Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Balta ir mėlyna

Balta ir tamsiai mėlyna, palyginti su baltos ir raudonos spalvos pora, pasitaiko daug rečiau. Tamsiai mėlyna – tai begalinės Visatos erdvės spalva.

Būdinga tai, kad, jei balta su tamsiai mėlyna iš viso naudojama, tai dažniausiai vaizduojant naktinį (tamsų) dangų. Galima sakyti, kad Visatos erdvėje – danguje – baltos ir mėlynos spalvų pora sukuria bendrą įvairių šviesos, tamsos, dinamikos ir statikos, kartais gyvybės ir mirties jėgų cikliškos kaitos vaizdą. Balta ir mėlyna – tai posūkis į ramybę, susimąstymą, dvasingumą, dieviškosios šviesos jėgų pajautimą, panašiai kaip būna, naktį žiūrint į žvaigždėtą, tamsiai mėlyną begalinį dangų. Balta suteikia psichologinį stabilumą ir leidžia orientuotis erdvėje. Artėdama prie sidabrinio mirgėjimo, balta tampa ir dieviška, ir apsaugine spalva. Mėlynos spalvos vibracijos ramina. Todėl mėlyna ir balta gali reikšti ir meilę, šventą ramumą, ir kūrybišką bei harmoningą judėjimą.

Tamsiai mėlyna su savo mėlynai žaliu atspalviu yra apsauginė, nuo susijaudinimo ir įtampos sergstinti spalva, visai kaip gamtoje, kur tamsių mėlynai žalių eglių ir apskritai miško spalva žmogų veikia palankiai ir harmonizuojamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.