Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Liepos mėnesio horoskopas 2022 metams

Avinas Kovo 21-Balandžio 19 – Daugybė šeimyninių rūpesčių reikalaus aktyviai juos spręsti. Kasdieninėje veikloje pavyks atskleisti gerąją pusę. Vertėtų dažniau atkreipti dėmesį į sveikatą ir labiau savimi pasirūpinti. Ypatingai taip kepinant saulutei. Avinus, kurių romantiniai santykiai nestabilūs, mėnesio pabaigoje gali užklupti keletas skausmingų situacijų.

Jautis Balandžio 21 – Gegužės 21 d – Užgrius nemažai nepabaigtų darbų ar susitikimų, todėl tikėtina į darbo reikalus pasinersite ilgesniam laiko tarpui. Nereikėtų nuo to išsisukinėti, atvirkščiai – verčiau susikoncentruokite ir užbaigite darbus, kad vėliau galėtumėte ramiai ilsėtis. Dvyniai Gegužės 21-Birželio 20 – Vis labiau vadovai reikalaus savarankiškumo, tad šiuo laikotarpiu galėsite atsiskleisti visapusiškai, kaip lyderis. Meilėje netrūks paslapčių, bet tuo per daug nesižavėkite. Birželio viduryje galite sulaukti priešiškumo ir konfliktų.

Vėžys Birželio 21-Liepos 22 – Mėnesio pradžioje galite tekti išsileisti neplanuotų išlaidų, nepavyks išvengti piniginių sunkumų – nespėsite visko sužiūrėti. Asmeniniame gyvenime taip pat lauks nemalonūs siurprizai. Gera žinia, kad tai laikina ir viskas vėliau susitvarkys. Žvaigždės padės vėliau užsidirbti. Jei elgsitės atsargiai ir apgalvotai mėnesio pabaigoje išvengsite nemalonumų su mokesčiais ar kitomis finansų institucijomis.

Liūtas Liepos 23-Rugjūčio 22 – Labai maloni ir perspektyvi pažintis laukia liepos pradžioje – kiekvienas Liūtas gaus tai, ko trokšta. Jupiteris bus šiame zodiako ženkle, todėl prognozuojama, kad pagerės įvairių sričių reikalai. Bandykite planuoti savo žigsnius – tai atves į sėkmę.

Mergelė Rugpjūčio 24–Rugsėjo 23 – Kuo greičiau reikėtų išsiaiškinti, kurie draugai yra tikri, o kurie tik tokiais apsimeta. Kitaip taps sudėtinga planuoti tolesnius žingsnius. Tikėtina, kad gausite užtektinai informacijos apie priešus ir padarysite tinkamas išvadas. Antroji liepos pusė nebus itin įdomi. Nerekomenduojama ieškoti problemų ir veikti slaptai. Verčiau vengti neigiamų emocijų, kad nors šiek tiek sumažėtų įtampa.

Svarstyklės Rugsėjo 24 – Spalio 23 – Sėkmė aplankys daugumoje gyvenimo sričių. Asmneniniame gyvenime išaiškės tam tikros painios istorijos, kurios dalį Svarstyklių ♎️ pastūmės į konfliktus. Visgi liepa bus labiau optimistiška, o antroji jos pusė dar labiau nenuspėjama ir įdomi. Deja, to negalima pasakyti apie finansinius reikalus. Jie tiek tiek vargins.

Skorpionas Spalio 24 – Lapkričio 22 – Karštas bus ne tik mėnuo bet ir įvykiai Jūsų gyvenime. Išsispręs tai, kad turės didelės įtakos likimui. Teks ryžtis svrbiam pasirinkimui, kuris gali būti susijęs su persikraustymu ar kitokia pemaina. Netukus išauš kitas gyvenimo etapas, kuriame nebūsite taip ppriklausomi nuo aplinkybių.

Šaulys Lapkričio 23–Gruodžio 22 – Geras laikas partnerystei ir ryšiams užmegsti, svarbioms deryboms. Stenkitės visa tai suderinti pirmąją mėnesio pusę, vėliau pasiekti abipusį supratimą bus sunkiau. Liepos pabaiga apskritai gali atrodyti itin nervinga, netgi tikėtinos netektys dėl vagių, taip pat liūdinančios naujienos iš draugų. Ožiaragis Gruodžio 23 – Sausio 20 – Aplinka vis stipriau reikalaus dėmesio, tačiau kitų pagalba bus reikalinga ir Jums. Mėnesio vidurys – itin įdomus ir palankus naujoms pažintim. Asmeninis gyvenimas irgi rims. Liepos pabaiga palanki naujiems ryšiams, esamiems santykiams sutvirtinti ❤️. Vandenis Sausio 21 – Vasario 19 – Turėsite mažiau laisvo laiko, o pareigų – daugiau, ypač jei dirbate ar prekiaujate. Šioje srityje pasiekimai kol kas menki, nors pespektyvos pamažu augs. Pirmoji liepos pusė palanki naujiems meilės santykiams, antorji tinkamesnė pabandyti suprasti vieam kitą be ginčų ir isterijos.

Žuvys Vasario 20 – Kovo 20 – Visi bus patenkinti, džiugins naudingi susitikimai ir šventės namuose ar iškilose. Šį mėnesį jausmai ir emocijos liesis laisvai, norėsis pramogauti ir švęsti ( ne tik Mindaugo karūnavimo dieną). Palankiai išsispręs profesinės partnerystės klausimai, o darbų vis daugės. Nesibaimindami ginkite savo poziciją, į Jūsų nuomonę bus įsiklausoma.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.