Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Deimantas

Deimanto pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio “adamas” – nenugalimasis. Deimantus gaubia gausybė legendų, tikima magiška jų galia. Jie tapo turtingumo simoliu.

Zodiako ženklas: Deimantas yra susiję su Saule, tai balandžio mėnesio akmuo. Deimantas – gimusiųjų po Liūto ar Svarsyklių ženklu (pagal babiloniečius), Vėžio (pagal graikus), arba Avino (pagal bizantiečius) ženklais akmuo.

Kristalo forma: Kubinė

Akmens spalva: Bespalvė, pilka, melsva, silpnai rausva, žalsva, geltona, ruda iki juodos.

Radimvietės: Angoloje, Australijoje, Bostvanoje, Namibijoje, Rusijoje, P.Afrikoje, Zaire.

Ezoterinės savybės: Manoma, kad deimantas suteikia savininkui drąsos, padeda įveikti priešus, stiprina klausos aštrumą. Taip pat deimantas valdo susierzinimą, stiprina intuiciją, ramybės pojūtį. Akmuo atspindi visas negatyvias energijas. Suteikia stiprybės jausmą, parodo visas įsisenėjusias negatyvias tendencijas, kurias reikia keisti. Stiprina harmoniją ir porų stiprumą, pasitikėjimą, aiškumą. Deimantas – energijos didintojas, vienas iš akmenų, kurio niekada nereikia įkrauti.

Poveikis kūnui: Gydo glaukomą, gerina regėjimą, gerai veikia smegenis. Balansuoja metabolizmą ir gydo alergijas. Manoma, kad turi priešnuodžių savybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.