Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Agentas

Jei sapnuojate, kad susitinkate su agentu, kuris dirba galinčioje padėti firmoje – jums stinga pasitikėjimo savo jėgomis, net pradedate manyti, jog verta pakeisti profesiją.

Jei sapnuojate, kad jums siūlo tapti agentu – tai perspėjimas, jog neatidžiai renkatės draugus ar verslo partnerius.

Jei sapnuojate, kad neįvyko susitikimas su draudimo agentu – pradėjote nepasitikėti savo artimaisiais, įtarinėjate, jog slepia nuo jūsų dalį pajamų.

Jeigu sapnuojate, kad draudimo agentas sudarė sutartį – geras ženklas, laukite gero pelno arba didelio atlyginimo už darbą.

Jeigu jūs einate gatve ir prie jūsų prieina keletą žmonių, kurie prisistato žymios valstybinės organizacijos agentais – tai reiškia, kad jums nusibodo monotoniškas gyvenimas ir jūs norite kaip reikiant pasilinksminti.

Į namus ateina žmogus ir jums siūlo tapti slaptu agentu – tai reiškia, kad reikia vengti pasiūlymų iš nepažįstamų ar labai mažai pažįstamų žmonių, nes priešingu atveju tai gali reikšti bereikalingą laukimą ir papildomus rūpesčius.

Jeigu sapne matote seną savo pažįstamą, kuris pasirodo esąs slaptos organizacijos agentas, kuriai jaučiate neapykantą – tai reiškia, kad reikia pamiršti senus įžeidimus, nes priešingu atveju jūsų gyvenimas labai pablogės.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.