Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Interjeras pagal zodiaką

AVINAS
Manieringas angliškas stilius, masyvūs baldai, blankios spalvos ir pritemdyta šviesa… Tik ne tai! Jokių sentimentalių niekučių. Geriausia bute išgriauti visas sienas – kuo daugiau vientisos erdvės, tuo Avinui patogiau. Tokią patalpą, labiau primenančią studiją negu gyvenamąjį būstą, reikėtų apstatyti modernaus dizaino ryškių spalvų baldais. Geriausia, kad jie turėtų ratukus, nes dažnas baldų vietos kaitaliojimas – mėgstama daugumos Avinų pramoga. Sienas rekomenduojama pagyvinti avangardine tapyba, prikabinėti kuo daugiau veidrodžių – jie vizualiai dar labiau didina erdvę.
 
JAUTIS
Jeigu šio ženklo atstovas pats renkasi baldus, tai pirmenybę teikia dideliam garnitūrui, geriausia – iš vientisos medienos. Labai svarbi detalė yra aukšti kėdžių bei krėslų atlošai. Jaučiui tinkamiausia minkštųjų baldų apmušalų spalva – visi žalios arba geltonos atspalviai. Grindys būtinai turi būti išklotos natūraliu ąžuoliniu parketu. Jautis – žemės stichijos ženklas, tad jo namuose paprastai auga daugybė vazoninių gėlių. Šių žmonių subtilus skonis ir tiesiog pavydėtinas saikingumas, todėl jie net ir gana ankštoje erdvėje geba sukurti puikų, patogų ir funkcionalų interjerą.

DVYNIAI
Tuščios sienos, iš kurių reikiamu momentu galima ištraukti tinkamą baldą, – kiekvieno Dvynio svajonė. Deja, ji praktiškai neįgyvendinama, tad tenka galvoti, kaip įsigyti baldų „transformerių”. Dvyniams geriausiai tinka daugiafunkciniai daiktai, pavyzdžiui, kušetė, kurią panorėjus galima greitai paversti rašomuoju stalu, arba batų dėžė, kurioje patogiausia laikyti smulkius įrankius, aprangos detales ar prieskonius. Šio ženklo atstovai labiausiai mėgsta žemus, neužgriozdinančius erdvės ir netrukdančius bėgioti po butą (tai mėgstamiausias šio oro stichijos ženklo atstovų judėjimo būdas) minkštuosius baldus. Nepaisant daugumai jų būdingo vėjavaikiškumo, Dvyniai savo būsto interjerą planuoja labai logiškai ir vadovaudamiesi naujausiais technikos laimėjimais.

VĖŽYS
Daug pagalvėlių, gilūs foteliai, įvairiausios nišos ir tamsūs kampai su minkštais patogiais krėslais, kur galima susirangyti ir apsisiausti pledu. Trumpai tariant, užsisklęsti savo kiaute. Daugumos Vėžių nuomone, namai jaukūs tik tuomet, jeigu juose daug įvairiausių niekučių. Todėl šio ženklo žmonės labai mėgsta lentynas nukrauti spalvotomis žvakelėmis bei įvairiomis figūrėlėmis, o ant sienų pakabinti daug paveikslų. Vėžių nežavi labai erdvus būstas. Jeigu šio vandens ženklo žmogus apsigyvena dideliame name, stengiasi jame įrengti daugybę nedidelių jaukių patalpėlių, nes didelėse salėse Vėžiai jaučiasi labai nejaukiai.

LIŪTAS
Daugumai žmonių rūmų interjeras asocijuojasi su muziejumi, o Liūtams – tai vienintelė tinkama gyventi aplinka. Krištoliniai sietynai, raudonmedžio baldai, bronzinės žvakidės, sniego baltumo lininės staltiesės, minkštutėliai kilimai, senovinis rojalis… Jeigu šio ženklo žmogus nutaria įsigyti kokį niekutį, renkasi kuo brangesnį. Liūtai taip pat labai mėgsta gerą klasikinę tapybą. Be abejo, tokiam interjerui būtinos didžiulės erdvės. Milžiniškose patalpose šie žmonės jaučiasi puikiai, nes toks būstas pabrėžia jų karališką didybę.

MERGELĖ
Funkcionalumas, kokybė, ekologiškumas, ilgaamžiškumas – būtinos Mergelių gyvenamosios aplinkos savybės. Šie žmonės nemėgsta įmantrumo. Įsigydami baldus bei kurdami interjerą, niekada nesivaiko nei mados, nei prestižo. Mergelėms idealus yra angliškas interjeras. Jame turi vyrauti griežtos linijos, ne pernelyg ryškios spalvos ir gausybė patogių lentynėlių, spintelių bei dėželių, kurios tvarką ypač mėgstančioms Mergelėms yra būtinos.

SVARSTYKLĖS
Šių žmonių namai dažnai primena tobulą meno kūrinį. Niekas nekrenta į akis, visur tvyro harmonija ir juntamas nuostabą keliantis interjero išbaigtumas. Kalbant apie patalpų dizainą, reikia pasakyti, kad labai retas šio ženklo atstovas vietoje patogumo pasirinks madingumą. Negalima vienareikšmiškai pasakyti, ar Svarstyklėms labiausiai patinka klasikiniai, ar modernūs baldai, ar „rėkiančios”, ar neryškios spalvos. Paprastai gali tikti visi šie variantai. Tačiau po šiuo ženklu gimę žmonės visada renkasi tik kokybiškas natūralias medžiagas, nes tarp tokių daiktų jie jaučiasi ypač gerai ir patogiai.

SKORPIONAS
Šių žmonių skandinaviškas stilius. Jiems ypač malonu gyventi šviesios medienos ir paprastų geometrinių formų apsuptyje. Skorpionams taip pat patinka namuose turėti kuo daugiau lentynėlių. Nesvarbu, kad pusė jų paprastai lieka tuščios, o daiktai, kuriems derėtų būti spintoje, voliojasi ant grindų. Tačiau tai nereiškia, kad Skorpionai – apsileidėliai. Tokį atsainų požiūrį į gyvenamąją aplinką lemia labai turtingas šių žmonių vidinis pasaulis. Kuomet Skorpionas nutaria susitvarkyti namus, ši procedūra užtrunka visą dieną. Po to kambarys primena paviljoną, parengtą filmuoti baldų katalogą.

ŠAULYS
Madinga, ryšku, efektinga. Šaulius praktiškais vadinti galima tik todėl, kad jie nepameta galvos dėl daiktų, kurių kaina akivaizdžiai išpūsta. Kitais atvejais šių žmonių skonį bei pomėgius prognozuoti labai sudėtinga. Dauguma jų neteikia reikšmės gyvenamosios aplinkos elementų funkcionalumui ar ekologiškumui. Pavyzdžiui, pirštinių spintelės gabaritai gali būti panašūs į drabužių spintos, o sofa – užklota rausvu pledu. Na ir kas, svarbiausia, kad daiktas patinka!

OŽIARAGIS
Šio ženklo atstovams labiausiai patinka vokiškas interjero stilius – funkcionalumas, tvirtumas ir savotiškas grakštumas. Antra vertus, dauguma Ožiaragių namų interjerui mielai renkasi klasikinį stilių. Tik pernelyg lengvabūdiškas rokoko ir žėrintis barokas nesukels jiems susižavėjimo. Klasiką Ožiaragiai ypač vertina, nes tai tobulos proporcijos, nesenstantis elegantiškumas, nuosaikumas ir skoningumas.

VANDENIS
Šie žmonės su didžiuliu įkvėpimu kuria savo gyvenamąją aplinką, kuri turi būti daili ir šiuolaikiška. Vandeniai paprastai nėra abejingi madai ir dažnai būna linkę surizikuoti – daugumą naujovių galima pamatyti būtent jų namuose. Tik Vandenio gyvenamojoje aplinkoje galima išvysti tokius derinius: nėriniuotos užuolaidos ir stikliniai stalviršiai, senovinės lėlės ir Salvadoro Dali sukurtas laikrodis. Suvenyrų ir įvairiausių niekučių gausa nė kiek netrukdo „kvėpuoti”, o ant akį rėžiančių sienų apmušalų visai natūraliai atrodo tapyti paveikslai ar akvarelės. Sunku pasakyti, kokį stilių Vandeniai labiausiai mėgsta. Jie moka kiekvieną stilių paversti savu – „vandenišku”.

ŽUVYS
Šiems žmonėms būtina namų jaukumo sąlyga – ypač minkšti baldai, aplinkui kuo daugiau raukinukų, servetėlių, pagalvėlių ir įvairiausių dangalų, o po kojomis – šiltas gauruotas vilnonis kilimas. Visa tai tamsių, šaltų spalvų. Po šiuo Vandens stichijos ženklu gimusiems žmonėms labai patinka aptakių formų daiktai bei baldai, kad namuose būtų galima ne vaikščioti, bet plaukte plaukti, o žingsnių garsą sugertų švelni minkštutėlė aplinka.

Šaltinis: Tavonamai.lt

6 komentarai. Komentuoti>

  • Šiaip avino charakteris tikrai gerai atspindi mano asmenybę, bet interjeras visiškai nesamonė. Manau net nelabai galima ką ir pasakyti koks interjeras patinka konkrečiam zodiako ženklui. Modernas vienas ir šalčiausių ir negyviausių stilių man, kas avinui tikrai nepriimtina…

    Atsakyti
  • As Mergele. nepakenciu minimalistinio stiliaus,man patinka dideles erdves, dideli langai, kad butu daug saules,aukstos lubos ir aristokratiskas stilius.grazus gobelenai,statuleles,butinai lentyna su knygomis, o dar geriau biblioteka.Nemegstu salcio, todel tikrai ne per daugiausiai stiklo, metalo interjere, taciau ir ekologiskumas bei svara svarbu – todel dali baldu inkrustuociau medziu ar bambuku.visokiu pagalveliu ir niekuciu man nereik, per daug dulkiu kaupia

    Atsakyti
  • skaiciau apie vezy ir apziurinejau kambary, viskas taip ir yra kaip aprasyta :)))

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.