Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Bioritmai pagal gimimo datą

Manoma, kad žmogaus gyvenimas yra valdomas trijų ciklinių procesų, vadinamų bioritmais. Tie ciklai aprašo žmogaus fizinę būklę, emocinę būseną ir intelektą. Bioritmai charakterizuoja mūsų būklės pakilimus ir kritimus.

Ką reiškia bioritmų diagrama?

Kreivės svyruoja nuo -100% iki +100%. Dienomis, kai kreivė artėja prie -100%, patartina nesiimti su ta sritimi susijusios veiklos. Turėtų pasisekti tomis dienomis, kai kreivė artėja prie +100%. Dienomis, kai kreivė kerta ribą tarp neigiamos ir teigiamos fazės, gali būti jaučiama įtampa ir nuotaikų kaita.

Fizinis Ciklas: veikia fizinius kūno aspektus, įskaitant energijos lygį, atsparumą ir bendrą fizinę jėgą, ištvermę. Kokie simptomai vadinami teigiamais ir neigiamais Fiziniame cikle? Teigiamos krypties fiziniame cikle jausitės taip, lyg galėtumėte nuversti kalnus: fiziškai pasirengę jėgos ir ištvermės reikalaujančiose užduotyse. Visiškai atvirkščiai, vyraujant neigiamiems fiziniams bioritmams – jausitės išsekę, mažiau gyvybingi. Būtinai stebėkite šį ciklą, jeigu Jūsų gyvenime svarbų vaidmenį atlieka fizinių gebėjimų reikalaujanti veikla – sportas, darbas.

Emocinis ciklas: taip pat vadinamas “jautrumo ritmu”. Šis ciklas koordinuoja nervų sistemą. Kokie yra teigiamų ir neigiamų emocijų simptomai? Būdami teigiamos emocinės būsenos, jaučiatės itin kūrybingi, meilūs, šilti, tarpusavio santykiuose – atlapaširdžiai ir nuoširdūs. Vyraujant neigiamoms emocijoms, mažiau bendraujate ir jaučiatės nusivylę, prastos nuotaikos, sudirgę ir irzlūs kasdieniams dalykams.

Intelektinis Ciklas: kilęs iš smegenų veiklos. Kokie simptomai yra teigiami ir neigiami intelektiniame cikle? Teigiamos intelektinis ciklas pasireiškia greita žmogaus intelektine reakcija: esate imlūs priimti ir suprasti naujas idėjas, teorijas ir metodus. Neigiamas intelektinis ciklas susijęs su sunkumais suvokiant, mokantis ir įsisavinant kažką nauja.

Bioritmai – tai kiekvienam žmogui savita organizmo protinių, emocinių ir fizinių pojūčių kaita. Jie, kartodamiesi vienodais intervalais, lydi mus visą gyvenimą. Tai savotiška organizmo saugos sistema, neleidžianti pervargti ir išsekti. Išsiaiškinti savo bioritmus verta dėl to, kad galėtum lengviau prisitaikyti prie savo darbingumo, nuotaikų, gebėjimo susikaupti kaitos. Iš tikrųjų juk nėra blogų ar gerų dienų. Viskas priklauso nuo tavo požiūrio ir sugebėjimo prisitaikyti prie to, kas lemta gamtos. Jeigu laukia svarbus darbas ar reikšmingas įvykis, kurio datą gali nustatyti pats, peržvelk savo bioritmų ir išsirink sėkmingiausią dieną – kai visi bioritmai yra kilimo fazėje. Ką gali žinoti – gal tai iš tikrųjų padės? Jeigu svarbaus įvykio datos negali pasirinkti, o tavo bioritmai tuo metu yra leidimosi stadijoje, paprasčiausiai pasistenk atitinkamai nusiteikti. Iš anksto žinodamas, kad tuo metu prasčiau jausiesi, būsi dirglesnis ar labiau išsiblaškęs, lengviau išvengsi nesusipratimų ir netikėtumų.

Raktažodžiai:

12 komentaras. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.