Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Fluoritas

Fluoritas asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi.

Zodiako ženklas: Fluoritas kaip gimimo akmuo siejamas su Vasario mėnesiu. Jis ypač rekomenduoajams gimusiems po Ožiaragio ženklu (padeda nugalėti praktišką prigimtį, kuri gali stabdyti dvasinį augimą), Vandeniui (sustiprina natūralų Vandenio ryšį su dvasiniu pasauliu), Žuvims (stiprina dvasią ir valią). Pagal poreikį gali nešioti ir visi kiti zodiako ženklai. Tinka vaikams. Priklauso vandens elementui.

Kristalo forma: Kubinė

Akmens spalva: Žalia, violetinė, geltona.

Radimvietės: Argentinoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, JAV.

Ezoterinės savybės: Fluoritas suteikia aiškumą, greitą supratimą, koncentraciją, gerina atmintį, skatina naują pradžią, vidinį žinojimą, medituojant pašalina senas neigiamas emocijas, stresą ir reginius. Padeda priimti reikiamus sprendimus. Tinka dirbantiems sunkų fizinį arbą įtemptą protinį darbą ir ypač žmonėms, dirbantiems su naujausiomis technologijomis. Idealus akmuo studentams, tyrėjams ir visiems, kam reikia susikaupimo ir analitinio mąstymo, taip pat advokatams, mokytojams, psichologams, bankininkams ir finansų specialistams. Grupei žmonių padeda sujungti pastangas ir siekti bendro tikslo. Labai gerai pasidėti darbo vietoje. Fluoritas mėgsta augalų, ypač gėlių draugiją, skatina jas geriau augti. Fluoritai taip pat apsaugo nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

Poveikis kūnui: stiprina nervų, imuninę sistemas, padeda įžvelgti alergijų psichines priežastis, regeneruoja odą, stiprina kaulus, dantis, ramina astmą, bronchų, plaučių ligas, reguliuoja organizmo skysčių apykaitą. Fluoritas taip pat mažina skausmą, gydo žaizdas ir opas.

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.