Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kortos apnuogina sielą

Užvėręs būrėjos, tarologės, Karališkosios Pranašautojų Gildijos įkūrėjos ir vadovės Gerdos Red biuro duris, ne vienas pajunta tarsi nuo pečių būtų nusimetęs sunkią naštą.

Visai be reikalo moterys mano, kad Lietuvoje trūksta vyrų, – sako Gerda. – Viskas pasikeitė. Maždaug prieš dešimt metų kone visos jos klientės buvo moterys. Šiandien tarologės pagalbos vis dažniau prašo vyrai. Jų daug – nesuprastų, atstumtų, paliktų. Kodėl? Gerdos nuomone, apie tai vyrai susimąsto per vėlai. Jie ilgai nesupranta, kad šių dienų moterys, išsilavinusios, sugebančios išlaikyti ir save, ir vaikus, nebenori gyventi su vyru, kuris ištisas dienas murkso ant sofos. Vyrai to nesupranta, todėl atėję pas būrėją prašo pažiūrėti, ar šalia buvusios žmonos nėra kito vyro. Jiems ir į galvą neateina, kad ir viena moteris gali susikurti įdomų, turiningą gyvenimą. Palikti vyrai greičiau nei moterys puola į neviltį, palūžta. Tačiau tarologė pabrėžia, kad patarimo ir pagalbos atėję pas ją, įdėmiai klausosi, nepertraukinėja. O aiškiaregė Gerda žodžių į vatą nevynioja, tiesiai pasako, ką rodo kortos ir pabrėžia, ką žmogus turi keisti savo gyvenime.

Į tarologę kreipiasi ir firmų vadovai, jie atsineša ne tik savo asmeninius rūpesčius, bet ir darbuotojų sąrašus, nuotraukas ir klausia, ko iš kurio tikėtis. Žymūs verslininkai ir net politikai sprendžia globalias problemas, kriminalistai nori sužinoti, kur paslėpti įkalčiai. Gerda ne tik Taro kortų kalbą supranta, ji sugeba skaityti kitų mintis. Klientas praveria biuro duris, ir ji jau žino, ko šis klaus, kas jam ant širdies guli. Sužinoti atsakymus į klientui svarbius klausimus jai padeda virgulė ir kortų svarelis, o dažnai ir dar vienas svarbus atributas – krištolinis būrimo rutulys.

Būrimo seansas

Gerda niekada neskuba burti. Iš pradžių prašo atvykėlio atsipalaiduoti ir patylėti – leisti kalbėti kortoms. Praeina pusvalandis ir moterys ar vyrai nustemba – Taro kortų simboliai parodo tokius jų gyvenimo dalykus, apie kuriuos patys nenutuokia arba nenorėtų niekam pasakoti. Norėdama sužinoti kuo tikslesnius atsakymus, ant Taro kortų Gerda deda M. Lenormand kortas. Garsioji Prancūzijos aiškiaregė Marija Lenormand yra unikali asmenybė. Jos sukurtos kortos paprastos, lengvai suprantamos. Jas pažinti mokoma KPG antrame kurse. Norėdama sustiprinti būrimą, Gerda sukūrė mišrią dėlionę Taro ir M. Lenormand kortomis. Naudodama šį metodą, moteris sugeba perskaityti kiek įmanoma tikslesnį atsakymą į kliento užduotą klausimą, tačiau ji niekada neskuba atsakyti greitai, nes niekada į vieną klausimą nebūna tik vieno atsakymo, žmogus paklausia vieno dalyko, o kortos atveria dar mažiausiai tris kitus. Būrimo pranašavimo seansas trunka dvi valandas. Būrėja turi išmanyti bendravimo kultūrą, psichologiją, fizionomiką, mitologiją, filosofiją, judaizmą, krikščionybę, žinoti S. Freudo ir C. G. Jungo sukurtas teorijas, egiptologiją, numerologiją ir kitus. Tuo metu, kai žmogui metamos kortos, būrėjos gyvenime jis yra pats svarbiausias asmuo ir turi tai pajusti. Gerda niekada negąsdina klientų, nepranašauja tragiškos lemties, bet pataria viltis paties geriausio, o sėkmė ateina tik pro atviras duris. Aiškiaregė, Vokietijoje išrinkta į geriausiųjų pasaulio dešimtuką, kartais būna ir griežta, pabara klientą, liepia neišskysti, bet gerai apmąstyti, ką pats galėtų keisti savo gyvenime, kortos tik parodo kryptį, kuria reikėtų sukti. „Pabaru ir tuos, kurie apsikrauna svetimais rūpesčiais, – sako Gerda. – Kam apsiimti vedžioti kaimynų šunį, jeigu vos spėji savus darbus nuveikti? Kam skoliniesi pinigų, jeigu gerai žinai, kad skolą gražinsi sunkiai, o be to daikto, kurį už skolintis pinigus nori įsigyti, gali apsieiti?..“

Jeigu pati tarologė Gerda prisimintų visas svetimas bėdas, tikrai nepajėgtų jų panešti, netektų energijos, todėl klientui užvėrus duris, mintyse palinki jam ištvermės, paprašo aukštesnių jėgų globos, o tada nusimeta visus svetimus rūpesčius ir kitą klientą pasitinka jau rami, apsivaliusi nuo svetimos informacijos.

Aiškiaregystė nuo mažens

Paklausta, kada pajutusi turinti aiškiaregystės dovaną, Gerda atsako klausimu: „Yra dalykų, kuriuos atsinešame, ir niekas negali paaiškinti kodėl.“ Metams bėgant aiškiaregystės dovana stiprėjo, vis dažniau lankydavo pranašingi sapnai. Vienas tokių keistų Gerdą aplankiusių sapnų – pranašingoji Apokalipsė. Iki šiol moteris prisimena visas sapno detales: laivą, jūrą, garlaivį puolusius krokodilus, iš laivo mėtomus mirusių kūdikių kūnus… Laivas degė, karštis degino gerklę, buvo sunku kvėpuoti… Visa tai buvo panašu pasaulio pabaigą, tačiau savo klientų būrėja negąsdina apokalipse, ji sako, kad mintys apie tai, kad vieną dieną reikės už viską atsakyti, priverčia žmones apmąstyti savo gyvenimą, pradėti kitaip vertinti daugelį dalykų.

Gerda įsitikinusi, kad aiškiaregystės dovaną turi visi, tačiau daugelis nekreipia dėmesio į savo netikėtus pastebėjimus ir numatymus, o susapnavę pranašingą sapną, į jį nesigilina, tik numoja ranka. Šią iš aukščiau gautą dovaną reikia tobulinti, lavinti ir mylėti. Tada ji taps kelrode žvaigžde.

Moteris geba matyti daugelį dalykų, daug apie žmogų ji gali pasakyti vien išgirdusi balsą ar žiūrėdama į nuotrauką. Gali tam žmogui išskleisti kortas, pamatyti jo ateitį, žiūrėdama į krištolinį pranašysčių rutulį. Tarologė Gerda puikiai atlieka būrimo seansus Skype, telefonu, ji laisvai kalba ir pranašauja anglų bei rusų kalbomis, yra sudariusi ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su Izraelio Tel Avivo Gydomosios magijos centru, priklauso Amerikos Taro asociacijai.

Būrimo mokslo subtilumai

Gerda niekam nepatartų pradėti burti neturint reikiamų pradinių žinių. Būrėjas turi būti profesionalas, baigęs ezoterinius mokslus pas profesionalą praktiką, įšventintą į egregorą – bendrą tarologų lauką ir dalijantį patarimus iš savo praktikos. Norėdama padėti besidomintiesiems Taro kortomis ir norintiesiems taisyklingai išmokti jomis burti, Gerda įsteigė Karališkąją Pranašautojų Gildiją. Tai profesionali mokymo įstaiga, kurioje rengiami profesionalūs būrėjai. Būsimos studentės turi atlikti specialius testus Taro kortomis – taip Pranašautojų Gildijos vadovė nustato būkandidatės ezoterinius sugebėjimus. Svarbu ir tai, kad žmogus nebūtų pernelyg susireikšminęs, nesijaustų esąs pranašesnis už kitus.

Mokslas Gildijoje trunka trejus metus. Pirmas lygis – mokslo metai – dėstomi Taro pagrindai, antrasis – M. Lemordand, aukštesnis Taro lygis, būrimo rutulys ir kitos deviacinės sistemos. Be to, užsiėmimų metu kursų klausytojoms Gerda aiškina klientų tipus, moko ritualinės magijos. Trečias lygis – kostiuminės kortos, socionika, psichologija. Be to, būsimąsias būrėjas moko, kaip įsteigti būrimo kabinetą, organizuoti darbą, o pačius geriausius studentus kviečia dėstyti Pranašautojų Gildijoje.

Studentai mokosi anatomijos pagrindų, retorikos, raiškios kalbos, Mėnulio magijos. Vis kas svarbu, kad tinkamai bendrautų su klientais. Baigusieji Gildiją dažnai pradeda dirbti savarankiškai, tik nedaugelis mokosi dėl to, kad paprasčiausiai įdomu, mat kiekvieno užsiėmimo metu studentui išburiama. Kiti nori nors paskaitų metu prisiliesti prie stebuklingo kortų pasaulio, paklausyti žinomos būrėjos paslapčių. Vienoms užtenka pirmo lygio, o kitos prašo ketvirtų mokslo metų. Būsimos būrėjos supažindinamos ir su Taro kortų istorija, kabala, būrimo rutuliu, kuris iš tiesų yra ypatingas būrėjos atributas. Kaip juo naudotis, Gerda Red moko per atskiras paskaitas. Rutulys įvykius paverčia tikrais. Gerda savo pranašysčių rutulį apdengia juoda šilkine skepeta, o kai ją nuėmusi įsižiūri, pradeda matyti atėjusiojo išsiburti ateitį. Pažadinti savo aiškiaregiškas galias ir dirbti su rutuliu ji moko ir studentes.

Kavos tirščių magija

Gerdos studentės labai laukia kavos pertraukėlių, nes nori išsiburti iš kavos tirščių. Pačiai būrėjai apžiūrėti kavą išgėrusio žmogaus puodelį jau tapo įpročiu, iš kavos tirščių ji gali sužinoti daug naudingų dalykų ir apie juos pasakyti kitam žmogui. Kartą pažiūrėjusi į vieno verslininko išgertą kavos puodelio dugną jį taip nustebino savo žiniomis, kad vyras panoro su žaviąją žaliaake susitikti ir dažniau.

Iš visų būrimų Gerdai mieliausios Taro kortos. Jau per pirmąsias pakaitas ji moko studentes „pakrauti“ kortas, parodo, kad jos yra gyvos, pačios apsiverčia, slepiasi, dingsta iš malkos, o kartais tarsi išskrenda iš rankos. Gerdai Taro kortos jau yra tapusios jos pačios dalimi. Būrėja laiko jas tik vienoje joms skirtoje vietoje, akių lygyje, medinėje dėžutėje, pagarbiai „guldo miegoti“, maišelis kortoms laikyti irgi magiškas, su į dugną įmegztu pinigėliu. Būsimoms būrėjoms Gerda pataria į maišelį įdėti tam tikrą mineralą – angeliuką iš natūralių akmenukų. Paskaitų metu mokomasi ir kortas „pakrauti“. Nusipirktos parduotuvėje nedirbs, nes jose sukaupta daug pašalinės nereikalingos informacijos.

27 komentarai. Komentuoti>

 • Sveiki,
  Man ka Gerda isbure tai visai neatitiko , nei apie mano vyrą vaikus darbą , na žodžiu nusivyliau dauk nesąmonių prikalbejo ir dar 50€ sumokėjau .aferiste

  Atsakyti
 • Sveiki,ar galetumet isburti taro kortomis internetu?

  Atsakyti
 • Tegu kiekvienas žmogus dirba savo darbą, ką išmano geriausiai. Nesmerkim, nei mes čia išmanome kiek čia tos tiesos, nei ką, svarbiausia, kad žmogui padėtų, o nepakenktų.

  Atsakyti
 • Nerekomenduoju sios burejos,yra tikrai geresniu,neseniai buriausia pas Ieva, pasake labai daug tiesos apie santykius ir darba.

  Atsakyti
 • Labas vakaras,ar galetumete mane isburti kortomis internetu ar kitais budais?

  Atsakyti
 • Labas vakaras,ar galetumete mane isburti?

  Atsakyti
 • Laba diena.Ar buriate kortomis internetu(skype)?Kaip tai darote , jeigu taip ?

  Atsakyti
 • nepranasas
  2015-05-14 20:07

  kas per kvailystes? ir kodel tokie buki zmones? moteris (zodiako zenklas) vyras (zodiako zenklas) ar tinka vienas kitam?
  jei norite tikti vienas kitam reikia ne i zenklus ziureti, reikia myleti zmogu toki koks jis yra, priimti su visais pliusais ir minusais; ir meile tai yra ne laukimas is kito asmens kazko tai, o davimas nelaukiant ir neprasant uztai nieko. jei zmogu myli koks skirtumas koks jo zodiako zenklas. su kiekvienu galima rasti ‘bendra kalba’, prie kiekvieno galima prisitaikyti. pasikrapstykit smegenines pries uzduodami nesamoningus klausimus. net geda skaityti.

  Atsakyti
 • buriausi pries 2-u metus….net padariau klaidas tikedama ,kad pranasystes pildysis..t.y.sumokejau firmoms pinigus uz darba,kaip patikino Gerda Red ,kad tik per jas gausiu darba..pinigus praradau…darbo negavau..darbas sake bus vasara jau..2-u metai,net prosvaistes jokios tik tuscias tikejimas….-esu tikrai nusivylus….

  Atsakyti
 • Gerda Red,

  kaip, su Jumis susisiekti skaipu ?

  Aciu…

  Atsakyti
 • Besidominti
  2014-12-11 16:16

  Galiu daug kuo tikėti, bet krištoliniu rutuliu…Ne 🙂

  Atsakyti
 • ar keliate Taro kortas, asmeniui nesant šalia? Jei taip, kokiu būdu būtų įmanoma? paskambinus, skype, ar parašius elektroninį laišką?

  Atsakyti
 • moteris-jautis(balandzio 23d);vyras-skorpijonas(lapkricio 24),ar tinkami vienas kitam?aciu

  Atsakyti
 • Moteris-oziaragis(sausio 06d)

  Atsakyti
 • moteris-vezys (liepos 18d)
  vyras-avinas (balandzio 9d) ar tinkami vienas kitam? aciu.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.