Svarstyklės

Zodiako ženklai Komentuoti

svarstyklės SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

“Apie tuos, kurie sunkiai apsisprendžia…”

Stichija: Oras
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: “Aš svarstau”
Spalva: mėlyna, žalia
Akmuo: opalas, lazuritas
Valdomas namas: Septintas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Šuo
Priešais esantis ženklasAvinas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Po to, kai baigti derliaus nuėmimo rūpesčiai, prasidedantis margalapis ruduo pakviečia neskubant, ramiai pasimėgauti gamtos grožiu. Svarstyklėms būdingas raiškus estetikos pojūtis. Neveltui Venera globoja šį ženklą. Tai taip pat ir laikas, leidžiantis rimčiau pasižiūrėti į kitus žmones. Svarstyklių ženklas gyvenimo eigoje reiškia partnerio ieškojimą. Dėmesio centre jau ne vien malonumai ir žaidimai, kas būdinga Liūto ženklui – bet ieškoma kito žmogaus – asmenybės, su kuriuo bus kuriamas harmoningas gyvenimas. Mergelė išmoko su kitais dalytis praktiškumu, Svarstyklės – grožiu ir žavumu.

Tai yra kardinalusis Zodiako ženklas. Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą. Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios.

Pirmasis dekanas (rugsėjo 24 – spalio 3 d.). Pagrindinis bruožas – magnetizmas.
Jis stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprus ir pasiekia norimą rezultatą. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jis yra puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jam žavingas todėl, kad jis pats suteikia jam tam tikrą prieskonį.

Antrasis dekanas (spalio 4-13 d.). Pagrindinis devizas – ištvermingumas.
Ir iš tikrųjų Svarstyklės labai ištvermingos. Pasižymi ilgaamžiškumu. Tačiau nerviškai persitempus, pritrūksta kantrybės. Po kiek laiko atsiranda antrasis kvėpavimas. Toks žmogus turi vaidybos dovaną, kantriai klausosi. Niekas taip nepakelia jo nuotaikos kaip artimieji ir džiaugsminga atmosfera. Talentai pasireiškia dirbant su didesne žmonių grupe.

Trečiasis dekanas (spalio 14-23 d.). Pagrindinis devizas – atkaklumas.
Didžiulė gyvenimiška energija verčia šio periodo žmogų ginti pačias kilniausias idėjas, nes jos jį traukia ir tai atitinka jo prigimti. Iniciatyvus ir veikia pats be kieno nors paraginimų. Įsitikinimas savo veiklos teisingumu leidžia nugalėti visas kliūtis. Kartais atrodo agresyvus, tačiau vis dėlto sugeba save kontroliuoti. Geriausiai pasireiškia literatūrinėje, pedagoginėje ar artistinėje veikloje.

Charakteris

Svarstyklių gyvenimą valdo grožio, harmonijos ir teisingumo jutimas. Būdami taktiški, kilniaširdžiai ir emociškai pastovūs, šie žmonės niekada nestokoja malonios draugijos. Jie retai turi priešų, yra pareigingi, dauguma jų turi puikių verslininko savybių.

Privalumai: vidinė harmonija, teisingumas, gebėjimas tinkamai vertinti grožį, draugiškumas, mokėjimas pasverti visus “už” ir “prieš”.
Trūkumai: neryžtingumas, perdėtas drovumas, paviršutiniškumas.

Vaikystė

Svarstyklių ženkle gimę vaikai dažnai užsidarę, ne itin kalbūs, nors augdami atranda vis daugiau pasitenkinimo bendraudami su kitais žmonėmis. Iš prigimties vaikai Svarstyklės yra kiek paviršutiniški, tačiau nesudėtingą informaciją įsisavina greitai ir užtikrintai. Jie nemėgsta, kai jiems skaito pasakas, tačiau su pasimėgavimu žiūri animacinius filmukus. Svarstyklės vaikystėje neretai serga, ir tos ligos, nesant pakankamo dėmesio, ilgainiui gali tapti lėtinėmis. Mažosioms Svarstyklėms yra būtinas suaugusiųjų rūpestis, tačiau bet koks spaudimas iš jų pusės tiesiog neleistinas. Savo mažesnius broliukus ir sesutes Svarstyklės nuoširdžiai myli, tačiau labiau pasirūpinti jais pritingi. Mažąsias Svarstykles galima pamėginti sužavėti muzika, šokiais, piešimu. Jos mėgsta žaisti, įsivaizduodamos savo būsimą profesiją – pavyzdžiui, mato save kaip aktorių ar žurnalistą. Tokius pomėgius tėvams reiktų skatinti.

Vyras – Svarstyklės

Darbas. Svarstyklės stengiasi nepervargti, vengia sunkaus fizinio darbo. Jų nuomone, darbas pirmiausiai turi būti prestižiškas ir malonus. Svarstyklės moka sutarti su kolegomis, pasižymi asmeniniu žavesiu ir patrauklumu, bet joms aiškiai trūksta ryžtingumo bei atkaklumo siekiant tikslo. Tai yra geri partneriai, mėgsta dirbti kolektyve. Mokėjimas prisitaikyti prie bet kokios aplinkos ir ištobulinti darbo įgūdžiai daro juos nepakeičiamais bendradarbiais. Dar ankstyvoje vaikystėje pasirinkusios mėgstamos veiklos sritį, Svarstyklės lieka jai ištikimos visą gyvenimą. Šio ženklo atstovus mažai domina karjera, jiems svarbiausia – vidinė dvasinė ramybė. Jie yra puikūs oratoriai, ir geriausios profesijos Svarstyklėms yra susijusios su menais, pedagogika, teatru, diplomatija. Dar su tekstilės pramone, mados verslu, dizainu. Kai kurie šio ženklo atstovai savo pašaukimą atranda dirbdami ekskursijų vadovais, moksliniais bendradarbiais.

Draugystė. Palaikydamos draugiškus santykius Svarstyklės sugeba sėkmingai išvengti jų tėkmėje atsirandančių “povandeninių akmenų”, moka apeiti aštrius kampus, užgesinti ginčus tarp priešininkų. Svarstyklės su savo draugais elgiasi diplomatiškai, jos visada taktiškos, mandagios, nes labiausiai vertina harmoniją ir ramybę. Bei taip pat su džiaugsmu padeda draugams. Tačiau su Svarstyklėmis neverta ginčytis – savo nuomonę jos laiko vienintele teisinga. Draugiškuose santykiuose Svarstyklės labiausiai mėgsta atlikti tarpininko vaidmenį.

Meilė. Meilėje Svarstyklės romantiškos ir jautrios. Labiausiai nepakenčia vienatvės, ir todėl nuolat yra linkusios ieškoti sau meilės objekto, kurį vertina lygiai taip pat, kaip ir meno kūrinį. Fizinę meilės pusę jos slapta laiko šiurkščiu ir neestetišku dalyku. Meilėje, kaip ir draugystėje, Svarstyklėms svarbu harmonija ir ramybė, o ne aistrų siautulys ir skandalai. Partneriuose joms reikšmingiausia išorinis patrauklumas bei tarpusavio supratimas. Sėkmingiausių santuokų vyrai Svarstyklės gali tikėtis su Vandenio, Dvynių, Šaulio ženklų moterimis.

Moteris – Svarstyklės

Darbas. Jau priežodžiu virtęs Svarstyklių apsisprendimo sunkumas verčia jas labai ilgai galvoti, kol galiausiai atranda joms patinkančią profesiją. Tėvams nereikėtų mažųjų Svarstyklių versti tai daryti sparčiau, nes kyla pavojus, jog jos leisis perkalbamos ir imsis nemėgiamo darbo. Svarstyklės mėgsta bendrauti su žmonėmis, todėl joms atitinkamai ir reikėtų rinktis reklamos agentės ar pardavėjos profesijas. Čia geriausiai atsiskleis jų talentai ir diplomatiškumas. Kadangi Svarstyklėms patinka viskas, kas gražu, tai jos gali užsiimti ir menine veikla, pagražinančia žmogaus kasdienybę: tapti modeliuotojom, interjero dizainerėm ar kosmetologėm. Jeigu gyvenimo sąlygos yra palankios, šio ženklo atstovės tampa visapusiškai harmoningomis asmenybėmis, patenkintomis savimi ir aplinkiniais. Įspūdingiausiai moterys Svarstyklės pasireiškia ir kūrybinėse profesijose, susijusiose su scenine veikla. Nemažos sėkmės dėl savo įgimto teisingumo siekio jos gali sulaukti teisinėje srityje. Šio ženklo atstovės mielai užsiima ir visuomeniniais reikalais.

Draugystė. Santykiuose su draugėmis Svarstyklės gana kandžios, gali nepraleisti progos atkreipti dėmesio į bičiulės išorės trūkumus, taip pabrėždamos savo pačių pranašumus. Bet šio ženklo atstovės būtent draugystėje randa atokvėpį nuo darbo ir šeimos rūpesčių. Jos svetaingos, dažnai savo namus paverčia tikrais aristokratiškais salonais, rengdamos draugiškus vakarus su muzika, rinktiniais valgiais ir įdomiomis pramogomis.

Meilė. Daugelis šio ženklo moterų yra beveik nuostabios svajonių mylimosios idealas. Jos gražios, subtilios, koketiškos, artistiškos, tikras moteriškumo įsikūnijimas. Moterys Svarstyklės taip pat nuolat ieško meilės. Jos įnoringos ir dievina komplimentus, dovanas, kitus dėmesio pareiškimus. Santuokoje Svarstyklėms svarbu atrasti tokį partnerį, kuris galėtų tapti jos atrama. Jeigu jos jaučiasi laimingos šeimoje, tampa švelnesnio būdo bei ramesnės ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Patarimai vyrams: Svarstyklių moterys yra labai geros žmonos. Jos lengvai prisitaiko prie aplinkinių žmonių, kuria harmoniją namuose. Šios moterys mėgsta namuose nuolat kurti grožį. Apgaubkite savo žmoną švelnumu ir dažniau išeikite pasivaikščioti dviese. Svarstyklių moterims tai labai patinka.

Sveikata

Svarstyklės iš prigimties nepasižymi stipria sveikata, o jų nuotakos nuolat svyruoja, visiškai pateisindamos šio zodiako ženklo pavadinimą. Svarstyklės instinktyviai vengia psichines komplikacijas galinčių sukelti stresų bei fizinio pervargimo. Kai kurie šio ženklo atstovai gali būti linkę į nesaikingumą valgant, apskritai į neteisingą maitinimąsi arba piktnaudžiavimą alkoholiniais gėrimais. Jautriausios sveikatos požiūriu Svarstyklių vietos – kepenys ir inkstai. Moterys Svarstyklės taip pat neretai kamuojasi galvos skausmais. Be to, Svarstyklėms gali grėsti odos ligos ir įvairios grybelinės infekcijos, kamuoti nugaros skausmai, pasireiškiantys dažniausiai dėl persitempimo ar peršalimo. Tačiau laiku ėmus gydyti, tokie priepuoliai paprastai nebesikartoja.

Svarstyklių regėjimas dažniausiai yra neblogas. Todėl norint ir pagyvenusiame amžiuje išvengti tokių pavojingų ligų kaip glaukoma, tereikia nuolat teisingai rūpintis regėjimo palaikymu. Svarstyklės neretai tampa cukrinio diabeto įkaitėmis. Todėl jau nuo pat ankstyvos vaikystės reikia rūpintis šio ženklo atstovų endokrininės sistemos stiprinimu.

Gripo epidemijos paprastai apeina Svarstykles, tačiau peršalimo ligos gali kartotis reguliariai. Išvengti to gali padėti nuolatinis rūpinimasis savo imunitetu. Liaudies medicina pataria Svarstyklėms daugiau valgyti vaisių ir daržovių, taip pat neužmiršti rytinės mankštos.

Svarstyklės pasižymi viena įdomia dvasine ypatybe – joms būdinga pulti į kraštutinumus. Šio ženklo atstovai yra tokie jautrūs išorės įspūdžiams, jog gali susirgti tiesiog nuo šiurkštesnio žodžio arba artimo žmogaus parodyto neatidumo. Tokie nerviniai sukrėtimai Svarstyklėms gali sukelti nemigą, todėl joms būtina stengtis išsiugdyti santūresnį, ramesnį požiūrį į iškylančias problemas. Tačiau nepaisant visų šių sunkumų, šio ženklo atstovai dažnai sugeba išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ligi pat senatvės.

Svarstyklės yra jautrios meteorologinėms permainoms, ir sunkiomis dienomis tai joms gali pasireikšti, pavyzdžiui, ūmiais alergijos priepuoliais. Tokiais atvejais reikia stengtis vengti staigių aplinkos temperatūros pokyčių, dažniau lankytis pirtyje, gerti lakišiaus užpilus.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai.
Vaisiai – vynuogės, bananai, mandarinai, abrikosai, citrinos, persimonai, granatai, slyvos, arbūzai.
Daržovės – agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, petražolės, salierai, morkos, ropės, žalieji žirneliai, česnakai, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, pomidorai.
Ankštinės daržovės – lęšiai.
Riešutai – žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos valgomųjų “baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikiai, kviečių ir kukurūzų kruopos.
Bitininkystės produktai – bičių pikis.
Riebalai – ančių taukai ir avienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų, sezamo.
Mėsa – kiauliena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – rūgpienis, varškė, kefyras, pienas, grietinėlė, fermentinis sūris, grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Šie visada malonūs ir geraširdžiai žmonės labai jaudinasi, jei juos kas nors išmuša iš vėžių ir sutrikdo dvasinę pusiausvyrą. Svarstyklės tokios nuotaikos stengiasi kaip įmanydamos atsikratyti, tačiau tai sunkiai pavyksta likus vienumoje. Šiems žmonėms geriausias vaistas – vizitas į kirpyklą, nauja šukuosena, geri kvepalai, linksma kompanija. Pamatęs, kad aplinkiniai gerai įvertino pasikeitimus, Svarstyklių ženklo žmogus greitai pamiršta negandas.

Svarstyklės vidinės darnos pasieks atlikdamos tokius pratimus: sėdint lotoso ar pusiau lotoso pozoje reikia susikaupti, skaičiuoti savo kvėpavimą, kartoti kokį nors bereikšmį žodį ar sakinį. Skaičiuojant kvėpavimą, reikia vėl visada pradėti nuo vieno, kai tik rimtį sutrikdo kokia nors mintis.

Bet kokiame amžiuje po šiuo ženklu gimę žmonės susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje kartais galima pasigesti tik praktinę paskirtį turinčių daiktų. Planuodami savo laisvalaikį ar išvyką, Svarstyklių ženklo žmonės ypač daug dėmesio kreips į malonią draugiją. Kadangi labai dažnai Svarstyklėms būna sunku apsispręsti, joms pravers svarūs kitų argumentai. Dažniausiai šie žmonės yra pirmieji, kurie rodo iniciatyvą sutaikydami besiginčijančias puses. Paprastai Svarstyklės būna tarsi gelbėjimosi ratas didelėje keliaujančiųjų grupėje, kur dažniausiai išsiskiria poreikiai ir nuomonės. Po šiuo ženklu gimę žmonės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse – greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo.

Jeigu į kelionę vykstate automobiliu, geriau nesėskite už vairo, pasimėgaukite keleivio laisve. ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis. Ilgiau keliaujant, būtina patogiai sėdėti, dažniau sustoti ir pasimankštinti, o pajutus skausmą juosmens srityje, neleisti jam progresuoti.

Kaip ir Mergelei, taip ir Svarstyklėms patinka derlingos žemės, kur išvystyta žemdirbystė. Toks kraštovaizdis atitinka jos estetinį skonį. Vertėtų nukeliauti į Savoją, Elzasą bei Austriją, galbūt Japoniją.

Suderinamumas

Svarstyklės ir Avinas
Svarstyklės ir Jautis
Svarstyklės ir Dvyniai
Svarstyklės ir Vėžys
Svarstyklės ir Liūtas
Svarstyklės ir Mergelė
Svarstyklės ir Svarstyklės
Svarstyklės ir Skorpionas
Svarstyklės ir Šaulys
Svarstyklės ir Ožiaragis
Svarstyklės ir Vandenis
Svarstyklės ir Žuvys

136 komentarai (-ų) temoje “Svarstyklės”

 1. modesta sako:

  kaip pirstu i aky!!!100% tiesa!!!

 2. Svarstykles sako:

  aha 100% pataike.:)))))

 3. ernesta sako:

  Gal sakyčiau 90% yra tiesos,neviskas taip idealiai atitinka.

 4. Svarstykles sako:

  net baisu kaip atitinka

 5. kamile sako:

  visiskai ne as mana stihija vanduo ir spalvos visos kokias megstu 5% tiesos man

 6. KiDa sako:

  100% tiesa :)

 7. Onute sako:

  Skaitau ir atrodo,kad cia apie mane raso.

 8. Ji sako:

  Tikrai daug kas atitinka.. :)

 9. Vefka sako:

  Jauciuos kaip atversta knyga, kuria ka tik perskaite ir jos santrauka cia idejo :)

 10. JOlanta sako:

  Viskas ku puikiausiai atitinka 😀

 11. saule sako:

  netiesa,-esu labai karinga uzsispyrusi ir niekad nenusileidziu ir neieskau kompromisu.aisu tiesa-,be galo zavinga,kurybinga ir svajojanti.daznai abejoju.

 12. Vysnia sako:

  Labai daug tiesos,daug kas atitinka :)

 13. kristina sako:

  deje teisybes labai daug….net perdaug

 14. Ajsty sako:

  Taip tikrai teisybe mano skaicius 6 esu gimusi spalio 6d. beto spalvos zalia ir melyna teisingai 100%

 15. iene sako:

  Tikrai daug tiesos,sakyciau, net per daug.

 16. Liolikas sako:

  100% TIESA !!! is pradziu horoskopais netikejau , galvojau kad tai nesamones bet kai nors biski susidomejau is kart viskas parasyta kas buvo …. kas bus …. labai tikslu :)

 17. Marcius sako:

  skaitau ir stebiuosi… ypac kad megstu patynginiaut pastebejo 😮 sugeba…

 18. Ruta sako:

  “Šio ženklo moterys pačios žavingiausios visame Zodiake”
  kaip fainiai ;D

 19. Pusė ;D sako:

  Dauk tiesos apie 90% 😀

 20. ramunas sako:

  kaip tik apie mane :DDD tiesiai i 10 :DDD

 21. Deimis sako:

  Man tai nelabai atitiko 65% kokie nes konfliktu netaikau diplomatiskai ir nepasiduodu kitu itakai.

 22. PeFFa sako:

  tikra teisybe… :)
  kadang pati esu swarstykles galiu pasakyti kad cia rasoma wisa teisybe…butent tokia ir esu :)*

 23. Simplemente sako:

  Oh, apie tinginystę visišką tiesą pasakė. Esu svarstyklė ir myliu svarstykles – tikrai puikūs žmonės. :) Tik nelabai nudžiugau, kad “nesutariu” su ožiaragiais – po svarstyklių tai antras puikus ženklas. :)

 24. Diana sako:

  kaip pirstu i aki tiksliai atitinka viska niekad negalvojau kad gali taip but

 25. Deimantw sako:

  Na taip,visada susidomiu horoskopais,si karta taippat su nekantrumu skaiciau,tiesa,labai,labai daug atitinka,gal ne visiskai viskas,bet manau juk nuo aplinkos priklauso kurioje gyvename i viena ar i kita puse bus linke musu charakteriai. Man labai patiko vienas horoskopas,jame buvo parasyta ,,Svarstykles visa gyvenima neapsisprendzia kuria spalva labiau megsta,juoda ar balta” tai apsoliuti tiesa. :)

 26. Inesiukas ;]~ sako:

  niu gal ir kaskiek atitinka tas horoskopas ;P bet kazi ar reikia viskuo tiketi o_O, vot as turiu drauga kuris yra avinas, o as svarstykles, o svarstykliu horoskope rasoma kad man netinkamas antras partneris – avinas, tai kaip tokiu atveju daryt? tiket ar ne, sjt tai nenoriu tiket, nes jis man patinka, bet ta mintis man neiseina is galvos ;(

 27. margo sako:

  viskas teisinga as grazi ir t.t. bet mano spalvos kitokios na o skaiciu tinka

 28. japonija sako:

  neesu svarstykles, bet kiek pazystu svarstykliu baxuru visi jegos belekiek turi, visus savo metu kerta :DDD. draugas(svarstykles) sedi prie kompo, nk beveik neveikia, bet nuvares i lengvaja atletika visus lenkia :DD
  kiets zodiako zenklas

 29. Jolanta sako:

  Daug kas tiesa, bet tiesa tikriausia,ta kad noriu visiems patikti ir buti grazi.;DD

 30. Silvija sako:

  Didele tiesa yra cia parasyta ir tai jog zavingiausios manau kad taip.Tik manau klysta del tinkanciu zodiako zmoniu ir netinkanciu.

 31. |/|e|ega|as sako:

  Grazios, nuostabios, nepakartojamos ir kazkodel mane oziaragi traukia it bitute prie medaus… :)

 32. Giedrius sako:

  Gal ir tiesa raso,dar nenusprendziau ;D

 33. Akvile sako:

  Tikra tiesa spalvos visada man sitos tinka,ir seip viskas tiesa.

 34. Dina,Skorpe ;D sako:

  Esu gimus 24 diena, nors ta diena jau skorpionas,manau turiu truputeli ir svarstyklies savybiu ;D Bet man prie sirdies tik skorpionas :))

 35. Vilija sako:

  nevisai atitinka nes esu labai kerstinga, kaprizinga, turiu stiprius principus, ir labai stipria nuomone bet dalinai atitinka

 36. RiRi sako:

  Net baisu skaityti pasidare… Pasijutau tarsi apie mane rasytu… 😀

 37. Ana.Katerina.Margaret. sako:

  kaip atitinka, net siurps nukrate xD ir gerai cia pataike atspet… 99% atitinka =DD

 38. Paulius sako:

  ar as svarstykles ar mergele jei gimiau rugsejo 23

 39. Barbytiaaaaa_svarstiklyte sako:

  nium bet tikrai tiksliai i 10-tuka!!!!skaitau ir matau save!:D

 40. Svarstykles sako:

  PAULIAU as gimiau rugsejo 24 ir as esu svarstykles tai atrodo kad tu mergele ir pusiau svarstykles :)

 41. Svarstykles!!! sako:

  100% tiesa …bet as manau kad butu tikrai geriau jeigu skyrtu horoskopa butent tau pagal tavo gimimo data ir pan. !

 42. idomu sako:

  man idomu kaip svarstyklems sekasi bendrauti su skorpionais?

 43. Greta sako:

  nu viskas 100% atitinka !!! dziauguosi kad svarstyklem tinkami partnerei liutai <3

 44. agnute sako:

  o ar gali dvi svarsykles sutarti??

 45. Auste sako:

  Na istiesu, daug tiesos… Kazkaip nejauku :DD O cia rimtai del tu, kad netiktu svarstykles su avinu ar ozeragius, nes as kazkaip viskuo tikiu isskyrus, kai sako su kuo geriau bendrauciau, o su kuo ne… :)

 46. juste sako:

  viskas tiksliai apsako mane… ir dziaugiuosi kad svarstyklem i partnerius tinka vandeniai;*

 47. inga sako:

  nu pasake daug ka ;D , bet seip as esu labai judri megstu judeti;]]
  daug energijos turiu kartais ;]]
  o Penktadienis tai mano ;]]

 48. Mergyte Cukryte sako:

  Nu 100% teisybe!!! Paskaiciau, tai net zagtelejau!

 49. Mika sako:

  o idomu ar svarstykles ir skorpione gali buti pora?…nes ziauriai myliu viena svarstykliuka…. ;]] labai noreciau su juo but kartu, nes jis yra kaip ir idealus…bet visa tai kas cia aprasyta tiesa. :) tai pirmas zmogus kuri sapnuoju beveik kas nakt… :) o tai kaip ir pasako kad tai yra TIKRA meile… :]]

 50. Dj MoMo sako:

  Tikrai nevisiem atitinka jau taip idealiai bet man asmeniskai 100% tiesa nevisiem tikrai atitinka kaip parasyta … 😀

 51. Dj MoMo sako:

  :( turiu vaikina bet isai avinas o cia parasyta kad jis man netinka :( va del ko mes taip daznai pykstames :(

 52. Justyte sako:

  viskas, tiksliai nupasakoja mane;DDD net negaliu patiket:)) man patiko, kad svarstyklem y poras tinka vandeniai ir tuo paciu sauliai:)* cia tai fainai…:]]

 53. ingrida simpatiskos svartykles sako:

  Jo 93% apie mane as esu draugiska, simpatiska,ir harmoninga!

 54. Karolina sako:

  kas tiesa tas nemelas 😀 yra yra tiesos, ir pakankamai daug sakyciau :)))

 55. Ramune sako:

  taip perskaiciau ir tikrai nupurte, toks jausmas kad tikrai apie mane raso 😀 labai patiko paskaityti :)

 56. Vainius sako:

  cia ziuriu vien moteriska kompanija dalijasi mintimis :) … atitinka ir mane , velnias kaip atitinka 😀 kazkas mistisko man tie horoskopai . vis galvoju pasidometi bet nesiryztu … 😀

 57. Deimantė sako:

  Aplamaj viskas atitiko ;DD tik spalvos ne tokios kokios man patinka,nes kaip tik nemegstu žalios ir mėlynos :p

 58. Panelė sako:

  Giedrius parašė geriausiai! ;D “gal ir tiesą rašo, dar nenusprendžiau” o šiaip, tai visai sutinku. Tik nesutikčiau su tuo, jog nemoku pasakyti ne, ir pasiduodu kitų įtakai. Aš turiu savo TVIRTĄ nuomonę, ir jei reikia galiu ginčitis dės savo įsitikinimo. Pakovoti tikrai moku. Be to, galiu papildyti, jog mėgstu laisvę. Negalėčiau būti suvaržyta… Be to, yra dar 1 bėda, jog esu labai išranki antrąjai pusei. Sakau, jog geriau jogs, negu betkoks. O gerbėju tai tikrai yra, tik kad jie greit atsibosta… Niekuo neįpatingi, o svarstyklėm Jis turi būti išskirtinis

 59. Evelina sako:

  Kad su Avinais nesutaria, nesamonė. Bent jau mano požiūriu, o šiaip tiesa :)*

 60. Marcius sako:

  o man kaip pirstu y aky nesieina su oziaragiais ir avinais ;D

 61. SVARSTYKLES sako:

  Labai daug tiesos ir visi mes svarstykles panasus 😀

 62. lina sako:

  na gal nevisai tiesa kad svarstykles bijo likti vienos, teisingiau galima butu pasakyt kad mes bijom likti vienos su nepazystamu zmogumi

 63. Agnytė sako:

  Aš pridurčiau, kad savimi nepasitikiu.. ;Dp

 64. Agnytė sako:

  Lina:
  Aš labai bijau likti viena.. ;((

 65. Mantoshius sako:

  As ne tinginys man tik sunku apsispresti 😀 geras beje GERIAUSIA DRAUGIJA TAI AS NA SMAGU KAI YRA MYLIMOJI SALIA BET VIENAM BUT MAN PATINKA

 66. julija sako:

  viskas apie mane, as net pasvarsciau kaip cia parasius 😀 tik vat meniniu sugebejimu neturiu negrazei rasau o apie piesima vapse tyliu :) o del svajoniu tai tikrai galiu svajot ir nebijau kad neissipildys man ten gera ir ramu 😛

 67. kristi!.. sako:

  Tikra tiesa viskas atitinka tik spalva man patinka juoda, o ne melyna.! 100%tiesos.

 68. vilius sako:

  geras viskas atininka :DDDD

 69. R.V sako:

  Man irgi labiau juoda patinka 😀 bet istikruju labai daug kas atitinka, labai daug kas.. grynai apie mane 😀 ir prie meno tokia esu ir harmoninga.. nemegstu pykciu ir daug kas sako, kad psichologe galeciau dirbt, nes sutaikau visus kai reikia 😀 vps atrodo, kad cia grynai apie mane :DD

 70. Lina sako:

  ziauriai viskas atitiko, nes grinai tokia ir esu… 100%%%%%%% :):):):):):)

 71. Morta sako:

  Ištikrųjų, daug panašumų. Tik aš gimus spalio 8, tad galvoju, kad laimingas man skaičius yra 8 :)) vat devizas, stichija puikiai. Aš sutinku su panele rašiusia anksčiau – man taip patlabai sunku išsirinkti vaikiną, o gerbėjai atsibosta. Matau, kad sutikau svarstyklę :)) Ir netiko tas jog svarstyklės neturi savo nuomonės. Mes pasveriam ir nusprendžiam:))

 72. Sexiuke sako:

  Viskas atitinka .. <3*

 73. zygis sako:

  grynut grynutele teisybe 100%

 74. Agnytė sako:

  Na tikrai daug tiesos. : ))
  visapusiškai paėmus tikrai tinka. 😛

 75. Valis sako:

  As gimes spalio 6 d 😀 siaip horskopais netikiu, bet cia gan neblogai mane apibudino. Neviskas, bet daugelis atitinka, nors tai labai keista :) kituose paziurejau tai dauguma vejus raso.

 76. Ginta sako:

  Daug kas atitiko, bet neatitiko spalvos žale ir mėlyna man jos iš tiesų nepatinka. :)

 77. Edgar sako:

  Mano zmona yra svarstykles,pussesere taipat ir negaleciau pasakyt nieko blogo apie jas paprasciausiai kaip ir ju zenklas linkusios daug svyruoti ir ilgai apmastyti savo veiksmus. Bet niekuomet nepasirenkancios blogo kelio ar veiksmo tai,kad sio zenklo moterys yra sexy;) o vyru paprasciausiai nepazystu:D

 78. lina sako:

  nu tiesos yra gan daug tik kad netiesa kad nusileidzia ne tai netiesa mano nuomonei nes pati niekada nenusileidziu

 79. Ramune sako:

  Daug kas atitiko siaip.
  Tik spalvos ne, nes man ziauriai netinka zalia ir melyna. ;D

 80. Galovoju sako:

  Tinka beveik viskas, tik kad man sekas dirbi ir kolektyve ir vienam bbd krc.

 81. Agnė sako:

  “Bendravimas joms būtinas kaip oras, nes jos labai bijo likti vienos.” Pirma sakinio dalis 100% apibūdina bent jau mane, man bendravimas yra lyg narkotikas, norisi vis daugiau ir daugiau, tačiau aš taip pat mėgstu būti viena, tai man jokių sunkumų nekelia, netgi malonu, kai niekas nekvaršina galvos. O šiaip tai manau, kad svarstyklės dar ir kiek nepakančios yra, arba čia tik aš tokia 😀
  Na bet čia galima diskutuoti be galo, be krašto.. :)

 82. jakudza sako:

  Puse tiesos raso tiktai 50% tiktai

 83. Kamile sako:

  Sveiki, skaiciau daug kur apie svarstykles (nes pati esu svarstykles), taciau siame straipsnyje atradau tik daly saves. Del kitu dalyku nezinai. Gal tiesiog dar gerai saves nepazistu.:))
  Mane sudomino vienas dalykas. Yra pamineta, kad svarstyklems puikus partneris yra dvynys. Gal kieno nors praktikoje pasitaike taip? Butu idomu suzinoti kokie santykiai svarstykliu moteru su dvyniais vyrais? :)

 84. Kryzee* sako:

  Seip gimiau spalio 23 bet turiu sektiek skorpo o seip beveik viskas atitinka 😀

 85. inga sako:

  spalio 23 d. na man miela spalva yra juoda , balta, raudona …. tad nemanau , kad esu svarstykles

 86. Karina sako:

  Nu 95% atitinka mane, bet kadangi esu gimusi 23 rugsėjo, tai esu biški ir mergelė.

 87. Snowflake sako:

  95% tiesos. Man tos spalwos nepatinka, mano stichija yra wanduo ir akmuo topazas o.o kaip jum nezinau :)
  siaip cia labai daug teisybes 😀

 88. Dowis sako:

  Visiskai netiesa , mano zenklas avinas , mano moteris svarstykles , sutariam labiau negu kiti : ) . bet trupuciukas tiesos yra ; )

 89. karolina sako:

  Daug kas tiesa, bet spalvos visiskai neatitinka. Mano spalvos raudona ir juoda. Stichija visai ne oras, o ugnis.

 90. mantas sako:

  man tai 90% teisingai nes mano stichija tai ugnis

 91. paulina sako:

  jes kiek daug teisos va sito tai nesitikejau kazkur 90% tesibes. gerai Japonija svartykliu salis jau senokai turiu svajone ten nukeliauti ;D

 92. Sw . Gerda sako:

  Man labai liudna kad raso kad nesueinu su avinais. :( daug tiesos, bet as gimus 24 rugs. Tai gal ir labiau mergele

 93. Svarstykles sako:

  Visiska 100% tiesa!!!!! Net baisu kaip viskas atitinka. Pradejau tiket horoskopais nuo siol.

 94. Julija sako:

  As irgi svarstykles ir galiu tik papriestarauti porai dalykeliu. Del spalvu, tai pvz. melyno apdaro negaliu nesiot jis pradeda mane erzinti. Megstamiausios mano spalvos: juoda, balta ir raudona :)). Stichija gal ir oras, bet dievinu jura, nors gal but del to ir dievinu, del gaivaus juros oro :D…Kas su partneriais, tai sutiksiu, kad su oziaragiais pjaunasi (priesingos lyties), nes turiu kambarioka oziaragi ir mes tam tikra zodzio prasme nesusisnekam, sakau viena-girdi kita. Su avinais vyrais (tik su vienu gerai sutariu), tai panasi situacija kaip su oziaragiai… Turejau draugiu avinu, tai visada, visur skiriasi nuomones, skoniai ir t.t.Raso, kad dvyniai geri partneriai, o as ju nelabai megstu – dviveidziai… Tai tiek:D.

 95. ausra sako:

  Esu pati SVARSTYKLES ir del OZIARAGIU kaip cia pasakius gyvenam kartu jau 6 m. na tik tikrai nelabai kaip sutariam.Bet mano dziaugsmui turim katu dukryte kuri kaip ir as svarstykles!Spalvas megstu visas kurios ryskios.Kai geras oras saule sviecia tiesiog puiku!Mes visada randam protingiausia iseiti esam graziausios,linksmiausios…………………………!

 96. Leta sako:

  Apie mane 0% tiesos.

 97. Viktoras sako:

  Hmmm taip, tiesa, esu zavus ir ganetinai protingas, taciau mes svarstykles gyvenime daznai pereiname kone pro visus kitus zodiako zenklus, turejau draugu ir oziarakiu ir skorpionu. SU visais susidraugavau. Na taip su skorpijonu sunku taciau imanoma 😉

 98. Svarstylės :) sako:

  Šiaip mum yra sunkiausia apsispręsti. o kad susidraugaujam ir randam bendra kalba beveik su visais tai manyčiau kad čia yra tiesa :)

 99. k sako:

  kazkur sitame tinklapyje buvau rades, jog svarstyklems greit pabosta seksas ir jos mylisi tik tam, kad neatridytu frigidiskos. Svartykles, ar tai tiesa? =)

 100. karina sako:

  Na, ne viskas atitinka, bet yra ir tiesos:)

 101. Svarstykliukes sako:

  100% tiesa. Nu tiesiog tobulai :)

 102. Emilija sako:

  Daug tiesos, apie spalvas ir apie mena pataikyta.Gal kokia 96%

 103. laisva sako:

  100 procentų atitinka aprašymas, skaitau ir matau save

 104. Renata sako:

  Su dvyniais svarstykles typ top kaip aprasyta:)ideali partneryste,nuosirdumas,isklausymas,uzjauta,siluma ir visa kas gali but geriausia:)

 105. Svarstykliuke sako:

  Labai viskas atitinka :)

 106. Svarstytoja sako:

  Galima sakyti 99% tiesa :) neitiketina :)

 107. kamii sako:

  Gyvenu 7 name, mylimiause spalva melyna, esu kuribinga, nenustygstu vietoj, nusileidziu jei reikia, tik labiau megstu vandeny nei ora tai galima sakyti 99% 😀

 108. Pelyte sako:

  Gimiau spalio 1d., esu pati nuostabiausia, principinga, kaip prezidente,kuri yra gimusi irgi 1d., tik kova.

 109. laura sako:

  dalis tiesos yra,procentais vertinciau 70%

 110. Krc sako:

  baisu yra kas parasyta, nes apie darba ir kita viskas netinka iskyrus spalva ir stichija xD 30%

 111. Gabriele sako:

  na.. teisybe. esu gimus spalio 21.

 112. zzzzzute sako:

  esu gimusi spalio 23. siaip visada galvojau kad esu skorpionas, paskaicius cia man irgi beveik viskas atitinka. Taip iseina esu ir skorpionas ir svarstykles. :-)

 113. coliuke sako:

  daug, kas tinka, tik va melynos ir zalios spalvos nemegstu.Mano spalvos rozine raudona alyvine.Siaip galvoju, jog vienintelis minusas , kuris man trukdo, tai didziulis svarstymas, visuomet del kiekvieno klausimo ir gilinimasis , kur nereiketu.

 114. as sako:

  be nuomones tos svarstykles o slapta nekencia paskui kad pacios negali issakyt ko nori.
  dazniausiai pasitaike savanaudiskos,isdavikes svarstykles su kuriomis teko bendraut.
  Vezys.

 115. Nora sako:

  Nieko panasaus, svarstykles lygiai tokios pat jausmingos kaip ir veziai, tik … cia jau nesuderinama ir tiek , vieni veziai jausmingi, galintys isrekti visam pasauliui apie jausmus , o kiti sedi savam kiaute. Tai gal pats is tu vezio tipo , kuris sedejo savam guolyje, po akmeneliu palindes..Ir svarstykles nera savanaudiskos, jos mielos, taktiskos , diplomatiskos asmenybes.
  Tik tas isdavikiskumas neaisku ka turejai omeny, kaip partneres ar kaip draugai… ?

 116. Ta vienintele :* sako:

  100% Liuks kakip tinka. 😀 😉

 117. Oro stihijos zmogutis :) sako:

  As esu svarstyklė ir cia 99 procentai yra tiesa.Daug kas sutampa.

 118. Simona sako:

  Žodžiu, horoskopas daugiau už mane žino nei aš apie save : D

 119. Modesta* sako:

  O Taip! Tikra tiesa, ir ji man patinka :)*

 120. Marius sako:

  is kur jie viska zino apie mane ?????????????????? :))))

 121. Stanislav sako:

  100 procentu viskas atitinka

 122. moteris sako:

  Kad moterys gymusios svarstykliu zenkle nuostabios tai cia faktas,netinkamiausias joms bruozas ira,neapsisprendimas,svarstymas to labiausiai,pati savyje nemegstu,bet svarstykleles labai geros psihologes tai gal tik savyje randu.Ir negaliu nepamineti jos labai nuostabios ir istikimos zmonos,berniukai neprasaukite pro svarstykles,busite laimingi

 123. Žaneta sako:

  Šiaip horoskopais netikiu, ypač tais, kuriuose parašyta kokia bus tavo diena, ką sutiksi, kaip seksis ir t.t bet mane sudomino šis puslapis, nes kiek skaičiau apie save, blogosios, gerosios savybės, visa tai yra 100% tiesa! Džiugu, kad Lietuvoje dar liko normalių Astrologų, taip ir toliau! :))

 124. Gitana sako:

  tikrai viskas , gryna tiesa

 125. Daiva sako:

  Mano vaikinas gimes po svarstyliu zenklu, deja viskas sutampa, taip pat ir tai kad santykiai tarp svarstyliu ir oziaragiu neimanomi…Todel ir pykstames istisai-mes per daug skirtingi.

 126. Justina sako:

  Ir as svarstykles atitinka 99%

 127. Deimis sako:

  Niekad horoskopais netikejau, bet ka perskaičiau tikrai nustebino, aišku nera kad 100% atitiktu, bet tikrai, didžiiji dalis yra tiesa :)

 128. Urte sako:

  Nu rimtai cia vien tiesa raso O.o

 129. Aidas sako:

  Norėčiau pasakyti – “kaip pirštu į akį!”, tačiau taip toli gražu nėra!
  1.) Dekanas 1,2,3 apibūdina manę.
  2.) Aš nuo vaikystės bendrauju laisvai ir daug(Tiesa, kad man tai teikia malonumą, bet kam neteikia malonumo gera kompanija?).
  3.) Laaabai retai bandau išlaikyti vidurį, taip, man sunku apsispręsti, bet kai apsisprendžiu mano nuomonę yra be galo sunku pakeisti ir ji tikrai nėra vidurys, kad ir tam ir tam tiktų…
  4.Spalvos(atsivėrus plačiau apie jas irpaskaičius, teisybė), bet visgi mano mėgstamiausia violetinė su juodos priemaišomis… :/
  Pabaigai pasakysiu taip: Įsivaizduokite, kad esate ne svarstyklės, o liūtai, nueikite į tą puslapį kur rašo apie liūtus ir pamatysit, jum vėl beveik viskas tiks, tik nebus fato kad svarstote, nes tai įkalta į galva pavadinimo “svarstyklės”, o bus žvėriškumas, valdžia “liūtai” 😉

 130. Babukas sako:

  Esu svarstykles, daug neatitinka, kaip tik megstu ilgas keliones, ypac su masina ir ypac kai pats vairuoju, negaliu ilga laika sedet keleivio vieto, tiesiog mirstu is nuobodulio. Vairavimas o ypac jei kur keliaut reikia, teikia didely malonuma. 7metai dirbu furistu, y diena suku vidutiniskai 1000km, vairuoti be pertraukos 6-9val nemayau problemos. Bent jau is mano puses cia buvo tiesos, bet yra ir daug netiesos. Ir netiesa kad mes neapsisprendziam, as bent jau jei ilgiau ir pamastau tai tik del to, kad padaryt teisinga sprendima. O pas mane sprendimai daromi zaibiskai. Esu kinomanas, dievinu ziuret filmus, eiti y kina ir jei rodomas man patinkamas filmas as y jy ir einu, o jei filmai vienodo lygio ir drauge klausia kury noriu ziureti? O as pasakau kury yjungsi tas man bus gerai, tada man aiskina, kad as be nuomoned ar neapsisprendziu 😀 ir niekaip jai neina issaiskinti, kad man istikruju yra visiskai vienodai koky ji ta filma yjungs. Vienintele vieta kur tikrai neapsisprendziu tsi vis ar dabar stot nusipirkt arbatos isgert at dar po 100km 😀

 131. edga sako:

  tikra tiesa:)

 132. Karolina sako:

  Labai daug tiesos pasakyta apie mane:):)

 133. Sofija sako:

  Daug tiesos :) nors galiu pasakyti, kad kai kurie faktai visiškai neatitinka :), net gi priešiškai :))

 134. solv sako:

  nu100%,kad neturiu su kuo gincytis 😉

 135. Bertutis sako:

  Kad Meiles pastoviai iesko tai tikrai tiesa

 136. elizabeta sako:

  tikrai nemanau kad ce apie mane as esu svarstykle
  1mano stichyja yra ugnis
  2 mano spalva yra rozine ir juoda
  3 megstu trumpas keliones automobiliu bet ilgas dviraiu
  4 man labai nelengva issirinkti jai yra pasirinkimo
  5mano planeta yra vanera
  6 megstu kai manes kaskas iesko o ne kai as kasko ieskau
  7 nemegstu tinginiauti atvirksciai negaliu ietoi pabud ne minutes

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
professional dissertation writing service 10 best resume writing services application letters for employment pay someone to write my resume cv writing service