Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2022 metus?

Sakoma, kaip sutiksite naujus metus, tokie jie ir bus. Todėl naują gyvenimo lapą būtina atversti pagarbiai, atsižvelgiant į tų metų simbolį ir jo interesus. 2022-ųjų metų globėjas – Tigras. Kaip pagerbti šį simbolį ir tinkamai sutikti 2022 metus, kad jie būtų sėkmingi?

2022-ųjų simbolis – Vandens Tigras

Tigro metais seksis žmonėms, kurie nebijo imtis iniciatyvos. Todėl ir metai apdovanos tik kantrius, išmintingus ir siekiančius savo tikslų. Vandens elementas žada sėkmę su menu susijusiose veiklose.

2022 metų spalva – Juoda

Laimingiausia 2022 metų spalva bus juoda, tačiau skiriamos ir kitos spalvos, kurios Tigro metais taip pat gali atnešti sėkmę. Tai – mėlyna, žalia, oranžinė, raudona ir geltona. Žinodami šias laimingas spalvas galėsite paprasčiau pasirinkti šventines dekoracijas.

Kaip apsirengti?

Sutinkant Naujuosius metus pasistenkite puoštis drabužiais su dryžuotais elementais. Jei tokių nemėgstate, koncentruokitės į aksesuarus. Moterims tiks auskarai, pakabukai, apyrankės arba specialus makiažas. Vyrams patartina rinktis dryžuotus kaklaraiščius, kojines. Nebijokite eksperimentuoti – tikėtina, kad visas laimingas metų spalvas gana nesunkiai suderinsite tarpusavyje.

Kaip papuošti namus?

Vandens Tigras bus patenkintas, jei pasirinksite ryškias raudonas, geltonas, oranžines dekoracijas. Galite drąsiai rinktis kontrastingų spalvų dekoracijas, kurios pagyvins jūsų namus ir padės sukurti šventišką aplinką. Dekoracijos turi būti kuo natūralesnės. Eglutė arba jos šakos papuošimui taip pat tikros.

Švęsti vieniems ar draugų rate?

Tigras – vienišius, nemėgstantis didelių susibūrimų. Todėl didelės kompanijos ir triukšmingi vakarėliai netinka sutinkant 2022-uosius. Naujuosius metus vertėtų sutikti namuose savo artimųjų kompanijoje.

Kokius patiekalus ruošti?

Tigras nėra išrankus grobiui gyvūnas, todėl Naujųjų vaišių stalui galima tiekti labai įvairius patiekalus. Tačiau jie turėtų būti susiję su šio dryžuoto plėšrūno mityba. Pagrindinį patiekalą galima gaminti iš kiaulienos, avienos, paukštienos. O štai nuo jautienos geriau susilaikyti. Pagal seną legendą, jautis kovoje nugalėjo tigrą ir pasijuokė iš plėšrūno, todėl Rytuose šie gyvūnai laikomi didžiausiais priešais.

Ant šventinio stalo turėtų būti ir šaltų mėsos užkandžių ar dešrų. Nors mėsa yra pagrindinis patiekalas, bet didžiosios katės mėgsta paskanauti ir žolės. Todėl ant šventinio stalo turėtų būti salotų ir lengvų daržovių kaip garnyro prie mėsos patiekalų.

Kinijoje tikima, kad Naujųjų metų išvakarėse valgoma kiauliena padeda užtikrinti greitesnį progresą. Jei jaučiate, kad jūsų gyvenime viskas stovi vietoje, į šventinį meniu įtraukite kiaulienos patiekalus.

Gėrimai turėtų būti natūralūs, geriausiai gaminti namuose, geltono arba oranžinio atspalvio. Puikiai tinka obuolių, ananasų, apelsinų, kitų citrusinių vaisių sultys, įvairūs kompotai ir gaivos.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.