Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

ELZĖ

Vardo diena: 07.08, 11.05.
Vardo skaičius: 3
Vardo reikšmė: Elzė – trumpinys iš hebr. Elžbieta „mano Dievas visagalis“, taip pat iš sen. anglų ”iš turtingų namų”. Šv. Elžbieta globoja ligonines, slaugytojus, kepėjus, nuotakas, kunigaikštienes, mirtinai sergančius vaikus, tremtinius, benamius, našles.

Pagal pirmą vardo raidę: E – poreikis išreikšti save, pasikeisti idėjomis, tarpininko vaidmuo. Jums būtina laisvė, esate aistringa ir gerai fiziškai išsivysčiusi. Jums patinka visuomenė ir pasilinksminimai. Esate įžvalgi ir Jus nelengva apkvailinti. Būdingas originalumas. Sugebate įvairiapusiškai įvertinti situaciją. Turite tapti disciplinuotesnė.

Panašūs ir giminingi vardai: Elsa, Elsė, Elsinta, Elsita, Elza, Ilze, Ilzė, Else.

2 komentarai. Komentuoti>

  • Mano dukra yra Elze ir sis aprasymas visiskai priesingas jos asmenybei. Nuo kudikystes nera numetusi jokio nebaigto darbelio.Jei kazko nebaigia viena diena, tai butinai pabaigia kita… Visuomet siekia savo uzsibrezto tikslo bet kokioje srityje…O su savo kisenpinigiais nuo penkeriu metu elgiasi taip, kaip rimtus ekonomikos mokslus baiges vyrukas – tureciau pati is jos pasimokyti kaip reiketu protingai elgtis su pinigais.
    Vienintelis jai pritaikomas dalykas is sio aprasymo galetu buti gelezine logika…Netgi bet kokios, kad ir pacios nuostabiausios svajones jai turi buti logiskai pagristos…Ir taip tvirtai si mergaite stovi kojomis ant zemes, kad daznai net mane nuleidzia is padebesiu….

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.