Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ką numerologija sako apie garsius žmones?

Kas sieja eurokomisarę Dalią Grybauskaitę ir choreografą Jurijų Smoriginą? Pasirodo, abu turi itin stiprią įgimtą intuiciją, kone aiškiaregystės talentą. Be to, praeitame gyvenime jiedu buvo moterys! Bent taip teigia Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kokybės vadybos centro Panevėžio filialo docentas, technikos mokslų daktaras Petras Šibilskis. Jau šešiolika metų jis intensyviai domisi numerologija – teorija, nagrinėjančia magišką skaičių įtaką žmogaus gyvenimui. Dažniausiai analizuojama datos – ypač gimimo, vardo ir pavardės – numerologinė reikšmė.

Numerologijos specialistui pateikiau kelių žinomų žmonių gimimo datas ir vardus, nenurodžiau nei jų pavardžių, nei profesijos. Štai kokias jų charakteristikas pateikė Petras Šibilskis.

Vardas: Eglė (tai – aktorė Eglė Jackaitė). Gimimo data: 1974 04 28.

Numerologo komentaras: „Eglė egoistiška, bet gana švelni. Su šia moterimi nesunku bendrauti, tačiau ji turi žinoti, kad pasisekimo sulauks tik tada, kai sutaps jos žodžiai ir darbai. Pasakė – tegu stengiasi ir realizuoti. Jai nereikia plepėti tuščiai, priešingu atveju, praras autoritetą. Nuo gimimo Eglės biolaukas silpnokas. Bet tai ne bėda, nes ji apdovanota labai stipria sveikata. Eglės protas – analitinis, ji turi pakankamai stiprų polinkį į mokslus. Jei daug dirbtų, pasiektų neblogų rezultatų. Apdovanota ir įgimta intuicija – ką tokie žmonės planuoja, prognozuoja, dažniausiai viskas išsipildo. Eglei labai reikalingas fizinis darbas, bet veikiausiai ji jo nemėgsta. Kūrybinga, bet kad sublizgėtų, turi daug dirbti. Jai sektųsi verslas, nes yra apsukri, drąsi. Kartais gali būti ir negailestinga. Draugus paprastai renkasi iš aukštesnio luomo. Turi stiprų pareigos jausmą. Atsakinga, tvarkinga, punktuali, sąžininga, nori visiems patarti, padėti. Šis gyvenimas – tryliktasis Eglės įsikūnijimas. Tai – vidutinės brandos siela. (Apie 75 procentus mūsų kartos žmonių ir gyvena 13 kartą.) Ankstesniame gyvenime taip pat buvo moteris. Ši gimė 1650-aisiais centrinėje Rusijoje. Buvo praktiška sveiko proto asmenybė. Gyvenimo būdas galėjo būti susijęs su religija, medicina, medžiokle, žvejyba.”

Vardas: Jurijus (tai – choreografas Jurijus Smoriginas). Gimimo data: 1955 08 26.

Numerologo komentaras: „O, matau čia įdomių dalykų! Egoistas, gryniausias egoistas… Tokie žmonės, prieš ką nors darydami, klausia: „Ar man tai naudinga?” Jei ne, tai ir nesistengia… Bet Jurijus jau nebe jaunuolis, tad žino, kad tai negera savybė. Reikia manyti, jau moka ją nuslėpti. Ar kartais ne gydytojas? Turi tokį pašaukimą. Išskirtinė asmenybė, turi velniškai gerą intuiciją, beveik aiškiaregystės talentą. Jo neapšausi – ką numato, viskas išsipildo. Toks žmogus ir kortomis visada išloš, ir teismus laimės… Jo biolaukas pakankamai stiprus, bet sveikata silpna. Tai dar nereiškia, kad silpna dabar. Jei sveikai gyvena, prisižiūri, grūdinasi, turbūt jaučiasi neblogai. Jurijui rekomenduočiau dirbti tik protinį kūrybinį darbą. Bet tokie žmonės paprastai mėgsta ir fizinį. Nėra itin talentingas, tačiau daug gali pasiekti darbštumu. Atsakingas, sąžiningas, tvarkingas. Turi įgimtą pareigos jausmą. Jurijaus intelektas, protas – nepaprasti. Šis žmogus turi gerą humoro jausmą. Dabar gyvena tryliktą gyvenimą. Stipriai išsivysčiusi širdies linija rodo, kad praeitame gyvenime buvo moteris. Gimė 1500-aisiais ir gyveno dabartinės Makedonijos (buvusios Jugoslavijos) teritorijoje. Profesija – režisierius, dramaturgas, klajojančių aktorių trupės vadovas. Jo uždavinys šiame gyvenime – turi atsikratyti egoizmo, tapti supratingesnis.”

Apie ES komisarę Dalią Grybauskaitę (1956 03 01)

Numerologijos specialistas pasakė, kad ji, kaip ir Jurijus Smoriginas, turi ypač stiprią įgimtą intuiciją, beveik aiškiaregystės talentą. „Dalia – tikra Kiplingo katytė. Tai nepriklausomas, pavaldumo nemėgstantis žmogus. Sprendimus mėgsta priimti pati. Žodžiu, katinas, kuris vaikšto vienas… Tai nėra lengvas bruožas. Matyt, ir jai pačiai jis šiek tiek trukdo. Dalia turi analitinį protą, polinkį į mokslą. Paprastai tokių žmonių pašaukimas – medicina. Turi ir šiokį tokį humanitarinį talentą. Kad sublizgėtų, reikia dirbti. Sveikata nuo gimimo silpna. Gana egoistiška, bet ir gana švelni, susitarti galima. Stipri jos širdies linija, tačiau ne menkiau išsivysčiusi ir proto. Tik kūrybingumo – silpnoka.” Dabar europarlamentarė esą gyvenanti dvyliktąjį gyvenimą. Praeitame buvo moteris. „Asmenybės tipas – tiesos ir išminties ieškotoja. Galėjo numatyti savo ateitį. Kitiems atrodė idealistė, bet švietė jiems kelyje. Galėjo būti fermere, audėja, siuvėja, pramonės ir technologijų kūrėja. 1125-aisiais Pietų Anglijoje – itin gerbiamas žmogus.”

Apie Viktorą Uspaskichą (1959 07 24)

P. Šibilskis iš nuostabos net šūktelėjo: „Trys septyniukės! Protingas vyras, nepaprastų gabumų. 777 – ypatingas ženklas. Sakoma, tokie žmonės į šią žemę ateina neilgam. Bet jei stiprus jų biolaukas ir sveikata, gyvena iki senatvės (o tada jiems gali grėsti paralyžius.) Viktoro biolaukas silpnokas. Vidutinės brandos siela, gyvena 13-tąjį gyvenimą. Egoistas, bet sukalbamas. Analitinis protas, labai gera intuicija. Valingas, siekiantis šlovės, galios, garbės. Toks žmogus turi laikytis savo kurso, nesistengti per anksti veržtis į priekį. Jam reikia vengti egoizmo, nesąžiningų, negarbingų tikslų, būti atsargiam, išmokti įsiklausyti į aplinkinių nuomonę, derinti savo veiksmus su jų interesais, priešingu atveju, gali prarasti draugus ir įsigyti priešų.”

Moteris žurnalas

Raktažodžiai:

6 komentarai. Leave new

 • Sveiki, as kazkaip kitokius skaicius gaunu, nei jus, noreciau zinoti – kazkur darau klaida. Nesitikiu gauti atsakymo, nes ko gero pries uzduodant klausima reiketu apsimoketi. Mano gimimo data – 1962 02 18. Is anksto dekoju

  Atsakyti
 • Tomas10101
  2010-02-05 18:03

  musu gimimo datos yra grigaliaus kalendoriaus, manau daug laiko nesugaistumet jeigu i google suvestume zodi kalendorius ir paskaitytumet apie kalendorius, pries skaitydami visokiu vejus

  Atsakyti
 • Tai kad jau biolauko kokybe ir stipruma ne tik matuoja prietaisai bet ir koreguoja http://www.kfs.lt

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.