Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Astrologė Palmira išpranašavo olimpinei čempionei R. Meilutytei ateitį

Astrologija – gyvenimo veidrodis. Jame yra ir įprastų dalykų, ir unikalių. Olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės asmeninis horoskopas mane apstulbino. Šios jaunos merginos horoskopą pavadinčiau išskirtiniu, – portalui lrytas.lt sakė astrologė Palmira Kelertienė, atskleisdama, ką rodo žvaigždės apie Londone olimpinį auksą laimėjusią penkiolikametę plaukikę.

Astrologė Palmira tikino, kad labai retai pasitaiko, jog planetos šitokiu būdu išsidėstytų dangaus skliaute taip, kaip R. Meilutytės horoskope.

Išskirtinė Marso planetos padėtis nurodo, kad jaunojo talento iš Lietuvos gyvenimo tikslas – kova ir sportas. „Tačiau Marso padėtis – labai „protingoje“ pozicijoje. Mergina pasižymi atkaklumu, ji nuosekliai siekia savo tikslų. Ji nėra impulsyvi“, – kalbėjo astrologė.

P. Kelertienė pridūrė, kad olimpinė čempionė yra neįtikėtinai tvarkinga, tikslinga, pasižymi aukščiausio lygio darbštumu.

Nors, kaip tikino astrologė, reikia žinoti tikslų gimimo laiką, kad galėtum kuo tiksliau apibūdinti žmogų, P. Kelertienė teigė, kad Rūtai yra svetima puikybė, tuštybė ir egocentrizmas.

„Mergina gali visus malonumus paaukoti dėl tikslo. Ji neturi daugeliui būdingo egoizmo. Pasižymi kuklumu, girdi aplinkinius ir neiškelia savęs aukščiau kitų. Tie, kurie turi didelį ego, pralaimi gyvenimą. Per didelis pasitikėjimas savimi kartais kenkia“, – sakė astrologė.

Palmira pasakojo, kad R. Meilutytės horoskope aiškiai matyti vandens talento rodiklis – labai palankiai išreikšta vandens stichija.

Pasak astrologės, Rūta turi ir savo angelą sargą. Tai yra jos mama, kuri iškeliavo Anapilin, kai mergaitei tebuvo ketveri: „Jeigu tėvai miršta palikdami mažus vaikus, pastarieji labai stipriai būna jų globojami iš aukščiau. Varžybose Rūtos angelas sargas ją aiškiai globojo.“

Pergalės metu ant R. Meilutytės mėnulio buvo Merkurijaus ir Saulės planetos. Tai reiškia, kad jos horoskope buvo maksimali vandens stichija, o varžybų data buvo labai palanki laimėti plaukimo varžybas. „Ir ateityje ši plaukikė laimės dar ne vieną medalį, jeigu varžybos vyks liepos-rugpjūčio mėnesiais“, – tikino Palmira.

Dar vienas dalykas, kuris labai sudomino astrologę, tai labai gerai derantis R. Meilutytės asmeninis horoskopas ir po 1990 metų kovo 11 d. sudarytas nepriklausomos Lietuvos horoskopas. Kaip sakė P. Kelertienė, gali turėti labai gerą asmeninį horoskopą, tačiau jeigu jis nesutaps su šalies, kuriai atstovauji varžybose, horoskopu, pergalės gali ir nebūti.

„Tol, kol Rūta kovos už Lietuvą, tol medaliai jai garantuoti. Tikėtina, kad kovodama už kitą šalį ji medalių nepelnytų“, – astrologines pranašystes dėstė Palmira.

Šaltinis: Lrytas.lt

8 komentarai. Komentuoti>

 • Labai keistas astrologės pastebėjimas ”iš žvaigždžių” jei kovos už Lietuvą medaliai garantuoti… Kaip tai suprasti?. Daugiau net nesinori komentuoti……

  Atsakyti
 • Kai esi siaurų pažiurų ir koncervatyvaus charakterio, tai astrologija yra ,,nesamonė”.

  Atsakyti
 • Andriau ko cia dabar pyksti del horoskopo?Juk cia ilindai reiskia kazkiek tiki juo 🙂

  Atsakyti
 • Andrius S.
  2012-08-09 10:58

  Kas per nesąmonės? aš nesuprantu vieno… šitoje astrologijoje… Pavyzdžiui yra žmogus – maža dalelė visoje visatoje, ir kokį poveiki jo charakteriui, asmenybei gali padaryti žvaigždės esančios už milijono – milijardo šviesmečių? Kur čia logika? Jeigu šitą visą reikalą apmąstyti logiškai – astrologija negali pasakyti nieko tiksliai, tik 50% tikslumu, arba tai tiesa arba netiesa, arba išsipildys arba ne… Gan keblu tikėti žmonėmis kurie pažiūrėję į kažkokius akmenis danguje drįsta kažką sakyti apie tave, tavo charakterį, ar tau šį mėnesį pasiseks meilėje ar ne… Manau kad astrologai yra tikri aferistai… Bet čia tik mano nuomonė ir prašau manęs nepeikti…

  -Andrius S.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.