Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2012 metus?

Juodojo Vandens Drakono metai prasidės 2012 sausio 23 d. Kinijoje žmonės gimę Drakono metais laikomi laimingais. Drakonas gimęs valdyti, vadovauti. Drakono metais nesiveržkime į lyderius, nesistenkime primesti savo valios kitiems, juk Drakonas mėgsta veikti globaliai stambiu planu. Pagalvokime ar neturime didelių gražių norų, svajonių kurias norėtume įgyvendinti.

Drakonas 2012 metais mus apdovanos laime ir padės įgyvendinti, ką nors didelio esminio rimto, jei nevarginsime jo smulkiais virtuviniais, buitiniais reikalais. Vandens drakonas mėgsta išsklaidyti savo ugninę energiją daugeliui tikslų, todėl šiais metais bus lengviau pasiekti, to ko norite.

2011 metai buvo ramūs, palyginus su ateinančiais keliais metais, mums dar teks išgyventi kur kas sunkesnius laikus. Astrologiškai dabartinę situaciją apsprendžia trijų lėtinių planetų padėtis dangaus sferoje. Plutonas esantis Ožiaragyje iššaukia didelius apribojimus ir suvaržymus finansų srityje. Uranas Avino ženkle daro perversmą mūsų sąmonėje, reikėtų vengti diktatoriško maksimalizmo, nepakantumo, konfliktinių situacijų, Neptūnas Vandenio ženkle, spartina mokslo vystymąsi, keičia mūsų mąstymo ypatumus ir pasaulėžiūrą.

2012 metais mes turėsime finansų ir pasaulėžiūros krizes, dėl pastarosios iškilę daug baimių ir iliuzijų. Ateinantys metai bus nelengvi ekonomine prasme, žmonės gali prarasti turtą dėl finansinių spekuliacijų. Panaši situacija su tam tikromis pertraukomis truks visus ateinančius metus.

Ateinančių metų totemas – Drakono statulėlės, tai materialinės gerovės simbolis, skulptūrėlė ar paveikslėlis gali būti raudonos, mėlynos geltonos spalvos. Ateinančių 2012 metų talismanas – Vėžlys tai ilgaamžiškumo, išminties, pastovumo ir ištvermės simbolis.

Kaip sutikti 2012 metus?

2012 metų sėkmingos spalvos – juoda, mėlyna. Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti impulsyvumo, pasisaugoti traumų, būti atsargiems su ugnimi. Daugiau teigiamų emocijų ir santaikos šią Naujųjų metų naktį. Per Naujus metus ant stalo turi būti bent vienas aštrus, aitrus, kitaip sakant ugningas patiekalas, kuriam paruošti tiks čili, imbieras, kuo aštriau tuo geriau, taip jūs įtiksite Drakonui, tiks ir liepsnojantys karšti patiekalai pvz: spiritu užpiltos ir padegtos dešrelės, tai kiekvienos šeimininkės išmonė, kartus turi būti ir vienas iš desertų.

Naujus metus moterys sutikite apsirengusios ekstravagantiškai ryškiai raudona, geltona, juoda, balta, mėlynos vandens spalvos rūbais, pasipuošusios auksiniais ir brangiais papuošalais.

Astrologė Lilija

4 komentarai. Komentuoti>

  • Kaip sutikti 2012 metus?
    2011-12-21 11:18

    Čia dar radau vienoje svetainėje aprašymą:

    Vandens Drakonas – vienas aristokratiškiausių ir demokratiškiausių. Retkarčiais net galima jį pakritikuoti ir neužsitraukti dėl to jo rūstybės. Nepaisant to, šis Drakonas mėgsta skintis kelią pirmyn, tik jis yra taktiškas ir nepuola stačia galva per kitus, o geriau panaudoja lengvą spaudimą. Jo problema ta, kad per lengvai prisiima atsakomybę ir retai pagalvoja apie jėgų ribotumą. Kita vertus, pasitelkę asmeninius stipriuosius charakterio elementus, galime palenkti Drakoną į savo pusę ir puikiausiai pasinaudoti geriausiomis jo savybėmis.

    Juodasis Drakonas daugiausia laimės šaltuoju metų laiku. Žiema atneš pergalę. Tuomet drąsiai rizikuokite, ryžtingai įgyvendinkite senus sumanymus, plėskite galimybes. Pavasario sėkmę lems žiemą įgytas pagreitis. Vasara – pasyviausias metas. Bet juk puiku, kai vasara – atostogų laikas, astrologiškai atitinka pasyvųjį periodą, kurį reikėtų skirti poilsiui. Beje, net jei ir teks veikti, nieko naujo nepradėkite – tai kainuos daug jėgų, sveikatos, o rezultatai nebus tokie geri, kaip tikėjotės. Rudenį bus galima imtis naujų užmačių ir jas įgyvendinti per 2012–2013 metų žiemą.

    Atsakyti
  • Drakono metai
    2011-12-21 11:02

    Drakonas – laimės simbolis pagal fengšui. Šie metai itin mėgstami Rytuose, nes atneša laimę, sėkmę, pinigų. Šiemet tai bus jau penktieji Vyresniojo Brolio, Vandens Drakono metai. Vyresniojo Brolio statusas pabrėš tokias Drakono savybes kaip jėgą, atkaklumą, pergalę, laimę. Kartu paslaptingoji Vandens stichija Drakoną iš dalies ramins, kartais lems permainas. Blogiausiu atveju skatins pernelyg pasiduoti fantazijų, įtarimų, intrigų pasauliui.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.