Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kovo mėnesio horoskopai Putinui ir Zelenskiui

Vladimir Vladimirovich Putin – pagal horoskopą ♎️ Svarstyklės (gimęs 7 Spalio 1952), pagal psichinę būklę – ligonis, tironas, pasimetęs savo veiksmuose ir priežastiniuose ryšiuose.

Volodymyras Oleksandrovyčius ZelenskisVolodymyras Oleksandrovyčius Zelenskis (ukr. Володимир Олександрович Зеленський, g. 1978 m. sausio 25 d. Kryvyj Rihe, Dnepropetrovsko sr.) – Ukrainos politikos ir visuomenės veikėjas, šeštasis Ukrainos Prezidentas, iki 2019 m. – aktorius, šoumenas, televizijos laidų vedėjas, režisierius. Pagal horoskopą ženklą ♒️ Vandenis

Žmogus pasakęs įspūdingiausią prezidento kalbą, kuri pasiekusi adresatą gali pakeisti eurazijos likimą šimtmečiams:

Ką jiems žadą kovo mėnesio horoskopas?

Taigi Putinuisvarstyklėms – mėnuo tinkamiausias ramiam ir apgalvotam darbui. Būtent taip ir pasieksite sėkmę – mėnesio pradžioje galite tikėtis palankių pokyčių darbe. Stenkitės šio šanso nepraleisti! Kovo pabaiga ne itin tinkama meilei.

Zelenskiuivandeniui – pavasarį išsilaivinsite nuo asmeninių rūpesčių. Jausmai ir mintys lydės, kaip įprastai, atsipalaiduosite, norėsite užsiimti kažkuo žemišku ir lengvai suprantamu. Atsiras reali galimybė gauti pelno iš savo kūrinių pastangų. Palanku rūpintis savimi: laikykitės dietos, apsilankykite pas kosmetologą ar atlikite kitų procedūrų.