Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2020 metus?

Sakoma, kaip sutiksite naujus metus, tokie jie ir bus. Todėl naują gyvenimo lapą būtina atversti pagarbiai, atsižvelgiant į tų metų simbolį ir jo interesus. 2020-ųjų metų globėja – metalinė Žiurkė. Kaip pagerbti šį simbolį ir tinkamai sutikti 2020 metus, kad jie būtų sėkmingi?

Žiurkė pradeda naują dvylikos metų Rytų kalendoriaus Zodiako ženklų ciklą. Kinai Naujuosius metus švenčia per antrą jaunatį po žiemos saulėgrįžos, vadinasi, kinų 2020-ieji prasidės vasario 4-ąją – būtent šią dieną Žiurkė taps visateise metų globėja.

Rytuose požiūris į žiurkę labai skiriasi nuo europietiškų tradicijų, kur šis graužikas nemėgstamas ir laikomas kenkėju. Pavyzdžiui, Indijos mitologijoje Žiurkė – tai Ganešos, išminties Dievo, palydovė ir pagalbininkė; Kinijoje blogu ženklu laikoma, jei namuose nėra žiurkės – tai lemia skurdą ir bėdas.

Norint pamaloninti įnoringąją Žiurkę, Naujuosius metus reikia stengtis švęsti pagal jos taisykles. Kokios jos? Svarbiausia – šventės pojūtis, jis turėtų tvyroti visur. Žiurkė nemėgsta vidutiniškumo ir pilkumos, bet jai netinka ir užgriozdinta, nesutvarkyta aplinka. Tad ideali šventinė aplinka – tvarkinga ir papuošta jūsų pačių padarytomis dekoracijomis. Praktiška Žiurkė tikrai įvertins pastangas ir triūsą.

Kai šventei jau pasiruošta, lieka svarbiausia užduotis ką apsirengti sutinkant Naujuosius metus? Kadangi sekančių metų stichija bus metalas, tinkamos spalvos: balta ir sidabrinė. Tad puošdami aplinką prieš Naujuosius metus, rinkitės baltus ir metalo atspalvius. Žiurkės širdžiai labai mielas komfortas ir jaukumas, tačiau ne ką mažiau ji mėgsta visa tai, kas prabangu. Taigi šventiniai apdarai turėtų būti elegantiški ir stilingi. Be baltos ir pilkos, tiks visos šviesios pastelinės spalvos.

Prieš Naujuosius metus apgalvokite ir šventinį valgiaraštį. Žiurkei patiks riešutai, sėklos, sūris, daržovės. Bei iš šių produktų paruošti skanūs ir neįprasti patiekalai. Šventiniam stalui pernelyg netaupykite – 2020 metų globėja to nemėgsta. Kad ir po nedaug, tegul bus visko. Šventiniam stalui gaminkite žuvį, paukštieną. Jeigu nuspręsite svečius pavaišinti mėsos kepsniu, jis neturėtų būti riebus. Gėrimams labai tiks originalūs kokteiliai. Nors Žiurkė mėgsta natūralius patiekalus, neatsisakys ir naujų, tad nepamirškite ir jūros gėrybių, egzotinių vaisių. 2020 metų šeimininkė mėgsta visokį maistą, tačiau jai netinkančių produktų sąraše – žolelių arbata ir pernelyg aromatingi prieskoniai.

Į 2020 metus ženkite puikiai nusiteikę draugų ir giminaičių apsuptyje. Tada viskas, kas nereikalinga, neigiama, būtinai pasitrauks, išnyks ir užleis kelią laimei ir sėkmei.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.