Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis

Jautis

jautis JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

„Apie tuos, kurie mėgsta skaniai pavalgyti…“


Stichija: Žemė
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš turiu“
Spalva: balta, žalia, alyvinė, geltona
Akmuo: turkis ir safyras
Valdomas namas: Antras
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gyvatė
Priešais esantis ženklasSkorpionas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Jaučio simbolis – jo galva. Pavasaris jau galutinai įsiviešpatavo, sultingose žydinčiose pievose ganosi galvijų bandos. Didelis ir masyvus, įsitikinęs savo jėga, Jautis ramiai saugo jam priklausančią teritoriją. Te niekas neišdrįsta įsibrauti į jo valdas, kitaip turės reikalo su grėsminga jėga.

Šiaip jau Jautis mėgsta ramybę ir harmoniją, jis džiaugiasi malonia aplinka. Ne veltui Jautį globoja Venera. Venerai būdingas džiaugsmas viskuo, kas gražu, pirmiausia meile, kuo ypatingai pasižymi Jaučio natūra. Venera išryškina jo nepaprastą siekimą būti kuo santūresniu bei harmoniškesniu, norą turėti tik jam vienam priklausančią teritoriją. Jaučio ženklas priskiriamas žmogaus vaikystės fazei, kai vaikas išmoksta skirti sąvokas nuo “mano” ir “tavo”, nori turėti savo nuosavybę.

Būdamas Žemės ženklu, Jautis yra lėtas, bet tvirtas. Turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol jis ištirs aplinkybes. Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Prieš susitikdamas su kokia naujove, Jautis pirmiausia viską nuodugniai apsvarstys ir patikrins. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs bičiuliai. Deja, lygiai taip pat ilgai jis būna blogos nuotaikos, jei ji jau apima Jautį. Be to, šis Zodiako ženklas yra labai kerštingas. Jautis gali būti dar ilgai įsižeidęs nepaisant to, kad kitas jo vietoje būtų seniai viską pamiršęs. Taip yra dėl to, kad visas nuoskaudas Jautis taipogi turi dešimt kartų pergromuliuoti, kol kas suvirškins.

Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui neišeiti už jo galimybių ribų. Savaime suprantami dalykai jam yra kantrybė, gerai ir iki galo atliktas darbas, tačiau, kaip Veneros globotiniui, nesvetimi jausmai ir emocijos. Jaučiui dažnai reikia kažkokio akstino, postūmio, kitaip jis nė nepajudės iš vietos. Jo lėtas būdas, įprotis viską pasverti, gali lengvai virsti tiesiog tingumu ar neveiklumu. Jau pats elementas – Žemė – yra lėtumo simbolis, o dar prisideda ir fiksuota ženklo savybė. Taigi labai tikėtina, jog Jautis taps flegmatiku ir paskęs savo neveiklume bei rutinoje.

Pirmasis dekanas (balandžio 21-30 d.). Pagrindinis devizas – nuoširdumas.
Šio dekano Jaučius traukia vaidyba, muzika, grafinis menas. Jis labai atjautus. Nesvetima filantropija (labdara). Draugiškumas, bičiuliškumas ir kilniaširdiška pagalba padaro Jautį visų mylimą. Juo visada galima pasitikėti. Pilnas realių idėjų. Jeigu viena patiria nesėkmę, lieka kita pirmajai, pakeisti.

Antrasis dekanas (gegužės 1—11 d.). Pagrindinis devizas – organizuotumas.
Dominuoja visos savybės, reikalingos vadovui. Jis duonpelnys ir organizatorius. Skleidžia entuziazmą ir optimizmą. Nuo sklindančių kibirkščių įsiliepsnoja bendradarbiavimo liepsna. Tokio Jaučio kardas – pasitikėjimas, o skydas – viltis. Nuvargęs remiasi į draugus, praradęs vilti – seka paskui juos, nelaimingas – stengiasi draugus pamėgdžioti.

Trečiasis dekanas (gegužės 12-20 d.). Pagrindinis devizas – ryžtingumas.
Šie Jaučiai sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jeigu tiki kokia nors idėja, tai tampa labai aktyvus. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi ją slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad jėga – vienybėje, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdamas griežtą charakterį, nelinkęs lengvai nusileisti. Nemėgsta kitų pasiteisinimų.

Charakteris

Po jaučio ženklu gimę žmonės siekia pergalės darbštumu ir nepaprastu kantrumu. Jie labai atkaklūs, niekada nemeta pradėtų darbų. Retai klauso patarimų ir gali netikėtai apstulbinti aplinkinius jiems tarsi nebūdingu veržlumu. Jautį sunku išmušti iš dvasinės pusiausvyros, tačiau netekęs kantrybės ar suerzintas jis pyksta ilgai ir audringai. Jaučiai labai ilgai nepamiršta įžeidimų bei nuoskaudų. Šie žmonės yra smalsūs, teisingi, stipriavaliai, paprastai konservatyvių pažiūrų ir linkę pavyduliauti.

Privalumai: stabilumas, jautrumas, darbštumas, gebėjimas puikiai auklėti vaikus.
Trūkumai: pokyčių vengimas, dažnas pavyduliavimas, per didelis patiklumas.

Vaikystė

Jaučio ženklo mažyliai nereikalauja perdėto dėmesio. Tačiau trūkstant rūpesčio, šio ženklo vaikas gali susirgti, nes iš prigimties yra labai švelnus ir pažeidžiamas. Paauglystėje Jaučiai gali netikėtai susižavėti netradiciška muzika arba tapyba. Tiesa, vėliau šio ženklo atstovai paprastai profesijas renkasi, atsižvelgdami į realią situaciją. Su kitai bendraamžiais Jaučiai bendrauja noriai, tačiau įžeisti užsisklendžia savyje.

Vyras – Jautis

Darbas. Jaučiai dažniausiai nelinkę skubėti, labai patikimi, retai keičiantys savo įsitikinimus. Be to, jie ilgai apmąsto būsimus sprendimus bei veiksmus. Visi šio ženklo atstovai nėra abejingi gyvenimiškiems malonumams. Tačiau Jaučiai nepripažįsta rizikos, nemėgsta jokių naujovių ir reformų. Dirbdami Jaučiai yra lėti. Juos sunku išvesti iš kantrybės, tačiau įniršę jie išties tampa panašūs į įsiutusius bulius. Šio ženklo atstovams būdingas praktinis sumanumas, padedantis įgyvendinti jų kūrybinius sumanymus. Vyrai Jaučiai pasitiki savimi ir visada stengiasi pasiekti savo tikslus. Daugeliui Jaučių būdingi geri oratoriniai gabumai, diplomatiškumas ir mokėjimas išsisukti iš sudėtingų situacijų. Beveik visi šio ženklo atstovai nerodo didelio susidomėjimo karjera, tačiau sąžiningai atlieka savo darbą. Materialūs dalykai jų vertybių skalėje dažniausiai pranoksta idealizmą.

Jaučiai nėra pernelyg iniciatyvūs ar verslūs, nemėgsta prisiimti atsakomybės. Tinkamiausios jiems profesijos siejasi su žemės ūkiu, architektūra, geologija, archeologija, madomis, medžio apdirbimu, finansais. Tarp Jaučių daug sėkmingų dainininkų, muzikantų, dailininkų ir dizainerių.

Draugystė. Jaučiai gerai supranta kitus žmones, jų troškimus ir mintis, todėl yra geri draugai. Jeigu ką nors pažadėjo, tai būtinai išlaikys duotą žodį, kiek jiems tai be atsieitų. Draugaudami Jaučiai dažniausiai yra geranoriški ir ramūs, tačiau gali pademonstruoti ir užsispyrimą bei tapti pernelyg emocionalūs. Draugą Jautį lengva prarasti, jeigu kažkuo jį įžeidėme. Apimti depresijos, jie tampa kurti proto balsui. Todėl draugystę su Jaučiu reikia tausoti, vertinti jų rodomą rūpestį ir dėmesingumą.

Meilė. Mylėdamas Jautis yra švelnus, rūpestingas ir atsidavęs. Tai – vienas iš labiausiai jautrumu kitų atžvilgiu pasižyminčių zodiako ženklų. Įsimylėjęs Jautis siekia santykių stabilumo, jam nepriimtini atsitiktiniai ryšiai. Prieš užmegzdami artimesnę pažintį, Jaučio ženklo vyrai ilgai stebi būsimą partnerę, vertindami visas jos teigiamas ir neigiamas puses. Į santuoką ir meilę Jautis žiūri labai rimtai. Dėl savo ištikimybės ir patikimumo Jaučiai – idealūs sutuoktiniai ir tėvai. Visos moterys jų aplinkoje jaučiasi jaunos ir gražios. Jaučiui geriausia sudaryti santuoką su Vėžio, Mergelės, Ožiaragio ir Žuvų ženklo moterimis.

Moteris – Jautis

Darbas. Jaučio ženklo moterys dirbdamos yra ramios, santūrios, nemėgsta prieštarauti kolegoms ar viršininkams. Tai – disciplinuotos asmenybės, paprastai aplinkiniams nekeliančios didesnių problemų. Iš prigimties šio ženklo atstovės yra linkusios į komercinę veiklą bei joje yra lydimos sėkmės. Neretai būtent Jaučio ženklo moterys imasi nuosavo verslo ir tampa geromis vadovėmis. Neblogų rezultatų jos gali pasiekti literatūroje ir mene. Tarp šio ženklo atstovių daug žinomų mados kūrėjų, dekoratorių, stilisčių, kulinarių.

Draugystė. Jaučio ženklo moterys dievina bendravimą su daugybe savo draugių, mėgsta vaikščioti su jomis po parduotuves, lankytis grožio salonuose, dalintis įspūdžiais apie pirkinius. Šiam ženklui būdinga priimti žmones tokius, kokie jie yra, todėl jo atstovės yra gerbiamos ir mylimos. Tiesa, dėl savo lengvabūdiškumo šio ženklo atstovės ne visada yra patikimos sudėtingose gyvenimo situacijose.

Meilė. Asmeniniame gyvenime Jaučio ženklo moterys stengiasi ieškoti kompromisų vardan šeimos išsaugojimo. Vyrą jos paprastai išsirenka pačios, tačiau gali ištekėti už žmogaus, kuris nelabai joms tinka pagal amžių ar interesus. Bet kokiu atveju jos yra ištikimos, nepasižymi dideliu aistringumu, moka sukurti namuose jaukumo ir harmonijos atmosferą.

Patarimai vyrams: Moterys, gimusios po Jaučio ženklu, yra jautrios prigimties, lengvai prisitaiko prie esamų situacijų, puikiai sugyvena kolektyve. Šios moterys mėgsta gražius daiktus, kupinos ne tik gražių sumanymų, bet trykšte trykšta energija. Po Jaučio ženklu gimusioms moterims reikia daug švelnumo ir dėmesio. Jos puikiai jaučiasi, jei dovanų gauna nors mažą gėlių puokštę.

Sveikata

Daugelis šio ženklo atstovų pasižymi pavydėtina sveikata, kurią jiems teikia jų prigimtinė stichija – žemė. Pati prigimtis pasirūpino, kad Jaučiai būtų stiprūs ir tvirti. Ligos dažniausiai juos užklumpa dėl dėmesio stokos vaikystėje arba nesirūpinimo savo sveikata brandžiame amžiuje.

Silpnosios Jaučių vietos – gerklė, kaklas, kojos, kulkšnys, lyties organai, nugara, stuburas. Tokie žmonės sunkiai pakelia pūlingas anginas, sąnarių ligas. Daug nemalonumų jiems gali sukelti radikulitas, neretai išsivystantis dėl peršalimų. Venera, kurios poveikis Jaučiams ganėtinai reikšmingas, šį sąrašą papildo taip pat infekcinėmis odos ligomis. Jauniems šio ženklo atstovams ant rankų ir veido gali atsirasti karpos. Su jomis reikia elgtis ypač atsargiai, stengiantis jų nepažeisti skutantis ar atliekant kitas procedūras. Geriausia yra jas pašalinti.

Beveik visi peršalimai Jaučiams baigiasi anginomis, kurios neretai veda į komplikacijas, o po to prie širdies ligų išsivystymo, regėjimo pablogėjimo. Dėl polinkio nesilaikyti saikingumo valgant Jaučiams brandžiame amžiuje gresia širdies ir kraujagyslių ligos. Šio ženklo atstovams, priverstiems daug laiko praleisti ant kojų, išsivysto venų ligos. Dėl lėtumo bei įpročio pradžioje į viską nuodugniai įsigilinti, įtemptai dirbdami Jaučiai rizikuoja protiškai pervargti. Pajutus pirmuosius šio negalavimo požymius – galvos skausmus, regėjimo pablogėjimą, dirglumą, – reikia nustoti dirbti, leisti sau pailsėti arba pakeisti veiklos pobūdį.

Jaučiams iškylančios regėjimo problemos daugeliu atvejų yra paveldėtos. Tačiau kai kuriems ženklams apskritai yra būdingas silpnesnis regėjimas. Prie tokių priklauso ir Jaučiai. Dar vaikystėje jiems gali išsivystyti trumparegystė. O amžiaus nulemta toliaregystė Jaučiams pasireiškia sulaukus 35-40 metų.

Jaučio ženklo moterys sunkiai išgyvena menstruacinio ciklo pradžią jaunystėje, o po to ir prasidėjusį klimaksą. Ypač nemalonius pojūčius jos patiria lytinės funkcijos pasireiškimo pradžioje ir vėliau jai silpstant. Vyrams Jaučiams dėl nervinių perkrovų, lytinę funkciją stimuliuojančių priemonių gali prisireikti jau peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį.

Jaučiams labai svarbus judrus gyvenimo būdas, dažnas buvimas gryname ore bei nuotaiką keliantys įspūdžiai. Visa tai padeda iš prigimties stipraus organizmo Jaučiui išvengti daugybės ligų. Daugelis Jaučių baiminasi sirgti ir dėl to šalinasi gydytojų, todėl artimiesiems reikėtų būti dėmesingiems jų sveikatai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai
Vaisiai – slyvos, citrinos, granatai, bananai, kriaušės, abrikosai, ananasai, persikai, arbūzai.
Daržovės – česnakai, bulvės, jūros kopūstai, moliūgai, saldžioji paprika, špinatai, ridikai, baltagūžiai kopūstai, svogūnai, agurkai, aguročiai, morkos, petražolės, salierai, krapai, pomidorai, baklažanai, svogūnų laiškai.
Ankštinės daržovės – pupelės, lęšiai.
Riešutai – graikiški, žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos „baltųjų“ valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikių, kviečių, ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – avienos lajus, elnių taukai.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – kiauliena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – karvės pienas, fermentinis sūris, varškė, grietinėlė, grietinė, kefyras.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Po šiuo ženklu gimę žmonės labai geranoriški, sugebantys išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, todėl pyktis ir bloga nuotaika – retas reiškinys jų gyvenime. Jeigu taip nutinka, į normalią būseną šio ženklo žmogui padeda grįžti ramybė. Tereikia apsivilkti naktiniais drabužiais ir išsitiesti ant savo mėgstamos sofos. Tiesa, prieš tai Jautis turėtų būti skaniai ir sočiai pavalgęs. Niekas taip gerai neveikia jo nervų sistemos, kaip maistas. Pailsėjęs Jautis turėtų pasivaikščioti po parką ar sodą, skirti dėmesio kambariniams augalams.

Jautis galėtų remtis indėnų išmintimi. Paprasčiausius pratimus gali atlikti kiekvienas žmogus. Kramtyti maistą reikia lėtai ir sąmoningai, sutelkiant mintis tik į gaunamą energiją. Patariama mėgautis valgymu, pajaučiant jį visais savo pojūčiais.

Po Jaučio ženklu gimę žmonės profesionaliausiai sugeba įvertinti žemiškąsias vertybes. Jie puikiai planuoja, prekiauja, ūkininkauja, supranta, kad darbu ir atkaklumu pasiekti rezultatai gyvenime yra patys patikimiausi. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis. Jaučiams patartina per atostogas pakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydymosi ir atsipalaidavimo procedūromis. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą.

Vykdami toli, jie dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, kur aplinka dvelkia asketiškumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius. Jaučių parvežti suvenyrai bus praktiškumo ir grožio derinys. Kadangi tarp Jaučių daug kolekcionierių, vienas iš kelionės tikslų gali būti kolekcijos papildymas. Išvykdami į kelionę, jeigu žino, kad teks ilgai sėdėti, Jaučiams patartina pasiimti pagalvėlę kaklui.

Atostogoms Jautis turėtų rinktis įdirbtas, sukultūrintas žemes, jam vertėtų išbandyti poilsį kaime, kaimo turizmo sodyboje. Jaučiui tinkamos šalys yra Olandija, Airija, Lenkija bei Šveicarija.

Suderinamumas

Jautis ir Avinas
Jautis ir Jautis
Jautis ir Dvyniai
Jautis ir Vėžys
Jautis ir Liūtas
Jautis ir Mergelė
Jautis ir Svarstyklės
Jautis ir Skorpionas
Jautis ir Šaulys
Jautis ir Ožiaragis
Jautis ir Vandenis
Jautis ir Žuvys

348 komentarai. Leave new

 • jautis jauciui kaip tik tobuliausias partneris, geresnio ir but negali, nes niekas jaucio nesupranta taip kaip kitas jautis 🙂

  Atsakyti
 • Man viskas atitiko, o kad jauciai negali but su jauciais gryna tiesa turejau vaikina jauti tai niekada nesutapdavo musu nuomones kiekviena diena pykdavomes:DD nors aisku priklauso ir nuo zmogaus. O dabar turiu vaikina avina ir mes kuo puikiausiai sutariam 😛

  Atsakyti
 • Yra atitikimu, bet ne viskas atitinka:)
  Tikrai netingi esu, nors valgyti skaniai megstu:D
  bet i uzsieni verziuosi,ir megstu komforta ir sauguma,jei man kazkas netinka,stengiuosi pakeisti…

  Atsakyti
 • 100% pataike, net keista skaityt buvo, nes idealiai tiesiog mane apibudino 🙂

  Atsakyti
 • Robertas
  2010-08-13 21:43

  man atitiko koks 90 % sakyciau 🙂 . siaip nesenai pradejau dometis horoskopais bet galiu pasakyt tikrai tiesa raso (aisku ne visiskai bet ganetinai tiksliai). ir va mano mergina vezys .cia kaip tik rasoma kad vezei tinka jauciams tai pasirodo taip ir yra 🙂

  Atsakyti
 • ale kokia teisybe vos ne 100 procentu 🙂 pas mus seimoj visi esam jauciai 🙂 as, vyras ir dukra :)))

  Atsakyti
 • Danguole
  2010-07-30 15:59

  As gimus geguzes 21 d. tad nesuprantu ar as jautis ar dvinis. Daug kas sako, kad as gimus per riba ir esu nei tas neitas. Galgalit padeti suzinot kas esu, ar jautis, ar dvinys??? :]

  Atsakyti
 • Nu ka as galiu asakyt,kadangi esu jautuke,tai ka perskaiciau man tiko,isskyrus,kad nekenciu raudonos spalwos,niekada nesergu,ir megstu prabanga be proto,wiska padarysiu,bet turesiu,ir padarysiu ka noriu.O del maisto,man 100%,walgymas kaip swente,esu 44 kg.ir niekas neina i kuna,tai tuo megaujuosi be galo,kad butu grazios lekstes,skanus maistas,ir wiena:),o wyrai tai wisi skirtingu zodiaku zenklu,ir nelabai kreipiau demesi i tai,bet neuzilgo leksiu i pasimatyma su weziu,tikiuosi neateis atbulas,ir neikas,nes idursiu i sona 😉

  Atsakyti
 • gryna tiesa 🙂 siais metais nesirgau visai,praeitais irgi.turiu stipru amuniteta 🙂
  esu LABAI uzsispyrusi kaip ir cia raso;D
  del pinigu irgi tiesa.noriu ju tureti del saugumo jausmo.:)
  del maisto siek tiek perdejo.man maistas tikrai neprilygsta sventan ritualui :DD

  Atsakyti
 • to: pelene
  2010-06-27 19:19

  parasei tikra teisybe, na bent man taip pat, zmogus su kuriuo gyvenu mane kazkaip paveike, anksciau buvau linksma, guvi, o dabar kazkokia leta, depresyvi…turbut metas kazka keisti?,,, anksciau sitas straipsnis man tiko, bet dabar nebelabai

  Atsakyti
 • Aš esu dvynys ir skaitydamas savo zodiako tinkamus partnerius pamačiau kad man tinka jautis bet jaučio zodiake nėra parašyta kad aš tinkamas jaučiams:-)
  Kaip suprasti?

  Atsakyti
 • as jautis ir kai -perskaiciau galiu pasakyti kad tai wisiska tiesa

  Atsakyti
 • 99% tiesos . Nes daug keliauju ir labai mėsftu užsienius. Mielai ten gyvenčiau . O visa kita tiesa .

  Atsakyti
 • dieve,daug tiesos,tik dar galėtu būti mėlyna prie spalvų.o kad netinka skorpionai tai tiesa!nekenčiu skorpijonų.ir nesueinu su jais.su sesė ir draugais, draugėm skorpionais laabai nesueinam…

  Atsakyti
 • Tie choroskopai labai mazai tiesos tenuspeja gal kokius 10%
  Nes giliau pasikapscius visiem tas pats isvedziojimas tik vieniems didesnis kaikuriu dalyku o kitiems mazesnis tad niekur jie nisami giveni sau ir klostai gyvenima.Nes niekas neturi teises ji uz tave kloti.
  Kiekvienas savo gyvenimo kalvis..

  Atsakyti
 • Justai,gali ir žada labai gražius ir gerus santykius tarp jaučių… 😉 Dažnai kyla konfliktai dėl nenusileidimo vienas kitam,bet kartais teks nusileisti ir pačiam,nelauk ir negalvok jog tavo antroji pusė visada tau nusileis..Tad teks išmokti ir pačiam kartais nusileisti 🙂 O šiaip santykiai super 🙂

  Atsakyti
 • Zodziu aprasymas geras, atitinka Jaucius 🙂 O kas del Liutu tai teisybe 10 proc.

  Atsakyti
 • deimante
  2010-05-03 17:53

  Keista, bet beveik viskas kas čia rasoma apie mane yra tiesa 🙂 Kiek pastebejau daug cia tokiu kuriem atitiko viskas, visdelto tokiu kaip aš yra nemažai 😀

  Atsakyti
 • O siaip as esu gryna jautuke, ir viskas apie mane atitinka ir seip noredama isitinkinti ar horoskopai sako apie mane tiesa tik vakrais perskaitydavau dienos horoskopa ir palygindavau ar viskas bu taip, na yra dar viena problema kaikuriems zmonems kurie netiki tokiais dalykais ir jiems tiesiog horoskopas neissipildo

  Atsakyti
 • Kiek esu girdejus kad pvz: avinas gimes balandzio 19 ar dvidesimta jis labiau tures panasumu i jaucio zenkla ir taip su visais zenklais, neseniai ta pati isitikinau

  Atsakyti
 • Liūtas su Jaučiu, kaip manot, taip ir netinka? 🙂

  Atsakyti
 • Esu jautuke ir jau 22jus metus gyvenu su svarstyklemis..Visko pasitaiko,bet sutariame gan gerai… 😛

  Atsakyti
 • Dominiki98
  2010-04-25 15:52

  Gryna tiesa apie mane

  Atsakyti
 • Perskaicius sita straipsni kazkaip pasirode kad jautis kazkoks flegma… Na as tokia neesu.;) Be to mano vaikinas jautukas,viskas tobula, bet kai susipykstam tai visada labai stipriai. Nei vienas niekada nelinkes nusileisti ;]

  Atsakyti
 • atitiko apie 20%. Nelabai man cia…

  Atsakyti
 • Tai tikra tiesa. 🙂 Ir jautis su jauciu puiki komanda, zinau nes gyvenu(as jautis)su vyru jauciu sako idelesnes poros buti negali, bet nera namu be dumeliu. 🙂 O su oziaragiais tai igi santuoka iki mirties garantuota sesuo(jautis)gyvena su oziaragiu.Saunu. Ir isvis nuo zmogaus priklauso jei noresi gali sutarti su bet kuriuo zodioako zenklu tik ar to reikia, pagalvokim.Gal nevisada?

  Atsakyti
 • man viskas atitiko 100% 😀

  Atsakyti
 • vitalija
  2010-04-05 18:15

  Atitinka visu 100%. Dziaugiuosi,kad esu jautuke 🙂

  Atsakyti
 • dominasi :D
  2010-04-02 18:51

  as manau kad jautis su jautuke sutartu labai gerai,nes kiek pati pabendravau su jauciu labai fainai bendravosi 🙂

  Atsakyti
 • Mazute;* jautuke
  2010-03-31 20:11

  Esu begalo laimynga gimusi nuostabiausia data 🙂 geguzes 18d myliu sita diena nes per ja gime ir mano mylimas vaikinas.. nezinau ,as ji labai myliu bet mes labai daznai pykstames.. ne is manosios puses bet is jo.. 🙁 nzinau ka daryti kadsu juo sutrti ir nesipykti.. gal galite patarti ..? beto galiu pridurti jauciu silpnybe KVEPALAI ,jai nori suvilioti jautuke,ar jautuka tai naudok gerus kvepalus.. :DDD

  Atsakyti
 • Tikra teisybe;D Esu tingus;D Turiu meniniu gabumu;D esu pasiryzes viskam;D saunu;D [hapy]

  Atsakyti
 • man tai daugmaz atitiko , manau daugka galima apie zmogu pasakyti pagal jo zodiaka

  Atsakyti
 • Wau.:D Mano simpatija,jautis ir sakė negali atsispirti maistui. Wat kažkas parašyta kad su liutais netinka. Et, mum panašiai,bet stengiuos kiek galiu ir wiskas čiki.:D

  Atsakyti
 • Berniukas
  2010-03-14 19:52

  Saulys (berniukas) ir Jautis (mergina) koks rezultatas? ar tinkami? 🙂

  Atsakyti
 • krc esu jautis ir 90% kazkur atitiko tik del to saugumo cia idomei gavos dazniausei uz manes kasnors iesko saugumoo ne as kazkur ;D taciau savo aplinkoi jauciuosi saugesnis nei belekur kitur :))

  Atsakyti
 • Gyvenu su veziu penkti metukai ir tikrai neblogai sutariam o ce tai koki98% man atitiko tikrai saunus tie jautukai:)

  Atsakyti
 • Vat del jaucio neabejoju… atitinka 100 % jai tik ne viena beda: labiausiai jauciui tinka jautis 🙂 zinau is patirties

  Atsakyti
 • Tobula pora jautis ir vezys :))
  95 % sutampa :))

  Atsakyti
 • …esu beveik 100%tokia ,gyvenu su vyru svarstyklem 26 metus ir esu laiminga, mylinti ir mylima.Drauge turiu dvyne pagal horoskopa,jau 40 metu.Tai nezinau ar horoskopai cia ka lemia ar taip sekasi gyvenime

  Atsakyti
 • ..esu su meniniais polinkiais..tai lyg 100%

  Atsakyti
 • visiska nesamone! kiek pazystu save ir kiek esu pasikeitus, neesu tokia kaip parasyta, galiu kone viska paneigti, nes siu spalvu nekenciu, pinigu nebranginu, neesu tingine, nekenciu jaukumo ir t.t. Juk zmones keiciasi jegu jie nori, ne tik isore ir harakteriu, bet pomegiais interesais.. ir pan.

  bet del meniskumo ir grozio vertingumo pilnai sutinku. 😉

  Atsakyti
 • as draugauju su liutu ir mums puikiai sekasi todel man sitas horoskopas netinka

  Atsakyti
 • kokios ce kalbos apie meile skaitant horoskopus, juk meile vystosi pati ir joki horoskopai nepasakys kas su kuo tinka geriausiai. o apie paty horoskopa is tikruju netikiu jeis bet atitiko 60%-80%.

  Atsakyti
 • man atitiko apie 90%labai laukiu metu horoskopo gal pradesiu tiketi ir toliau nes pradzia gera – puse gyvenimo kitos puses norisi dar geresnes…

  Atsakyti
 • Lialia.;*
  2010-02-03 20:42

  Na man tai atitiko maždaug 70% ir bėja db draugauju su liūtuku ir mum neblogai sekasi,tikiuosi taip bus ir toliau.;]]

  Atsakyti
 • Patirtis
  2010-02-03 14:34

  Jautuke turejau drauge.Blizguciai rupejo,komfortas,brangus daiktai ir kapsas pinigu po pagalve.Tik tada ji gerai jautesi,kai zinojo,kad jos kailiniai brangus,masina neeiline,o batai ir rankine lakuoti:DNamai turejo buti pilni pagalveliu,ryskiu detaliu,jei juose truko prabangos,Jautuke zutbut neresi is kailio,kad isigytu.Sita buvo ne drauga gera tureti,o kapsa pinigu.Jis geriau nei draugas.

  Atsakyti
 • Paul Noah
  2010-02-01 05:15

  100 % atitikmuo. Gyvenau su dvyniais … nusivyliau, dabar imsiuos zuvies 🙂 tiesa, kad jautis vertina prabanga ir materialinius turtus, tiesa, kad jei neturi ne menkiausiu menisku sugebejimu tampa sykstuoliu… bet as muzikantas tai man negesia 😀 materialiniuose dalykuose jautis siekia saugumo ir uztikrintumo jausmo ir dar ne tik sau, bet ir savo seimai. Penktadienis? WooHOO !!! jaucio diena 😀 istvermingiausias is viu zenklu ir atlaikys uzsispyres tiek kiek nei vienas kitas nepakeltu. Apie zodiakus? tikiu, nes esu religingas, bet buna kartais jie neatitinka, nes mes saveikaujam ne tik su visata ir zvaigzdemis, bet mums LABAI DIDELE itaka daro ir zmones bei aplinka todel kartais nukrypstam nuo laikrastyje parasyto dienos horoskopo. Tiketi ar ne? TURETI SAVO NUOMONE IR BUTI SAVIMI. Didziuojuosi budamas JAUCIU

  Atsakyti
 • to:Vaiva ir Karolina
  2010-01-31 20:47

  Mergaites su sauliuku gyvenu jau 14 metu, jis linkes duominuoti,bet as padarau tyliai pagal save:)))Santykiuose visko buna,kadangi greitai isiplieskiu,taip pat greitai atleidziu ir pykcio nelaikau.o,sauliukai nesugeba atleisti,tai reikia ieskoti kompromiso.kas liecia namus, komforta ir t.t. atitinka 100%,savo antrus namus isirengynejau pati ir po keliariu metu jie man mieli,silti ir jaukus:)))

  Atsakyti
 • Galiu patvirtinti,kad Jautis su Jauciu tikrai gali buti kartu … Mes jau daugiau nei puse metu kartu :)aisku nebuna visada viskas gerai .. juk vis del to-jauciai 😀 bet viskas issisprendzia 🙂

  Atsakyti
 • Labai gerai!!! As tikra jautuke!!! O su vyru sauliu jau 16 metu kartu ir tikrai puikiai sutariame…Kai reikia pabadau ji:):):)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.