Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Astrologai apie princo Viljamo ir Kate Middleton vestuves

Pripažinkime: mirštame iš smalsumo, o ką apie Jungtinės Karalystės princo Williamo ir jo mylimosios Kate Middleton santykius sako žvaigždžių tyrinėtojai. Ar šie santykiai – vien parodomoji programa žiniasklaidai ar tikri meilės burtai, nulemti iš aukščiau?

Princas Williamas (1982 metų birželio 21-oji) gimė jaunam Mėnuliui esant Vėžio ženkle, o tai reiškia, kad Vėžio ženkle tuomet buvo ir Saulė (lemianti asmenybės bruožus), ir Mėnulis (kuriam pavaldūs jausmai).

Vėžys – vandens ženklas, kuris gyvenime dažniau vadovaujasi emocijomis, o ne šaltu protu. Tai reiškia, kad princas Williamas – užjaučianti, intuityvi, romantiška, globėjiška, uždara asmenybė, kuriai svarbiausia – šeima. Vėžio gyvenimo būdas tiesiog puiki metafora, apibūdinta po šiuo ženklu gimusį žmogų.

Tokioms asmenybėms būtini jaukūs namai, kur galima pasislėpti nuo viso pasaulio, kaip oras reikalingas kitas žmogus, kuriuos būtų galima besąlygiškai rūpintis ir atiduoti visą save. Tik nepagalvokite, jog Williamas neturi jokių ambicijų. Gimęs tada, kai Saulė buvo stipriausia, šis Vėžio ženklo atstovas turi paslėptų galių, kurias pats privalo savyje atrasti ir išlavinti.

Princesė Diana taip buvo Vėžio Saulės ženklo atstovė. Tiesą sakant, Vėžiai labai atsidavę savo motinoms ir yra itin prisirišę prie gimtųjų namų, tradicijų ir praeities. Akivaizdu, kad princui Williamui didžiulę laimę suteikė galimybė savo išrinktajai ant piršto užmauti būtent jo motinos sužadėtuvių žiedą ir nusivesti K. Middleton prie Dianos kapo – toks elgesys tipiškas Vėžio ženklo atstovams.

Kate Middleton (1982 metų sausio 9-oji) gimė per Mėnulio pilnatį. Jos Saulė tuomet buvo Ožiaragio ženkle, o Mėnulis – Vėžio. Ožiaragis – Žemės ženklas: konservatyvus, atsargus, santūrus, ambicingas, praktiškais ir itin kantrus. Tiesą sakant, Ožiaragio kantrybė, užsispyrimas ir stipri valia yra neprilygstami. Kai Ožiaragiai apsisprendžia ko nors imtis, jų sulaikyti ar priversti savo tikslo atsisakyti – neįmanoma.

Ožiaragiai trykšta gamtos duoda valdžia ir branda, šio ženklo atstovams rūpi jų įvaizdis ir aplinkinių nuomonė – jie iš visų jėgų stengiasi gyventi teisingai. Tai reiškia, kad iš Kate tikėtis net menkiausio skandalo praktiškai neįmanoma. Ką kalbėti apie skandalus, jei neverta viltis net išgirsti iš jos lūpų ką nors prieštaringai vertinamo.

Jos apranga, šukuosena ir elgesys – be menkiausių priekaištų. Kaip ir visi Ožiaragiai, Kate dievina aiškias linijas, klasikinį stilių ir solidžias spalvas. Kaip ir Williamo, K. Middleton Mėnulis – Vėžio ženkle. Būtent tai lėmė, jog mergina tokia simpatiška, šilta ir visa širdimi atsidavusi šeimai ir draugams.

Merginos būdas – puikus griežtumo ir meilumo derinys. Būsimai princesei gimus Ožiaragio ženkle atsidūrusi Saulė apdovanojo Kate nepriekaištinga išvaizda ir stiliaus pojūčiu, tačiau viduje mergina – pažeidžiama ir drovi, vedina poreikio būti reikalinga ir vertinama.

Kate ir Williamo charakteriai – tiesiog puikūs, tačiau ar jie gali būti kartu?

Visų pirma, Vėžys ir Ožiaragis puikiai dera. Jie labai skirtingi, o priešingybės traukia – tada mylimieji puikiai papildo vienas kitą, o tai padeda pasiekti vidinę pilnatvę. Jie abu – keturių ašinių zodiako ženklų (priklausančių tai pačiai šeimai) atstovai, todėl vienijami tų pačių savybių: abu nepriklausomi, aktyvūs, stiprūs, tradiciniai lyderiai iš prigimties.

Nors karūnuotas vieną dieną bus Williamas, Kate stipresnė, labiau subrendusi ir savarankiškesnė. Ji ne tik turi puikią intuiciją, bet ir tvirtą pareigos jausmą. Ji mokės princui Williamui švelniai išsakyti konstruktyvią kritiką ir demonstruos išskirtinį lojalumą. Williamas, kurio tiek Saulė, tiek Mėnulis tame pačiame Vėžio ženkle, žymiai emocingesnis ir didesnis romantikas. Jis padės Kate atsipalaiduoti ir įsiklausyti į jausmų kalbą.

Amžių amžius astrologai ieškojo, kaip atpažinti idealiai vienas kitam tinkančius partnerius. Didysis psichoanalizės guru Carlas Jungas, studijavęs savo pacientų astrologinius žemėlapius, nustatė, jog sėkmingiausias santuokas garantuoja Saulės ir Mėnulio sąjunga (kai vieno partnerio Saulė ar Mėnulis yra tame pačiame ženkle kaip kito partnerio).

Visoms porams tenka įveikti iššūkių, idealių santykių nebūna. Tačiau minėtasis žvaigždžių išsidėstymas – tarsi klijai, laikantys porą drauge net per stipriausias audras. Be jokios abejonės, negalima teigti, kad būtent žvaigždės lemia nenutrūkstamą dviejų žmonių ryšį, tačiau šis aspektas neabejotinai labai svarbus. Šią sąjungą tikrai galima vadinti nulemta žvaigždžių.

Apie Williamo delsimą vesti sklandė įvairiausių gandų, tačiau jis pasikliovė savo instinktais. Pati Kate spaudoje buvo praminta „laukiančiąja Kate“ ir kritikuojama dėl per ilgai užtrukusios draugystės su princu, tačiau jaunų žmonių elgesys jų santykiams išėjo tik į naudą.

Princas Williamas ir K. Middleton šiuo metu išgyvena savo Saturno sugrįžimą, kuris vyksta 29 metų amžiuje – tuomet Saturnas grįžta į gimimo poziciją. Tai labai svarbus momentas bet kurio žmogaus gyvenime, lūžio taškas, žymintis jaunystės pabaigą ir brandaus gyvenimo pradžią. Sulaukus 29 metų, ateina laikas prisiimti rimtus įsipareigojimus ir bandyti už uodegos pagauti laimės paukštę: kopti karjeros laiptais ar kurti šeimą. Kate ir Williamo Saturnas – Svarstyklių ženkle, kuris nuo seno simbolizuoja santuoką.

Tiems, kurių Saturnas Svarstyklių ženkle, geriau gyventi santuokoje, tačiau patariama palaukti bent vieno iš poros Saturno sugrįžimo. Be to, Williamo Mėnulio padėtis šiuo metu itin palanki prisiekti amžiną meilę. Tai idealus metas jungtuvėms.

Anot astrologų, laimingos santuokos recepto nėra, tačiau Williamas ir Kate sujungti žvaigždžių, meilės magijos ir pasirinko tiesiog puikų laiką tuoktis. Karališkosios vestuvės Londone įvyks balandžio 29 dieną.

Šaltinis: Delfi.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.