Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas

avinas AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

„Apie tuos, kuriuos valdo impulsas…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš esu”
Spalva: tamsiai raudona, geltona
Akmuo: deimantas, granatas ir raudonas rubinas
Valdomas namas: Pirmas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Drakonas
Priešais esantis ženklas: Svarstyklės

https://i0.wp.com/stellarium.bold-themes.com/light/wp-content/uploads/sites/6/2018/05/aries.png?w=1140

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Avinas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Avinas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Avino simbolis yra jo ragai. Įsivaizduokite jauną avinėlį, linksmai strapaliojantį pievoje ankstyvą pavasarį. Be jokio tikslo, žaismingai jis bado orą savo rageliais. Viskas jam nauja, aplinkui tiek daug įdomybių: žiema jau traukiasi, gyvybė verda, auga, atsinaujina. Dėl šios nežabotos jėgos bei begalinio gyvybingumo Avinui priskiriama Marso planeta. Šis Zodiako ženklas apima žmogaus kūdikystę ir ankstyvąją vaikystę, jam būdingas žaidimų poreikis bei begalinis smalsumas.

Atgimstantį pavasarį žymi impulsyvi jėga ir karštis kardinaliausia, taigi stipriausia ir aktyviausia forma. Avinas tiesiog spinduliuoja šią gyvybingą energiją. Tai nėra ilgai mąstantis jausmų ar svajonių žmogus. Jo gyvenimo eliksyras yra veikla, nuolatinis judėjimas. Dėl kardinalios šio ženklo natūros Avinas pats sau sukuria veiksmo pagrindą. Jam yra mieliausios jo spontaniškos idėjos bei gebėjimas susižavėti, nelabai reikalingas impulsas iš išorės – priešingai, dažnai jis kitus užkrečia savais sumanymais. Kur tik pasirodo Avinas, tuojau kažkas atsitinka ir vargiai išlieka nusistovėję įpročiai.

Būdamas Ugnies ženklas, Avinas turi greitai ir smarkiai reaguoti, dėl to jam ne visada lieka laiko apsvarstyti savo veiksmus. O jei Avinas mąsto, kyla pavojus, jog impulsyvumas pakenks jo paties planams. Todėl dažniausiai Avinas visuomet eina ten, kur veda staigiai į galvą šovusi mintis (beje, nuolat besikeičianti), ilgai neklausinėdamas savęs, kur ir kodėl.

Šio tipo žmonėms nebūdinga knaisiotis savo vidiniame gyvenime. Jie, trokšdami veiklos, priklauso tik išoriniam pasauliui ir galvoja, jog visai nebūtina ieškoti savyje paslėptų jėgų bei ketinimų. Į tamsiąją savo sielos pusę Avinas kartais ir neatkreipia dėmesio. Dėl spontaniško būdo yra labiausiai iš visų Zodiako ženklų pastebimas ir mėgiamas draugijoje. Be to, nusimena neilgam. Jis lengvai išgyvena nesėkmes ir čia pat imasi kitų darbų. Kaip ir kitiems Ugnies tipo ženklams, Avinui būdinga vieną stiprų jausmą lengvai pakeisti kitu. Jis visai nėra kerštingas. Temperamentas Avinui ne tik leidžia, bet netgi verčia išlieti savo energiją, bet nelaikyti akmens užantyje.

Tačiau toks būdas sukelia sunkumų ne tik pačiam Avinui, bet ir aplinkiniams žmonėms. Lengva pastebėti, jog aktyvumas ir nepastovumas – tai jo silpnosios vietos. Per dažnai ir per greitai jis palieka vieną darbą, nes eilėje jau laukia kitas. Ilgainiui jį supantiems, ramesnio charakterio žmonėms toks Avino būdas gali gerokai įkyrėti.

Pirmasis dekanas (kovo 21-31 d.). Pagrindinis devizas – iniciatyva.
Turi skvarbų ir aktyvų protą. Tai užgimęs vadovas. Nepripažįsta jokių smulkmenų. Žinodami tvirtus jo vertybių orientyrus, niekas, kas jj pažįsta, nebando apgauti arba pakišti „kiaulę”. Jis turi puikią savybę koordinuoti ir užbaigti bet kokį darbą, ir, nors jūs ir nemėgtumėte kompromisų, esate priversti prisitaikyti beveik prie visų jo reikalavimų. Toks Avinas savo nepriklausomybe stebina jo vertus draugus.

Antrasis dekanas (balandžio 1-10 d.). Pagrindinis devizas – lyderiavimas.
Kūrybiniai sugebėjimai išveda šiuos Avinus i priekį ir aplinkiniai pripažįsta jų teisingą padėti. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jis daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jis organizuotas ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistas, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų.

Trečiasis dekanas (balandžio 10-20 d.). Pagrindinis devizas – numatymas.
Beveik antgamtinė dovana – sugebėjimas numatyti įvykius, leidžia šiam Avinui tiesiu taikymu eiti į pasirinktą tikslą. Jis užtikrintai imasi pačių sudėtingiausių reikalų. Gali pasiekti viską visose veiklos srityse. Žino pinigų vertę, siekia nepriklausomybės. Jo energija beveik neišsenkanti, bet, nors ir keista, priešų neįgyja, nes yra labai kuklus žmogus.

Charakteris

Žmonės, gimę po Avino ženklu, paprastai yra gana nervingi, mėgsta pagyras, pasižymi stipria valia ir yra labai atkaklūs, netgi užsispyrę. Troškimas bet kuria kaina apginti savo nuomonę arba pasiekti trokštamą tikslą gali lengvai peraugti į despotizmą. Dauguma Avinų nėra linkę pasiduoti kitų žmonių įtakai ir yra nepaprastai aistringi.

Privalumai: drąsa, mokėjimas būti geru lyderiu, gebėjimas greitai priprasti prie naujos aplinkos ar sąlygų.
Trūkumai: karštakošiškumas, perdėtas kovingumas, pavojingas azartiškumas, menkai slepiamas nedraugiškumas mažai pažįstamiems ar nesimpatiškiems žmonėms.

Vaikystė

Vaikystėje maži avinukai yra ganėtinai paklusnūs ir ramūs. Jie retai serga, tačiau sunkiai ir ilgai. Augdami Avinai tampa vis energingesni ir aktyvesni. Dažniausiai jie gerai mokosi, jau ankstyvoje jaunystėje gali išsikelti aukštus tikslus, bei dėti visas pastangas, kad jų pasiekti. Su kitais vaikais Avinai bendrauja tik esant tokiai būtinybei ir dažniausiai apsieina tik su vienu ar dviem artimesniais draugais. Maži Avinai net paauglystėje neįkyri tėvams savo kaprizais, tačiau jeigu labai ko įsigeidžia, juos būna sunku nuraminti.

Vyras – Avinas

Darbas. Avinas simbolizuoja aktyvųjį pradą, impulsyvią energiją, optimizmą. Šio ženklo žmonių šūkis: Pergalė bet kokia kaina. Avino ženklo vyrai dažnai tampa lyderiais, sugeba lengvai paskui save patraukti žmones. Tai – savarankiškos asmenybės, vertinančios asmeninę laisvę ir nepriklausomybę. Jų turimos galios ir energija padeda pasiekti išsikeltus tikslus. Sulaukę vidutinio amžiaus, jie vis daugiau dėmesio ima skirti materialioms vertybėms ir savo reputacijai visuomenėje. Pasiryžimas rizikuoti skatina drąsą, vyriškumą, tačiau dėl to Avino ženklo žmonių poelgiai neretai būna pernelyg skuboti ir neapsvarstyti. Šio ženklo atstovai neretai tampa talentingais vadovais, organizatoriais, silpnųjų gynėjais. Avino profesijas įtakoja Marsas, o tai kario, policininko, medžiotojo, mėsininko, chirurgo, taip pat metalurgo specialybės. Darbe jiems nesvetima fantazija, jie sugeba gerai suprasti žmones, tačiau kartais būna pernelyg jautrūs ir pasiduodantys pirmam įspūdžiui. Avinai visada sugeba pasirinkti profesiją, atitinkančią jų pašaukimą. Tarp jų daug matematikos, fizikos, informatikos specialistų, daug pasaulinio garso sportininkų.

Draugystė. Avinas – tai draugas, kuris niekada neišduos, nepaliks sunkią akimirką. Vardan tikros draugystės jie gali pasiekti pasaulio kraštą, o bet kokius sunkumus suvokti kaip džiaugsmą, jeigu tik nuo to draugui bus geriau. Tačiau Avinai neįprastai užsispyrę. Kartais jie gali, nepaisydami artimųjų perspėjimų, imtis ir labai rizikingų dalykų. Net ir bendraudami su draugais, Avinai nepakenčia patarimų ir kritikos.

Meilė. Avino ženklo vyrai visada pasirengę žygdarbiui – ir darbe, ir meilės santykiuose. Mylėdamas Avinas – taurus riteris. Įsimylėjęs šio ženklo atstovas – tai tikras emocijų fontanas, nepaprastų jausmų žmogus. Bet Avinai nesugeba ilgai ir atkakliai siekti meilės, įkalbinėti savo mylimosios. Bet koks atsainumas jo jausmų atžvilgiu netrunka atvėsinti Avino aistros, ir jis gana greitai gali pradėti ieškoti naujo jos objekto. Avinas mylėdamas yra neprognozuojamas ir užsispyręs, neretai nepaisantis pasekmių, tačiau visada sąžiningas. Seksualinėje sferoje šio ženklo atstovai yra aktyvūs, tai – karštakraujai žmonės. Avino ženklo vyrai mylėdami yra labai emocionalūs ir temperamentingi. Santuokoje Avinai laimingiausi su Liūtais, Šauliais, Dvyniais.

Moteris – Avinas

Darbas. Avino ženklo moterys išsiskiria nesulaikomu aktyvumu, gyvybingumu, impulsyvumu, savęs neribojimu. Jos neretai bet kokia kaina veržiasi pirmyn ir darbe, ir asmeniniuose santykiuose. Užsiimdamos bet kokia veiklos sritimi, šio ženklo atstovės greitai suvokia reiškinių esmę ir neretai tampa puikiomis specialistėmis. Avino ženklo moterys neretai yra puikios vadovės, sutariančios su savo pavaldiniais vyrais, tačiau kolegių moterų atžvilgiu gali būti ne visai teisingos. Ryškiausiai Avino ženklo moterų talentai ir gabumai atsiskleidžia versle ir metodiško pobūdžio darbuose.

Draugystė. Avino ženklo moterys išsiskiria energingumu visur, taip pat ir draugystėje. Tačiau jos neturi daug draugių, o su kolegomis darbe elgiasi kaip natūralūs lyderiai. Draugus jos sugeba užkrėsti savo optimizmu. Sunkiose situacijose šio ženklo atstovės yra pasiryžusios suteikti pagalbą visiems, kam tik jos prireikia. Avino ženklo moterys su savo draugais gali būti griežtos, tačiau širdyje jos visada nuoširdžios ir giliai išgyvena dėl savo elgesio.

Meilė. Meilėje Avino ženklo moterys dažnai prisiima aktyvųjį, vyriškąjį vaidmenį, todėl joms reikia partnerius pasirinkti labai apgalvotai. Apskritai šio ženklo moterys gyvenime nuolat atlieka kokius nors vaidmenis, be to, talentingai. Santuokoje jos retai kada jaučiasi laimingos, nes tikri vyrai negali susitaikyti su jų perdėtu aktyvumu. Vyruose jos labiausiai vertina dėkingumą – už išmoningai paruoštus pietus ar vakarienę, pagalbą darbo reikaluose ir supratingumą sunkiais gyvenimo momentais.

Patarimai vyrams: Po Avino ženklu gimusios moterys pasižymi stipriu charakteriu. Jos labiau bendrauja su vyrais nei moterimis. Namuose stengiasi užimti lyderės vietą. Nepriekaištaukite žmonai, tegil ji pasireiškia, nes perkalbėti jos paprasčiausiai neįmanoma.

Sveikata

Silpniausia Avinų vieta yra galva. Dažnai ją kamuoja skausmai, šiai kūno daliai būdingos įvairios ligos. Be to, Avinams gresia nudegimai (taip pat ir saulės), įsipjovimai ir galvos bei smegenų traumos. Kadangi pooperaciniu periodu Avinų imunitetas yra silpnas, žaizdos gyja blogai ir reikia specialios priežiūros. Inkstų ligos pasitaiko nedažnai, tačiau kai kuriems Avinams gali sukelti nemažai problemų.

Dėl Marso įtakos prie galimų negalavimų Avinams prisideda dar ir pėdų traumos. Brandžiame amžiuje galimos įvairios sąnarių ligos, todėl sąnariais reikia rūpintis nuo pat jaunystės. Labai svarbu palaikyti vitaminų balansą organizme ir dažniau eiti pasivaikščioti.

Galvos skausmai Avinams gali kilti be jokių regimų priežasčių, ir ne visada nuo jų padės vaistai. Tokio priepuolio metu geriausia vengti bet kokių išorinių triukšmų, prigulti švelnia šviesa apšviestame kambaryje, išgerti karštos arbatos su cukrumi ir citrina. Skausmams dažnai kartojantis, būtina kreiptis į gydytoją nuodugnesniam medicininiam tyrimui.

Šio ženklo atstovai nenoriai vartoja vaistus, praktiškai nėra linkę į narkotikus. Dėl savo optimistinio nusiteikimo ir didžiulės energijos, jie retai kenčia nuo lėtinių ligų, kurias astrologai paprastai priskiria melancholikams ir pesimistams. Gimę ugnies stichijos ženkle ir mėgstantys šilumą, Avinai neretai peršąla, taip pat kenčia nuo infekcinių bei uždegiminių ligų. Jiems gali ūmiai keliais laipsniais pakilti temperatūra, kuri lygiai taip pat per porą dienų ir nukrenta dėl stiprios Avinų sveikatos.

Moterys Avinai linkusios į padidėjusį arterinį spaudimą. Reikia pastebėti, kad nepaisant sveikos išvaizdos, Avinų nervų sistema dėl jų ūmumo ir impulsyvumo beveik visada silpnoka. O dvasiniai negalavimai gali sukelti virškinimo sutrikimus, nors skrandžio problemos apskritai Avinus kamuoja retai.

Avinų organizmas stiprus ir ištvermingas, todėl teisingai juo rūpinantis šeimininkui nekils problemų ilgus metus. Avinai lengviau ir greičiau sveiksta po sunkių ligų. O šio ženklo atstovų valingumas kartais išties daro stebuklus: nekreipdami per didelio dėmesio į ūmai pasireiškusius ligos simptomus, jie dažnai su savo negaliomis susitvarko „ant kojų”. Bėgant metams, Avinai tampa dėmesingesni savo sveikatai. O peržengusios keturiasdešimtmečio slenkstį, šio ženklo atstovės moterys gali pradėti vartoti įvairias vaistines priemones profilaktiniais tikslais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios ir obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, slyvos, vynuogės, persimonai, kriaušės, sedulos uogos, persikai, bananai, granatai, citrinos, figos.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, bulvės, burokėliai, morkos, ropiniai svogūnai, ridikėliai, moliūgai, špinatai, pomidorai, svogūnų laiškai, ropės, agurkai, žalieji žirneliai, petražolės, salierai, česnakai, baklažanai, ridikai, aguročiai, jūros kopūstai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški, sezamo ir saulėgrąžų sėklos.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai, visos „juodųjų” valgomų grybų rūšys.
Kruopos – sorų ir kviečių kruopos.
Bitininkystės produktai – mėtų ir grikių medus.
Riebalai – jautienos lajus, ančių taukai.
Aliejus – sezamo sėklų, saulėgrąžų.
Mėsa – triušiena, kiauliena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – pienas, baltas varškės sūris, fermentinis sūris, kefyras, varškė.
Gėrimai – žalioji arbata, juodoji arbata.
Perdirbti produktai – druska, cukrus.

Poilsis ir kelionės

Šio zodiako ženklo atstovai liūdėti nelinkę. Tačiau jei Avinams sugedo nuotaika, kitiems jis gali sugadinti ūpą ne tik žodžiais, bet ir veiksmais – pavyzdžiui, sudaužyti namuose visus indus. Patyrusiam stresą Avinui nevertėtų užsisklęsti tarp keturių sienų. Jam reikia veiklos, judėjimo, fizinio krūvio, galima imtis bet kokio fizinio darbo. Rekomenduojama pabėgioti, paprakaituoti sporto salėje su treniruokliais. Jokiu būdu negalima susinervinus sėsti prie vairo – Avinui tai labai rizikinga.

Avinas turi pasirūpinti savo bioenergetika. Gimusių po šiuo ženklu žmonių šiek tiek sulinkusi nugara, nuleisti pečiai, palenkta galva. Bioenergetikos pratimais pakraunamos įtemptos raumenų grupės, jos atsipalaiduoja ir tampa lengviau kvėpuoti.

Keliaudami su šio ženklo žmonėmis, jau nuo pirmųjų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Jie labai pakelia nuotaiką, kuomet kitus jau būna apėmęs kelionės nuovargis. Avinai retai kada paklauso patarimo. Jeigu jie turi tikslą kur nors nuvykti – vargu ar pasiseks atkalbėti. Avinams ilgesnis buvimas vienoje vietoje sunkiai pakenčiamas. Jiems nuolat reikia įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje, ir tai pakeičia jų įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina Avino žinias ir turi įtakos jo profesiniai veiklai. Trokšdami patirti kelionių džiaugsmą ir tikrą malonumą, Avinai turėtų stengtis prieš kelionę nejusti pasiruošimo streso. Priešingu atveju, tai kelioms dienoms gali garantuoti galvos skausmą ir padidėjusį jautrumą. Paklausykite Avino patarimų, kai planuojate vaikų išvykas.

Atostogų metu Avinui reikėtų nors kartą nukeliauti į dykumą, aplankyti aukštų kalnų vietoves ar kitas nederlingas apylinkes. Tinkamos valstybės šios: Vokietija, pirmiausiai Švabija, Palestina, Japonija ir Anglija.

Suderinamumas

Avinas ir Avinas
Avinas ir Jautis
Avinas ir Dvyniai
Avinas ir Vėžys
Avinas ir Liūtas
Avinas ir Mergelė
Avinas ir Svarstyklės
Avinas ir Skorpionas
Avinas ir Šaulys
Avinas ir Ožiaragis
Avinas ir Vandenis
Avinas ir Žuvys

148 komentarai. Komentuoti>

 • Robertas kaunas
  2023-03-26 13:49

  Draugavau su avine, balandžio 2d. gimusi, pats ne avinas esu, Sekse karščiau tai nebūna, skorpionai gal rūko pavėsyje………………tenks ieškoti kitą avinuką………………

  Atsakyti
 • daug kas atitinka geras horoskopas

  Atsakyti
 • Viskas atitinka, esu tikrai aktivi visad padesiu.. Taip pat yra ir minusu, niekada neina pripazinti jog buvau neteisi, visad ginčisiuos kol as busiu teisi:D. Tikrai daznai nervuojuos bei turiu labai prasta atminti. Neturiu daug draugu del savo elgesio, visad visi pyksta ant manes jog as viska darau blogai:(

  Atsakyti
 • Avinas-12
  2019-06-14 13:49

  Mano zodiako ženklas yra Avinas.
  Ten parašyta viskas taisingai apie mane, pvzd. Mėgstu ginčytis, esu labai drąsi, rimta.
  Tik man nepatinka Liūtai, nes
  jie beveik neturi geros atminties. Man Avinai su Avinais yra geresnis gyvenimas. Tad nereikia dejuoti. Visiems viskas skirtingai arba Visi pasirinka skirtingai.

  Atsakyti
 • Nesvarbu
  2017-03-06 18:45

  Aš nemanau kad aviniai yra kerštingi ar bjaurus tokie aviniai net nepasako ka jaučia žmogui kokie tai jausmai nes pati draugauju su aviniu moterim jinai yra graži,faina ir linksma bet būna nervinga kartais pasikartoja aš ir galvoju kodėl mane nori pakabinti nes aš ėsu dvynis

  Atsakyti
 • Na mano charakterio bruozai tai be veik visi atitinka,bet nekenciu kritikos aplinkiniu zmoniu,o patarima visada priimsiu.

  Atsakyti
 • Nepazistu ne vienos avinés moters normalios, Svelnios. Visos valdingos, grubios ir visos issiskyre, nes vyrai su tokiom negali gyventi. Vyrui reikia moters, o ne avino… Peciai platus kaip rutulio stumikiu, bet kuri vyra nublokstu… Brrr

  Atsakyti
  • Robertas kaunas
   2023-03-26 13:56

   buvo tokia, pečiai kaip bachūro, bes seksas su avinukėmis yra nerealu . Psichavoja labai karštakošiai yra avinai, pavydo scenos belenkokio lygio

   Atsakyti
 • aviniuxas
  2016-09-02 19:04

  Susinervinussiam Avinui rizikinga sėst prie vairo? Tiesa! Papuolias daug kur esu, per greitį..

  Atsakyti
 • Anonimas
  2015-07-22 15:26

  Cia viskas beveik viskas apie mane… Gal cia kokia apklausa padare man o as pamirsau.. Nu zdz fainai.

  Atsakyti
 • miroslavas
  2014-06-03 01:21

  Sveiki visi sio puslapio lankitojai.Noriu pasakyti kad esu dvynis gimiau pirma dekana,numerologinis skaicius 1 planeta pagal gimimo metus menulis.O pagrindinis mano valdovas yra merkurijus,uzeikite i planetos ir paskaitykit apie saule menuli ir merkuriju tai mano planetos.moku astrologija pseudomoksla sio mokslo ismokau pats individualiai ir kam idomu galiu tai patvirtinti ir pamatysit koki turiu prota.taip dar zmogaus energetine sistema mokausi,mokausi ja aktyvoti ir panasei kas nezino kas yra zmogaus energetine sistema tai tai yra ciakros. taipogi parenku akmenys pagal astrologija.planetos tinkamas akmuo veikia efektyviau ir tai galiu padaryti nebrangiai.Laukiu jusu zinuciu kas kreipsis pas mane tas liks patenkintas.kas netiki nerasikit.mano pastas xlop42k@gmail.com

  Atsakyti
 • Nors esu žuvis, bet kažkaip labiau i aviną charakteris. esu užsispyrus, labai nepastovaus būdo, viskas labai greitai atsibosta.aš nelinkusi nusilesti. gimiau kovo 14 dieną.

  Atsakyti
 • Sveikinu visus AVINUS su gimimo diena !Puikus zenklas

  Atsakyti
 • na yra racijos yra racijos… 🙂

  Atsakyti
 • beeeee.. :D
  2014-03-11 08:33

  apie suderinamumus:kas liecia draugystes,tai su Sauliais patys geriausi santykiai ,bet su liutais tai treciame sakinyje nebera ka kalbeti…su dvyniais idomiau aisku.Del avino konkretumo,kazkaip nemegstama eiti kazkur per aplinkui..tiesiai prie reikalo 😀

  Atsakyti
 • Samantha
  2014-02-21 17:57

  tikrai grina as

  Atsakyti
 • Valentinas
  2013-11-11 20:50

  Viskas grynai apie mane 😀

  Atsakyti
 • giedrius
  2013-10-14 19:02

  tai tiesa,ir tegul kas nors pasako kad mes netokie

  Atsakyti
 • Kai gerumo beveik viskas apie mane :O

  Atsakyti
 • atitinka viskas.aš tikiu horoskopais todėl jie ir pildosi.

  Atsakyti
 • sveiki,skaitau ir linksma, tai lyg apie mane ,matyt iš tiesų mes panašūs netgi keliones kalnus tikrai beprotiškai myliu.Netiesa,kad egoistai,konfliktiški- mes mėgstam tiesą ir kartais pasibadyti reikia,mes daug kuo pranašesesni už kitus…

  Atsakyti
 • Linas2140
  2012-12-23 22:57

  Viskas kas cia parasyta atitinka man, skaitau ir galvoju, kad apie mane parasyta 😀 Domiuosi automobiliais, todel pas mane visada GAZAS – DUGNAS, kitaip avinukui vazineti tiesiog neydomu 😀

  Atsakyti
 • Tikrai daug kas atitinka 🙂

  Atsakyti
 • Avinelis
  2012-12-11 18:34

  Beveik 100 % atitinka , netgi valstybes atitinka, Vistiek yra kazkas tokio

  Atsakyti
 • nu tiesos daug, bet apie salis totaliai prasauta, vokietija, anglija, svedija? WTF…jura, karstis, judesys, vat kas avinams patinka!!!

  Atsakyti
 • Raimundas
  2012-11-22 11:42

  viskas tiesa.man taip pat tinka…

  Atsakyti
 • mindaugas
  2012-11-11 23:15

  Esu mindaugas is kelmes mano zodijiako zenklas yra avinas viskas yra tiesa as matau ateijti.:-)viska matau kaip vizijoje ir viskas kaskada ivyksta.:-)

  Atsakyti
 • viskas atitinka,tik gyvenu su avinu ir pati esu avinas,bet kartais pasibadom, tai rodos naturalu.

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-07-04 13:45

  labai panasu i mane nors esu avinas bet labai gerai pasako mano charakteri

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-06-09 21:58

  Sveiki,
  taip tiksliai aprasyta,viskas tinka, tik yra dar vienas bruozas! nezynau kaip jums kitiems Avinams ,bet jei reikia kam nors paaiskinti ar pasakyti kas tau nepatinka tame zmoguje!! as niekada ne ieskau graziu ir ilgu zodziu,kad neizeisti zmogaus nemoku! :)) as isreziu tiesiai ir trumpai ir dazniausiai zmones pyksta ,nirsta!! nes nemegstu eiti aplinkui!! Kaip mano Tevas pasake , kad as visada einu per siena,ne ,kad graziai apeiti neizeidziant zmoniu. As kaip Avinas nepasizymiu Kantrumu!!!! Jei sauna i galva , tai reikia padaryti dabar ir iskarto!!!

  Atsakyti
 • Tautvydas
  2012-03-17 11:40

  100% as nenustygstu vietoja reikai visda veiksmo sportas mano varikliukas 😀

  Atsakyti
 • Vilmante
  2012-02-17 19:37

  Na daug tikrai tiesos. Labai pritariu del aktyvumo, sunku but vienoj vietoj avinam 😀

  Atsakyti
 • žilvinas
  2012-02-14 16:09

  visiska tiesa;)

  Atsakyti
 • Atrodo kad butu parasyta man,blogiausia kad kiti zmones nesupranta kad yra silpnesni uz avynus:)arba nenori pripazinti:)

  Atsakyti
 • Ramstein
  2012-01-02 14:58

  svarbiausia uzduotis kievienam po Avino zenklu gimusiam -visapusiskai subresti ir pastoviai neieskoti susizavejimo zvilgsniu kituose.

  Atsakyti
 • viskas lb tiksliai aprasyta. Avinai jauciu vieni is idomiausiu zodijako zenklu na dar liutai. Su jais niekada nebus liudna. 🙂

  Atsakyti
 • Tai įdomu. Aš esu ir toks džiaugsmas – „Siela mano švyti – kam gi tai matyti? Tu gali tylėti – nieko nesakyti…” 🙂

  Atsakyti
 • Pritariu „doesnt care”-avinai- labai dideli egoistai ir labai konfliktiski žmones!

  Atsakyti
 • Kaip gera, kad aš Avinas!! : D Varomasis motyvas mano zodiakas man pačiai 😀

  Atsakyti
 • Viskas labai aiškiai parašyta tuo pačiu sužinojau apie savo zodiako ženklą aviną

  Atsakyti
 • to doesnt care
  2011-11-13 09:01

  nereikia pilti purvo ant kitu, pvz mane irgi uzknisa veziu jautrumas, ta jusu amzina melancholija, uzsiparinimas del nk, kad blynai su vysniomis o ne su obouliais :DDD pati paminejai, kad esi jautri, nemanai, kad tas jautrumas perdetas ir reiketu pasieskoti problemos savyje.

  Atsakyti
 • Doesn't care
  2011-10-25 18:46

  Avinai yra labai bjaurūs žmonės, Turiu omenyje horoskopai nerašys taip,bet sakau iš patirtie „Aš aš aš aš aš aš aš aš” Daugiau nieko nemoka . Turi tokia pat mašina kaip ir draugas vistiek jo geresne mat.Meluoja nesveikai tikrai labai meluoja žmonėm ypač nesupranta kitų žmonių atrodo ,jog jie būtu pagrindas. Pvž žmogus imeta tritaški ahhha nieko gero pats imeta jau toki isijautęs . Galvoja moteris nori tipo ,jog jis vaidintu prieš draugus.. Jis turi pirma jas suprast . Avinai yra Avinai tokie bjaurūs žmonės turiu drauga 20 metu pažystu beveik kiekvieną diena susipykdavau,o aš vėžys jautrus ir t.t labai užjautentis gerai elgiuos su visais tai laikiau nervus,Bet kai man nervai baigdavaus mesdavau viska sakydavau visaip iš nervintu .Nervina nesiginčikit užtarkit ir px nes nepasibaigs ginčas nu pvz
  Jis sakytu 70km iki kauno ane o iš tikrūjų 60
  Tai geriau nepradėk ginčitis..

  Atsakyti
 • idealiai atitinka sis aprasymas mane, ir busima mano profesija atitinka – policininke 🙂

  Atsakyti
 • niekas netinka:D taip isejo kad gimiau paskute avino diena, turbut esu labiau jautis nei avinas:) arba abu vienu metu:D

  Atsakyti
 • tai tiesa sutampa ,as tai turiu atgamtiniu sugebejimu nuspeti ateiti

  Atsakyti
 • O jei Avinas mąsto, kyla pavojus, jog impulsyvumas pakenks jo paties planams. Todėl dažniausiai Avinas visuomet eina ten, kur veda staigiai į galvą šovusi mintis (beje, nuolat besikeičianti), ilgai neklausinėdamas savęs, kur ir kodėl.

  Va va. Mano stilius 😀 LABAI panasu i mane. Kadangi as vadovaujuos taisykle „Pirma daryk, poto galvok”

  Atsakyti
 • as pritariu avinei, man mazai kas atitinka, nesu lydere, esu punktuali, megstu daryti viska is eiles ir nepabaigto darbo nepalieku. tiesiog nekenciu liutu, nes jie per dideli pasiputeliai, nematantys nieko isskyrus savo bambos. yra to impulsyvumo bet proto ribose, niekada nekeliu kazkokiu scenu, mano draugu yra zuvu ir oziaragiu, su kuriais tureciau nesutarti. manau, dauguma cia per daug isivaizduoja esantys kazkokie ypatingi.
  p.s. labai juokingai nuskambejo to vyruko komentaras apie tai, kad geriau netureti prieso avino. nu cia vaikiska.

  Atsakyti
 • Viskas tiksliai atitiko, iskyrus mano skaiciu. Tuo ir nusivyliau siek tiek . Bet savybes apibudino tiksliai.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.