Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2016 metus?

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai?

Kieno metai bus 2016 metai?

Pagal kinų kalendorių naujieji metai prasideda 2016 metų vasario 8 dieną, o baigsis 2017 metų sausio 28 dieną. Ateinantys 2016 metai – raudonosios ugninės Beždžionės metai.

2016 metų spalva?

Kadangi 2016-ieji yra ugninės Beždžionės metai, tai ir metų spalva yra degančios ugnies – Raudona.

Kaip sutikti Beždžionės metus?

Šiuos metus reikia sutikti linksmai, draugų būryje. Naujųjų metų dieną Mėnulis bus Mergelės ženkle, o tai suteiks draugiškumo atmosferą, norą bendrauti, linksmintis.

Kadangi metų stichija yra ugnis, tai rekomenduojama namuose uždegti židinį arba žvakę. Pastaroji tinkamiausia raudonos spalvos, nes metų globėja šiemet pasipuošusi šia spalva. Lauke išlydėkite senuosius su fejerverkais.

Beždžionei patinka viskas, kas yra ryšku ir traukia akį. Taigi sutikdami metus namus puoškite įvairiaspalvėmis girliandomis, negalėkite papuošimų ir daug ryškių spalvų. Vaišių stalas turėtų pasižymėti vaisių gausa. Puiku, jei tai bus įvairūs egzotiniai vaisiai, beždžionė juos dievina.

Kadangi ji nemėgsta vienatvės, tai šventei suburkite kuo didesnį draugų ir giminių ratą. Gerai, jei sutinkant Naujuosius bus daug spalvų, džiaugsmo, judesio, šokių. Taip pat puikiai tiks įvairios užduotys, loginiai žaidimai, rebusai, viskas kas skatintų sumanumą, judrumą, gerą nuotaiką.

8 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.