Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Geltona ir mėlyna

Geltona ir mėlyna (tamsiai mėlyna) spalva – tai kontrastingos spalvos, vizualiai jas suvokiant gimdančios viena kitą. Kiekviena iš šių spalvų yra savoje spalvų apskritimo pusėje. Be to, kiekviena spalva simbolizuoja skirtingą šių jėgų pusę, bet abi kartu – visumą.

Geltona ir mėlyna – tai lemiamos anksčiau egzistavusių, pirminių priežasčių įtakos ir emocinės priklausomybės išraiška. Kitais žodžiais – tai yra emocinių priklausomybių pasaulis, veikiamas iš išorės.

Geltona čia yra ir saulės šviesa, ir šiluma, sklindanti iš ugningojo pasaulio sferų (raudono taško centre), ir antgamtinės, transcendentinės ir šviesos jėgos, skatinančios intelekto jėgas. Mėlyna spalva kartu simbolizuoja ir vandenį. Mėlyna – tai sąmonės vandenynas. Kaip vandens ir sąmonės okeano simbolis mėlyna spalva simbolizuoja ir vandens (sąmonės) gebėjimą kaupti informaciją, ją užkoduoti. Mėlyna spalva susijusi ir su ramybe ir pasitenkinimu – daugeliu meilės aspektų.

Geltona – tai šviesa, krintanti į tamsų mėlynumą ir išlaisvinanti jį iš juodimo – iš tamsos jėgų įtakos. Be to, ta pati geltona šviesa, susiliedama su mėlyna, virsta žalia spalva – žemės ir augalijos spalva, kuri glaudžiausiai susijusi su gyvybe žemėje. Žmogaus vidinio, sielos gyvenimo, kaip vieno iš šios ženklų mandalos sluoksnių, aspektu geltona – tai vidinė laisvė, kuri, sukurdama dvasinį pasitenkinimą mėlynoje, virsta savigarba – žalia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.