Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2019 metus?

Sakoma, kaip sutiksite naujus metus, tokie jie ir bus. Todėl naują gyvenimo lapą būtina atversti pagarbiai, atsižvelgiant į tų metų simbolį ir jo interesus. Ateinančiųjų metų globėja – Žemės Kiaulė. Praktiška, veržli, nekaprizinga, tačiau žinanti savo vertę. Kaip pagerbti šį simbolį ir tinkamai sutikti 2019 metus, kad jie būtų sėkmingi?

Kieno metai bus 2019?

Pagal kiniečių kalendorių žemės Kiaulės metai prasidės 2019 vasario 5 dieną. Taigi, 2019 metų stichija yra Žemė, metų spalva – Geltona (Ruda). Kiaulė gana temperamentinga, tačiau nemėgsta ginčų, barnių. Visgi dirbant jai nestinga kantrybės ir valios. Savo tikėjimu ir darštumu geba įkvėpti aplinkinius. Kiaulės iš tolo užuodžia pinigus ir randa būdų, kaip jų uždirbti.

Kur sutikti Kiaulės metus?

Kitų metų globėja mėgsta tiek komfortišką ir jaukią šventę namuose, artimųjų aplinkoje, tiek nutrūktgalvišką vakarėlį mieste arba kelionę su draugais. Svarbiausia, kad sutikdami ateinančius metus nebūtumėte vieni, liūdnai nusiteikę.

Kaip papuošti namus?

Kadangi būsimieji geltonosios Kiaulės metai bus susiję su žemės stichija, gerai, jei namų papuošimuose bus auksinės, geltonos, rusvos spalvos, tačiau ne tamsios. Vertėtų vengti juodų, raudonų spalvų, nepadauginti mėlynos spalvos. Puikiai tiks keramikos indai, sustiprinantys žemės stichiją. Nereikėtų padauginti metalo papuošimuose – metalo stichija silpnina žemę, tačiau saikingai naudojant kurs harmoniją, jėgą.

Gerai, jei naujametis interjeras atrodys turtingai – juk žemės stichija susijusi su turtu, klestėjimu, stabilumu. Stabilumo, grožio suteiks akmuo, kristalai – kaip akcentas tiks sunki akmens vaza su gėlėmis ar panašūs dalykai. Jei jums tai nekelia pasipriešinimo, kaip apsauga namams tiks smėlio spalvos kiaulaitės statulėlė, geriausia – akmeninė, keraminė.

Kad prasidėjusių Naujųjų metų energijos būtų palankios jums ir šeimai, svarbu, kad namai būtų tvarkingi, švarūs, šviesūs, pasistenkite tam pasiruošti iš anksto – tai padės šventę sutikti ramiai, džiugiai. Išmeskite ar atiduokite labdarai nereikalingus daiktus, apvalykite ir sunkiai pasiekiamus namų kampelius, spintas, stalčius. Visgi jei negalite, nespėjate to padaryti, tegul tai netaps dar viena naujametinės įtampos priežastimi! Sutvarkykite tiek, kiek spėjate, padarykite, ką galite geriausio, kad namai taptų jaukūs, švarūs, kad juose norėtųsi būti visai šeimai kartu.

Kaip apsirengti?

Metai bus sėkmingi, jei savo dėmesį skirsite ir smulkmenoms, tokioms kaip aksesuarai. Rinkitės aprangą su kuria galėtumėt jaustis patogiai. Rekomenduojama geltona spalva, taip pat visi šilti atspalviai – oranžiniai, auksiniai, rudi. Iš juvelyrinių dirbinių ypač tiks auksiniai papuošalai, tai suteiks turtingumo įspūdingumo jūsų šventei. Kiaulė mėgsta ryškumą. Jeigu didelis tviskesys ne prie širdies, auksą galima keisti geltona spalva. Tai gali būti tik akcentas, o ne sudaryti aprangos pagrindą.

Kaip ir drabužiai, taip ir šventinė šukuosena bei makiažas turėtų atrodyti drąsiai, ryškiai intriguojančiai. Bendras įvaizdis turėtų aiškiai parodyti, kad dalyvaujate neeilinėje šventėje.

Kas ant vaišių stalo?

Šventinis stalas turi būti įvairus, verta eksperimentuoti ir paragauti kuo įvairesnių patiekalų. Egzotiški, neįprasti ir svečius stebinantys patiekalai, reti produktų deriniai puikiai atitiks vakaro foną. Idealiai tiks ir jūrų gėrybės. Ant stalo turėtų būti apelsinų (mandarinų), nes tai – sėkmės, turto, pilnatvės simbolis.

Dauguma sunkiau nei bet kada atsispirs alkoholiniams gėrimams. Tai lems, kad nevengsite rizikos, patirti ką nors neįprasto, atsipalaiduoti labiau nei įprasta. Nepamirškite vandens, organizmui jo reikės daugiau nei esate įpratę. Ant stalo tiks bet koks metų simbolis – kiaulės ar šerno skulptūrėlė, servetėlės ar staltiesė su ateinančių metų simbolika. Labai tiks ir geltonos žvakės.

***

Naujųjų metų naktį mes peržengiame simbolinį slenkstį, energijos vartus. Tai, ką ir kaip mąstome, ką jaučiame, nukreipia mus link energijos vartų, atitinkančių šias mintis ir emocijas. Tad išryškinkite savo šeimoje šiltų, nuoširdžių santykių svarbą, parodykite, kaip palaikote, mylite savo artimuosius. Laimingų 2019-ųjų metų!

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.