Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

JUOZAS

Vardo diena: 03.19.
Vardo skaičius: 2
Vardo reikšmė: Juozas – trumpinys iš Juozapas. Iš hebrajų „Dievas pridės, duos dar”.

Pagal pirmą vardo raidę: J – stiprus teisingumo jausmas. Jūs – doras, ištikimas ir atviras. Norėtumėte padėti aplinkiniams, tačiau pernelyg stengiatės patenkinti visus. Turite blaivų protą ir nemažai talentų. Išmokite gauti daugiau vidinių impulsų, jei norite išnaudoti savo talentus.

Panašūs ir giminingi vardai: Juozapas, Juozapatas, Juozapotas.

8 komentarai. Komentuoti>

 • Kiek pažįstu Juozų. Protingi moksluose Bet visiškai kvaišos gyvenimišku/ šeimyninių atžvilgiu. Visi išskirę, palikę vaikus, tupi antruose santuokose su pakančiom moterim. Labai išdidūs, skūpūs, emociniai šantažistai, narcizai, amžinai teisūs .

  Atsakyti
 • Kai nemokėjai kalbėti daug mokinais 🙂 Nebuvo kada mytsati, teko daug žioplinėti kaip aplinkiniai elgiasi ir iš jų mokintis. Kalbu iš patirties stebėdamas savo sūnų 😉

  Atsakyti
 • daugybe vardu atiinka aprasima tik ne sitas. zinau juozu pijoku o viena net bandita ir neistikima ir pijoka oi kaip nukentejau kai atsisakiau but meiluze o sake tipo laisvas po 2metu suzinojau kad zmona du vaikai mazi. bet sakau dievas mato nebuvau meiluze atsisakiau ir kersijo jis ir draugas man.
  juozapas juozo trumpinys ? tai turetu juozai but gerui.

  Atsakyti
 • Nusivylusi
  2012-07-02 21:25

  Nuvylė mane senelis Juozas pijokas, nuvylė buvęs draugas Juozas dėl tų pačių velnio lašų. Ir visai neseniai sutiktas Juozas manau turi tą pačią problemą, bet slepia. Sutinku netinkamus Juozus.

  Atsakyti
 • tiesos yra ne mazai,tik kad viskas pacio gilumoje yra…

  Atsakyti
 • Mano mylimas vyras-Juozas.Perskaičiau vardo aprašymą,sutinku.Labai daug kas atitinka, beveik viskas.Stebuklas.

  Atsakyti
 • greta tuckute
  2012-03-07 17:52

  mano kaipynas juozas o as greta

  Atsakyti
 • Mano senelio vardas yra Juozas bet jis nepanasus i sita aprasima. Teisybė, kad jis moka dirbti su zmonemis, bet nera jau toks tobulas kaip cia aprasyta 😉 :):( BET JIS TOKS GERAS:):0;0;

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.