Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas

avinas AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

„Apie tuos, kuriuos valdo impulsas…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš esu”
Spalva: tamsiai raudona, geltona
Akmuo: deimantas, granatas ir raudonas rubinas
Valdomas namas: Pirmas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Drakonas
Priešais esantis ženklas: Svarstyklės

https://i0.wp.com/stellarium.bold-themes.com/light/wp-content/uploads/sites/6/2018/05/aries.png?w=1140

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Avinas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Avinas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Avino simbolis yra jo ragai. Įsivaizduokite jauną avinėlį, linksmai strapaliojantį pievoje ankstyvą pavasarį. Be jokio tikslo, žaismingai jis bado orą savo rageliais. Viskas jam nauja, aplinkui tiek daug įdomybių: žiema jau traukiasi, gyvybė verda, auga, atsinaujina. Dėl šios nežabotos jėgos bei begalinio gyvybingumo Avinui priskiriama Marso planeta. Šis Zodiako ženklas apima žmogaus kūdikystę ir ankstyvąją vaikystę, jam būdingas žaidimų poreikis bei begalinis smalsumas.

Atgimstantį pavasarį žymi impulsyvi jėga ir karštis kardinaliausia, taigi stipriausia ir aktyviausia forma. Avinas tiesiog spinduliuoja šią gyvybingą energiją. Tai nėra ilgai mąstantis jausmų ar svajonių žmogus. Jo gyvenimo eliksyras yra veikla, nuolatinis judėjimas. Dėl kardinalios šio ženklo natūros Avinas pats sau sukuria veiksmo pagrindą. Jam yra mieliausios jo spontaniškos idėjos bei gebėjimas susižavėti, nelabai reikalingas impulsas iš išorės – priešingai, dažnai jis kitus užkrečia savais sumanymais. Kur tik pasirodo Avinas, tuojau kažkas atsitinka ir vargiai išlieka nusistovėję įpročiai.

Būdamas Ugnies ženklas, Avinas turi greitai ir smarkiai reaguoti, dėl to jam ne visada lieka laiko apsvarstyti savo veiksmus. O jei Avinas mąsto, kyla pavojus, jog impulsyvumas pakenks jo paties planams. Todėl dažniausiai Avinas visuomet eina ten, kur veda staigiai į galvą šovusi mintis (beje, nuolat besikeičianti), ilgai neklausinėdamas savęs, kur ir kodėl.

Šio tipo žmonėms nebūdinga knaisiotis savo vidiniame gyvenime. Jie, trokšdami veiklos, priklauso tik išoriniam pasauliui ir galvoja, jog visai nebūtina ieškoti savyje paslėptų jėgų bei ketinimų. Į tamsiąją savo sielos pusę Avinas kartais ir neatkreipia dėmesio. Dėl spontaniško būdo yra labiausiai iš visų Zodiako ženklų pastebimas ir mėgiamas draugijoje. Be to, nusimena neilgam. Jis lengvai išgyvena nesėkmes ir čia pat imasi kitų darbų. Kaip ir kitiems Ugnies tipo ženklams, Avinui būdinga vieną stiprų jausmą lengvai pakeisti kitu. Jis visai nėra kerštingas. Temperamentas Avinui ne tik leidžia, bet netgi verčia išlieti savo energiją, bet nelaikyti akmens užantyje.

Tačiau toks būdas sukelia sunkumų ne tik pačiam Avinui, bet ir aplinkiniams žmonėms. Lengva pastebėti, jog aktyvumas ir nepastovumas – tai jo silpnosios vietos. Per dažnai ir per greitai jis palieka vieną darbą, nes eilėje jau laukia kitas. Ilgainiui jį supantiems, ramesnio charakterio žmonėms toks Avino būdas gali gerokai įkyrėti.

Pirmasis dekanas (kovo 21-31 d.). Pagrindinis devizas – iniciatyva.
Turi skvarbų ir aktyvų protą. Tai užgimęs vadovas. Nepripažįsta jokių smulkmenų. Žinodami tvirtus jo vertybių orientyrus, niekas, kas jj pažįsta, nebando apgauti arba pakišti „kiaulę”. Jis turi puikią savybę koordinuoti ir užbaigti bet kokį darbą, ir, nors jūs ir nemėgtumėte kompromisų, esate priversti prisitaikyti beveik prie visų jo reikalavimų. Toks Avinas savo nepriklausomybe stebina jo vertus draugus.

Antrasis dekanas (balandžio 1-10 d.). Pagrindinis devizas – lyderiavimas.
Kūrybiniai sugebėjimai išveda šiuos Avinus i priekį ir aplinkiniai pripažįsta jų teisingą padėti. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jis daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jis organizuotas ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistas, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų.

Trečiasis dekanas (balandžio 10-20 d.). Pagrindinis devizas – numatymas.
Beveik antgamtinė dovana – sugebėjimas numatyti įvykius, leidžia šiam Avinui tiesiu taikymu eiti į pasirinktą tikslą. Jis užtikrintai imasi pačių sudėtingiausių reikalų. Gali pasiekti viską visose veiklos srityse. Žino pinigų vertę, siekia nepriklausomybės. Jo energija beveik neišsenkanti, bet, nors ir keista, priešų neįgyja, nes yra labai kuklus žmogus.

Charakteris

Žmonės, gimę po Avino ženklu, paprastai yra gana nervingi, mėgsta pagyras, pasižymi stipria valia ir yra labai atkaklūs, netgi užsispyrę. Troškimas bet kuria kaina apginti savo nuomonę arba pasiekti trokštamą tikslą gali lengvai peraugti į despotizmą. Dauguma Avinų nėra linkę pasiduoti kitų žmonių įtakai ir yra nepaprastai aistringi.

Privalumai: drąsa, mokėjimas būti geru lyderiu, gebėjimas greitai priprasti prie naujos aplinkos ar sąlygų.
Trūkumai: karštakošiškumas, perdėtas kovingumas, pavojingas azartiškumas, menkai slepiamas nedraugiškumas mažai pažįstamiems ar nesimpatiškiems žmonėms.

Vaikystė

Vaikystėje maži avinukai yra ganėtinai paklusnūs ir ramūs. Jie retai serga, tačiau sunkiai ir ilgai. Augdami Avinai tampa vis energingesni ir aktyvesni. Dažniausiai jie gerai mokosi, jau ankstyvoje jaunystėje gali išsikelti aukštus tikslus, bei dėti visas pastangas, kad jų pasiekti. Su kitais vaikais Avinai bendrauja tik esant tokiai būtinybei ir dažniausiai apsieina tik su vienu ar dviem artimesniais draugais. Maži Avinai net paauglystėje neįkyri tėvams savo kaprizais, tačiau jeigu labai ko įsigeidžia, juos būna sunku nuraminti.

Vyras – Avinas

Darbas. Avinas simbolizuoja aktyvųjį pradą, impulsyvią energiją, optimizmą. Šio ženklo žmonių šūkis: Pergalė bet kokia kaina. Avino ženklo vyrai dažnai tampa lyderiais, sugeba lengvai paskui save patraukti žmones. Tai – savarankiškos asmenybės, vertinančios asmeninę laisvę ir nepriklausomybę. Jų turimos galios ir energija padeda pasiekti išsikeltus tikslus. Sulaukę vidutinio amžiaus, jie vis daugiau dėmesio ima skirti materialioms vertybėms ir savo reputacijai visuomenėje. Pasiryžimas rizikuoti skatina drąsą, vyriškumą, tačiau dėl to Avino ženklo žmonių poelgiai neretai būna pernelyg skuboti ir neapsvarstyti. Šio ženklo atstovai neretai tampa talentingais vadovais, organizatoriais, silpnųjų gynėjais. Avino profesijas įtakoja Marsas, o tai kario, policininko, medžiotojo, mėsininko, chirurgo, taip pat metalurgo specialybės. Darbe jiems nesvetima fantazija, jie sugeba gerai suprasti žmones, tačiau kartais būna pernelyg jautrūs ir pasiduodantys pirmam įspūdžiui. Avinai visada sugeba pasirinkti profesiją, atitinkančią jų pašaukimą. Tarp jų daug matematikos, fizikos, informatikos specialistų, daug pasaulinio garso sportininkų.

Draugystė. Avinas – tai draugas, kuris niekada neišduos, nepaliks sunkią akimirką. Vardan tikros draugystės jie gali pasiekti pasaulio kraštą, o bet kokius sunkumus suvokti kaip džiaugsmą, jeigu tik nuo to draugui bus geriau. Tačiau Avinai neįprastai užsispyrę. Kartais jie gali, nepaisydami artimųjų perspėjimų, imtis ir labai rizikingų dalykų. Net ir bendraudami su draugais, Avinai nepakenčia patarimų ir kritikos.

Meilė. Avino ženklo vyrai visada pasirengę žygdarbiui – ir darbe, ir meilės santykiuose. Mylėdamas Avinas – taurus riteris. Įsimylėjęs šio ženklo atstovas – tai tikras emocijų fontanas, nepaprastų jausmų žmogus. Bet Avinai nesugeba ilgai ir atkakliai siekti meilės, įkalbinėti savo mylimosios. Bet koks atsainumas jo jausmų atžvilgiu netrunka atvėsinti Avino aistros, ir jis gana greitai gali pradėti ieškoti naujo jos objekto. Avinas mylėdamas yra neprognozuojamas ir užsispyręs, neretai nepaisantis pasekmių, tačiau visada sąžiningas. Seksualinėje sferoje šio ženklo atstovai yra aktyvūs, tai – karštakraujai žmonės. Avino ženklo vyrai mylėdami yra labai emocionalūs ir temperamentingi. Santuokoje Avinai laimingiausi su Liūtais, Šauliais, Dvyniais.

Moteris – Avinas

Darbas. Avino ženklo moterys išsiskiria nesulaikomu aktyvumu, gyvybingumu, impulsyvumu, savęs neribojimu. Jos neretai bet kokia kaina veržiasi pirmyn ir darbe, ir asmeniniuose santykiuose. Užsiimdamos bet kokia veiklos sritimi, šio ženklo atstovės greitai suvokia reiškinių esmę ir neretai tampa puikiomis specialistėmis. Avino ženklo moterys neretai yra puikios vadovės, sutariančios su savo pavaldiniais vyrais, tačiau kolegių moterų atžvilgiu gali būti ne visai teisingos. Ryškiausiai Avino ženklo moterų talentai ir gabumai atsiskleidžia versle ir metodiško pobūdžio darbuose.

Draugystė. Avino ženklo moterys išsiskiria energingumu visur, taip pat ir draugystėje. Tačiau jos neturi daug draugių, o su kolegomis darbe elgiasi kaip natūralūs lyderiai. Draugus jos sugeba užkrėsti savo optimizmu. Sunkiose situacijose šio ženklo atstovės yra pasiryžusios suteikti pagalbą visiems, kam tik jos prireikia. Avino ženklo moterys su savo draugais gali būti griežtos, tačiau širdyje jos visada nuoširdžios ir giliai išgyvena dėl savo elgesio.

Meilė. Meilėje Avino ženklo moterys dažnai prisiima aktyvųjį, vyriškąjį vaidmenį, todėl joms reikia partnerius pasirinkti labai apgalvotai. Apskritai šio ženklo moterys gyvenime nuolat atlieka kokius nors vaidmenis, be to, talentingai. Santuokoje jos retai kada jaučiasi laimingos, nes tikri vyrai negali susitaikyti su jų perdėtu aktyvumu. Vyruose jos labiausiai vertina dėkingumą – už išmoningai paruoštus pietus ar vakarienę, pagalbą darbo reikaluose ir supratingumą sunkiais gyvenimo momentais.

Patarimai vyrams: Po Avino ženklu gimusios moterys pasižymi stipriu charakteriu. Jos labiau bendrauja su vyrais nei moterimis. Namuose stengiasi užimti lyderės vietą. Nepriekaištaukite žmonai, tegil ji pasireiškia, nes perkalbėti jos paprasčiausiai neįmanoma.

Sveikata

Silpniausia Avinų vieta yra galva. Dažnai ją kamuoja skausmai, šiai kūno daliai būdingos įvairios ligos. Be to, Avinams gresia nudegimai (taip pat ir saulės), įsipjovimai ir galvos bei smegenų traumos. Kadangi pooperaciniu periodu Avinų imunitetas yra silpnas, žaizdos gyja blogai ir reikia specialios priežiūros. Inkstų ligos pasitaiko nedažnai, tačiau kai kuriems Avinams gali sukelti nemažai problemų.

Dėl Marso įtakos prie galimų negalavimų Avinams prisideda dar ir pėdų traumos. Brandžiame amžiuje galimos įvairios sąnarių ligos, todėl sąnariais reikia rūpintis nuo pat jaunystės. Labai svarbu palaikyti vitaminų balansą organizme ir dažniau eiti pasivaikščioti.

Galvos skausmai Avinams gali kilti be jokių regimų priežasčių, ir ne visada nuo jų padės vaistai. Tokio priepuolio metu geriausia vengti bet kokių išorinių triukšmų, prigulti švelnia šviesa apšviestame kambaryje, išgerti karštos arbatos su cukrumi ir citrina. Skausmams dažnai kartojantis, būtina kreiptis į gydytoją nuodugnesniam medicininiam tyrimui.

Šio ženklo atstovai nenoriai vartoja vaistus, praktiškai nėra linkę į narkotikus. Dėl savo optimistinio nusiteikimo ir didžiulės energijos, jie retai kenčia nuo lėtinių ligų, kurias astrologai paprastai priskiria melancholikams ir pesimistams. Gimę ugnies stichijos ženkle ir mėgstantys šilumą, Avinai neretai peršąla, taip pat kenčia nuo infekcinių bei uždegiminių ligų. Jiems gali ūmiai keliais laipsniais pakilti temperatūra, kuri lygiai taip pat per porą dienų ir nukrenta dėl stiprios Avinų sveikatos.

Moterys Avinai linkusios į padidėjusį arterinį spaudimą. Reikia pastebėti, kad nepaisant sveikos išvaizdos, Avinų nervų sistema dėl jų ūmumo ir impulsyvumo beveik visada silpnoka. O dvasiniai negalavimai gali sukelti virškinimo sutrikimus, nors skrandžio problemos apskritai Avinus kamuoja retai.

Avinų organizmas stiprus ir ištvermingas, todėl teisingai juo rūpinantis šeimininkui nekils problemų ilgus metus. Avinai lengviau ir greičiau sveiksta po sunkių ligų. O šio ženklo atstovų valingumas kartais išties daro stebuklus: nekreipdami per didelio dėmesio į ūmai pasireiškusius ligos simptomus, jie dažnai su savo negaliomis susitvarko „ant kojų”. Bėgant metams, Avinai tampa dėmesingesni savo sveikatai. O peržengusios keturiasdešimtmečio slenkstį, šio ženklo atstovės moterys gali pradėti vartoti įvairias vaistines priemones profilaktiniais tikslais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios ir obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, slyvos, vynuogės, persimonai, kriaušės, sedulos uogos, persikai, bananai, granatai, citrinos, figos.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, bulvės, burokėliai, morkos, ropiniai svogūnai, ridikėliai, moliūgai, špinatai, pomidorai, svogūnų laiškai, ropės, agurkai, žalieji žirneliai, petražolės, salierai, česnakai, baklažanai, ridikai, aguročiai, jūros kopūstai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški, sezamo ir saulėgrąžų sėklos.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai, visos „juodųjų” valgomų grybų rūšys.
Kruopos – sorų ir kviečių kruopos.
Bitininkystės produktai – mėtų ir grikių medus.
Riebalai – jautienos lajus, ančių taukai.
Aliejus – sezamo sėklų, saulėgrąžų.
Mėsa – triušiena, kiauliena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – pienas, baltas varškės sūris, fermentinis sūris, kefyras, varškė.
Gėrimai – žalioji arbata, juodoji arbata.
Perdirbti produktai – druska, cukrus.

Poilsis ir kelionės

Šio zodiako ženklo atstovai liūdėti nelinkę. Tačiau jei Avinams sugedo nuotaika, kitiems jis gali sugadinti ūpą ne tik žodžiais, bet ir veiksmais – pavyzdžiui, sudaužyti namuose visus indus. Patyrusiam stresą Avinui nevertėtų užsisklęsti tarp keturių sienų. Jam reikia veiklos, judėjimo, fizinio krūvio, galima imtis bet kokio fizinio darbo. Rekomenduojama pabėgioti, paprakaituoti sporto salėje su treniruokliais. Jokiu būdu negalima susinervinus sėsti prie vairo – Avinui tai labai rizikinga.

Avinas turi pasirūpinti savo bioenergetika. Gimusių po šiuo ženklu žmonių šiek tiek sulinkusi nugara, nuleisti pečiai, palenkta galva. Bioenergetikos pratimais pakraunamos įtemptos raumenų grupės, jos atsipalaiduoja ir tampa lengviau kvėpuoti.

Keliaudami su šio ženklo žmonėmis, jau nuo pirmųjų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Jie labai pakelia nuotaiką, kuomet kitus jau būna apėmęs kelionės nuovargis. Avinai retai kada paklauso patarimo. Jeigu jie turi tikslą kur nors nuvykti – vargu ar pasiseks atkalbėti. Avinams ilgesnis buvimas vienoje vietoje sunkiai pakenčiamas. Jiems nuolat reikia įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje, ir tai pakeičia jų įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina Avino žinias ir turi įtakos jo profesiniai veiklai. Trokšdami patirti kelionių džiaugsmą ir tikrą malonumą, Avinai turėtų stengtis prieš kelionę nejusti pasiruošimo streso. Priešingu atveju, tai kelioms dienoms gali garantuoti galvos skausmą ir padidėjusį jautrumą. Paklausykite Avino patarimų, kai planuojate vaikų išvykas.

Atostogų metu Avinui reikėtų nors kartą nukeliauti į dykumą, aplankyti aukštų kalnų vietoves ar kitas nederlingas apylinkes. Tinkamos valstybės šios: Vokietija, pirmiausiai Švabija, Palestina, Japonija ir Anglija.

Suderinamumas

Avinas ir Avinas
Avinas ir Jautis
Avinas ir Dvyniai
Avinas ir Vėžys
Avinas ir Liūtas
Avinas ir Mergelė
Avinas ir Svarstyklės
Avinas ir Skorpionas
Avinas ir Šaulys
Avinas ir Ožiaragis
Avinas ir Vandenis
Avinas ir Žuvys

148 komentarai. Leave new

 • Atitinka viskas beveik, tik keletas netikslumų, net tie galvos skausmai, man skauda į savaitę pokelis akrtus, taip nesveikai viskas ;D

  Atsakyti
 • Nors dažnai atitinka horoskopai mane, bet šitas ABSOLIUČIAI NE. Skaitau ir atrodo, kad ne ten pataikiau. Pasijutau priešinga savo zodiako ženklui.

  Atsakyti
 • IamF.ckingCrazy
  2010-12-30 11:48

  Jau nebeprisimenu kada, matyt senokai…perskaičiau savo horoskopą- mane jis labai nuliūdino…Juokingiausia, jog kai perskaitau iš anksto, viskas praktiškai atsitinka priešingai, o kai perskaitau veliau…sutapimas 70%. Ir taip kartojos visą mano jaunystę ir pauglyste… Motina sako: ,,Nori paskaitysiu tavo horoskopą…”. Atsakydavau Taip, tačiau kai įsitikinau, jog tame yra 70% tiesos- pradėjau atsakyti NE. Ir kaip jau kažkas minėjo, iš principo netikėjau ir netikiu ir netikėsiu ir net nenoriu tikėti ir…ir…Manau kiekvienas žmogus yra savo charakterio ir gyvenimo kalvis…Turėdamas smegenys gali daiktus ,,judinti“ prie jų neprisiliesdamas ir pan. Tuo labiau valdyti save. Tačiau ką be sakytum, nors tu pasikark po velniu, bet horoskopas atitinka visus avinus. Ir kitų horoskopai idealūs. Nenoriu tikėti, ir remiuosti tuom, jog kiekvienas buvome pradėtas savo tėvų, tam tikrų metų periodų. Nežemiškos jėgos, tiksliau žemiškos jėgos, tame tarpe ir kosminės jėgos atitinkamai mus veikė pradedant nuo kiaušinėlio apvaisinimo iki dabar ir veiks vėliau. Bet esminis jų veikimas pasižymi mūsų gylioje jaunystėje. Ir pilnai įmanoma, jog kada nors nustoja ir/arba… Tokiu būdų susiformavo charakterio bruožai (tai primityvus paaiškinimas), bet jis man suteikia vilčių, jog neesu toks koks esu ir galiu pasikeisti. Aš noriu valdyti save pats, o ne būti valdomas horoskopu ar žvaigždėmis ar kitais dalykais ir pan. Nužudyk manę, jei iki mirties netapsiu tryliktuoju horoskopo ženklu.

  Atsakyti
 • Avinai ir nera garbetroskos, 99% tai as

  Atsakyti
 • kaip juokinga pataikyti i desimtuka su megiamomis valstybemis,nepagaunu kampo kaip surenkami tokie duomenys:)
  horoskopais is principo netikiu,bet charakteriais sunku abejoti

  Atsakyti
 • Tikra tiesa parašyta. Na vis tik horoskopai dažniausiai rašo tiesą. kartais galvoji, kad mus gyvenimas užkodavo ir kiekvienam paskyrė savo likimą.

  Atsakyti
 • nors pati esu avinas, bet nemegstu kitu avinu, nes nervina kad jie nenusileidzia man ;DDD

  Atsakyti
 • ” Nuogai nurengė „

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2010-10-25 13:41

  Gimusiems 20 visiskai netinka, mes su sunum abu avinai 20 gime,na tai ziauru yra:))

  Atsakyti
 • Tiesiog kaip is mano gyvenimo knygos viskas labai tyksliai.

  Atsakyti
 • Taaip,..keisti ir idomus mes Avinai..rutina mus zudo,bet sugebame ir vienoje vietoje pasedeti,ir suprasti kita zmogu,ir mylimi visu,tik..pavyduoliai bando mums pakenkti..Mes megstame gyventi sia diena ir praejusiu smulkmenu neprisimename(ne taip kaip Skorpionai)nors ir palaiko staciokiskumu-visada esam atviri,saziningi ir sakome ka galvojeme… Esu gimusi balandzio 19d

  Atsakyti
 • Šarūnas
  2010-09-22 16:22

  Aš taip, pat kaip loretukė nemėgstu vėluoti ir vėluojančių, jei veluoju, pradedu nervintis. Gal esu kažkiek mažiau iniciatyvus, bet visa kita puikiai tinka. Gimęs balandžio 15 d.

  Atsakyti
 • Esu Avinas gimęs kovo 21dieną. Paskaitęs apie žuvis ir apie avinus. Supratau, kad turiu ir avino ir žuvies savybių. Kodėl taip yra gal kas nors žinote??

  Atsakyti
 • vau;) idealiu toc toc kaip as:D as apsalus iki siol netikeja… 100 procentinis tikslumas 🙂

  Atsakyti
 • tinka 99% net nustebau kad taip tiksliai. 🙂

  Atsakyti
 • loretukė
  2010-08-23 14:11

  dėl punktualumo – esu labai punktuali ir nemėgstu vėluojančių. Buvau susituokusi su liūtu – tai buvo tragedija. Liūtai labai netvarkingi ir daug „pilsto iš tuščio į kiaurą” ko irgi nepakenčiu.
  O šiaip daug tiesos, esu ypač kūrybinga ir veikli, mėgstu vadovauti. Su manimi sunku tinginiams…

  Atsakyti
 • Na tiesa viskas! Nuo pirmo iki paskutinio žodžio.Hm ir kaip matau, neveltui su ožiaragiu man nelabai sekas, o vandenis arčiau širdies…

  Atsakyti
 • Daug teisybes apie mane bet kaikur visai nepanasu i mane.

  Atsakyti
 • Deimante
  2010-08-06 17:11

  Esu aš avinas. Bet absoliučiai neatitinku, tai kas čia prirašyta apie avinus.

  Atsakyti
 • Viskas apie mane , noras kurti, mylėti, o kartais ir griauti – tiesiog beribis. Tik tai blogai tai, kad neparašyta jog man tinka mergelė . :DDD

  Atsakyti
 • Quote Remortgage
  2010-07-14 20:49

  nezinau kaip kitiem, bet man asmeniskai atitinka beweik viskas. Nemoku pralaimeti, geriau jau sukciausiu, bet busiu pirmas. Sakau viska ka galvoju ir uz tai tikrai tenka kenteti . Ir niekam nepatraciau tureti priesa avina; sulaukus progas mes kertam kaip sakalai, ir bentt jau as nepamirstu man padaryto blogo.

  Atsakyti
 • As(panele)
  2010-07-01 21:19

  Na as esu avinas, bet nevisada avinai nenustygstantys vietoje, neramus ir pan. sugebam ir vienoje vietoje pasideti, ir zmones suprantame, esam geri zmones nors kartais per daug uzsidegam. o su ozeragiu man sunku tikrai…

  Atsakyti
 • Dole ;Pp
  2010-06-29 14:39

  Viskas atitiko, išskyrus tai, kad labai gerai bendrauju su ožiaragiu ir svarstyklėmis, nei čia parašyta ;Pp Keista matyt tiek daug avinų vienoj vietoj ;DD

  Atsakyti
 • Viskas daugiau ar maziau taip ir yra…
  Pvz: is nuobudulio kai prsisimastau veiklos po kurios kartais norisi verkti,kartais juoktis…
  Myliu laisve…bwt noeiu demesio…
  Man sunkiausia gyventi ne su kitu zmogumi o paciai su savimi!

  Atsakyti
 • viskas panasu bet raudonos avietines ar panasios spalvos pakesti negaliu!!!! 😀

  Atsakyti
 • nezinau kaip kitiem, bet man asmeniskai atitinka beweik viskas. Nemoku pralaimeti, geriau jau sukciausiu, bet busiu pirmas. Sakau viska ka galvoju ir uz tai tikrai tenka kenteti :P. Ir niekam nepatraciau tureti priesa „avina” sulaukus progas mes kertam kaip sakalai, ir bentt jau as nepamirstu man padaryto blogo.

  Atsakyti
 • kaip man, tik laukiu kol manes atsiprasys o atsiprsyti nelabai moku nors ir nieku. bet igirstu atsiprasau ir man daugiau nebereikia kitu zodziu.

  Atsakyti
 • O man daug kas netinka. Mėgstu rutiną, taisykles, pastovumą, nesu lyderė, nesu optimistė, nemėgstu rizikuoti, esu punktuali. Dar nesutariu su Liūtais visai (dauguma pernelyg pasitiki savimi). Tiesa tik, kad visada sakau, ką galvoju ir kad greitai supykstu, bet greitai pamirštu. Na, ir draugės/draugai mano beveik visi yra Vandeniai arba Šauliai (tai čia irgi atitinka).

  Atsakyti
 • beveik viskas tinka, išskyrus, kad aš baisiai nesutariu su liūtais 😀 o su vėžiais kaip tik labai gerai sutariu, o avinu šeip pažįstu nemažai ir mes visi panašūs 😀

  Atsakyti
 • …na pasakiškai atitinka:)ačiū

  Atsakyti
 • Viskas apie mane 😀

  Atsakyti
 • *blyn kokia tiesa apie laiko trukuma 🙂 nes amzinai per renginius laiko neturiu 🙂 ir apie lyderavima gryna tiesa

  Atsakyti
 • Kai kur tai gražiai prikurta, o kai kur tiksliai apie mane.

  Atsakyti
 • 110% tiesa, tik va raudona su spalva tj priklauso nuo nuotaikos ;D

  Atsakyti
 • Na čia geras. Labai daug kas atitinka. Beveik viskas. :]

  Atsakyti
 • Viskas apie mane tik apie tuos partnerius tai nesutapo as labai gerai sutariu su vezeis ir ozerageis

  Atsakyti
 • Smagu kai apie mus, avinus zino daug 😀

  Atsakyti
 • Beveik mano kopija,bet yra truputi netikslumu;D

  Atsakyti
 • AS esu liutas ir su avinu begalo gerai sutariu bei veziu 😉

  Atsakyti
 • man patinka sis zodiako zeklas nes as esu ji

  Atsakyti
 • siaip as netikiu sitais dalykajs bet sitas tekstas atitinka mane. Supikstu labai greitai bet ir atleidu taip pat

  Atsakyti
 • Na man taip pat daug atitinka, bet nesu labai didele karstakose, neveluoju ir veluojanciu nemegstu.;) Nemegstu labai rutinos, galvoti ka atsakyti visad sakau kas sauna i galva 😀

  Atsakyti
 • seip atrodo kad merginom avim sis aprasymas labiau tinka… man asmeniskai kaip vyrui yra nemazai neatitikimu nu jau 100% tikrai nemegstu vadauvaut…

  Atsakyti
 • man tai cia viskas atitika

  Atsakyti
 • Net menkiausias zodys turi tiesos.
  Lyg kokia autobiografija 😀

  Atsakyti
 • Super,tiesiog viskas apie mane parašyta. ;))

  Atsakyti
 • Viskas atitinka mane. Ir net dėl vandens ženklų, mano geriausia draugė žuvis. Tai kai pasišakoju reikia ilgokai laukti kol nusiramins. 🙂

  Atsakyti
 • Viskas tinka išskyrus punktualuma.

  Atsakyti
 • Mano horoskopo zenklas svarstykles, o vaikino avinas, kiek zinau jie tarpusavy nelabai. Nors mes visai gerai sutariam, tik kazkaip prisiskaiciau ir nezinau atsizvelkt i tai ar ne.

  Atsakyti
 • Krc 😀 cia apie mane kazkur 80% teisos, o gal net ir 90% 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.