Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2014 metus?

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? Pagal kinų kalendorių naujieji metai prasideda 2014 m. sausio 31 d. O 2014 metai vadinami žaliojo medinio Arklio metais.

Arklys yra žvalus, judrus ir nuotaikingas gyvūnas. Jis nori bendrauti ir patikti žmonėms, viskas kas lieka praeityje, greit tampa nereikšmingais dalykais. Arklys gyvena akimirkos džiaugsmu, visuomet ieško naujų, įdomių įspūdžių. Jis mielai leidžiasi į nežinomybę ir ieško naujų nuotykių. Taigi ir 2014 metai bus greitesni, aktyvesni, dinamiškesni nei 2013-ieji.

2014 metų spalva

Kadangi 2014-ieji yra medinio arklio metai, o medis yra susijęs su žalia spalva, tai ir 2014-ųjų metų spalva – žalia.

2014 metų talismanas

Be abejo, vienas iš 2014 metų talismanų – pasaga. Jau žiloje senovėje kaip namų gerovės ir laimingo gyvenimo garantas virš durų staktos būdavo kabinama geležinė pasaga. Kad ji turėtų galią, reikia, kad pasaga būtų senoviška, dėvėta. Talismano galią turi tik geležinės pasagos. Išdrožtos iš medžio, keraminės ir iš kitokių medžiagų pagamintos pasagos šios galios neturi.

Kaip sutikti Arklio metus?

Žaliojo medinio Arklio metus rekomenduojama sutikti artimų draugų ir šeimos narių kompanijoje. Stalą reikėtų užtiesti žalios arba mėlynos spalvos staltiese. Per Naujus metus ant stalo turėtų būti bent vienas patiekalas iš triušienos arba kiškienos. Taip pat ant šventinio stalo stalo reikėtų pastatyti vazelę su pušies šakele, kuri simbolizuoja amžinybę. Ant stalo gali būti padėta ir medinių indų, bei ąsotis su vandeniu. Maisto porcijos turėtų būti nedidelės ir gurmaniškos.

Per naujuosius metus reikėtų vilkėti drabužius iš natūralių medžiagų: šilko, medvilnės, vilnos. Tinkamos spalvos – žalia, mėlyna. Sėkmę neš papuošalai, pagaminti iš medžio ar natūralaus akmens (pageidautina – mėlyno arba žalio).

. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.