Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis ir Liūtas

Jie visiškai netinka vienas kitam. Jaučiui yra svetimas Liūto pasitikėjimas savimi, jo troškimas būti pripažintu. Jautis tai supranta kaip kėsinimąsi į jo gyvenimo būdą. Tarp šios poros galimi nuolatiniai ginčai. Abu ženklai yra labai tvirtos ir nepajudinamos asmenybės. Konfliktams įsisenėjant Liūtai agresyvėja, o Jaučiai užsisklendžia savyje, tad kompromisų paieškos tampa beveik neįmanomomis. Liūtams natūralu užimti vadovaujančią poziciją miegamajame. Jaučiai gali suteikti Liūtams reikalingą dėmesį, tačiau kartas nuo karto jie norės to paties. Liūtams nesutikus suteikti Jaučiams reikalingo dėmesio ramūs Jaučiai gali pradėti pykti, o tai papildomai skatina Liūto konftiktišką būdą. Tvarkingus Jaučius ilgainiui ima erzinti Liūto nesugebėjimas planuoti ir vėliau atsakingai vykdyti savo planus. Ženklai vienas kitą traukia seksualiai ir kartais emociškai, tačiau to nepakanka įveikti kliūtims.

108 komentarai. Komentuoti>

 • Gyvenu su moterimi aš liūtas ji jautis jau 3 metai beje ji turi vaikų aš ją myliu gėrybių ir neturime paslapčių

  Atsakyti
 • Aš esu liūtas vyras jautis niekada nesipykstam. ☺️

  Atsakyti
 • Na kažkoks siaubas, o ne gyvenimas su Liūte! Jau 19 metų gyvenam santuokoj. Tai nuolatiniai kivirčai labai dažni. Pilnai sutinku,kad Liūtui it Jaučiui tikrai ne pakeliui!

  Atsakyti
 • Jautukė
  2017-03-22 16:12

  Siaubas, kaip jus tveriat pasipūtėlį liūtą. Nu aš tr kantrybės, bet ne ant tiek. Ne duok dieve kažką ne taip pasakysi, vos ne reikia elgtis kaip su duštančiu daiktu. Dėmesio reikalauja, vos ne šokinėk aplink juos, o patys tipo gali ir nerodyt. Viskas ką jie daro ar sako tipo ok, bet jau jeigu aš tai fsio. Pirmą kartą reikėjo vos ne galvot, kaip čia tik neižeist. Tikrai nedraugaučiau su liūtu.

  Atsakyti
 • Liūtas yra dėmesio ir pagyrų ištroškęs patinas. Kiek teko bendraut su liūtas, nu tiesiog nebeiškenčiu ir nutraukiu bendravimą. Įdomios asmenybės,bet tik pradžioje.

  Atsakyti
 • Trumpai mano devizas, labas koks tavo horoskopas? Jautis. Viso gero 🙂

  Atsakyti
 • Nu aišku man tai tikrai neįprasta bendrauti su liūtu,kadangi visą laiką buvo skorpionai,todėl skiriasi bendravimas kaip diena ir naktis,daug tokių niuancų,kur reik tikrai prisitaikyti,net nžn kaip bus toliau, nes kol kas tik atrandam vienas kitą 🙂

  Atsakyti
 • Juokingi tie horoskopai. Gyvenam jau 45-ti metai ir, atrodo, visai tinkam vienas kitam, tačiau nei vienam iš mūsų netinka čia išvardintos liūto ir tauro charakteristikos. Jei nežinočiau, kada esu gimusi, tai ir nesuprasčiau, kad aš pagal horoskopą karvė.
  ( Jūsų žiniai, jautis yra darbinis gyvulys – kastruotas bulius, o zodiako ženklo pavadinimas turi būti „tauras”).
  Anekdotas. Anglas , prancūzas ir rusas giriasi kokios gražios jų žmonos. Anglas sako:”Mano žmonos kaklas lieknas, kaip žirafos”, prancūzas: „Mano žmonos kojos grakščios, kaip stirnos”. O rusas sako: „U menia tozhe estj skotina, toljko ne znaju kak nazyvaetsia”

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.