Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Burtai domino kauliukais

Domino mėgėjai vargu ar įtaria, kad šis žaidimas atsirado labai seniai: pirmąkart apie jį užsiminta XII a. kinų metraščiuose. Labai gali būti, kad tais senais laikais domino buvo ne žaidžiama, bet buriama… Spėjama, kad kauliukai kilę iš senovinių lošiamųjų kauliukų ir buvo savotiška jų atmaina, naudojama okultiniams tikslams.

Taigi kaip galima burtis domino kauliukais? Iš pradžių visi jie paskleidžiami ant stalo išorine puse į viršų ir kruopščiai sumaišomi. Burti naudojami trys kauliukai. Iš viso jų yra 28, taigi vienu metu gali dalyvauti tik 9 žmonės. Išsitraukti savuosius tris kauliukus galima dviem būdais.

Pirmasis. Kiekvienas ima iškart po tris kauliukus ir aiškinasi jų reikšmę.

Antrasis. Visi ima po vieną kauliuką, įsimena jo reikšmę, paskui padeda prie kitų, vėl gerai sumaišo, vėl traukia po vieną – ir taip tris kartus. Jei kuriam nors tas pats kauliukas patenka dukart, vadinasi, pranašystė išsipildys labai greitai. Taip žaidžiant vienu metu gali dalyvauti daugiau nei 9 žmonės.

Štai labiausiai paplitę kiekvieno domino kauliuko reikšmės aiškinimai:

Tuščia/tuščia

Tikriausiai supratote, kad nieko gera negalite tikėtis. Arba užsidrėbsite šventinio torto, arba netyčia ką nors išversite, arba… Beje, kam vardyti įvairiausius nemalonumus? Tiesiog elkitės atsargiai.

Vienas/tuščia

Šį kauliuką galima palyginti su raudona šviesoforo šviesa: jūs pernelyg patiklūs ir galite tapti pirmo pasitaikiusio sukčiaus auka, todėl sustokite ir šimtą kartų pagalvokite prieš priimdami pasiūlymą susišluoti neįtikėtiną pelną.

Vienas/vienas

Jums pasisekė, šis kauliukas reiškia malonumą, artimųjų prieraišumą ir romantišką pažintį. Tiesa, ilgai neatidėliokite svarbaus sprendimo priėmimo. Jei esate vienišiai, tučtuojau prisipažinkite mylį!

Du/tuščia

Ruoškitės kelionei į tolimas šalis, kur jūsų laukia nauji draugai, bet jūsų kelyje pasitaikys ir paslaptingas priešas. Jis privers pasijaudinti, stengsis statyti jums visokiausių kliūčių.

Du/vienas

Būkite pasiruošę atsisveikinti su mobiliuoju telefonu, pinigine ar kitokiu turtu. Tačiau seni draugai nepaliks nelaimėje ir galiausiai būsite laimingi.

Du/du

Jūsų laukia sėkmė ir laimė, ir jokie priešai nesutrukdys jums mėgautis gyvenimu.

Trys/tuščia

Būkite budrūs! Galimos problemos darbe ir namie.

Trys/vienas

Kas nors į jums rūpimą klausimą atsakys neigiamai, bet jus paguos netikėtos naujienos. Venkite nepažįstamų žmonių, jie gali pridaryti problemų.

Trys/du

Jūsų gyvenime įvyks malonių permainų, bet neatsipalaiduokite, nepraraskite budrumo, ypač spręsdami finansinius klausimus.

Trys/trys

Neigiamos emocijos ir pavydas trukdo gyventi, užtat šviečia perspektyva uždirbti daug pinigų, o ir vestuvės nebe už kalnų.

Keturi/tuščia

Kai tik iškrinta tuščias kauliukas, taip ir lauk nemalonumų. Nusivylimas meile, nemalonios naujienos, sugriuvę planai – jums teks su tuo susitaikyti, tiesa, nelabai ilgam.

Keturi/vienas

Iš kur tos skolos? Na taip, tai ne mūsų reikalas, bet jums teks jas išmokėti, taigi susitaikykite su nedidele finansų krize.

Keturi/du

Nesiseka, galite prarasti dalį turto, įstrigti eidami tas pačias pareigas. Būkite atsargūs – nauji pažįstami gali išduoti.

Keturi/trys

Esate nusivylę ir tikitės nemalonumų? Priešingai! Jūsų laukia laimė ir sėkmė! Tiesa, iš pradžių teks susidoroti su šeimos problemomis.

Keturi/keturi

Pasisekė! Jūsų laukia ir laimė, ir triumfas, ir išsvajotas poilsis… O kur dar begalė linksmybių ir pramogų!

Penki/tuščia

Teks šiek tiek paguosti draugą, kurį persekioja nemalonumai.

Penki/vienas

Rinkitės: meilės nuotykiai ar naujas draugas, bet turėkite galvoje, kad pirmuoju atveju padariniai gali būti liūdni.

Penki/du

Bendravimas suteiks daug malonumo, o ištikimas draugas padės susigaudyti gyvenimo vingrybėse. Na, o išrinktieji galės džiaugtis gimimu – idėjos ar kūdikio.

Penki/trys

Geros naujienos ar naudingas patarimas pakels jums nuotaiką, o sėkmė dovanos ramybę ir rimtį.

Penki/keturi

Ruoškite didelį krepšį pinigams, bet venkite investuoti.

Penki/penki

Laukite permainų, lemiančių sėkmę. Palanki įvykių raida ir nauja idėja garantuos finansinę gerovę.

Šeši/tuščia

Saugokitės netikrų draugų ir piktų liežuvautojų, jie suteiks vien kančių.

Šeši/vienas

Jei esate vieniši, ruoškitės vestuvėms. Geram draugui įsikišus jūsų problemos baigsis.

Šeši/du

Sąžiningų laukia sėkmė ir geros permainos.

Šeši/trys

Jums nusišypsojo laimė: kelionė, džiugi šventė, dovanos ir malonumas – visa tai laukia jūsų!

Šeši/keturi

Bylinėtis neverta – procesą pralaimėsite. Ginčas sugadins nuotaiką.

Šeši/penki

Bet koks geras jūsų darbas sulauks atlygio, o jūsų statusas išaugs. Artimas draugas ar globėjas padės siekti sėkmės, tačiau ir jums teks būti kantriems ir atkakliems.

Šeši/šeši

Jūs – nugalėtojas! Jums atiteko pats sėkmingiausias domino kauliukas. Laimė ir klestėjimas visose srityse!

Raktažodžiai:

,

2 komentarai. Komentuoti>

  • Gabriele
    2012-07-04 19:47

    Kas kiek laiko galima burtis domino kauliukais? Per kiek laiko išsipildo pranašystės?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.