Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 metais – nelaimėliai du Zodiako ženklai

„Jei 2014 m. valdė Saturnas, senovės astrologų pramintas Didžiąją Nelaime, pati bjauriausia planeta, dėl kurios turėjom sunkius metus, tai 2015 m. valdo Jupiteris – Didžioji Laimė“, – teigia astrologė Palmira Kelertienė, tačiau atkreipia dėmesį, kad dar pavasarį jausime praėjusių metų uodegą, teks ištverti sunkius užtemimus kovą ir balandį, laukia nelengvas rugsėjis.

Jupiteris suteikia, ką gali geriausio – metai geri plėtrai, kelionėms, žada visapusišką sėkmę, pripažinimą ir asmeniniame gyvenime, kai visi geri, malonūs. Pavyzdžiui, Saturno metais – žmonės tampa rūstesni, uždaresni, o Jupiterio lozungai – aš geras, aš dosnus, išmintingas, aš ateisiu ir padėsiu.

Tačiau kalbant apie Lietuvos ateitį, į akis krenta ne Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo horoskopas, o horoskopas lapkričio 20 dieną, kai buvo pasakyta prezidentės D. Grybauskaitės frazė, kad „Rusija – teroristinė valstybė“. Jeigu nebūtų to pasisakymo, mes galėtume kalbėti, kad laukia visai neblogi metai, bet tas pasakymas blogina situaciją, mažiausiai dvejus metus lemia ekonominius sunkumus.

Ačiū Dievui, į pabaigą eina Saturno metai

Pagal astrologinius parametrus apskritai 2015 m. turi būti geresni už 2014 m., bet mes turime Saturno metų įdirbį. Bus sunkūs kovo ir balandžio mėnesiai, laukia sudėtingi užtemimai ir jie kartoja 2014 m. programą. Ką mes turėjome kovą, balandį 2014 m., ta pati situacija atsikartoja ir 2015 m. pavasarį.

Kovą – didelė įtampa pasaulyje, bet, laimei, kad yra Jupiterio metai, o jis susijęs su išmintimi, galima tikėtis, kad visiems bus daugiau proto, išminties ir pasaulinio lygio vadovams ir kiekvienam asmeniškai.

Pirmą pusmetį istorijos raidą veiks asmenybės, neigiamą įtaką galima pajusti kovą, balandį.

Metų pradžia slegianti, sunki, po vasario atsiras gerų permainų ekonominėje srityje, atsiras kažkoks palengvėjimas. Pagal bendrus horoskopus labai sunkus kovas, balandis. Reikia niekam nerizikuoti versluose, jokių finansinių avantiūrų.

Nuo rudens bus svarbu nebe asmenybių įtaka, bet liaudies susitelkimai.

Nuo vasario iki rugsėjo galima tikėtis pozityvesnių Rusijos veiksmų, nes Rusija – Vandenis, o tuo metu baltasis mėnulis judės vandenio ženklu.

Apskritai Rusija yra Vandenis, Lietuva pagal nepriklausomybės horoskopą yra Žuvis, o pagal etnosą – Vėžys, tai reiškia, kad Rusijai pakenkti, apmauti Lietuvą lengva. Ta grėsmė galbūt bus visada.

Viskas priklausys, kaip sužais mūsų politikai, diplomatai su Rusija. Nuo rugsėjo V. Putinas gali būti sunkiai prognozuojamas.

Iki kovo 21 d., duok Dieve, užbaigti visus negatyvus, visus blogus ciklus, nes jausime 2014 m. uodegą.

Balandžio 4 d. – Mėnulio užtemimas. Stiprins žmonių, linkusių į diktatūrą neadekvačius veiksmus.

Sėkmingiausi – Šauliai, nelaimėlės – Mergelės

Patys sėkmingiausi bus ugnies ženklai – Avinas, Liūtas, Šaulys. Jie gali rizikuoti, eksperimentuoti, daugybė dalykų jiems seksis, tačiau nes patiems laimingiausiems pavasaris – kovas, balandis – ne metas rizikai. Nes būtent šiais mėnesiais bus užtemimai Saulės, Mėnulio. Tuo metu bus itin sunki planetų padėtis, pvz. kovo 20 d. bus sudėtingas užtemimas. Lemtingas užtemimas, kuris uždaro lemtingus ciklus.

Nuo kovo 21 d. prasideda nauji astrologiniai metai.

Šaulio laukia puikūs metai, nes 2015 m. bus valdovas Jupiteris, be to, jis bus ir palankiausiam Šauliui ženkle – Liūte. Taigi Šauliams sėkmingi metai plėsti veiklą, keliauti ar netgi emigruoti, iki pat rudens.

Lygiai taip pat Liūtai gali imtis naujų darbų, pradėti naują veiklą.

Avinams – pripažinimas, sėkmė, populiarumas, nauja meilė, puikus metas kurti šeimą, mylėti. Šitiems ženklams – jokių apribojimų, išskyrus kovą, balandį.

Puikus metas Dvyniams mokytis, keliauti. Iki rugsėjo Dvyniams geras laikas, ypatingai kas susiję su žurnalistika, kelionėmis, logistika, telekomunikacijomis. Šių sričių specialistams – sėkmingas laikas. Nuo rugsėjo patariama saugoti darbo vietą, sveikatą, gali atsirasti problemų šeimoje, meilėje.

Geras metas Svarstyklėms – permainos, naujovės, bus draugiški, turi galimybių pakeisti gyvenimo kryptį, pradėti judėti nauja linkme. Tačiau balandį užtemimas gali paveikti jų gyvenimą, ypač stipriai, tai lems partneriai.

Gali atsirasti kažkoks lemtingas žmogus, dėl kurio bus priimti labai svarbūs asmeniniai ir dalykiniai sprendimai, pvz., tuoktis ar skirtis. Balandį geriau saugoti santykius, jei turi partnerį, jo laikytis, žiūrėti atsargiai į naujas galimybes.

Nuo rugpjūčio 25 d. Juodas Mėnulis įeina į Svarstykles. Jis susijęs su karminiu skolų grąžinimu. Prasideda išbandymų metas, nebus lengva išlikti pozityviems, geranoriškiems aplinkinių atžvilgiu.

Nuo rugsėjo Zodiako nelaimėlės – Svarstyklės, iki rugsėjo – Mergelės – juodas Mėnulis.

Tai nesėkmingas Mergelėms laikas – ligos, problemos, nuostoliai, reikia stengtis išsaugoti tai, ką esame pasiekę. Reikės saugoti sveikatą, pinigų neskolinti, neinvestuoti. Po gimtadienio Mergelių gyvenimas krypsta į gera. Pradės atsigavinėti nuo rugpjūčio 11 d., kai Jupiteris įeina į jų ženklą. Kas gimę rugsėjo vidurį, be gimtadienio – jokių gerų pokyčių. Tų, kurios gimė rugsėjo 11, 12, 13 d., ruduo bus sunkus, nes jaus Saulės užtemimo įtaką.

Jaučiams – geri metai užsiimti šeima, vaikais, gimdyti, statyti namus, investuoti į nekilnojamąjį turtą. Geresnė – metų pabaiga, pirma pusė – pasyvus laikas – pernelyg nesinerti iš kailio dėl karjeros. Tęsiame pradėtus darbus, neplanuoti žygių karjeroje. Namų šeimininkėms, šias laikas itin geras, o Sunkesnis laikas tiems, kas užima vadovaujančias pareigas, bus sunku, pavargs, mažinti reikės darbų apimtis, taupyti jėgas, ilsėtis daugiau.

Ožiaragių laukai intriguojantys metai. Baltas Mėnulis globos visus metus. Didžioji sėkmė prasidės rudenį, iki tol reikės eksperimentuoti, improvizuoti, dažnai viskas pakibs ant plauko, teks vaikščioti peilio ašmenimis. Vis dėlto jie sulauks anglelų apsaugos, nes per jų gimtadienį Baltas Mėnulis judėjo Ožiaragių ženklu. Rugsėjis – ne eksperimentams.

Skorpionams beveik visi metai sėkmingi, kovingi, darbingi. Metai, kuriuos reikia skirti plėtrai, kilimui karjeros laiptais, jiems tai pavyks, palaikys šeima, vaikai, mylimas žmogus. Laukia geros permainos veikloje.

Vandeniams iki rugsėjo geras laikas tuoktis, įsimylėti, plėtoti bendradarbiavimą, susirasti partnerius, nuo rugsėjo prasideda įtampa, nerimai, stresas, reikės galvoti apie savotišką išgyvenimą, Finansiškai išlaviruos, bet labiau reikės rūpintis sveikata.

Žuvims pakankamai geri metai, iki rudens pats darbymetis, naujos galimybės, nauji darbo pasiūlymai, pavyks susitvarkyti visais darbo reikalais, ras tai, ko nori. Bus patenkinti, bet iki rudens problemiškai gali klostytis santykiai su partneriais, daugiau dėmesio reikės skirti antrajai pusei, daug rūpesčių, pergyvenimo dėl savo poros. Galbūt susiję su santykių atšalimu, santykiai pradės tvarkytis nuo rudens. Pajusite apsaugą, jėgą, palengva padės spręstis susikaupusios problemos.

Vėžiams visi metai geri, iki rudens geras laikas spręsti finansines problemas, uždarbiauti, tvarkyti materialinius reikalus. Sėkmingi metai, vienintelė problema – nuo rudens gali atsirasti šeimyninių problemų, tai gali būti ir dėl tėvų. Gali kilti rūpesčių dėl nekilnojamojo turto, šitą klausimą reikėtų susitvarkyti iki rudens. Jei perka, tai iki rugsėjo, arba atidėti kitų metų vasarai.

Šaltinis: Delfi.lt

4 komentarai. Komentuoti>

 • ožiaragė
  2015-01-03 19:52

  Isimilejau į ji bet iš to nieko grto jis jaučia man simpatija ir aš jam bet mes antiek skirtingi kad kai susitikinejom negalejom rast bendros kalbos visada kažkuris nusileisdavo .
  Galu gale jis surado mergina su kuria jam gera o kai susitinkame jis bando prisiartint pakalbet su manimi ir visa ta laika buna su manimi:/
  Skaudu as vis jaučiu jam ta pati ka ir angščiau bet suprantu kad mes per daug skirtingi esame .jis mano drauges brolis kaip besistengčiau išvengti jo nepavyksta

  Atsakyti
 • 1970-05-19

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.