Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Balandžio mėnesio horoskopas 2022

Avinas Kovo 21-Balandžio 19 – draudžiama bet kokia rizika. Net palankiausiu metu šeimoje gali kilti ginčų ir konfliktų. Paslaptingi meilės susitikimai, nors ir suteiks malonumo, greičiau bus atskleisti. Pasinėrusiems į darbus rekomenduojama ginčytis su vadovais ir apriboti viešuosius ryšius.

Jautis Balandžio 20-Gegužės 20 – šiuo metu geriausia pailsėti ir susilaikyti nuo esminių pokyčių. Juo labiau kad kai kuriems sutriks sveikatėlė. Prastesnė savijauta ypač vargins mėnesio viduryje. Kita vertus, balandis naudingas kūrybingoms asmenybėms – paaštrės jausmai, fantazija ir intuicija pabus.

Dvyniai Gegužės 21-Birželio 20 – nenukrypstant nuo emocinių problemų laimės reikėtų ieškoti darbe. Tik tuomet visiems bus geriau. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti romantiniams santykiams ( jei jų nėra tinderiui 🙂 ir finansiniam stabilumui.

Vėžys Birželio 21-Liepos 22 – tikėtina, kad balandį vėžiams, norintiems susidoroti su sunkumais, teks pasitelkti praktiškumą ir blaivų protą. Kamuos didelis darbo krūvis, problemas teks spręsti nestandartiškai. Šeimoje kils sunkumų, jiems įveikti prireiks jėgų ir laiko. Kai kuriems gresia nuostoliai

Liūtas Liepos 23-Rugpjūčio 22 – rimtas, gana konfliktiškas laikas. Neapleis nervinė įtampa, tačiau visa tai vargins ir aplinkinius. Derėtų atidėti tolimas keliones, vairuojant būti atidesniems. Džiugins meilė ir draugiški santykiai. Mėgaukitės tuo.

Mergelė – nepaisant nervingumo, sulauksite gerų naujienų iš valstybinių institucijų, galėsite pasigirsti darbo arba mokslo pasiekimais. Antroji mėnesio pusė gana perspektyvi, tik svarbu laiku sureaguoti į geriausius pasiūlymus. Balandžio pabaigoje įsitrauksite į reikalus su užsieniečiais.

Svarstyklės – šio ženklo atstovams balandis gali būti itin įtemptas, todėl nederėtų atsipalaikduoti ar per daug sau leisti. Mėnesio viduryje galimi rimti susirėmimai su kitais žmonėmis ( užjaučiam mergeles iš Ukrainos 🇺🇦 ). Antroji mėnesio pusė tinkama pirkti, parduoti ar įteisinti sandorius. Atminkite: tai, kas įvyks pačioje mėneio pabaigoje, gali padaryti didelę įtaką visam gyvenimui

Skorpionas – mėnuo bus nelengvas, o kai kuriems netgi pavojingas. Augs nervinė įtampa, bendrauti bus sudėtinga. Antroji mėnesio pusė įdomesnė, nes atsiras perspektyvų visuomeninėje veikloje. Taip pat galite tikėtis malonios pažinties

Šaulys – vertėtų atidžiai stebėti aplinkinių daromą įtaką, nedera prisileisti negatyviai nusiteikusių veikėjų ( ar per daug skaityti apie karą Ukrainoje 🇺🇦 ). Kažkas iš draugų, visiškai to nenorėdamas, gali pakenkti Jūsų reikalams. Taip pat dar ne laikas triukšmingiems vakarėliams ar šventėms, nes galite sulaukti nemalonumų.

Ožiaragis – krizinis mėnuo karjerai. Tad stenkitės šitą išbandymą įveikti oriai ir be papildomų emocijų. Jos reikalus tik pablogins. Dėmesio pareikalaus giminės, tėvai – gali būti, kad reikės Jūsų pagalbos. Pavojingiausias metas – balandžio vidurys, o vėliau bus lengviau. Ožiaragių gali laukti nauji meilės nuotykiai ( neužsisvajokit, jei jau esat vedę – geriau suteikit dabartinei Jūsų išrinktajai šilčiausią meilę).

Vandenis – būkite atsargūs keliaudami, geriau atidėkite tolimas išvykas ateičiai. Netikėkite gandais, išgirstais pirmąją mėnesio pusę, nesivelkite į aplink kylančius svetimus vaidus. Nors materialine prasme laikas palankus, bet itin nervingas. Šiek tiek lengviau taps antrojoje balandžio pusėje

Žuvys – šiek tiek svajinga nuotaika, o gal paprasčiausias neatsargumas gali nuvesti prie reikšmingos darbų krizės. Nesiskolinkite, nes turite visiškai apsisaugoti nuo finansinės rizikos. Šiuo metu kūrybiškų profesijų žuvys pajus neįtikėtiną įkvėpimo antplūdį. Mėnesio pabaigoje laukite svarbių naujienų.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.