Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

ALVYDAS

Vardo diena: 07.20.
Vardo skaičius: 3
Vardo reikšmė: Alvydas iš vok. “visa matantis”.

Pagal pirmą vardo raidę: A – simbolizuoja pradžią, norą kažką pradėti ir įgyvendinti. Taip pat dvasinio bei fizinio komforto troškimą. Esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti; esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

Panašūs ir giminingi vardai: Alvidas.

16 komentaras. Komentuoti>

 • Toks vardas kalba už save. Aš pati esu Alvida, ir tikrai su trumpa -i-, tad žinau, ką tai reiškia. Vardas, kuris jau lemia netradicinį gyvenimėlį 🙂

  Atsakyti
 • Tobulas vardas!!! Dziaugiuos,kad mano vardas Alvydas!!!

  Atsakyti
 • Nėra gražesnio vardo reikšmes kadangi daugiau nera alvydu tik aš vienas esu alvydasm, visi kiti alvydai bereikšmiai
  aš alvydas, tiktai aš galečiau rašyt apie save daug bet kadangi esu kuklus tai daug apie save nepasakosiu alvydas reiškia iš lotynu kalbos išvertus ‘viskas žinantis’ kaip sakant visazinis todel apie save daug nepasakosiu kadangi jus taip ar siaip zinot apie savo vardo alvydas reiksmia kandangi jus buvot apsilanke sitam tinklapi, jeigu norit rasti bendru bruozu panasiu i mane rasykit man maximagmail.com atsakysiu viesiem, mano saskaitos numeris is trylikos skaiciu sugalvokit patys, pamirsau prideti kad galite kreiptis ir ttelefonu betkurio paros metu 24h per para, mano nr 86……… toliau sugalvokit patis atsakau tik i zinutes, geras vardas alvydas ziurint is filosofines puses yra dalis tiesos nes, kadangi pazvelgus i kosmoso visata mes esam vieninteliai kuriems uzdieti tokia vardai taip kad supraskit mes esam isrinktieji visiems geros dienos arba nakties ir dar noriu pridurti kada musu nebutu is triju milijardu 3560 butu 3558 milijardu tai ir sakau pareiskiu savo nuomone kad mes isrinktieji . skubu i autobusa nes uzsakyti byletai i svieksna jau manes ten laukia hebra. gerai susimatysim kitam mano gyvenimo aprasyme, adijos amigos broliai neiseikit bus asaru linkiu geru kaledu viso.

  Atsakyti
 • tikra tiesa mano vyras kaip tik toks,kaip cia ir parasyta:)

  Atsakyti
 • man sis vardas patinka 100% tiesa

  Atsakyti
 • Tikra tiesa 100%

  Atsakyti
 • nuostabus vardas,100% tiesa 🙂

  Atsakyti
 • tikra tiesa 100%

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.