Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2018 metus?

Tikima, kad ateinantys metai bus tokie, kaip jie bus sutinkami. 2017 metus valdė Ugninis Gaidys, o 2018 metais įsigalės Žemės stichija. Taigi metų stichija kardinaliai keičiasi, iš laukinės, nesutramdomos Ugnies pereinama į kur kas ramesnę ir stabilesnę Žemės. Metų simbolis Šuo – ramus ir stabilus, ištikimas gyvūnas.

Kieno metai bus 2018?

Pagal kiniečių kalendorių žemės Šuns metai prasidės 2018 vasario 16 dieną, o baigsis 2019 metų vasario 4 dieną. Taigi, 2018 metų stichija yra Žemė, metų spalva – Geltona.

Kaip sutikti Šuns metus?

Šuo simbolizuoja ištikimybę. Tai ištikimas žmogaus draugas, meilus namų gyvūnas. Kinai labai džiaugiasi, kai šeimoje gimsta vaikas po šiuo ženklu. Tai – ištikimas, teisingas bei simpatiją keliantis žmogus, su visuotinai pripažintomis teigiamomis savybėmis. Šuns metus tinkamiausia būtų sutikti su artimaisiais namuose ar kitoje jaukioje vietoje. Nerekomenduojama rengti pernelyg triukšmingos ir audringos šventės. Nederėtų persistengti tiek puošiant namus, tiek renkantis aprangą ar aksesuarus, verčiau viskas bus paprastai ir jaukiai.

Apranga ir aksesuarai

Metai bus sėkmingi, jei savo dėmesį skirsite ir smulkmenoms, tokioms kaip aksesuarai. Rinkitės aprangą su kuria galėtumėt jaustis patogiai, išlikti savimi. Netinka provokuojantis stilius, pernelyg ryškūs ar ekstravagantiški aksesuarai. Metų simbolis Šuo kur kas labiau džiaugsis matydamas kuklią, bet puošnią aprangą. Rekomenduojama geltona spalva, taip pat visi šilti atspalviai – raudoni, oranžiniai, auksiniai, rudi. Iš juvelyrinių dirbinių ypač tiks kaklo papuošalai, tai simbolizuos šuns antkaklį. Kaip ir drabužiai, taip ir šventinė šukuosena bei makiažas turėtų atrodyti natūraliai, santūriai.

Vaišių stalas

2018-uosius itin rekomenduojama sutikti mėgaujantis mėsos patiekalais (kiauliena, jautiena, žvėriena). Juk tai didžiausias Šuns skanėstas. Vegetarams reikėtų ant stalo turėtų bent mėsos imitacijos – sojos kepsnelių ar pan. Nepamirškite ir vandens, juk jis yra vienas svarbiausių gero derliaus komponentų! Stalą vertėtų puošti natūralių žemės atspalvių dekoracijomis. Ant stalo tiks bet koks metų simbolis – šuns skulptūrėlė, servetėlės ar staltiesė su kaulais ir šunimis. Labai tiks geltonos ar oranžinės žvakės.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.