Šaulys

Zodiako ženklai Komentuoti

šaulys ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

“Apie tuos, kurie mėgsta pavalkatauti…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Diena: ketvirtadienis
Devizas: “Aš matau”
Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona
Akmuo: ametistas, topazas, chrizolitas
Valdomas namas: Devintas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Žiurkė
Priešais esantis ženklasDvyniai

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Šaulio ženklą simbolizuoja įtempta strėlė – ji reiškia platesnius, pranokstančius kasdienybę interesus. Tiesioginis ryšys su gamtos įvykių eiga yra silpnas. Šaulys jau pažino kasdienybės būtinumą, meilę ir mirtį – visa tai liko toli užnugaryje. Dabar jis stengiasi atrasti visų šių įvykių gilesnę prasmę, o tam tikslui būtina platesnė erdvė. Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti.

Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Pirmasis dekanas (lapkričio 23 – gruodžio 1 d.). Pagrindinis devizas – sąžiningumas.
Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.

Antrasis dekanas (gruodžio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – skrupulingumas.
Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilaukia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.

Trečiasis dekanas (gruodžio 12 – 22 d.). Pagrindinis devizas – intuicija.
Žmogus elgiasi pasiduodamas savo įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra į narkotikų ar alkoholio sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.

Charakteris

Šauliai – tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Privalumai: įgimtas pasitikėjimas savo jėgomis bei kitais žmonėmis, nuotykių pomėgis, gebėjimas džiaugtis šia diena, noras padėti kitiems.
Trūkumai: pasipūtėliškumas, per didelis nerūpestingumas, siekimas visur būti superšiuolaikišku, polinkis į avantiūrizmą.

Vaikystė

Mažyliai Šauliai dažniausiai savo tėvams nekelia daug rūpesčių. Jie mielai užsiima savo žaidimais, skaito, labai myli naminius gyvūnėlius, kuriais nuoširdžiai rūpinasi nuo pat vaikystės. Iš prigimties jie pasižymi gerais intelektiniais sugebėjimais, skvarbiu protu, gebėjimu greitai įsisavinti naują informaciją. Bendraudami su bendraamžiais, Šauliai nemoka klausytis ir mėgsta ginčytis, tačiau nesunkiai atranda kompromisą žaisdami. Mokykloje jiems geriausiai sekasi tikslieji mokslai. Šauliams ypač patinka visokiausi cheminiai eksperimentai. Paauglystėje Šauliai gali kuriam laikui tapti užsispyrę, tačiau jeigu suaugusieji jų per daug nespaudžia, šie trūkumai netrunka patys praeiti.

Vyras – Šaulys

Darbas. Darbe Šauliai visada žvelgia tik į priekį ir yra kupini optimizmo. Pasižymėdami greita reakcija, Šauliai viską suvokia akimirksniu ir lengvai susidoroja net su sudėtingiausiomis užduotimis. Jiems neretai būdingą neatidumą kompensuoja greita nuovoka ir skvarbus protas.

Kolegos mėgsta Šaulius dėl jų mokėjimo visada išklausyti pašnekovą. Vienintelis aplinkinius kiek erzinantis dalykas yra nuolatinis Šaulių polinkis visiems dalinti patarimus – kartais ir visai be reikalo. Šauliai visada pasirengę ginti savo įsitikinimus. Jiems pinigai reiškia daug mažiau negu šlovė ir pripažinimas. Jie savarankiškai pasirenka gyvenimo kelią ir karjerą, pirmenybę teikia su kelionėmis ir komandiruotėmis susijusiam darbui. Gyvenime Šauliams labai padeda įgimta iškalba ir jų galvose nuolat gimstančios naujos idėjos, o trukdo dažna nuotaikų kaita ir lengvabūdiškumas. Tinkamiausios Šauliams profesijos siejasi su kelionėmis, elektronika, mašinų gamyba, komercija, teise. Šauliams būdingas ir domėjimasis kultūra, dėl to tikrai turėtų būti patenkinti, vadovaudami muziejui ar teatrui, taip pat rašydami ar būdami žurnalistais. Misionieriai, kunigai, mokytojai bei dėstytojai – taip pat tinkamos šiam ženklui profesijos. Šio ženklo atstovai dažnai tampa garsiais keliautojais, jūrininkais, archeologais, geologais, sportininkais. Nemažai Šaulių tarp pasižymėjusių karo vadų ir politikų.

Draugystė. Prisiminus legendą apie kentaurą Chironą, Šaulio ženklo simbolis yra pusiau žmogus, pusiau gyvūnas. Tai reiškia, kad šis ženklas simbolizuoja prieštaringumą vienovėje. Šauliai principingi ir tiesūs bendraudami, kritikuodami draugą kartais gali pasirodyti netgi negailestingi. Tačiau aplinkiniai jiems vis tiek jaučia meilę ir pagarbą. Patys Šauliai būdami impulsyvios prigimties ir mėgstantys elgtis spontaniškai, savo draugais laiko didesnę dalį visos žmonijos. Ir yra pasirengę bet kurią akimirką ateiti į pagalbą – tai yra vienas ryškiausių šio ženklo bruožų. Drauge Šauliai taip pat gali įpainioti savo draugus į įvairiausias avantiūras ir nuotykius, nes nuo vaikystės jaučia širdyje aistrą klajonėms ir žygdarbiams.

Meilė. Meilėje Šauliai aktyvūs ir neslepia savo susižavėjimo nuo mylimųjų. Tačiau nusivylę, rėžia tiesą į akis ir taip visam laikui atstumia nuo savęs kai kuriuos žmones. Šauliai mylėdami yra labai reiklūs, vertina interesų bendrumą, sąžiningumą ir humoro jausmą. Dažniausiai jie aistringi meilužiai, tačiau seksualinės energijos perteklių nukreipia į kūrybinę veiklą, o ne į meilės nuotykių paiešką. Nors kartais pasitaiko Šaulių, vienu metu palaikančių artimus santykius ir su keliom mylimosiomis. Todėl šio ženklo atstovai, nors ir yra puikūs meilužiai, tačiau kaip vyrai – nepatikimi. Didžiausia tvirtos santuokos galimybė yra tarp vyro Šaulio ir Svarstyklių, Avino ar Liūto ženklų moterų.

Moteris – Šaulys

Darbas. Šio ženklo atstovės moterys išsiskiria gyvenimo džiaugsmui atvira širdimi ir smalsumu. Moteris Šaulys sugeba užsiimti keliais dalykais iš karto ir mėgsta sensacijas. Tačiau pačios niekada nepraranda pusiausvyros, yra atviros bendravimui ir geranoriškos, nors ir nelabai įvairiapusiškos. Moterims Šauliams geriausiai rinktis darbą turistinėse agentūrose, viešbučiuose. Tarp jų taip pat yra nemažai pedagogių, auklėtojų, talentingų gydytojų, dėmesingų slaugių ir įžymių meno atstovių.

Draugystė. Moterys Šauliai mėgsta žmones ir turi pakankamai bendravimui reikalingo optimizmo bei humoro jausmo. Jos yra ganėtinai nepriklausomos. Šio ženklo atstovės nuo pat vaikystės turi daug draugių, su kuriomis puikiai sutaria, nors ir retai kada dalinasi pačiomis intymiausiomis savo paslaptimis. Draugystėje labiausiai nepriimtini dalykai joms yra veidmaniškumas ir nenuoširdumas. Pačios jos visada atviros ir teisingos bei neretai nukenčia dėl savo pernelyg didelio tiesmukumo.

Meilė. Meilės santykiuose moterys Šauliai yra nepasotinamos, svarbiausia joms yra emocinis suderinamumas tarp partnerių. Santykiai ypač gerai joms susiklosto su temperamentingais vyrais. Vaikus moterys Šauliai myli ramia, išmintinga, motiniška meile. Nors egzistuoja ir kitoks šio ženklo moterų tipažas – nenuoramos, mėgstančios ypač aktyvų gyvenimo būdą. Tokios moterys retai kada save pašvenčia šeimai. Užtai jas dažniau lydi sėkmė profesinėje veikloje.

Patarimai vyrams: Šaulio ženklo moterys elegantiškos, idealistės. Jos gali būti puikios savo vyrų draugės. Jos mėgsta keliauti. Namuose viską mėgsta daryti kartu su vyru. Padėkite žmonai nudirbti buities darbus, o tada išeikite kartu pasivaikščioti.

Sveikata

Daugelis Šaulių – ilgaamžiai. Jeigu jie nesusigadina sau sveikatos vien per savo lengvabūdiškumą, tai turi visas galimybes iki gilios senatvės išlikti guvaus proto ir geros atminties. Šauliams pavaldžios plaučiai, kepenys, žarnynas, šlaunys, klubai ir nervų sistema. Jis yra linkęs pervertinti savo dvasines jėgas, dėl to turėtų reguliariai atsipalaiduoti, pabūti ramybėje. Jupiterio, ypatingai veikiančio šio ženklo atstovus, įtakoje taip pat gali pasireikšti kraujodarai svarbių kepenų funkcijų sutrikimai. Šauliams reiktų saugotis ir infekcinių plaučių bei peršalimo ligų. Tačiau laiku pradėjus gydytis, paprastai šios negalios greitai praeina.

Dažnai išgyvenant stiprius susijaudinimus, stresus bei nuolat patiriant fizines perkrovas, gali nusilpti Šaulių širdies ir kraujagyslių sistema bei pakilti arterinis spaudimas. Tai būtina gydyti vos tik pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo Šauliai neretai patenka į avarijas, patiria kaulų lūžius ir įvairias kitas traumas. Šio ženklo atstovai, mėgstantys daug ir skaniai pavalgyti, dažnai kenčia nuo antsvorio ar netgi nutukimo.

Ligas Šauliai išgyvena sunkiai, nes nėra įpratę ilgai gulėti bei apskritai neįsivaizduoja savo gyvenimo be judėjimo. Tačiau Šauliams depresijos dėl to negresia, nes jų bloga nuotaika ar nuovargis paprastai netrunka išsisklaidyti dėl įgimto optimizmo. Šis Šaulių bruožas padeda jiems susidoroti su įvairiausiomis sunkiomis situacijomis, taip pat ir sparčiai pasveikti susirgus. Tuo labiau, kad šio ženklo žmonės pasitiki gydytojais ir paprastai laikosi jų nurodymų.

Į oro permainas Šauliai reaguoja pakankamai ramiai, nes kasmetinis Žemės magnetinio aktyvumo minimumas kaip tik ir pasiekiamas apie žiemos vidurį, t.y. artimu ženklo apimamam laikotarpiui. Liaudies medicina vis dėlto Šauliams pataria prieš pavojingesnes dienas laikytis organizmą tausojančių dietų, gerti jonažolės ar kraujažolės nuovirus, pakvėpuoti kėnio eterinių aliejų garais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – citrinos, mandarinai, persimonai, slyvos, persikai, granatai, figos, arbūzai.
Daržovės – morkos, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, agurkai, ropiniai svogūnai, ridikai, ropės, bulvės, petražolės, salierai, baklažanai, špinatai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – lęšiai, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų “baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – spygliuočių ir mėtų medus, bičių pikis.
Riebalai – avienos lajus, ančių riebalai.
Aliejus – kukurūzų.
Mėsa – aviena, triušiena, jautiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – fermentinis sūris, grietinėlė, grietinė, varškė, rūgpienis, pienas, kefyras.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Gimusieji po šiuo ženklu paprastai nežino, kas yra depresija, melancholija ar ilgai besitęsiantis liūdesys. Tai – patys gyvybingiausi, kupini gyvenimo džiaugsmo žmonės. Jei jie kada nuliūsta, tai dažniausiai ne dėl asmeninių, o dėl visuomeninių problemų. Šauliai geriausiai nurimsta vienumoje, ypač gamtoje, todėl jiems patartina pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu, pabūti miške, pažvejoti prie ežero.

Šauliams tinkamiausi pratimai yra skirti judėjimui tobulinti. Judesiai turi augti patys iš savęs, jaučiant savo paties energiją. Atsistojus reikia truputį sulenkti kelius; pasistengti sąmoningai perkelti svorį taip, kad pėdos taptų lengvos, o svoris beveik nejaučiamas. Eiti lėtai, tarsi nežinant, kas yra po kojomis. Kvėpavimą nuolat kreipti į svorio centrą.

Geražirdžiai Šauliai mielai bendrauja, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tai optimistiškos ir veržlios asmenybės. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir apsiskaičiusius žmones. Šauliams (ypač per atostogas) sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje. Jeigu atostogoms turite nedaug laiko, pasirinkite tokią vietą, kurioje niekas nevaržytų ir galėtumėte patirti naujų įspūdžių. Bene didžiausias malonumas Šauliams – tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama jų būties dalimi ira yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą. Šie žmonės bene geriausiai iš visų prisitaiko, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas paprastai jų neišsekina. Pasirinkę gyvenimą užsienyje, Šauliai paprastai nejaučia vidinio diskomforto ir efektyviau negu kitų ženklų žmonės išnaudoja esamas galimybes.

Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir jie negali pasiekti savo tikslų – Šauliams paprastai būna sunku susivaldyti kritinėse situacijose. Labai pavojinga įpykusiam Šauliui sėsti už vairo. Kelionėje nepervarkite ir nepersivalgykite, o jeigu jaučiatės kad negaluojate, geriau visai atsisakykite kelionės.

Šaulys puikiai pailsi jaukiuose gamtos kampeliuose, pirmiausia, kur išvystyta sodininkystė, kur daug gėlių. Jie gerai jausis Toskanoje ar Provanse, taip pat Australijoje, Arabijoje ar Ispanijoje. Vokietijoje vertėtų nukeliauti į Viurtemburgą.

Suderinamumas

Šaulys ir Avinas
Šaulys ir Jautis
Šaulys ir Dvyniai
Šaulys ir Vėžys
Šaulys ir Liūtas
Šaulys ir Mergelė
Šaulys ir Svarstyklės
Šaulys ir Skorpionas
Šaulys ir Šaulys
Šaulys ir Ožiaragis
Šaulys ir Vandenis
Šaulys ir Žuvys

98 komentarai (-ų) temoje “Šaulys”

 1. Dagne sako:

  Aš liutė mano geriausia draugė yra šaulė kai mes bendraujam dažnai kyla ginčai , atrodo jog ji masto logiškai ir turi savo nuomone, bet visalaik klauso savo mamos, kartais jos mama nusišneka ir dėl tokios smulkmenos ji pradeda ginčytis. Nesuprantu kas bus vėliau kai jos mamos nebebus?

 2. zivile sako:

  as pilnai sutinku su siuo horoskopu viskas atitinka ir galiu tvirtai pasakyti nes esu pati saule .tik vienas dalykas neatitinka tai paslapciu isplepejimus bent jau as tai tikrai isaugau savo artimu zmoniu pASLAPTIS….

 3. Gabriele sako:

  As turiu viena pazystama ,ji yra labai uzsispyrus ir visada gauna ko nori.buna tokiu atveju kaj ji taip tave sunervina ,kad noretum viska jei isrekti i veida ,ji pradeda tave apsnekineti gyncitis ir t.t. o kai jei prireikia pagalbos vaidina kad, nieko nebuvo ir draugiskai ima snekuciuotis ir prasyti tavo pagalbos.;) Tai yra todel kad as esu saulys o ji zuvis.Bet nesuprantu vieno dalyko as turiu labai gera drauga jis irgi zuvis bet mes su juo sutariame labai gerai:D

 4. gotaute sako:

  esu saule,visa tiesa rasoma ,esu tiesmukiska,kartais norisi nieko neveikti tik valkatauti,tingeti,nedirbti,o kartais verciu kalnus dirbdama,kaip pioniere,gerbiu visus,bet nepakenciu smurto,nedorumo,melo

 5. Ieva sako:

  Esu ožiaragis. Gimiau drakono metais. Čia radau tokių straipsnių apie save, kad jau nebžinau ką ir daryti – verkti ar džiaugtis:).90 proc. tiesa, kas parašyta. Na, bent apie mane. Tačiau norėtųsi tikslesnės informacijos būtent apie save.

 6. Silva sako:

  as sutinku sju siuo horoskopu tik viena beda paslaptis visada issaugau ir draugai manimi pasitiki ir tiesa kad traukia prie meno groju fortepijonu piesiu ir lankau futbola draugai sako net ir liudniausia gyvenimo minute randu iseity nusisypsoti ir ypatingai mane myli berniukai tik del to kad esu visapusiska ir berniuku pomegiams ir mergaiciu tai yra manau geras dalykas

 7. Robertas sako:

  As su tinku su siuo horoskopu tik 1 dalykas nemegstu skaityti knygu o visa kita tinka:)

 8. Ilona sako:

  Seip daug kas atitinka,bet neatitinka,kaip ir zivile sake, jog megstame paslaptys netycia isplepeti….tai nera tiesa,seip yra poros tipu sauliai,ir dar nera tiesa,jog sauliui i poras netynka zuvys,tinka…geriausia mane supranta draugai zuvys ir skorpionai:)

 9. tinax sako:

  mano brolis yra saulys jis vaiksciojanti paslaptis, o mano pazystama yrgi saulys jos charakterio negaliu pakesti…

 10. tesa sako:

  as esu vezys + mano vaikinas liutas + jo sese saulys + mano brolis oziaragis + jo tevas su motina mergele ir zuvys + o mano mama avinas = kas manes laukia gyvenime gal kas gali pasakyti?

 11. saulys sako:

  as esu saulys . ir tikrai moku saugoti paslaptis . tik kartais netyce gaunasi kad pasakau tai ko nederetu . nu toks jau musu budas .
  nemaluoniause jog mus meksta uzsipulti ir kaltinti visiskai nekaltus .

 12. Kriste sako:

  as esu zuvis mano vaikinas yra saulys man labai lengvai sekasi su juo sutarti bet man labai skaudu tas kad as esu istikima prisirisusi prie jo o jis dazniausiai pamirsta mane nors tvirtina kad myli .. is pastebejimo zinau kad sauliai tikrai labai pagarbus priesingai lyciai visad moka mane prajuokinti ir pralinksminti su juo jauciuosi saugi ir galiu juo pasitiketi nes jis zino mano paslapti ir niekam neisduoda :)

 13. Andželika sako:

  Visiskai nesutinku su šio horoskopo teiginiais, nes mano geriausia draugė šaulė ir ji nė kiek nesportiška, nemegsta kur nors eiti…Geriau sedi namie klauso mamos…Nors sutinku su tuo kad mano drauge labai uzsispyrus turi sawo nuomone ir nuolat stengiasi ja irodyti…Taigi..Šektiek tiesos yra…Bet su dauguma teiginiu aš nesutinku. Pati esu žuvis, gal del to taip atrodo?

 14. Gintare sako:

  Wiskas atitinka tik del paslapciu ka drauges pasako tai tyliu niekam nepasakoju. sportas patinka o ypac krepsinis ir ziuret ir zaist

 15. rimtuolis sako:

  viskas tiesa ( apie mane ) tik neskaitau knygu, ir keliauti netrokstu ir pas mane namuose nera idomiu daigtu is uzsienio.
  paslaptys tiesiog netycia issprusta net ir jaj paslaptis draugo.

 16. bri sako:

  mano busimas vyras saulys.. na ka as galiu pasakyti.. pradedu abejoti ar jis saulys.. :) nors apie mane parase tiesa,o apie ji tik keletas dalyku tiko.. :) na bet is kitos puses,juk visi negali buti vienodi.. :)

 17. Oribitukas sako:

  tikra tiesa esu sauliuke tik galiu drasei pasakyt kad tikrai neapleisciau nei savo seimos nei manu ! o seip viskas atitiko !

 18. Laura sako:

  Sutinku su viskuo išskyrus su tiesmukiškumu. Esu šaulys, bet nesu tiesmukiška, nebent mane išprovokuoja arba labai sunervina.

 19. Įsimylėjus sako:

  nu aš esu šaulė ištikrųjų yra tiesos,bet kaip raš,kad paslapčių nesaugo tai tikra nesamone 😉

 20. ina sako:

  pati esu saulya ir galiu pasakyti kad beveik viskas yra tiesa.o paslaptys lbai megstu isplepeti stengiuosi jas saugoti bet jos kazkaip issprusta

 21. tdx 1984-11-23 sako:

  Na paslaptys kaip kada gal ir neistveri nepasakes bet tik tokiu kurios pavirsutiniskos. Charakteris tai tikrai labai daug atitinka :) o laisve , keliones ir nepriklausomybe, Kompanijos siela ir Optimizmas be sito visai gyvent negaleciau , taip pat esu objektyvus, ir logiskas – idejos ir darbai megstamoje srityje visada verziasi -:) turiu drauge Jautuke – oi problemos … :) tevukas Jautis – visada susigincyjam del tiesos ar kazko iki pykciu – negaliu nusileisti netiesai – ir kategoriskumui! Visada draugiskas- per daug pasitikiu zmonemis del ko ne karta nukentejes, ir buves nuviltas ar iskaudintas. bet ta viltis vis lieka todel nepasimokau is tu skaudziu klaidu- galbut siek tiek realistiskiau pradedi vertinti ir atsaragiau viska. Galiu pasakyti kad labai vertinu tikrus draugus- kurie nemeluoja nepaveda. Skaudina zmones kurie neivertina ar nudeda i suns dienas tavo optimizma nora ir troskima siekti savo svajoniu. Jei sauliui atsirastu toks zenklas kuris ji palaikytu , patartu uzsimtu bendrais tikslais Manau tada butu tikrai neisskiriama pora ar draugai. pats daznai elgiuosi ekprontu ir niekada toli i pireki negalvoji .. tiesiog negali atsirpirti ir netiketiems pasiulymams – zut but bandai istrukti ir sudalyvauti ten kur kviecia. Noras daug ka pazinti atrasti padiskutuoti labai didelis. Tiesa ta kad esant poroje bandymas sauli suvarzyti …tiesiog zlugdo jis ilgai taip netemps ..ir pabegs :)

 22. Eimante sako:

  Esu saule ir puikiai suprantu kaip aplinkiniams sunku mus suprasti.Kartais gal perdaug tiesmukiski, taciau mieli zmones:)P

 23. Dovilė sako:

  Pasiskaičiau ir pasijuokiau. Na tiesą rašo, tiesą. Gėda, bet tikrai jau visa šeima susitaikiusi, kad mane matyti šventė :} Dėl paslapčių plepėjimo… “Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš sakydami.” Labai teisingai pasakyta. Piktybiškai neplepu, bet prieš kalbėdama niekada negalvoju ;D

 24. Inga sako:

  100 procentu teisybes.Net baugu pasidare skaitant.Tiesa visos savybes atejo arba isryskejo po truputi.Su metais:)

 25. Elena sako:

  Esu Šaulė.Mėgstu ginčytis ,bet niekada to nedarau be reikalo.Dažniausiai ginčai kyla dėl vieno žmogaus ,kuris mane erzina ir kimba prie žodžių ,tada tiesiog nesusilaikau.Sprogt galiu kai susierzinu ,jog žmonės nori man kenkt ir dar žiūri išsproginę akis.Nesutinku dėl to ,kad tinku su ožiaragiais:Tas žmogus kuris mane erzina yra ožiaragis ,kartais atrodo ,jog tikrai jai galėčiau užvožt…

 26. Deividas sako:

  Esu saulys, visiskai tiesa parasyta apie mane, tik kad nemegstu knygas skaityti o toliau viskas taip pat kaip yra parasyta… smagu pasidare net kai perskaiciau ;D;D

 27. LINA->ŠAULYS+MERGELĖ=MEILĖ sako:

  Deja cia netinka vienas dalykas:) As SAULYS ir sekmingai istekejau uz vyro MERGELES. Jauciasi skirtingi temperamentai, bet is esmes esam laimingai susituoke. Tikiuosi, jog taip bus ir ateityje:)

 28. gitana sako:

  As esu saule,kaip priklauso impulsyvi,nepastovi susipazinau su zuvinu,idomu kas gero bus siaip jis mane veikia teigiamai,kazkaip raminanciai,tik neaisku kaip bus toliau jukper daug skirtingi zenklai…

 29. Ananasas sako:

  Gerai butu, jei taip butu. Siaip didzioji dalis neatitinka, turbut as esu isimtis.

 30. N sako:

  O as pvz ziauriai nekenciu zuvu 😀 o su liutu neseniai isskyrem, bet aisku ne viskas priklauso nuo horoskopo 😀 kartais nesijauciu, kad buciau tas apie ka cia raso..

 31. Estela sako:

  Seip as irgi esu saule isdalies viskas atitinka tik paslaptys biskiuka,dazniausiai mano paslaptis isduoda o nes as ;D mano buves vaikinas buvo liutas bet musu harakteriai buvo kaip suo su kate ;D o dabartinis saulys mes geriau sutareme …bet sakoma kad vienodi zodiako zenklai nesuaina ,bet ciuju man atvirksciai ;D

 32. pan Mateush sako:

  100% ir daugiau jokiu komentaru

 33. Monika sako:

  Jo. Grina tiesa. Tik su tom paslaptim.. Neišplepu, nebent netyčia gauans. Dėl kompanijos sielos tai nžn. Draugės į lauką nnr eiti be manęs :D. Bet šeip tai 92% tiesos.

 34. DJ_ezys sako:

  nu ka as saulys ir siaip jo atitinka beveik viskas;D siaip del tu paslapciu nzn stengiuosi neisplepeti bet kartais taip jau iseina gerai kad retai siaip bent as esu patikimas.

 35. sauliuke sako:

  o taip zinau ka tai reiskia 😀 tas begalinis plepejimas, noras visus pazinti ir nenumaldomas laisves troskimas… mano drauge saule taciau namai tarsi jos saugomas objektas, niekada niekur neiseis tik mokykla namai mokykla namai. na o as tai saugau paslaptis taciau per ilga liezuvi veliau pati grauziuos pasakydama ka nors grubaus ar panasiai. intrigantiskas charakteris, mokejimas issisukt is ivairiausiu situaciju ir gebejimas patraukti zmones i savo puse… galbut del to ir vadinames sauliais :)

 36. Tipiskas as sako:

  “Atrodo, jog Šauliai jaučia nenumaldomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą”-na bent sitas istrigo labiausiai..kartais atrodo niekas nebeidomu,atrodo,tarsi perpratus kiekviena busima minute,..bet kartais,kartais atrodo per daug sudetinga viskas,.atrodo as viena gyvenu,ir matau kitus,kurie mano akimis….tiesiog egzistuoja.Tik egzistuoja

 37. domas sako:

  visiska tiesa tik nevisuose kolektyvuose esu siela

 38. pakis sako:

  esu saulys man db 28m. ten apie ta paslapciu isplepejima nusipezejo i lankas. as visa gyvenima kas liecia paslaptis tyliu kaip akmuo todel mes sauliai ir esame lyderiaujantys;)

 39. Ema sako:

  nesutinku su vienu dalyku kad nemokame saugot paslapciu. na as ta tikrai moku nezinau kaip kiti :)

 40. jolia sako:

  Esu šaulis. skaitau ir atrodo kad tai ne mano horoskopas. Aš esu visiškai kitokia.

 41. tikras lietuvis sako:

  Šaulys yra mano mama. Ji tikrai geriausiai sutaria su Avinu (sūnum) ir Skorpionu (anūku)- horoskopas nemeluoja.:)

 42. Asta sako:

  Esu saule ir cia randu ir tiesos ir melo.. tiesa jog megstu keliauti, esu draugiska megstu mena, nes pati piesiu, taip pat knygu skaitymas, tik va su paslapciu saugojimu, sportiskumu ir lyderiavimu visiskai nesutinku..bent jau mano atveju. Dar sutinku, kad yra du sauliu tipai..

 43. modesta sako:

  as esu saule.. bet cia nieko neparasyta apie vezius… ar imanoma kokia nors rimtesne draugyste tarp saules ir vezio?

 44. agnute sako:

  as turiu drauge šaule. ji nelabai atitinka šį aprašymą. Ji labai nori įtikti visiems, ir kaip tik netgi pasakyciau perdetai bijo buti kompanijoje, nelabai turi savo nuomones ir yra labai baili.su manimi ji sutaria normaliai, nors kartais negaliu istverti jos veidmainiskumo, as esu avinas. be to ji turi daug problemu su vyrais. ar tai atitinka jos tipo zodiakui??

 45. Lina to agnute sako:

  Netiesa.Šauliai niekada nerodo blogos nuotaikos,jei aplinkinių nuotaika prasta,jie visada sugebės pralinksminti ir kiti greta šypsosis.Tikrai nebijo žmonių,bet nebijo ir mėgsta būti vieni.Vyrai pastebi šaules,nes jos natūralios,atviros ir nuoširdžios.Toks vaizdas,kad tyčia apibūdinai savo draugę visai priešingai :)))

 46. Dovydas sako:

  Kaip netikėta, Viskas sutampa. Likau nustebes tikrąją ta žodžio prasme. :-] bet del to pasakymo Linos – Šauliai niekada nerodo blogos nuotaikos,jei aplinkinių nuotaika prasta,jie visada sugebės pralinksminti ir kiti greta šypsosis. Tai visais 21 pirštais pritariu. :-]

 47. as sako:

  ;D kas cia parasyta nebutinai yra viskas tiesa nes dar daug ka lemia gimimo metai .. gyvenimo iprociai. stilius. ir visa kita ;D tad manau nei viena tai neatitinka 100% bet dalis tiesos tikrai yra

 48. Rolling sako:

  Viskas tikrai tinka.
  Lina tikrai tu teisi,nes atrodo,kad kartais tiesiog būna labai liūdna,bet prie kitų niekada negaliu liūdėti.
  Neišeina ir viskas,užsimiršta.

 49. saulys sako:

  tiesos yra bet kazin ar daugiau nei 60%. esu issinagrinejes savo asmenini horoskopa. cia yra tiktai saule zodiako zenkle ir sukonkretinta grynam sauliui(kuriu tikriausiai nebuna), o yra dar be saules visos kitos planetos kurios irgi daug reiskia. apie save tai: kur esu patyres ar siektiek nusimanantis visada nusiteikes optimistiskai. ketvirtadienis is tiesu laiminga diena, nes net mokykloj gerai jauciuosi. keliauti nelabai megstu, neturiu jokiu idomiu daiktu is uzsienio, be aktyvaus sporto gyvent butu sunku, knygas skaitau tik filosofija ir mokomasias visokias, meniniu isvis neskaitau (gal tik Dostojevski). Intuicija tai nezemiska pas mane, visose sitaucijose.

 50. saulys sako:

  – pratesiu dar del intuicijos. kartais atrodo kad jauciu dvasias. tokiu metu visada atsikeliu nakti ir visada 3h(kazkodel). beto esu mates karta.
  P.S. nepalaikykit manes beprociu :)

 51. linute sako:

  mano geriausia nu buvusi geriausia drauge yra dvinys as saulys kodel mes nesutarem niekada dabar jos geriausia drauge ira vandenis gal galite duoti astrologiniu patarimu kaip man ja susigrazinti ? atsiprasau ten buvau parasiu savo bloga e-mail .

 52. lankininks sako:

  Esu šaulys, sutinku su didžiąja šito aprašymo dalimi, bet manau, kad moku saugoti paslaptis, draugai manim pasitiki ir išsipasakoja, o aš niekam nieko nepasakau.

 53. Gintare sako:

  Aš tikrų tikriausia šaulė. Na nesiskundžiu dėl savo charakterio, aišku kyla daug konfliktų dėl “nieko”, bet tokie mes jau esam 😀 Lengvai sutariu su visais išskyrus žuvis. tiesiog esam didziausios priesingybes. 😛

 54. Moteris sako:

  Vat sauliai puikiai sutaria su oziaragiu.Jie ikvepia oziaragiui gyvasties.Sauliai tie zmones,kurie privercia aplinkinius sypsotis.Jie akimirksniu pakelia nuotaika,jumoras ju smaikstus ir nepiktas.Ir jie tikri istikimi draugai.Be falso.

 55. maliuskas sako:

  na as irgi esu saulys. man tiesiok prilipo sitie teiginai esu lygiai tokia pati kaip cia parase, bet labai megstu sportuoti ir traumu dar neivienos neturiu o man jau 15 metu + nuo pat mazu dienu dar net negulejau lygonineje. :]

 56. sudzius sako:

  na panasumu ira ir daug bet ir siek tiek nukripstama i sona :)

 57. loreta sako:

  Daug atitinka kad paslapciu nesaugo-nesamone.Nesutinku del to kad netinka Dvyniai su juom jau 22m.gyvename ir su Mergele gerai sutariu ir knygu neskaitau.Per daug pasitikiu zmonemis del ko nekarta nukentejau bet vis nepasimokau is tu skaudziu klaidu -tik realistiskiau ir atsargiau pradedi viska vertinti.Labai vertinu draugus kurie nepaveda ir nemeluoja.

 58. Saule sako:

  as irgi saule, daug kas pagal aprasyma tinka.
  O del tinkamu partneriu,tai blogiausiai sutariu su oziaragiais, tiesiog kibirkstys kyla (blogaja prasme) tarp musu, o geriausi draugai-vandeniai, svarstykles.
  Prie sauliu sakyciau traukia dvynius,zuvis.
  Tarp saulio ir zuvu yra stipri trauka,bet kaip horoskopai raso, ji niekur nenuveda.
  Dabartinis mano draugas vezys,tai tikras issukis sauliui…

 59. Lilijana sako:

  Visa, kas parašyta, apie mane. Net mėlyni džinsai, iš kurių neišlendu. Tik va su tinkančiais ženklais man mįslė. turėjau du vyrus – vieną ožiaragį, kitą aviną. Su abiem negalėjau gyventi. Matyt, laisvė buvo brangesnė. Gaila, kad sūnus žuvis. Jaučiu, kaip kasdien tolstame vienas nuo kito. O gal taip tik atrodo?

 60. Darija sako:

  As su situ straipsniu nesutinku. As pati esu saule bet as gyvenu atvirkciai . Kaikurie dalykai su manimi tinka palyginimui bet… As nemegstu tokiu spalvu. Ketvirtadienis nemegstamiausia mano diena. 😀 Apie planeta jupiteris nezinau? As nezinau kaip tie akmenys atrodo :( ;( .Skicius 3 nelyginis tuomet labai blogai. :( Mano labai gera drauge mergele mes kaip du angeliukai . 😀 Mano geriausia drauge vandenis mes kaip Dievas su Velniu. Apie paslaptys nusisnekejo nu nienu zodziu ;(

 61. Ne šaulys sako:

  Kai kas užsiminė, jog knygų nemėgsta skaityti. Tačiau ar jūs bandėt? Gal skaitėt, tiesiog netinkamą? Panašiai ir su filmais, jug ne visi geri, tačiau yra tokių, po kurių norisi dar ir dar. Taip kad pasieškokit sau patinkančiu, ir tinkančių pagal amžių :)

 62. Arijus sako:

  Na pasakytciau jog dauguma sio teksto ira tiesa.
  O del paslaptciu manau tikrai tiesa. :)

 63. Laiminga sako:

  Nesutinku su zenklu suderinamumais jokiu budu.Esu saule,gimusi tigriuko metais.Istekejau gana jauna,jokiais horoskopais nesidomejau.Mano vyras tipo Mergele ir gimes kates metais.nors esame skitingi,bet puikiai vienas kita papildom.Gyvenam kartu jau beveik 10 metu,bet mums idomu buti kartu,keliauti.Apskritai,man su juo idomu gyventi,jauciu kad ir jam taip pat.
  O kas liecia nesutarimus poru santykiuose,tai cia priklauso nuo kitu dalyku:issilavinimo,apsiskaitymo,vidines kulturos,auklejimo,tevu genu ir t.t.
  Juk gyvename ne su jauciu,avinu,tigru,gyvate,o su zmogumi.Prie kiekvieno zmogaus reikia taikytis,nesvarbu koks jo horoskopo zenklas,tada ir bus sutarimas.Ne i zenkla reikia ziureti,o i jo charakteri,budo bruozus,elgesi.
  Pav.man turetu labai tikti avinas,liutas,vandenis-visiskas briedas!Nesamone!Juk kiek yra avinu ar kitu ir kie visi labai skirtingi……………………..

 64. Donata sako:

  Aš pati esu šaulė, ir manau kad kai kas atitinka. Aš visada stengiuosi ieškoti naujovių, nepagalvoju prieš sakant, labai labai mėgstu keliauti, o mano mėgstamiausia apranga mėlyni džinsai :)

 65. marija sako:

  tiesa, tai tiesa, bet kai pati gyvenu su mama zuvim, tevu mergele ir broliu dvyniu, tai galiu tik pasakyt, kad mergeles yra tikrai netinkamas variantas… daznai neina rast bendros kalbos su dvyniu, o va su visom zuvim sutariu puikiai :) viena ju – geriausia mano drauge. o siaip manau geriausia kompanija ir yra tas ugnies trejetukas – saulys, avinas ir liutas. visada sugalvos ka kartu veikt, bendru uzsiemimu ir minciu visada atsiras

 66. Justė sako:

  Norėjau pasidalint ir aš… :) Aš esu šaulė. Susiginčiju dėl menkiausių dalykų, ir dažniausiai būnu neteisi…
  Kariauju su mama (skorpijonas)ir tėčiu (žuvys) turiu sesę (ožiaragis) su ja nesutariu nors nusišauk :D. Apie paslaptis niekam ir niekada… Esu patlaižė noriu būti lydere ir pnš. Dėl ko nors galiu net draugyste paaukoti, tai va esu žiauri, bet stengiuosi keistis. Ir man pavyksta.

 67. Gabija sako:

  70% Dau kas tinka.Bet keli dalykai tikrai neatitiko Paslaptys:Moku as jas laikyt :Sportas nepakenciu Keliauti: Megstu Linksmumas: OhOo dar koks.

 68. Gabriele15 sako:

  As pati esu saule. ;Dp Skaitau ir stebiuosi kaip taip gali teisibe rasyt. Viskas beveik tiesa tik vat visru kur skaitau raso kad gali but susidomejimas religijom ir t.t. Vat kuo nesidomiu tai religijom. 😀
  Seip tai daug tiesos , esu tesmukiska, sakau tiesiai sviesiai , kartais net lbj grubiai . Ziauriai uzsispyrus , gali gincitis iki pamelinavimo 😀 . Seip megstu but geriausia ir taip toliau , ir jei kas man pastoja kelia ar padoriau geriau uz mane tai ziauru , iskart man tas zmogus nepatinka. :DD Keliaut LABAI megstu , bet tik su GERA kompanija 😀 .
  Seip geriausiai sutariu su Dviniais ir skorpijonais, dar visai neblogai su Avinais. Dabartinis mano vaikinas Jautis , tai zesim kaip cia sutarsim ;D , gal kas su Jautukais bendrauja is sauliu ? 😛
  Seip tai lbj patenkinta kad saule esu , nors ir esu didele uzsispirele , niekad nenusileidziu , kartais net agresivi …
  O vat ka dievinu tai ekstremaluma, mena ir SPORTA!!
  Bet pavydas pas mane neregetas ;DP

 69. viktorija sako:

  as esu pati ir manau kad tai yra geras zenklas bent mano atvaizdui tai taip as sakyciau

 70. Agne sako:

  Mano geriausia drauge yra zuvis o as saulys ir mes kuo puikiausiai sutariam . o paslaptis as moku saugot labai gerai..

 71. Rasa sako:

  Hmm.. paskaicius jusu nuomones, galiu pasakyti viena. manau, jog cia parasyta viskas tiesa.. ir net del tu paslapciu,.. galiu prisipazinti, jog nelabai moku saugoti paslaptis ;P bet kai reikai moku.

 72. Sauliuke sako:

  As esu Saule, kaip ir dauguma nepritariu kas paslapciu nemokam saugot, mokam jei jos artimu zmoniu ir savasias puikiai saugom, nuotaikos blogos beveik niekada nerodau, jei liudziu tai darau viena, pralinksminti ir uzkresti gera nuotaika kitus sugebu. Kas liecia laisve, taip jos reikia, bet ne tokios kaip cia parasyta, megstu nepriklausomybe finansiska, megstu buti nevarzoma poelgiams kai kuriems, bet kas liecia seima ji man didziausia vertybe, ir visa kita su savo vyru noriu patirti ta laisve, keliones, nuotykius, kompanijas visas, tiesiog butent su juo ir laisve tureti noriu tiesiog buti savimi. be jo man neidomu nei keliones nei knygos nei nuotykiai, kaip ir buvo pasakymu jog sauliai kazkieno draugai yra namisedos, sutinku su tuo, nes be savo vyro kuris mane papildo man neidomnu kiti potyriai.

 73. Tomas sako:

  Esu šaulys. Drįsčiau teikti, kad atitinka 50-60 proc. to kas parašyta. Dalis neigiamų savybių sutirštintos ir nėra taip baisiai :)

 74. Raidas sako:

  Su paslaptimis – jokių problemų… nors turiu pažįstamą šaulį, kuris tikras pletkininkas, nors vėžį tokį pat žinau – tarnavęs Afganistane, vyras turėtų būt, bet nešioja paskalas kaip bobutė.
  Daugiau kas surašyta – labai labai arti tiesos, net nustebau! Tik namai, šeima man yra brangūs, bet laisvės nusigvelbiu visviena po truputį ;D

 75. Edita sako:

  Čia yra tiesios, bet nemažai ir neteisybės pagal mane. Aš esu šaulys. Ketvirtadienis yra mano sunkiausia diena. Spalvos kurios čia parašyta man visos patinka. Apskritai man visos spalvos patinka. Beveik. Mano laimingas skaičius 17. Mano šeimoje yra ir ožiaragis ir vandenis. Aš savo nuomonės nieko negalvodama nereiškiu ir paslaptis išsaugau. Niekam jų nesakau.Teisybė, kad aš labai mėgstu džinsus 😀 . Mėgstu keliauti. Ir esu gan stipriai prisirišusi prie šeimos ir namų. Taip pat teisybė, kad esu prie meno ir turiu neblogą nuojautą. Mėgstu kažką naują ir skaityti knygas, bet ne filosofijos ir religijų. Labai daug nesportuoju, bet traumų patiriu nemažai. Galbūt esu šiek tiek nerangi. Bet netesybė, kad galiu apleisti šemą ir namus. Na, bet visokių šaulių yra. Vieniems parašyta visa tiesa, kitiems visiška nesąmonė.

 76. Airida sako:

  Labai teisingai pasakyta,kad sauliai turi gera nuojauta. 😉

 77. saule sako:

  zinokit cia gryna tiesa sako nes pati esu saulys.viskas taip tikslei pasakyta kad net kiesta ant kiek galima spresti pagal horoskopa..

 78. Juozas sako:

  Esu Saulys ir kas cia parasyta tai atitinka 98%

 79. valdas sako:

  bet cia neblogas prikolas atitinka beveik viska na nebent isskyrus tai kad nesidomiu literatura 😛 bet daugiau viskas kaip priklauso

 80. Karolina sako:

  Geras beveik viskas atitinka žodis žodin. 😀 išskyrus tai kad nemėgstu skaityti ir kad man nederėtų patikėti paslapčių.

 81. Rytis sako:

  Esu šaulys daug kas atitinka mane tik kad nemėgstu knygų skaityti o taip tai tikrai daug kuo duomiuosiu mėgsu sporta ir t.t Nu su paslaptim tai ir moku saugot ir nelabai net nežinau ;D

 82. tomas sako:

  noreciau paklausti o kaip saulys su jautuke ? pagal horoskopus mes visiskai nesutampame,kaip kitiems sekasi?

 83. Justina sako:

  esu saule, bet ne viskas atitinka. Esu labai linkus i mena ypac muzika, paslaptys saugau, neesu isplepejus nei vienos paslapties. noreciau suzinoti kaip dera vezys ir saulys?

 84. Miranda sako:

  Esu šaulė ir dauguma tikrai atitinka.Tik tikrai nemėgstu skaityti ir neišduodu paslapčių.galbūt kai buvau labai jauna,net nepagalvojusi pasakojau kitiems draugų paslaptis ir turbūt dėl to,kad jiems įtikčiau.dabar gailiuosi,nes negerai taip elgits,nors tokios ten ir buvo paslaptys.dabar prieš norėdama pasakyti paslapti,pagalvoju apie tai,jog tai yra paslaptis ir nutyliu.tikrai labai mėgstu keliauti ir nemėgstu suvaržymu,bet įvairių daigčiuku iš kitų šalių tikrai neturiu.

 85. Saulys sako:

  Esu Saule esu uzsispyrus bet kartais tenka duoti kelia kitiem. Seio turiu geriause drauge jaute mes pykstames aisku seniau buvom mazos tai nesutardavom o dabar kitaip. Turejau drauga avina ir raso kad mano horoskope jis tinka gal kam ir tinka tik ne man mes labai nesutariam su avinais pykstuosi del vieno s*** tai pagal mane avinai man netinka seip tik 70% cia man atitinka o seip kita nusipasokoja labai. :)

 86. Dominyka sako:

  tai wa, labai sutinku su siuo horoskopu siaulio… pati as liute, bet va mano sirdies draugas saulys…is pradziu, kai tik susipazinom, nezinojau tikslios jo gimimo datos, tik zinojau kad gruodi..nu galvojau, jei gruodi, tai tikriausiai saulys bus… kazkur pasiskaiciusi apie sauli suzinojau, kad siaulys ir liutas puiki pora… dabar mes jau dvejus metus kartu.. tai dabar, kai jau gana gerai pazistu savaji sauli, galiu pasakyt, kad sis horoskopas tikrai ji atitinka!!!!!

 87. taiklus_ siaulys :]] sako:

  va as esu siaulys, na ka cia raso istikruju yra tiesa :]] ei! as su dvynies ir su mergelem gerai sutariu ka cia raso per nesamones kad netinkami partnerie :O:O nu tai cia pavaro…. ;]] :)

 88. Agnė sako:

  chebra, jei esat gimę iki 5 dienų po skorpiono arba iki 5 dienų prieš ožiaragį, tai paskaitykit ir tuos horoskopus ir mėginkit suderinti, nes aš šaulė, bet 5 dienos po skorpiono ir turiu velniškai daug skorpiono savybių, mano draugė ožiaragis, bet 5 gimus 5 dienos po šaulio ir ji turi velniškai daug šaulio savybių. o kai čia paskaitot ir komentuojat vaikai, kad neatitinka, tai nepergyvenkit-jūsų asmenybė dar susiformuos. Bėje, vienas minusas-visur rašo, kad šauliai sutaria su liūtais ir nesutaria su žuvim ir mergelėm, tai galiu drąsiai pasakyti, kad yra visiškai priešingai. Grynų liūtų negaliu pakęsti, o žuvų turiu daug labai artimų ir mylymų :)

 89. Alma sako:

  Sutinku su daugelio nuomone čia, tas tikrai teisybė, kad kiti žmonės šaulio nesupras, jis tikrai įrodinės savo tiesa, kad ir iki pykčių, tiesiog tai jo kraujyje, neteisybės jis nepakenčia, daug kas gali nekęst šaulių dėl jų tiesmukiškumo, bet aš jau geriau tiesiai į akis viską pasakau, nei veidmainiauju, esu šaulė galiu pasakyt, jog viskas čia tiesa todėl, nes viskas kas aprašyta, bent maža kruopelyte turi tiesos, šaulys tikrai kartais gali pasakyti paslaptį, bet būna tuomet įsitikinęs, kad iš to žmogaus niekas nesužinos:D, bet šiaip yra pats geriausias draugas artimam žmogui, nes vertybes turi labai stiprias, pati draugauju su žuvim ir suprantu dėl ko jie mum netinka, nes tai pasroviui plaukiantys žmonės, o šaulys liks šauliu, kad ir kartais tinginys, bet turi polėkį kažkokiai veiklai, o jei šalia esantis jo artimas žmogus ilga laika bus stovintis vietoje, kad ir kaip būtų gaila šauliui šiluma gali išblėsti:)

 90. Keista sako:

  Aš esu šaulė, bet nelabai čia mane atitinka tas aprašymas. Tik tiek, kad mėgstu “pavalkataut”.. Daugiau neradau nieko tinkančio.

 91. Emy sako:

  Gabriele, visiškai pritariu, aš taipat turiu pažystamą Žuvį, ir santykiai toki patys.

 92. Selma sako:

  Labai teisingai pavadinta, tie kurie megsta pavalkatauti. Taip pat teisingai uzmatyta, kad tikrai truksta kuklumo, tiesiog kartais atrodo, kad sauliai ne tiek be komplekstu, bet paprasciausi storzeviai. Visad ras progu pasigincytis, tikrai neromantinkai, neskraido svajose. Jie visad ras priezasti pykciams, skyryboms, jiems butini stresiniai santykiai. Dar viena isvada padariau, saulys turi rasti gan zenkliai stipresni zmogu uz save, kad daugmaz nuo jo priklausytu, jei susiporuoja su silpnesiu, tada patys kelia uraganus ir nezino ko patys nori, kol uzsimano laisves, tada skiriasi. Dar kita rusis sauliu (dazniausia motersikes) jau vyresniams amziuje nei 30, tada jos tampa is lakstuniu aukimis, aukojasi seimai, vyrui girtuokliui ir tt.

 93. Lola sako:

  Pritariu Dagnei. Aš vandenė,o mano geriausia draugė šaulė. Viskas būna gerai,juokiamės,kalbam rimtom temom ir šiaip kaip geriausios draugės,bet būna kai pradedam kalbėt kokia tema ir ji vis įkiša : o mano mama sako,o mano sesuo sako,o mano brolis sako… Tai taip nervina ir dėl to visą laiką kyla ginčai. Šauliai per daug priklausomi nuo savo šeimos,jei taip juos sudievina,kad vaje juokinga net klausytis. Bet dėl to,kad nepripažįsta jog buvo neteisi,tai visiškai pritariu.

 94. Neji sako:

  Man ištiesų, gaila tų žmonių kurie tiki horoskopais, daugelio čia pasirašiusių žmonių komentarai rodo jų bukumą. Viskas priklauso ne nuo horoskopų, o nuo charakterio tipų, o jie dar skirstosi į smulkesnius. O pagal jus, tai jau visi tie žmonės kurie gimę po po kuriuo nors ženklu turės būti tokie patys. Jau geriau domėtumėtės psichologija kuri yra mokslas, o ne astrologija-pseudomokslu, išvis astrologija kažkokios pasakaitės.

 95. Ernestas sako:

  Sutinku su „Neji” nuomone.

 96. Šaulė sako:

  Iš tiesų viskas atitinka mane ,tačiau pagal dekanus galima sakyti ,jog beveik viskas ,kas buvo parašyta netiesa.

 97. Gerda sako:

  Sveiki, as Gerda šaule,as su ozeragiu gyvenu pus antru metu ir nematau jokiu problemu, taip jie yra užsispyria, bet geriausia viso to nepaisyti,ir santykiai bus nuostabus,kurybingi,grazus….Mes šaules esam labai energingos o ožiaragiai tvirti ir nuostabus vyrai kurie eina ragais i prieki uz savo moteri,as kalbu ne apie viena vira o apie kelis ar net visus…

 98. Elvina sako:

  Didžiuojuosi budama šaule :*

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
proposal and dissertation help cheap resume writing services sydney resume writing services prices admission essay help online cv writing services