Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2021 metus?

Sakoma, kaip sutiksite naujus metus, tokie jie ir bus. Todėl naują gyvenimo lapą būtina atversti pagarbiai, atsižvelgiant į tų metų simbolį ir jo interesus. 2021-ųjų metų globėjas – Jautis. Kaip pagerbti šį simbolį ir tinkamai sutikti 2021 metus, kad jie būtų sėkmingi?

2021 metų simbolis – Jautis

Jaučio metai prasidės 2021 vasario 12 dieną. Jautis yra stabilumo, santūrumo, ramybės simbolis. Šis gyvūnas simbolizuoja ir darbštumą bei užsispyrimą, todėl nauji metai bus sėkmingi žmonėms, kurie pasiryžę dirbti ir siekti savo tikslų. Metai palankūs kurti naujus verslus, nes Jautis mėgsta didinti piniginius srautus, tačiau tai daro lėtai ir apgalvotai. Greitų rezultatų tikėtis neverta.

2021 metų spalvos ir apranga

Šiam gyvūnui būdingos spalvos yra auksinė, geltona, žalia, balta, bronzos ir vario atspalviai. Sutinkant Naujuosius metus reikėtų dėvėti rudų atspalvių drabužius, aukso spalvos aksesuarus, namus ir stalą puošti šių atspalvių dekoracijomis. Reikėtų rinktis natūralius, lengvus ir patogius drabužius.

2021 metų vaišių stalas

Jautis nėra išrankus maistui, todėl valgiai turėtų būti tradiciniai. Ant stalo turėtų būti daug patiekalų, nes Jautis mėgsta sočiai pavalgyti. Tinka įvairios salotos, žalumynai, grūdiniai patiekalai, nepamirštant ir karštų mėsos patiekalų bei desertų. Puikiai tiks visų rūšių mėsa, įdaryta grūdais, daržovėmis ir vaisiais. Valgius ruošti iš kuo natūralesnių sezoninių produktų. Patartina rinktis silpnesnius alkoholinius gėrimus arba apskritai jų nevartoti, mat Jautis netoleruoja apgirtusių žmonių.

Svarbu prisiminti, kad Jaučiui reikia daug erdvės, todėl namų nereikėtų apkrauti nereikalingais daiktais. Prieš Naujuosius metus patariama atsikratyti nenaudojamais daiktais. Atsilaisvinus būstą, atsiras daugiau erdvės naujai teigiamai energijai. Šventes geriausiai sutikti tik su šeimos nariais ir artimiausiais draugais. Jautis mėgsta atsipalaiduoti žinomoje aplinkoje, jam svarbiausia jaukumas.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.