Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kraujo akmuo (heliotropas)

Heliotropas padeda pasiekti seksualumo ir meiles harmonijos, todėl meilės ryšiai įgauna naujų impulsų, ir mes galime pasiekti aukštesnę vystymosi pakopą.

Zodiako ženklas: Kraujo akmuo siejasi su Marsu, tai yra tradicinis kovo mėnesio akmuo. Kraujo akmuo taip pat yra Avinų, Žuvų bei Skorpionų akmuo. Atitinka skaičius 4 ir 6.

Kristalo forma: Trigonalinė

Akmens spalva: Tamsiai žalias akmuo su kraujo raudonumo dėmelėmis.

Radimvietės: Rusija (Uralas), Australija, Brazilija, Kinija, Azija, Egiptas.

Ezoterinės savybės: Senovėje manyta, kad kraujo akmuo turi magišką galią keisti orą, numatyti įvykius ateinančiomis audromis bei atspindėti įvairias negatyvias energijas. Heliotropas palaiko emocinį ir dvasinį tyrumą, skatina mus nusižeminti ir tokiu būdu žadina gailestį aplinkai ir visoms gyvoms būtybėms. Jis stiprina drąsą, intelektą ir saugo nuo košmarų. Manoma, kad kraujo akmuo gali prailginti gyvenimą, atnešti klestėjimą bei šiovę.

Poveikis kūnui: Gydo visas ligas, susijusias su nukraujavimu, suteikia kūnui šilumos ir energijos. Padeda detoksikuoti organizmą, ypatingai inkstus, kepenis ir blužnį. Kraujo akmuo gydo nuo depresijos ir melancholijos. Ypatingai gydo tas ligas, kurių priežastys yra ne tiek fizinės, kiek emocinės.

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.