Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

ADOLFAS

Vardo diena: 06.17.
Vardo skaičius: 4
Vardo reikšmė: Adolfas iš vok. adal „kilmingas“ + wolf „vilkas“. Taigi vardas reiškia „kilmingas vilkas“.

Pagal pirmą vardo raidę: A – simbolizuoja pradžią, norą kažką pradėti ir įgyvendinti. Taip pat dvasinio bei fizinio komforto troškimą. Esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti; esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

Panašūs ir giminingi vardai: Adolfina, Adolfinas.

. Komentuoti>

 • jei snekant apie Adolfa Hitleri tai jis buvo austras, bet Vokletyjoje 8 metus pries 2pasaulini kara jis kure fasistine Voketyja.puldinejo austrus,cekus ir ttt. Bet atsirado jo cccp arba raudonosios armijos priesininkas Josifas Stalinas kuris buvo komunistu vadas ir jiedu pradejo 2 pasaulini.Josifas Stalinas nebuvo Lenino ikurtos cccp salies piletis jis buvo gruzinas. Adolfas Hitleris traukesi i rytus puldinedamas visas salis iki sankt peterburgo ten jie prabuvo bandydami nesekmingai uzgropti ta miesta panasiai 1 metus.jie pradejo pralaimeti po vieno tanku musio jo pavadinimas iki siol islaptintas atsitraukimo.cccp padedami usa lietuviskai jav sekmingai nugalejo berlyna bet ne visa voketyja cccp dalis vadinosi vokiska cccp valtibe o vokeciu dalis vadiniosi vokeciu federaline respubliko. Adolfas Hitrelis nusisove berline palaimai jo nerasti o ccp gyvavo iki 1991 metu. pabaiga

  Atsakyti
 • yra tiesos 🙂

  Atsakyti
 • Turbut tokia ir esu.

  Atsakyti
 • Adolfas Hitleris (vok. Adolf Hitler, slapyvardis Vilkas, 1889 m. balandžio 20 d. – 1945 m. balandžio 30 d.) – buvo austrų kilmės vokiečių politikas ir Nacionalsocialistinės vokiečių darbininkų, dar gerai žinomos sutrumpintu pavadinimu – Nacių, partijos lyderis (fiureris – vok. Führer). 1933–1945 – Vokietijos kancleris.

  Atsakyti
 • Kilmingas vilkas 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.