Skorpionas

Zodiako ženklai Komentuoti

skorpionas SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

“Apie tuos, kurie pabunda pavakary…”

Stichija: Vanduo
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: “Aš geidžiu”
Spalva: raudonos spalvos atspalviai
Akmuo: akvamarinas, karbunkulas, koralai
Valdomas namas: Aštuntas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiaulė
Priešais esantis ženklasJautis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Skorpionas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Skorpionas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis labai panašus į Mergelės, tik užriestas galas baigiasi geluonimi. Senų senovėje Zodiako rate tebuvo dešimt ženklų. Skorpionas buvo sujungtas su Mergele, o Svarstyklės iš viso neegzistavo. Kai jos atsirado, Mergelę padalijo į du ženklus, dėl to panašūs ir juos reiškiantys simboliai. Ir dabar galima sutikti santūrų bei ramų Skorpioną, visomis savo savybėmis panašų į Mergelę.

Nykų, vėlyvą, darganotą ir lietingą rudens metą prapuola visi gyvybės ženklai. Kur tik pažiūrėsi – viskas griūva, irsta, nyksta. Tačiau kažkur pačioje gilumoje jau klojamas pamatas naujai gyvybei – ateinančiam pavasariui. Po pirmosios Svarstyklių patirties meilėje ir partnerystėje, Skorpionui reikia suvokti, jog meilę sudaro ne vien grožis ir harmonija. Dar yra jausmai, seksualumas bei aistringumas. Tačiau Skorpionas savo jausmų neatskleidžia, nepripažįsta jų jėgos. Šitos jėgos santykius sukuria, bet taip pat gali juos ir sugriauti. Skorpiono pasaulis nėra kupinas grožio ir harmonijos, greičiau tai grėsminga aplinka, šaukianti į kovą. Priešingai nei Svarstyklėms, Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų. Tai kartu ir jo stiprybė, ir silpnumas, nes išsiaiškinus padėtį, sunkumus galima nugalėti. Iš kitos pusės perdėtas problemų ieškojimas gali pačiam Skorpionui, tiek jį supantiems žmonėms gerokai apkartinti gyvenimą.

Bendrauti su Skorpionu yra sunku. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškas ir nesukalbamas. Dėl savo šių neigiamų charakterio bruožų labai kenčia jis pats. Iš visų Zodiako ženklų – tai idealiausias meilužis ar mylimasis, nes Skorpionas yra pats aistringiausias.

Pirmasis dekanas (spalio 24 – lapkričio 1 d.). Pagrindinis devizas – vientisumas.
Žmogus skrupulingas, kantrus, turi tikslą ir reputaciją. Tai ištikimas draugas ir patikimas kolega. Siekia rezultatų atiduodamas visas savo jėgas ir laiką. Tai ne egoizmas, o siekis būti teisingam, poreikis ateiti į pagalbą. Jis niekada neapgauna. Senovėje tikriausiai būtų sudegintas ant laužo. Supranta dvasinių išgyvenimų psichologiją. Tuos, kuriuos pamilsta, paskatina imtis didelių darbų.

Antrasis dekanas (lapkričio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – ištikimumas.
Šio periodo žmogaus tikslas – pasiekti garbės ir turtų. Jis moka panaudoti kiekvieną minutę. Atviras, ištikimas ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Gali atsisakyti visko dėl savo idealų. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.

Trečiasis dekanas (lapkričio 12-22 d.). Pagrindinis devizas – teisuoliškumas.
Žmogus nuolat kovoja už teisybę. Remiasi laisvos asmenybės principais ir nori laisve pasidalyti su visu pasauliu. Tokia savybė sukelia aplinkinių ir draugų pagarbą. Kartais sukrečia negalėjimas pasiekti paties slapčiausio noro. Tada kyla graudulys, tačiau neilgam, o vėliau vėl atkakliai ima siekti savo tikslo.

Charakteris

Skorpionams būdingas polinkis į kraštutinumus bei priešingybes, taip pat nepaprastas aistringumas. Šie žmonės nepripažįsta jokių kliūčių, puikiai moka analizuoti ir pasižymi subtilia intuicija. Labai energingi, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta. Daugumai Skorpionų būdingas kandus sarkazmas ir sudėtinga, beveik mistinė pasaulėžiūra.

Privalumai: įžvalgumas, pareigingumas, dvasinis tvirtumas, emocinis aistringumas.
Trūkumai: troškimas manipuliuoti kitais žmonėmis, slapukavimas ir dažnas užsiskleidimas savyje, klastingumas, destruktyvumas.

Vaikystė

Maži Skorpionai – tai dažniausiai nenuoramos, nors ir gana paklusnūs. Jau vaikystėje jie pradeda kovoti dėl pirmavimo. Šie mažyliai mėgsta pasakas, ypač paslaptingas. Be to, juos traukia loginiai žaidimai, įvairių mozaikų dėliojimas. Jeigu berniukai Skorpionai susižavi sportu, tai dažniausiai būna sunkioji atletika arba imtynės. Mažyliai Skorpionai beveik neserga, tačiau net vaikystėje kuriam laikui gali užsisklęsti savyje, mėgindami susivokti, kas gi dedasi juose pačiuose. Tuomet reikia leisti jiems pabūti vienatvėje.

Vyras – Skorpionas

Darbas. Skorpionai išsiskiria neeiliniu charakteriu, kovotojo dvasia, jausmų aistringumu. Jie žino savo vertę, bet niekada neapvils darbo kolegų lūkesčių. Kadangi save pernelyg aukštai vertina, kartais sunkiai pakelia kritiką. Šio ženklo atstovai principingi, tačiau retai kada skaitosi su kitų žmonių nuomone. Kaip tikri darboholikai, jie pilnai atsiduoda dominančiai veiklai. Skorpionai išsiskiria stipriais nervais, yra drąsūs ir ryžtingi, pasižymi puikiais organizaciniais gabumais, sunkiomis akimirkomis visada pasirengę padėti savo kolegoms.

Labiausiai jiems tinkančios profesijos yra susijusios su moksline tiriamąja veikla, statyba, menu, karo ir policjos tarnyba, tyrinėjimais. Skorpioną vilioja pavojų keliančios profesijos ir situacijos, kuriose jis gali įrodyti savo drąsą. Taip pat jam patiktų būti psichiatru, chirurgu, dantų gydytoju ar teismo medicinos ekspertu. Svarbiausia, kad bus pareikalauta visų jo jėgų, kad tokia profesija suves akistaton su rizika ir nematoma pasaulio puse. Tarp Skorpionų pasitaiko ir puikių pedagogų, išradėjų, psichiatrų, valstybės veikėjų, karo vadų, kino aktorių ir rašytojų.

Draugystė. Jeigu Skorpionas kam nors yra draugas, jam neegzistuoja žodžiai “aš negaliu” – jis visada yra pasirengęs būti reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Šio ženklo atstovai labiausiai negali pakęsti pakrikimo, taip pat ir draugystėje. Labiausiai drauguose jie vertina patikimumą, pastovumą, aiškaus tikslo turėjimą. Paprastai Skorpionai draugystę išsaugo visą gyvenimą. O po įtemptos darbo dienos mėgsta atsipalaiduoti geroje draugijoje.

Meilė. Skorpionai pasižymi tokia didžiule energija, jog greta jų kitiems yra arba nepaprastai gera, arba priešingai. Meilėje jie nepaprastai aistringi, paslaptingi ir pavydūs. Santuokoje vertina partnerės seksualinius sugebėjimus ir ištikimybę. Šio ženklo atstovai seksą laiko nepriklausoma žmogiškų santykių sritimi, nesiejama su kitais santykių aspektais. Be to, kūniška meilė jiems padeda atgauti jėgas. Skorpionai nuolat dega meilės troškimų ugnyje. Ir moka žaisti žmogiško gailesčio, pykčio, pavydo jausmais, dvejonėmis ir kompleksais. Geriausiomis sutuoktinėmis Skorpionams yra Vėžio, Žuvų, Mergelės ženklų moterys.

Moteris – Skorpionas

Darbas. Subtili psichologinė nuojauta ir įgimtas smalsumas nulemia, jog šio ženklo moterys renkasi tokias profesijas, kurios reikalauja taktinių sugebėjimų bei diplomatinių įgūdžių. Svarbiausia šio ženklo atstovėms – kad darbas būtų įdomus ir teiktų pasitenkinimą. Pasirinkdamos jį, į aplinkinių patarimus moterys Skorpionai retai kada atsižvelgia. Užsiimdamos bet kokia veikla, jos išlieka išmintingos ir galantiškos, tačiau niekada niekuo iki galo nepasitiki. Profesinėje sferoje moterims Skorpionams vienintelis autoritetas – jos pačios. Jos būna geros pedagogės, talentingos mokslininkės, mokančios patraukti dėmesį kelionių vadovės.

Draugystė. Aplinkiniai niekada nėra abejingi moterims Skorpionams. Todėl šio ženklo atstovių draugai ir draugės nuoširdžiai jas myli ir gerbia už jų taip pat nuoširdžius ir stiprius jausmus. Savo draugų atžvilgiu moterys Skorpionai yra dėmesingos, rūpestingos ir teisingos. Tačiau ginče neretai jos tampa užsispyrusios ir sunkiai pakeliamos netgi paties artimiausiems žmonėms. Rinkdamosi drauges, moterys Skorpionai labai išrankios, tačiau dažniausiai išsaugo draugystę per visą gyvenimą.

Meilė. Moterys Skorpionai labai patrauklios ir seksualios. Joms meilės santykiai yra visuomet yra svarbiausias dalykas gyvenime. Nė viena iš jų neištekės iš išskaičiavimo ar be jausmo. Jos išlieka kupinos energijos ir temperamentingos iki pat gilios senatvės. Daugeliu atvejų šio ženklo atstovės šeimoje tampa puikiomis žmonomis ir rūpestingomis motinomis. Tarp moterų Skorpionų daug tokių, dėl kurių jų gerbėjai visiškai pameta galvas.

Patarimai vyrams: Po Skorpiono ženklu gimusios moterys yra labai savarankiškos, pasiekia didelių profesinių laimėjimų, yra reiklios sau ir kitiems. Šios moterys dažnai siekia tikslo bet kokia kaina. Mėgsta kovoti, jeigu reikia, gali tapti net agresyvios. Skorpionė moteris labai reikli savo vyro jausmams. Pati rodo dėmesį ir švelnumą ir laukia to paties iš sutuoktinio.

Sveikata

Skorpionai – stiprios sveikatos žmonės, tačiau jie taip pat turi silpnų vietų – tai šlapinimosi ir lyties organai, tulžies pūslė, bei nervų sistema. Taip pat dažniau negu kiti zodiako ženklai jie lengvai susižeidžia. Dėl per didelio emocingumo Skorpionus gali ištikti nervinis išsekimas, kuris sunkiai pasiduoda gydymui ir gali peraugti į ilgalaikę depresiją. Skorpionai labai sunkiai pakelia tokias būsenas, todėl jiems būtina imtis visko, kad jų išvengtų: pasinaudoti liaudies medicinos priemonėmis, dažniau ilsėtis po varginančio darbo.

Šio ženklov atstovai pačios gamtos apdovanoti geru regėjimu, klausa ir stipria širdimi. O štai inkstų ir lytinės sistemos juos gali kamuoti gana dažnai, tinkamai negydomos gali peraugti į lėtines. Viena dažniausiai Skorpionams diagnozuojamų ligų – inkstų akmenligė. Akmenų gali atsirasti ir tulžies pūslėje. Ypatingą dėmesį moterys Skorpionai turėtų atkreipti į savo kiaušidžių, o vyrai – į prostatos būklę.

Skorpionų kepenys taip pat linkusios teikti savo šeimininkams nemažai problemų. Todėl reiktų būti atsargiems su aštriu, ypač rūkytu maistu, leidžiant sau pasimėgauti juo tik išskirtinėmis progomis. Marsas – didžiausią įtaką šio ženklo atstovams daranti planeta – prie visų būdingų Skorpionams negalavimų prideda dar ir kojų traumų, pasireiškiančių dažniausiai pėdos išnirimu.

Gripu ir peršalimo ligomis Skorpionai serga retai. Dar rečiau dėl to prisireikia kreiptis pagalbos į medikus, nes dažniausiai lengvai išsigydoma savarankiškai tradicine aviečių arbata arba arbata su medumi.

Svarbiausia Skorpionams – išmokti patiems pasirūpinti savo sveikata, dažniau būti gryname ore, vaikščioti pėsčiomis, užsiimti mėgstamu sportu. Skorpionai atsparūs oro pokyčiams, tačiau prieš įsisiautėjant magentinėms audroms kai kuriuos šio ženklo atstovus ima kamuoti audinių pabrinkimas, nuo kurio geriausiai padeda pirtis.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, obuolių actas, imbieras.
Vaisiai – slyvos, granatai, mandarinai, abrikosai, bananai, citrinos, vynuogės, kriaušės, persikai, persimonai, figos.
Daržovės – morkos, baklažanai, agurkai, špinatai, bulvės, ropės, žalieji žirneliai, burokėliai, baltagūžiai kopūstai, ropiniai svogūnai, moliūgai, ridikai, petražolės, aguročiai, jūros kopūstai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų “baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikiai, ryžių ir kviečių kruopos.
Bitininkystės produktai – grikių ir mėtų medus.
Riebalai – kiaulių taukai, jautienos ir avienos lajus.
Aliejus – kukurūzų.
Mėsa – kiauliena, jautiena, triušiena, aviena.
Paukštiena – antiena.
Žuvys – sterkas, baltasis omulas.
Pieno produktai – varškė, grietinėlė, karvės pieno sūris, grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska, cukrus.

Poilsis ir kelionės

Vargas tam, kuris pasimaišys po kojomis blogai nusiteikusiam Skorpionui. Šiems žmonėms būdinga savo pyktį išlieti ant kitų, dažniausiai niekuo dėtų aplinkinių. Ieškodami priekabių, jie būna neįtikėtinai grubūs, nes tik taip kuriam laikui atsikrato neigiamos nuotaikos. Skorpionui nereikia tiesos – jam būtina išlieti tulžį. Nuvyti blogą nuotaiką gali padėti detektyvinė knyga, vandens procedūros, karšta pirtelė. Neigiamas emocijas puikiai tinka išlieti ir sporto aikštelėje.

Skorpionams patartina užsiimti joga. Šis pratimas padeda valdyti seksualinius instinktus: reikia atsisėsti ant grindų, nugara atsiremti į sieną. Sėdėti tiesiai, kad visas stuburas būtų statmenas. Prispausti kojų padus vieną prie kito, kelius plačiai išskėsti. Uždėjus delnus ant kelių, nesmarkiai spausti juos prie žemės. Kvėpuoti laisvai, giliai. Atliekant pratimą po visą dubenį pasklinda malonus jausmas.

Keliaudami su šio ženklo atstovais ir artimiau su jais susipažinę, pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, jautrūs, patrauklios ir ryškios asmenybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti, bet atsitikus nelaimei ar kokiai suirutei, jie nepasimes ir sugebės visus mobilizuoti. Daug kas nemėgsta Skorpionų už kandžias replikas ir kritiką. Nuo mažens šio ženklo žmonės nenori būti priklausomi nuo tėvų globos ir mielai keliauja su svetimais žmonėmis. Pasitikėkite jų ištverme ir tuo, kad mažus Skorpionus ne kiekvienas gali nuskriausti. Skorpionams nebūdinga pasiduoti kitų įtakai, per valandą susikrauti daiktus ir lėkti. Jeigu tai bus jų pačių sumanymas, kovodami už šį tikslą jie laimės, net ignoruodami nepalankias aplinkybes. Kelionėse šiems žmonėms būtina patirti mistiką ir paslaptis. Jie ilgai svarsto prieš išvykdami į tolimus kraštus, bet jų nuojauta paprastai neapgauna. Galima teigti, kad lankymasis tolimuose kraštuose tobulina Skorpionų uždarą ir maištingą vidinį pasaulį.

Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks visus galimus negalavimus, juos gali palaužti nebent apsinuodijimas arba netikėtas peršalimas. Su Skorpiono vardu siejasi visos vietovės, kenkiančios sveikatai. Atostogauti jis, žinoma, tenai neturėtų. Vertėtų nuvykti į Pietų Afriką ar Maroką, o kieno piniginė plonesnė, tegul pakeliauja po Norvegiją, Vokietiją, Bavariją.

Suderinamumas

Skorpionas ir Avinas
Skorpionas ir Jautis
Skorpionas ir Dvyniai
Skorpionas ir Vėžys
Skorpionas ir Liūtas
Skorpionas ir Mergelė
Skorpionas ir Svarstyklės
Skorpionas ir Skorpionas
Skorpionas ir Šaulys
Skorpionas ir Ožiaragis
Skorpionas ir Vandenis
Skorpionas ir Žuvys

202 komentarai (-ų) temoje “Skorpionas”

 1. tomas mockunas sako:

  geras horoskopas

 2. inita sako:

  as gyvenu su vandeniu ,mano santikiai su juo keisti tarytum dvieju artimiu zmoniu,bet ne dviaju kaip mylimu zmoniu.kaip pavadinti tokius rysius?mes kartu jau 9 metai bet tie metai praguventi labai surmulingai

 3. turistas sako:

  siandien antradienis – panasu kad mano svt’es diena :)

 4. dalija sako:

  mano savaites diena irgi antradienis

 5. cypa sako:

  na draugavau su jauciu du metus,buvo gan nuobodi draugyste,labai daug pikciu del nieko…buvom linke viens kitam zodziais ikast,nei graziai ka pasakyt :)bet jutau jam tokia trauka net nemoku paaiskinti…:D

 6. Mindaugas sako:

  tai jau tikrai, kad skorpionems sunku atsispirti… paslaptingos.. ir ta paslapti norisi atskleisti :)

 7. lili sako:

  turiu drauga jauti, pykstames ziauriai, bet traukia tai kai magnetas …….

 8. skorpione :) sako:

  viskas teisybe :)

 9. Toma sako:

  Tikta teisybe,tik idomu kaip skorpiones su liutais sutaria?

 10. miau sako:

  skorpionai su liūtais?iš pradžių gerai,po to liūtai susivelia,baigias draugystė

 11. nemnyte sako:

  pritariu miau

 12. Auguste/... sako:

  mudu su vaikinu bus metai kaip draugaujam abu esam skorpionai bet nepanasu kad mes nesutartume kaip tik antraip nors nepalanku raso skorpionams abiem tj manau kad nereiktu imti per daug y galva..;D

 13. Aistiux sako:

  Apie mane wiskas tiksliai pasakyta. Gywenu su zuwimi, bet ir daznai pykstamies, nes jis megsta lb islaidauti. O as ne tokia. Del to dazniausiai ir kyla barniai.

 14. saulytė sako:

  visiška teisybė apie skorpionus…….aš tokia kokį čia apibudiną skorpioną….

 15. Herise sako:

  Pats esu skorpionas, esu lb prietaringas jam ;] tad is visu zodiaku zenklu galiu pasakyti kad vezys ir skorpionas ira patys geriausi :) As didziuojuosi tuo kad skorpas ;p

 16. Skorpionė sako:

  Aš ir pati esu skorpionė :). Prisipažįstu – esu siaubingas žmogus. Siaubingai užsisipyrus ir laikausi savo nuomonės, jos niekas nepakeis.
  Kartais, net pati to nesuvokdama bandau perauklėti žmones ir pakeisti jų nuomonę, bet jau taisausi, išmokau šitoje srityje tvardytis :)
  Pasitelkiu pačius neįtikinamiausius argumentus TIESAI įrodyti, nors kartais teigiu, kad tiesa ir teisingumas iš tiesų neegzistuoja. Esu velniškai pati SAU prieštaringa, galvoje mėtosi tiek daug viena su kita besiriejančių minčių, kad tai mane žudo.
  Išvaizda? OOoo taip.. Niekad nelaikiau save super duper extraordinaire gražuole, bet kaip paaiškėjo – esu. Vyrai negali atitraukt akių, ir ne vien jie, bet ir moterys, be gaileščio mane nužiūrinėja. Ir jie net nesistengia to nuslėpti. Draugai juokias, sako, “Nustok sijonus nešioti, ramybės nėra”. Taip pat puikiai suvokiu savo pranašumą šiais laikais, protingų ir gražių merginų stygius, nesakau, kad esu graži, juk pati taip nemanau, bet kiti žmonės, jie tiesiog lipte limpa prie manęs, jiems sunkoka atsiplėšti, matomai kažkokia trauka vis dėlto yra. O man asmeniškai vaikinų kompanija yra mielesnė, su jais galima išgert alaus, pažiūrėt krepšinį, pasikumščiuot, atvirkščiai nei su merginomis, kurios nesustodamos kalba apie tai “koks šūdinas JŲ gyvenimas” “kaip sunku JOMS gyventi” ir taip toliau, tarsi ir taip negana tų patetiškų komercinių reklamų ir nesąmonių, dar jos man kvaršins galvą. Apie kosmetiką, išpardavimus.. madas. Fū. O vaikinai – atlaidūs. Galbūt šiek tiek lengvabūdiški, bet toks aktyvus gyvenimo būdas man priimtinesnis, linksmybės, linksmybės ir tik visai nedidukas kiekis jaudulio dėl artimos ateities.
  Seksas, meilė? Taip, tai išties kažkokia nesuvokiama mano sritis. Sunkoka susigaudyti. “Myliu tik vieną, vilioju kiekvieną”, būtent taip ir yra, mirksniai, nekaltas flirtas. PLATI ir NEAPRĖPIAMA mano erotinė fantazija. Neįtikėtina, ko tik aš neprisigalvoju savo galvoje, jeigu neslėpčiau savo jausmų ir pasipasakočiau, greičiausiai mane palaikytų seksualine maniake, nes tokių nešvankybių, net ir ne kiekvienas vyras, o ir porno filmų prodiuseris (!!!) nesugeba prisigalvoti.
  Iš tiesų, yra stimuliuojama apatinė kūno dalis. Viskas tiesiog tvinksėti tvinkčioja. Ant savo sėdmenų galiu jausti vyrų žvilgsnius, jaučiu, kaip jie stebi mano klubus. Tai jaudina. Labai. O kad ir paprastas tau patinkančio vaikino prisilietimas, gali taip užvesti, taip supurtyti smegenis, kad ojojoj. Ne mano principai – kruščiausi su kiekvienu (atsiprašau labai labai už išsireiškimą), neveltui mane žvėrimi vadindavo. Kaip tik šiuo metu akimis gaudau vieną vaikinuką, kuris neįtikętinai mane traukia, nors ir jo vardo aš dar nežinau, BET, jis bus mano, kiek žmonių man tektų pribaigti. Ar galėtų mano kredo būti “čia ir dabar”? ;D
  Mėgstu juoktis. Ir ne vien. Mėgstu sarkazmą, cinizmą, žiaurumą, sadizmą, galų gale, moralinį ir psichologinį žmonių kankinimą, jų spaudimą, karts nuo karto pagaunu save nagrinėjant draugų ar šiaip, žmonių, psichologiją, mąstymą.
  Žodžiu. Skorpionės plepios, skorpionai – ne. Paskaitykit Herisės komentarą ;D
  Dėl to, kad skorpionų diena antradienis – susijuokiau. Mano gimimo metais, mano gimimo diena, buvo kaip tik antradienį. Haha, sutapimas? Gal tai šiek tiek paverčia mane tipiška skorpione, nors niekas dar ir nesugebėjo manęs suprasti ;P
  Skaičius – 9. Juokinga. Mano tėvas, aš ir sesuo – trys skorpionai. Ir visų mūsų trijų gimtadieniai apytiksliai kas 9 dienas (vienos dienos skirtumas), sutapimas? Oj, kiek jų daug mano gyvenime.
  KNYGOS KNYGOS ir dar kartą KNYGOS. Gyvenu jomis, jomis kvėpuoju, jomis minta mano protas. Dostojevskis, Kafka, Hesė. Filosofija, psichologija.
  Fantazija – lakesnė nei įmanoma įsivaizduoti. Rašau eilėraščius, knygas, apsakymus, istorijas. VISKĄ. Tik duokit man pieštuką ir popieriaus lapą, aš jum tuoj pat sukursiu kaip tik tai ko ir reikia, jeigu norit – pravirkdysiu, jeigu reikia ir įbauginsiu. Visa tai liejasi per kraštus.
  Kiek nagrinėjau, didžioji dalis skorpionų būna neformalai, keistoki žmonės. Taip jie demonstruoja savo absoliučią laisvę. O ir mano mėgstama muzika nėra ypač toleruojama ir propoguojama šiuolaikinių stereotipų – rokas, hardcor’as, metalcore’as, punk, punkrock ir t.t Žodžiu, muzika, kuri neštų stogą 100%.
  Gerai pasakyta – “prieštaringos asmenybės”. Kaip ir minėjau. Pati save neigiu, save ignoruoju, savęs nekenčiu ir noriu sunaikinti. Save myliu, save globoju, savimi rūpinuosi. HYPERaktyvi, nepasotinama nuotykių ieškotoja, duokit naujovių, man to reikia kaip oro. Ekstravertiška, pamišusi, patraukli ir traukianti nuodemė. Nuo manęs tuo kvepia. BET. Tuo pačiu, viduje, ir intravertiška menininkė, rašytoja, mėgstanti grožį ir žiūrėjimą į žvaigždes. Vertinanti paprastumą ir šiokį tokį banalumą, romantiką. Sakytumėt neprieštaringa? Dvi skirtingos asmenybės? Štai taip ir yra, kai tia suvoki – atsiranda šizofrenijos ir asmenybės dvylipumo užuomazgos. Imi Dostojevski, Hesę (jis tai nagrinėja) ir skaitai ir skaitai. Sutapimas? Dostojevskis, tas sumautas beprotis yra Skorpionas. Skaitėt jo knygas? Juk taip sunku skaityti ir mąstyti, taip įtraukia ir žlugdo.
  Labai jau išsiplėčiau, kas be ko, norint geriau mus pažinti anaiptol reikia viską nupasakoti net iki pačių pačių smulkiausių detalių, nors ir tas atskleisti nepakaktų net tūkstančių metų, tikrai, net aš pati nesugebėjau atskleisti visko apie save. O tia ką parašiau – šiek tiek asmeniška, bet tai tik paviršius, nes kiekvienas skorpionas ankščiau ar vėliau suvokia save. Pats. Ir niekas kitas nesugebėtų jam paaiškinti, išaiškinti. O ir tai ką aš parašiau tik sutvirtins visus teiginius ir visas hipotezes.
  Kaip čia pasakyti jums… Tik patikslinau visa kas ir taip yra žinoma 😛 juk iš Skorpiono lūpų tai skamba daug įtikinamiau.

 17. PukuTisS* ;} sako:

  Su SkOrpiOnaiSs sunkiai sutariu, nebūna tOkių dienų, kad nesipyktumėm ar nesusiginčiOtumėm…
  Tikrai Jaučiai su SkoRpiOnais sunkiai sutaria…

 18. Skorpioniukė. sako:

  Pati esu Skorpionė.;}
  Ir tikrai galiu patvirtinti. Esu žiauriai keršingas žmogus. Jeigu draugai man ką nors netyčia padarę atsiprašo, man nesvarbu. Vistiek tai padarau jiems atgal. Žiauriai kerštauju savo priešams, esu gana didelė melagė, tačiau puikiai matau, jeigu man kas nors meluoja.

 19. Skorpionė ;] sako:

  Visiškai sutinku su zodiako aprašymu. ;] aš tikrai uždaro būdo, bet labai jausminga viduje. Visada pasiekiu savo tikslo ir ankščiau ar vėliau, bet tikrai išsiaiškinu melą

 20. Irgi skorpione sako:

  As irgi skorpione..esu visiskai nekerstinga, svelni (kartais susimastau- o gal apsimetu?bet ne..man gera tokiai buti)..vienas zmogus man yra pasakes- tu stengiesi visus padaryti laimingais…zinau kad kvaila, bet is tikruju stengiuosi. Zinau kad esu “gili”, turiu savyje labai daug visko..bet kartais atrodau infantili ir juokinga…ir visiskai nebijau tokia buti- as gi zinau teisybe :)…vienu zodziu ,broliai ir seses Skorpionai, ivairus mes, oi kaip ivairus :)

 21. Silvija sako:

  Esu skorpionė ir skaitydama aprašymą daugmaž atpažįstu save :)“Apie tuos, kurie pabunda pavakary…”
  -tikra tiesa,nes vakare savimi pasitikiu ir jaučiuosi gražesnė negu dieną.Keršo ažvilgiu save tramdau,bet išties kartais kyla noras priešams labai skaudžiai įgelti :)

 22. Ieva sako:

  Taip. Teisybė. Esu plepi, išprotėjus dėl mistikos, vaiduoklių. Mėgstu KNYGAS. Suryju storą knygą per vieną vakarą, ir noriu dar. Galiu kurt ką tik be pasakytumėt. ŽIAURIAI kerštinga. Atkeršysiu trigubai. Esu klaiki, man gėda, kad toks mano charakteris. Žiauriai išdidi, nekeičiu savo nuomonės, garbėtroška, egoistė. Nežinau. visi sako, kad esu graži, sau tai ne. Toli gražu nesu idealios figūros žmogus, kiek tokių pažįstu, iš jų šaiposi, o iš manęs nelabai. Mane mėgsta draugų kompanijos, esu hyper aktyvi, labai mėgstu juodą humorą, sarkazmą, žiaurumą. Mane žavi Hitlerio užsispyrimas. Esu psichiškai stipri. Nepalaužiama, bet kartais pratrūkstu. Nemėgstu kai man prieštarauja. Esu ŽIAURI. Tikrai, mama amžinai kartoja, koks bjaurus mano charakteris. O aš nk negaliu pakeist, ir man taip patinka. ;D

 23. Einius sako:

  ka perskaiciau tai 99% yra tiesa apie mane, as skorpionas. idomu istikruju.

 24. rimtuolis sako:

  tobuliausi zmones!. nors pats niekaip nesugebu kersyti, nes visa nuoskauda po trumpo laiko pamirstu, bet dievinu kersta, gerbiu kerstingus. megstu istikimus zmones. megstu sadizma, ziauruma, troskimas pakeisti zmoniu nuomones. MUzika: taip pat HARDCORE, DEATHMETAL, METALCORE (konkreciau grupes: the black dahlia murder, bring me the horizon, job for a cowboy, the devil wears prada… )
  Taip pat isprotejas del mistikos, pasaulio pabaigos, vaiduokliu, dvasiu, likimo valdymo – ziauriai i tai gilinuosi. Apie seksa, meile, ir t.t. ziauriai fantazuoju. bet as esu ne skorpionas o saulys. visada tikejau kad neesu grazus, bet brestant pastebejau zmoniu zvilgsnius ir seip daug kas pradejo reiksti nuomones apie mane atvirai, tai kaskaip pradejau gana daug demesio skirti isvaizdai. turbut taip yra del mano issiauklejimo?

  P.S. SKORPIONAI, KURIE MEGSTA SADIZMA IR ZIAURUMA, PAZIUREKIT KINA : FINAL DESTINATION 4. cia kur kinuose rodo. pats likau labai patenkintas, sypsenos nevaldziau visa kina ;D

 25. Slapuke;)* sako:

  Esu skorpione…ir tuo didziuojuosi;) esu paslaptinga ir bunu daznai nesuprasta…bet nesuprantu kodel as labai traukiu aplinkinius…mano figura nera ideali…esu stambesne nei kitos…bet daznai bernai prie manes kimba nors aplinkui tiek graziu merginu…ir man taip labai patinka…nesuprantu kodel?…mane labai traukia toks vaikinukas(deja jis vandenis)…atrodo as ji myliu dievinu visa sirdimi bet…tuo paciu ir nekenciu…kai jo nematau labai pasiilgstu ir atrodo negaliu be jo gyvent…bet kai pamatau galvoju kodel as su juo prasidedu…jis man visai gi netinka…as tiesiog trokstu meiles…negaliu be jos gyvent…man reikia silumos artumos ir pan….nemegstu kerstaut bet labai to noriu…labai nemegstu kai mano drauges lenda prie man patinkancio vaikino…esu tiesiog pavydi…daznai sakau esu negrazi randu trukumu ir nesuprantu kodel kiti sako kad esu sexe…daznai vakare susiprantu ko noriu ir kaip as tai gausiu,kokia esu ir kaip pasikeisiu…bet man patinka but tokiai kokia esu…labai tikiu horoskopais nes apibudina kaip tik mane … atrodo is kur jie zino kad as butent tokia…ewsu labai jausmingas zmogus…megstu issipasakot bet neitin daznai(esu paslaptinga)…patinka man isklausyt kitu ar net patart…sirdyje esu ragana ir vadovaujuosi situo”myliu viena,kabinu kiekkviena”…draugai tiesiog sako esu zveris o ne moteris;D nes man patinka aistros…negaliu atsispirt buciniams ir glamonems…megstu apie tai svajot…bunu salta bet labai lengvai atitirpstu;D…tiesiog mes skorpionai tokie esam ir nieko negali pakeist…daznai sau priestarauju…atrodo lyg dvieju zmoniu mintys suktusi mano galvoje…stai beveik viskas apie mane nors pati kartais nesuprantu saves…negaliu pati pasakyti kokia as esu ir ko man truksta nes pati to nesuvokiu ir niekas negali to suprast…;)*

 26. Braske sako:

  Atrodo , kad jis man parasytas , nes taip viskas atitinka :)

 27. Svajone sako:

  As skorpione ir labai tuo dziaugiuosi pats geriausiais zodiako zenklas is visu. Kartais nesuprantu kuo aplinkinius traukiu bet man tai patinka, megstu pasvajot galiu but gera ir tuo paciu uzsispyrus jai myliu tai save galiu visa atiduoti jai iskaudino atgal nesigrezioju ir neatleidziu tas zmogui lieku abejinga. O siaip kartais nesuprantu saves galiu sakyt viena padarau ka kita bet tokia jau esu.

 28. female sako:

  cia paskaicius tuos komentarus gera suvokti kiek bendraminciu mano yra:))) kai perskaiciau horoskopa, tai pamaniau, kad man tikrai mazai kas tinka, bet isigilinusi i komentarus padariau nauja isvada: tiesiog nepripazistu, kad turiu viena ar kita savybe, nes man jos atrodo nelabai teigiamos. cia kalbu pvz apie kerstinguma:/ bet esi koks esi. o del poslu minciu, tai cia geroji dalis skorpiono charakterio:DDD

 29. Gabe ;p sako:

  ka skorpijones labai vilioje vyrus :p o ta mes skorpijone mokam.. ane? 😀
  Geriauses zenklas is visu!!! :DDDDD

 30. Agne sako:

  As irgi skorpione,pavydi,kerstinga,negaliu atsizaveti raudona spalva net dabar rasydama sedziu uzsidejus raudona chalata:))))skorpiono zenklas is vienos dalies man nepatinka,nes nuolat save greuziu,o mano pavydas gadina man gyvenima stengiuosi nepavydeti bet net menkiausia smulkmena mano gyvenime sukelia audras.Kol neperskaiciau savo horoskopo tai maniau,kad as viena taip save kankinu savo mintimis,bet pasirodo,kad cia visas pulkas:)))Labai noriu padiskutuosi apie tai kam pasiseke nugaleti savo pavyda?parasykit man i el pasta nesutramdomaa@gmail.com laukiu jusu laiskuciu tiesiog noriu tureti draugu kurie yra skorpionai,kad eitu lengviau suprasti save Padekit man ACIU

  Na o dabar noriu pasakyti kodel esu laiminga budama skorpione;) todel,kad jauciuosi patraukli ir matau kaip zmones i mane ziuriu visada vaikinai negaledami pasakyti kodel jausdavo trauka,ir del savo zvilgsnio man net mama sakydavo kodel tu taip i mane ziuriu atrodo,kad gali zvilgsniu nuzudyti net klases draugai pastebedavo kad nuotraukose mano zvilgsnis kitoks:)

 31. skorpiukėė` sako:

  Na ką esu ir aš skorpionė,ir po galais aš tuo beprotiškai džiaugiuosi. Moku įkast aštriai,bet dažniau galiu būti angeliukas. Dievo sukurta velnio patobulinta 😉 Galiu per vieną diena suspėt padaryt daug daugiau nei kiti. Taip sakant esu hyper.. Esu romantikė,jei myliu atiduodu save visą. Knygas dievinu,skaitau jas kaip kiti valgo. galiu būti stipri,galiu slėpti viską savyje,bet labai lengvai galiu apsiverkti prieš draugus jei paliečiama man skaudi tema. moku meluot,viliot.. Esu bjauraus charakterio kaip ir dauguma skorpionu. Nekenčiu savi išvaizdos savo charakterio,nors dauguma sako kad esu labai šauni. Draugai mano gyvenimas. Paaukočiau dėl tikrų draugų viską ką turiu.Esu naivi kas tikriausiai nebūdina skorpionams bet turiu toki blogą bruožą. Šeip esu ištverminga paėmus fizini krūvi ir panašei.

 32. Cococoline sako:

  As esu Vezys, ir man labai patinka Skorpionas…
  As ji myliu..! ;D

 33. Ernesta sako:

  as irgi skorpijone ir tuom esu patenkinta,nors dauguma sako nu koks tavo bjaurus charakteris nebutum skorpijone;DD draugavau su vandeniu metus laiko paliko del dvynes,nors negaliu sakyti kad jau taip labai nesugyvenom istikro buvo lb puikus metas…bet viskas yra teisybe kas parasyta99.99 procentais. megstu mistika atgamtinius dalykus,esu ziauri ir demesio taip pat netruksta;DD

 34. Vilma sako:

  as irgi esu skorpione..turejau ilgalaiki drauga 4,5 metu buvom kartu jis buvo liutas…:(tikrai sunkiai sutareme..dabar turiu drauga taip pat skorpiona..nepatikesit bet draugaujam tik 3 menesiai taciau jauciames taip lyg butume kartu pragyvene 30 metu..sutariame puikiai.vienas kita tikrai mylim..ir esam laimingi..

 35. Erika sako:

  Aš taip pat esu skorpionė. Šis horoskopo aprašymas labai atitinka mano charakterį. Aš itin „pasinešusi“ ant mistinių dalykų, esu labai aistringa, visada stengiuosi padėti, kai kažkam reikia pagalbos, šimtu procentu atsidavusi savo draugams.
  Esu pavydi, greit įsižeidžiu, dažnai savo tikruosius jausmus laikau savy, o parodau visai kitą veidą.. Net pati nesuprantu kodėl taip elgiuosi, kodėl vaidinu, man netgi tai, savotiškai patinka.. Tik to niekas nesupranta.
  Nepasakyčiau, kad man sektųsi pritraukti žmones prie savęs, atvirkščiai, atrodo, kad jie nuo manęs bėgtų, nors ir kaip aš stengčiausi būti draugiška, taip visada atsitinka. Ne itin traukiu ir vyrus, nors nesu labai išvaizdi, tačiau negalėčiau teigti, kad esu baisi.
  Aš jaučiu, kad esu kitokia nei visi, paslaptingesnė, kažkokia ypatinga, tačiau kaip jau minėjau daugelis to nesupranta..

  Gyvenu savo pasauly, kuriame daugiau nieko nėra. Man, netgi, patinka pabūti vienai, viską apmąstyti. Kartais per daug save baudžiu ir ilgai analizuoju elgesį per kurį man tenka „nudegti“.
  Dažnai į viską žiūriu neigiamai, pesimistiškai..
  Tačiau man šis ženklas patinka. ;]
  Tikiuosi, jog ateityje, sutiksiu tokį žmogų, kuris vertins ir supras mane, galbūt atsiras ir ta tikra draugų kompanija, kurioje jausiuosi laisvesnė ir labiau suprasta.

 36. Veta sako:

  Is tiesu skorpioniu moteru gyvenimas- lyg nenustojantis siausti uraganas! Aistros sukelia audras , tiek viduje tiek aplink. Todel visus jos ir traukia… Juk nuobodybes mazai kam idomios.. O kur aistra- ten grozis! Pribloskiantis, apsukantis galvas, apgaulingas ir virpinantis .. Taciau skorpiones gelia skaudziausiai sau.. :(

 37. Rimante sako:

  😀 nuostabu kokie visi skorpionai panasus ;D as irgi zudike,prievartautoja,bjaurybe ir visokia kitokia trenktybe 😀 ZIAAAAUREI megstu ygelt,primint kiekviena trukuma,jei man bloga nuotaika – gadinu ja visiem, arba sedziu uzsiraukus ir visiem i mane pasiziurejus nuotaika gadinas ;D labai greita nuotaiku kaita,galiu juoktis uz minutes jau staugt arba blaiut,susierzinu del nieko,aukstinu save kur nereikia. Del draugu galiu bet ka bet kada padaryt,nepatenkinta del savo isvaizdos ir, tikrai, vadovaujuos tik sau suprantama logika,kurios net pati kartais nesuprantu ;D Manau kad esu geriausia ir kartu pati blogiausia 😀 bet skorpionai liuuuuuuks!!!!!!!!!

 38. Egle sako:

  Beveik visiska tiesa:D

 39. Arunux sako:

  norejau paklausti kaip vaikinas avinas sutaria su mergina skorpione ?

 40. skorpione sako:

  as esu skorpione ir ziauriai nekenciu avinu ju letas mastymas tiesiog nervina. Seip kiti tokiai parsymai raso netiesa daug kas sako kad skorpiono gele yra chrisantema nors tai yra melas musu gele yra orchideja ir kiekvienas skorpionas lb megsta sia gele

 41. skorpione sako:

  man kaip skorpionei nepatinka avinai net labai

 42. skorpionas sako:

  Tai va dabar suprantu kodel is merginu susilaukiu demesio bet su kaikuriomis ziaurei nesiseka bendraut kaip noreciau kartais net ziauriai susipikstam, kartais is vis kalba nesirisa, nes mes prakaikti tyleniai! horoskopais netikiu bet zodiako zenklais sventai.

 43. Skorpe sako:

  As skorpione,o mano vyras-avinas, ir nepasakyciau,kad mes labai nesutariam,zinoma,jis man turi nusileisti, nes kitaip susikalbejimo nebus jokio.

 44. Kristina sako:

  Esu skarpionė. Šis aprašymas puikia atitinka mano charakterį. Greitai keičiu nuotaikas, ir geriau nebūti mano priešo pusėj, nes moku labai gerai įgelti.. bet man patinka būti skorpionu. Tikrų draugų neišduosiu niekada.
  Šiaip nepasakosiu apie save, nes jau čia viskas papasakota ;D
  Noriu pasakyti tiek, kad netikėkite aklai horoskopais, sapnais, ir kitkuo – jie gal šiek tiek irt teisūs, jie gali nurodyti kelią, bet viskas prieklauso tik nuo jūsų ;]

 45. skorpionuke ;]* sako:

  gal ir yra siek tiek tiesos ce apie skorpionus 😀 bet nesam mes toki jau blogi kaip visi sako 😀 geriausias zenklas zkorpionas 😀 ;]*

 46. Vviki sako:

  Visiskai sutinku. Mes, skorpionai, esam vienas is galingiausiu zodiako zenklu. Gal kiti pavydi, ir del to mus peikia? ;D Juokauju del paskutinio sakinio. Esu grynakrauje skorpione, ir tuo tikrai didziuojuosi. Man patinka tai, kokia esu , ir kad kiti tai zino, tada zino kad su manimi bereikalo i gincus veltis nereiktu, nes gali blogai baigtis. Galiu nesutikti tik su vienu teiginiu, su kuo sutariame gerai, ir su kuo blogai, nes mes visi skirtingi. Kaip pavizdys: yra nepatartina skorpionams buti kartu, nes jie gali imti lipti vienas per kito galvas, Draugauju su Skorpionu jau treti metai, ir mums labai neblogai viskas einasi, Taip pat, mano geriausia drauge yra Vandenis, ir mes kartu nuo darzelio laiku :) taip kad esam skirtingi ir tai yra gerai!

 47. Nattute sako:

  O as skorpio:) tiesa parasyta. Gaila,kad as labai pavydi žiauriai net. Tai gadina man gyvenima atrodo vaikinas man nera kad beprotiskai patiktu,o jei pamatau kad su drauge bendrauja nors nusisauk kaip pavydeti pradedu:( arba dar principinga lb esu ir užsispyrus nenusileidziu ir nors tu ka:( bet man is dalies tai patinka:) reziu viska i akis,nes nesu rožine mergaite. Kartais zmones mato tai ka nori matyti,o aš jiems trukdau tai padaryti,todel sulaukiu priesiskumo.;(( niekas manes nesupranta.

 48. Skorpijone =] sako:

  NA tikrai galiu pasakyt kad idomu buvo paskaityt 😀 kazkaip net keista kad taip tiksliai viska apibudina kaip yra.. =] dziaugiuos budama skorpijone,nes daug kur skaiciau kad tai stipriausiai zodijako zenklas..

 49. chinita sako:

  as apakus visa tiesa.super

 50. Aiste;D SKORPIO sako:

  kiek prisiskaiciau komentaru atrodo kad visi kalbetu apie mane;D nejau dauguma skorpijonu tokie panasus?;D visada galvojau kad as kitokia o pasirodo yra tokiu daugiau kaip as ;D P.S ieskau skorpijonu draugu ;D skype: aiste.k.1 arba aiste1234@gmail.com jei kas susidomejo parasykit ;D

 51. Sexo masina be smegenu(skorpionas) sako:

  wisdelto wisi mes sadistai,sexo maniakai,wiliokliai ir t.t. 😀 tik gaila prisipazint kad mes tokie…mano panele paskaicius pradejo juoktis,o as tik pritariamai nusijuokiau kad neissiduociau…mano nuomone jej nebutu skorpionu pasaulis butu neidomus:D mane wisos pazystamos wadina mergisiu o tos su kuriom flirtuodawau sakydawo kad neimanoma atsispirti mano zwilgsniui ir wilionems,noreciau nusisaut bet bijau kad pasaulyje pritruks intrigu ir nuotykiu…:D tiesa yra tokia kad skorpionus sukure diewas,o welnias patobulino…P.S. man gaila zmoniu kurie pakliuna i skorpionu kersto taikinius nes pats is patirties zinau kad mes mokam kersyti…:D

 52. Dina,Skorpe ;D sako:

  Kai kas netinka,pvz turiu dvi geriausias drauges Jaucius ir su jomis su taariu puikiai… O mano tevai abu vandeniai;D ir mano bx vandenis.. Kai kas neatitinka,;)

 53. skorpione sako:

  manau atitinka idealiai, tik tai jog skorpionams netinkamas partneris jautis nelb sutikciau 😀

 54. skorpione sako:

  kaip pirstu i aki ;D ir pavydi as, ir sexiste, ir kerstinga, net keta kaip viskas sutapo :))

 55. Odeta sako:

  ar sutaria skorpionas su avinu? 😉

 56. vandene sako:

  ar sutartu vandene su skorpiu ? 😀
  kokios bedos kiltu tokioje poroje ?

 57. Dina sako:

  nelabai teisybe as skarpione ir cia rasi tipo nekalbi o as ziauriai kalbi bet kad aistringa tai cia tikrai tiesaxD

 58. Diana sako:

  vandenis puikiai sutartu su skorpionu :) nes tiesiog jie labai panasus, o nesutarti galetu tik del per didelio vandenio jautrumo :) o aistros tokioje poroje tai ohoho 😡 p.s. sakau is patirties.

 59. skorpis sako:

  mano mergina vandene 😀 mes kartu jau 3 metus 😉
  sutariam puikiai 😛 ir ji nera jautri 😀
  aistros daug labai.. ir ji neblesta. nepatarciau pasikliauti tokiais bendrais horoskopais. siulau asmenini pasidaryti pas astrologe 😉

 60. Skorpionė! sako:

  Abstulbau – viskas zodiake taiklu. Regis, aprašė mane ;DD
  Visu šimtu procentu su Skrorpione, kuri parašė tą ilgą tekstą, kurį būčiau parašiusi aš ;DD
  Tik įdomu, kaip skorpionai sutaria su avinais? ;D

 61. Justcius sako:

  esu skorpionas!! ir tai kas parašyta atitinka 99.99% esu pavydus, esu kerštingas, nors tai stengiuos tramdyt, esu labai priestaringa asmenybė, už taip pat už seksą, bet kažkaip bile kur tikrai nepasirašau nž kjodėl taip bet taip jau yra 😀 šeip skorpionai patys šauniausi ir man tai patinka 😀

 62. Simona sako:

  Turiu avinu draugiu, tetis ir puse gimines avinai, moteriskoji lytis avinu patinka, vyriska drisciau teigti, kad visai netinga. Virs dvieju metu draugauju su oziaragiu. myliu beprotiskai, bet pavydziu dar labiau. prisimenu kiekviena jo padaryta klaida, neikad nepraleidziu progos priminti ar igelti. fu. pacia jau erzina, nes taip labiau save kankinu negu ji, nes vaikinas pamirsta, o as NIEKADA. principinga esu, taciau principus jau mazinu. nors jeigu teisi – neikad nenusileisiu. nuomone pakeiciu labai retai. kovoju iki paskutinio kraujo laso:D apie zmones greitai susidarau nuomone ir laaaaaaaabai retai atvejais ja pakeiciu, is karto pamatau, kuris zmogus “ne mano”. jei prisirisu prie zmogaus – atiduodu visa save. bet jeigu zmogus pasisiukslina.. neikados nepamirsiu! knygas labai megstu, bet tokie krastutinumai, arba skaitau ir nieko kito neberiekia, arba net i knyga nenoriu paziureti. dievinu raudona spalva, neikad nezinojau, kad ji – mano spalva. vaikinas man nieko negali pameluoti is karto pamatau! net jeigu staigmena man ruosia ir kanors grazaus slepia, visada matau (nors cia gali buti del jo israiskingos kuno kalbos). megstu analizuoti zmones, ju kuno kalba ir t.t. esu jausminga, taciau jautri..

 63. Simona sako:

  Dar pamirsau pamineti, kad esu visiskas seimos zmogus, ar ir jus skopionai taip?

 64. Tikra skornpionė. sako:

  Vien tiesa apie mane. Tokia ir esu.
  Pavydi, kerštinga, einanti iki galo, tačiau kaip reikia geriausia patarėja ir nuoširdžiausia pasaulyje draugė. :)
  Savo nuomonę visiems prikišinėju, bandau įrodyti savo teisybę. Žiauriai mėgstu vadovauti, ir labai pykstu, jeigu būna taip kaip aš noriu. Esu išdidi, atsimenu menkus susipykimus, smogsiu tada kada mažiausiai tikimasi. :)
  Fantazija pas mane beribė, ir net nepajuntu kaip tiesiai į akis žmogui meluoju. Tačiau pati atskiriu blogį nuo gėrio, melą nuo tiesos. Myliu gyvenimą, naudojuosi kiekviena akimirka, viską darau išlėto, atidėlioju kitai dienai, kitai savaitei. Išdalies esu šeimos žmogus. Keista, kad man tik 13, o esu tikra blogiukė. Bent jau tada kai būnu ne viena. Grįžusi namo ir užsidariusi kambaryje kartais lieju ašaras dėl niekų, rašau į dienoraštį gražius dalykus. Namuose aš romantikė, o išėjus į viešumą – užsispyrus, išdidi ir labai kerštinga. Dvi asmenybės. Skirtingos kaip diena ir naktis. :)

 65. Skorpionele sako:

  Na visiskai teisybe! Noreciau paklausti jusu kaip nuomones? ar skorpionams gal tinka buti pora? 😀

 66. batistalt sako:

  na patsai esu skorpionas darkonas ir galiu pasakyti ka ten raso viskas yra tiesa kai zmones praso apibudinti mane galiu drasiai pasakyti kad pasiskaitytu cia

 67. Skorpionėė sako:

  Esu skorpionė ir esu visiškai nekerštinga, visada “duodu durniams kelią”. Esu tyli, man labiau patinka klausyti, nei pačiai pasakoti. Meluoti nemoku, bet aplinkiniams nuo to ne visada yra gerai, nes dažnai taip įžeidžiu ir užgaunu. Aš prieštaringa asmenybė, paviršutiniška. VISKAS ARBA NIEKO. Beje, tikrai man žinios reiškia valdžią ir pranašumą, todėl duomiuosi net smulkmenomis į kurias kiti neatkreipia dėmesio.
  Vyrai neatsispiria, seksualinė fantazija, kaip sakė viena skorpionė, tikrai yra kartais net per daug laki ir bauginanti.Charakteris mano klaikus, na, tikra RAGANA. 😀

 68. scorpio sako:

  sako kad skorpionai su jauciais sunkiai sutaria, bet as turiu pora draugu kuriu zodiako zenklas yra jautis ir mes esame kone geriausi draugai ;]]]

 69. eee sako:

  Prie dvyniu skilties radau parasyta,kad i pora tinka dvyniai..pati esu skorpione,draugas dvynys..bet kartais atrodo,kad visai netinkame vienas kitam i pora..pykstames del nereiksmingu dalyku,abu pavydus..gal kas is skorpioniu turit partneri dvyni?Butu idomu suzinoti kitu nuomone.

 70. eee sako:

  tai yra ne dvyniai tinka, o skorpionai..

 71. valerijus sako:

  ar tinka skorpione ir oziaragis kaip pora? kokie jausmai juos valdo. ar jiems meile yra svarbi?

 72. Mergina sako:

  Vienas skorpionas mane nezmoniskai traukia. Nepasakyciau, kad jis butu vyro idealas ir siaip labai sudetingas zmogus, kartais atrodo, trukumu turi daugiau nei pliusu. Taciau jo zvilgnis yra kazkas nesuvokiamo. Viskas, ka jis daro, suvelia prota, kiekvienas mostas, zodis. Nesuprantu, ar jis nori buti artimas, ar tik zaidzia su manim. Ir vistik diena nakti galvoju kaip viska mesti ir begt pas ji. Bet susilaikau, nes manau, jog ji sutramdyt galetu tik tokia pat intriguojanti ir paslaptinga moteris. Ar gali tai but tiesa?

 73. skorpionė - katinėlis sako:

  Niu viskas tiesa,bet kas liečia raganavimą,tai norėčiau kad taip nebūtų,nes kartais tai vargina,norisi ramei pabūti,o to padaryti negali,nes kažkam labai knieti susipažinti )))))

 74. Mika sako:

  Na, viskas yra gryna teisybe apie mane. :) Skaicius 9…su juo susiduriu labai daug kur ir tiesa pasakius kai konkursuose ji issitraukiu visada pasiekiu gerus rezultatus, prisipazistu ne pirma vieta bet netoli jos esancias vietas. ;)) toliau apie uzdaruma, esu ziauriai uzdara nors tai ir neatrodo, megstu paplepeti, bet niekada neatskleidziu tiesos, niekada nepasakau kas as esu is karto, pirma zmogus turi buti vertas mano pasitikejimo, o tokiu yra oi kaip oi ziauriai nedaug, nes labai nepasitikiu zmonemis. :) esu tikrai linksmas zmogus i viska zvengentis ramiai o kartais ir linksmai, na bent taip atrodo aplinkiniams, bet is tiesu esu gan pesimistiska viduje… ;] tikra tiesa kad esu labai kerstinga, o nuoskaudas nesiojuosi labai ilgai… :( o apie tikslus…labai noriu buti mokslininke…:) noriu pasiekti labai daug, taip pat mane labai traukia nepaaiskinami faktai ir mistika, tai tiesa, nes tikiu ir i dvasias ir i ateivius, i viska ko negalima paaiskinti. :)

 75. Skorpionė Ieva. sako:

  Taigi. Esu beveik lygiai tokia pat, kaip čia aprašyta. Gimiau lapkričio 21-ąją dieną, tai tipo čia kažką reiškia, nes paskutinė Skorpiaus diena. Esu bjauri, pasaulio bamba. Teisi tik aš. Aš svarbiausia, geriausia, kiti man nėra labai svarbūs. Garsiai reiškiu nuomonę, beje žmonės man sako, kad esu labai iškalbi, ir pati tai suprantu, dievinu kalbėjimą. Myliu KNYGAS. KNYGOS. Laisvai suryju 500 psl knygą per vakarą. Vampyrai, mistika, pilnatis. Mano sfera, mano meilė. Jei tik reikia – parašysiu eilėraštį, no problem. Nemanau, kad esu itin graži, bet pripažinsiu, man daug kas pavydi. Mano žvilgsnis skvarbus, draugai kartais sako, kad hipnotizuojantis. Mėgstu juoktis. Daug juoktis. Domiuosi psichologija. Bet kad ir kas bebūtų, myliu grojimą. Lankau muzikos mokyklą, ir tai yra mano siekis. Svajoju tapt muzikante.
  Esu lyderė. Galėčiau būt kokia valdytoja. Mėgstu, kai žmonės manęs klauso. Visada įteikinėju kitiems savo nuomonę, ir, kad ir kaip tai bebūtų keista, jie per gana trumpą laiką galvoja tą patį ką ir aš. Man patinka turėti priešų. Labai linksma eiti, ir taip piktai pažiūrėt, arba mestelt kandžią repliką. Šiaip esu atžagari. Ir man tai patinka. Didžiuojuos, kad esu Skorpė. Šiaip, šeimoj nelabai yra skorpionų, nebent Senelis. Oj mes gerai pašnekam. 😀
  Negaliu pakęsti melo. Esu šiek tiek žiauri, mėgstu juodą humorą. Jeigu man kažkas prišika, tai naxui [ sorry, už negražų žodį ] , atkeršysiu 10 kartų daugiau, ir už kampo pasigavus pridaužysiu gerai. :DD Šiaip, draugų turiu palygint daug. O jei ir neturėčiau, neketinu žemintis, tegu patys eina ir atsiprašinėja manęs. Daugelis, kurie manęs nepažįsta, sako, kad esu išdidi, šalta. Į visus žiūriu iš aukšto. Taip ir yra. Tačiau, jei žmogus įgyja mano pasitikėjimą ir aš jį gerbiu – tikrai būsiu kitokia. Draugiška, gera. Nepatinka man žmogus – aš su juo nebendrausiu. Nesitaikau prie nieko. Esu labai atvira. Žiauriai. Jei neturiu kam įkąst – kandu sau. Plepu neužsičiaupdama, moku būt rimta kai to reikia. Mėgstu muziką, kuri rauna stogą. :DDD
  Šiaip, puikiai suprantu, kad esu bjauri, pasikėlus, bloga, pavydi, egoistė. SKORPIONĖ. Ir tuo didžiuojuos !

 76. Skorpionė Ieva. sako:

  Ir dar. Pritariu kitai skorpionei, kuri parašė labai ilgą litaniją. 😀
  Šiaip, manau, daugelis skorpionių panašios. Nors nevisos.
  Tas dalykas ” Myliu vieną, kabinu kiekvieną ” tikrai pažįstamas. 😀
  Viską darau ant prikolo. O kai jau rimtai žmogų myliu… Tai jau myliu.

 77. saldumynas sako:

  Taip ir būdavo. Vyrai mano kandaus liežuvio įgelti sakydavo- ragana. Vidaus savo niekam nerodau, nes tai mano pasaulis,o aiškinti kam nors savo jausmus, man tas pats, kaip vienu mostu kraują iš venų išleisti. Kai kolegėms paskaičiavau buvusius gerbėjus- nepatikėjo, nors skaičių ir taip ant desėtko pamažinau.Ir iš tiesų visada gaunu, ko noriu, bet savo jėgomis, savo užsispyrimu. Nepriklausomybė labai man svarbu. Keršiju visada, bet tik žodžiais, jais galiu užmušti bet ką. Bet po to gailiuosi, nes tai Žiauru.Viską suvokiu iš pusės sakinio ir jau galiu komentuoti ar prieštarauti, kas veda į pasiutimą oponentus. Greitai sumetu logikos trūkumą ar melą.

 78. zyvardas sako:

  kazkas ce sake kad skorpionai su liutais blogai sutaria nifiga, mano mama skorpione, geriausias draugas skorpionas normaliausiai sutariam, beje kazkas rase kad liutai su skorpionais is pradziu gerai swutaria o po to jau kai liutai susiwelia td blogai,is tiesu tai liutus labai trauke skorpionai del to is pat pradziu jie nori pasirodyti geresni negu yra, o kai pamato kokie skorpionai(nekalbu apie wisus su kai kuriais tai tobulai sutarti) td liutai irgi parodo kokie jie yra, is dalies tai liutai sawo mylimiems zmonems gali saule po kjom nuleisti, bet tikisi to pacio ir is partnerio( kadangi skorpionas yra per daaug uzdaras tai jisai negali parodyti tokiu jausmu liutui kokius parodo liutas skorpionui del to ir liutas susisiausia) kad tokia sajunga butu gera reikia liutams tik pradedant draugauti su skorpionu parodyti koks jis yra is tiesu(kitaip jaigu noresi parodyti kad esi geresnis negu esi td santkiai isirs) dar wienas dalykas, kai as pamaciau kad ce parasyta kad skorpioniu kerams neatsispirs joks wyras(as manau kad as galeciau atsisipirti nes mano gywenime buwo tu skorpioniu ir… sakoma kad kai su wienu tokio characterio zmogum bendrauji persirgi meiles liga ir jaigu jausmai uzgesta wiskas issyra td turi imuniteta kad daugiau su panasaus characterio zmogum bendrauti nenori)tai wa dar karta pakartosiu liutu zenklai sutaria su skorpionais jaigu liutas nenori atreodyti geresnis negu yra ce jau liutui reikia waldytis ne skorpionu kalte ce yra =DDD( nors liutas isimylejes nlb sugeba waldytis atskelisiu jums paslapty liutus lb traukia skorpionai pagal zodiaka. Tai wa noreciau pasakyti aciu uz demesi as esu pats liutas ir wiso gero as jums daausiau netrukdysiu …

 79. ilgakase sako:

  o kodel nieko nerasoma apie skorpionu seksualuma? sakyciau tai hipper sexualus zenklas 😀

 80. zuvyte ;p sako:

  o rimtai skorpijonai su zuvim lb sutaria?:D

 81. joga sako:

  Zuvytei. As zuvis, draugas skorpionas, kartu 4m, geriau neprasidet su skorpionu, turi savo nuostatas, neina i jokius kompromisus, gali but svelnus – lyg to zuvims ir tereikia, bet ta svelnuma tuoj uzdengia jo interesai.

 82. meškutė sako:

  Aš vandenis ir nekenčiu skorpiono charakterio !!!!
  Nors užsikask su juo bendraudama. 😀

 83. Viktorija-skorpione sako:

  visiska tiesa. ir tiesa, kad as tikrai ne tokia kaip olialia pupytes, bet vyru negaliu atsiginti. kaip muses prie s…o. bet su vyrais gerai, jie mandagus, malonus , paslaugus, su jais tikrai galima alaus pagerti, ir visa kita. ir mano sunelis vienas skorpionas, jau trecioje klaseje, o merginu jau neatsigina :)
  as jei myliu tai myliu visa savimi
  jei draugauju iki tol, kol neisduoda ar neapkalba
  jei dirbu, tai is peties
  jei linksminuosi, tai per visa nakti
  bet man meluoti neverta, visada zinau, kada meluoja
  ir megstu issiaiskinti tiesa
  iki galo

 84. vėžiukas sako:

  Nors sakoma, kad vėžiai ir skorpijonai vos ne sutverti vienas kitam, tačiau ką jau ką, o skorpijonų nekenčiu iki širdies gilumų. Mano abu tėvai buvo skorpijonai, tai kiekviena diena būdavo grynas barnis. Jeigu atsisakydavau ką nors padaryti, tai mane ignoruodavo visą savaitę. Mano buvusi draugė taip pat buvo skorpijonė, tai patikėkite manimi, gyvenime daugiau nenoriu turėti skorpijonų draugų. Ne tik, kad ji mane žemindavo su savo draugėmis, tai dar žiauriausiai išdavė ir iki šiol man neduoda ramybės, nors aš jai nieko blogo nepadariau, o ji sugriovė mūsų draugystę ir nuvarė mane į depresiją. Dar kažkada man patiko ir vaikinas skorpijonas. Nu trauka jam buvo nepaaiškinama, tik, deja, aš kartą jam padariau kažką blogo ir jis kelis metus su manimi nebendravo ir lažinuosi nebebendraus. Šiaip keisti skorpijonai kaip žmonės. Jie būna žiaurūs savo mylimiems žmonėms ir kartais tiesiog nesupranti, ką jiems blogo darai. Jeigu jie padaro kažką blogo, tai kaltina ir naikina kitus, o ne save. Todėl tikiuosi gyvenimo nesusiesiu su skorpijonu, nes labai jau pavojingi jie žmonės :p

 85. Minde sako:

  As gywenu siu vandeniu jau 3 metus, tai musu draugyste isties tokia sunki, su pykciais ir panasiai.

 86. skorpijoniuke sako:

  oO taip as tikrai kerstinga, pavydi del viskoiu smulkmenu nzn kodel ;D
  visi draugaj zino kad su manimi geriau nesipykti nes atlejdimo nesulauks…
  😀 aciu uz demesi geros dienos

 87. skorpijone sako:

  net keista kad taip viskas sutampa , viskas parasyta apie mane esu tokia kokia raso,,,,

 88. lalala sako:

  Jo, panasumu tikrai yra, bet manau, jei imesti cia kito zodiako aprasyma, tai irgi surastumeme panasumu. Visi mes cia sutinkam, su tuo kas parasyti, bet idomu, ar sutiktumeme, jeigu butu parasytos musu blogos puses(ydos):p:p …ir del skaiciu.. visur raso skirtingus, tai 3, tai 7, dbr jau 9…

 89. saule sako:

  gal kas susiduret su tokia sajunga: mergina – skorpione, vaikinas – svarstykles? kokie atsiliepimai? butu idomu suzinot labai 😉

 90. Gabriele15 sako:

  Turiu drauge skorpione , seip pati esu saule . Su drauge ziauriai gerai sutariam, jauciu del to kad musu nuomones beveik visada sutampa. Labai ja myliu ir gerbiu uz tai kad ji turi savo nuomone, nepasiduoda ir tokia arsi ;DD
  Ji uz mane gali kovot nagais ,dantim – kaip ir as uz ja ;DDD
  Ziauriai vertinu as savo sexuoliaja skorpione ;P
  Niekad nenoreciau susipykt su ja, zinau kad skorpionu pyktis ir kerstas ziaurus ;D. Gali ilgai traukt viskas, bet jau kaip bes tai uj uj uj ;DDD
  ZInau nes mano tetis skorpionas,uj kaip gincijames , ir as jau baigiu perprast tuos skorpionus ;DP
  Tai vat su drauguze savo tikrai nenoreciau susipykt , nes zinau kad butu ziauriai sunku :/ ;D

 91. Viktorija sako:

  draugauju su veziu nors esu skorpijone bet su juo man nelabai einasi bendrauti grazei jau 1metai kaip kartu bet pykstames tai oj oj oj 😀

 92. gogis sako:

  Nu itikruju tai viskas tiesa kas cia sakoma apie skorpijona:)pats esu skorpijonas ir darugauju su zuvimi pykstames daznokai ir bereikalingai bet neina mum buti vienam be kito vis susitaikom ir musu meile vis po ginco dar labiau sustipreja.:)

 93. kristinute sako:

  viskas teisybe:D esu paprasta bet vaikinu demesiu nesiskundziu, traukiu juos kaip megnetas tik neaisku kodel 😀 nors kartais esu rami,bet buna ir akimirku kai as kalbu neuzsiciaupdama 😀 kartais esu tikra ragana, tiesog susikalbet neiseina,nes jei kazka pasakiau tai taip ir turi buti 😀 ir 100% sutinku su tuo teiginiu “myliu viena,kabinu kiekviena ” 😀 ziaurei pavydziu mylimo zmogelio, ir tuo paciu metu nekenciu 😀 😀 seip visada issakau savo nuomone jam,kas man nepatinka ir buna taip kad man nepatinkas daug kas,tai tada ir buna barnei visokie…pati draugauju su veziu, is tikru geras partneris… kiek girdejau skarpionas yra pats seksualiausias zodiakas 😀 ir su juo sunku susikalbet:D sita tai tikrai visi skarpionai pastebejo..:D

 94. Eglė sako:

  o kaip sekasi sugyventi skorpionui su skorpione gal kas zinot? :)

 95. zyvardas sako:

  to veziukas sakai drauges issisaipe isdave ir apipiso nors tu joms nieko nepadariai, tai arba kazka padariai, jaigu padariai tai buwo werta, jaigu nepadariai ir apipiso, tai as buciau siuntes tokia naxuj tikraja to zodzio prasme is karto ir iseja ir nebedraugaves … su tokiom krv

 96. Inga sako:

  draugauju su vandeniu ir isties nelabai sutarem…pykstames del belenko.ziodziu nelabi isties gerai … :)

 97. Skorpė sako:

  kaip suprantate as taip pat esu skorpione…ir anas horoskopas pasako visa tiesa apie mane…vertetu pasidometi numerologija, tai tip pat labai geras dalykas. kai as skaiciau apie save, tad viskas atitiko…tikrai pasidomekite;DDD

 98. Dovis sako:

  na kaip ir viskas atitinka.. tik va pagalvojau as issiskyriau su savo mergina (avinu) bet kad ir kaip pykciau uztai ir niekinciau negaliu jai atkersyt nzn ar as per minkstas ar ka?

 99. tomas sako:

  nu taip taip pradzioj tiesa. Bet su paskutiniu sakyniu nestinku kad jos kerams neatsispirs nei vienas vyras. Atsispyriau ir nuo to tik daug geriau. patykekit 😉

 100. Skorpionė sako:

  O aš labai myliu savo aviną. Linksmas, rūpestingas, energingas, žavus.. Myliu ir taškas :)

 101. skorpioniukė sako:

  n aš pati tai tikrai esu kerštinga….visdaa atkeršysiu….nesvarbu dėl ko :Dir mnay man lbai tinka viename horoskope skaitytas apibrėžimas”lipanti lavonų laiptais”:Dna o dėl grožio ..nemanau..man tai taip nera, žvilgsnis gal ir hipnuotizuojantis..reikes konors paklausti…..beje as tikrai matau kada žmones meluoja ir galima sakyti skaitau jų mintis :)na ce gan daug tiesos, bet prisikaiciusi tokių horoskoų tai ir stengiuosi tokia būti kaip parasyta nes as tokiai žmonemis didžiuojiuosi:)

 102. Juste. sako:

  As ir pati esu skorpijone. pati kartais nesusigaudau kas man darosi, tiesiog niekada nepasiduodu kitu zoniu itakai ir banau kazka isastyti pati. kaip sako daznai man horoskopas, an meileja nesiseka taciau sekasi sutaikyti kitas poras. Psas mane draugai klausia kaip man tai pavyksta, o as tiesiog negaliu atsakyti, nes darau tai kas man geriausiai sekasi… Su manimi bendraujantys asmenys sako jog esu trupuciuka keistoka, bet jiems tai patinka… Man patinka buti tokiai kokia dabar esu, nes zmoniu reikia visokiu…

 103. Eglė sako:

  O kaip sutaria dvynys vaikinas ir skorpionė mergina poroje.? Teko gal kam nors susidurti.? ;D

 104. Skorpionė sako:

  Na, kiek pastebėjau tai viskas sutampa. Dėl avinų. Mano abu tėvai avinai ir sutarius su abiem puikiai. Brolis vėžys, kai nuotaika abiem, tai galim sutarti kaip geriausi draugai. Tačiau, kai ne nuotaikoj, tai kaip pikčiausi priešai. Su jaučiais sutariu visai normaliai, nes abu seneliai jaučiai, tik kartais erzina tas jaučių lėtapėdiškumas ir stabilumas. Niekaip iš kantrybės neišvesi.Šiaip nesu labai didelė gražuolė, net kažkodėl vaikinai atkreipia į mane dėmesį, gal net per daug. esu be galo principinga ir principų laikausi. esu oi kokia kerštinga. Pastebėjau, kad kai kiti supanikuoja aš būnu rami kol sugalvoju išeitį. Ir ji paprastai būna geriausia iš visų. Svajoju būti traumatologe-kinezoterapiaute, ir žinau, kad jei tokia būsiu, tai tik geriausia.

 105. freelove. sako:

  Nesu skorpijonė, bet iš kart suprantu kuris žmogus skorpijonas. Ir tiesą pasakius, iš visų skorpijonų kuriuos pažįstų, susidariau nuomonę tikrai ne gerą. nežinau kodėl, bet labai nemėgstų šių žmonių. Man jie visi atrodo pasikėlę, manantys kad yra geriausi, dviveidžiai, apgavikai, bjauraus charakterio ir t.t.

 106. Ramšiukas.. sako:

  nevisa tiesa yra čia paršyta,nes mano geriausia draugė yra jautis,betmes su ja itin gerai sutariame.
  Mano meilė yra vėžys,bet jam labiau budingas dvynių charakteris..mes labai nesutariame.Mano geriausias draugas yra liūtas,jis mane isimylėjas,bet man jis perdaug flegmiškai elgiasi,yra lėtas.
  Mano mama pragyveno santuokoje kartu su tėvu berods 13metų kol jis nemirė,mama skorpionė o tėtis buvo vėžys.Ji man pasakojo,kad savo santuoka buvo labai patenkinta.Tėtis rodydavo meilę darbais,o ne žodžiais.
  Dabar ji gyvena su liūtu jau 9 metai,bet sake nepalyginsi liūtų su vėžiais.
  Visoms skorpionėms atrodo,kad reikia aktyvaus vyro,bet aš jums pasakysiu,kad santuokoje geriau turėti ramu vyrą kaip vėžys.

 107. Ugnė sako:

  turiu broli skorpioną ,mes tikrai nesutariame ;//
  jis dažnai būna labai piktas ir nervingas
  mama sako kad su juo reikia gražuoju kadd sutartume :)

 108. Neringa sako:

  Kas teisybė, tas nemelas. Labai tiksliai apibūdinta

 109. Aukse sako:

  As labai labai myliu savo zuvy nors pati esu skorpione nk nepadarysi kad as esu negailestinga.

 110. Mergele sako:

  as esu mergele ir man labai patinka skorpionas, mes kartu jau 6 metai. buna visko, kad ir susipykstam, bet jis turi kazkokia trauka, net nezinau. kartais jam uztenka vien paziureti i mane ir man atrodo, kad jis mato mano vis vidu ir mes galime susikalbeti ir jis mane supras vien is akiu kontakto

 111. ssss sako:

  esu saulys. pazystu keleta bendraamziu skorpionu ir visai normalus zmones, mano nuomone. BET mano mociute – skorpionas, o brolis vezys. tai kai pas mociute bunam, broliui nieko nereikia daryt, o man darbuotis, isnest siuksles, nuejti i sklepa ir t.t. o tas brolis gali tik ant sofkes gulet. :DDD
  nu ir LAMA. kol mazesnis buvau, priesindavaus, poto must su dirzu duodavo. daba jau nixuja nepadaro, kai uzaugau, tai tik pagazdina. ot nevykele ;D aj dar viena merga skorpione tokia panasia i mano mociute esu pazinojes.

 112. Vike :} sako:

  visiska tiesa:} as taip pat laaabai didziuojuosi kad esu skarpas ;DD

 113. skorpionukeee sako:

  beveik viskas atitinka, tikrai keisti mes zmones esam…manau ir patys jauciames kitoki negu visi. patys saves nesuprantam, bet tam ir skirtas gyvenimas, kad bandyt suprast kas esi…

 114. laimonas sako:

  Pastebejau vienos ilga straipsni rasyta…. bus patarimas draugiskas. Niekados nesistenk peraukleti zmogaus, o mylek toki koks yra 😉 as pats skorpionas , tik griezto analitiskumo…

 115. Gabriele sako:

  Esu skorpione – Paslaptinga ,aistringa , kerstinga , negailestinga , nepriklausoma , kartais irzli ir nervinga , griezta , nepasiduodanti, dviveide , mano gyvenime svarbiausia meile , kerstas ir pinigai … esu smalsi, domiuosi mistika ir viska kas nesuvokiama protu …meluojancius zmones atpazystu is karto : ) … Jei ko nors imuosi , visiskai ir galutinai atlieku , arba visai nieko 😉

 116. Ernestas sako:

  Kokie santikiai skorpionams su skorpionams ???

 117. Inga sako:

  o as jau pavargau nuo savo skorpioniskumo.tokia esu pikta ant visu,uzsiplieskianti,kad gadinu santykius su mylimu zmogum.pati jau nekenciu saves,kad esu tokio bjauraus charakterio,pastoviai viskuo nepatenkinta ir priekaistaujanti.nezinau kaip kovoti su savim

 118. laura sako:

  jo, scorpams tik su veziais ir but! per daug jautrumo kuris sekina. scorpijonu logika is viso mistika…. proto tikrai nemazai turincios butybes, bet man scopionai tox ‘zalias miskas’….as dvyne

 119. Sigita sako:

  turiu vaikina kuris yra jautis ir tai jau antras mano gyvenime jautis kuri jauciu jog myliu as su juo sutariu tikrai gerai yra kad pasipykstam bet greit ir susitaikom:) pirma kart jauciu jog myliu:) kitu vaikinu demesys labai patinka nesiginsiu bet pasiduodu tik jam – savajam:D

 120. nezinau sako:

  Kaip manot vandenis sutartu su Skorpiu?>

 121. Skorpionas sako:

  100% as net nustebau :)

 122. romeo sako:

  Na,rasoma,kad i poras jautis netinka.O man priesingai niekas dar niekada manes,taip netrauke ir su niekuo negalejau pralesti 24 val ir 7 dienas per sav. istisas buciniu ir sexo,taigi jautis man kaip ir tinka,bet vistiek nemanau ,kad ilgai kartu istempsim,nes ji per greit pasitenkina,o man reikia daugiau.Kalbant apie suderinamuma trauka bei didele simpatija yra abipuse,jokiu barniu ar pykciu kolkas nebuvo,bet mano,kad neuzilgo turetu pasireiksti mano jautukes principai.

 123. Inesa sako:

  As esu skorpione ir esu gan tyli, man patinka klausytis kitu, semtis viska ka galiu suzinoti, taip geriau pradedu pazinti ir suprati kas jis, ar ji per zmogus, kaip bendrauja tada galiu rasti bendra kalba ir pasakyti ka nors, bet ne vejus sneketi, as bereikalo malti liezuviu nemekstu, ka pasakau tai viska tiksliai ir be melo;) bet tai tik viena mano puse, man tereikia isgerti kanors su laipsniais ir atsiveria mano priesingybe, tada atsiveriu visa sirdima, uzciaupt manes nebuna imanoma:D na taip as pasilinksminu kartais, nors tai ir nera labai gerai:) Na nebepasakosiu uzteks apie mane, as tenorejau pasakyti kad LABAI DIDZIUOJUOSI IR DZIAUGIUOSI TUO KAD ESU SKORPIONE;p

 124. Renata sako:

  Na pilnai mane apibudino, net keista :)

 125. Zygis sako:

  Esu skorpionas, bet tikrai ne uzdarus zmogus. Pazystu ganetinai daug skorpionu, bet jie taipogi yra atviri komunikabilus zmones :) O del viso kito manau tiesa :)

 126. paula sako:

  bet rimtaj kajp kejsta esu tikraj labaj uzsispyrus, ir seip labaj uzdara, kajp ir su bx kokio noriu toki gaunu jau pati kartajs net pagalvoju gal nereika ten tajp elgtis o paskuj pxj ar as kalta kad man jis patinka ir visada gaunu nu bet dziaugiuos kad dabar draugauju su vandeniu nors typo ir netinkam i pora bet jau esam 7men kartu ir jau buvom issiskyre bet vel suejom taj zdz. esu nustebus kad tiek daug teisybes pasake apie skorpijonus 😛

 127. Juste sako:

  as zuvis ir nezinau kodel kritau i aki skorpijonui…nesu as pati graziausia ir pan. o aplink ji pilna tokiu…kodel taip nutiko?

 128. Kristina sako:

  Gyvenu su avinu labai gerai sutariam pirmi metai isvis labai puikus buvo.Tik viena karteli buvom susipyke,bet ir tai buvo nesuprastas nesklandumas.O dabar jau ir apie seima galvojam:) Avinas ir Skorpijonas

 129. x sako:

  Esu jaunas skorpas t.y. pati zenklo pradzia. Na ivariu nuomoniu esu girdejes apie skorpus, bet galiu pasakyt,kad jie draugai gali buti istikimi ir lojalus,taciau jei juos isduoda tai per amzius neatleis. Seksas yra reikalas nr.1 kuo daugiau tuo geriau:))

 130. Skorpio! sako:

  Visiška tiesa. Ypatingai dėl to keršto ar nuoskaudų laikymo. O dievuliau, kai kas nors užnervina, įžeidžia ar panašei, kartais vos susilaikau dvigubai tiek nerėžus į akis. Esu baisiai kerštinga.. Bet visa tai užpildo skorpionų aistringumas. Tiesiog rarr :DD

 131. Greta sako:

  A6 esu taipogi skorpijon, ir galiu pasakyti kad dauguma, tiesa apie mane, ir tai pat jaj jau man koks vaikinas patinka butinai turiu ji gauti kovoju del jo, yra nuti taip kad net isskyriau vaikina su mergina tik del to kad man tas vaikinas patinka, o dbr as su juo, ir jis man net dekoja jog esu tokia kokia esu, o as zinoma esu begalo laiminga kad db esu su savo mylimuoju :))

 132. Simona sako:

  As nesu scorpione ,siaip zuvies zenklo atstove bet cia man viskas atitinka kaip tai paaiskint ?

 133. New Scorpion sako:

  Hebra,

  Dziaugiuosi cia pabuvojes ir jus rades. Aprasymas atitinka 100%. Problema, jei mes nevaldome savo aistru. Reikia mokytis, kaip visas skorpijono savybes nukreipti tegiama linkme – rekomenduoju vedas (senoves indu sventrasciai).
  Skorpijones! Jus nuostabios.
  xx.11.11

 134. Skorpionas sako:

  Keista, bet ka perskaiciau, tai 90% tiesa apie mane… :)

 135. Egle sako:

  na keisti mes esame.as taip pat skorpione.na sunkus as zmogus,labai lengvai neatleidziu jai mane iskaudina,.bet horoskopai tikra tiesa pasako.,:)

 136. niekadanesupratausaves sako:

  nuo pat vaikystes esu labai keistas vaikas ir dar dabar saves negaliu pilnai suprasti. ir vis klausiu saves kodel, kodel as cia sioje zemeje sutverta buvau, ka as turiu padaryti? esu giliu minciu, patinka skaityti knygas, esu gabi rasymui ir dievinu tai. BET . esu palauziama zmoniu, perdaug gera, zmones naudojasi manimi. neesu pastumdele, bet daznai nusileidziu. zmogus man yra viskas ir jeigu matau, kad jam yra blogai atiduodu visa dusia, BET man dar niekas to nepadare, ir daznai galvoju kodel???????? Kodel mes tokie hamai, kodel zmones nenori suprasti vieni kitu???? KODEL ??? as skorpijone ir tureciau buti salta kaip tvirta kaip plienas, bet ne as netokia. uzpykstu, bet nelaikau pykcio, o kam? mes visi turime sirdutes kurios kazka jaucia. ir kieciausias zmogus giliai giliai savyje JAUCIA nora myleti, dziaugtis ir jausti. esu skorpijone, bet pirmiausia, visuomet suprantu zmones. Kad tu busi kerstingas, piktas ir uzsispyres nieko tai nebus i gera. niekada nekerstauju netgi baisiausiam priesui, einu tolyn nuo jo ir zinau, kad ateina ta diena kai jis pats tai supranta ka padare, nereikia man nieko daryti ir jausti kaltes jausmo. visur yra galas, istorijos pabaiga . visuomet atleidziu jeigu zmogus praso, jeigu supranta ka jis padare, visuomet. ir dziaugiuosi uz tai. uz viska labiausiai nemegstu melo!!!!!!!!!!!! tiktai tiesa gali mane suminkstinti ir nesvarbu kokia ji butu, bet svarbu, kad butu tiesa. zmogiskumas, meile, atvirumas yra raktas i mano sirdi. Buk savimi zmogau, buk tuo kuo gimiai ir neapsimesk kazkuo kitu. esu labai palauziama, krentu any zemes todel, kad myliu zmones, bet keliuosi ir vel tikiuosi, kad ateina diena kai mes visi suprantame ka darome blogai ir gristame tenai kur suklydome ir taisome tai ir einame pirmyn su begaliniu noru taisyti savo klaidas!!!! as ne tas uzsispyres zmogus, as ivertinu, apgalvoju viska kruopsciai, saugau kitus ir pati save deginu del ju. seima, vaikai man viskas, bet neuzmirstu kitu taip pat. noriu dalinti daug daug meiles, bet gauti jos desimt kart atgal. tai mano gyvenimo variklis, MEILE. be jos as zlugusi !! jeigu as galiu dziaugtis ja, turiu daug energijos , planu, dziaugsmo, bendravimo ir noro padeti kitiems , bet jeigu ne tai ir viskam yra ne. Bet as sito nenoriu, noriu keltis ir eiti pirmyn, uztenka dejuoti, kad ir kruvini keliai, bet tiktai eiti pirmyn kiki tol kol as isleisiu paskutini atodusi. eisiu pirmyn, tiktai pirmyn uz mano seima ir uz mus visus!!!!!!!!!!!!!!

 137. andra sako:

  hmmm…..esu svarstykle ir pati esu pakankamai bjauraus budo, savanaude, bet esu susidurusi su vaikinu skorpionu, galiu pasakyt, kad papuoliau i spastus, ir net pati nepajutau kaip….tokio dviveidzio, cinisko, savanaudzio, egoisto ir tuo paciu svelniaus, rupestingo ir demesingo ir zinoma seksualaus nesu sutikusi,jis gyvena savo pasaulyje , kuriame man vietos arba nera arba labai mazai, bet po jo nenoriu matyt ir nenoriu bendraut nei su vienu vyru…

 138. nenoriu buti skorpe sako:

  hm…cia visi giriasi ir dziaugiasi, kad jie skorpionai ir pan. , o man viskas atvirksciai..as visai nenoriu ja buti, nes buti skorpu be galo sunku ir sau paciai….
  kartais pvz. uzplusta tiek daug minciu, jausmu, fantaziju ir pan, kad sunku net susitvarkyti, atrodo lietum aplinkui visa savo jausmu sukury!!!!Is cia manau ir atsiranda ta trauka, kuria zinoma ir as jauciu. sex fantazijos…na cia jau zinoma taip…kas be ko, bet kaip su jom pasidalinti, jeigu jos pvz. visai ne apie ta zmogu su kuriuo gyveni??aaa??
  Aciu Dievui nei sadizmas nei ziaurumas manes visai nedomina,ir kerstauti jei net ir norisi tai ne ytin skaudziai geliu, nes bandau visada pabandyti atsidurti kito vietoje.
  Man turint skorpioniska charakteri labiausiai gaila savo antros puses, nes mano tos nuotaikos kaitos, jausmu, meiles,aistros troskimas, adrenalino poreikis ir man trugdo gyvent. O antra puse visai manes nesupranta, nes pvz. jam tie visi jausmai ir pan. gretutinis, nelabai reiksmingas reikalas, jis beje dvynis:)
  Reziume:kuo gimei, cia kau nepakeisi, gali bandyt save nebent kontroliuot, bet su skorpu gyvent nelengva, tad gerai palvokit!!!!!jam ir paciam su savim nelengva,tai vat…jeigu rutina zlugdo kiekviena, tai scorpa trigubai, jeigu jausmai santykiuose isbleso, tai skorpui vos ne pasaulio pabaiga, dingo aistra????ne vienas skorpas tikrai nesedes vietoje ir nueis jos ieskotis,kazkas izeide???ooo,kaip skorpui skauda-taip ir norisi graziai, diskretiskai i panage nuodu suleist.Neiseina pabaigt suplanuoto darbo???- cia ir naktimis skorpas nepamiegos ir viska aplinkui uzmirs,o jau jeigu neivertina kaip reikiant- tai garantuota depresiju,verksmu,pykciu,kaltinimu banga….. na ir buk po viso sito skorpu:)))))
  Tad gerai pagalvokit merginos ir vaikinai ar norit gyventi su visokiu visokiausiu jausmu, aistru, sexo fantaziju, pykciu, kaltinimu, zodziu su zmogum kuriam reikia adrenalino kaip vandens, kad jis butu rupestingu, atsidavusiu, logisku, protingu, mylinciu, uzjaucianciu ir gal but geru partneriu.
  Is kitos puses ziurint gausi zmogu su kuriuo nenuobodziausi, bet tikrai ramiai ir nepagyvensi:))))

 139. Vardas sako:

  Didžiuojuosi kad esu skorpionė. Ir matyt jeigu nebūčiau gimusi po šiuo ženklu būčiau visai kita asmenybė, o to tikrai nenorėčiau. Ir šiaip turiu pastebėjimą, kad skorpionų stichija yra ne vanduo kaip teigiama čia, o ledas. Vienintelis horoskopo ženklas kurio stichija ne ugnis vanduo žemė o būtent ledas. Todėl turiu patarimą visiems skorpionams, jeigu jums labai blogai įpilkite į stiklinę vandens pasakykite jam visus savo rūpesčius ir užšaldykite. Patikėkite man asmeniškai lengviau pasidaro.

 140. Meika sako:

  Padekit man!!! Visa gyvenima maniau, kad esu skorpijonas. O cia ka raso, kad as svarstykles. Siaubas kazkos!!! Esu sokiruota. Esu gimus 1985.10.23 23.45val. Gal kas suprantat, kaip cia taip atsitiko? O gal netgi atsirastu likimo broliu? Isgirdusiems pagalbos sauksma is anksto dekoju.

 141. Vandenis sako:

  Priestarauju, jog skorpijonai nesutinka su vandeniais… ir priestarauju viskam kas tiki tuo.. kolegos, ar skraidantys objektai nulemia kam su kuo yra gerai? visi galime sutarti kai i santykiu kurima ir tobulinima idedame pastangu… juk kai zmogus tau patinka savo vidumi, o ne pagal horoskopa, tu su juo bendrauji ir bandai ji padaryti laimingu..zinoma, pastangos turi buti is abieju pusiu :)

 142. Skorpe sako:

  taigi as esu skorpione, o mano vyras vezys, ir mums netgi labai puikiai sekasi, bet kad mes poroje gerai busim kaip foroskopu zenklai, tai suzinojau jau gal po penkiu kartu gyvenimo metu, nes kazkaip nesidomejau.

 143. Alina sako:

  Sveiki visi 😉 noriu kreiptis i Meika :) as gimus 1988-10-23 😉 taigi anksciau galvojau, kad esu svarstykles, kai pradejau dometis, tai paaiskejo jog vienur yra parasyta, kad skorpionas nuo spalio 23, kitur kad nuo spalio 24, taigi, mes ant tos pereinamos ribos, todel turim ir svarstykliu ir skorpiono charakterio :) todel man visad jei reik priimt koki sprendima, labai daug dvejoju, svarstau, visu apklausineju, isklausau patarimus, o galiausiai apsvarstau ir priimu pati savo sprendima, tik jau kol ta zingsni zengiu, labai nukankinu save 😀 nes turiu viska isanalizuototi, visas galimas pasekmes :) o siaip dziaugiuosi, kad esu skorpione, bet ne tokia gryna 😀 ko nepakenciu, tai melo, ir jei prarandu pasitikejima zmogumi, labai sunku ji vel atgauti, nes nebepasitikiu zmogumi. O kas nepatinka savyje, tai ta nuotaiku kaita, kad nemoku pasakyt ne, nes megstu istiest pagalbos ranka… ir tai kad mokinu kitus kaip reikia gyventi, megstu dalinti patarimus, bet kartais per daug kisuosi. Ir siaip del savo tiesos galiu ilgai gincytis :) nors kartais gale paaiskeja, jog nebuvau teisi, tada pykstu ant saves, kad taip tvirtai gyniau savo tiesa, kuri nebuvo teisinga 😀 bet siaip smagu buti skorpione. ka dar galeciau pridurti, jie megsta dvasiskai stiprius zmones, ir fiziskai siaip 😉 tad jei esat poroje su jais, zinokit, kad tokie esat 😉

 144. ech sako:

  puikus zenklas, dziaugiuosi po juo gimes :)

 145. ghost sako:

  Na bet ir pleputes, jus mano brangiosios znypleles:) Neturit kam issipasakot apie savo sprogstanti ir neismatuojama vidini pasauli:))) Viska mes galim ir visos musu savybes yra suvaldomos, nereikia cia sneketi, jei valia nesukoncentruota. Is tikruju, liutes lenda prie manes kaip prie kuri ten sake kaip muses prie s..o. O apie keliones – maroke nieko gero, net uzknisa po savaites, i norvegija reikia kaip tik keliauti su stora pinigine, vokietija – nezinau kuo ten idomi. Tinkamiausia skorpionams salis – Tailandas arba i ja panasios. Reiktu ten nuvykti tikram skorpionui – ir islaisvina ir akis atveria, bei inesa balanso i vidini pasauli, toki neaprepiama:)))

 146. Lineta sako:

  Viskas buvo tiesa tik as nekerstinga ir nesugebu pykti ant zmogaus jei jis atsipraso arba pradeda sneket su manimi.

 147. Renatele sako:

  visiskai mane apibudino viskas atitinka draugauju su zuvies zenklo atstovu nors daznokai susibaram bet sekasi gana neblogai. tik zinau kad visus gincus sukeliu tik as bet nieko negaliu su savim padaryt:-))

 148. Claudia_25 sako:

  Ka as galiu pasakyti…esu tipiska skorpione. Daznai budavo pikta, kad kas jau apie antra gala, tai nurasom skorpionams, bet is tikruju, seksas ir aistros mums yra svarbu. Kas del patrauklumo, dauguma vaikinu sako, kad as esu grazi, nors pati save vertinciau prasciau. Tikrai jauciu, kad sugebu kazkuom juos visus traukti ir megstu gauti ta, kurio uzsinoriu. Kas liecia kerstinguma ir pavyda…taip kazkada sios aistros tiesiog mane valde, bet ismokau tai valdyti. Kerstas nera gerai, taip tiesiog kartinam sau gyvenima, tai stengiuosi zmonem atleisti ir apie tai negalvoti. Del pavydo…ech…negeras dalykas, vietoj to mokausi kitus priversti manes pavydeti, nei pati save kankinti pavydu :)
  kalbant apie partnerius…ujjjj skorpionai vaikinai yra super duper!!!! Veda mane is proto! ir tikrai nesutinku, kad skorpionas su skorpionu nera gerai. Rekomenduoju skorpiona toms skorpionems, kurios troksta ekstremaliu pojuciu miegamajame. Du skorpionai tai tikra bomba, tikekit manim :) Veziukai yra super duper tom skorpionem, kurios troksta ramybes ir supratimo. Is savo gyvenimo patirties galiu pasakyti, kad veziukai yra labai seimyniski ir romantiski bei belenkaip svelnus :) Viena neigiama ju savybe uzsispyrimas ir savybe “nori vienaip, daro priesingai”, bet siaip jie super! :) Kas liecia taip mums i poras tinkancius zuviukus galiu pasakyti is patirties, kad tai yra musu skorpionu sielos dvyniai :) Nezinau kaip kitoms ir kitiems, bet zuviukai vieninteliai, kurie supranta is puses zodzio, yra gilaus mastymo taip kaip ir skorpionai. Zodziu, del sito suderinamumo astrologai nemeluoja, bent jau man atitinka :) O siaip tai esu tipiska skorpione, patinka mistika, patinka analizuoti kitu zmoniu prichologija, megstu perprasti zmones, greitai perprantu mela, kartais aistros tiesiog valdo mane, o fantazijos susijusios su miegamuoju….kartais baisu ir atskleisti jas mylimajam, nes baisu isgasdinti :))))
  zodziu, esu skorpione ir tuo didziuojuosi! :) Jei kas noretu pasidalinti mintimis apie skorpioniskas aistras ir skorpioniska prigimti brukstelkit i saulute_11@yahoo.com smagu butu praplesti skorpioniska rata :) Mes juk patys istvermingiausi, patys seksualiausi ir patys paciausi! :)

 149. Hifi sako:

  As dvynys. Yra sansu su skorpiono zenklo mergina? Zinau, kad sunku, bet siu zenklu sajunga turetu buti savotiskai idomi ir gera :)

 150. Julija sako:

  Hifi, šansų yra, jeigu mergina mąstys logiškai, nebus per daug pavydi. Tik ji gali nesuprasti Dvynio “iškalbingumo”, nes Dvynyje gyvena daug žmogeliukų ir norint jį pažinti-reikia pažinti visus tuos žmogeliukus.

  Sėkmės!

  Beje, kūniškas bendravimas man (Skorpionei) geriausias tik su Dvyniais!

 151. Simona sako:

  skaitau cia viska ir negaliu patiketi savo akimis,jug cia viskas atrodo aprasyta apie mane…Kazkaip visada maniau,kad as viena tik tokia baisi,galiu zmogu labai greitai iskaudinti savo zodziais,o poto gailetis,griauztis kam taip padariau..pavydi begalo:/ jei pamatau patinkanti vaikina,stengiuosi del jo,kai jau ji turiu,norisi ziureti i kitus…jeigu ir myliu,jausmus pasilieku tik sau,bijau pasakyti,prisigalvoju,kad tada mane isjuoks,apgaus…ir dazniausiai taip visus nuo saves atstumiu:( mane kankina kazkokia baime..Labai megstu gincytis,gincijuosi,jei net zinau,kad nesu teisi,delto daznai isigyju priesu..bet siaip drauge esu gera,visada isklausau,patariu,del seimos ir draugu,padaryciau bet ka

 152. Veziuke sako:

  O as skaitau skorpiona aprasyma ir negaliu patiketi, atrodo, kad aprasytos mano vaikino savybes:) Raso, kad veziams ir skorpionams geriausiai sekasi. Is tikruju, tai pykstames labai daug. As kenciu del jo abejingumo, savu isitikinimu, kurie mane skaudina, o jis galbut del mano jautrumo, noro aiskintis, rasti kompromisa ir nesipykti. Jis tai ignoruoja, todel ir pykstames. Siaip skorpionas labai saltas, ziaurus zmogus. Mes kartu jau 1,6 m. ir nezinau kiek dar istempsim, nors mano svajone butu su juo sukurti ateiti. Bet jo saltas elgesys labai skaudina mane, nezinau kiek istversiu 😛 Bet aisku ir taip, kad mus sieja kazkoks stiprus rysys :)

 153. JIS vezys sako:

  Turiu draugeli skorpiona, toks pasyvus, uzsidares, kad jau neatlaike mano ramus budas ir net nezadu su juo susitikti ar kazkur lekti… nes per kelis metus visados turedavau vos ne jega tempti i lauka ar eiti kur… parasai, jam neidomu ar dar kas… meginau perlauzti, suprasti ji, bet nemano jegoms… visiskas nuobodyla… pasiemi su kitais draugais ji, tai jis pralemena pora zodziu, tyli, net nemalonu kitiems…. meginau sneketi atvirai, bet net neatsiveria, kad issipasakoti… o kaip draugas as nei karto neapvyles jo, visados palaikau ir t.t. nu vienu zodziu nesuprantu visiskai sito draugelio skorpiono ;D
  Ai kita skorpiona drauga turiu, tai anas judrus, linksmas visados, su geru humoro jausmu, visur pasiruoses lekti, tai va du skirtingus pazystu skorpionus ir nesuprasi, kodel taip skiriasi jie 😀

 154. xxxxx sako:

  Cia daugelis skorpioniu raso, kad fliurtuoja, viena rase kad myli viena, bet fliurtuoja su visais, bet pati labai pavydi????? Tai kaip gaunasi, jai jau vyras fliurtuos, neduok dieve!!!! Sprogs is pavydo!!! o pati tai gali jau fliurtuoti??? :) Ir dar vienas minusas, kaikurie skorpionai be sekso daugiau nieko ir nenori… kai seksas tampa vienintelis gyvenimo tikslas, tai su tokia partnere ar partneriu nieko nesinori daryti… nes kazinai, kas uzeis, nuspres kad vieno zmogaus maza… mates neviena pavizdi, kada skorpiones tampa svelniai tariant laisvo budo… droziasi vos ne su visais… tai ka gali rimtai galvoti ir sieti gyvenima su tokiu zodiako zenklu? kai kaikuriems rupi vien tik seksas! seksas! seksas!! Vienu zodziu aparatas ir tiek… daiktas… krusk krusk krusk :) Nenorejau izeisti visu, bet yra skorpionu tokiu….

 155. Scorpio sako:

  Na as irgi skorpione.Mama pastoviai rekia del charakterio.Ji megsta pasirodyti.Milziniska melage.Cia yra visa teisybe!karta esu draugavusi su dvyniais.Jis irgi sake kad esu ziauraus charakterio tai cia jo zodziai.(tinka visiem skorpionam)As tave Myliu bet taves nekenciu;DDD Galiu dar prajuokinti kad david gueta yra skorpionas ir viss geriausios izimybes yra skorpionai.As nekenciu savo figuros.Nors kiti yra man isimyleje.O as sakau kad as ju nekenciu tai juos pradedu musti lol;DDDis visos klases esu ekstremaliausia mergaite.Taip pat ir berniukiskiausia.Man tas patinka.:)taip pat patinka judeti nors nesu ideali atvirksciai;(sveriu nedaug bet atrodau baisiai;DDD jei kas su manim nenori draugauti jam pradedu kestauti ziauriai.Jei kas pravardziuoja gauna ir gula i ligonine(nieks nepravardziuoja nes manes bijo;DD\)Taiva esu savo charakteriu patenkinta ir patenkinta kad esu retas zodiakas.Noreciau kad mano vaikas butu skorpionas;DDD tik skorpionas;DDDDTuriu as pusbroli skorpiona vienu zodziu mes kaip 2 vandens lasai!kai nueinu su juo i klase ar i sporto varzybas visi klausia _cia tavo brolis\/???ar klonas?man tai patinka.Taip pat valgau nebetka.Nepakenciu pomidoru.Valgau tik viena pyraga tinginy.Taip kaip mano pusprlis kitu galit nedaryti nes nevalgysiu:)Krc esu ziuraus buDO kerstinga stipri.Tiek apie mane;)jeigu ka skorpioniukes imkite i vyrus avina arba skorpiona.Nu kartais vandeni!seip visai fainas yra dvinys.sekmes!!!

 156. V sako:

  Aš džiaugiuosi, jog esu skorpionė dar dėl to, kad kaip ir teigiama horoskopuose, puikiai suprantu žmogaus psichologija ir lengvai galiu tuo manipuliuoti. Aišku būna ir tokių kurie blokuoja ir nepavyksta, bet tai mažumos 😀

 157. Indre sako:

  Sveiki, na as taip pat skorpione, paskaicius jusu komentarus tiesiog istikinau, kad esu normali su tom visom savo kvailystem, nes daznai is vyro girdziu kad as nelabai normali:-)Bet tikrai matau, kad su mumis viskas gerai, tiesiog reikia moketi elgtis:-)Skorpionai super zmones;-)

 158. alese sako:

  99.96% tiesa apie mane.esu istikruju ziauri ir linkusi i gincus ir nkd neatskleidziu savo jausmu.nu zdz viskas tiesa tik vienoi vietoj bsk suklido.tik del tos aistros nlb zinau nes man dar 14 m 😀 dziaugiuosi kad gymiau po situ zenklu :) nepazistu ne vieno skorpiono lb noretusi pabendraut :)

 159. Edita :) sako:

  as taip pat esu skorpione, visiska tiesa raso apie mane. o ir mano antroji puse dvynukas :) pavyko jam pralauzti mano uzdaruma :)

 160. Skorpionas sako:

  Aš esu skorpionas. Tikrai čia parašyta labai daug tiesos. Man būtų įdomu sužinoti, ką merginos mano apie vaikinus skorpionus? :)

 161. Marius sako:

  Atrodo lyg skaitai kartais apie save :)

 162. Juokute sako:

  Skorpione moteris – vidinės jėgos ir prasme.Jos nesupranta žodžio NE. Jei kelyje pasitaiko siena,tai jos tikrai nesistengs jos apeiti,eis tiesiai per ja.Seima joms yra svebiausia,o nusidejelius,moralės ir principu pazžeodėjus ėda gyvus.Tai stiprūs žmonės ir žveriskai kerstingi,kurie nuoskaudu nepamiršta niekada.Toki žmogu turėti šalia dovava.Tokiį priešą turėti – gyvenimo ir likimo prakeikimas,nes ji savo priešą užklumpa visada nepasiruošusį.

 163. uzsispyrusi sako:

  sveiki, aš taip pat esu skorpionė ir viskas kas parasyta man tinka. idomu skaityti kitu komentarus ir suprasti, kad dauguma isgyvena vidinius priestaravimus. tad kas nori su manimi daugiau pabendrauti apie tai parasykit seppuky@old.lt

 164. irena sako:

  As jau greit 50 metukai skorpione zinau viena sio zenklo zmones teisingi nemegsta melo, skausma ir nusivylima nesioje ilgai gal ir visa gytvenima sedi tas kirminas.visaga pasirususi padet bet kuo ir bet kada.Linkusi gyvenima planuot ziuret i prieki

 165. Devillips Justtaa sako:

  Esu skorpionas , kaip dauguma sako grynaveislis 😀 kadangi gimiau pirmoje mėnesio dekadoje , esu nerealiai kerštinga ir pavydi , skaičiau komentaruose , kad mergina nėra išlaidi , apie save to nepasakyčiau, viską taškau į visas puses 😀 Ir mano santykiai su kitais yra prisitaikantis . Aišku pirma daug dėmesio turi skirti man , taigi negaliu tiksliai paneigti ar patvirtinti apie šį horoskopą .
  SKORPIONĖS mes jėga :*

 166. MELYNAKE sako:

  Turejau pora vaikinu skorpionu. Pati esu Zuvyte. Uzsispyrus, Jaucio metai. Galbut tas ir isskyre, nes viska planuoju i ateiti, negyvenu vien tik sia diena, esu taupi, o jis galedavo viska pastyti ant kortos ir prarasti per viena diena, po to regzdamas planus, kaip pasipelnyti, vesdavo is proto su savo fix idejom, i tai itraukdamas ir mane. Gal ir tinka Skorpionas Zuvims dvasinej plotmej, bet kas liecia finansus, amzinas konfliktas, nes megsta placiai islaidauti. Ir kitas dalykas – istikimybe :). Kas gali su tuo taikstytis, moteru turejimas tau uz nugaros, prasom, Skorpionas geras partneris, taciau, jeigu istikimybes klausimas yra svarbus, negali pakest tokiu “zygiu”, Skorpiona reiketu rinktis atsargiau. Jie traukia, jie zavingi, bet …:) Ziurint, kam kokiu santykiu reikia. Jeigu nori rimto seimyninio gyvenimo, ramiu, taikiu santykiu, kuriu nedrebintu isdavystes kartelis, Zuvims tinkamiausias Jautis.

 167. Ruta sako:

  10000% tiesa apie mane.
  GerassSs!

 168. vika sako:

  as skorpijonas ir as savim didziuojos:D xD

 169. vesta to MELYNAKE sako:

  as irgi zuvys ir jautis pagal metus, irgi buvau susidurusi su tokiu skorpionu. Keista, bet atrodo, kad tu apie mane ir kalbi :) butu idomu su tavim pakalbeti sia tema

 170. Natalie :) sako:

  Mano zodiakas liutas, mano draugo skorpionas, is pradziu pasipykdavom, bet daugiau tie pykciai budavo is mano puses nei is jo, dabar nebesipykstam, gyvenam ramiai ir graziai, vienas kitam jauciam didele aistra, abu esam labai pavydus, del visu nesutarimu ramiai issiaiskinam ir kartu esam labai laimingi :))

 171. Vycka sako:

  Idealiai viskas atitika. Tik del tu krastutinumu, esu maximaliai linkes i geruma. Pavydas, barniai, kerstas, tikrai ne man. Gal siek tiek pavydziu savo drauges, o kas liecia kersta, tai kersiju tik itin smarkiai ikandusiems. Tyliai, ramiai issniukstineju skriaudiko silpniausias vietas ir tada kertu visa jega. Ir nesvarbu kiek laiko man tas sniukstinejimas uztruks, nors ir iki pensijos. =D O kas liecia sexa, aistra… Uxxx… Mano stixija, vienas is svarbiausiu dalyku mano gyvenime. :)

 172. ramunas sako:

  mane trauke jaucio zodeks myliu ta mergyte esam susipyke bet kazi ar ja susigrazysiu myliu siela ir sirdimi

 173. Reda sako:

  Esu vėžys, nepykit skorpionai ką dabar pasakysiu, bet šituo įsitikinau 100%. Visi iki vieno skorpiono amžinai visur vėluoja, kad ir kaip bandai tartis tą ar kitą valandą, pavėluos bent 15min. Nu šito pakęst negaliu, juolab, kad turiu vaikiną skorpioną, aistringas tai tikrai, tačiau didžiausias savanaudis kokį tik pažįstu, bet su šituo jau susitaikiau. Šiaip neblogi žmonės, bet pakęsti tokius kaprizu maišus gali tik tvirtos psichikos asmenys.

 174. zzzzzute sako:

  Visada maniau esanti skorpionė(gimiau spalio 23)ir tuo didžiavausi, neseniai sužinojau esanti svarstykles ir nusivyliau…

 175. Grazutea* sako:

  Siaip tai puse velnia ne viskas tiesa ir ne viskas melas.Bet siaip tai fainiai.Ir dziaugiuosi kad esu skorpione :-) o ne kas nors kita, o siaip tai gimiau (Lapkricio 20)…… :-)

 176. Žuvytė sako:

  Skorpionai savotiškai žavūs, man patinka, kad jų neįmanoma palaužti, bet labai nepatinka, kad kitus žmones pastoviai terorizuoja, ir tai vadina teisybės ieškojimu. Jie turi tvirtą nuomonę, bet dažniausiai su realybės jausmu yra stipriai susipykę. Vienintelė ir “teisinga” nuomonė yra tik jų, nesvarbu, kad tai visiškas absurdas, nesvarbu, kad kenčia patys artimiausi žmonės vaikai, vyrai tokiomis moterimis pradžioje susižavi, o tik pamatę jų aplinka jau po savaitės kaip nuplikyti karšto vandens bėga. Aš tai asmeniškai manau, kad nėra ko didžiuotis manant, kad meilė yra tik aistra. Tai iš tikrųjų labai prieštaringas ženklas, negaliu apsispręsti ar jie man patinka ar ne. Tik žinau, kad jiems patiems mažiausiai tai rūpi.

 177. ugne:P sako:

  man patink skorpionai nes kaip elgiesi su jais jie elgesi su tavimi o kadangi pati esu skorpione tai tuo dziaugiosiu 😀

 178. panele sako:

  jo… lb panasu i mne. as cia viena is tju kerstingu bet pastebejau kad kerstinga tik is isores bet viduje viskas byra kaip per pasaulio pabaiga… esu lb jautri ir jei man kazka pasako ir as stengiuosi islikti rami ir priimti tai kaip juokeli viduje vistiek man bus ziuariai nemalonu ir net pati menkiausia ar momenta prisimenu gan ilgai… :)

 179. Idealioji sako:

  Skorpione as taip pat. Ir tai mano stiprybe, ramstis i ka galiu atsiremti. Man atrodo, geresnio zodiako nera, nenoriu izeisti kitu, nes be kitu neturetume ka gyvenime veikti. Esu su begalo didele teisingumo galia susijusia logika. Gyvenimas yra desningas, kiek daug ko gero padarei jame, viskas sugrizta tau paciam. Kiek daug kam blogo dar didesne blogio banga parskrieja paciam. Tai ko ismokau gyvendama, jok nereikia kerstauti, gyvenimas pats atkersys skriaudejui veliau ar anskciau, bet paciam kistis neverta.Skorpionais esame mes gime, patys zinom, kad ir taip save edame ir griauziame del visko. Ir kartais tai padarome net cpecialiai, kai norim pajausti jok vel gyvename, toks tas jau saldus skausmo ir kartelio skonis, bet mums tai kartais begalo patinka. Mes istiesu labai geri zmones, jei kam padedame tai is visos sirdies, atsidavimo, o atsidekojimui uzteks ir nuosirdaus aciu, kas yra labai svarbu. Niekada mums nereikia meluoti, jeigu nera noro prarasti musu kaip draugo. Karciausia teisybe labiau priartina prie sirdies, nei skanus melas. Nieko labiau nevertiname kaip atviruma. O meileje, nezinau ar imanoma surasti labiau istikimesnio partnerio, jei mylime, tai visais nagais ir ragais uz tai eisim ir kovosim. Tik turi but to vertas. Seimoje mes seimos zmones, skorpionams nieko nera svenciau uz savo artimus, vaikus ir pan. Sekse mes visokie,bet aistringi ir nepakartojami. Viliojame todel,kad be demesio mes negalime,nes nuo to pasipildome pasitikejimo, uzsigarantuojame,pasitikriname, ar dar beveikia sitas skorpioniskas mechanizmas :)Ir mumis tai veza.

 180. karolis sako:

  as skorpionas ir tuo didziuojuosi!!!!! nors ir daug kas sako kad skorpas blogas zenklas bet man ju nuomone nusispjaut juk tiesa sakau ar ne?

 181. Giedrius sako:

  na as irgi esu skorpionas bet cia nlb tiksliai parasyta tuose komentaruose 😀 mistika domiuosi tikrai tikiu visokiais vaiduokliais ir panasiai muzika irgi megstu tokia HARD nzn kodel bet ji man limpa del knygu tai nlb megstu jas skaityt. Del to kerstingumo tai as visai nekerstingas jei ant manes kanors stumia tai as tiesiog pasijuokiu y galva visiskai neimu tokiu dalyku. Del ko nors per daug sau galvos nesuku nes taip lengviau. seip esu ramus kartais megstu pasijuokt bet visi kas mane pazysta sako kad as tikras visiskas bejausmis ir y nieka nekreipiu demesio arba atvirksciai 😀 o tos sexualios mintys tai mane kankina visokiu nesamoniu prisigalvoju net zmogui butu geda pasakyt 😀

 182. Aivaras sako:

  Esu skorpionas – vyras. Pripazistu tai, kad mes esame krastutinumu zmones. Bet tik suvokes, kas yra geris, suzinosi kas yra blogis. Kad seima – tai ne du.. ar trys “as” – o mes… Tada galima aukotis pametus savo ego… Skorpionu deja mistinis pasaulio ir aboliuciai visko suvokimas – stiprybe ir silpnumas. Skorpionas nieko nevengia, kas ji padarytu stipresne …t.y. butent tie krastitunumai. Ir taip jis tampa stabiliu vidurkiu. Kadangi yra pats gyvibiskiausias zenklas… mokantis priskelti. Devizas kuo sunkiau – tuo geriau, o busena totali palaima atmentantis… Bet jos siekiantis. Bet tik is krastutinumo – is apacios. Ir atsiduriantis stabiliame vidurkyje. Kuris yra tikra riba ir einanti i begaline riba, bet jau be svyravimu. Tada ir tampi nebe skorpionu, o tik abosoliucios Visatos dalele – kaip upe itekanti i vandenyne, tuo paciu prazuvanti kaip upe, bet itekanti i abosliuta. Ir nereikia bijoti is upes tapti vandenynu. ..Kas buvo su skorpionu su juo nuopoliais ir kilimais – visada, tas daug pasieke :) … Visi zenklai nei geri, nei blogi, tik skorpiona sureiksimina, kaip blogiausia, bet tuo paciu pripazista, kad traukia kaip narkotikas, arba bega nuo jo :) O esme patirti samoninguma, kai siauram protui nereikalingas charakteris – kai tampi dievu paciu sau… ir esi samoningas (prabudes zmogus), veikia pagal aplinkybes …ir atgaves ramybe. Tampi baltaja magija…. Apibendriant, skorpionas eina i pasaulio susivokimas paciu sunkiausiu keliu (yra lengvesniu), bet tuo paciu ir pats tikroviskiausias. Kaip liaudies ismintis sako “per zvaigzdes i kancias”. Visiems linkiu atrast save. Jau esu nebe skorpionas, o buvau skorpionas. Tai tik laikina busena.

 183. skorpe sako:

  Skorpionai wisada walde pasauli taip ir bus toliau:) neveltui tiek geru sportininku, rasytoju, skulptoriu, atlikeju ir kitu pasieke tokias aukstumas!!!!:) to siekiu ir as, net jei tai reiskia eit per kitu “lavonus” ;)sutinku tai kas apie skorpus parasyta, gryna tiesa, net nustebau kiek sutapimu

 184. valdas sako:

  Aš turėčiau būti skorpionas. Bet man tai nepatinka. Vanduo man būtinas. Namai. Todėl artimiausias kolkas rastas gyvūnas atvaizduoti mane yra ne joks skorpionas, ropojantis mažas nuodingas šūdelis. O Kardžuvė. Visiškai laisva savam vandenyje su tokiu spygliu, kuriuo esant reikalui persmeigiama auka kad ir kiaurai. Tik ateik į vandenį pažaisti ir supjauk grybą ar įžeisk ir tau batai :) Maloniausia sutikti vandeny gyvenančias – žuvis ir vėžes, skorpiones. Visų kitų gali ir nebūti :)

 185. Erika sako:

  As gimus kiaulės metais 😀

 186. Leokadija sako:

  Viskas tiesa

 187. Skorpione sako:

  pripazystu tikrai uzdaroko budo mes ir viduje jautrus, o isoreja isdidus ir salti

 188. scorpionas sako:

  bekit nuo skorpionu moteru, iklimpau i meile. po aistringos nakties 😀 nezinau kur tai nuves, bet jauciu i savo pacio destrukcija, bet skorpiones nuodai pasklido, nesugebu atsispirt tai merginai 😀

 189. SKORPIONIUKE sako:

  esu labai smulkmeniska,pavydi ir labai greitai susinervinu ,jei neinasi taip,kaip noriu,baigiu susigrausti ir griauziu pastoviai save,jei ko nepadariau ar nepasiekau iki galo, labai sekina mane, tai emociskai.einu be kompremisu iki galo, neklausau kitu nuomoniu ir neduok dieve pasimaisys kas kelyje suesiu gyva;)pirmoi eilej esu as.darau viska.viskas turi but tobula,konkretu ,nemegstu tabalaiku, mane pastoviai nervina neaiskumas.pykstuos pastoviai,nes as esu visiskai teisi;)ir mane nervuoja jei kas kisa savo nuomone,tegu susikisa ja;)as vistiek protingesne;)kas sekina mane, tai tas tobulumo sekimas ir buti tobulai, mastymas ar viska padariau iki galo ir ko nepapadariau,labai del visko emu y galva ir man,tai trugdo gyveni,del to kuisimoisi prisidarau pati bedu ir problemu;(esu labai emosionnali,siekiu karjeros ir nera niekada per mazai,turiu visada buti aukstumoje,paprastos pozicijos manes netenkina esu is karjerisciu.ahhh kartais but skorpione nelengva;)

 190. Skorpionė sako:

  Net nebežinau ką bepridurti… Mes nuostabios ir visos mūsų savybės yra tobulos (net neigiamos) . Horoskopu netikiu, bet dievinu apie zodiako ženklus ir knygas. Mane klasiokai vadina agresyvia tad tai yra tiesa 2999%

 191. vilius sako:

  perskaiciau beveik visa tiesa apie save

 192. laura sako:

  Tikrai panaši:-)

 193. 200 sako:

  Esu mergelė, bet skaitydamas, tiesiog įsimylėjau skorpiones. O ypač veža meilės reikalai, tiesiog sprogsti :) patiko Skorpionė 2009 08 28 20:59 komentaras

 194. Skorpionė sako:

  1000000000000000000% tiesa apie mane!! Tipiška ir save dievinanti skorpionė! Egoistiška, “bjauraus” charakterio ir vis dėl to jausminga! Tvirta kaip plienas, žaviuosi Cezario(gal ir Hitleriu). Skaitau Dostojevskį ir kjtas mano bendraamžiams sunkias knygas. Dievinu skaitymą ir esu išdidi, nes kaip karūna nešioju žinojimą apie savo ženklo ypatybes.

 195. Lel. sako:

  As skorpione ir taip gerai viskas atitinka ir prie meiles labiausiai tinka i poras nu tarp tu 3 yra zuvys tai mano vaikina zuvis 😀

 196. Karina sako:

  Vienintelis dalykas kuris man netinka yra tai, kad as nepavydziu labai stipriai. As visus savo jausmus nuslepiu. Bet jei jau man pasakys kas man nepatinka as zodziais kasiu dvigubai stipriau. Paskaicius komentarus galima suprast , kad skorpionai yra tikrai labai panasus. Man nostalgija kelia nepaaiskinami dalykai, tokie kaip dvasios ar skaiciu kombinacijos. Be proto dievinu apleistas vietas, kuriuose kazkada virte vire gyvenimas, o dabar viskas sugriuve ir apleista.

 197. kamile sako:

  Mano drauge yra svarstykles o as skorpionas tikiuosi sutarsim

 198. aha sako:

  Sako, kad skorpionas yra seksualiausias ženklas. Gaila, kad nei vienos merginos po šiuo ženklu nėra labai gražios ir tikrai kažkuom išskirtinos. Pažiūrėjus į garsius žmones, kurie gimė po šiuo ženklu, tikrai nei vienas neatrodo taip kaip rašoma. 😀 Gėda.

 199. eigirdas sako:

  Esu skorpionas zmona avinas.100% tiesa apie abieju pastangas zenkti koja kojan kad islikti ir negalima uzsitverti tylos siena ,sakau is patirties stengiausi islaikyti gerus santikius ir kad viskas butu gerai bet mano vieno pastangu nepakako,dabar zmona stengesi nebebendrauti o as vis jai rasau stengiuosi isgelbet santykius,kaip sakoma vienas lauke ne karys .tikiuosi geriausil bet laukiu blogiausio skirybu

 200. Skorpionu veterane sako:

  Sveiki. Skaiciau cia ir persasi tik viena nuomone,-kad visi esat be galo jauni ir dar nepatyre… Jau vien kiek pasididziavimo, kad tokie esate (lyg tai nebutu kitu zenklu is viso)! Kiek palaimos zodziuose ;”esu ziauri”, “esu kerstinga” ir t.t. O gal ir gimete su siuo zenklu zemeje butent tam, kad istaisytumete kaip tik sias savo savybes? Dar noreciau paklausti: ar zinote kam is viso duoti horoskopai? Kad zmogus galetu issiaiskinti kas jame “blogai” ir stengtis tai istaisyti, o kas jame “gerai” – tobulinti. Kad tai palengvinti Dievas mus dave pomegi skaityti knygas, dometis filosofija, teologija, stebeti kitus… O jus matau skaitote, bet rasote su klaidomis. Stebite kitus,- bet tik kaip jie nuziurineja jusu uzpakalius. Didziuojates ziaurumu,- bet jis reikalingas tik kovoje kad apginti silpnesni… Taip, mes vieni stipriausiu zenklu (bet ne vieninteliai!),- turime tobuleti draugeje su kitais. Buvau jauna ir pradzia buvo tokia pati, kaip pas jus visus. Oi, koks ilgas dar kelias jusu laukia! Linkiu pradeti mastyti kuo anksciau. Turesit daugiau laiko turiningam gyvenimui.(Juk ne vien tik hormonai jusu galvose?) Linkiu nenusivilti!..

 201. ilona sako:

  Esu skorpione ir labai dauk dalyku atitinka, gyvenu su zuvies zenklo vyru, nuostabei mes sutarem visuose gyvenimo atvejuose, mano manymu tai pats tinkamiauses skorpionei zadiako zenklas

 202. Justas sako:

  Neseniai gime mergyte pas mus ir yra labai įdomu ji gime po skorpiono ženklu as žuvis o mamytė dvyniai tai nuojauta sako kad laukia nemažai chaoso ir streso bet su mamytė ištempėme ilgai abipusė trauka nugali visus pykčius išmokome nusileisti vienas kitam bet esu laimingas o mergytė tai įneš labai daug išgyvenimų!

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
best cv writing service in uae cheap resume writing services brisbane dissertation and thesis uk dissertation service professional cv writer online