Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dvyniai ir Ožiaragis

Tai labai jau svetimi pasauliai. Abejotina, ar jie gali vienas kitą pažinti arčiau. Vargu ar galimas abipusis susidomėjimas, jie retai atkreipia dėmesį vienas į kitą. Jei kiti faktoriai jų horoskopuose rodo ryšį, tai šie ženklai galėtų papildyti vienas kitą. Ženklų seksualiniai poreikiai smarkiai skiriasi, norint pasiekti seksualinę harmoniją dvyniams teks atitraukti Ožiaragius nuo jų karjeros problemų. Saturno valdomas Ožiaragis nesupranta Merkurijaus valdomų Dvynių. Dvyniai paprastai yra kiek lengvabūdiški, mieli ir lengvai bendraujantys žmonės, tuo tarpu Ožiaragiai atsargūs, pasiaukojantys ir lėtoki. Jiems bus sunku prisitaikyti prie mėgstančių flirtuoti, aktyvių Dvynių. Tokios sąjungos atveju Ožiaragiams tektų pasitelkti visą turimą kantrybę ir išmokti nekreipti dėmesio į dažnai neįprastai mąstančių Dvynių akibrokštus. Menkai tikėtina, kad net ir pirminis susižavėjimas truks ilgesnį laiką.

61 komentaras. Leave new

 • Mano senelis dvynys, o mociute oziaragis. Kartu jie jau beveik 60 metu ir vis dar myli vienas kita. Taip kad horoskopai dar ne viskas.

  Atsakyti
 • Labas visem… Draugauju su ozioragiu,bet turiu maza suneli,ir mano mylimas zmogutis skriaudzia mano sunu,ne taip kad ji mustu. O taip kad tesiok izeidineja zodzeis,demesio ne kreipia i ji o postovei paticios. O mano sunus ji dievina. Papuoliau i bloga padeti ir nz ka daryt. Nes juos abudu be galo myliu. Bet kdl ozioragei taip elgesi su vaikais nz nesuvokiama. Juk vaikas ne kaltas,patarkyt ka darit,nes kitaip isprotesiu. Aciu

  Atsakyti
 • Dvynys Ntelis
  2013-10-25 11:40

  Visi tie horoskopai yra briedas… Mažiau jais vadovaukitės. Jei jums gerai santykiuose, tai nesvarbu koks ženklas. Aš dvynys, bet turėjau būti Vėžys, nes gimiau 5 savaitėm anksčiau 🙂 Tai kuo man vadovautis. Ir išvis negi visame pasaulyje yra 12 tipų matrioškų? Gyvenkit, mylėkit ir būkit mylimi 🙂
  P.S. šarlatanams patarimas: užsiimkit kuonors naudingu 😀

  Atsakyti
 • Dvynukė
  2013-07-01 12:50

  Sveiki! ^_^ Prieš tris savaites susitaikiau su savo ožiaragiu, buvom kartu prieš metus, bet išsiskyrėm dėl tam tikrų problemų savo asmeniniuose gyvenimuose. Noriu pažymėti vieną labai svarbų dalyką, jei tikrai norit, kad santuoka ir gyvenimas su šiuo ženklu sektūsi, reikia stengtis pažinti ožiaragius tokius kokie jie yra viduje, o ne tokius kokius jie vaidina aplinkiniams. Sakoma, kad ožiaragiai įsimyli tik vieną kartą gyvenime ir aš esu būtent ta išrinktoji. Mūsų vertybės yra lygiai tokios pačios, charakterio savybėm mes ir panašūs ir papildom vienas kitą, mes visuomet ieškom kompromisų jei mūsų nuomonės nesutampa. Taip, ožiaragiam nieko nereiškia mūsų žodžiai kaip aš tave myliu ar pan. nes jie myli ne ausim, o akim. Ne kartą esu girdėjus iš jo žodžius, kad jam viską pasako mano akys ir šypsena ir iš tikrųjų jis viską išskaito iš mano išraiškų ir žvilgsnio, man net nereikia sakyti, kad esu laiminga ar liūdna, jis tai pastebi man dar net burnos nepravėrus, tačiau jiem vistiek malonu ir girdėti tuos žodžius ir mūsų paskatinimai ir pagyrimai jiem taip pat malonūs, jie mėgsta buti vertinami ir gerbiami. Anksčiau darėm klaidą būdami užsidarę vienas nuo kito, bet dabar abu esam labai atviri, sakom vienas kitam dalykus kurie patiem gal net ir kvailai skamba, jis labai kalbus ir girdžiu iš jo begales komplimentų, elgiamės vienas su kitu taip lyg būtume susituokę, kalbam apie ateitį ir šia tema galim net vienas kito sakinius užbaigt, nes abu norim to pačio. Aš esu labai su juo laiminga. Gal todėl, kad žinau ką reiškia būti be jo. Galbūt jei jūsų santykiai yra pašliję jum reikia pabūti atsikrai ir susivokti ką darot blogai, nes mum tai labai padėjo. Per tuos metus mes patobulėjom ir susitvarkėm savo gyvenimus, subrendom šiem santykiam ir mokam blaiviai žiūrėt į esamą situaciją. Atrodo, kad tų metų nei nebuvo, kad tiesiog sapnavom ilgą sapną, bet vistiek viskas kitaip dabar. Mes mokam mėgautis kiekviena akimirka kartu, neplaiedžiam vienas kito iš glėbio, erzinamės kaip maži vaikai 🙂 kas manau ir atstoja tuos pykčius visus, jei pamatom kad kuris nors ima nervuotis, iškart kibinam vienas kitą kol pradedam šypsotis ir galiausiai leipstam iš juoko 🙂 abu labai daug šypsomės ir jis labai moka parodyt savo meilę ir aistrą man. Galėčiau netgi pasakyt, kad jis yra vienintelis vyras kuris moka ir žino kaip su manim elgtis. Ir aš žinau, koks svarbus man yra laisvės pojūtis ir kiek daug pomėgių aš turiu, bet žinot… man patinka jaustis jo vienitelio, patinka jaust tą prisirišimo jausmą, o veikiam mes viską kartu, net maistą ir tą kartu gaminam. Vienas malonumas man tokį vyrą turėt :))))

  Atsakyti
 • daliukas dvyne
  2013-03-15 16:09

  as dvyne jis oziaragis kartu 14 metu buna visko kaip ir pas visus mano manymu tai nuostabu kai meniska linksma,pilna nuolat fantaziju dvynuke papildo tylu ramu taupu oziaragi kazkas gi turi juos prablaskyt ar gerai sunervint taip gyvent linksmiau o kai dvyniai netenka optimizmo oziaragis geriausia atspirtis o jei dvyniai gerai prisidirba tereikia prieiti paziureti i akis ir ramiu balseliu pasakyti na nepyk atsiprasau ir gailiai nuleisti akeles ir viskas.

  Atsakyti
 • As esu oziaragis, jis yra dvinys. Draugaujame neilgai, bet tikiuosi ilgo gyvenimo su dvyniu. Jis yra fantastiska asmenybe, su savo principais ir pavydu, bet man patinka toks koks yra: ramus, drobus, romantikas ir toks kokio ir reikia apraminti isdydu ir uzssispyrusi oziaragio charakteri. Jis beproto daug stengiasi, kad abiems butu kuo geriau. Skaiciau del idomumo apie dvynio ir oziaragio sutarima, taciau turiu savo nuomone ir visa tai ka cia raso netikiu arba tiesiog nenoriu tiketi.:)

  Atsakyti
 • Esu ožiaragis, vyras – dvynys. Pragyvenom 24 metus kartu, dabar lyg ir nieko,bet 20 metų buvo žiauru. Jau geriau nebūtumėm susituokę… Visai skirtingi pasauliai,pažiūros,siekiai… Jaunoms ožiaragėms patarčiau neįkliūti į dvynių spąstus . Sėkmės 🙂

  Atsakyti
 • Vargstantys poroje
  2013-01-17 14:14

  Apsaugok,Viespatie,Dvyni ir Oziaragi nuo poravimosi!!!Jie galetu buti tik draugais arba verslo partneriais,bet ne daugiau!Tai pora neturinti tikros meiles,o tik seksa.

  Atsakyti
 • kristina
  2013-01-16 18:33

  As dvyne,o jis oziaragis susipazinome neseniai, jis mano bendradarbis ten ir susizavejom vienas kitu, kuri laika bendravom, bet bendravimas nutruko jo. Iniciatyva,as jam atidaviau visa savo demesi, visiskai atsiveriau, o jis buvo beveik visada abejingas…

  Atsakyti
 • kokia as pati kaip ir jis bet kitaip
  2012-12-30 22:49

  As bendravau ir draugavau su kokiu mielu vaikinu.. kuris iki sol mane myli bei as jam
  Patinku.. is pradziu… kai bendravome jis kazkaip nenoredavo bendrauti su manim..
  Bet supratau kad jis net nezino kad kazka naujo ar gero sakyti..
  Daugiausia as bandziau, viska kad butu viskas ok.. bet man niekaip
  Nepavyks daug kartu kazka naujo rodyti na kazka daryti… tesok tikrai yra man sunku ..;-)
  Supraskyte.. kai draugaujate su ozeragu..
  Yra labai sunku surasti tinkama kalba ar kazka kita..
  Jiems ir jis pasakytu,,”myliu tave’tu man patinki ir la la..
  Tai nieko nereiskia.. beto jams yra atstumas trugdo ar kazkas kiti dalikai..
  Tesok sunku kartais su juo bet kartais irodyti jam meile savo..
  Jis man nerode kol su juo neisiskyriau…:-( tad jis manes negali pamirstii..
  Tesok bukyte atsargus ir taisibgai elgties su ja arba su juo..
  Tada ilgai iki kalnu mylesite ji ar ja… sekmes jums.. 😉

  Atsakyti
 • Anastasija
  2012-12-11 22:34

  tikiuosi pirminis susizavejimas peraugs i ka nors rimtesnio..

  Atsakyti
 • visu pirma tai nesutikčiau su tuo, kad ožiaragis nepagiria. Pati esu ožiaragis ir savo draugą dvynį labai stengiuosi palaikyti ir pagirti. Visu antra, esu apsupta dvyniu: geriause drauge dvyne, keli buve vaikinai dvyniai, simpatijos ir net dabartine meile mana yra dvinys, todel su tuo, kad ožiaragis ir dvinys viens kito nepastebi visiskai nesutinu. Asmeniskai netgi kiek simpatiju esu turejusi buvo dvyniai. Nesakau, kad nebuna, kad su jais nesusipyksti, bet su kiek esu su tiek vis dar palaikau draugiskus santykius ir net betkada galiu paprasytu betkokios pagalbos ar patarimo. Pykciai su dvyniais labai dideli, po tokiu atrodo bus kvit, bet bet labai norit to nebuna. Pasakiau buve vaikinai keli yra dvyniai, na taip buve, bet tikrai galiu teigti ne del to, kad as ožka o jie dvyniai. Kad sie zenklai papildo viens kita pilnai sutinku. Ir pastebejau tai, kad dvyniai labai megsta demesi, megsta kai juos pagiri, nes jei to nera jie atsala, vesta pamazu.

  Atsakyti
 • visu pirma tai nesutikčiau su tuo, kad ožiaragis nepagiria. Pati esu ožiaragis ir savo draugą dvynį labai stengiuosi palaikyti ir pagirti. Visu antra, esu apsupta dvyniu: geriause drauge dvyne, keli buve vaikinai dvyniai, simpatijos ir net dabartine meile mana yra dvinys, todel su tuo, kad ožiaragis ir dvinys viens kito nepastebi visiskai nesutinu. Asmeniskai netgi kiek simpatiju esu turejusi buvo dvyniai. Nesakau, kad nebuna, kad su jais nesusipyksti, bet su kiek esu su tiek vis dar palaikau draugiskus santykius ir net betkada galiu paprasytu betkokios pagalbos ar patarimo. Pykciai su dvyniais labai dideli, po tokiu atrodo bus kvit, bet bet labai norit to nebuna. Pasakiau buve vaikinai keli yra dvyniai, na taip buve, bet tikrai galiu teigti ne del to, kad as ožka o jie dvyniai. Kad sie zenklai papildo viens kita pilnai sutinku.

  Atsakyti
 • Laba diena, as esu dvyne,o vyras oziaragis,gyvename jau 18metu,santuoka labai nuobodi su oziaragiu,as esu romantike,o jis grieztas zmogus,reikia pastoviai taikytis prie tokio zmogaus.Pyktis pasipykstame kai kada,dazniausiai as nutyliu,geliu ar demesio nesulauksi is oziaragio ir tai girdejau daug is draugiu,ir kitiems patariu kad tokia sajunga nuobodi ir nepatariu tuoktis su oziaragiu,nes veliau bus ne kas.

  Atsakyti
 • deja,deja..iki 24tu santuokos metu buvo nuostabu,bent jau man taip atrode…po to skirybos.

  Atsakyti
 • Tai netiesa jog -abejotina, ar jie gali vienas kitą pažinti arčiau. Vargu ar galimas abipusis susidomėjimas, jie retai atkreipia dėmesį vienas į kitą. Jei kiti faktoriai jų horoskopuose rodo ryšį, tai šie ženklai galėtų papildyti vienas kitą.- nes as su suvuoju jau 2 metai ir labai sekmingi metai. Kartais apsibaram bet trumpam laikui 2 ar 5 minutem ir vel buname apsikabine ir atsiprasinejam vienas kito….

  Atsakyti
 • Manau idealių santykių tarp šių žmonių niekada nebus,nes jie per daug skirtingi.Aš ožiaragis, jis dvynys,kartu-25metai.Yra 3 vaikai ir stiprus pareigos jausmas.Kiekvienas turime skirtingus užsiėmimus ir gyvename savo gyvenimą,stengiamės vienas kitam netrukdyti ir konfliktų neįžiebti.Romantikos ir meilės senai nelikę,o gal ir nebuvo,tuokėmies tik baigę studijas. Manau,kad jaunimas per daug skuba apsigyventi kartu,po to išsiskirti,jei kas ne taip. Gyventi kartu galėčiau su bet kuriuo ženklu ,jei tas žmogus nebūtų agresyvus alhogolikas ,kuris viską iš namų tempia.

  Atsakyti
 • skaiciau visu pasisakymus , taip , mes isgyvenom 5 metus be pykcio , kiti 10 metu buvo kancia ir tikrai nekaltinu zenklu.sako oziaragiai taupus , sykstus , ko tikrai nepasakyciau apie save , vyras (dvynys ) buvo daug daugiau sykstesnis.Manau , jei zmones gali but kartu , kartu ir buna …..ir jokie zenklai cia ne pades….sekmes visiems

  Atsakyti
 • o as jau 15metu su vyru dvyniu ir tiesiog lb gerai sutinkam, ir tikrai kito vyro neieskociau

  Atsakyti
 • as esu oziarage, vaikinas-dvynys.esame kartu 2 metai..is pradziu maniau jis mano gyvenimo vyras bet kuo toliau tuo eina blogyn musu santykiai.jis lb pavydus,ne manes bet pavydi mano uzsienio kalbos.kadangi gyvename uzsienyje juk reikia moketi kalba!!!o jo pavydas lb daznas, vos tik isgirsta mane snekant nervuojasi ir lb stipriai!!cia turbut musu pagrindine nesutarimo problema..as stengiuosi jam padeti,vadinuosi suysipazinti su mano draugais bet matau kad nlb jam padeda,nes jo pavydas nemazeja priesingai…kartais jauciu kad nesijauciu laisva, o as oziarage noriu tureti savo erdve,savo kampeli kad nieks nenurodinetu,juk visi mes esam ir norim buti laisvi!!!kaip jus manote??

  Atsakyti
 • As-Dvyne,jis-Oziaragis,tai ne gyvenimas,o tik vienas kito kankinimas!!!Kartu 3 metai,bet jau keletas issiskyrimu ir vel susitaikymu…Gerai lovoj,bet uz jos ribu,as nematau jokio demesio,nei meiles…Ir jis nesikeicia ne kiek i gera puse,nebent savaitei kitai,kol susitaikom…Zodziu, galutinis issiskyrimas,tikrai, ne uz kalnu(labai stipri nuojauta),ir nieko cia nepadarysi…Tad isitikinau,kai susieina nederantys zenklai,nieko gero ateity nelauk!!!

  Atsakyti
 • aš jau rašiau savo nuomonę, bet dar grįžtu. Paskaičiau naujų komentarų :). Žinoma, ne nuo zodiakų santykiai priklauso, tačiau kiekvieno mūsų charakteriai turi bendrų bruožų vienokiems ar kitokiems zodiako ženklams. Sutarti galima su visais zodiakais, bet ne visada įmanoma ilgai kęsti nesutarimus. Aš irgi galėjau su savo ožiaragiu dar ilgai taikstytis ir nuolat stengtis nepaisyti jo užsispyrusių manierų, bet KAM? Kivirčai buvo pernelyg dažni. Jis buvo lėto būdo, reikėdavo nuolat jį „stumti”, o dvyniai – jie visiškai kitokie – veiklūs, judrūs…

  Atsakyti
 • 36 metus pragyvenau su oziaragiu(as Dvynuke su broliu,ir dar mano zenklas Dvyniai).Sutinku su visom issakytom nuomonem(blogom) apie oziaragius ir dar pridesiu 2 didelius minusus: skupumas ir neistikimybe nuo pirmos dienos. Jau 20 metu issiskyre gyvenam po vienu stogu ir negalim issiskirt,nors jau santykiai ant pragaro ribos..Laukiam kuris kuri paliks ir galetumem ramiai gyvent,nes jau ir sveikatos abieju nensa to pragarisko gyvenimo. Nesutinkam nuo pat pirmu metu. Zinau kad niekad nesutiksim. Labai ji mylejau,o dabar atvirksciai. Kas mum neduoda issivaiksciot i skirtingas puses? Pakomentuokit..

  Atsakyti
 • mano draugas oziargis buvo ,nuostabus zmogus ,draugas ir kartu virs 4metu praleidome ir butume dar ilgai

  Atsakyti
 • sveiki,tikraiplaciai sypsojausi perskaiciusivisus komentarus.asesu dvnys draugas oziaragis.kiek laiko kartu-dauk mano manymu.tai viska ka rasete viskas taip pat bet manau zmogus jei nores apie tai galvoti ka raso horoskopai ir kiti panasus straipsniai tuo ir tikesi.Juk zinote cia pasamone.na o jei apie ozeragius tai jie tikrainuostabus zmones,savomeile ir geruma rodo savaip,mes dvyniai mekstame klausytis ir zodziais pasakome kad mylim,o jie tai dovanele kokia nuperka tai gelel…pikcius stengiuosi slopinti pati nors kartais tikrai neiseina,bet gyvename ir mokomes,myliu savo oziaragi,nes jis zmogus kuris moko mane suprsti kaip reikia myleti ne vien zodziais.Tikiuosi neatsibodo skaityti:) mylekit ir bukim mylimos

  Atsakyti
 • o beto as tiesiog didziuojuos kad esu oziarage,nenoreciau buti gimusi po jokiu kitu zenklu

  Atsakyti
 • as oziaragis o jis dvynis,as kaiptik esu kalbi o jis uzdaras,mes jau penktimetai kartu,ir galiu pasigirti kad ismokiau ta zmogu myleti parodyti jausmus,kalbetis.cia priklauso ne nuo zodiako zenklo,bet nuo to koks jis zmogus kaip buvo auklejamas ir dar nuo daug ko,aisku idomu ir tie horoskopai yra kazkiek tiesos.

  Atsakyti
 • Mažytė
  2012-01-05 22:12

  Neseniai susipažinau su ožiaragiu , pati esu dvynė . Kolkas viskas yra gerai , randame bendrą kalbą , nesipystame {tphu,tphu,tphu} ir tikiuosi viskas bus ir toliau gerai.Skirtingai nei kiti ožiaragiai jis labai dėmesingas,niekada negaili komplimentų ir vertina moteris.

  Atsakyti
 • Zodiakai cia nieko deti,visiskas prasymanimas…Cia viska lemia zmogaus charakteris,jei viena ar kita puse nenori gyventi darniai,tai tu ji ar ja keisk,derink tuos zodiakus nieko gero nebus.Beje zmona oziaragis,5 metai kartu ir nera dumu be ugnies,na apsipykstam ir vel gerai,pasakykit kuri seima neapsipyksta?…..Myliu savo zmonele,kaip ir Ji mane ir neidomu visiskai zodiaku suderinamumas:)

  Atsakyti
 • 4m pradyvenau su ozeragiu 🙂 ko gero butu buve imanoma sugyvent tik tokiu atveju, jei nebutume kreipe demesio i tai, kad nuomones niekada ir niekur nesutapo 😀 o dar tas noras vinas kitam primest savo nuomone ir nora perauklet… :DDD

  Atsakyti
 • Oziaragis
  2011-11-11 00:20

  As esu oziaragis mano mergina dvyne labai myli vienas kita ir beveik viskas yra gerai aisku buna dideliu pykciu ir kartais atrodo kad norisi uzmust ja bet pazvelgi i juos mielas akis ir viskas praeina nes jeigu yra tikra atvira meile tai nera skirtumas kokio zodiako esi nes cia rasoma kad dvynia su oziaragias netinkami partneriai tai kaip tada tarp tokiu viens kitam netinkanciu pagal zodiaku zenklus zmoniu yra atvira stipri meile krc nesamone tai kad jie netinka viens kitam jeigu myli ir stengses ta meile islaikyt nesvarbu koks zodiakas svarbu koks pats individualiai yra zmogus nes neisimylejau i dvyne kaip i zodiaka as isimylejau i grazia miela ir mane stipriai mylincia mergaite)

  Atsakyti
 • dvyviule
  2011-10-31 23:11

  as dvyne o maniskis oziaragis. Pragyvenom kartu 30 m. buvo puikiu, nerealiu, jausmingu, fantastisku akimirku, bet ir juodu dienu nei kiek ne maziau.Lygiai tokie patys kaip anskciau cia mineti nesutarimai, barniai, uzgauliojimai. Bet tai niekis. Dabar kai jo nebeliko (isejo Anapilin) tik dabar as supratau, kad vis tik jis buvo mano gyvenimo zmogus, rupestingas, saziningas, doras, patikimas, pareigingas, atsidaves, istikimas vyras, tevas. Oziaragiai taip supranta pasauli, ir reikia juos priimti tokius kokie jie yra, nes jie puikus gyvenimo partneriai, istikimi gyvenimo palydovai.
  Jei Dievulis duos kada nors koki sirdies drauga, jis butinai bus tik OZIARAGIS

  Atsakyti
 • liusita=]p
  2011-10-25 21:32

  As oziaragis. Mes nesam tokie kietakakciai kaip atrodo. Mes kaip sykis jausmingi bet mum sunku rodyti jausmus. Ir nevisi stengiames ygelt kuo skaudziau

  Atsakyti
 • as dvyne jis oziaragis draugaujam jau 3 metus turim vaikeli viskas buvo lyg pasakoj kol nepradejome gyvent tada ir viskas paslijo del jo darau viska kas gereusia o is jo negaunu nei meiliu zodziu nko kas paglostytu man sirdi visada mane tik bara , grubus elgesys su manim mane jau veda link skyrybu , jie visada dedasi teisus , o kai ji izeidziu atrodau tada kaip nusikaltusi belekaip. mane tik laiko tas kad jis istikimas, darbstus ir vaikelis

  Atsakyti
 • as oziaragis manasis dvynys myliu ji beproto,o jis sako,kd manes dar nepamilo per tus metus.bet sako kad as tokia gera,kad patinku.tai taip ir nesuprantu kas cia darosi kaip taip gali buti ir kas is musu gausis:(

  Atsakyti
 • perskaiciau dvynes komentara tai pasakojo lyg tai butu apie mane as su savo oziaragiu taip pat gyvenu kaip ji as esu dvynys ir kuo daugiau atiduodi savo silumos gerumo pastangu tuo labiau esi neivertinamas bet kaip nori kad viskas baigta tai puolas ant keliu ir praso nepalik manes as neggaliu be taves gyventi ir tai tesesi ja6matai bet taip vargina gyventi tad reikia daryti isvadas ir kuo skubiau…:)

  Atsakyti
 • Na as dvynys o jis oziaragis, kartu jau 9 metai, 3 is ju santuokoje, nepasakyciau kad super, kol draugavom 5-6 metus viskas buvo pasakiska, po santuokos kazkaip viskas apsiverte, oziaragis puikus vyras, istikimas, darbstus, nemelagis, bet kaip cia kai kas minejo niekad nepagiria, kaltina viskuo mane, pykstames daznokai, aisku susitaikom greitai, sexas irgi puikus, bet kazkas vistiek netaip, nezinau nezinau. mano brolis irgi dvynys jo zmona oziaragis, tai irgi santuoka nepyragai, jie jau 20 metu kartu, bet uij kiek visko buvo, net beveik ir skyrybos kvepejo.taip kad dvi savaites, keli metai tai cia juokai, zmogu pazinti kartais neuztenka viso gyvenimo.

  Atsakyti
 • Oziaragis-Vandenis
  2011-09-02 11:22

  As Oziaragis-Vandenis(sausio 20d.)-ji dvyne,po 2-3savaiciu nusprebdeme tuoktis,nes vienas ba kito nebegalime,o turejome ir turime isbandymu.Meile stipri,santuokos nebepirmos,bet,manome,kad dar tokio jausmo nebuvome patyre,radome abu tai ,ko ieskojome ir meteme tik per filmus,svajojome,sapnavome,kaip graziuose romanuose apie meile.Gal tai dar ir Drakono ir Bezdziones suderinamumas.Spreskite patys:)Sekmes visiems zenklams!Bukite zmonemis-ir viskas klostysis kuo puikiausiai!

  Atsakyti
 • na man idomu buwo paskaityti, su oziaragiu susipazinau pries sawaite 😀 ir as taip dziaugiuos, nes sutariame puikiai!!! (tfu tfu tfu) 😛 wisu pirma yra skirtingi zmones su tuo paciu zodiako zenklu.
  beto mes jau netgi ruosiames bendram gywenimui. esam wienas kitam labai atwiri. nors wat toki trumpa laika pazystam wienas kita.

  Atsakyti
 • Tiesa sakant as gyvenime su niekuo tiek nesipykau, kaip su kietakakciu oziaragiu. Vietoj to, kad padetu ieskoti budu spresti problema, gindamasis butinai apkaltins tik mane. Jis – oziaragis, geras zmogus, taciau niekada nepasakys gero zodzio apie mane, kaip moteri, drauge, seimininke, partnere… Budama dvyne (visi dvyniai mane supras) atiduodu visa savo sirdi del jo, o sis ne truputeliu to neivertina, bent jau isoriskai. Oziaragis pakankamai uzdaras, o as dvyne stengiuosi ji prakalbinti ivairiomis diskusijomis… ir vis veltui..

  Atsakyti
 • As Dvyne, jis oziaragis 🙂 Moraliskai mane uzmusa 🙂 kartu 2 metus, taciau ne itin laimingai 🙂

  Atsakyti
 • vitalija
  2011-06-25 16:45

  mes gyvename beveik 24 metus.Bet atrodo kad jau priejom liepto gala.As oziaragis jis dvinys.Taip kad 3 metai tai dar nieko gyvenime ir nematet.Ir jei jau teko pyktis ateitis aiski.As manau kad tolesnis gyvenimas man tai butu tik is pareigos .O kai kas raso kad lova sutaiko tai nera meile o seksualinis potraukis .O po to vel viskas grystai savo vezes ir vel mes uzgauliojame ir izeidinejame vienas kita o to darnioje seimoje neturetu buti

  Atsakyti
 • kristina
  2011-06-04 11:35

  as dvynys o jis ozeragis ir mes daznai barames susitaikom po 10 20 minuciu:)

  Atsakyti
 • As oziaragis jis dvynys, kartu jau esame beveik 4 metai, kaip ir viskas gerai, aiku kaip ir visur buna pykciu bet sugyvenam:)

  Atsakyti
 • Zita bereikalingos pastangos,

  Atsakyti
 • egidijus
  2011-02-09 22:37

  as dvynis ji oziaragis kartu 16 metu buna kad ir pasipikstam bet tai 5 minutem lova taiko ir sprendzia visas problemas

  Atsakyti
 • as esu dvyniai, o jis oziaragis. Pykstames daznai bet po keliu minuciu vel viskas ciki:P Beja kartu jau 3metai:)

  Atsakyti
 • As dvyniai, jis – oziaragis. Musu meiles istorija verta romano 🙂 Esam jau tris metai susituoke. Nuo vaikystes jau vienas kita buvom isiziureje. Vienas kitam pirmosios meiles. Musu gyvenimas it pasaka (tpfu tpfu tpfu). Nesutarimu neturim jokiu. Istisai paipldom vienas kita.

  Atsakyti
 • metus gyvenam kartu as oziaragis jis dvinys 🙂 mus sieja ipatingai stipri meile 😛 buna pasipykstam ale greit susitaikom nes negalim viens be kito gyventi…tad visiskai nesutampa 😀

  Atsakyti
 • as oziaragis o jis dvynys 🙂 jau gyvenam kartu 3 metai.. barames daznai, as ji vis aukleju 🙂 bet tikiuosi pavyks padaryt zmogum :))

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.