Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Juodoji magija: Kaip apsiginti?

Per visą žmonijos istoriją gyvavo ne tik gerieji žyniai, bet ir galingi kerėtojai, užsiimantys juodąja magija. Nors ir keista, vis dėlto jų siunčiamas blogis įrodytas neginčytinų faktų.

Kad juodoji magija egzistuoja ir veikia, šiandien niekas neabejoja. Tačiau eilinis mirtingasis kartais net neįtaria, kad tapo juodosios magijos auka: jo gyvenimas, sveikata ima ristis nuokalnėn, gyvybė pakimba ant plauko, o medikai bejėgiškai skėsčioja rankomis…

Su Vilniaus kerėtoja, baltosios ir juodosios magijos žinove Svetlana kalbamės apie tai, kaip pažinti kerus ir kaip nuo jų apsiginti.

Juodoji magija klesti

Žinoma, keistoka būtų pripažinti, kad žmonija tiek daug pasiekusi medicinos srityje, sukūrusi naujų technologijų, užkariavusi kosmosą ir pasiekusi kone Žemės centrą, nesugebėjo rasti būdų apsiginti nuo juodųjų magų antpuolių.

Mūsų dienomis juodoji magija, vėl įgavusi didelį pagreitį, tampa ne tik labai populiari, bet ir labai pavojinga. Įvairiausio plauko ekstrasensai nesivaržydami siūlo savo paslaugas: užkalba ne tik pagelbėdami, bet ir kenkdami ar net nulemdami kitų žmonių mirtį. Tai, žinoma, nemažai kainuoja, bet juodoji magija klesti. Štai kodėl reikia kalbėti apie energinę apsaugą, prisiminti primirštas žinias, kurios kadaise buvo labai populiarios.

Nepilnas butelis vyno

Svetlana: Vienai mano klientei buvo ne daugiau kaip trisdešimt metų. Atrodė ji sveika ir visiškai laiminga, turėjo puikų vyrą, klusnų sūnų. Ir staiga per keletą savaičių viskas pasikeitė. Vėliau analizuodama praeitį ir man pasakodama Veronika prisiminė paskutinę laimingą akimirką – savo gimtadienį. Šventė jį negausioje šeimos draugijoje, pasikvietė keletą žmonių: draugę su vyru ir kaimynę, likusią vieną po skyrybų. Specialiai kaimynei Veronikos vyras pakvietė nevedusį bendradarbį.

Atsitiko taip, kad vakarėlis vis tęsėsi, o gėrimai baigėsi. Kaimynė prisiminė namuose turinti butelį vyno, tiesa, pradėtą. Atsineštą vyną pilstė pati. Pirmiausia įpylė Veronikai, paskui jos vyrui. O į nevedusį vyriškį net nekreipė dėmesio. Nuo vakarėlio pradžios demonstratyviai bendravo tik su Veronikos vyru.

Veronika: Man ir į galvą neatėjo pavyduliauti vyrui. Juk Aleksas visada buvo man ištikimas! Kitą dieną su šeima vykau į sodą ir, kaip įprasta, palikau kaimynei raktus (jei kas nutiktų mums nesant). Vos išvažiavus iš miesto staiga gana rimtai man pasakė, kad su kaimyne taip artimai nebendraučiau, nes jam labai nepatiko jos vakarykštis elgesys. Tuomet tik pasijuokiau iš tokių jo žodžių…

Gyvenimas subyrėjo tarsi kortų namelis

Svetlana: Po kelių savaičių grįžusi iš sodo Veronika netikėtai sunegalavo: juto nuolatinį silpnumą, svaigo galva, dingo apetitas, krito svoris, bet gydytojai negalėjo nustatyti priežasties. O svarbiausia – visiškai pasikeitė šeimos narių elgesys: sūnus pradėjo šiurkščiai elgtis ir prastai mokytis, vyras arba visiškai tylėdavo, arba priekaištaudavo dėl smulkmenų. Kartą grįžusi iš darbo rado vyro raštelį, kad jis išeina pas kitą moterį, t. y. pas kaimynę. Tai buvo nepakeliama, juk gyveno jie šalimais! Įtampą dar labiau didino sūnus leisdamas kaimyniniame bute visus vakarus ir elgdamasis su mama lyg su tuščia vieta…

Išklausiusi šią istoriją supratau, kad viskas prasidėjo nuo nepilno butelio vyno, kurį tą vakarą atsinešė kaimynė. Bet, sprendžiant iš tolesnės įvykių raidos, vienu vynu (kuriuo remiantis griebiamasi pačių stipriausių meilės kerų) kaimynė tikrai neapsiribojo. Juodąją magiją ji nukreipė ne tik į Veroniką, bet ir į jos sūnų. Tada Veronikos paklausiau, ar ji nepastebėjusi, nerasdavusi savo namuose anksčiau neturėtų daiktų? Pasirodo, rasdavo, tik nekreipdavo į juos deramo dėmesio…

„Juodieji“ radiniai

Svetlana: Vyrui palikus šeimą Veronika, norėdama šiek tiek užsimiršti, ėmėsi kone generalinės namų ruošos. Pirmiausia pastebėjusi, kad iširo sofos kraštas, ėmėsi jį siūti. Netikėtai po apmušalu aptiko keistą dviejų spalvų (juodos ir pilkos) vilnos gniužulą. Pilkas – šilkinis, kaip katino kailis, juodas – kietas, primenantis šuns plaukus. Žodžiu, tai akivaizdus klasikinis juodosios magijos variantas. Sumaišę šių dviejų gyvūnų kailius kerėtojai paverčia artimus žmones pikčiausiais priešais. Beje, tai veikia ne tik vyrą ir žmoną, aukomis tampa ir jų vaikai, nes su tėvais jie stipriai energiškai susiję. Ant knygų lentynos Veronika rado svetimą nosinę su kraujo dėmėmis. Tai vėlgi juodosios magijos daiktas.

Taip, Veronika kreipėsi į mane pagalbos pačiu laiku! Juk kruvini juodieji kerai dažniausiai pasiglemžia ne tik aukos sveikatą, bet ir gyvybę. Be to, iš po seno pianino šeimininkė ištraukė mažą juodą vaškinę žvakutę, primenančią kalėdinę, bet apvyniotą juodu siūlu su daugybe mazgelių. Tokiame toteme gali slypėti bet kokia informacija, spinduliuojanti po visą butą. Netgi užsukusius atsitiktinius svečius ši žvakė priverčia jaustis itin blogai: žmonės jaučia nerimą, ilgesį, įvairius negalavimus.

Ką daryti radus juodosios magijos daiktus?

Svetlana: Paklausiau Veronikos, ką ji padarė su šiais radiniais. „Paprasčiausiai išmečiau į šiukšlių vamzdį“, – atsakė ši. Tai buvo didžiausia klaida. Mat toks būdas atsikratyti pražūtingųjų totemų nieko nekeičia, tai yra iš jų neišvaduoja. Juose slypinti informacija nenustoja veikti prieš savo auką. Bet kurį juodosios magijos totemą – vilną ar žvakę – reikia sunaikinti tam tikru būdu. Ir tai būtina žinoti!

Visų pirma tokio radinio negalima liesti rankomis! Nedera ne tik į rankas imti, bet netgi koja paspirti. Kad išmestumėte „staigmeną“ iš buto arba pašalintumėte ją iš kelio (dažnai magiški daiktai numetami prie slenksčio), reikia pasinaudoti lazda arba žnyplėmis, o paskui lazdą ar žnyples gerai nuplauti tekančiu vandeniu. Užburtą nepageidautiną daiktą būtina sudeginti po atviru dangumi.

Pašalinis daiktas – pretekstas sunerimti

Svetlana: Tad kokius dar daiktus naudoja kerėtojai juodosios magijos tikslais? Ir kokių saugumo taisyklių reikia laikytis juos aptikus?

Tikriausiai jau aišku: jeigu jums kas nors atnešė ir pasiūlė pradėtą butelį vyno, jokiu būdu nedera jo gerti, kad ir koks patikimas ir mielas atrodo žmogus. Vietoj sumaišytų katės ir šuns plaukų juodieji magai dažnai naudoja meškos taukus, varnų plunksnas, supainiotus tamsius siūlus ir kitokias tekstilės skiaures bei šiukšles, pametamas, kaip jau minėta, kur nors bute. Verta įsidėmėti štai ką: po pobūvio apžiūrėkite savo butą, ar nėra kokių nors paliktų daiktų. Žinoma, jeigu nesate šimtu procentų įsitikinę, kad tarp svečių negalėjo būti bent vieno pavyduolio. Jei prie namų durų radote adatą, žiogelį, plunksnų ir jau minėtų daiktų, būkite ypač atidūs ir nelieskite jų rankomis.

Apie dovanas ir suvenyrus

Svetlana: Jeigu jums dovanojamas koks nors naminis kepinys (pavyzdžiui, pyragas), o jūs nevisiškai pasitikite kepėju, geriau jo nevalgykite. Kaip ir tekstilė, vilna, natūralios kilmės medžiagos ir tešla yra stiprus neigiamos informacijos perteikėjas. Juk kiekviena moteris žino, kad įvairių šeimininkių pagal vieną ir tą patį receptą pagamintas patiekalas gali būti įvairaus skonio. Kodėl taip yra? Ogi todėl, kad kepėjų informaciniai laukai skirtingi: pyrago kepimą lydi skirtinga nuotaika, kuri lemia gaminio kokybę ir skonį… Todėl suprantama, kodėl rytiečiai neleidžia sergančioms moterims ruošti maisto: mat tuo metu šeimininkių spinduliuojama negatyvi energija perduodama maistui ir valgis netenka gerųjų savybių (ypač jei tai ryžiai ir mėsa).

Per šventes iškilmių šeimininkams paprastai dovanojama gėlių. Tokia dovana atrodytų yra pati saugiausia. Tačiau išimtis – geltonos gėlės (ypač skintos pelkėje) – vandens lelijos, vilkdalgiai… Geltonos gėlės – vienintelės, gebančios perteikti neigiamą informaciją aplinkiniams.

Gana atsargiai reikia priimti dovanojamus suvenyrus – amatininkų gaminius. Dar geriau ir pačiam jų nepirkti. Ypač jei tai – atvežtinė egzotika.

Įsigydamas suvenyrą įsigyji ir ligą

Viešint Rytų šalyse patartina nepirkti jokių to krašto rankų darbo gaminių. Kodėl? Keistos nendrinės, medinės ar molinės kaukės, parduodamos turguose labai pigiai, kaip ir kiti rankų darbo gaminiai, nuo seno kerėtojų naudojami beviltiškai sergantiems ligoniams gydyti. Jomis būdavo išgydomas vėžys, raudonoji vilkligė, kitos baisios ligos. Procesas toks: ligonį įkurdindavo kerėtojo namuose, kur per kelias dienas buvo gaminama tokia kaukė ar statulėlė. Magas užmegzdavo glaudų energinį ryšį tarp gaminio ir nesveikų žmogaus organų. Tada šį „liaudies meno“ dirbinį nešdavo į turgų ir parduodavo baltajam turistui – europiečiui, kad šis išsivežtų „ligą“. Taigi turistas parsiveždavo pražūtingąjį meno kūrinį namo, parodydavo pirkinį visiems šeimos nariams. O šis, paskleidęs nematomuosius energinius mirties čiuptuvus, sugriebdavo ką nors iš šeimos narių ir perduodavo jam „ligos“ informaciją. Kažkur ten, toli, ligonis pasveikdavo, o čia susirgdavo niekuo dėtas žmogus. Ir dažniausiai beviltiškai, nepagydomai…

Štai ir visos energinio saugumo taisyklės, kurias žinoti reikia kiekvienam, kad apsisaugotų nuo galimų energinių antpuolių, galinčių baigtis labai liūdnai.

Raktažodžiai:

,

238 komentarai. Komentuoti>

 • Sveiki, radau virtų kiaušinių trynių lauke. Buvo paslėpti aplink namą po gėlėmis per tris vietas. Ar tai magija? Ačiū.

  Atsakyti
 • Anonimas
  2020-12-27 17:40

  Striukės kišenėje (kairės pusės viršutinėje kišenėje) draugas rado sidabrinį, gana didoką 5cm skersmens kaklo pakabuką, panašų į kryžio formą,užpildytą daug mažų kaukolių. Niekaip nesuprantame iš kur jis atsirado, niekad šių kišenių nenaudoja. Tačiau kalėdų antrą dieną išvykstant į pušyną, pajuto, kad kažkas spaudžia, pamanė, kad kišenės užtrauktukas, tačiau pasirodo, kad atitraukus, kišenėje buvo pakabukas. Mes jį išmetėme iš važiuojančio automobilio į upę. Gaila, kad nenufotografavome. Ką galėtų reikšti toks rastas daiktas ir ar gerai pasielgėme? Ar gi būti buvusios draugės darbas?

  Atsakyti
 • Radau 10 sulenktu adateliu,ten kur niekada nieko nejieskociau jos buvo mano senelio senoj papkutej prie mano daiktu,ka tai gali reiksti?

  Atsakyti
 • Labas. Turiu tokia problema : seniai negyvenu su savo žmona ( vardas Anna). Mes oficialiai neisiskyre. Susipykom dėl špilku (plaukų sektuku) nes aš su jom valau ausis. Po šio isiskirimo aš kasdien jas randu yvairiose vietose. Buna kad ir savaite kasdien randu. Taip jau daug metu vyksta. Ar tai sutapimas bet visos moteris kurias aš mylėjau po jos visu vardai prasideda raide A. Ir su visom man nieko neišėjo. Net ir dabar susipykus su paskutine mergina išėjus iš jos namų aš už 10 min radau špilka. Kas tai prakeiksmas ar sutapimas ? Atsakykit prašau. Aciu

  Atsakyti
 • Gintaras
  2020-08-22 09:10

  laba diena ,si ryta pastebejome po varteliais padeta juoda nedideli aksomini maiseli kazko prikimsta ir uzrista . Ka daryti

  Atsakyti
 • Sveiki, gal kas yra girdėje apie „rašybos ratuka”? Čia kazkoks rytualas.

  Atsakyti
 • Sveiki,
  Labai nesiseka gyvenimas ir nutariau susisiekti su burejom is Rusijos kurios pagal mano nuotrauka, varda ir gimimo data pasake kad tai prakeiksmas nuo gimimo (silnaya porca) gal kas zino kur kreiptis pagalbos. Aciu

  Atsakyti
 • Man labai padėjo Gintaras. Jis nuiminėja prakeikimus, užkalbėjimus ir pan. Skambinkit jam tel.: 867454893

  Atsakyti
 • Anonimas
  2018-05-20 15:05

  Sveiki, radau pinigine ant kedes mokykloje, nunesiau mokytojai, kad atiduotu, ta pacia diena susirgau ir jau sergu 3d. Jauciasi silpnumas, kartais galvos skausmas, nors temperaturos nera, ogi silpnumas nuo temperaturos buna, galva karsta, nkrs termometras 36 laipsnius rodo. Imanoma, kad su pinigine perdave kazkas ligas ar juodaja magija? Nes galbut kazkas tycia ja padejo noredami kam nors ligas perduot ar pan. Gali taip but?

  Atsakyti
 • Mulima Mwakabela
  2017-10-24 10:03

  Po septynerių metų santykių su Sara, ji atsiskyrė su manimi, aš padariau viską, kas įmanoma, kad atneštų ją atgal, bet viskas buvo veltui, aš norėjau jos atgal taip daug dėl to, kad myliu ją už ją, aš meldžiau jai viską Aš padariau pažadus, bet ji atsisakė. Aš paaiškinou savo problemą savo draugui ir jis pasiūlė, kad turėčiau kreiptis į meilės gydytoją, kuris galėtų man padėti sugrąžinti ją atgal, bet man buvo taip supratau apie šią idėją, neturėjau kito pasirinkimo, kaip jį išbandyti, aš nusiųsdavau meilės gydytoją ir jis man pasakė, kad nebuvo jokios problemos, kad viskas bus gerai, prieš tris dienas, mano meilužis sara grįš į mane po trijų dienų, kai jo žodžiai pasidarė, ir nenuostabu, antrąją dieną buvo maždaug 16 val. Mano svetimė sara man paskambino, aš buvau taip nustebęs, aš atsakiau į skambutį ir visa, ką ji sakė, buvo ta, kad jai atsiprašė viskas, kas atsitiko, kad ji nori grįžti pas mane, kad ji mane labai myli. Man buvo labai malonu, kad ji grįžo, tai mes vėl pradėjome gyventi draugiškai. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, su kuo žinau, kad turi santykių problemą, norėčiau padėti tokiam asmeniui, nurodydamas jį ar tik į tikrąjį meilės gydytoją, kuris man padėjo man savo problemą ir kuris skiriasi nuo visų ten Kiekvienam gali prireikti šio meilės gydytojo pagalbos, jo elektroninio pašto adresu: (dr.gokosspiritualcaster@gmail. c o m)

  Atsakyti
 • Mano širdis buvo sugadinta per pastaruosius dvejus metus ir man buvo taip, tarsi niekada nesutikčiau, ką vėl vadina meile. Aš verkiau ir verkiau dienų ir naktų per pastaruosius dvejus metus ieškodama pagalbos, kaip galėčiau susigrąžinti savo vyru, bet negalėjo gauti jokios pagalbos, kol aš neieškodavau pagalbos internete, kur rastu, kad dr. Goko gyrė ir daugelį piliečių šlovino už gerus darbus. Aš kreipėsi į jį už pagalbą ir jis mane patikino ir man pasakė, kad mano sielvarto dienos yra daugiau, aš iš pradžių abejoju jam, nes negalėjau daugiau skausmo. Jis man pasakė ir taip pat garantavo, kad mano vyras sugrįš pas mane per 48 valandas po to, kai jis baigsis rengdamasis man padėti, ir aš paslėpiau jo žodžius, laikykis jo nurodymų ir pasitikėk juo, ir štai mano vyras grįš į aš ir vėl džiaugiuosi gražiu, rūpestingu vyru, laimintu su dviem nuostabiais vaikais, todėl aš nesibaigsiu pasakoja apie jo gerą darbą. galite kreiptis į jį už bet kokią pagalbą jo elektroninio pašto adresu: Dr.gokosspiritualcaster@gmail. com

  Atsakyti
 • Vaida Gerikaite
  2017-08-28 23:57

  Pries pora menesiu radau prie laukutiniu duru i vazona su zememis priberta gera sauja viniu. Gal jau cia man pradeti nerimauti. Nes zinau tame miestelyje kur gyvenu yra nemazai cigonu

  Atsakyti
 • @Anil Juodoji magija yra tikrai stiprūs kerai, bet ne visada kalta būna ji. Dažnai problemas susikuriame mes patys ar mūsų požiūris į aplinkos pokyčius. Išsiaiškinkite kodėl kyla pykčiai, nesėkmės. Galbūt Jūsų pasirinkimai ir veiksmai lemia daugiau, nei išorinės jėgos..
  Nesikankinkite, ieškokite atsakymų ir imkitės veiksmų!

  Atsakyti
 • Sveiki. Ar gali buti, kad atsikrausteme i apsesta nama? Ar mus kas prakeike? Pradejom pyktis beveik kas dien., del nieko. Jam niekas netinka ka as darau. Prasideda net isterijos is jo puses ir pasekmes gali buti baisios. Buna dienu atrodo baisiau, nei pragare. Mano charakteris visada buvo tvirtas, niekada netyledavau, bet dabar per visus pykcius dazniausiai tyliu ir bijau. Saves neatpazistu. Ne karta pagalvojau apie prakeikima, bet gal tai tik jo nervu problema? Nezinau ka daryti. Niekam nesipasakoju.

  Atsakyti
 • virginija
  2017-06-04 12:36

  turiu prasyma kad paaiskintumet man ir padetumet patarimu kaip apsisaugoti nuo tetos burtu.Ji atvaziavusi i svecius ,isgerus kava puole plauti puoduka,isplove.As girdejau kad tai kaskoks burimas.Kaip man apsaugoti namus.savo gerove.

  Atsakyti
 • +alojan2ios magijos pas mus gana daug. Požymiai panašūs – keliantys negatyvias emocijas, baimes, savivertės sumažėjimą ir pan. Tokios magijos nuėmimas galimas su atleidimu „atsiprašau, atleisk aš tave myliu, ačiū” . Kartokite tol, kol niūrios emocijos pasitrauks ir nuotaika pasitaisys. O jei tas negelbėja – galima pagalba ir kitais būdais. Parašykite adresu dvasinisgydymas@gmail.com. Nes kiekvienas atvejas yra individualus – kam reikia pakonsultuosiu.

  Atsakyti
 • Sveiki, as taip pat turiu tokiu problemu ir jauciu visos ne laimes nuo artimo ateina. Prasau kas galetu padeti, nes lb nesiseka. Parasykit I email a, kaip gintis nuo piktu artimo, kurie net maista uz kalba.

  Atsakyti
 • Miela Donata! Kaip as jauna buvau mano gyvenimas tai pat buvo labai sunkus, bet as visada tikėjau kad mano gyvenimas pagerės! Būk stipri, tikėk kad viskas bus gerai kaip užaugsi, tu esi puiki kokia esi, ir esi geresnio verta! Pasitikėk savimi ir pasitikėk Dievulio, JIS tau padės! Jis tave myli tokia kokia tu esi! Negalvok apie tokias baisias mintis, tai neverta. Viskas bus gerai. Jei tu nori, mielai galime susirasyti. Antrąsyk kaip tau dabar sekasi? Linkėjimai

  Atsakyti
 • Sveiki,
  Gal kas galės padėti?
  Prieš penkerius metus išsiskyriau su labai mylimu vyru. Mums draugaujant jo artimiausias draugas iš Afrikos parvežė mums Moters ir Vyro – vyro ir žmonos statulėles. Po skyrybų gavau paskutinę dėžę su savo daiktais iš namų, kuriuose kartu gyvenome. Ten buvo tik moters statulėlė. Visas dovanas ir bendrus daiktus, taip pat ir šią statulėlę sudėjau į dėžę ir palikau tėvų namuose kartu su visais „kitais mielais prisiminimais”. Praėjo daugiau nei penkeri metai, nesimatom, nebendraujam, tačiau vis pagalvoju ar susapnuoju šią statulėlę. Kuri šiaip jau man buvo visai nereikšminga ir šios dovanos nelabai mėgau, nes nuo nelygaus paviršiaus po kojom jos abi vis krisdavo nuo spintelės. Noriu jos atsikratyti, atidaviau mamai kartu su rūbais, žaislais ir t.t. labdarai, bet ji kažkaip liko namuose(ne manonamuose – tėvų) ir vis apie ją pagalvoju. vis kirba mintis jos atsikratyti.O tai gana kvaila,nes ir taip turiu apie ką galvoti 🙂 Viena mistinių reiškinių susijusių su daiktais aiškintoja sakė, kad būtent dėl šių daiktų man nesiklosto jokie kiti santykiai. Gal žinote ir galite patarti, kaip žmonės „saugiai” su gero palinkėjimo į ateitį intencija atsikrato tokių daiktų?
  Iš anksto labai dėkoju už komentarus 🙂

  Atsakyti
 • o tai reiskia, kad kuomi netiki, tas taves ir neliecia.

  Atsakyti
 • Algirdas
  2016-10-19 08:46

  Pa2iam neteko patirti keru, bet mano draugui vestuviu diena prie iva ž[avimo o kiema rado iš pagaliukų suraisiota kryželi. Kuri eme i rankas po to išmete.Ir kagi nuo [irmos dienos santuokinis gyvenimas pasidare nepakenčiamas. Piktumai, neapykanta, nesiskaitymas privede prie skyrybu. Jis iki šiol nesupranta, kodel taip atsitiko, kad gyvenimas tapo sunkia kryžiaus našta.

  Atsakyti
 • Mečislovas Vasiliauskas
  2016-09-12 11:35

  magija,,ogi nieko baisaus nėra joje,nes magija naudojame visi ir visoje socialinėje sferoje-tai psichinė prievarta,,,psichinės prievartos metu,atakos metu,konflikto metu į organizmo vidinė erdvę ir/arba į auros tam tikrus sluoksnius(dvasinį kūną) įdiegiamas tam tikras holografinis vaizdelis/nuotrauka,kurioje yra įrašytas tam tikras energoinformacinė programa. Ji dažniausiai turi kažkokį senovės ginklo formą-strėlė,ietis,energetinio purvo gniūštė, ir tt formą.Šitos minties formos gali gyventi organizmo dvasiniame pasaulyje,koncentruotis tam tikrų organų aurose ir ,,dirbti,, savo juodą darbą metai iš metų,,,kiek baisesnė ir pavojingesnė yra juodosios magijos siurbiamoji struktūra,kuri organizme dirba juodosios kosminės skylės principu, viską iš aplinkos susiurbdama i save ir sukurdama savo buvimo zonoje visišką organų ir/arba dvasinių kūnų išsekimą.. kodėl taip vyksta? kas tai daro? jei priimti reinkarnacijos dėsnį domėn,tada tampa aišku kad kažkada daugumas iš žmonių mokėsi tokių dalykų ir tokį patyrimą turi savo dvasioje/sieloje ir nejučia konkurencinėje kovoje naudojasi. kiti ,pajutę tokią jėgą ,ją pradeda kultivuoti sąmoningai.. taip gimsta profai,, tik jų nėra taip daug ir profai ,tikiu,kad žudymo procesu neužsiiminėja,, jau 30 m dirbu organizmo švarinimo darbuose su L.G.Pučko metodika,,daugiamatė medicina”,kurioje magija skaitoma kaip viena iš 126 ligotumo priežasčių,,,Ši metodikavienintelė moka tai ir diagnostuoti labai tiksliai(100 proc) ir sugeba pašalinti bet kurią ligotumo priežastį-taip pat ir giminės prakeikimo ar magijos,programavimo pėdsakus,,,net infekcijas be jokių vaistų ,žolių ir tt

  Atsakyti
 • Visu pirma noreciau suzinot kaip Donatai sekas,nes tik siandien perskaiciau mazyle mergyte su didelem bedom,net galvoj nesutelpa kiek sis vaikelis turejo isgyvent.Dekui as ,kad bent suregavo,nes kiekvienas apie savo problemas.Net pamirsau ko cia uzejau.O mazyle mergyte jei ne per velu tai mano skyp mickeviciene1.Lauksiu gal atsiliepsi!

  Atsakyti
 • Sveiki. Itariu kad mane prakeikė nes visada buvau sveika bet vienu metu Man per metus padarė 7 operacijas ir turėjau 8 narkozes. Daktarai darė tyrimus ir patys nesupranta is kur Man tiek bėdų. Organizmas tapo labai pažeidžiamas ir visai neatsparus. Jaučiuosi lyg būtų kažkas prakeikė nors niekam blogo nepadariau. Prašau padeti

  Atsakyti
 • Donata ,ar turi facebook?mielai su tavim pabendrauciau.

  Atsakyti
 • Gyvenu kaime prie tvoros radau dvi leles is plastelino ir dvi skudurines. Ka tai reiskia?

  Atsakyti
 • Is kiemo puses ant palanges radau deginta zvake.Ka tai galetu reiksti?ir ka daryti?

  Atsakyti
 • Sveiki man 11 metu suprantu gal per maža esu čionais rašyti bet man labai baisu ir rodos kad mane užburė nes pas mane be perstojo dygsta spuogai , dažnai skauda širdį nors sunkaus maisto nevalgau ir širdis sveika , iš manęs visi šaiposi ir nesipildo ne viena svajonė ir tėtis iš niekur nieko debile vadina , pinigu šeimoje mažai labai net mažai. Aš mokykloje neturiu ne vieno draugo nes mano klasiokė pripasakoja visiems nesamonių . O jeigu aš su ja nekalbu inai ateina namo apsiverkusi ir sako motinai kad aš sakau visiems suja nedraugauti nors tai ne tiesa ir poto aš dar nuo mamos gaunu velnių :c prašau padėkit man nes net nusižudyt norisi viskas tai yra nepakenčiama nes išmanes dar šaiposi kad aš šlubuoju , nešioju akinius ir plokštelę 🙁 maldauju padėkit

  Atsakyti
  • uzsidek zvake ir tris kartu kartok palik mane islaisvink man tai suveike dar i zvake gali ilasinti kraujo greiciau prades veikti man 11m bet tai atlikau 9m tai atrodo kvailai bet verta

   Atsakyti
  • Nekreipk dėmesio viskas pasikeis

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.