кредит онлайн на карту кредит на карту кредит на карту срочно онлайн кредит на карту кредиты онлайн на карту кредит на карту онлайн кредит срочно онлайн кредиты на карту кредиты онлайн на карту взять кредит онлайн на банковскую карту

Žuvys

Zodiako ženklai Komentuoti

žuvys ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

“Apie tuos, kurių žodžiai liejasi upeliais…”

Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: “Aš tikiu”
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: perlai, ametistas
Valdomas namas: Dvyliktas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiškis
Priešais esantis ženklasMergelė

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis vaizduoja dvi sujungtas žuvis. Žuvys gimsta paslaptinguoju metų laiku, kai mirtis užleidžia vietą gyvybei. Visą savo tolimesnį gyvenimą jos jaučia būties ribas, mistinio pasaulio alsavimą. Žuvims būdingas gilus užuojautos jausmas pirmiausia tiems, kas patenka į pavojingas situacijas. Jos mielai rūpinasi bejėgiais, pamestinukais vaikais, slaugo ligonius bei mirštančius senukus, savo pagalbos ranką ištiesia net kaliniams. Žubys nebijo tamsiųjų gyvenimo pusių, tai apsigimusios guodėjos, slaugės bei sielų ganytojos. Jos niekada nepaliks žmogaus kančioje; dėl jų įgimto sugebėjimo įsijausti, joms lengva suprasti kito bėdas. Tačiau neretai ir pačios Žuvys jaučiasi esančios bejėgės, pilno pavojų gyvenimo aukos. Pagalbos, kurią taip dosniai Žuvys dalina aplinkiniams, niekuomet nesulaukia iš aukščiau. Jos įsitikinusios, kad silpnesnieji turi visuomet paremti vienas kitą.

Tačiau šis kilnus ženklas turi ir neigiamų bruožų. Žuvys mielai rodo savo silpnumą, kad iš aplinkinių išpeštų sau naudos. Jei tas nepadeda, jos suserga arba puola į depresiją, kad tuo sukeltų kitų užuojautą. Apskritai joms nėra lengva atvirai ginti savo poreikius ir interesus. Todėl daugelis Žuvų imasi klastingos taktikos ir savo egoizmą paslepia po draugiška ir, atrodytų, visuomet pasiruošusia padėti išore. Dėl savo sugebėjimo giliai įsijausti, kartais pačioms Žuvims iškyla nemažai problemų. Jos sunkiai atsiriboja nuo kitų. Žuvys atsiduoda aplinkinių žmonių jausmams, nes dažniausiai neatskiria, ar tai tik užuojauta, ar jausmas, kylantis iš pačių sielos gelmių. Meilės srityje Žuvys taip pat linkusios aukotis, yra atsidavusios ir jausmingos. Nepaisant to, bendras gyvenimas nebūna lengvas, kadangi jos mėgsta partneriui įkyriai rodyti savo auką, jei jaučiasi nepakankamai įvertintos. Arba draugą baudžia demonstratyvia kančia.

Pirmasis dekanas (vasario 20 – kovo 1 d.). Pagrindinis devizas – pasitikėjimas.
Žuvų veikla, iniciatyva stimuliuojama įkvėpimo, kurio jos semiasi iš savo turtingų dvasinių žinių. Instinktas nukreipia į tikslą. Neptūnas verčia jas nubrėžti aiškią liniją tarp sąvokų „niokojimas” ir „praturtinimas”. Gerąja žodžio prasme jos yra likvidatorės. Atsisako ramybę ardančių idėjų, žalingų įpročių, siekiams trukdančių asmenybių. Tačiau šie žmonės nėra niekšai ir egoistai. Jie užjaučia ir padeda to vertiems žmonėms. Kartais užvaldo kaprizai, bet jie greitai praeina. Labai nemėgsta permainų.

Antrasis dekanas (kovo 2—11 d.). Pagrindinis devizas – tarnavimas.
Šio periodo žmonės turi lakią vaizduotę, gali tapti dailininkais arba kitokios srities kūrybiniais darbuotojais. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikas, rašytojas arba kas nors kitas. Turi okultinių sugebėjimų. Pagrindiniai užsiėmimai ir interesai glūdi filosofijos, psichologijos srityse. Juose pasėtos sėklos turi užaugti.

Trečiasis dekanas (kovo 11-20 d.). Pagrindinis devizas – veikimas.
Šios Žuvys turi darnos sugebėjimų, todėl žmonės jas myli. Supranta žemiškuosius gamtos dėsnius ir taiko juos savo tikslams pasiekti. Turi daugybę ateities projektų bei konkrečių vienkartinių darbų ir perpranta konkurentų veiksmus. Į daiktus visada žiūri racionaliai, todėl svajonės labai greitai pildosi. Daug pinigų skiria bendram žmonijos labui. Studijuoja ir užsiima mistika, todėl patiria nuostabių praregėjimų.

Charakteris

Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija. Jų charakteris tarsi dvigubas: Žuvims būdingas sąžiningumas bei darbštumas, tačiau šias savybes periodiškai pakeičia svajingumas ir pasidavimas paviršutiniams įspūdžiais bei emocijoms. Dažniausiai tai – idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos. Šiems žmonėms patinka vienatvė, dvasinės vertybės jiems svarbesnės už materialines. Dauguma Žuvų nemėgsta naujovių ir netikėtų pokyčių.

Privalumai: laki vaizduotė, mokėjimas atjausti, meniškumas, gebėjimas tinkamai vertinti dvasines bei kultūrines vertybes.
Trūkumai: pernelyg didelis pomėgis fantazuoti, polinkis į žalingus įpročius, išsisukinėjimas.

Vaikystė

Mažųjų Žuvų sveikata dažnai būna ne ypač stipri, todėl joms toks svarbus grūdinimasis bei dažni pasivaikščiojimai gryname ore. Šio ženklo atstovai vaikai dažniausiai yra ramaus charakterio, mėgsta žaisti vieni ir kelioms valandoms gali susižavėti kokiais nors žaisliukais, užmiršdami visa kita pasaulyje. Žuvys dažnai tampa rimtais savo tėvų pagalbininkais jau ankstyvame amžiuje, bet tiktai tokiu atveju, jeigu su jais elgiamasi kaip su lygiais. Mokykloje jiems mokytis sekasi be ypatingų iškilimų ar nuopolių.

Vyras – Žuvys

Darbas. Svarbiausia Žuvims yra užmegzti teisingus santykius su žmonėmis. Jie geriausiai jaučiasi būdami bendruomenėje. Jei darbą dirba vieni, gali atsitikti ir taip, kad jis liks neatliktas, o Žuvys pasiduos savo nuotaikoms. Žuvys jaučiasi savo stichijoje, kai reikia padėti kitiems. Nors organizaciniais gabumais Žuvys nepasižymi, jie gali tapti puikiais psichologais, veterinarais, auklėtojais, mokytojais, artistais, istorikais bei literatais. Taip pat ir kelionėse jūra ar jūrininkystėje jie gali surasti širdžiai artimą užsiėmimą.

Draugystė. Žuvims būdingas teisingumo pojūtis. Jos gyvena labiau širdimi negu protu, todėl turi daug tikrų ir atsidavusių draugų. Šio ženklo atstovai dažniausiai labai išsilavinę, todėl gali daug ko išmokyti savo artimuosius. Jie vienodai lengvai bendrauja ir su lygiais sau pagal intelektinius gabumus, ir su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Santykiuose su bičiuliais Žuvys bet kokia kaina siekia taikos ir sutarimo, nemėgsta veltis į nereikalingus ginčus. Sunkiomis dienomis Žuvys padeda aplinkiniams prasiblaškyti, pripildo gyvenimą džiaugsmo ir romantikos.

Meilė. Žuvys yra labai jautrios, reikalauja daug meilės ir rūpesčio. Meilė Žuvų gyvenime užima pirmąją vietą, todėl gana dažnai jos idealizuoja savo išrinktuosius. Santuokoje jaučiasi laimingos, nes praktiškai nekreipia dėmesio į savo antrosioms pusėms būdingus trūkumus. Svarbiausias Žuvų privalumas yra tas, jog seksualiniuose santykiuose jos sugeba išlikti tuo pačiu metu ir vyriškomis, ir švelniomis. Didžiausios harmonijos šeimoje Žuvys gali pasiekti su Vėžiais, Skorpionais arba Ožiaragiais.

Moteris – Žuvys

Darbas. Iš prigimties Žuvys pasižymi gera intuicija, puikia atmintimi. Jos neretai tampa profesionaliomis mokslininkėmis, talentingomis dailininkėmis ir artistėmis. Dėl savo gerumo ir šilumos, Žuvys tampa gerbiamomis ir mylimomis mokytojomis, seselėmis, slaugėmis, vaikų ir senelių prieglaudų, netgi kalėjimo darbuotojomis. Dažnai joms būdingos pranašiškos galios, todėl jos gali nuspėti būsimus įvykius. Tačiau retai kada pašvenčia visą savo gyvenimą okultiniams mokslams.

Draugystė. Vienas iš didžiausių moterų Žuvų pomėgių yra bendravimas su daugybe savo bičiulių. Jų nuotaika kinta dažnai, tačiau nuo depresijos Žuvys kenčia retai. Galbūt taip yra todėl, kad jos nevengia bendravimo. Būdamos smalsios, Žuvys mėgsta aptarinėti svetimas problemas, tačiau retai stengiasi dalinti patarimus ar pačios imtis jų sprendimo. Šio ženklo atstovės moka laikyti paslaptį, pasižymi retu žmonių supratimu. Žuvų bičiulėms reiktų vengti jas įžeisti, nes artimuose santykiuose tai labai pažeidžiamos natūros.

Meilė. Moterys Žuvys labai švelnios, moteriškos ir nepaprastai erotiškos. Mylėdamos jos dažniausiai ištikimos, mėgsta atsiduoti fantazijoms. Santuokai jos stengiasi pasirinkti ramius, patikimus vyriškius, kurie lengvai pasiduoda jų įtakai. Šio ženklo atstovės ne ypač mėgsta varginti save kasdieniniais buities darbais, jos linkusios mieliau užsiimti buto remontu iš pagrindų, negu gaišti laiką šventinių pietų ruošimui. Nepaisant to, tai – mylinčios žmonos ir rūpestingos motinos.

Patarimai vyrams: Žuvų ženklo moterys yra ištikimos ir pasiaukojančios. Jos puikiai sprendžia gyvenimiškas problemas, bet niekada neatleidžia neištikimybės. Gyvenimas su tokia moterimi nėra lengvas, bet pabandykite kartais jau nusileisti. Tai tik pagerins jūsų santykius ir garantuos ramybę namuose.

Sveikata

Dėl Neptūno poveikio Žuvims gresia apsinuodijimai – tiek nekokybišku maistu, tiek sunkiaisiais metalais. Taip pat ši planeta pritraukia nelaimingus atsitikimus. Dėl to Žuvims reikia būti ypač atsargiems keliuose bei maudantis vandens telkiniuose.

Daugelis Žuvų nuo gimimo yra asteniško kūno sudėjimo. Silpniausios šio ženklo atstovų vietos – pėdos, kraujotakos sistema, skrandis, kankorėžinė liauka. Be to, gali pasitaikyti šlapinimosi ir limfinės sistemų ligos, pasireiškiančios ūmiu ar lėtiniu pavidalu. Daugelį Žuvų nuo vaikystės kamuoja alergijos, kurios dažniausiai būna sezoninės. Alergines reakcijas gali sukelti augalų žydėjimas, kambarinės dulkės bei kai kurie vaistiniai preparatai.

Veneros poveikis žada nemalonumų dėl odos būklės. Lengvas jos sudirginimas, egzemos, dedervinės – tai toli gražu ne visas Žuvis galinčių kamuoti odos ligų sąrašas. Žuvys turėtų būti labai dėmesingos ir savo ausims, saugoti kad į jas nepatektų vandens, šaltu ir vėjuotu oru būtina dėvėti kepures.

Šio ženklo atstovams būtina vengti fizinių ir nervinių perkrovų, nes gali sutrikti psichika. Vartojant vaistus reikia būti labai atsargiems, jokiu būdu nepiktnaudžiauti antidepresantais. Geriausios priemonės nuo depresijos yra bendravimas su mylimu žmogumi, maloni kelionė, pasivaikščiojimas miško takeliais, maudynės ežere ar upėje. Žuvys iš prigimties yra linkusios į melancholiją. Todėl joms svarbu kuo daugiau užsiiminėti džiaugsmą teikiančiais darbais.

Žuvys yra labai jautrios oro permainoms. Palankiausias joms šiek tiek drėgnas oras ir žemas atmosferos slėgis. Likus kelioms dienoms iki prasidedant eilinei magnetinei audrai, joms gali pablogėti nuotaika, įsiskaudėti galva ar netgi pakilti temperatūra. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis dėvėti raudonos spalvos drabužius ir pasimėgauti voniomis su levandų antpilu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – persikai, bananai, granatai, kriaušės, slyvos, citrinos, mandarinai, figos, persimonai.
Daržovės – bulvės, baltagūžiai kopūstai, baklažanai, ropiniai svogūnai, česnakai, petražolės, aguročiai, salierai, agurkai, špinatai, ridikai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – lazdyno ir žemės riešutai.
Grybai – visos valgomųjų “baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių taukai, jautienos ir avių lajus.
Aliejus – sezamo.
Mėsa – triušiena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis, baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, grietinėlė, varškė, ožkos pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – vanduo.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Žuvys gana dažnai išgyvena liūdesį ir melancholiją; būdamos tokios būsenos, paprastai nenori su niekuo bendrauti. Užsisklęsti savyje nėra išeitis. Nusprendusios pasinerti į vienatvę, Žuvys turi griežtai atsisakyti bet kokių darbų. Joms reikėtų pasėdėti tyloje, pasivaikščioti gamtoje, išsimaudyti vonioje su raminamaisiais preparatais, nes vanduo – šio ženklo žmonių stichija. Taip pat gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą grąžina gilus ir ramus miegas, naminių gyvūnų draugija.

Žuvys gali pasijusti geriau atlikdamos kvėpavimo pratimus. Svarbu per kvėpavimą veikti savo kūno procesus. Kvėpuoti reikia laisvai, jaučiant kaip įkvepiant gyvybingai prisipildo ne tik plaučiai, bet ir visa pilvo ertmė. Paskui lėtai, taip pat giliai iškvėpti. Taip kvėpuoti, kol tai taps malonu.

Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės. Jie tarsi sugeria ir teigiamus ir neigiamus dalykus. Jiems dažnai būna sunku surasti ir atskleisti savąjį “aš”, todėl aplinkinių įtaka ir požiūris šiems žmonėms dažnai būna labai svarbus. Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesonaliai tylės. Besiruošdamos keliauti, Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingomis, bet sąžinės graužatis – labai stipri. Žuvų ženklo žmonės dažnai paklysta nepažįstamoje vietovėje ar dideliame mieste. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims. Tolimi kraštai gali ir likti tik svajonė, jeigu tam nedėsite asmeninių pastangų. Žuvys greitai pavargsta, todėl ypač dėmesingai reikėtų rinktis kelionei skirtą avalynę. Be to, per vieną dieną nereikėtų stengtis visko pamatyti, kad naujų įspūdžių perteklius netrukdytų normaliai pailsėti.

Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka. Geriausiai Žuvys jaučiasi prie jūros, kitaip ir būti negali. Pelkynai bei miško ežerėliai – puikus penas jų vaizduotei. Reikėtų nuvykti į Braziliją, pakeliauti atostogų metu po Amazonės miškus. Žuvys gerai jausis Šri Lankoje, Javos saloje, Europoje – Portugalijoje ir Normandijoje.

Suderinamumas

Žuvys ir Avinas
Žuvys ir Jautis
Žuvys ir Dvyniai
Žuvys ir Vėžys
Žuvys ir Liūtas
Žuvys ir Mergelė
Žuvys ir Svarstyklės
Žuvys ir Skorpionas
Žuvys ir Šaulys
Žuvys ir Ožiaragis
Žuvys ir Vandenis
Žuvys ir Žuvys

155 komentarai (-ų) temoje “Žuvys”

 1. silviuxe sako:

  as esu zuvis ir as esu jautri stipri

 2. Brigi sako:

  grynai tiesa…;]]

 3. Juste sako:

  Man tai visai nieko neatitinka. Nors esu žuvis, bet nesu jautri. Kaip tik esu užsispyrusi ir darau, bet ką kad tik pasiekčiau savo tikslą.

 4. Mantas sako:

  Juste, ne visiem tinka. Yra labai daug Zuvu, bet cia bendri pozymiai. Man zodiakas labai sutampa su mano charakteriu ;]

 5. waldezas sako:

  ash esu zhuvis,esu jautrus,bet stengiuos buti stirus,turiu daug svajoniu ir stengiuosi jas ishpildyti bet ne visasa pasiseka.Kartais svajoju kad jei kas nors prie manes prilys butinai kietai ka nors atresiu o jei reike eisiu mustis,bet dazniausiai patyliu,net nesusimastes kad pries pusvalandy galvojau kipt i atlapus,sis horoskopas mane atspindi bet irgi ish tik dalies,ash mekstu dainuoti,shokti breakdance…ir tikrai labai lengvai tapau priklausomas uo cigareciu

 6. Elena sako:

  nesamone, as nesutariu su skorpionais, amzinai kyla konfliktai.nors esu zuvis.

 7. Karin sako:

  Na istikruju tai…baisu net…ant kiek viskas panasu i mane :) Ir blyn is kur jie viska zino,kazkas stebi mus zmones 😀 Bet siaip cia kai kazkas auskciau paminejo ,kad nesutampa…ishtykruju turiu pazystamu zuvu,kuriuos tikrai nera jautrios ar pasiaukojancios.Matyt yra isimciu,bet man asmeniskai lb atitinka :)

 8. Reniiaa sako:

  Tikra tiesa viskas lygiai taip pat , kartais net sunku ka tokia atrodo slpna pries kitus , pasiaukojanti ir taip toliau ;]

 9. SANDRUTE sako:

  Na cia tai tikra teisybe apie mus zuvytes raso.Turbut is tiesu kazkas mus stebi.Kad taip tiksliai apibudina.

 10. tinax sako:

  85% kad cia as, kai supykstu ant ko nors sakau, kad gaus i galva, bet kai ta zmogu sutinku neistariu ne zodzio… visada bunu uzsisvajojusi, nes turiu milijardus svajoniu, esu daugiau nei jautri, labai megstu dainuoti, kuriu eiles, istorijas… bet su skorpionais, veziais ir oziaragiais nesutariu isvis… o su kitom zuvim riejuosi kaip tikra raja :). as save laikau avino ir zuvu misiniu.

 11. Alma sako:

  Beveik viskas atitinka :) Diena ketvirtadienis, o as ir gimiau ketvirtadieni :)

 12. Greta sako:

  Is tikruju viskas atitinka!!!

 13. Gendra sako:

  Mano spalva tai melyna labai patinka o apie skaiciu tai tyksliai 7

 14. Egle sako:

  Gryna teisybe-tokia jau as ta zuvis :)

 15. Kriste sako:

  Na taip as esu jautri daznai nepasitikiu savimi paluztu bet jai noriu pasiekti koki tiksla stengiuosi visais budais ji pasiekti tik reikia susikaupti ir sutvarditi savo jausmus ir net neimanomi dalykai virsta imanomais as daznai bunu isisvajojus todel kai suprantu kad tai nera tiesa buna skaudu man reikia zmogaus kuriam galeciau issipasakoti ir kuris galetu mane apginti .. taip pat labai megstu dainuoti 😀 .. mano mama yra dvyne uu as su ja nesutariu man daznai as nesuprantu jos elgesio o mano sese yra mergele su ja daznai pykstuosi bet kartais mes galime labai gerai sutarti ir rasti bendru temu mano tetis zuvis su juo gerai sutariu 😀 .. pastebejau kad su vyriskos gimines zmonemis nors jie ir yra dvyniai arba mergeles jie kaip tik yra mano geriausi draugai .. gerai viskas baigiu ACIU JAI PERSKAITYSIT (BET TAI LABAI ABEJOTINA) :DDD ate ate

 16. Lukas sako:

  As zuvis ir beveik viskas atitinka.

 17. justyte sako:

  o taip viskas beveik apie mane :)

 18. Egliukas sako:

  visiska tiesa. puikiai apibudina mane isskyrus tai kad as nevengiu atsakomybes. priesingai :)

 19. Jolita sako:

  Viskas labai labai..Bet vandenis tinka- grubumo isikunijimas- net salia neimanoma buti- per stipri energetika! O vezys atvirksciai, esu moteris, jei vezys drauge- gerai, bet vyras apsiseiliojes (l atsiprasau)…
  Reikia atsizvelgti butinai i rytu horoskopa- mane keicia (atsveria) bezdzione.. Bet puse gyvenimo to nezinojau .. oir buvau tik gryna zuvis

 20. gaba sako:

  As zuvis bet beveik niekas neatitinka :DDDD
  na tik kad galime plaukti ir pasroviuj ir pries srove , man nesiseka sutart su avinais , negaliu atsivert veziams o gerai sutariu tik su tais zmonem kurie yra panasus ar silpnesni uz mane , nu kartais su stipresniais :}}}
  nieko nesprendziu is tu horoskopu , nes nesamone .. kai bendrauji su zmogum pamatai ar gerai ar blgai , o save pazinti labai lengva tik reikia moketi ;]

 21. Loreta sako:

  viskas tiksliai atitinka mane. tik del priklausomybes mane sudomino… esu jauna ir megstu isgert, esu rukius anksciau bet jau meciau, tai kai suzinojau kad linke i priklausimybe tai susimasciau..

 22. Algiukazh sako:

  Shiaip esu zhuvis ir begalo myliu savo antraja puse dvyny 😛 Todel Zhuvis ir Dvynys vienas kitam tinka, ash be savo mergytes negalechiau gyventi :)

 23. Darius sako:

  nemanau kad horoskopas ar zvaigzdes gali ka nors pasakyti apie zmogu-asmenybe,zmogus pats pasirenka savo likima o ne kazkokios zvaigzdes ji lemia,horoskopas yra tik silpniems ir naiviems,gaudantiems svajones ir nerealialiems optimistams 😀 p.s as ne pesimistas 😀

 24. Goda sako:

  kai paskaiciau tai vos nenukritau…grina tiesa apie mane;D
  man drauge yra avinas ji taippat perskaite savo..ir buva taippat kaip ir man (vos nenukrito);DDD

 25. simona sako:

  nu tikra teisybe taip viskas atitinka.

 26. ziviliukas sako:

  Skaiciau taip , lyg artimas zmogus pasakotu kokia as esu
  :) tik del tinkamu partneriu nesutinku , o visa kita atitinka :))

 27. ji sako:

  viskas labaj sutampa ;D tik su dvyniais santykiai tikrai neblogai einasi , o del mergeliu tiesa :>

 28. zuwyte sako:

  kaip skaiciau si straipsi tai atrode kad kazkas cia rase apie mane :)viskas labai atitinka :)

 29. elyte sako:

  labas,gimiau vasario 25 d.gal yra gimusiu sia diena daugiau?bet astrologe sake kad as esu mergele.

 30. audrius sako:

  na wiskas idealiai tinka,net keista kaip taip tiksliai apibudinta,,.,.oi tos zuvys:)

 31. Tadas sako:

  As gimiau vasario 20 d. vienur ziuriu kad esu vandenis kitur zuvis ir kur tiesa?

 32. Tomas sako:

  Apie mane cia marasyta grina tiesa bet as ne esu jautrus ir mano mergina Mergele ir as su ja bendrauju tai ka man suja atsiskirt jei raso kad ji man netinkama partnere!

 33. Gintare. Skeptiska sako:

  as Tadai irgi vasario 20 gimiau :) mes Zuvys 😉

 34. Gabriele sako:

  as esu zuvis ir sutariu geriausiai su vandeniais,bet su veziais tai pjaunuosi, o cia raso,kad jie man tinka…

 35. Joanele sako:

  esu zuvis.kai kurie dalykai atitinka bet su skorpionais jauciais ir vandeniais visiskai nesutariu man labiau prie sirdies liutukai:-)

 36. jovita sako:

  gryniausia tiesa kokia tik gali buti.svajoju ir kartais taip uzsisvajoju kad po to lieka tik skaudzios pasekmes.tiesa kad esu emociskai priklausoma nuo kitu,todel vengiu artimesniu santykiu,o ypatingai priesingos lyties nes labai jau greit isimyliu…vandenis-ne man,jautis-kitoj planetoj,skorpionu bijau jie man per daug valdingi,na su veziu pasaka bet neilgam.mergele ir dvyniai amzini priesai…

 37. Odeta sako:

  nu daug kas man atitinka,net stebiuosiu kad taip gali buti..esu jautri,bet daznai to neparodau,kartais kitiem atrodo kad esu viskam abejinga.daznai save nuvertinu, daznai svajojanti.gerai sutariu su skorpionais, veziais, vandeniais, jauciais,avinais,bet su dvyniais tai pat sutariu 😉
  man atitiko dauguma viskas

 38. audrius sako:

  jei yra wienisu zuvyciu,parasykit,,,butu idomu pabendraut su kokia zuwyte,audronasas@ml.lt

 39. Žuviukas . sako:

  Dalis tiesos atitinka mane bet dalis ir ne esu Žuvis esu užsispyrus nei sakoma priešingai , kaip tik atsispiriu alckoholiui ir visokioms kitoms niekybėms bet emociškai esu priklausoma nuo žmonių , gan greitai prisirišu , beabėjo esu kūrybinga kaip ir sakoma , kartais horoskopas visiškai mane atitinka o kartais tiesiog visiška painiava . : )

 40. Ramaske sako:

  Nu jo cia tiesa. Bet mergeles kad netinka tai as nesutinku ir nenoriu sutikt.

 41. domas sako:

  draugas zuvis gana atitinka

 42. Sara sako:

  Jau kad netinka dvyniai ir mergeles, tai 100% tiesa. Siaip man viskas atitinka.

 43. Elly sako:

  As gimus 02 20,vienur raso,kad as vandenis,kitur,kad zuvis,nezinau net kuriuos horoskopus skaityti,gal kas ka patars ar tiesiog zino kaip yra?

 44. Dvynys sako:

  Atitinka 100 % ,

 45. dora sako:

  cia gryna teisybe kad zuvim dvynei priesingybe. visos zuvys bekit nuo dvyniu o ipac panos neziurekit bernu ar vyru dvyniu jau du metai gyvenu santuokoj kazkoks kosmaras is kurio nesugebu pabusti. kaip sakoma truksta valios juk zuvis :)

 46. As sako:

  Cia grynu gryniausia tiesa :)

 47. Giedrula sako:

  Na as esu zuvis,ir viskas parasyta grynai apie mane… ;D

 48. Romka sako:

  ne visai tikslai bet panasumo yra :)

 49. zuvyte ;p sako:

  as irgi esu zuvis ir mano nuomone tikrai labai nepastovi, nes kartais man uzeina kad kokia savaite as bunu visiska svajokle o kartais bunu baisi realiste…

 50. Egle sako:

  As esu tipiska Zuvis :)Tas kas visai netiki horoskopais-neteisus.Mes visi skirtingi-esam gime skirtingu laiku,uzauge skirtingose seimose,auklejęsi skirtingai,bet… netikiu,kad nors viena Zuvyte paneigs ,kad bendram musu zenklo aprasyme nera teisybes.Ji yra.Tik mes kiekvienas kartais (nors dazniausiai ;))ypac savo trukumus (baimes,nepasitikejima ir t.t.) norim paslepti arba tiesiog tai neigiam :)P.S.Is tikruju netikiu aklai horoskopais 😉

 51. Sara sako:

  Viskas atitinka man :)

 52. aurelija sako:

  taip tikra teisybe apie zuvytes,as tokia ir esu

 53. Vilija sako:

  Nu visiskai atitinka mane…;D tikiu, kad Zuvys labai greit gali but priklausomos, nes man beveik taspats 😀 zodziu jauciuos lyg nuogai nurenginejima, viskas atitinka mane.. xDDDD

 54. Vika sako:

  As zuvyte 😉 esu ryztinga ir zinau ko noriu ;D~ horoskopas siek tiek atitinka mane 😉 gryna tiesa kad zuvys sutaria su skorpionais;) bent jau as su jeis kuo puikiausiai sutariu ;))~ bet negalima aklai pasityketi horoskopais, ne visiem taip buna ar yra ir t.t. 😉

 55. Rasa sako:

  Esu zuvis, ir viskas beveik atitiko, esu puiki rasytoja, taip pat vaidinu,ir taip pat patinka piesti.
  Taip pat gerai sutariu su skorpionais, o su mergelem niekada gerai nesutardavau. :)

 56. Vytautas sako:

  Esu aš žuvis, dauguma kas parašyta yra tiesa, bet apie priklausomybę man kaip MELAS. Nesu apsoliučiai priklausomas niekam, nei cigaretėm, nei alkoholiui, žinoma esu bandes, bet nebuvo priklausomybės,o šeip čia viskas beveik tiesa. Megstu dainuoti, šokti, esu gan kurybingas, na bet užteks čia ir tiek kiek parašiau 😀

 57. Bira sako:

  Keista esu mergele ir perskaiciau geriausios drauges zodijako zenkla su kuria puikiai sutariu o cia rasoma jog sutart neturetumem..;(

 58. Renata sako:

  man daug kas atitinka, na tik ketvirtadienis nera mano megstamiausia diena

 59. DALIA sako:

  absoliuti tiesa kas parasyta labai man tinka ,nes esu gryna zuvis ,o kad netinka dvyniai irgi tiesa ,ir kad zuvys neryztingos irgi tiesa ,bet sugebejau issilaisvinti is to kosmaro ,mat mano vyras buvo dvynys ,po 28 metu ,ir dabar esu labai laiminga

 60. Rasa sako:

  Kazkas panasaus, bet tu abstrakciju randan kikvienam zenkle… Mano vyras mergele – gyvenimas su juo tikras kosmaras, galvoju, kaip greiciau pabegti…
  O siaip zuvys – slydzios ir gudrios, kai ko uzsigeidziu labai – tai ir gaunu…

 61. Kristina sako:

  Aš taip pat esu gimusi po Žuvų ženklu. Kai kurie teiginiai apie mane atitinka, kai kurie – ne, bet taip ir turėtų būti. Nereikėtų pamiršti, jog šis straipsnis, kaip ir dauguma kitų, randamų laikraščiuse ar internete yra skirtas labai plačiam Žuvų ratui, jis aprašo ir pateikia tik bendrus zodijako ženklo bruožus. Tuo tarpu visi mes esame skirtingi ir turime unikalų horoskopą, tad tai ką perskaitome yra tik MAŽYTĖ dalelė tiesos apie mus. Visi mes gimstame skirtingu metu, tad ir tą pačią dieną ar net valandą gimę žmonės (šiuo atveju Žuvys:)) gali būti (ir yra) visiškai skirtingi. Apskritai pasaulyje nėra dviejų vienodų žmonių. Kėkvienas iš mūsų turime unikalius ir nepakartojamus talentus bei sugebėjimus, kuriuos išreikšti ir kuriais pasidalinti čia atėjome. Viskas, kas mums svarbu ir ką turime žinoti apie save, yra mūmyse. Horoskopai yra tik vienas iš būtų atrasti ir suvokti Tai.

 62. Kristina sako:

  P.S. Jei yra Žuvyčių (ar nebūtinai) norinčių pasidalinti mintimis, parašykit..:) krisste999@gmail.com

 63. Debeselis sako:

  Visiškai atitiko. Net keista :)

 64. Vilma sako:

  Esu Žuvys, bet tikrai ne auka ir ne priklausoma:))))) Manau, kad vidutiniškas aprašas tikria neatitinka daugumos savybių. Sutinku dėl jautrumo, idealizmo, kūrybiškumo, intuicijos – tai naturalu:) Nereiktu pamišti, kad ir prezidente – Žuvys, kurios niekaip nepavadinsi silpna..:)))) Manau, kad Žuvys gali būti idealiausi lyderiai – puikus balansas žmogiškumo ir užsispyrimo.

 65. Zuvyte :P sako:

  viskas atitinka esu tipiska zuvyte 😀 o su tom mergelem tai siaubas 😀 mano mama mergele tai nori ar nenori pripratau prie jos 😀 o dabar bendaruju su vaikinu mergele 😀 per ilga laika prie zmogaus pripranti ir buna viskas ok :) ir dar kai ismoksti su jais elgtis taip kad butu abiem malonu ir paimi juos i savo rankas tai saunu :) nepabijokit bendravimo su dvyniais ir mergelem :)geriausia susidaryi asmenini horoskopa,tada labiau viskas atitinka :)
  P.S. man su vaikinu labai lengva nes daug metu gyvenau vos ne su tokiu paciu zmogumi 😀 IVALDZIAU MERGELIES 😀

 66. Greta sako:

  Man irgi viskas atitinka :)

 67. Skorpijonas sako:

  Nu o tiesa ,kad zuvys lb sutaria su skorpijonais?;D

 68. Kristina sako:

  na as esu zuvis esu jautri bet ir kartu stipri. siekiu uzbrezto tikslo ir kovoju uz save. niekada nebegu nuo kitu ir nesijauciu pazeidziama,tikslo siekiu dantimis ir nagais esu uzsispyrusi kaip jautis , ir man tikrai niekas nepakontoliuos gyvenimo. esu gimusi 1992.02.27 esu kazkiek panasi i sio zenklo atstove bet kartu nuo jo skiriuosi ir ryskei skiriuosi , gal priklauso nuo to kaip tevai augino?

 69. Kristina sako:

  skorpijonai patis tikriausi zuvu draugai taipat ir saulei , o zuvis zuvei priesas , mano manimu , kiek as pazystu zuvu su ne vienu nesutariu ir su ne vienu nebendrauju o tuolabiau su merginom , vaikinus dar pakenciu

 70. RimuT sako:

  wow, viskas tinka.. 😉

 71. Saule;** sako:

  Na taip..
  Netinkami partneriai: Mergelė, Dvyniai.
  Visi fainiausi mano gyvenime sutikti žmonės būtent ir yra šių ženklų

 72. ... sako:

  Apie mane tai čia jokios info nėra 😀

 73. Simona sako:

  Gryna tiesa ;ooo

 74. Zuvedra ;D sako:

  O ar zuvys sutaria su Liutais? 😉

 75. As sako:

  žuvys labiausiai tinka šauliams 😉

 76. V.I.P. sako:

  Man patinka vaikinas,jis zuvis,teisybes yra,ypac paskutine pastraipa.

 77. Rouz sako:

  aš gimusi vasario 20d, ir taip pat nežinau ar skaityt žuvų ar vandenių horoskopą. 😀

 78. Greta sako:

  gryna tiesa;]

 79. Judita sako:

  Labai daug tiesos :) na as tai tiek skorpionu tiek oziaragiu visiskai nesuprantu… o va su liutukais labai gerai sutariu, tik liutai gyvenime mane ir tesupa… 😀 o priklausomybe tai jau bjaurus dalykas 😀

 80. Kamile sako:

  Del kurybiskumo tai tikrai ne tiesa. Nemegstu meno,neisivaizduoju saves aktore ar rasytoja. Del visko kito sutinku,ypac del prabangos. O taip,pinigus leisti Zuvys megsta,aisku jei ju turi pakankamai 😀 Del sutarimo su Skorpionais irgi visiskai sutinku. Daug pykciu bet trauka nezmoniska. Zinau is patirties :)

 81. SIMONA sako:

  Na atitinka ,kad kurybiska tai tikrai ,jautri perimu kitu zmoniu nuotaikas,bet uzsispyrus pati save galiu perauklet i gera puse:))sugebu mints nukreipt i gera puse

 82. Agnu sako:

  Mano drauge zuvis. Uztektinai pazystu ja, kad pasakyciau, jog daugiau nei puse aprasymo jai netinka.:)

 83. Agne sako:

  viskas iki paskutinio zodzio tiesa ir apie jautruma ir apie priklausomybe ir apie kurybinguma, apie realybes nesupratima… Viskas. Cia as ir mano biografija viso gyvenimo :DDD

 84. sonata sako:

  na as visiskai su tuo stinku esu zuvis ir man viskas atitinka.

 85. Marius sako:

  Tikra 100% tiesa, toks jau as :) nu gal 98% tiesa biski kai kur netinka :)

 86. Kamile sako:

  beveik visa tiesa .. atrodo kad visa tai rase mano geriausias draugas. Noriu paklausti, gal kas turejo toki atveji kaip zuvis ir svarstykles..? nes niekonerandu-ar tai gali reiksti kad jie netinkami?

 87. Zuvyte ;P sako:

  mano geriausia drauge yra svarstykle ir tikrai labai gerai sutariam ,nesipykstam

 88. Juste sako:

  as seip nelabai tikiu horoskopais bet del idomumo kartais pasiziuriu ir del skorpijonu 100% tiesa,trauka kaip cia kazkas rase nezmoniska…ir seip draugavau su dvyniu tai nepalyginsi…su skorpijonu draugavom 4m. ir dar dabar draugaujam o su dvyniu vos 1m. isbuvau

 89. ... sako:

  nesamone gerai sutariu su dvyniais, mano drauge ir daba dar geresnes drauges pasidarem, tik mergelem nlbj nes mano mama mergele, anksciau sutardavom db tj nelabaj.;\\ o apie jautruma tiesa..ir kad svajoniu turiu kazkur apie 85% tiesos

 90. Bernadeta sako:

  Mano sese ir dvinys… ir as su ja niekad nesutariau… pykstames ir pykstames, bet cia gal delto kad sese ;D IR cia parasyta viosiska tiesa apie mane 😉

 91. Dovilė sako:

  Aš gimiau 02 20 , visada skaitau apie žuvis, nes aš tikra žuvytė :) mano sesuo dvynys, ir draugė dvynys yra tai kažkaip nelabai sutariam, pykstamės dažnai, bet kai reikia ir gerai sutariam ;DD Šiaip tai čia visiška teisybė apie mane 😉

 92. Evelina sako:

  Neįtikėtina,esu žuvis, beveik viskas atitiko. Gaila, kad per vėlai perskaičiau, Nes čia yra parašyta, kad saugot sveikatą, o aš jos nesaugojau ir raišius kojos nutraukiau.. Dabar su gipsu sėdėt namie.. ;((

 93. Gintarė sako:

  Aš nemažai skaičius Žuvų aprašymų.Aišku,yra tiesos,ne iš fantazijų traukti aprašymai,mat astrologija mokslas…Vis dėlto,jau kuris laikas nesidomėjau savo ženklu giliau,nes buvau vaikiškai užpykus ant to savo horoskopo…Girdi,jautrios,neryžtingos,nevalingos,užsisvajoję,arba “užsikompleksavę” ir “užsidepresavę”.Kodėl užpykus?Todėl,kad šiuolaikinis pasaulis žaibiškas;sunku pasitikėt žmonėmis,daug netikrumo,paviršutiniškų prioritetų,reikalavimai aukšti(turiu omeny mokslo,darbo sferose),taigi tokiam ”skystam” zodiako ženklui sunku apskritai gyventi.Toks buvo požiūris iki šiol.O dabar,kai jau man 17 metų,pradedu kitaip mąstyt ;D.Kiekvienas žmogus skirtingas-jautrumas,svajojimas ar idealizmas savaime nėra blogi bruožai,tiesiog manau,kad juos reikia kreipti teisinga linkme.Ir,svarbiausia,būti drąsiam,laisvam,atsakingam už save ir nebijot pakovot,ko man trūksta,nes aš Žuvis:D .Ar pagavot? Čia buvo provokacija…Visi turim ir gerų,ir blogų savybių,reikia jas priimt,ir neplaukt pasroviui,ir nesiteisint,kad aš Žuvis,ar Avinas.
  Pabaigai norėčiau pasakyti,kad tai buvo mano filosofija,pamąstymai sau ir kitiems ;D

 94. Renatass sako:

  man tai patinka spalva sidabrine bet ir juoda o gal as ir praplaukiu kartais pro savo sekme nors noreciau nepraplaukti

 95. Povilas sako:

  As zuvis ir man patinka juoda, balta, melyna ir ju deriniai. O seip lyg ir viskas tvarkoj parasyta, tik kiek zinau zuvis “savo” tai pvz as uzsispyres lb ir bet kokia kaina irodysiu arba padarysiu. Cia gal itakoja ir tevu genai ir ju horo. Nes zodiakai tik is esmes gali parasyti. Jei nori kas nors suzinot daugiau apie save tai turi pats save analizuoti ir uzsirasinet arba eiti i mokamas palsaugas teikiancius zmones jie pasakys :)

 96. Augustinas sako:

  Beveik viskas tiesa. Isskyrus tai, kad nesutariu su skorpionais. Ir ne as vienas. Siaip taip, megstu plaukti pasroviui, daug kuriu. Dievinu grozi ir prabanga. Gyvenime tik menas. Bet myliu mergina Avino zenklu. Viskas su ja gerai, nors pagal viska jai netinku :)

 97. Lolita sako:

  Esu zuvis..Ir viskas atitinka..Esu begalo jautri,be nuomones..Nors mastai ir galvoju kitai,bet viska darau taip kaip ir kiti

 98. Dovydas Šileika sako:

  Na ką atrodo atitinka viskas 😐 Ne kas tada 😐 Na mano skaičius 13,o spalva mėlyna.

 99. Ligitelis ;* sako:

  Ir as esu Zuvis, man tai tikrai viskas atitinka :)

 100. Ema sako:

  tikra ties pati esu zuvis ir cia raso tik tiesa ;DD

 101. Darelis sako:

  Jo rimta, jei ka as tos zoles noreciau gaut :), ne velnio netinka

 102. Asta sako:

  Esu zuvys,db paskaiciau,kad 95% yra tiesos,o 5% nera tiesos. Is tiesu horoskopais nelabai tikiu,bet retkarciais paskaitaus,ka idomaus raso:)

 103. Blondinuke;]* sako:

  Labai daug kas atitink, bet toms priziuretojom slaugem ir panasiai negaleciau buti. Jautri tai tikrai esu, bet dazniausiai puolu i depresija kaip bunu viena, kad man blogai niekada prie kitu to neparodau tik labai geriems draugams. Gndrai pritariu mano spalva taip pat megstamiausia melyn o saicius taip pat 7, nzn gal cia sutapimas bet cia gryna tiesa. ;]Del zuvu blogosios puses esu siek tiek egoiste kartaisa tam tikrose situacijose juk kievienas siek tiek esame agoistas nes be jo kartais gali ir tam tiktu dalyku nepasiekti. Kievienas manau turime tureti visu sabyviu po truputi nes ir geros ir blogos jos vienaip ar kitaip padeda jai randi aukso viduriuka ;]

 104. dina sako:

  Beveik viskas atitinka.Taciau as neturiu viduriuko man turi buti taip arba ne,jokiu mekenimu gal,nezinau,galbut.Ir kaip kiti vandens zenklai esu kerstinga,galiu atiduoti sirdi,bet jei kas pridergs i sirdele,as nesunkiai patampu piranija ar net riklys,o tada laikykis.Visad turiu savo nuomone ir argumentus ir savo irodau visada ir visur,jei reikia save apginti tai isnaudosiu visus bjauriausius budus tai pasiekti:mela,veidmainiskuma,egoizma,sarkazma,vaidyba.Taip esu jautri,bet nemaziau stipri.Neveltui zuvys yra vadinamos pilkaisiais zodiako kardinolais.Puikiai sutariu su skorpais ir net nebijau su jais pasigyncyti ir pasibarti.Veziai irgi tinka ir patinka.Beje trecio dekano zuvys yra pacios stipriausios asmenybes

 105. whattime sako:

  geras horoskopas atitinka.

 106. Klopter sako:

  Nu aš žuvis,esu jautrus,tik niekam to neparodau.Su skorpionais sutariu blogai.O šiaip visa kita atitinka

 107. Aušra sako:

  Aš – žuvis. Man daug kas atitinka, bet ne viskas. O dėl to, kad žuvis su dvyniais nesutinka aš nesutinku. Aš jau 11 metų draugauju su dvyniu ir neatsimenu kada mes pykomės…

 108. As sako:

  kas tas valdomas namas?

 109. nikokikiki sako:

  nu jau taip sakant GRUBIAI raso apie tas zuvis atrodo kad jos noretu is kitu ispesti naudos NESUTINKU jos kaiptik nori padeti kitiems bet kaikur atitiko

 110. dudy sako:

  netiesa, žuvys nėra pasimetėlės, jos viską daro nuoširdžiai. toks vaizdas, kad čia norima jas apšmeižti .

 111. k sako:

  gal cia yra zuvu gimusiu vasario 29? :DDDDDDD

 112. Ruta sako:

  Tai kuris isdristu pabendraut su skorpione? 😀

 113. Kuocka sako:

  Trečiasis dekanas man visiškai tinka :)

 114. ieva sako:

  as esu gimus 29-a, bet nemanau, kad tai kuo nors mane isskirtu is kitu zmoniu. Nors esu isitikinusi, kad visos zuvys, nepriklausomai nuo bendru horoskopo gairiu, yra skirtingos, nes kiekviena savyje turi tiek dau ingridientu, kad, manau, ne vienas zenklas tiek neturi, todel ir to s zuvys(tarp kitko labai nemegstu pavadinimo “zuvytes”, na mes ne zuvytes, mes kartais ir piranijomis bunam, ir rykliais)nera vienalytes, kaip Avinai. Zodziu sudetinga tu zuvu konsistensija, ne kiekvienam suprast, ne kiekvienai pacia zuviai susiprast..:)))

 115. Emilija sako:

  as esu zuvis ir turiu sese ir ji yra oziaragis, bet visiskai su ja nesutariu.

 116. Girdvainis sako:

  Jautrus buvau. Gyvenimas užgrūdino, tad ne be esu. Rodyti silpnumą? Būna, bet retai, tada kai jau pagalbos ieškai. Nežinau su antra puse viskas gerai. Atsiremia ji į mane kaip į sieną.
  Sakyčiau, kad šitas aprašymas iš dalies man tinka. Jaučiu puikiai anapusinį pasaulį. Jaučiu žmonių energetiką. Tas ne melas. 20% tiesos yra ;]

 117. vesta sako:

  as – zuvys, aprasymas man atitinka 50% :) esu gana stipri zuvis ir kaip mano daraugai man sako “neraliai gera zuvis” :) noreciau paklausti, ar cia yra zuvu, kurios yra draugavusios su skorpionu, ir kaip isgyveno skyrybas su siuo zenklu?

 118. :) sako:

  :) as esu Zuvis , draugavau su skorpionu.. mes jau 2 metai esame atskirai.. as galvoju apie jy kasdien po issiskyrimo, jis taip pat, zinau ta, nes to jam nesakau, o jis jau 2 metai tik apie tai ir kalba.. dabar mes norime sugryzti vienas pas kita. zuvis ir skorpionas tai kaip magnetas..

 119. Egidijus sako:

  nu cia tai taip,as istiesu esu jautrus,bet niekada to neparodau,esu baltijos motaj cempionas,ir kaip sako jos vienos niekada neuzbaigia pradeto darbo,tai tiesa,be paskatos nebuciau to padares,kitiems atrodau,kad esu kietas,nors viduje esu jautrus ir jauciuosi toks bejegis ir silpnas,o apie priklausomybe irgi atitinka,as nemoku pasakytine,taip ir iejau i ta alkocholizma ir rukymo rata,tiesiog plaukiu pasroviui,plaukt pries srove reikia turet daug ryzto,atrodo ka pagalvos kiti,nu taip viskas atitinka 90%

 120. zuvyte sako:

  panasu,panasu i mane,esu labai ivairiapusiska,atrodo draugai,pazistami mane greit pamilsta,nes moku dziaugtis gyvenimu,ziuret optimistiskai,but ,atrodyt stipri,suprast kita,atjaust ir but draugiska.taciau giliai sirdyje jauciuos saves nesuprantanti,pasiduodanti nuotaikom,nors mazai parodanti aplinkiniams.turiu pripazint ,kad zuvys taip pat labai sugeria nauotaikas ir amocijas is aplinkos.pamenu save skirtibgose vietose su skirtigais zmonemis jauciuosi skirtingai.nors nepamirstu sypsenos veide,bet su agresyvesniais zmonemis,noris atsakyt vos ne tuo paciu,su maloniais malonumu,su linksmais linksmumu.pamenu draugavau su svarstyklemis is ties lyg buvo viskas ir gerai,taciau sis zenklas labai nusileidziantis,o tai pajutusi zuvis ima pavadele i rankas,prasideda kontroliavimas,vos nesiskaitymas,tada supranti,kad tas zmogus neidomus,nes per paprasta su tuo gerieciu,tuo romantiku,svelnuoliu.ir kaip bebutu zuvis traukia blogiukai.tai dazniausiai ikliunam skorpijonams,nes jie mus traukia ,kaip magnetas,arba jauciams,nes jie is tolo sviecia vyriskumu,dziaugsmu.gaila mums buna sunku su stipriais zodijakais.pati esu su jauciu,man labai sunku su jo greitu del smulkmenu uzsiplieskimu,nes esu is prigimties jautri,mano vidus uzverda,atsakau pyktumu atgal,arba tiesiog nusisuku,jei nera nuotaikos kovingos atkirst.beje jautis greit uzgesta ir elgias lyg nieko nebutu buve,o zuvu sirdy jau skauda. taip ir gaunas,kol taure prisipildo ir pasako zuvis visogero,nes geriau iseit,nei,kad tave paliktu.to labiausiai bijo zuvis.todel dazniausiai pati bega nuo problemu,nei su jom kovoja ir jas aiskinas.su zenklu veziu neteko buti,bet is bendravimo susidare ispudis,kad galetu but draugas,ne daugiau,tiesiog per daug ramus,o zuvim reik varikliuko,kaip gaila,kad del didelio jautrumo zuvim sunku su sunkiais zodijakais,deja tokie mus ir traukia.:=)))

 121. zuvyte sako:

  vesta sako:
  2011 12 26 17:26
  vesta sako:
  2011 12 26 17:26
  as – zuvys, aprasymas man atitinka 50% :) esu gana stipri zuvis ir kaip mano daraugai man sako “neraliai gera zuvis” :) noreciau paklausti, ar cia yra zuvu, kurios yra draugavusios su skorpionu, ir kaip isgyveno skyrybas su siuo zenklu?
  dar paauglysteje man teko draugaut labai maza laika su skorpionu,zinai jau praejo daug metu,o prisiminus,uzlieja tokie prisiminimai,ta magnetiska trauka,nereali,gaila tai buvo paauglystej,todel issiskyrem del kvailysciu.taciau neabejoju,butume nebloga ateity pora,jei nebutume issiskyre:=)))

 122. Justas sako:

  Is kur po velniu jie tiek daug zino apie mano zenkla ? :))) Keista kad daug kas atitinka..

 123. Krista sako:

  Yra puse tiesos, bet ir puse netiesos ;D

 124. Rimantė sako:

  nemanau, kad tiesa negaliu pasakyti kad esu rami ar labai rupestinga. kai mane saukia pvz: Meilute, ateik kai ka parodysiu! ir bunu uzsiemusi tai taip sunervina kad net noriu paimt puoduka ar ka nors ir mest i ta zmogu. o del rupescio tai kai man patiki ka nors priziuret kokiai 15 min. ir zmogus tas isvaro ir praso pazet tai kai grysta irkato pabegu ir einu kurnors. ir supykstu ir dar kalbu su svim taip kad visi klausia sukuo kalbi ir ka burbi…

 125. Akvilė sako:

  aš esu žuvis, norėčiau pasirinkti gydytojos kelią, kaip galvojat, ar man bus tinkama ši profesija? Bijau, kad nesusigadinčiau sau gyvenimo, nors labai noriu būti gydytoja.

 126. Martyna sako:

  Tiesos siame aprasyme tikrai daug, bet perskaicius avino horoskopo aprasyma irgi suradau daug panasumu, tai tikriausiai as maisyta:) Pasiaukojanti,svajokle,bet kartu ir greitai uzsiplieskianti karstakose.

 127. Sandra sako:

  as žuvyte, viskas atitinka. mama mano skorpijone, buna pasibaram, bet dažniausiai kalbamės apie gyvenimą. ji sako kad as labai tinku su savo partneriu šauliu, nors mes mazai kalbames, bet vienas kita suprantam be žodžiu. Mums žuvims reikia tokio partnerio kuris paroditu teisinga tekme ir kuriuoo galetume pasikliauti :)

 128. ugne sako:

  Esu zuvys bet esu salta neatitinka :(

 129. Asta sako:

  Nu geras…
  Stichija: Vanduo ziauriai megstu but vandenyje galiu visa diena mirkt ir neatsibos.
  Valdomas namas: Dvyliktas mano namo numeris 12.
  Priešais esantis ženklas: Mergelė givenu su mergele tai tikra tiesa.

 130. Žuvys sako:

  Na ne viskas atitinka, o žinot kodel? Nes aš esu asmenybe 😉 todėl tai ką bando pripiesti miniai, man niekada netiko, o Del brazilijos tiesa, žadu ten gyventi greitu laiku 😉

 131. domas sako:

  Cia tikra tiesa

 132. imola sako:

  jo jo, demonstratyvi kančia, jeigu neišpildai visokių žuvytės svajonių. O turi būti tobulas, klysti galima tik jai…

 133. egle sako:

  istikro viskas tiesa parasyta apie jautruma istikro esu begalo jautrus zmogus ir esu kurbinga labai

 134. ramunas sako:

  Manau kaip man tinka viskas.as esu zuvis

 135. kriuger sako:

  yra sitam aprasime tiesos tik reikia daug ka prisiminti kas buvo ir savo givenime surasi panasumu :)

 136. Dovile sako:

  Bendravau su vaikinu zuvimi. Dabar suprantu jo issisukunejimus, priklausomybes alkoholiui ir rukymui. Dabar noretusi su juo vel susitikt ir padet… Geras zmogus

 137. genovaite sako:

  kaip gerai aprasyta..tikekit horoskopais,kai kada gali padeti isvengti nelaimiu…esu zuvis,labai teisingai aprasyta,net nesugebu but kitokia. esu dekinga uz sia tiesa

 138. Liutauras L sako:

  Ne viskas sutapo bet 80% tiesa :)

 139. san sako:

  Mano mamyte yra zuvys ir ji yra labaj jautri ir labaj stipri,ji tikrai gyvena su sirdimi ne gu su protu;DD

 140. Greta sako:

  Esu žuvis, megstamiausios spalvos tai melyna, žalia, ir oranžine. ;D tikrai galiu pasakyti, kad žuvys yra labai jautrios, labai megsta fantazuoti, svajoti, kartais mokykloje per pamokas taip užsisvajoju, kad net drauge stebisi, o ypač per matematika… ;Dd

 141. Karolina sako:

  ohoooo…. viskas atitunka vos ne 95% . net partneris yra tarp avino ir jaucio 😮

 142. Vidmantas sako:

  skaitau ir stebius, tikra tiesa. Ypač apie pirma dekada, pasitikėjima ir užuojauta. Asmeniškai as negaliu stebėti žmogaus kuriam bloga nuotaika, negaliu palikt tokio žmoguas vieno :). apsigimusios guodėjos tos žuvys 😀

 143. Vilmantas sako:

  Tikrai viskas atitinka labiausiai tai tas, kad dažnai išgyveną liūdėsi !

 144. 4 sako:

  Man patinka jūsų visų savitaiga 😀
  Paskaityk apie barnumo efektą ir suprasit kad horoskopai tik bet koks faktų ir savybių bei įvykių mėtimas

 145. Lel. sako:

  Mano vaikinas yra zuvis ir paskaiciau dabar jo horoskopa ir taip priejau prie meiles ir ant galo parasyta geriausiai jie sugyvena nu meileja su Veziais SKORPIONAIS ir oziaragiais tai as skorpione :PPP

 146. vismantas sako:

  jo viskas atitinka

 147. Paslaptingoji sako:

  Aš esu avinas, bet turiu daug žuvies savybių…

 148. Vieracka sako:

  Nu cia gal vyrams zuvims taip.. As tai esu zuvis, mano buves buvo skorpionas tai mes ziaurei baremes.. O siaip viskas atitinka mane :)

 149. Karpis sako:

  Esu zuvys – labai daug kas atitinka. Visas tas jautrumas, emocinis, svajoniu pasaulis – tikrai valdo. Galima sakyti, pasaulis yra matomas per vandens (jausmu) filtra. Gyvenime maciau nepajudinamus zmoniu nesutarimus – nusauk, nebus draugais, nors dejo belekiek pastangu – o geri draugai sulimpa savaime. Psichologija ir astrologija kalba kazka panasaus. Tai is esmes ta pati tarpasmenine fizika. Tik va idomu, kaip jie panasius dalykus istarukia is skirtingu… matavimu: vieni is zmoniu, kiti is dangaus kunu stebejimo?

 150. jordana sako:

  Man visiskai tobulai sutampa, skaiciau ir lyg toks jausmas kad raso tik apie mane.man 25 metai ir as niekad nezinojau kas yra depresija, o dabar atsitiko kad jau4 diena guliu ir man nieko nereilia, uzplaukia ir verkiu

 151. Karolina sako:

  Iš tikro, tai manęs sunku suprasti, esu pusiau žuvis, pusiau avinas. Nes kiek beskaičiau, tik pusė atitinka abiejuose zodiako ženkluose, visgi gimus ant ribos. Tad tikrai beveik viskas atitinka 😀

 152. Skorpionas sako:

  Na ka, zuvytes tikrai nuostabiausios. Visada su merginom po siuo zenklu geriausiai sutardavau. 😉

 153. Aivaras sako:

  Nu tikra tiesa ,labai sunku būti savimi.

 154. zuviukas sako:

  o as galvojau,kad cia as vienas toks :) kad cia tik apie mane :) dziaugiuos,kad musu daug tokiu… linkejimai zuvytems,mes geriausi… 😀

 155. Monika sako:

  Visiška tiesa, ypatingai skiltis- suderinamumas… :)

Palikite komentarą

(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.