Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

ĄŽUOLAS

Vardo diena: 06.02.
Vardo skaičius: 5
Vardo reikšmė: Ąžuolas iš liet. pasakos “Eglė žalčių karalienė” Eglės vyriausiojo sūnaus vardo. Ąžuolas yra laikomas tvirtumo simboliu.

Pagal pirmą vardo raidę: A – simbolizuoja pradžią, norą kažką pradėti ir įgyvendinti. Taip pat dvasinio bei fizinio komforto troškimą. Esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti; esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

Panašūs ir giminingi vardai: Ažuolas, Ąžuolis.

8 komentarai. Komentuoti>

 • mano brolio vardas azuolas ir tai ka sakot tj viskas tiesa

  Atsakyti
 • Jūratė
  2012-02-28 14:29

  Daviau savo sūnui šį vardą,nes jis man toks vyriškas, lietuviškas ir tvirtas.Dar mažiukas ,bet manau pateisins šį vardą.

  Atsakyti
 • Ąžuolas
  2012-02-05 16:16

  Bendravardi as noreciau tau pritarti. Taipogi ir man nejauku buvo skaityti dalykus,kuriuos apie save maniau zinantis tik as ,o cia mat kiekvienam prieinama informacija. Gaila,kad tik pats Azuolu beveik nepazistu..

  Atsakyti
 • Ąžuolas
  2011-11-28 11:54

  Labai daug tiesos, kai skaitai, net savotiškas gėdos jausmas apima, kad kažkas kapstosi tavo mintyse ir darbuos, pojūčiuose ir siekiuose.
  Apibendrinus – viskas teisingai, tik skirtingi žmonės tikriausiai turi skirtingų dar ir kitų savybių, ar pomėgių. 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.