijų priežastimi, paskatinti širdies nepakankamumo išsivystymą. Todėl pasireiškus bet kokiems su širdies veikla susijusiems sutrikimams ar simptomams, Liūtams būtina kuo skubiausiai kreiptis į gydytojus.

Be širdies ligų, Liūtai neretai kenčia nuo ūmaus ir lėtinio bronchito, kepenų ligų. Daugelis Liūtų nėra linkę į nervinius sutrikimus ar stresų sukeltus nervinius priepuolius. Tačiau kai kurie šio ženklo atstovai kenčia nuo kaklo ir veido srityje pasireiškiančios neuralgijos, sukeltos trišakio nervo uždegimo. Profilaktiškai nuo to galima apsisaugoti labiau tausojant savo sveikatą, vengiant skersvėjų ir pernelyg didelių fizinių organizmo apkrovų.

Liūtams būdingos didžiulės gyvybinės energijos atsargos, ir todėl jie atkakliai priešinasi bet kokioms negalioms. Paprastai jie netgi vengia kreiptis į gydytojus. Norintiems atsipalaiduoti Liūtams galima patarti mokytis meditacijos. Liūtai – Saulės vaikai. Jie nemėgsta apniukusio oro, lietaus, darganos. Sunkiomis geomagnetiniu požiuriu dienomis jiems gali paūmėti širdies ir kraujagyslių sistemos ligos. Liaudies medicina pataria Liūtams naudoti saulės vonias, lankytis soliariumuose žiemos laikotarpiu, ženšenio ir sukatžolės nuovirus.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – vynuogės, abrikosai, kriaušės, slyvos, bananai, mandarinai, persimonai, granatai, figos, arbūzai.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, ropės, bulvės, ridikai, česnakai, morkos, ropiniai svogūnai, moliūgai, petražolės, salierai, agurkai, aguročiai, žalieji žirneliai, baklažanai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – sorų, grikių, kviečių.
Bitininkystės produktai – grikių medus, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių taukai ir avių lajus.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – jautiena, aviena, triušiena, elniena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – baltasis omulis, sterkas.
Pieno produktai – grietinė, kefyras, grietinėlė, pienas, fermentinis sūris, varškė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Šio ženklo žmonės kupini gyvenimo džiaugsmo ir optimizmo, tačiau ir juos nemalonumai kartais išmuša iš vėžių. Taip dažniausiai nutinka, kai kas nors užgauna Liūto savigarbą. Norėdamas susigrąžinti „žvėrių karaliaus” titulą, Liūtas turėtų pasidabinti gražiais drabužiais, papuošalais, nueiti į teatrą, koncertą ar į svečius. Vos tik Liūtas pajunta aplinkinių dėmesį, jo blogos nuotaikos – kaip nebūta.

Liūtams labai tiktų Aleksanderio atsipalaidavimo pratimai. Liūtai mėgsta tiesią, taisyklingą stovėseną. Reikėtų atsisėdus ant kėdės, nesiremti į atlošą. Paskui įsivaizduoti, kad nuo kūno vidurio keliamasi aukštyn. Keltis reikia labai lėtai ir tik tiek, kiek galima. Galvą reikia laikyti tiesiai, įsivaizduojant, kad prie pakaušio pritvirtinta virvutė tempia statmenai į viršų.

Jeigu po šiuo ženklu gimęs žmogus ką nors nusprendė, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritariančius, Liūtas gali iškeliauti vienas pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Kelionėse šio ženklo atstovai semiasi ir kūrybinio įkvėpimo; jie iš anksto nori žinoti visas būsimos kelionės smulkmenas. Paprastai Liūtams nepatinka maršruto pakeitimai, jeigu tai ne jų pačių pasiūlytos permainos. Tėvai Liūtai nėra linkę palikti savo atžalas namuose ir keliauti vieni. Keliaudami su grupe, jie sunkiai bendraus su savo ženklo žmonėmis, o būdami tarp ryškių asmenybių gali susirgti dėmesio stokos liga. Atsidūrusiam nelaimėje bendrakeleiviui nestokos užuojautos, širdies šilumos ir padės kuo galėdami.

Kraudamiesi kelionės lagaminą, Liūtai turi pagalvoti ir apie rūbų patogumą bei praktiškumą, o ne tik apie tai, kokį padaryti įspūdį. Ryškios klimato permainos bei kiti veiksniai gali neigiamai atsiliepti širdies veiklai. Be to, po Liūto ženklu gimusiems žmonėms kelionėse reikia saugoti savo stuburą. Ypatingai gerai Liūtas turėtų jaustis karštose dykumų apylinkėse arba kalnuose. Šiam zodiako ženklui vertėtų aplankyti Siciliją ir Italiją, taip pat Prancūziją, o svarbiausia – Kaliforniją.

Suderinamumas

Liūtas ir Avinas
Liūtas ir Jautis
Liūtas ir Dvyniai
Liūtas ir Vėžys
Liūtas ir Liūtas
Liūtas ir Mergelė
Liūtas ir Svarstyklės
Liūtas ir Skorpionas
Liūtas ir Šaulys
Liūtas ir Ožiaragis
Liūtas ir Vandenis
Liūtas ir Žuvys

. Leave new

 • Visa tiesa. Tik ne del vaiku

  Atsakyti
 • Perskaiciau ir pagalvojau koks ziaurus zenklas.. Po to komentarai, ‘mes liutes, kokios mes fainos’ 😀 tikiuosi kuo maziau sutikti sio zenklo atstoviu

  Atsakyti
 • Deimante
  2015-07-11 11:16

  Tai tikra tiesa turiu dvi drauges kurios liūtes

  Atsakyti
 • Tikra tiesa! ne 100%, bet 99% tikrai! Ypač dėl santykių su Vandeniais

  Atsakyti
 • As net nezinau as esu drasus bet jaigu ieskai paneles as ir susirades ta panele su kuria nesu pazystamas tai nesu drasus nei kiek nor esu Liutas! Bet reikes buti drasem 😀 nu jo

  Atsakyti
 • Paskaičiau ir pagalvojau, kad tikrai apie mane rašo viską. Tiesiog vau buvo. Nors šiaip, labiau egoistas esu, bent taip aplinkiniai sako. Spalvos, tai nelabai atitiko, mėgstamiausia tamsiai mėlyna yra. Nors nieko prieš esu prieš raudoną ir rudą. 🙂

  Atsakyti
 • svetlana
  2014-04-18 18:59

  Tiesa, kad jie mėgsta dėmesį, puoštis, būti išdidūs ir jautrūs. šeip viskas tiesa. LIŪTAI VALDO………….

  Atsakyti
 • Man visiskai neatitinka. Nemegstu buti demesio centre, visada save nuvertinu, nepasitikiu savimi, nemegstu kai laba daug giria ir t.t. Jau geriau bunu „seselyje” nei demesio centre. Kiek kitu liutu pazystu tai taip, tokie, bet as kazkokia kitokia, toks vaizdas, kad as ne liute… „As noriu” cia isvis… geriau gavoju „Ar reikia” ?

  Atsakyti
 • su venu punktu nesutinku bent as labai miegstu sportuoti o ten rasoma kad liutai nemegsta spuortuoti !!!!!

  Atsakyti
 • as esu liute esu gimusi rupjucio 1995.08.18d, as esu tokia,gera nuosirdi bet kai kas sunervina as pradedu drebeti bet nepulnu tik uztinka sulpnumo pozimiai bei sirdies smarkus tuksenimas gal tai normalus pozymis :)tkriausiai kas ira liutes zino tokius pozymius

  Atsakyti
 • esu liute esu gimusi rupjucio18 diena 1995.08.18 kaip bunu pikta trenku durim uzeina priepoliai jai kas uznervina

  Atsakyti
 • Pazabojus perdeta savigarbos jausma kontroliuojant savo valdinguma bei grieztuma liutas gali buti nenugalimas tik vienintelio ko liutui tikrai reikia ismokti norint gerai gyventi tai ismokti savikritikos ir moketi nusileisti bei pripazinti savo klaidas o visos kitos vietos ir taip pacios stipriausios is visu :DDDD

  Atsakyti
 • nesakysiu
  2013-10-29 20:55

  as liute ir tai viskas kas ten parasyta yra tikra tiesa turiu sese ji yra jautis ir mes nesutariam 😀 kaip ten ir parasyta ;D visdelto mes liutukai rrrr :DDDDD

  Atsakyti
 • fujistas
  2013-10-19 08:52

  esu liutas taip pat , cia aprasymas labai atitinka liutus , tik viena visai nesamone , del tingejimo , jau nuo pat vaikystes niekada nesu net pagalvojes apie tai , net pietu miego nemegodavau kazka vis norisi veikti , o visa kita tai tiesa ir taip yra , Liutai mes jega 🙂

  Atsakyti
 • visiska priesingybe,esu liutas ir mano horoskopas absaliuciai neatitinka manes……

  Atsakyti
 • liutai tai geras zodijakas

  Atsakyti
 • as taipat esu liutas tai wiskas kas parasita yra tiesa buna wisko pas mane nes man tik bus 19m ir jau wadowauju statybuose pradejau wadowauti del to nes direktorius pamate jog pas mane yra daug energijos suprantu daug ka priestarauju jei kas ne taip jei pamatau jog kas daroma ne taip pradedu eiskinti kaip tai dariti direktoriu tas lb patiko todel jis mane paskire brigadininku kai jis tai padare tai man pasireiske tinginiukas as tiesiog atsisedu ir eiskinu nk pats neweikdamas td man tas lb nepatinka na bet jei pamatau jog manes neklauso ir wistiek netaip daro kaip as pasakiau tada emuosi to darbo pats kad padariti ji gerai tesiog ta tinginiuka nuweju salin ir pats pradedu weikti

  Atsakyti
 • su panelem liutem taip apsaugok tu dieve 🙂 Liutes partneris seimoj bus po padu 99%.Kadangi as jautis gyvenimo sito nebutu,tai tik karstas seksas su lietuvem ir skirtis,ilgiau menesio neiskesciau pastovaus reguliavimo.Bet lovoj jos tikros liutes 😛

  Atsakyti
 • tiesiog tiesiai y desimtuka

  Atsakyti
 • Esu liute bet cia dalis tiesos aprasyta.
  „cia lb tinka posakis..nespresk apie knyga,is virselio”(*^~^*)

  Atsakyti
 • Skorpionas
  2013-01-11 10:38

  Kad liutai kritikos nepernesa tai faktas, ir ta kritika tau grazins kiekviena pasitaikiusia proga, niekada nepamirs prikisti, savanaudiskumas taip pat nesvetimas, o ypac siutina saves statymas auksciau kitu, na nieko nepadarysi karalius juk, o su skorpionu manau sajunga visai neimanoma is patirties sakau, pakritikuoji paskui kai prikisa nu nesigauna nutylet is mano puses o tada nesusilaikes igeli, ji aisku skoloi nelieka na o tada prasideda ir chiroshima ir nagasakis 🙂

  Atsakyti
 • Na zmones , as Liutas ir tuom didziojuosi , ir zinot tai tikra tiesa 😀 , as visada noriu buti demesio centre ir aisku man lengva ten patekti 😀 esu zavus ir tinginis 😀 bet kai neiseina man susikauptu kaio ir sako esu nematantis ir negirdintis 😀 ir tikrai esu biski kaip ir tingynis 😀

  Atsakyti
 • Sis liutas tai durnas zodiako jis nei simtatiskas. Ojai jis butu geras tai suprasciau ji yra bejegis :PP :DDD

  Atsakyti
 • Martynas
  2012-12-07 21:12

  Kaip pirstu i aki viskas viskas atitinka :DD

  Atsakyti
 • Tiesiog Aš
  2012-11-20 20:03

  Na ir pataikė čia,kaip tik viskas apie mane aprašyta 🙂

  Atsakyti
 • MarijaLiutas
  2012-11-15 20:57

  Visiška tiesa 😀

  Atsakyti
 • sutinku su visais apie liutus aprasytus komentarus,draugyste su jais buna nuostabi,draugaukite,mergaites,bet atminkite jai sumanysite isteketi tai galiu patvirtinti myles ir jus,bet nei vieno sijono nepraleis tai galiu patvirtinti.pro tai praejau,sekmes liutams medziokleje o medzioti tai jiems sektusi kalnuose kur daug laisvu aviu

  Atsakyti
 • man liutai labai patinka del to nes liutu ir visokiu rusiu aisku dabaqr:D

  Atsakyti
 • True story! Grynai viskas tiesa, kartais nemegstu savo charakterio bet dazniausiai man jis patinka:DDD

  Atsakyti
 • Perskaiciau komentarus ir nusprendziau parasyti.
  Esu tas skorpionas kaltinamas ir tuo ir anuo,ir turiu drauge liute.Konfliktu yra pakankamai bet visada esu pasiruoses juos spresti issikalbant ir surandant protinga kompromisa,bet jai tai netinka.Esu svelnus ir romantiskas.Taciau svelnumo,jai beveik nereikia,pati man jo irgi nesuteikia.Romantiskos dienos,vakarai,naktys,
  valandos ar bent jau minutes jai taip pat nereikalingos.
  Pastoviai pirkdavau geles,bet sulaukiau tokiu dienu,kad ar nupirktum geliu,ar lasiniu,reakcija butu ta pati.
  Ji arogantiska ir savanaudiska,pergivena tik del savo bedu,neturi jokios uzuojautos kada as esu bedoje.
  Ji nepriima kitokios nuomones,kitokio skonio,jos negalima kritikuoti.Joks pasigincijimas su ja neimanomas,
  tai priveda ja iki didziauso pykcio priepuolio.
  Jeigu tai yra budinga ir kitoms,tai ta zenkla „liutas” reiketu pervadinti i „monstras”.
  Esu su ja iki siol todel,kad myliu,o meileje yra ir viltis,kad gal but,kazkas,kazkada pasikeis.
  Apskritai,tai as ziuriu skeptiskai i situs suderinamumus,
  nors kazkada jais tikejau,bet tada man buvo 20,o dabar 43 metai.Manau,kad mylintis vienas kita,moteris ir vyras,ir ieskantis protingu problemu sprendimo budu,nepriklausomai nuo ju isskirtiniu charakterio bruozu,gyvens kartu ir laimeje,ir nelaimeje iki gyvenimo pabaigos.

  Atsakyti
 • Sphinxsas
  2012-04-02 10:32

  Su visais jumis sutinku, ir šis straipsnis ties. 😉

  Atsakyti
 • idomu kdl liutai turi daugiausia komentaru 😀 arba kiti juos taip megsta arba patys apie save megsta komentuot 😀

  Atsakyti
 • O del susitikimo tai but saunu, as svajojau apie LT liutu kluba ar siaip kokia asociacija, kuri sakykim uzsimtu labdara…. Ai uzsisvajojau! Bet kad tiesa parasyta, tai sutinku! Su atejusiu pavasariu Liutukai!!!

  Atsakyti
 • klaudija
  2012-02-20 12:38

  tai vis del to su kuo geriausiai sudera liutas?

  Atsakyti
 • palmetas
  2012-02-17 00:05

  daugybe tiesos bet yra ir suklydimu.. del tinginevimo neklysta nk liutas meksta tinginiaut ypatingai mane vilioje perspektyva gulet ant saules 😀 tas tikrai suteike jegu.. be to musu pasitikejimas kitais yra perdetas 🙂 mes pernelyk geri siulyciau y tai atkreipti demesy nebuti per geriems nes tai mums daznai patiems atsiliepia….

  Atsakyti
 • Isdidumas,manimas kad kalnus nuversi IR taip toliau…tikrai nesididziuoju,100% TIESA,o susitikt butu visai idomu.

  Atsakyti
 • O gal reiketu padaryt visu liutu susitikima? 🙂 Kaip manot?

  Atsakyti
 • Živilė
  2012-01-09 20:30

  Esu liūtė, ir viskas tiesa 99,9%;-)

  Atsakyti
 • Na o as visai nesididziuoju tokiomis savybemis kaip mano isdidumas, puikybe, noras buti dievinamu. Nors viduje esi paprastas, bet kartais sios savybes prasiverzia. Mes tikrai nesam idealus ir patys geriausi! Pazistu daug geresniu uz save!

  Atsakyti
 • liute :)
  2011-12-30 14:30

  sveiki! dziaugiuosi esanti liute 🙂 zmogus turi jausti savo verte, aisku su protu. meileje labai kisa koja tiek vidinis tiek isorinis grozis, greitai prisirisu, bet greitai ir atsalu. labai metausi meileje. bet labai dziaugiuosi savimi kaip asmenybe ir dziaugiuosi turinti si zenkla!

  Atsakyti
 • viskas tiesa ir apie tingesi ir del meiles diziuojus kad esu liuto zenklu

  Atsakyti
 • Karalius
  2011-12-07 21:32

  Stiprybės broliai/sesės liūtai! :]

  Atsakyti
 • Visiška tiesa apie mane 😀

  Atsakyti
 • auraliute
  2011-11-07 20:59

  man labai atitinka sis aprasymas,manau cia daug kam pritiko,tik ne visiems viskas-vienas labiau tinginys kita labiau egoiste ir t.t,as megstu kai mane giria,nemegstu rrrrrrrr (labai nemegstu)kai manes neklauso,ir AS NORIU kad buciau demesio centre ir kad manes visi klausytu,nes as-lydere,nes as LIUTAS :)buckiai visom didelems katytems…rrrrr.

  Atsakyti
 • Nu jooo , va cia tai tiesos labai daug 😉

  Atsakyti
 • Na ka cia parase tai viskas yra totali tiesa bent jau apie mane!:)

  Atsakyti
 • edgaras baskys
  2011-09-27 22:58

  DAUG TIESOS Atskleide horoskopas bent kai as Liutas daznai bunu optimizuotas

  Atsakyti
 • visiška tiesa ;]

  Atsakyti
 • Yra tiesos, bet neviskas, nemanau kad liutai save taip isaukstina, buna labai didingi, kaip cia rasoma 🙂

  Atsakyti
 • visiska tiesa kartais man uzeina tie tinginumo priepoliai….. Ir tynginiauju visa diena o kartais net 4 dienas:DDD

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.