Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Apskritimas ir trikampis: Kaip sujungsite?

Kaip nupieštumėte apskritimą su trikampiu, kad jie būtų kokiame nors sąryšyje vienas su kitu, o ne tiesiog vienas šalia kito? Paimkite popieriaus lapą ir daug nemąstydami nupieškite. Į kurią iš pavaizduotų figūrų panašus jūsų piešinys?

Į kurią iš pavaizduotų figūrų panašus jūsų piešinys?

1. Jūs – žmogus, kurio viduje nuolat vyksta kova tarp tikslo siekimo ir noro sukurti aplink save harmoniją ir stabilumą. Kartais jūs puolate į priekį, viską nušluodami savo kelyje ir įdėdami maksimalias pastangas, kad pasiektumėte, ko trokštate. Bet pergalės džiaugsmas būna trumpalaikis: jūs suprantate, kad priekyje šviečia naujos viršūnės, o jėgų liko mažokai. Tada jūs atkreipiate dėmesį į artimuosius, susisukate jaukų lizdelį ir kaupiate jėgas naujoms pergalėms. Jūs netikite likimo dovanomis ir viską pasiekiate patys. Jūs atsargūs ir įtarūs, dažnai pervertinate sunkumus ir kliūtis, bet tai nesukliudo jums juos įveikti.

2. Jums svarbiausia – harmoningi santykiai su aplinkiniais, šeima ir draugais. Tvirtas stuburas padeda jums jaustis pasitikinčiais savo jėgomis ir sėkmingai atsilaikyti prieš gyvenimo sunkumus. Jūs lengvai aukojate savo laiką ir savo interesus dėl artimųjų, o jie paprastai jums atsako tuo pačiu. Jūs sau keliate gerai apgalvotus ir pasiekiamus tikslus, nesvajojate apie tai, kas neįmanoma, ir mokate vertinti viską, ką jums siunčia gyvenimas. Kartais pasiduodate be kovos ir atsisakote varžytis, bet niekada dėl to nesigailite, nes stabilumas ir ramybė jums brangiau už viską.

3. Jūs – žmogus, kuris save daug kur riboja, todėl dažnai praleidžia likimo suteiktas galimybes. Jūs pernelyg laikotės įsikibę stabilumo, nemėgstate permainų ir nenuspėjamumo. Jūs turite kur kas daugiau talentų ir gabumų, nei jums atrodo, bet norint juos išreikšti reikia rizikuoti. O rizikos jūs nemėgstate. Jūs daug jėgų skiriate, kad išsaugotumėte jums įprastą pasaulį, jūsų geri santykiai su jūsų artimiausiu ratu. Bet galbūt verta prisiminti, apie ką svajojote ir kokius planus kūrėte jaunystėje? Gyvenimas daugialypis, kartais reikia išdrįsti žengti žingsnį į šoną iš praminto takelio. Ir jūs gausite tai, apie ką šiandien nedrįstate net pagalvoti.

4. Jūs – fantazuotojas ir svajotojas, nemėgstate rutinos ir griežtų taisyklių, statote oro pilis ir gaudote vienaragius. Jums patinka viskas, kas nauja ir neįprasta, jūs nebijote eksperimentuoti ir rizikuoti. Jus ne visi supranta ir priima, bet šalia visada yra palaikymo grupė ir atsidavę sekėjai. Kartais jūs pamirštate realybę, nepastebėdami buitinių problemų ir nepatenkintų poreikių, nes jūsų kūrybiškai prigimčiai ankšta standartinėse sąlygose. Svajokite, provokuokite, bet visgi prisiminkite, kad skrydžiui ruošiamasi žemėje.

Šaltinis: Lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.