Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai

dvyniai DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

„Apie tuos, kurie panašūs į vėją…”


Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš galvoju”
Spalva: oranžinė, salotinė, melsva, violetinė
Akmuo: agatas, chrizoprazas, berilis
Valdomas namas: Trečias
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Arklys
Priešais esantis ženklas: Šaulys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Dvynių ženklas – tai supaprastintas dviejų dvynių, stovinčių vienas šalia kito, paveikslas. Šiuo metu pavasaris jau baigiasi, daugelis žiedų peržydėjo, noksta sėklos, veši vasaros augmenija. Tai perėjimo iš pavasario į vasarą laikas. Mutabili ženklo savybė pabrėžia Dvynių-tarpininko vaidmenį.

Tuo metu, kai vaikas Jaučio ženkle įgyja savo teritorijos, savo nuomonės jausmą, suteikiantį jam stiprybę, Dvyniai pasiruošę bendravimui su kitais, draugysčių, kontaktų užmezgimui. Čia jiems padeda Oro ženklo savybės. Dvyniai greitai reaguoja į kiekvieną naują dirgiklį, bet dėmesys neilgai būna skiriamas tik vienam objektui, tuoj jis būna nukreipiamas kitur. Dvyniai – judrūs, mėgstantys užmegzti kontaktus, tačiau kartu ir nepastovūs bei neramūs. Jie labai greit susižavi naujais daiktais bei žmonėmis, tačiau lygiai taip pat greitai įspūdis nublanksta. Paradoksalu, bet nepaisant spartaus tempo, Dvyniai vystosi lėtai, ilgiau negu kiti Zodiako ženklai išlieka vaikais. Jų išgyvenimai paviršutiniški, patirtis – negili. Daug ką Dvyniai turi kelis kartus išgyventi, kol tai paliks įspūdį bei bus įsisavintos to įspūdžio pamokos.

Priešingai, paviršutiniškus dalykus Dvyniai įsisavina labai greitai. Kadangi tai Oro ženklas, Dvynių pasaulis – proto bei intelekto pasaulis. Be to, juos valdanti planeta Merkurijus suteikia protingą orientaciją. Dėl to Dvyniams visuomet gerai pavyksta įsisavinti naują žinių sritį arba susiorientuoti svetimoje aplinkoje. Jų potraukis pakitimams lemia, kad Dvyniai nėra labai ištikimi. Dėl mutabilios jų ženklo savybės Dvyniai tampa dažnų pagundų auka, kadangi būtinai turi atsiliepti į kiekvieną išorinį dirgiklį. Į tokias situacijas juos lengviau pastūmėja “orinis” temperamentas. Tačiau jei Dvyniai įsisąmonina turį gilų jausmą, savo betiksliame puldinėjime pamato kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti tarnaus atsiradusiam ryšiui.

Pirmasis dekanas (gegužės 22-31 d.). Pagrindinis devizas – sąmoningumas.
Turėdamas savybę greitai priimti sprendimus ir vadovauti žmonėms, jis gali pasiekti solidžią padėtį. Jų poelgiai drąsūs ir ryžtingi. Kilniaširdis, didžiuojasi gerais poelgiais. Iš bet kokios padėties išeina nugalėtojas, žinoma, jeigu tvirtai pasitiki savo įkvėpimu. Visai nepatartina pulti į kraštutinumus, nes gali išeikvoti nervinę energiją. Jį domina diplomatija, o gabumai leidžia tarti svarų žodį.

Antrasis dekanas (birželio 1-11 d.). Pagrindinis devizas – nesudrumsčiamumas.
Šio ženklo vidinis pasaulis atsako už grožį ir harmoniją, todėl jo atstovas domisi daile ir muzika. Mėgsta keliauti, aplankyti tolimus ir romantiškais pavadinimais kampelius. Savo gyvenimą tvarko taip, kad kuo daugiau sulauktų jį gerbiančių žmonių pagyrimų bei paskatinimų. Dėl neegoistiško charakterio praranda daug naudingų pasiūlymų bei ryšių. Tačiau intuicija daug padeda. Jei yra bent viena išeitis, jis ją suranda.

Trečiasis dekanas (birželio 12 – 21 d.). Pagrindinis devizas – protas.
Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jo draugais, o kitus tik gerbia. Jis optimistas ir mato gyvenimą aiškiai. Realistas, tačiau apgaudinėja save tikindamas, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinęs, jog tikrąją laimę galima susikurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi tokia linkme skatinti ir šviesti aplinkinius.

Charakteris

Dvyniai – nepastoviausias zodiako ženklas. Jie kupini vidinio žavesio, mėgsta flirtuoti, lengvai palenkia į savo pusę jiems patikusius žmones, tačiau įprastas šeimyninis gyvenimas juos slegia. Dvynių prieštaringumas iš esmės tėra tik iliuzija – iš tiesų šie žmonės tiesiog negali pakęsti vienodumo ir monotonijos.

Privalumai: gebėjimas bendrauti, judrumas bei aktyvumas, mokėjimas praskaidrinti nuotaiką net didžiausiam surūgėliui, puikus humoro jausmas.
Trūkumai: lengvabūdiškumas, kartais per didelis familiarumas, išsiblaškymas, nekantrumas.

Vaikystė

Nuo pat ankstyvos vaikystės Dvynius žavi daug kas. Ypač jie mėgsta ką nors meistrauti. Tačiau neigiamas jų bruožas yra atkaklumo kuo nors užsiimant, susitelkimo ir kantrybės stoka. Vaikai Dvyniai paprastai būna tokie judrūs, jog jų energijos pakaktų keliems kito ženklo vaikams. Dvyniai labai artistiški, su malonumu užsiiminėja šokiais, lengvąja atletika. Jeigu turi mėgstamą užsiėmimą, paaugliai Dvyniai savo tėvams nekelia ypatingų rūpesčių. Jie sąmojingi ir mėgsta bendrauti.

Vyras – Dvyniai

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai neretai tampa gerais politikais, nes nesikamuoja dėl perdėto principingumo. Dvyniams būdingas smalsumas padeda mokslinėje tiriamojoje veikloje. Jie dažnai padaro atradimus, dalyvauja moksliniuose eksperimentuose. Kol darbas juos domina ir teikia pasitenkinimą, Dvyniai mielai skiria jam visą savo laiką. Tačiau kai tiktai jis pradeda Dvynius erzinti savo monotoniškumu, tampa pernelyg varginantis, jie ima dairytis kito – įdomesnio ir patrauklesnio.

Daugeliu atvejų Dvyniai nepasižymi organizaciniais sugebėjimais ir nuoseklumu savo darbuose, todėl geriausiai jiems rinktis tokias profesijas, kaip leidyba, topografija, televizijos ir laikraščių redaktoriai, prekyba, turizmo verslas, transportas, aviacija, telekomunikacijų tarnybose ir kitose srityse, kur reikia betarpiško ryšio su žmonėmis. Neretai tarp Dvynių galima sutikti kūrybingų žmonių, meno pasaulio atstovų. Beveik visiems jiems netinka rutininis ir sunkus fizinis darbas.

Draugystė. Dvyniai paprastai turi daug draugų, sutaria beveik su visais, nors kartais gali ir pasirodyti pernelyg šiurkštūs smulkmenose. Dažnai jie sugeba puikiai patarti savo draugams ir padeda jiems, tvarkant įvairius reikalus. Dvyniai labiau mėgsta dovanoti, negu gauti dovanas. Optimistiškai nusiteikę, jie lengvai pakelia nuotaiką ir kitiems. Svarbiausia Dvyniams – jaustis reikalingiems artimiesiems. Deja, dėl savo nežaboto veržlumo draugus jie lygiai taip pat dažnai ir praranda.

Meilė. Mylėdami Dvyniai labiausiai vertina intelektualumą, gebėjimą palaikyti pokalbį ir klausyti pašnekovo. Dvynių seksualinis elgesys nepastovus ir daugiaprasmis. Meilėje daug kas priklauso nuo jų nuotaikos ir padėties visuomenėje. Daugelis šio ženklo atstovų niekada taip ir neišgyvena stiprios aistros – nebent tik įsimylėjimą. Vyrai Dvyniai gali vesti po keletą kartų, visiškai nuoširdžiai manydami, kad yra kuo karščiausiai įsimylėję savo eilinę partnerę. Dvyniai mielai užsiima namų ūkiu, priiminėja svečius, sumano įvairiausių pasilinksminimų. Pačios sėkmingiausios santuokos Dvynių vyrų laukia su Avino, Svarstyklių ir Vandenio ženklo moterimis. Santuoka tarp abiejų Dvynių taip pat gali būti sėkminga, jeigu jų interesai sutampa.

Moteris – Dvyniai

Darbas. Jos nepaprastai smalsios, joms be galo norisi viską sužinoti, visur suspėti ir apie viską papasakoti kitiems. Tačiau būtent smalsumas kaltas dėl to, jog moterys Dvyniai dažnai viskuo užsiima tik paviršutiniškai: joms tiesiog nepakanka laiko į ką nors labiau įsigilinti. Drauge interesų įvairiapusiškumas daro jas puikiomis pašnekovėmis. Turėdamos tokias įgimtas charakterio savybes, jos tampa geromis turistinių agentūrų darbuotojomis, muziejų gidėmis. Moterys Dvyniai retai kada siekia karjeros, tačiau yra puikios darbuotojos. Geriausiai savo talentus išnaudoti jos gali užsiiminėdamos menu, mokydamosis kalbų, mokslinėje veikloje, administraciniame darbe.

Draugystė. Savo drauges šio ženklo atstovės vertina kritiškai. Beje, ir jų pačių sunkų charakterį pakęsti gali ne kiekvienas. Dėl tos priežasties moterys Dvyniai paprastai teturi 1-2 artimesnes drauges ir keletą bičiulių vyrų. Labiausiai draugystėje jos vertina galimybę pabendrauti, pasidalinti savo įspūdžiais ir požiūriu į gyvenimą. Vertindamos nepriklausomybę, moterys Dvyniai pernelyg nesuartėja su savo draugėmis ir bičiuliais.

Meilė. Moterys Dvyniai didelę svarbą teikia savo išorei, laikydamos ją svarbiausiu ginklu kovoje už meilę. Jos labai emocingos, todėl pasižymi dažna nuotaikų kaita. Sukūrusios šeimą paprastai tampa geromis šeimininkėmis, skaniai gamina ir mėgsta priimti svečius. Tačiau vaikų auklėjimui šio ženklo atstovės pernelyg daug dėmesio neskiria – tam joms paprasčiausiai trūksta pasišventimo ir kantrybės.

Patarimai vyrams: Dvynių ženkle gimusios moterys nemėgsta monotonijos. Jas tiesiog traukia pasikeitimai – buto, drabužių. Namuose tokia moteris nori viską keisti: perstatinėja baldus ir t.t. Įvertinkite tai, ką ji sukūrė, kokį žavesį atskleidė, naujai pertvarkydama buitį.

Sveikata

Dvynių prigimtis neapdovanoja tokia sveikata, kaip gerokai tvirtesnius Jaučius. Tačiau vaikystėje Dvyniai pernelyg daug neserga. Dažniausiai ligas jie pakelia lengvai ir be didesnių komplikacijų. Kai kurie vaikystėje kenčia nuo šlapimo nelaikymo, tačiau šis sutrikimas augant praeina.

Suaugusiems šio ženklo atstovams labiausiai gresia plaučių ir žarnyno ligos, artritas ir reumatas. Taip pat Dvynių ženklas žmogaus kūne valdo nervus, rankas, pečius. Pasitaiko, jog Dvyniai kenčia ir nuo dažnų galvos skausmų. Taip pat juos neretai persekioja nemiga, galinti sukelti nuolatinį nuovargį ir nervinius sutrikimus. Be to, vaikystėje ir jaunystėje Dvyniai dažniau už kitų ženklų atstovus patiria traumas ir įvairius lūžius. Dėl silpnų nervų bei iš prigimties nelabai atsparių sąnarių, kartais Dvyniams visiškai netikėtai mėšlungis sutraukia rankas ar kojas, todėl ypač atsargiems reikia būti vandenyje. O su šiais nemalonumais padėti susidoroti gali teisingas maitinimasis produktais, kuriuose daug kalio. Siekiant išvengti nervinių sutrikimų bei emocinių nuopolių, Dvyniams būtina išmokti atsipalaiduoti.

Dažniausiai Dvyniai kenčia ne nuo tikro pervargimo, o nuo blogo miego ir vienatvės. Siekiant išvengti ligų, būtina rūpintis savo sveikata: dažniau rasti progų pakvėpuoti grynu oru, atsisakyti žalingų įpročių ir pernelyg nesistengti visur ir viską suspėti. Geriausias patarimas Dvyniams – vengti peršalimų ir užsiiminėti kvėpavimo pratimais.

Dvyniai gerai prisitaiko prie oro permainų. Kai kurie Dvyniai į magnetines audras reaguoja padidėjusiu nervingumu. Liaudies medicina pataria Dvyniams magnetinių audrų dienomis stengtis kuo įvairiau maitintis ir gerti žolelių arbatas su kmynais ir pankoliu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, slyvos, bananai, granatai, persikai, vynuogės, arbūzai.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, agurkai, žalieji žirneliai, moliūgai, bulvės, ropiniai svogūnai, špinatai, baklažanai, svogūnų laiškai, ridikai, morkos, aguročiai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – graikiški riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – mėtų medus ir bičių pikis.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – triušiena, elniena.
Paukštiena – vištiena, antiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – varškė, kefyras, fermentinis sūris.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Gindamiesi nuo pykčio ar blogos nuotaikos, Dvyniai turi kuo greičiau atsiriboti nuo to, kas sukėlė įtampa ir nukreipti savo dėmesį kitur. Netikslinga užsisklendus savyje liūdėti ir laukti, kol nuotaika pati pasitaisys. Labai tiktų paskaityti įdomią knygą ar pirmą po ranka pasitaikiusį žurnalą – įpykę Dvyniai geriau sutelkia dėmesį, todėl gali perskaityti ką nors ne tik įdomaus, bet ir vertingo. Dvynius taip pat ramina pokalbis su kaimynu, telefono skambutis draugui. Tik nereikia gilintis į situaciją, sudrumstusią nuotaiką.

Dvyniai turėtų įvaldyti autogeninę treniruotę. Galima sau įteigti, kad esi visiškai sveikas. Atsipalaidavus įtaigūs žodžiai daug lengviau pasiekia pasąmonę ir todėl turi kūnui didesnį poveikį.

Gimusieji po šiuo ženklu žmonės dovanoja pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir labai mėgsta bendrauti. Niekas nesugebės Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Jeigu auginate vaiką Dvynį, pagal galimybes sudarykite palankias sąlygas plėstis jo akiračiui. Suaugusių Dvynių vienatvę kompensuoja naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška. Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute, jiems pėsčiųjų žygis teikia daug malonumo. Dvyniai niekada neturi pamiršti, kad po dienos įspūdžių ir nuovargio jiems būtinas poilsis ir patogus miegas, nes šio ženklo atstovų nervų sistema yra gan silpna. Dvyniai sunkiai atleis, jeigu bus sutrumpintas kelionės maršrutas. Jie gerai jaučiasi dideliame keliautojų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu.

Kad Dvyniai kelionėje nepajustų diskomforto, jie turi pasiimti kuo lengvesnį kelionės lagaminą. Šio ženklo žmonės gali jautriai reaguoti į klimato pasikeitimą. Kelionėje turėkite vaistų nuo peršalimo.

Dvyniams vertėtų aplankyti saulėtus bei šiltus kraštus, pirmiausiai esančius kalnuose. Be to, tinka Belgija, Sardinijos sala, Egiptas ir JAV.

Suderinamumas

Dvyniai ir Avinas
Dvyniai ir Jautis
Dvyniai ir Dvyniai
Dvyniai ir Vėžys
Dvyniai ir Liūtas
Dvyniai ir Mergelė
Dvyniai ir Svarstyklės
Dvyniai ir Skorpionas
Dvyniai ir Šaulys
Dvyniai ir Ožiaragis
Dvyniai ir Vandenis
Dvyniai ir Žuvys

361 komentaras. Leave new

 • Ugniukas
  2012-08-21 22:06

  Gryna tiesa, viskas atitinka 🙂 aš esu grynas dvynys, nes per pati vidur esu gymus, todėl labai daugkas ir atitinka 😉 bet tik tiek, kad 3 mano geriausios draugės yra mergelė, žuvys ir mergelė, tik tiek keistai 😀

  Atsakyti
 • Labai teisingai. Labai daug tiesos apie mane. 🙂

  Atsakyti
 • na nelabai radau ka nors idomaus…

  Atsakyti
 • Sveiki, abu esame dvyniai ir jau 35 metai gyvename santuokoje, puikiai sekasi, aisku,buna visko ir pasipykstam del smulkmenu, bet seima abiems tikrai didziausia vertybe

  Atsakyti
 • su manim viskas panasu ir viskas gerai.

  Atsakyti
 • Aš esu Šaulys mergina, o vaikinas dvynys,mes sutariame labai gerai 🙂 netiesa kas ten rašoma jo gimtadienis gegužės 23d. gal dėl to neatitinka tik 1d. skirtumas.

  Atsakyti
 • Man dvynys labai tinka pagal mano charakteri. Visada keičiuosi kokia aš buvau dabar nepalyginčiau savęs:)))))

  Atsakyti
 • cia gryna tiesa apie mane,bet as vezys 😛

  Atsakyti
 • Nesamone kazkokia,kaip jums te atitinka,konkretus vejai…. As pats Dvinys,o partnere Oziaragis ir viskas liuks:)O tiesos tik 30 proc… is 100 sutampa man pagal tai kas parasyta,apie Dvynius… Apie spalvas,man jos gejiskos,tfu.Apie profesija visai ne i tema:D gimes as 06.20 ir ta dekana nesamone,blogis buvo ir bus…Nu karoce,netikiu as tokiom pievom apie horoskopus,zmogaus charakteris priklauso tik nuo pacio saves….

  Atsakyti
 • Šeip labai daug skaitau horoskopu apie save, bandau save suprasti ir kuo labiau gilintis į save (Dvyniai), viskas atitinka, romantika, greitas isimilėjimas ir taip toliau…
  Šitam tai viskas nupasakota tiksei apie mane 🙂

  PS: Geriause pora yra Svarstyklės ir Vandenis, visi kiti tik kaip draugai…

  Atsakyti
 • Blyn, kaip jie galejo suzinot mano megstamiausias spalvas? Ir beje, jei dvinys jus isimilejes (jus tai zinot daugiau kaip menesį, arba jauciat) tai tada tai rimta, ir nekreipkit demesio į tą bet kokį kalbejima ir Pavirsutiniskuma, giliai širdy mes tikri romantikai, ir to nė trupucio nerodom jei aplink yra zmonių, artimuju, kad mus pakabint reik gerai susipazint 🙂 nesiparinkit, ir tik nesikeikit 😀

  Atsakyti
 • Monika Griksaite
  2011-10-26 12:07

  viskas apie mane:) 😀

  Atsakyti
 • Klajokle
  2011-10-20 08:24

  Siaip pati esu zuvis, bet kas kalbama kinu horoskopuose, tai idialu.. Apie mane identiskai viskas atitinka.

  Atsakyti
 • atitiko idealiai ☺ su zuvim tai tik kai kuriais sutariu, o kitiem nezinau ka geleciau padaryt – tiesiog stoviu salia ir veikia tas zmogus mane 😀 tik jauciai kazkaip labai traukia mane ☺

  Atsakyti
 • Kaip sakė viena pažįstama, pagal charakterį esu tipiška dvynė. Bet tik pagal charakterį. Tai ar žmonės gali būti kartu lemia, ne horoskopo ženklas, o jo charakteris, savybės. Nei su liūtu, nei su vandeniu nieko nesigavo – per daug valdingi, radikalūs ir teisūs man jie pasitaikė. Vienintelės žuvys privertė mano širdį plakti greičiau. Taip, būna nesutarimų, bet jie yra išsprendžiami 🙂 Kaip viename britų portale skaičiau – žuvys geriausiai bučiuojasi, o dvyniai geriausi lovoje 🙂

  Atsakyti
 • This is 100% true 🙂

  Atsakyti
 • Rolandas
  2011-08-07 20:10

  Na ka apie mane cia parasyta tiesos neperdaugiausiai. bet jos yra, matyt tvirtesnis gal esu negu kaip cia rasoma bet nezinau gal veliau pasireiks tai manyja. bet siuo momentu 35% gal atitiko tik.

  Atsakyti
 • zilvinas
  2011-08-06 12:28

  puikiai apibdina mane man patinka salotine spalva ir netgi mano klicka arklys 😀

  Atsakyti
 • Prie manes kaip prie magneto traukia dvyniai, kurie patampa mano geriausiais draugais arba antrom pusem, kaip bebutu su ex vaikinu dvyniu nekaip sutarem bet vistiek kazkaip atsiplest negalejom vienas nuo kito ir tikrai truko is jo puses romantikos, bet vistiek kalbedavo apie seima, tolimesne ateiti, nors taip ir likau nesupratus ar jis mylejo ar ne, bet faktas, kad vienas negali but, turi visad turet antra puse. Po tu santykiu kazkaip pardejau bijoti dvyniu, ju dviveidiskumo

  Atsakyti
 • Tikra tiesa parašyta apie dvynius tik nežinau bendrauju su žuvim ir viskas klostosi gerai;DDDDD

  Atsakyti
 • Tiesos yra, bet ne viskas. Ir daugkas nepamineta. Beto, nevisada reikia tiket horoskopais. Pats esu dvynys ir tai nepilnai mane apibudina. Cia radot daug teigiamu savybiu, kurios apibudintu dvyni, parasyta? NE. Kodel? Todel, kad tai musu zenklo dalinis smeizimas. Kur musu romantiskumas? Viena is pagrindiniu musu budo bruozu. Beto, mes istikimi! Istikimybe man auksciau visko. Ir antrosios puses, ir mano pacio. Tai nera tiesa sis horoskopas. O beto – visi esam skirtingi. Tad ir musu horoskopas yra kiekvieno dalinai skirtingas ir jam suteikiam skirtingus pavadinimus. Visi sau savotiskus, tik to nejauciam. Mes esam jautrus, protingi. Jautrumo velgi neradau parasyta lyg ir. Gal ir klystu. Nuotaiku kaita. Sito irgi pasigedau placiau isvystyto. Taip, kad – horoskopas nebaigtas. Placiau galit su manim padiskutuot bayonet@inbox.lt

  Atsakyti
 • Mano vardas hebraju kalba reikske Dvinys idomu tai daro kokiu pakitimu mano horoskopui? as dvynys taciau nesu mergisius, kjp siam zenklui priklausytu, gal tj del turetos gan karcios patirties… galbut ne viskas atitinka kas rasoma horo, taciau tikrai tiesos yra. sako dvyniai yra didziausi optimistai savo zenkle, tj galiu pasakyti as esu visiska to priesingybe

  Atsakyti
 • Oho, daug kas atitiko. Bet va del smalsumo ir mergeliu aprasyma perskaiciau – irgi tiko! cia tai bent… bet kadangi ir to pasirode negana – liutu aprasymas irgi is esmes tiko. Hmm. Ir kas dabar bus 😀

  Atsakyti
 • Atitinka beveik viskas 🙂 buvau istekejusi uz mergeles ir po dvieju metu santuokos viskas baigesi… Tiesa tiesiog 🙂

  Atsakyti
 • Tiesa apie mane pasake apie neistikimybe;D

  Atsakyti
 • Mano pats megstamiausia zodiako zenklas nes ir pati esu DVYNYS:D

  Atsakyti
 • Turiu klasioką jis labai draugiškas, bet mes niekaip nesutariam… Nežinau ką daryti patarkit prašau…

  Atsakyti
 • ne Akvile
  2010-12-14 15:00

  vojetus..ir as krentu i ta tarpa..ir is kur straipsnio autorius tiek apie mane zino :)) tik va su mergele gyvenu jau 5 metus ir nieko visai..gerai kad kantrybes su manim turi :))

  Atsakyti
 • Aurelija
  2010-12-13 16:09

  Tikrai Dvynių aprašymas atitiko mane, gal ir ne visu 100%, bet didžiąją dalimi taip! 🙂
  Tik drįsčiau nesutikti su Dvynių meilės reikalais.Taip, Dvyniai linkę į trumpalaikius santykius, bet jei rimtai susidomi žmogumi, pamilsta – tai trunka ilgai…

  Atsakyti
 • Visi duomenys atitinka mane:)As isvis nezinojau, kad oras mano stihija, nors oras buvo mano megstamiausia stihija;) ir violetine spalva buvo mano megstamiausia:p

  Atsakyti
 • Tikra tiesa apie mane. Mano vaikinas yra saulys, parasyta kad jis man netinkamas partneris, ir tai tiesa. supratau tai tik po 3metu draugystes. jau galvojame kartu givent, bet kaip galima kartu givent kai mes pjaunames kaip kate su pele ?
  LABAI daug pykstames, nera nej dienos kaip bunam nesusipyke. Juk egzistuoja meile.
  ka patartumet daryt ?

  Atsakyti
 • Na tikrai beveik atitinka mane, tik jau su profesijom tai nepataike is vis, koks is manes redaktorius, jei parasyt referata reikia man daug nusiteikimo 🙂 Su skorpionu tai tikrai santykiai geri, o sexas dar geresnis 🙂 O su tuo meile dvyniui prasti popieriai 🙂 greit isimili, greit nusibosta. Gal kas turi patirties santykiuose dvynys- avinas?

  Atsakyti
 • Vau, tiesiog nustebau. Viskas atitinka mene!;))

  Atsakyti
 • Būnant dvyniu labai, labai lengva įsimylėti net nežinant jos vardo, o kol sužinai jos vardą meilė beveik išblėsta. Taip ir gyvenu nežinodamas ką iš tiesų myliu.

  Atsakyti
 • Gimiau po dvynio ženklu 🙂 06 06 gera data 😀 Tačiau perskaitęs aprašymą, atradau daug tiesos, tačiau kažkaip pasijutau beverčiu :/

  Atsakyti
 • Na, as dvyne, bet mano vyras-zuviukas, mes sutariame gerai, tai nepasakyciau, kad dvyniai ir zuvys negeras derinys. mes jau kartu beveik 6 metai, taigi cia gryna netiesa.

  Atsakyti
 • na mano vaikinas dvynys, o as liutas… sutarem puikei pazystam vienas kita ne metus ir ne du, pasitikejimas 100proc.. dvynei puikus zmones 😉

  Atsakyti
 • tikra tiesa bent jau man daug kas atitiko:)

  Atsakyti
 • Ce beveik visa tiesa. Bet nepasakyciau ka dvynys su zuvim negali buti. Pvz as su juo labai gerai sutariem „Meiles reikalais” 😀

  Atsakyti
 • atitiko tik 1% 🙂 nesamone cia kazkokia 🙂

  Atsakyti
 • sveiki, nors nelabai tikiu horoskopais bet irgi esu Dvyniai, tai apibudinimas kaip ir atitiko.

  Atsakyti
 • Kadangi esu tipiški Dvyniai, tai šis apibūdinimas man tikrai tinka 🙂 Išsskyrus vieną dalyką – nesugebėjimą įsipareigoti, nes man tai visiškai netinka 🙂 Su savo draugu kartu esam jau 5 metai 🙂 Tai, manau, dėl įsiareigojimo klausimų nekyla 😀 Beje, jis Liūtas ir lovos reikalai pas mus fantastiški 😀
  Jei Mergelių tikrai tiesa pasakyta, nes mano antrosios pusės vienas iš geriausių draugų – Mergelė. Su tokiu kaip jis, būčiau paskutinėj vietoj 😀
  Žuvys vyrai irgi kažkaip visai netraukia 🙂 Kaip, beje, ir Jaučiai bei Vėžiai 🙂 Pastarieji gali būti tik draugai 🙂
  Taip pat tinka ir tai, jog greitai įsimyliu (apibūdinime nepaminėta, bet daugelis komentatorių tai priminė) 🙂 Bei skaičius 5 🙂

  Beje daug kas klausia dėl Dvynių santykių su Dvyniais 🙂 tai atsakymas čia vienareikšmis (bent mano atveju) – tikrai labai tinka 🙂
  Kiek pažinojau Dvynių, daugumai jaučiau mažesnį ar didesnį susižavėjimą 🙂 Bet kartu, žinau, kad dauguma šio ženklo vyrų yra tikri mergišiai, todėl su jais prasidėti nelabai norisi 😀 Nors trauka beveik visada būna pakankamai didelė 🙂

  Atsakyti
 • Skaitau apšalus. Lyg būtų apie mane aprašyta. Tokia keista nuotaika dabar ;DDD Štai ka reiškia būti dvyniu. Iš tiesų nesigailiu kad esu dvynys <3

  Atsakyti
 • tai va esu dvyne, skaiciau kazkieno komentara apie dvynius ir skorpionus, tai galiu pritart, pykomes mes vos ne kiekviena minute ir del bet ko. o dabar su liutu bendrauju (vaikinu) jau pacia pirma diena susipazinus atrode kad jau pazystu metus laikus 🙂 nuo saves galiu pasakyt, kad tikrai isimyliu labai greit ir prisirisu labai greit prie zmogaus, o tai mane musa is veziu :/

  Atsakyti
 • algimantas
  2010-07-07 20:15

  as dvynys bet sis apibudidnimas man tiko0 daug anksciau nes gyvenimas ateme visas gerasias savybes 🙁

  Atsakyti
 • Esu dvynė ir čia daug dalykų atitinka mane , tik gaila kad komunikabili būnu ne visada ir sunku kartais būna įsiminti naują informaciją …Bet viskas kitas kaip pirštu į akį atitinka 😉

  Atsakyti
 • nors pati nesu dvyne,taciau pazistu daugybe ju.kiek skaitau,tai atspindi mano draugus.labai greit keiciasi norai,nenusedi vienoje vietoje,vis sokineja,strikineja visur;DD
  yra tikrai labai komunikabilus,linksmi.moka prajuokint ;D
  yra labai labai smalsus,cia tiesa.

  Atsakyti
 • Aurelija
  2010-06-30 14:40

  Viskas labai tiksliai parasyta, tik kad mano dabartinis vaikinas zuvis ir mudu puikiai sutariame.

  Atsakyti
 • Sitokio tikslaus dar neskaiciau.

  Atsakyti
 • tikra tiesa apie mane,tik dabar draugauju su mergele ir mes labai puikiai sutariame..

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.