Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2013 metus?

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? 2013-ieji yra juodosios vandens Gyvatės metai.

Gyvatė nekelia didelių reikalavimų dėl vietos ir būdo, kaip sutikti Naujus metus. Jūs galite švęsti tiek šeimos rate, tiek restorane draugų kompanijoje, išvykti į kelionę arba romantiškai praleisti laiką su mylimu žmogumi kokioje nors užmiesčio sodyboje. Tačiau Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti didelio triukšmo, nes gyvatė – toks gyvūnas, kuris mėgsta ramybę. Šią naktį reikėtų turėti daug teigiamų emocijų ir linkėti santaikos visiems aplinkiniams. Metai bus sėkmingi, jei nešiosite juodosios gyvatės amuletą.

Per Naujus metus ant stalo turėtų būti bent vienas patiekalas iš triušienos arba kiškienos. Galima būtų išbandyti savo kulinarinius sugebėjimus su jūros gėrybėmis. Ungurys – apskritai idealus variantas. Jis juk ir jūros “žvėris”, ir savo forma primena gyvatę. Taip pat ant šventinio stalo stalo reikėtų pastatyti vazelę su pušies šakele, kuri simbolizuoja amžinybę.

Sutinkant Naujuosius metus patartina vilkėti tamsių spalvų drabužius. Turėtų dominuoti juoda, tamsiai mėlyna ar žalia spalva. Medžiaga turėtų būti lygi, gražiai krentanti, tarsi besiliejanti. Pageidautina, kad piešiniai būtų smulkūs, medžiaga galėtų būti raštuota, primenanti gyvatės odą. Puikus variantas – vienspalvis rūbas su raštuotomis detalėmis, pavyzdžiui, tai gali būti vyro kaklaraištis arba moters skarelė.

20 komentaras. Komentuoti>

 • is salies
  2013-01-17 17:46

  Sveiki, istiesu pasidare idomu, ar naujuosius gyvates metus reiktu pasitikineti is vasario 9d. i 10d? Gal kas zinote tiksliai :)?

  Atsakyti
 • esu gyvate [mano metai hihi]

  Atsakyti
 • is tiesu labai idomu, daug kur raso apie amuletus, taciau kaip jie atrodo, kur isigytijokios informacijos:)) improvizuoti tokiais atvejais ar ka? taciau improviazija nevisada yra gerai..

  Atsakyti
 • taip juos sutikti reikia vasario 10d. sekmingai … ir as esu gyvatuke .

  Atsakyti
 • Manau, kad juod. gyvatės amuletas yra tiesiog juodas gyvatės formos amuletas (pakabukas), argi ne? Jei taip, tai turiu idealiai būtent tokį. 😀 reikės nešiot, dar pati esu gyvatė. 🙂
  Aš tik vieno nesuprantu, juk kinų naujieji prasideda vasario 10d., tai ar verta sausio 1d. pasyti šių nurodymų kaip sutikti naujuosius? Juk realiai dar tebebus drakono metai?

  Atsakyti
 • Aurelija
  2012-12-01 10:50

  Tikrai, gal kažkas galėtų suteikti daugiau informacijos apie Juodosios gyvatės amuletą? Kur jį būtų galima gauti ir kaip jis atrodo? Ir kas tai per amuletas?
  Iš anksto didelis ačiū!

  Atsakyti
 • Sveiki ,noriu paklausti, kaip atrodo,ar kas tai yra juodosios gyvates amuletas. dekui

  Atsakyti
 • Vasario 10

  Atsakyti
 • 2013 m. vasario 10 d.

  Atsakyti
 • 2013 metai
  2012-11-12 21:54

  O kada prasideda 2013 metai pagal kinieciu kalendoriu?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.