Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

LIUDVIKA

Vardo diena: 01.30.
Vardo skaičius: 5
Vardo reikšmė: Liudvika iš germanų vardo Hludwig, kuris reiškia „šlovingas karys”.

Pagal pirmą vardo raidę: L – jautrus grožio suvokimas, artistiniai sugebėjimai, siekimas pasidalinti žiniomis ir jausmais su partneriu. Esate linkusi į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate dora ir atvira, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkusi į atsitiktinumus.

Panašūs ir giminingi vardai: Liuda, Liudvė, Liudvina.

4 komentarai. Komentuoti>

 • Liudvika ;)
  2011-06-07 09:01

  Daugelis dalykų yra gryna tiesa apie mane. Tiesa irgi nesu gražbylė. Ir esu linkusi tiek pasipasakoti, tiek išklausyti. Talentų daug turiu, bet tik vienas iš jų galėtų būti darbu… Piešti tikrai nemoku ir nemėgstu.
  Nesu radikali ir lengvabūdiška. Labiau linkusi į savikritiškumą, smulkmeniškumą. Stengiuosi būti paprastu, linksmu ir įdomiu žmogumi.

  Atsakyti
 • Liudvika
  2011-03-20 12:26

  Nesu gražbylė, neieškau nuotykių, nemoku ir nemėgstu įtikinėti, finansinių projektų apskritai vengiu, niekada nesiveržiau į valdžią ir joje nebuvau (nors galimybių buvo),nesu plepė, mėgstu ne kalbėti,o klausyti,įsiklausyti ir suprasti kalbantįjį. Pasitaiko (tačiau itin retai) pamiršti išjungti degantį viryklės degiklį,teisingai padėti telefono ragelį dėl skubaus iškvietimo,susidomėjimo skaitomu tekstu ar pan., tik ne dėl užsikalbėjimo. Piešti nesugebu, o žurnalistės darbas tiesiog atgrasus.Kapitalo nesukaupiau, nors dirbau ganėtinai daug. Nurodytos neigiamos savybės man absoliučiai nebūdings.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.