Vandenis

Zodiako ženklai Komentuoti

vandenis VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

“Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…”

Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Diena: šeštadienis
Devizas: “Aš žinau”
Spalva: šviesiai pilka, violetinė
Akmuo: granatas ir cirkonas
Valdomas namas: Vienuoliktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Tigras
Priešais esantis ženklasLiūtas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Vandenio simbolis – dvi bangos, tačiau tegul jos jūsų nesuklaidina: Vandenis yra oro ženklas. Kaip ir vanduo, jis nuolat juda, laiko tėkmės nešamas tolyn. Jam vadovauja ne jausmai, o protas, mažai domina gyvenimas “čia” ir “šiuo metu”. Nuolatos ieško pokyčių, didelių perversmų, tai tiesiog apsigimęs revoliucionierius. Tačiau Vandeniui reikalingas ne perversmas dėl perversmo: jame jis mato teisingesnės visuomenės, kurioje visi žmonės bus lygūs, perspektyvą. Vandeniui labai artimas Didžiosios prancūzų revoliucijos šūkis “Laisvė, lygybė, brolybė”. To laikotarpio smurtiniai ekscesai jam, kaip proto žmogui, yra, žinoma, svetimi. Vandeniui labiau priimtinas išradingumas ir technikos vystymasis, keičiantis gyvenimą. Laisvė, kurią jis nori iškovoti kitiems, reikalinga ir jam pačiam. Iš visų Zodiako ženklų Vandeniui reikalingiausia visiška nepriklausomybė. Visais įmanomais būdais jis kratosi bet kokių suvaržymų. Silpniau išsivysčiusios asmenybės pasitenkina savo laisvės troškimą demonstruodamos daugiau išoriškai: ekscentriškai besielgdamos ar išsiskirdamos neįprasta apranga.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu.

Meilės srityje Vandeniui iškyla panašios problemos. Jis draugiškas ir malonus, tačiau sunkiai sekasi išvystyti gilesnius jausmus, kaip, beje, ir kitiems oro ženklams. Be to, sukurti tvirtesnę sąjungą jam dažnai trukdo jo išankstinis nusistatymas. Tačiau jei antroji pusė sugebės atleisti jam visas lengvapėdiškas išdaigas, tai su tokiu partneriu niekuomet nenuobodžiaus.

Pirmasis dekanas (sausio 21 – 31 d.). Pagrindinis devizas – vyriškumas.
Kliūtys ir trukdymai, prieš kuriuos palūžta kiti, – šio periodo žmogui tik jėgų patikrinimas. Jis prisikasa iki reikalų esmės, apgina idėjas, jeigu joms gresia žlugimas. Patirtis išmokė jį panaudoti sugebėjimus savo gerovei siekti. Jis nebijo konkurencijos. Šeima – pasididžiavimo ir pasitenkinimo šaltinis. Jis moka suderinti malonumą su naudingumu, ir tai padaro jo gyvenimą visavertį, užtikrintą ir racionalų.

Antrasis dekanas (vasario 1 – 9 d.). Pagrindinis devizas – atvirumas.
Turi atvirą veidą, jo sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jo natūrai. Todėl nieko nebijodamas tiki savo sumanumu ir tiesumu. Visi žino, kad juo galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jo reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė jam nuostabi.

Trečiasis dekanas (vasario 10 – 19 d.). Pagrindinis devizas – įžvalgumas.
Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jis tikrai genialus. Nuo gimimo jam būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja jį. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Jam vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.

Charakteris

Vandenis astrologų vadinamas genijų ženklu. Jo atstovai tiesiog dievina teisingumą, pasižymi labai plačiais interesais, skvarbiu protu ir originaliomis idėjomis.

Privalumai: originalumas, proto platumas, draugiškumas.
Trūkumai: abejingumas, susvetimėjimas, nepaklusnumas.

Vaikystė

Mažyliai Vandeniai – dideli patrakėliai, nors išdaigas iškrečia vien tik iš nenugalimo noro užsiimti kažkuo nauju ir neįprastu. Mokykloje neretai jiems sekasi ne ypač gerai, užtai jie pasižymi eiliuotojų ir piešėjų talentu. Daugelis Vandenių mielai mokosi groti įvairiausiais instrumentais. Nuo ankstyvos vaikystės jie nuolat apsupti daugybės žmonių, nes traukia dėmesį savo nekaltomis eibėmis ir geba pakelti nuotaiką kiekvienam. Paaugliai Vandeniai išsiskiria mąstymo ir elgesio savarankiškumu. Tėvams tereikia tik mokėti nukreipti savo vaikų siekius teisinga linkme.

Vyras – Vandenis

Darbas. Vandenis – tai žmogus, kuris iš prigimties yra reformatorius, nuolat siekiantis savęs paties ir aplinkos atsinaujinimo. Svarbiausia jam – ne šlovė ar pinigai, o jo atliekamo darbo rezultatas. Tačiau šio ženklo atstovai neretai užsiima ir verslu, nes jų praktiškumas neleidžia jiems visiškai nekreipti dėmesio į materialinę gerovę. Vandenius retai kada tedomina nuo dabartinės situacijos nutolusi ateitis.

Svarbiausias jų trūkumas dirbant – nemokėjimas laiku priimti reikalingus sprendimus. Vandenį domina visa, kas nauja ir neįprasta, ypatingai technika, jam reikia kintančios veiklos. Šiam oro ženklui nepriimtina rutina, jam svetimas patikrintas mąstymo būdas. Televizija, kosmonautika, kompiuterinė technika – tai profesinės sritys, artimiausios Vandeniui. Taip pat tinkančios profesijos Vandeniams – tos, kurios susijusios su kieno nors kontroliavimu, mokslu, prekyba. Kadangi jie mėgsta bendrauti su žmonėmis, gali tapti gerais mokytojais, socialiniais darbuotojais, psichologais, fotografais. Tarp šio ženklo atstovų pasitaiko ir kūrybiškų asmenybių: rašytojų, poetų, dailininkų.

Draugystė. Vandenis šiaip jau yra tikras draugiškumo įsikūnijimas. Todėl šio ženklo atstovai visuomet ir turi daug draugų bei bičiulių. Būdami geros širdies, jie nuolat pasirengę dėl savo draugų net aukotis. Ir troškimas pagelbėti kitiems jų širdyse neužgęsta visą gyvenimą. Tačiau tokia Vandenio pagalba nėra visai nesavanaudiška. Jeigu žmogui, kuriam reikia jos, Vandenio ateities planuose nenumatytas joks vaidmuo, tai ir pagalbos jam iš Vandenio tikėtis neverta.

Meilė. Vandenius labiausiai domina ir traukia viskas, kas nauja, todėl jie nepasižymi ypač dideliu pastovumu artimuose meilės santykiuose. Šio ženklo atstovai netiki vieninteliu ir nepakeičiamu idealu, o tai išlaisvina juos nuo kamavimosi dėl išdavystės ir leidžia įsimylėti vis iš naujo. Neretai Vandeniai, net ir patys to nesuvokdami, gali įskaudinti mylimą moterį savo abejingumu ar šaltumą primenančiu santūrumu. Kūniškuose santykiuose jiems svarbiausia jausti visišką tarpusavio atsidavimą. Vandeniai nuolat ieško savo partnerėje pirmiausiai bendražygio, o bendravime vertina nepriklausomumą. Laiminga santuoka Vandeniams gali būti su Svarstyklėmis, Dvyniais ir Avino ženklų moterimis.

Moteris – Vandenis

Darbas. Moterys Vandeniai paprastai yra labai praktiškos, neretai išsiskiria analitiniais sugebėjimais bei atsidavimu tikslui. Todėl karjerai daugeliu atvejų jos ir skiria didžiausią dėmesį. Moterys Vandeniai yra patiklios, dažnai jaudinasi dėl kitų, bet jų artimiesiems to dėmesio lieka per mažai. Šio ženklo atstovės pakęsti negali rutinos, kad ir kuo beužsiimtų, jos stengiasi suteikti tam savotiško grakštumo ir viską atlikti tobulai. Tačiau pačios retai kada jaučiasi laimingos ir patenkintos, užsiimdamos profesine veikla. Moterys Vandeniai niekaip negali susitaikyti su daugelyje profesijų neišvengiama disciplina ir galbūt todėl labiausiai atsiskleidžia ir didžiausios sėkmės pasiekia būtent kūrybinėse profesijose.

Draugystė. Šio ženklo atstovėms be galo patinka linksmai leisti laiką ir pramogauti, o į savo nepabaigiamas šventes ir vakarėlius jos nuolat įtraukia ir visas drauges bei pažįstamus. Jaunos šio ženklo merginos dažnai mėgsta ypač ekstravagantiškus apdarus ir šukuosenas, tuo šokiruodamos ne tik vyresniąją kartą, bet neretai ir savo bendraamžes. Nepaisant šiaip jau būdingo išrankumo draugų atžvilgiu, Vandenio ženklo atstovėms pasitaiko užmegzti ir atsitiktinių pažinčių. Moterys Vandeniai tik retai kada įsiklauso net į artimiausių draugių patarimus.

Meilė. Moterys Vandeniai gana lengvai ir greitai išteka. Tačiau santuokoje jos labiausiai vertina galimybę sukurti ir palaikyti šeimoje būtent nepriklausomus santykius. Šio ženklo atstovės retai kada moka gerai gaminti, bet paprastai uždirba tiek, jog gali sau leisti valgyti restoranuose. Originalumas, ekstravagantiškumas, nepriklausomybė – štai pagrindiniai šio ženklo moters bruožai. Moterys Vandeniai individualistės ne tik darbe, bet ir meilėje.

Patarimai vyrams: Vandenio ženklo moterys yra geros gyvenimo draugės. Jos nemėgsta apkalbų, jomis galima pasikliauti. Vandenės moka suprasti ir atleisti, bet kartais ir joms prireikia pagalbos bei paramos. Būkite atidesni, jei šalia jūsų gyvena moteris Vandenė. Dėmesys jai suteiks namams žavumo, o jūsų santykiams tikrumo.

Sveikata

Vandeniams, kaip ir kitiems Oro stichijos atstovams, gresia nemažai ligų. Saturno poveikis gali lemti negalavimus kojose – nepaaiškinamus traukulius, įgimtas kojų pirštų deformacijas, dažnus išnirimus ar lūžius. Uranas, savo ruožtu, neigiamai veikia organizmo kraujodaros sistemą, skatina padidėjusį prakaitavimą, nulemia polinkį į plokščiapėdystę ir dažnus pėdos sąnario patempimus. Be to, Vandeniai neretai serga ir cukriniu diabetu.

Kadangi Vandenių kraujagyslių sistema nepasižymi stiprumu, šio ženklo atstovai sunkiai pakelia ir karštį, ir šaltį. Vasaromis Vandeniai vaikšto pasidengę prakaito lašeliais, o ilgiau pabuvę šaltyje, pradeda skųstis reumatinio pobūdžio skausmais nugaroje ir sąnariuose.

Vyresni Vandeniai neretai kenčia nuo mazginio venų išsiplėtimo. Vos peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį dėl prastos kraujagyslių būklės jiems gali pradėti vystytis trombozės. Kadangi gydyti šią ligą ypač sunku, būtinų priemonių reikia imtis, vos pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl blogos kraujotakos juos dažnai kamuoja aritmijos, kurios kartais gali tapti ir miokardo infarktu.

Gastritas ir skrandžio opa – taip pat Vandeniams pažįstamos ligos. Tačiau nuo jų, kaip ir nuo visų kitų ligų, galima apsisaugoti teisingai ir reguliariai maitinantis, dažnai būnant gryname ore ir užsiiminėjant gydomąja mankšta. Be to, Vandeniams būtinas visavertis miegas, kurio dažnai pritrūksta dėl bohemiško gyvenimo būdo.

Dar viena šio ženklo atstovų ypatybė yra ta, kad nors pagal charakterį jiems artimos apniukusios dienos, lietūs ir pūgos, tačiau tuomet pablogėja jų savijauta. Liaudies medicina pataria Vandeniams vėjuotais orais ieškoti pagalbos aromaterapijoje. Tam tikslui ypač tiks snapučių, apynių ar kedro eteriniai aliejai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – obuolių actas, imbieras, pipirai.
Vaisiai – citrinos, kriaušės, persikai, mandarinai, abrikosai, slyvos, vynuogės, figos, bananai.
Daržovės – ropiniai svogūnai, svogūnų laiškai, agurkai, ridikai, moliūgai, bulvės, morkos, petražolės, aguročiai, baltagūžiai kopūstai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai, visos valgomųjų “baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kviečių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių ir elnių taukai.
Aliejus – sezamo ir saulėgrąžų.
Mėsa – aviena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karšis, baltasis omulas, sterkas, karpis.
Pieno produktai – varškė, grietinėlė, kefyras, grietinė, pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, saldainiai, krakmolas.

Poilsis ir kelionės

Susierzinęs Vandenis būna griežtas ir nesugyvenamas. Tokios būsenos žmogui neverta rodytis viešai, gali padėti nebent susitikimas su bendraminčiais. Niekas taip nenuramina Vandenio, kaip naujos idėjos, netikėti sprendimai, kompiuteriniai žaidimai, fantastinė knyga, filmai, sporto varžybos.

Vandenis tegul pasimėgauja judesių mankšta. Tai malonus žaidimas Vandeniui, nepakenčiančiam griežtos rutinos. Išmokus keisti senų judesių stereotipus, galima atsisakyti ir senų įpročių. Atsisėsti ant kėdės ir stebėti, kada geriausiai jaučiamas svoris. Pasitraukti ant kėdės krašto, nesiremti į atlošą. Kojomis remtis, kai sėdi, nereikia. Perkeliant svorį truputį į priekį ar atgal, pilvas įsitempia. Pratimą reikia kartoti kelis kartus.

Po šiuo zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Būdamas šalia Vandenio, kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Šie žmonės pasižymi ir psichologiniais sugebėjimais, o bendrakeleivius gali nustebinti tiesiog pranašingu ateities žinojimu. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės. Čia turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir jokių nesusipratimų. Geram Vandenių poilsiui reikalinga ir gera kompanija.

Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir puikia nervų sistema. Jei tai – Jūsų ženklas, nuvykę į saulėtą pakrantę, nepersikaitinkite, siekdami kuo stipresnių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate savo sveikata.

Keliaudami Vandeniai geriausiai jaučiasi kalnuose, tarp jų yra nemažai aistringų alpinistų. Vertėtų aplankyti Rusiją, Estiją ir kitas Pabaltijo valstybes.

Suderinamumas

Vandenis ir Avinas
Vandenis ir Jautis
Vandenis ir Dvyniai
Vandenis ir Vėžys
Vandenis ir Liūtas
Vandenis ir Mergelė
Vandenis ir Svarstyklės
Vandenis ir Skorpionas
Vandenis ir Šaulys
Vandenis ir Ožiaragis
Vandenis ir Vandenis
Vandenis ir Žuvys

141 komentarai (-ų) temoje “Vandenis”

 1. Dangiras sako:

  na jo labai daug tiesos yra….

 2. virga sako:

  apie dvynius ir vandenius visiska tiesa.Tik vandenius erzina dvynio pavirsutiniskumas.

 3. inga sako:

  tikra tiesa visa parasyta, bet vandeny erzinadvynio dviveidiskumas ir nepastovumas norsjie vienas kitam tinka ,bei pavirsutiniskumas

 4. monika sako:

  Apie skorpionus nevisai tiesa… Jei skorpionas pritaria vandenio idejoms ir nevarzo jo, jie gali sutarti ir visai neblogai.. O su jauciu tai tikrai labai sunku sutarti… Net jei jis nieko blogo nedarys, vandeniui vistiek jis nepatiks.

 5. PukuTisS* ;} sako:

  Tai kaip tik SkOrpiOnai labiau pykstasi su Vandeniais, su Jaučiais taip pat, bet ne taip kaip su SkOrpiOnais, jiems tai tragedija bendraut xD

 6. Vytenis sako:

  Tiesa raso:)smagu skaityti sawo gywenima.

 7. Danuta sako:

  Nu gi akurat- apie mane…Net širdelė sudrebėjo…dar daugiau apie „sužinojau“…Chi…chi…chi..

 8. Dovile sako:

  na tai kad vandeniai nesutaria su liutais ar jaucias nemanu kad yra tiesa, nes pati esu vandene. Gyvenu su zmogum 15 metu tai yra Liutu, ir esu begalo laiminga, gerai sutariam nesibaram, nors aisku papuola visko kaip ir visose porose. Apie jauciu draugyste taip pat negaleciau pasakyti kad yra nesutarimai, vaikysteje augau su zmogum kurio horoskopas jautis ir iki siol bendraujam labai gerai 😉

 9. Vandeniuke;P!!~ sako:

  Ce tai tiesaa… ;DD
  Nesitikejau kad bus taip panasu, kokia esu.;D
  Tiesa pasakius, su Liutu Vandeniai visai neblogai sutaria, nu bent as jau sutariu labai gerai. Liute yra mano beste. Nu ka dar ce pasakius.. Su jauciu sutariu, bet biski erzina kartais.. O su skorpionais nelabai randam bendra kalba;D
  Smagu kad rasome komentarus, nes pati pasiskaitau ka apie tai manote;D

 10. vandene sako:

  o tai kaip su vezio tinkamumu i partnerius, tai jis reikskia nei tinka, nei netinka???

 11. Edvinas sako:

  Na, tiesos tikrai yra. Bet cia labai jau daug yra dviprasmiskumo, neabstraktumo – kazka kiekvienas gali sau prisitaikyti : )

 12. Eglė sako:

  viskas tikrai apie mane

 13. Alyvuogė sako:

  Nežinau, kaip čia dėl to ekscentriškumo – kažur pradingo jis pas mane 😉 Labiausiai tai man patiko “Net ir geriausi draugai nežino, ko gali iš jų tikėtis.” O dėl kitų ženklų suderinamumo tai vyriškos giminės atstovų Skorpionų ir Jaučių negaliu pakęst, taip pat labai prastai sutariu su “raguotais” Avinu ir Ožiaragiu, o Liūtė yra gera draugė :)) tiesa kartais nervina ji mane su savo principais ir užsispyrimu dideliu, bet tikiu, kad ir aš ją nervinu 😀

 14. ~MoniKa~ sako:

  Nu seip viskas yra tiesa.. nju bet sju liutukai gal tik daugumai sekasi bendraut prasciau, bet man tai normalei ir pasipykstu ir vel susitaikau. ;Dp O seip tai viskas tiesa

 15. rutuliukas sako:

  labai daug tiesos yra

 16. Valentinas/Vandenis ;D sako:

  Nu negaliu patiketi,gal tik vienas MAX 2 dalykai netiesa, o viskas kitas tiesa! nuostabu :O

 17. Karolina sako:

  jo Tiesa apie vandenius.. ;]

 18. Marius sako:

  tikra tiesa ir apie jauty jis tikrai erzina vandeny nervina jaucio neveiklumas.mano brolis jautis

 19. Oksana sako:

  Noreciau papriestarauti,kad vandeniai su jauciais nesutaria….Mano vyras Jautis ir va,gyvenam graziai ir laimingai.:)

 20. šarūnė sako:

  Na, aš pati esu vandenis tai čia nemažai tiesos apie mane :)

 21. agnieska sako:

  kas parasyta apie mane yra tai yra tiesa,bet kad su skarpijonu ir jauciu netinkami taip nera puikiai ir su vienu ir su kitu sueinu ir nesipykstam.tik vienas dalykas nervina kad jie abu uzsispyre kaip ozei :d

 22. Tigriukė + Vandeniukė sako:

  Tiksliau pasakius netiesa, kad Vandeniams labiau patinka būti būryje draugų. Man šitas neatitinka. O šiaip tai sutariu aš su isais vienodai, kažkaip nėra kuriuos labiau išskirčiau. Neutrali esi ir viskas. Tačiau vienas dalykas yra. Mano draugė yra Liūtas. Mane ji nervina su savo begaliniu noru lyderiauti net ten, kur nereikia. ;|||

 23. auginukas sako:

  nu cia daug tiesos seip jaigu mano mama yra liute o tetis jautis tai man tikrai neiseina su jais susitarti mes pykstames kiekviena grazia diena!!!bet man zeurei patinka buti vienai ir nesamone kad mano spalva megiamiausia veioletine ir sviesiai pilka mano spalva megemiausia yra juoda!!!seip yra daug tiesos mazai netiesos;D

 24. Ugnė sako:

  Vandenis ir skorpionas nesuderinami!!! Nei poroje, nei draugystėje!

 25. Briliant sako:

  tiesa tai stiesa, bet galiu pasakyt, esu vandenis tipiškas ir nepakeičiamas, nekenčiu abiejų lyčių Dvynių, vyrų vandenių -pasipūtėliai ir “vatos vyniojimo” meno asai, vyrų ožiaragių – nieko neišmanantys apie tai kad yra pasaulis ir be jų,ir tai kas yra pas juos nėra pats geriausiais ;DDD,jaučiai nerealiai erzina…rrrr…,o moterys avinės yra nestabilios psichikos…ir mot. vėžės yra savanaudės, padlaižės ir šiaip nemalonios esybės…visi kiti labai viskas liuks su liūtais taip pat, o skorpionas mano vyras- aistringa jausminga jauku šilta nuostabi meilė jungia mus , o nesusikalbam tik dėl to, kad “vyrai iš Marso, moterys iš Veneros” ;))) sėkmės visiems ;*

 26. vandene sako:

  pati esu vandene, tai ar sutarciau su skorpionu? 😛
  kokiu bedu butu? 😀
  vat su avinais vyrais tai puikiai tiesiog sekasi, o su avinem ;D nelabai :/

 27. PashaM sako:

  hmz mama skorpijonas tetis jautis su jauciu viskas ok tikrai vienas is megstamiausiu mano zenklu bet skorpijonas man baisu vien buvimas salia negaliu su mama nesusipykes praleisti nei 5min galvojau gal cia tik mano mamos charakteris toks kol nepradejau draugauti su skorpijone nesamone kazkokia negaliu pakest as sito zenklo ir skorpijonu aiskinimo koks tu durnas o as tai protingas…

 28. Anonimas sako:

  Nu ka as galiu pasakyti? (parashyti)pati esu dvynis, o Vandenis tai mano vaikinas. raso,kad niekas ju neprivers kazka daryti arba sakyti ko jie nenori ir jei jie pasijus medziojami tuomet spruks. nu dar to ,kad spruktu nebuvo 😀 ir visada daro ir sako,kad as liepsiu. o siaip taip sutinku daug tiesios. Bet kiekviena zmogu galima pakeisti, pasaulyje daug Vandeniu, Mergeliu ir t.t. tai ka visi vienodi? 😀 nejuokinkit. Visi esame tokie koks yra musu gyvenimo budas ir kokie mes patys norime buti, gal taip planetos mums suteikia kazka panasaus ir mes tuo naudojames. Spreskit patys ;}

 29. Alcia sako:

  Viskas apie mane man tinka violetine!;}}}

 30. Santa sako:

  Pati esu liūtas, tai va. Paskaičiau tekstą ir jūsų komentarus. Dauguma rašė, kad sutaria vandeniai su liūtais, ir aš ta galiu patvirtint: mano geriausia draugė vandenis ir mes puikiai sutariam, beceik niekad nesipykstam, be to ir taip turiu draugų vandenių, sutariam gerai, nieko. Bet čia, kad netinkamas partneris tai tikrai manau, kad tiesa, nes liūtas valdingas ir jei liūtas su vandeniu poroje gyventų, jie pyktųsi, nes vandenis nepakenčia kai jį spaudžia ir papraščiausiai pabėgtų ar pan.

 31. ksyse sako:

  Visiems is tiesu visko nepritaikysi.Kas tinka vieniems ,visiskai netinka kitiems.Kiekvienas esame asmenybes,aukletos tam tikroje aplinkoje ir jeigu jau mes vandeniai,tai dar nereiskia,kad visi esame vienodi.Tai pasakytina ir apie kitus zenklus.O del partnerio zenklo atitikimo,vel visiems nera bendros taisykles.Tai aiskeja pasiskaicius komentarus.As sekmingai pragyvenau su Mergeles zenklo partneriu 20 meteliu,kuris cia is vis nepaminetas.Dvyniai,avinas,liutas pasitaike mano kelyje,man netiko.Privengiu sio zenklo astovu.Taciau vel pabreziu,kad dar priklauso ir kokiais metais,kokia diena esame gime.Isties sio zenklo savininkai megsta laive,linke i reformatoriaus vaidmeni.Yra kurybingi,nestandartiskai mastantys,jautrus ir nervingi,atsiduodantys apmastymams.Cia as apie save.Nemazai perskaiciu,ka galeciau prisitaikyti ir sau.Dekoju uz demesi.

 32. virgute sako:

  Virgute,
  horoskopas apie vandenius tikrai tiesą pasako, aš esu tikra vandenė ir apie šį ženklą kas parašyta viskas atitinka.

 33. greta sako:

  na gryna tiesa parašyta, skaitau visiškai apie save. iš tikro tai mano mama jautis, o aš vandenis, tai vat kodėl mes tiek daug pykstamės…

 34. Rolandas sako:

  Labai ydomu paskaityti buvo apie save :) Tikrai galiu sutikti visiska tiesa. Dar pastebejimas mano vienas nei vienas vandenis nemegsta arbatos, o kaip jums? mano draugai vandeniai niekas negeria arbatos 😉
  Beje kazkas klause kaip tinkamumas su veziu, kazkada turejau drauge veze, tai tikrai puikus derinys, bent mum taip buvo, bet likimas leme nebebuti kartu…

 35. Tomasas sako:

  gryna tiesa 😀 net keista buvo skaityti, kad viskas apie mane

 36. simona sako:

  na nesamone sako kad vandenis nesutaria su skorpionu…mano drauge geriausi yra skorpionas mes netgi lb gerai sutariam,gal sutapimas bet nesipykstam ir stengemes nekreipti i tai demesio kad negalim sutarti….

 37. Monikute sako:

  O kaip su vandeniais, tai ka netinka vandeniai su vandeniais? nesamone kazkokia……

 38. deimante sako:

  as avyte gyvenu su vandeniumi. man patinka butent jo ramumas, tolerancija, kompromisu ieskojimas, jo isiklausymas i kito nuomone ir mokejimas tinkamai, logiskai, originaliai paargumentuoti. tikrai, bent jau maniskis originaliomis mintimis, idejomis tikrai pasizymi. bet kencia nuo to, kad pasaulis ne toks, koki noretu jis ji matyti. daznai nukencia nuo piktu keslu turinciu zmoniu, mat jis yra isitykines, kad jei jo ketinimai geri, tai ir kitu jie tokie turi buti. siek tiek letokas, bet tai kogero ne del zodiako zenklo :) myliu savo vandeninuka:)SAUNUS ZMOGUS!!!

 39. marius sako:

  Esu 100% vandenis. tiksliai aprasytos visos savybes. Bet kaip ir kiekvienam individui, atskiros savybes dazniausiai yra daugiau ar maziau isreikstos .
  Beje, malonu yra zinoti, kad po vandeniu zenklu yra daugiausiai gimusiu geniju.

 40. Aista ;] sako:

  Beveik visa tiesa, buvo labai idomu paskaityti apie save ;D

 41. ViktOrija sako:

  Jau nekarta esu isitikinusi, kad labai daug kas atitinka..

 42. Dymka sako:

  Cia parasyta kad jautis visiskai netinka,bet mes jau partneriai,ta prasme seima jau 16 metu ir butu labai graudu ir nesmagu netekti vienas kito. O seip daug tiesos horoskope.

 43. Fėja sako:

  Na, sutinku su beveik viskuo, bet yra vienas bet.. Tai jog, vandeniams netinka skorpionai :)). Tuiu vaikina, jis skorpionas, abu mylim vienas kita, visi sako, jog esam laaabai grazi pora:)

 44. Ginatre sako:

  Tiesa pasakius cia nurodyti tinkamiausi partneriai yra patys tie kuriu labiausiai negaliu pakesti. erzina svarstykliu savimeiliskumas ir apsimestinumas o dvyniu tai ka jau ir bekalbeti apie veidmainiskuma…vandeniai atviri ir nepavirsutiniski. sekmes visiems tokiams kaip as 😉

 45. vandenė sako:

  tikra tiesa apie vandenius :)man buvo idomu ir kartu keista skaityti apie savo gyvenima horoskope….:D

 46. paulina gzimailaite sako:

  labai gera nes horoskopai vsa tiesa pasake

 47. Nezinomas sako:

  Mano mergina liute su ja daug laiko bendraujam ir vienas kitam puikiai tinkam :) o siaip visa kita tiesa 😉

 48. Cornuk* sako:

  Mano mazasis broliukas yra vandenis :) Tiesa sakant visas sias savybes jis puikiausiai atitinka, niekada neklauso tevu jo neimanoma perkalbeti, taip kaip cia buvo parasyta 😀 na gryna tiesa 😉

 49. Odetuke sako:

  visa tiesa apie mane. (vandenį) patinka man apie tokius dalykus paskaitinėt. Kaip tik prieš kelias dienas susipažinau su žmogum kuris dvynys. Tikiuos su juo sutarsiuu. Nu bent čia skaičiau jog turėčiau sutart. ;}

 50. Gintariux/Vandenis sako:

  Gyvenu su jautuku(moterimi)ankstciau,kaip skaitydavau komentarus,kad vandeniai nesutaria su jauciais galvodavau,kad niekus paisto tie horoskopai,o dabar kuo toliau,tuo labiau isitikinu,kad tai tiesa!ziauriai del to skaudu:(labai ja myliu,bet jauciu,kad viskas eina tik blogyn!labai buciau dekingas jei kas nors ka nors patartumet,kaip isvengti issikyrimo!Ko labiausia pasaulyje nenoreciau:(

 51. Agne sako:

  Labai daug tiesos. labai :)

 52. Eglė sako:

  Na, aš pati esu vandenis, todel manau,kad ce nemazai tiesos apie mane 😀 … O kaip če su spalvom? Mano mėgstamiausios spalvos yra Juoda ir Žalia, taj nežinau…

 53. Niko sako:

  O, čia tokią tiesą rašo tik del tinkamumo man nelabai, šaunuoliai tie vandeniai;D, idealiausia pora vandenis-vandenis, patikėkit!!!;D skorpionai ir dvyniai tikrai tinka į porą, iš patirties viską patyriau… mergelės ir jaučiai tiesiog išvarys iš proto,ir patirsite auksciausio lygio nesekme… kad ir kaip gražu būtu viskas žlugs po metu po 10 ar 20, bet viskam yra isimciu, jei vandenis mes savo interesus i sali jis su bet kuo sugyventu. juk jei pasisvestu del ko nors tai ligi issekimo 😀 liutai i draugus pats tas, tik gali susipykti del nesutarimo ir savo tiesos ir zinojimo irodymo, labiausiai vandenius domina, nekasdieniskumas, tikrai, idomios asmenybes, tiek vyrai tiek moterys.

 54. Guoda sako:

  LABAI gerai su jaučiais sutariu…Žodžiu teisybės yra jog visą laiką truputį vieniša..;pp Vandenių planeta Uranas…

 55. Anonimas sako:

  Aš esu vandenis. Tai kas čia parašyta, manau ~90% apbibūdina mane. :)

 56. Juliana sako:

  100% tiesa,mano draugas gimes po siuo zenklu,sunkaus charakterio pasitaike manasis

 57. Niko sako:

  na seip raso ir kiur kad su jauciais gerai sutaria 😀

 58. Niko sako:

  p.s. jauciams daug demesio reikia, vandeniai megsta nusisalinti nuo visko pabuti tik su savimi, sito ne visada supranta jautukai, 😀 geriausias vaistas – staigmenos, keliones, atitrukti karts nuo karto nuo realybes, 😀

 59. Beatukas;}**** sako:

  Apie Vandenius gryna tiesa parasyta ;DDD nes pati esu vandenis;] ir kiek pastebejau visur kur skaitau raso kad jie protingi ir valdingi ;D o as butent tokia ;DD
  o taip ;DD

 60. LiNA sako:

  Sesuo mano Liute-katastrofa nebutume seses isvis viena i kita nezetume tas jos as tokia gudri ir lydere kazkoks apsurdas nesuvokiama ji man;///

 61. LiNA sako:

  Na,o del Jauciu tai turejau drauge tai nzn sutardavom gan gerai…:P

 62. Kęstas sako:

  Na yra nemazai tiesos, bet galiu papriestarauti kad vandeniai ir su skorpionais gerai sutaria, na gal ne visi bet turiu mergyte skorpione ir esu be galo laimingas;}

 63. Dezas sako:

  Esu vandenis ir ko jau ko niekada nesusisneku su liutais. pwz sesuo liute ir buna kad menesiais nesikalbam draugas taip pat liutas, bet ne tas tipinis, bet su juo wistiek neina man kazkaip rast bendros kalbos. PATARIMAS WANDENIAMS NIEKADA NENUSILEISTI LIUTUI NES SUTRYPS MIRTINAI…..

 64. Evgenijus sako:

  Tikra tiesa apie mus:), kartais uzsidirbu iki velumos ir su entuziazmu priimu naujus issukius.

 65. Sigita. ;D sako:

  Rašo tiesą, bet daug kas priklauso ir nuo žmogaus. Aš labai gerai sutariu su Skorpionais. Nerandu problemų su jis bendraujant. Manau Viskas kas čia parašyta tiesa, tik skiriasi mūsų asmenybės.

 66. jolita sako:

  mano vyras dvynys,siaubas kazkoks,o ne grazi pora,visai neatitinka,bet..turiu pazistama taip pat dvyni kuris visai kitos,puikiai sutariam,taip,kad…

 67. Kamilė sako:

  Visa tiesa,… Dvyniai tikrai ne draugai,.. Esu jau įsitikinus,.. 😉

 68. Ieva sako:

  vien tiesa :)

 69. Gerda sako:

  Dėl vandenių ir skorpionų nesutinku, su vaikinu puikiai sutariame :)

 70. kristina sako:

  kas gali pasakit kaip vandenis sutare su sauliu kaip santakoj

 71. vandenis sako:

  vandeniai virai ira labai uzsispiria ir siakia savo tikslo ja visada bando kanors sukurti arba išarditi

 72. Oksana sako:

  del vandenoi ir liuto netesa,mano suzadetinis vandenis,o as liutas,ir mes netik nesipikstam mes del vienas kito pamise,ir vaikuti grait turesim,i r vestuves atsoksim.jokiu pikciu tik meile

 73. Monika sako:

  As eus Vandene cia rasoma kad blogai sutariu su liutais bet as gerai sutariu su jais. :)

 74. to Gintariux/Vandenis sako:

  turi prisimint kad tavo gyvenimas yra ne horoskopas, taj tavo gyvenimas, kuo daugiau galvosi apie sita straipsny,tuo labiau grausiesi.neleisk sitam straipsniui sugriaut to seno,gero rysio su tavo moterimi,atsimink kad ir tiki situo viskuo, nesiciesink saves o pagalvok geriau apie savo jautukes jausmus.kalbu is patirties

 75. Ugnė sako:

  nepritariu kad vandeniai nesutaria su liutais atvirkščiai jie puuikiai sutaria ;//

 76. mara sako:

  kai nori viskas suderinama, mano tėvai jaučiai, o broliai skorpionas ir liūtas, o aš vandenis… ir sutariam neblogai. O geriausiai su Liūtu ;). tereikia tik pasistengti. Nors su skorpiu gana sudėtinga 😀

 77. mantux sako:

  na nzn kaip jus taciau nors idomu paskaityti ka raso apie zodiaklo zenklus taciau as netikiu kad galim nesutarti kazkas taigi esam visi skirtingi kaip cia galima taip nustatyti kam cia kas tinka kam ne cia priklauso nuo charakterio tik nuo jo pan turimm visi tik mazai kas tai supranta kas istikruju svarbiausia poroje bet as tikiu kad suprasit kai tai patys patirsit sekmes juk visiem…:-)

 78. kornelija sako:

  daug tiesos…bet ….mano vyras jautis,o as vandenis mes jau beveik 10 metu kartu ir nesibaram,sredziam visus nesusitarimus graziai….manau su kiekvienu zmogum galima rasti bendra kalba-tik reikia labai to noret abiem.beje ir mano sesuo liutas-taipogi neturim problemu bendravime…..tai va

 79. vandene sako:

  nieko neigiamo o apie teigimus dalykus– AISKU, KAD KIEKVIENAS KAZKA SAU PRISITAIKYS!!PABANDYKIT GAL PARASYt KAZKA NEIGIAMO:) tada tikrai atsiras daug kurie nebematys saves sitame zenkle—elementari logika—elementari psichologija…

 80. Osvaldukas sako:

  oj tikrai tikra tiesa man patiko ka perskaiciau apie save:)

 81. vandene sako:

  galiu pasakyt is patirties su skorpionais sutariu puikiai su dvyniais esame labai panasus o svarstykliu isvis nepakenciu

 82. Vandeniuke Evelina sako:

  Esu vandenis 02.13,bet zinot ka? Kazkoks netipiskas,nes skaiciau viena,antra karta ir labai daug kartu priestaravau tam ka perskaiciau…net galvojau,kad galbut esu nevandenis 😀
  *nesuka sau galvos dėl žemiškų rūpesčių (dar ir kaip suku)
  *neramūs (rami gal net per rami)
  *nepastovūs (labai pastovi)ir t.t
  Bet vat sita mintis “Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori” tai jau tikrai,kad niekada niekas nepriverte,neprivercia ir neprivers! :)

 83. Tomas sako:

  perskaiciau viska ydomumo delei buvo smagu skaityt tiesa, esu vandenis ir tuo didziuojuos mes orginalus , pvz as megstu labai laisve ,demesy… Daug supanciu zmoniu nervina savo banalumu ir minciu uzkodavimu neatvirumu , dievinu atviruma, siaip geriausiai tinka vandenis-vandeniui ce faktas bet daug kas sako kad palaidas gyvenimas gali but ateity 😀 siaip abu tewai mano skorpionai sutariu gerai nors vyriskos lyties atstovas daznai kelia bures stabdo kele manajam tas varzo mane ir siutina moteriska lytis normaliai sukalbama jai nesigilini i jos mano gyvenimus tada lyg du laivai praplaukiam vienas salia kito, mano sese jautis didziausias kosmaras riejames nezmoniskai nesutinku kas antru jos zodziu nors tas zodis bereiksmis pvz.: ai, oj , ar dar koks paprastas zodelis , jie tiesiog veda is kantrybes norisi sudraskyt i gabalus net tada kai jie nekalba o tik vaiksto 😀 Smagus vandeniu zenklas…

 84. Mindaugas sako:

  labai viskas atitinka… as pats vandenis.. beveik 90 procentu tiesa.. jautis mums nepakeliui.:)

 85. Gintas sako:

  esu pats gimes po vandenio zenklu beveik viskas parasyta teisybe tik tame, kad palei mano charakteri sutariu geriausiai su skorpionais 😀

 86. Audrute sako:

  Vandeniai nuostabiai nuostabus :)
  mes-laisves zmones. Dziaugiuosi ir didziuojuosi, kad mano mastymas nestandartinis. man komplimentas buna, kai pasako, jog as keista :)
  kaip oro zenklui, tiesiog privaloma buti auksciau nuo zemes atitrukus :)
  Esu vandenis ir tuo didziuojuosi :)

 87. moteris sako:

  beveik atitinka, ypac paskutine pastraipa, be galo megstu laisve, jei pajuntu kad kazkas bando susekti ka veikiu, ar ka planuoju – is kart ima pyktis, gali sunervinti, kas irgi budinga vandeniams. Gyevenu su Saulio zenklo zmogum ir labai gerai sutariam jau daug metu :) man tikrai budingas spontaniskumas, svajojimas paie ateiti, i darba ziuriu rimtai. Super :)

 88. vandenile, vanile sako:

  neturiu daug draugu, turiu puikia seima, megstu vienatve, nemegstu minios, gerai pasijuntu toje vietoje kur nera daug zmoniu, tai nereiskia kad megstu buti visiskai viena, reikia man ir draugijos. vaikysteje buvau vienokia , kai gime brolis persiverciau, nes savyje pajaunejau mastysena, jaustis kiek irzlesne del to kad tevu demesi reikejo dalytis pusiau. bet dabar jam ateina paauglyste o man jaunyste.buna problemeliu, toks amzius, be to jis oziaragis, gal tai lemia musu nesutarimus.

 89. Rosita sako:

  viskas grinai lyg apie mane asmeniskai raytu. galiu pasakyti tiek net su 3 veziais draugavau pradzia visada nuostabi, bet ilgai tai nesitesia. visiski atbuliniai, nuotaikos labai svyruoja vienu metu vos i subine nelenda, o po akimirkos jau varo ir tik ziuri kaip tau iznybt. apie jaucius. (toki taip pat turejau :D)materialistas ziaurus. netiesa kad nevaziuotu i uzsieni nes juos traukia visur kur galima gerai uzdirbt tik tiek kad visad grys namo ir tikrai megsta gamta ar kur arciau gamtos. ir sustingelis kazkoks. bandyk ikalbint – niekaip neikalbinsi uzsispiria ir nieko jau nepadarysi. avinai. moterys tikrai nestabilios psichikos arba keistos labai. vyrai – mano geras draugas buvo avinas. tai labai gerai bendraujasi kol nepradeda uzknisti perdidelis demesys. arba kai nori ramybes, atsipust, apie nieka negalvot…tu pasakai kad nori ramybes ir nieko rimto nemastyti kai sakant pailsinti smegenis ir tau po keliu akimirku pareina sms (nuo to paties asmens kuriam tai sakei (neveltui AVINAS)) ”davai apie ka nors padiskutuojam” krc jausmelis kaip su plyta per gava! Dviniai – veidmainiai ir melagiai. Liutai – seip pradzioj visad idialiai sutariu, bet viskas greit keiciasi..perdaug valdzios geidzia (nors nepasakyciau kad veziai nuo liutu atsiliktu..). mergeles – perdideli pedantai, bet sutariu :)patinka man tvarkingi vaikinai 😉 zuvis – slidus tokie. sauliai – linkmi zmones, faini tokie :)
  tai tiek trumpai kiek pati asmeniskai isitikinau, nezinau musu nuomones sutaps ar ne bet koks skirtumas :)

 90. Vandenė sako:

  Idomu paskaityt apie save :) . Taip, su svartyklėm sutariu puikiai. Tačiau dvyniai… Jie mane erzina, negaliu aš iglai su jais būt, nervuoja ir knisa 😀 Nei su vyrais dvyniais nei su moterimis, nors turiu kelias drauges dvynes, bet pabuvus kartu ilgiau nei para nežinau, bėgam viena nuo kitos, arba nenorim viena kitos matyt 😀 na o su skarpionais… Nežinau, tačiau sutariam gana neblogai :) Tačiau kai abudu pasišiaušiam, tai ramybės namuose nelauk 😀

 91. sam sako:

  sedejau be zado tiesiog. beveik viskas atitiko isskyrus, kad bailus, nes as tokia neesu… bet siaip tai….

 92. Deimante sako:

  Cia gryna tiesa… bet su liutais – abejoju. su Liutais ir kitais zodijako zenklais as gerai sutariu.Bet seip tai viskas ciki piki ir tiesa.. :)

 93. rimi sako:

  hm, abu tevai jauciai, mociute skorpionas o sesuo vandenis, tad galiu pasakyt stai ka. su sese nors ir tas pats zenklas esam, mudvi esam visiskai skirtingos savo chararkteriu ir pna. su tevais sutariu manau kaip ir daugelis su savaisiais, nors kartais ir atrodo keistas ju poziuris i pasauli, su skorpionu-mociute,bendravimas super. geriausia mano drauge yra liute, bet va su vaikinais liutais nors ir jie kazkaip vis pasitaiko, gerai buna, bet galioausiai nieko gero nesigauna.bendrauju su skorpionu vaikinu, patinka, atrodo labai lengvas, paprastas ir tinkantis atitinkantis ir patinkantis bendravimas.

 94. Darius sako:

  Apie partnerius klysta,kas geriau gali parinkti tau zmona?,tik pats.O kad vandeniai pasizymi isskirtiniu mastymu,tai tikrai tiesa.

 95. vandenis 42 sako:

  reikia buti kantriam pirmus 15 metu o po to viskas pamazu stoja i savo vietas … Gal taip ??? :)

 96. Simona. sako:

  Na mano draugė yra vandenis, o aš liūtas mes labai gerai sutariam ir liūtas su vandeniu tikrai gali labai gerai sutarti. :]

 97. Deividas sako:

  Ka as supratau perskaites siuos visus visus komentarus, kad viskas viskas priklauso tik nuo pacio zmogaus, kaip jis save ugdo. Zmoniu santykiai priklauso ne nuo horoskopo, o nuo charakterio savybiu, nuo aplinkos, kurioje gyveni. Pazystu tris vandenius puikiai, tai visi jie skirtingi. Mano horoskopas jautis (tik neuzpulkit ;D ) tai vat, o antroji mano puse, mano meile yra vandenis. Mes puikiai sutariam ir nesipykstam, o jei susipysktam, tai stengiames abu nusiraminti, ilgu konfliktu tarp musu nera. Bukite visi su visais ir neziurekite, kas ka raso, nes ne su straipsniu ar komentaru gyvensite, o su zmogumi, kuris turi savita isskirtini charakteri, galinti visiskai neatitikti tu aprasymu 😉 Santykiu garantas- supratingumas.

 98. dianulia sako:

  Visa tiesa as esu vandenis, cia as net nenustebau viska perskaicius nes realiam gyvenima viskas taip ir klostosi.Bet man taip labai nepatinka….

 99. Upe sako:

  As esu vandene, bet, priesingai, is horoskopo didzioji dalis netinka man. Is tikruju netikiu as horoskopais, manau, kad tai tik pasakos ir tiesiog pramoga.

 100. Regimantas sako:

  Mano zodiako zenklas vandenis , ir man jokiu problemu su skorpijonia… Atvirksciai labai geri santikiai … Manau tai tiesa (priesingybes traukia vienas kita)

 101. ernestas sako:

  as kaip tik gimes sausio 21 diena ir viskas kas parasyta kaip tik tinka man

 102. Arvydas sako:

  Esu vandenis. Draugavau su svarstyklem. Viskas super. Meile begaline, bet svarstykles savimeilos ir dviveides ir niekada nebuna neteisios, del ko kyla konfliktai, nes vandenis visada iesko tiesos, o svarstykles jos gali ir nepasakyt.

 103. Ugnė sako:

  nustebino, atitinka viskas 100% , net tokios konkrečios smulkmenos kaip (Organizme Vandeniui pavaldžios blauzdos, pėdų sąnariai, taip pat ir oda, kuria jis ypatingai turėtų rūpintis.) blauzdos, raumeningiausia mano kūno vieta, pėdos, galėčiau ištisai avėti aukštakulnius, jokio nuovargio nejaučiu, ir oda.. oi kiek daug problemėlių su ja, kiek laiko prie jos sugaištu…
  Ir dar, paskaičius jūsų komentarus, išsigandau.. atrodo kad visi mes vienodi robotukai ;D

 104. Plexis sako:

  Viskas apie mane, pats vandenis tai zinau tiksliai kad vandeniai su jauciais nesutaria nes turiu sese ir broli jaucius.. 😀

 105. angliavandenė sako:

  kai kas tiesa, kai kas ir melas.pati esu vandenis ir turiu gera drauge skorpione [neveltui gera]. taip pat turiu drauge vandene, taciau mes kaip dena nuo nakties. o drasos man netruksta. kad atitrukusi nuo pasaulio, tai sutinku.beje, visiskai pritariu Vandeniukei Evelinai.

 106. Mindaugas sako:

  oho… beveik idealiai viskas atitinka. Net apsidžiaugiau būdamas vandeniu 😀

 107. Liūtas sako:

  visi sako, kad Liūtas nesutaria su Vandeniu, bet, manau, priklauso ir nuo pačių žmonių, jų elgesio. Turiu draugę (Vandenis) ir per penkis metus dar nė karto nebuvom susipykę.

 108. Marko sako:

  As esu vandenis, jau 5 metai draugauju su liute, sunkiai labai sekasi, pradzioj viskas buvo ok, paskui pykciai ir taika, pykciai ir taika :) Su sauliais merginom patiko :) o dvyniai merginos, labai aistringos, na kaip ir sauliai :) yes

 109. Inga vandenuke :) sako:

  laba diena :) na ka paskaiciau tiesos apie vandenius atitiko 90procentu.mano atveju :):) geri esam zmones,per daug atlaidus,lengvatikiai,jautrus ir atviri .tai man asmeniskai gyvenime labai kisa koja.net daznai pamastau,kad noreciau buti ryztingesne,kad mano gyvenimas butu geresnis jei tureciau ryzta ir nesiblaskyciau tarp visad dvieju kazkuriu dalyku.tai mane veda is proto,kaip ir santykiuose su vaikinais… man sunku apsispresti,o kai galiausiai apsisprendziu visad gailiuosi,visad,kad ir pradzioje gerai buna su pasirinktu… noretusi ismokti myleti ir vertinti zmogu ir atsakyti jam tuo paciu…metydamasi nuo vieno prie kito vis mastau,kad taip ir liksiu viena ,nors kartais pagalvoju,kad tai geriausia iseitis ir to pati daznai noriu…laisves… ramybes…bet …juk kazkada ateis senatve ir bus labai manau sunku kazko mylimo netureti salia.tada vienatve manau jog jau gniuzdys.o kazka rasti jau ir bus per velu…esu komunikabili tai sutariu su dauguma zmoniu labai mazai tokiu,su kuriais nesusikalbu.ir kuo toliau as vis i antrosios puses paieskos ignoruojamu zmoniu atidedu daug zenklu:dvyniai,avinai,oziaragiai,svarstykles,skorpionai… tai vis maziau sansu rasti kazka,nes zenklu mazeja… o gal cia delto,kad as jau macius nemazai gyvenime ir su nemazai bendravus tai ir zinau ko nebesirinkti….

 110. Metalistė trū sako:

  Nežinau, man kažkaip nesutapo daug kas. Tarkim jei ką pažadu tą padarau, o jei negaliu to padaryt tai ir nesakau, kad padarysiu. Ir apie mergeles netiesa. Mano tėvai yra vandenis ir mergelė ir puikiai sugyvena. Taip pat klaidinga yra meilės sritis. Kaip tik negaliu įsimylėt lengvabūdiškai ar panašiai, jei myliu tai giliai ir stipriai. Tiesą pasakius manau, kad nesvarbu po kokiu ženklu žmonės yra gimę, nes visi yra individualūs ir skirtingi, taip, kad nelabai tikiu tai visais zodiako ženklais.

 111. jolita sako:

  tikrai pasakyta daug tiesos apie mus vandenius.as tikrai puikiai jauciuosi tarp kalnu gyvendama norvegijoja.

 112. tipiska vandene sako:

  Del santykiu su kitais zodiako zenklais, tai 100% pritarsiu, kad sunku su skorpionais, jauciais. Dar erzina liutai ir mergeles. Bet to, kad svarstykles tinkama pora tai nesuvokiu. Man kaip taisykle vaikinai pasitaiko 90% svarstykles, laikui begant suvokiau, kad jie traukia mane del mano smalsumo ir ju paslaptingumo, ta prasme, kad niekaip ju neperprantu. Nu bet su ne vienu nepasiseke, nors uzmusk, nervina jie mane… O su dvyniais jauciu stipru dvasini rysi, atrodo, lyg sukurti vienas kita stebinti, papildyti ir tiesiog padaryti laimingais.

 113. Aquarius sako:

  Kaskodel neatitiko man, nors ir apie savo varda kai skaiciau, ir apie zodiaka pagal kinus viskas atitiko :s

 114. agota s. sako:

  daviau daugeliui draugu paskaityt ir jie 100 procentu pritare man,kad cia grynu gryniausia tiesa. nepakartojama – viskas atitinka mane.

 115. asei sako:

  hi :) nium nzn,raso kad litas yra priesingas zenklas vandeniui bet netiesa,as jau 8 metus gyvenu santokoi ir sutarem gan gerai :)manau priklauso zmogaus charakteris…..o ne zodiako zenklai :)

 116. Oksana sako:

  Neiiketina , pirma karta skaitau horoskopa , kuris atrodo nurasytas nuo manes ….

 117. nezinuke sako:

  esu liute, isdraugavau su vandeniu neilgai is pradziu buvo viskas puiku, turbut pritarciau tuo kad sutvirtint santykius sunku, nes turi isankstini nusistatyma. galbut ir imanoma kaip mano zodiako zenklui bandyti ji perkalbeti nuo to nusistatymo.

 118. vandenine sako:

  ir aplamai gerai kad vandeniams sunku susirasti pora reiskia kad jie yra isrankus ir jiem belekas neitinka, o tai gerai reiskia isirinks tinkama gyvenimo palydova

 119. Aušrinė sako:

  Apie liutus sako tiesa neimanoma mum vandeniam su jais sugyventi,o taip tai beveik visa tiesa pasake apie mane

 120. MARYTE sako:

  JAU vasario 12 d gyvenu santakoje SU vandeniu 35 metus AS esu JAUTUKE gimusi geguzes 1 d na va kaip matote gyventi galima ir su vandeniu ilgai BET ???????????? cia reikia su jais tais oro zenkliukais daug kantrybes ///// AS manau kak su bele kokiu zmogumi begyventum vis ir visur reikia STIPRIOS kantrybes gal ie GELEZINES BET be MEILES turbut nepragyventum . VISU pirma reik atsisesti ir paziureti i savo zmogaus VYRO gerasias pusias pasvarstyti kad jis yra vaiku SUO atveju dvieju SUNU tetis VAIKAMS joks tetis neatstos kito svetimo zmogaus //// O trumpai tariant jeigu man tektu pradeti gyvenima is naujo vistie tekeciau uz savo vyro su kuruo pragyvenau TIK 35 metus JUG mes sueiname gyventi visiskai is kitu seimu is kito auklejimo ir supratimo kaip gyventi ??? ATSAKYKITE ar AS ESU NETEISI???????? su pagarba MARYTE MAN 56 metai O mano vyrui 63m …. ACIU ///////////

 121. Egle sako:

  Kaip cia gali but, jei as pagal horoskopa esu liutas (liepos 30) bet viskas apie vandeni atitinka penkiagubai labiau nei liutui….. as tureciau but vandenis… :/ nieko nebesuprantu 😀

 122. deividas sako:

  Na taip as vandenis ir negaliu be laisves net pas tevus namie gyvendamas jauciosi svetimas, jau nuo 15m noriu istrukti giventi sau nesvarbu kaip sunku tai butu

 123. rule sako:

  as irgi vandene,lygiai taippat 16metu patraukiau is tevu namu nes laisves norejosi.o draugauju su liutuku,kuri be galo myliu;)

 124. Eva sako:

  Sveiki,esu vandenė,labai daug kas atitinka man :) dėl horoskopu suderinamumo tai gerai sutariu su dvyniais-yra dvasinis ryšys.Vėžiai-mano didžiausi priešai.O mano vyras-šaulys,jau ilgai kartu esam,visko būna ir pasipykstam,nes jis žemiškas,racionalus,kasdieniškas,o aš kartais skrajoju padebesiais.Ką esu pastebėjusi,yra didelė trauka liūtams.

 125. Modestas sako:

  Na, teisingai man patinka violetine spalva ir planeta uranas :O

 126. vandenis123654 sako:

  apsoliuti tiesa

 127. Marija sako:

  Esu vandenė.tikrai punktualumas,,atvirumas,tiesa ir tik tiesa,negerbiu melagių,netikrų ir tinginių.Su vandeniu santuoka iširo.Ir jei visi vyrai vandeniai tokie,tai dieve apsaugok.

 128. Vandenis22 sako:

  Iš tikro galima ginčytis ar kažka neigti bet vidumi supranti kad esi toks o ne kitoks, čia labai daug tiesos gali rasti, tačiau žmogus nebutų žmogumi jis vistiek turės nedidelių skirtumų bet(Pamatai-(build)) visada liks tie po kuriais gimei. Dabar suprantu kodėl esu toks o ne kitoks. Manau iš tėvų žmogus paveldi tik kelis dalykus įpročius kai kuriuos, išvaidą ar kitas savybes bet vidumi visada turbut liko ir bus tas pats zmogus apie kurį čia rašo. Džiaugiuosi kad esu toks o ne kitoks todėl kad esu laimingas nors ir neradau dar tinkamos draugės:d

 129. Justikė sako:

  ech… aš vandenis… visiškas vandenis.. sėdžiu ant aukšto kalno ir su ironiška šypsena stebiu pasaulį.. :) ))p gal net kada išdygs sparnai ir net galėsiu skraidyt..?:DD tik nežinau ar visos, ar tik man vienai norisi kiekvieno sutikto vyro, o po to jau kito ir kito..?;Dpp ar vandeniai kada tikrai įsimyli..? 😀 pp

 130. Vilda sako:

  Priešais esantis ženklas: Liūtas. Esu vandenė mano abudu tėvai ir vaikinas yra liūtai ir aš puikiai su jais sutariu…

 131. Vandene sako:

  Drisciau nesutikti su teiginiu, kad vandenis nesutaria su liutu As esu vandenis, o mano draugas Liutas. Sutariam puikiai. Taip pat mano geriausia drauge liute.

 132. Vandeninis sako:

  Na jo , paskaiciau ir daug ka galiu sau pritaikyti.As vandenis, manoji-jautuke.Na sakykim jau 12 metu kartu, kas yra nemazai ane? :) bet kai pagalvoji kas gero per tuos metus kartu ir kiek nekalbetu savaiciu? nelabai kas is tikro, skirtingi abieju pasauliai, bet atrodo kad vienas be kito negalime. Jinai mane varzo, as toks lengvai sau i viska, ir tas ja nervina, o mane nervina kad varzo :) pasaka be galo. siaip tevas mano jautis, mama- saulys. su tevu niekada normaliai nesutariai, su mama priesingai, nevarze manes visai, pasitikejo nuo mazumes, daryk ka nori vos ne, kartais net pagalvodavau kad per daug pasitiki:) tai va esu jaucio ir saules darinys, kuris gyvena su jautuke :) tai matyt turiu kazka jaucio as kad vis su jautuku trinuosi :))

 133. Nerealiai sako:

  Aš vėžys, mano žmona vandenis. Skaitau abiejų aprašymus ir sunku patikėti, kaip tiksliai darbas, draugystė, charakteriai ir meilė aprašyti. Pirmą kart skaitau taip pataikytus, tokius išsamius mūsų aprašymus!

 134. Inga sako:

  Viskas atitinka beveik 100%.Gyvenu su sauliu,bet kiekviena diena galvoju apie skyrybas.Gal del to,kad esu isranki,gal del amziaus skyrtumo,nes mano vaikinas jaunesnis uz mane13 metu,nezinau,bet jis mane kartais erzina ir daznai nesupranta manes. Nors kadangi jauciuosi kitoke negu kiti,daznai manes nesupranta ir del to jauciuosi lb blogai.Norisi pasauli pakeist,nes as ziuriu visiskai kitom akim,norisisi kovot uz teisybe,bet nerandu bendraminciu. Nesijauciu laimynga,nes nerandu sau vietos.Turiu idejiu,bet nesugebu ju ygivendint.Taip esu vandene ir nezinau ar cia didziuotis ar cia liudet;)

 135. Erika Vandene :) sako:

  Viskas yra gryna tiesa!! net apie sveikata ir tuos koju patempimus! ir kuju problemas, kojas daug kartu esu pasitempusi, viskas ir charakteris bendrvimas, viskas!!! (y) rekomenduociau visiems sita puslapi ;)))

 136. andrius sako:

  Tikrai yra daug tiesos :)))))))))

 137. arunas0212 sako:

  nu jo tiesa gerai su liutais sutareme tik su jauciu nesutareme perdaug leti ir neveiksnus

 138. Jautukė sako:

  turiu šeimoj vandenę ir vandenį, tai vyriškasis tikrai apsuptas draugų, bet vandeniukė: vienišė, kompleksuota, nemėgsta jokiųų vakarėlių, geriau skaitys knygą ir gers arbatą. Abu skūpūs, bet tolerantiški, didelė meilė gamtai ir kurybai. O jau melagiai tai saugok viešpatie, meluoja ir patys tiki. o Šlykščiausia savybė vandenių: jie negirdi, gali apiliuoti į jų sąžinę, ar bandyti patarti, bet veltui. Sunku auginti vandenį, kai pati esu žemiška, nes tai menininkai, žmonės su polėkiu.

 139. Pana sako:

  Žiauriai daug tiesos!!! Turiu net cia paminetus talentus: piesima ir grojima muzikos instrumentu 😀 Super. Bet yra šioks toks neatitikimas, nes mano dvi PAČIAUSIOS draugės yra Jautis ir Skorpionas, o čia rašo, kad nei su vienu nepakeliui. Na, priešingybės traukia 😉 tikriausiai…

 140. JOLITA sako:

  sveiki Vandeniai:)
  tikrai,mes kitokie:)labiausiai nesutariu su ožiaragiais,,sesuo ,,,,vyras irgi ožiaragis bet jis man kažkaip tinka,nors mąstom skirtingai ,bet jis mane dažnai sugražina i realybę,,o aš jam ,,,sparnus suteikiu:)))net keista daugybę kart skaičiau kad vendenis ir ožiaragis nepora,,,,bet matyt tik nuo žmoniu priklauso ar aklai tuo tiket.megstu vandenius,bet ir jų visokių būna,zanūdų tokių buna net:)

 141. Albinas sako:

  Niekad netikėjau horoskopais ,bet kai paskaičiau net pasimečiau ,net tiksliai ligos aprašytos.

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
thesis writing help me write my thesis resume proofreading service dissertation writing service uk dissertation template