Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dovanos pagal zodiako ženklą

AVINAS

Šis ugnies stichijos atstovas dievina neįprastas dovanas – kad būtų kas nors nauja. Šio ženklo atstovės moterys bus patenkintos gavusios originalią žvakidę ar kokią kitą skoningą namų interjero detalę. Tačiau jos neliks abejingos ir papuošalui, ypač jei jis bus ryškus ir neįprastas.

Avino ženklo atstovai vyrai įvertins dovanų gavę solidų žiebtuvėlį ar rašiklį. Kadangi šio ženklo atstovai dievina greitį, apsidžiaugs, jei dovana bus skirta jų plieniniam žirgui papuošti. Mažiesiems Avino ženklo atstovams po Kalėdų eglute galite padėti žaisliuką su staigmena, daugiafunkcį robotą ar pistoletą. Tačiau nereikėtų nustebti, jei paklausus, ar patiko dovana, išgirsite atsakymą: „O aš jos dar neišpakavau!”. Tokie jau tie Avinai!

Dovanos: suvenyriniai ginklai, originalūs papuošalai ar akinių rėmeliai.

JAUTIS

Jaučio ženklo atstovai visada žavi praktiškumu ir geru skoniu. Jie visada kitiems perka tik geras ir naudingas dovanas, todėl ir patys tikisi, kad šiais metais gaus praktišką, skoningą ir… nepigią dovaną. Šio ženklo atstovės moterys bus sužavėtos dovanų gavusios auksinę apyrankę ar grandinėlę. Tačiau jei auksinės dovanėlės tampa tradicija, nustebinkite savo mylimąsias skoningais indais iš stiklo ar dailiais stalo serviravimo įrankiais.

Jaučio ženklo atstovai vyrai be galo mėgsta natūralios odos, ypač rankų darbo, dirbinius.

Mažieji Jaučio ženklo atstovai bus kupini džiaugsmo, jei Kalėdų Senelis atneš pilną krepšelį gėrybių: įvairių skanumynų, tikrų (būtinai) monetų, vaisių ir t.t. Svarbiausia, kad dovanų būtų daug. Beje, Jaučio ženklo žmonės turi ypač gerą atmintį, todėl dovanas jiems stenkitės teikti kiekviena proga.

Dovanos: suvenyrinis ragas, kaklaryšis, rankų darbo liemenė ar megztinis, krepšelis su kosmetika, skutimosi reikmenys, natūralios vilnos pledas.

DVYNIAI

Dvynių ženklo žmonės labai mėgsta gauti daug dovanėlių. Nesvarbu, kad tai bus mažos smulkios dovanėlės, svarbiausia, kad jų būtų daug. Juk ir Dvyniai – iš dviejų.

Dvynių ženklo moterys dievina dovanas su potekste. Pavyzdžiui, neįkainojama dovana joms bus ant žiedo ar segės išgraviruotas vardas. Jos mielai priims ir dovaną-knygą arba bilietus į spektaklį, koncertą.

Dvynių ženklo vyrai džiaugsis gavę su jų darbu ar pomėgiu susijusias dovanas: tai gali būti dailus portfelis, darbo knyga, naujas mobilusis telefonas.

Mažieji Dvynių ženklo atstovai šokinės iš džiaugsmo, dovanų gavę konstruktorių, muzikinį grotuvą, naujas ausines ar nešiojamąjį kompiuterinį žaidimą. Mergaitės neatsisakys dailių aksesuarų: plaukų segių, diržų ar pirštinių.

Dovanos: įvairūs darbo instrumentai, rašikliai, pieštukai, kosmetikos rinkiniai.

VĖŽYS

Jei norite su dovana įtikti Vėžio ženklo atstovams, pasistenkite iš anksto sužinoti, ko jie trokšta. Vėžio ženklo atstovai labai vertina pačių gamintas, ypač – praktiškas dovanas. Vėliau tokia dovana bus apipinta sentimentaliais prisiminimais.

Vėžio ženklo moterys trokšta, kad tai būtų jų svajonių dovana. Pavyzdžiui, šilkiniai naktinukai, romantiška kelionė į egzotišką šalį, pasiūlymas tekėti. Vėžio ženklo atstovai vyrai gal kiek praktiškesni, bet ir jiems nėra svetimas jausmingų dovanų pasaulis.

Tėtis Vėžys ypač bus dėkingas, jei jam teikiamą Kalėdų dovanėlę palydės vaikų dainos. Arba ištisus metus jis džiaugsis žmonos megztu megztiniu.

Vėžio ženklo atstovai vaikai norės gauti kokį mielą žaisliuką, kuris bus jų įsivaizduojamo žaidimų pasaulio draugas.

Dovanos: arbatos ar kavos servizai, servetėlės, alaus bokalai, skraistės, minkštos kailinės šlepetės, knygų rinkiniai.

LIŪTAS

Teikiant dovanas Liūto ženklo atstovui, būtina pabrėžti, kad dovana išties vertinga. Liūtas iš prigimties dosnus, to paties tikisi ir iš aplinkinių.

Liūto ženklui priklausančios moterys labai vertina kruopščiai įpakuotas dovanas, todėl pasistenkite, kad jūsų teikiama dovana būtų itin ryškiai įpakuota. Jei dovanojate dovaną, pirktą per paskutinį išpardavimą, tik neprasitarkite apie tai Liūto ženklo atstovams vyrams – jie jausis neįvertinti. Paglostysite Liūto savimeilę, įteikdami kokį nors aksesuarą: laikrodį, medalioną, auskarus ar rankogalių seges.

Liūtas nieko prieš dideles dovanas: šviestuvus, servizus, vazas, paveikslus. Liūto ženklo atstovai vaikai džiaugsis dovanėle, kuri pranoks kitų gautas dovanėles: dideliu pliušiniu liūtu, radijo bangomis valdomu visureigiu.

Dovanos: skoningi papuošalai, žvakidės, aksesuarai, grožio priežiūros priemonės.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai ypač kruopščiai renka dovanas ir jas teikia pagal visas taisykles. Todėl būtų puiku, jei Mergelė ir iš jūsų gautų dovaną pagal taisykles: su palinkėjimu, atidžiai įpakuotą ir tvarkingai padėtą po Kalėdų eglute.

Mergelės ženklo atstovai vyrai bus patenkinti gavę ką nors praktiška: žinyną, albumą, rankinę, skrybėlę. Šiam ženklui atstovaujantys ir vyrai, ir moterys labai mėgsta knygas. Todėl knygyno dovanų kuponas taip pat bus mielai priimtas.

Mažiesiems Mergelės ženklo atstovams galite dovanoti kuprinę, kurioje „slėpsis” viena kita smulkmenėlė. Būtinai sugalvokite kokią nors istoriją, kaip ši dovanėlė atkeliavo į mažylio rankas.

Dovanos: mezgimo ar siuvimo reikmenys, odinė galanterija, bižuterija, medžio ar metalo interjero detalės.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės jaučia silpnybę įvairioms dėžutėms, skrynelėms – juk jose gali tiek daug visko laikyti arba… paslėpti. Todėl nudžiuginkite Svarstyklių ženklo atstoves moteris ne tik gražiai įpakuodami joms skirtą skrynelę, bet ir ką nors į ją įdėdami. Moterims tai bus tolygu atrasti lobį.

Svarstyklių ženklo atstovai vyrai vertina kokybę. Jie neatsispirs pagundai iškart pasimatuoti naują D & G kaklaryšį ar įsiverti firmos „Versace” diržą. Nieko prieš ir pinigines (geriau pilnas), užrašų knygeles su užsegimu, rašiklius.

Jei Svarstyklių ženklo vaikams dovanosite piešimo ar keramikos rinkinį – neapsiriksite, tik prie šventinio stalo galite jų nelaukti. Vaikiška enciklopedija taip pat ilgam gali užvaldyti jų dėmesį.

Dovanos: pudrinės, šalikėliai ir skarelės, kvepalai, juvelyriniai dirbiniai, saldumynai.

SKORPIONAS

Tai dar vienas Zodiako ženklas, kuriam geriau įtikti su dovana – priešingu atveju sulauksite ne tik kritikos, bet ir keršto. Skorpiono ženklo atstovai dievina antikvarinius daiktus: pradedant šaukštais ir baigiant baldais. Todėl nepatingėkite panaršyti po senienų mugę.

Skorpiono ženklo atstoves moteris galite sužavėti ir kokia nors smulkmena iš erotinių prekių parduotuvės. Tokios dovanos neatsisakytų ir šiam ženklui atstovaujantys vyrai.

Skorpiono ženklo vaikams svarbiausia, kad dovana būtų kuo paslaptingesnė: su mįslėmis ir galvosūkiais. Paslėpkite žaisliuką ir duokite nuorodas, kur jo ieškoti.

Dovanos: senoviniai daiktai, vazos, paveikslai, statulos, kaukės, iškamšos, aromaterapijos rinkiniai, įvairūs masažiniai aliejai.

ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovui nesugalvokite dovanoti nuobodžios dovanos – jis dievina staigmenas. Jei leidžia galimybės, dovaną paslėpkite kur nors kieme ar paprašykite, kad ją įteiktų pats Kalėdų Senelis ir Snieguolė. Gali įteikti ir… policininkas.

Šaulio ženklo moterys dažniausiai būna sportiškos ar užsiima joga, todėl sportinė dovanėlė jai labai patiks. Šaulio ženklo vyrai taip pat su malonumu priims sportinį inventorių, kuprines ar žvejybos reikmenis.

Mažiesiems Šaulio ženklo atstovams galite dovanoti supamąjį arkliuką ar žaislinį automobilį, kuriuo jie galėtų važinėti.

Dovanos: sportinis kostiumas ir avalynė, turizmo inventorius, garso ir vaizdo aparatūra, transporto priemonės.

OŽIARAGIS

Ožiaragio devizas „Protinga dovana už protingą kainą”. Kokia dovana pradžiugintų rimtąjį Ožiaragį? Tik rimta ir praktiška. Ir nepigi.

Ožiaragio ženklo moteris pavergsite įteikę gerai išdirbtos odinės galanterijos gaminį: rankinę ar diržu, taip pat – buitinės technikos.

Ožiaragio ženklo vyrai džiaugsis dovanų gavę vizitinių kortelių dėklą ar „Rolex” laikrodį. Jei Ožiaragis turi auksines rankas, dovanokite instrumentų rinkinį ar elektrinį grąžtą.

Mažieji Ožiaragiai – didžiųjų Ožiaragių kopijos. Todėl jiems galite dovanoti tokias pat dovanas, tik mažesnes. Pavyzdžiui, konstruktorių su įrankiais, vaikiškus lėlių namelius su visa buitine įranga. Jų praktiškas požiūris į gyvenimą prasideda vos išropojus iš vystyklų.

Dovanos: elektros ir buities technika, rankinės, piniginės, kosmetinės, įvairūs virtuvės ar darbo kambario aksesuarai.

VANDENIS

Kas jau kas, bet Vandeniai tikrai atpažįsta naujausios mados balsą. Todėl nė nemanykite po Kalėdų eglute jiems padėti nebemadingą drabužį ar avalynę. Šie naujovių mėgėjai bus be galo dėkingi už naują mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Jei tokia dovana per brangi, dovanokite kompaktinį diską.

Vandenio ženklo atstovėms moterims galite dovanoti virtuvinį kombainą ar plaktuvą.

Mažieji Vandenio ženklo atstovai džiaugsis dovanų gavę naują muzikos grotuvą ar ausinuką, kompaktinių diskų kolekciją ar naujausias kompiuterinių žaidimų versijas.

Dovanos: kosmetika, knygos, telefonai ir jų aksesuarai, suvenyrai, kompiuteriai ir jų priedai.

ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovų skonis – neprastas. Vyrams, atstovaujantiems Žuvų ženklui, laimės suteiktų dovanų maiše rastas fotoaparatas arba vaizdo kamera. Jei norite kuklesnės dovanos, dovanokite šilkinį chalatą arba kvepalus. Kaip priedą galite pridėti butelį tauraus alkoholinio gėrimo.

Žuvų ženklo atstovės moterys laukia kelių dovanų: viena turi būti romantiška, o kita – praktiška. Jei dovanojate kavos virimo aparatą, būtinai pridėkite nuotaikingą atviruką su užrašu: „Amžinai tavo” arba „Tu mano meilė”.

Mažieji Žuvų ženklo atstovai nenuspėjami. Vienais metais jie gali svaigti dėl technikos, kitais – dėl muzikos, dar kitais – dėl sporto. Todėl prieš dėdami dovaną po Kalėdų eglute, pasidomėkite, kokių norų vandenyse šįkart nardo jūsų atžala. Mergaitės džiaugsis gavusios naują lėlę Barbę ar žaisliuką iš mėgstamo filmuko.

Dovanos: indai, taurės, peleninės, patalynės komplektai, pagalvės, chalatai, fotoaparatai, kvepalai.

20 komentaras. Komentuoti>

 • Žuvytė Do
  2016-01-03 23:22

  Žuvims viskas grynai kaip parašyta ;)>

  Atsakyti
 • Tikra tiesa apie jaucius, daug po truputi (maisro)kas gali but geriau.

  Atsakyti
 • skarpione
  2012-10-27 20:36

  didzioji dalis tiesa.bet del senienu nezinau…tokiu dovanu nesu gavusi ir neisivaizduoju kaip reguociau.

  Atsakyti
 • Jautuke ;D
  2012-02-19 09:34

  Man tai visai patiktu gauti dovanu auksine grandinele ar apyranke 🙂 . Bet nesutinku del to kad per kaledas man reilia daug, ypac vaisiu… o_o

  Atsakyti
 • o svarstyklem papuosalai ir kvepalai su skarele -puiku ! tikrai tai patinka, bet turi buti kokybiski ir tureto savo verte

  Atsakyti
 • skorpionas
  2011-10-06 13:48

  as skorpionas 🙂 ir viskas kas parasyta -pro sali 😀 😛 😀 nieks neatitiko. ko jau ko bet antikvaro negaliu pakest 😀

  Atsakyti
 • Apie Mergele tai daugmaz tiesa – man dovana turi buti praktiska ir brangi,ypac geros kokybes. jei tai knyga, tai rimtas veikalas, kuris bus naudingas dar ne pora metu, jei kvepalai, tai brangus. nesupykciau ir keptuve gauti ar tai skalbimo masina 🙂 antikvaras geras irgi tiktu. zodziu tai, kas tikrai nedulkes spintoje. ir labiausiai supykciau, jei tai butu prasta kokybe.jau geriau isvis nieko,tik geles ir geras sokoladas, nei dvidesimt pirma avakide. ir siaip,pati megstu dovanas uzsakyti,kad iskart zinociau, ka gausiu 🙂

  Atsakyti
 • Saule ;D
  2010-12-30 12:43

  Na as ir taip pat sakau, jog sauliam tikrai sios dovanos neatitinka ir tikrai nenoreciau nei vienos is ju gauti 😀
  Na, o del staigmenu neklystu man butingos staigmenos ;D

  Atsakyti
 • Nu nezinau… Staigmenos patinka. Bet del sportinio inventoriaus ar meskeres tai suabejociau 😀 Nenoreciau tokios dovanos. Bendrai as nestandartinis saulys. Visi horoskopai nesipildo ir net panasiai nebuna. 😀

  Atsakyti
 • Oziarage + saulys
  2010-10-10 10:12

  manot šauliams patinka tokios dovanos?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.