Mergelė

Zodiako ženklai Komentuoti

mergelė MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

“Apie tuos, kurie turi aštrią akį…”

Stichija: Žemė
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: “Aš tikrinu”
Spalva: geltona, mėlyna
Akmuo: nefritas ir karneolis
Valdomas namas: Šeštas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gaidys
Priešais esantis ženklasŽuvys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Mergelės simbolis – varpų glėbelis. Malonioji vasara baigiasi, ir vėl laukia darbai. Reikia atskirti pelus nuo grūdų, nereikalingus dalykus nuo naudingų. Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Apskritai ji – stropus, atsakingas, patikimas darbuotojas, atkreipiantis dėmesį į visas reikalingas gyvenimo smulkmenas, ir žinantis, kur ko prireiks. Aišku, praktinis protas leidžia jai priimti teisingus sprendimus.
Išoriškai Mergelė dažniausiai atrodo rami, pasitikinti savimi, atsargi, viduje dažniausiai vyrauja sąmyšis ir netikrumas. Tai mutabilus ženklas, sugeriantis viską, kas vyksta aplinkui, nemokantis apsisaugoti. Jai visuomet reikia kažkuo rūpintis, visur palaikyti tvarką, už viską prisiimti atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Siekdama palaikyti tvarką, Mergelė dažnai paskęsta smulkmenose ir neretai praranda orientaciją. Gali atsitikti ir taip, kad ji pasimes savame bute.

Taip pat ir jausmų srityje Mergelė drovi ir santūri, aistringa tampa retai, savo ryšius su kitu žmogumi ji suplanuoja, kaip ir visa kita, dėl to atrodo šalta, viską apskaičiuojanti ir pasverianti. Savo išrinktajam ji mėgina būti švelni ir naudinga, savo partneriui, kuris geriausiai išreiškia simpatiją švelnia globa, ji atsilygina tuo pačiu. Dėl savo skrupulingumo erotikoje dažnai jaučiasi suvaržyta, pažeidžiama. Greitai rezignuoja dėl nusivylimų ir pagiežą išlieja kitiems.

Pirmasis dekanas (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.). Pagrindinis devizas – budrumas.
Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.

Antrasis dekanas (rugsėjo 3-13 d.). Pagrindinis devizas – privalumas.
Mergelė išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes ji ekonomiška, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką ji mėgsta, – centų neskaičiuoja. Turi malonų charakteri, draugiška ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.

Trečiasis dekanas (rugsėjo 13-23 d.). Pagrindinis devizas – išrankumas.
Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio periodo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Reikalinga tik plati veiksmų arena, nes, apribojus jų potencialias galimybes, gali tapti nelaimingos. Įvairios gyvenimo kliūtys skatina protestuoti, nes nesugeba prie jų prisitaikyti.

Charakteris

Po Mergelės ženklu gimę žmonės labai inteligentiški, pastabūs, pasižymi loginiu bei analitiniu mąstymu. Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo.

Privalumai: tvarkingumas, saikingumas, kruopštumas, darbštumas, taupumas.
Trūkumai: nervingumas, perfekcionizmas, perdėtas tvarkingumas, karjerizmas, taupumas virstantis šykštumu.

Vaikystė

Vaikystėje Mergelės dažnai serga, atrodo silpnos, tačiau augdamos stiprėja ir, susiklosčius palankioms aplinkybėms, gali išlikti puikios sveikatos visą gyvenimą. Vaikai Mergelės anksti pramoksta skaityti, visada susitvarko savo žaisliukus, mielai padeda rūpintis jaunesniai broliukais ir sesutėmis. Šio ženklo vaikučiai retai išsiskiria kūrybingumu bei nemėgsta fantazuoti ar kažką išsigalvoti.

Jau nuo ankstyvos jaunystės Mergelės žino savo tikslus ir deda visas pastangas, kad juos pasiektų. Paauglystėje, ypač šio ženklo berniukams, gali pasireikšti įvairūs kompleksai, tačiau teisingai auklėjant jie giliau neatsiliepia charakteriui. Mažosios Mergelės paklusnios, tačiau negali pakęsti pažeminimų. Jeigu tėvai iš karto pradės su jomis elgtis kaip su asmenybėmis, šio ženklo vaikai gali tapti tikra atrama vyresniesiems. Mergelės yra intelektualios iš prigimties, o dėka gebėjimo susikaupti ir kantrybės, joms lengvai pasiduoda ir sunkiausios mokslų disciplinos.

Vyras – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai yra intelektualūs, išsiskiria blaiviu ir skvarbiu protu. Jiems būdingas malonus elgesys, nuoširdumas bei gebėjimas suprasti kitus. Mergelė – logikos ir aiškumo ženklas.

Vyrai Mergelės praktiškai visada yra svarbiausi šeimos materialinės gerovės užtikrintojai ir laiko tai savo pagrindine pareiga. Darbe jiems labiausiai rūpi, kad jų pastangomis liktų patenkinti vadovai bei kad viskas būtų atlikta teisingai. Mergelės mėgsta darbą, kuris reikalauja sumanumo, loginio mąstymo, atkaklumo. Ėmęsi bet kokios užduoties jie žaibiškai suvokia pačią esmę ir moka išaiškinti ją kitiems. Tačiau su kolegomis ir pavaldiniais šio ženklo atstovai vyrai stengiasi laikytis distancijos. Didžiausios sėkmės Mergelės pasiekia užsiimdamos elektronika, ekonomika, tiksliaisiais mokslais, pedagogika, statistika, medicina, buhalterija, įvairios mokslinės sritys. Bendradarbiai tikrai pamėgs Mergelės stropumą, jos praktinius sugebėjimus. Taip pat šio ženklo atstovų galima aptikti tarp pagarsėjusių juvelyrų, chemikų, farmacininkų, bylų tyrėjų, anatomijos specialistų.

Draugystė. Mergelė gali tapti ir tikru draugu, ir grėsmingu priešininku. Mergelės, tapusios draugais, moka išklausyti ir atjausti. Jos visada stengiasi suvokti problemos esmę ir dažniausiai lengvai atranda išeitį iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos. Patys šio ženklo atstovai pagalbos ar patarimo į draugus kreipiasi retai, tačiau jeigu jau taip nutiko, reikia į jų problemas atsižvelgti rimtai ir pasistengti padėti. Dažniausiai Mergelės turi daug draugų, kurie gali kreiptis į jas bet kuriuo metu. Šio ženklo atstovai sugeba išsaugoti draugystę, nepaisant visų gyvenimiškų išmėginimų.

Meilė. Meilėje Mergelės šaltokos ir santūrios, ramios ir delikačios. Aistrai šio ženklo atstovai paprastai atsiduoda tik kartą gyvenime, dažniausiai ankstyvoje jaunystėje. O kadangi visą savo meilę skiria tik vienai moteriai, tai būsimą partnerę renkasi labai kruopščiai. Toks atsargumas meilės ir sekso atžvilgiu yra nulemtas baimės nusivilti. Pernelyg didelis intymumas ir aistringumas Mergelėms nebūdingas. Tačiau nepaisant to, vyras Mergelė gali tapti puikiu sutuoktiniu. Sėkmingiausios yra Mergelių santuokos su Vandenio, Dvynių ir Šaulio ženklų moterimis. Jeigu mokoma nusileisti ir drauge ieškoti kompromisų, sėkminga taip pat gali būti ir santuoka su savo ženklo atstove.

Moteris – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovės paprastai yra išoriškai ramios ir santūrios, dažnai – patrauklios, tačiau pernelyg kuklios ir ne itin temperamentingos. Darbe Mergelės sąžiningos, atviros ir pareigingos. Joms svarbiausia – rezultatas, o ne atlyginimas už darbą. Moterys Mergelės gali tapti puikiomis sekretorėmis, slaugytojomis ir gydytojomis. Šio ženklo atstovės pragmatiškos ir pedantiškos ligi smulkmeniškumo, tad sėkmingai užsiima mokslais ir neretai, kopdamos karjeros laiptais, aplenkia savo kolegas vyrus.

Draugystė. Dauguma Mergelių pasižymi išlavintu intelektu, todėl joms sunku bendrauti su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Draugystėje Mergelės žavios ir patikimos, tačiau gali būti pernelyg kritiškos bei pedantiškos. Tarpusavio santykiuose joms neretai pritrūksta lengvumo, todėl Mergelės greitai praranda drauges, bet pačios draugaudamos niekada nesileidžia į avantiūras ar, tuo labiau išdavystę.

Meilė. Visos Mergelės ištikimos vieninteliam partneriui, todėl geresnių žmonų už jas tiesiog nebūna. Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios. Taip yra dėl to, kad Mergelės paprastai kamuojasi dėl daugelio kompleksų vienu metu. Buities reikaluose jos yra tvarkos fanatikės, todėl daugybę laiko praleidžia nuolat tvarkydamos namus. Vyrams, pasirinkusiems į žmonas pragmatiškąsias Mergeles, reiktų ir patiems pasistengti būti punktualiems ir tvarkingiems. Tuomet jie tikrai gali tikėtis savo sutuoktinės atsidavimo ir palaikymo.

Patarimai vyrams: Mergelės labai ekonomiškos, mėgsta švarą ir tvarką. Viena iš jų silpnybių – kulinariniai sugebėjimai. Nepamirškite pagirti naujo jos recepto.

Sveikata

Merkurijaus įtaka skatina šio ženklo atstovams tokių negalavimų, kaip mažakraujystė, kraujotakos suktrikimai galūnėse, skausmingos išaugos ant kojų, padidėjęs organizmo jautrumas šalčiui ir drėgmei. Pedantiškosios Mergelės iš prigimties yra sveikos, tačiau neretai sunegaluoja dėl darbe patiriamų perkrovų, nes yra linkusios aukoti jam visas savo jėgas. Būtent Mergelės dažnai turimos galvoje, kai apie kokį nors žmogų sakoma, kad jis tiesiog “dega” darbu, nežino poilsio laiko. Be to, šio ženklo atstovų charakteris pasižymi polinkiu į pesimizmą, o tai skatina depresijas ir nervinius sutrikimus. Tačiau štai savo mityba bei kūno grožiu Mergelės, ypač moterys, paprastai pačios moka pasirūpinti jau nuo pat ankstyvosios jaunystės. Vaikystėje Mergelės neretai kenčia nuo ausų ligų, augant šis polinkis praeina.

Jautriausios sveikatos požiūriu vietos Mergelėms yra skrandis, žarnynas ir blužnis. Todėl šio ženklo atstovams ir būtina sekti savo maitinimąsi, ypatingą dėmesį kreipiant, kad jame nepritrūktų reikalingų vitaminų. Ir pageidautina vartoti ne gatavus vitamininius preperatus, o subalansuoti savo racioną taip, kad visų reikalingų vitaminų bei maistingųjų medžiagų pakaktų vartojamuose produktuose.

Neretai Mergelės kenčia nuo kojų ir galvos skausmų, ypač sąnarinių ligų. Todėl sąnarių judrumo palaikymui reiktų kasdien rytais bent po 10 minučių paskirti mankštai.

Mergelės retai kada serga gripu, tačiau jeigu jau suserga, tai sunkiai. Iki galo neišgydytos peršalimo ligos gali sukelti įvairias komplikacijas, pavyzdžiui plaučiuose. Brandžiame amžiuje Mergelėms gresia poliartritas, reumatiniai kaklo, juosmens, kelio, peties sąnarių skausmai. Tokiais atvejais sunkių ligų išsivystymo galima išvengti, nuolat rūpinantis savo sveikata. Mergelių organizmas yra pajėgus ilgą laiką atlaikyti nemažą įtampą. Tačiau jeigu jis vis dėlto yra priveikiamas ligos, tai ši gali tapti užsitęsusio pobūdžio.

Kai kuriems šio ženklo atstovams, ypač vyrams, būdingas įgimtas polinkis į lipomų – nepiktybinių riebalinio audinio navikų ir karpų susidarymą. Ypač tokie augliai kamuoja vidutinio amžiaus Mergeles. Daugelio Mergelių yra silpnos dantenos. Todėl joms gresia parodontozė, kurią būtina pradėti gydyti nuo pačios ankstyvosios vystymosi stadijos.

Į oro permainas Mergelės dažniausiai reaguoja normaliai, tačiau yra jautrios tarpplanetinio magnetinio lauko poveikiui. Mergelių jautrumas meteorologinių sąlygų įtakai paprastai padidėja kas tris mėnesius. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis sumažinti fizines apkrovas organizmui, maistui daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių, gerti petražolių ir debesylo nuovirus, atsipalaidavimui pasinaudoti voniomis su pušų ekstraktu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – slyvos, persikai, vynuogės, persimonai, abrikosai, mandarinai, granatai, citrinos, arbūzai.
Daržovės – bulvės, agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, česnakai, špinatai, baltagūžiai kopūstai, ridikai, rūgštynės, moliūgai, petražolės, aguročiai, baklažanai, salierai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – žemės riešutai, sezamo sėklos.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – kukurūzų, ryžių.
Bitininkystės produktai – spygliuočių medus, grikių ir mėtų medus.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – kukurūzų, sezamo.
Mėsa – elniena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, pienas, grietinėlė, varškė, rūgpienis, baltas varškės sūris.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska.

Poilsis ir kelionės

Blogos nuotaikos apimta Mergelė tampa tikra bambekle. Žinodamas šį savo bruožą, žmogus gali reguliuoti savo elgseną – užuot gadinus nuotaiką sau ir aplinkiniams, geriau pabūti vienumoje. Susinervinusi Mergelė galėtų susitvarkyti butą, išsiskalbti rūbus, nuveikti kitus buities darbus. Jeigu nėra jokio darbo, galima kibti į kryžiažodį. Mergelę vienodai puikiai nuteiks kiekvienas pasiektas darbo rezultatas; tačiau jei ji sėdės be veiklos, bloga nuotaika tik užsitęs.

Mergelė gali remtis ajurveda. Norint įvertinti savo sveikatos būklę, reikia gerai žinoti įvairių maisto medžiagų savybes, klimato ir aplinkos poveikį organizmui. Mergelei svarbu ne tik mankštintis, bet ir taisyklingai maitintis. Patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu.

Apdovanoti racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu, šio ženklo žmonės paprastai tik kitų raginami išvyksta pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduoda naudos, nes Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Didžiausia šių žmonių – atostogos namuose. Taip pat Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys (optimalus variantas – atostogos kaime). Mergeles lengva suvilioti poilsiu sanatorijoje, nes savo sveikatai šie žmonės skiria ypatingą dėmesį.

Apskritai, Mergelėms reikėtų dažniau išvykti į ilgesnes ir tolimas keliones – tik tai padės iš tiesų gerai pailsėti, atsigauti po patirto streso ar nuovargio, o svarbiausia – atsigauti emociškai. Šių žmonių organizmas labai jautriai reaguoja į mitybos pasikeitimus; be to, jiems labai svarbi higiena. Į tai būtina atsižvelgti renkantis transporto rūšį, numatant galimus nepatogumus ir keliavimo trukmę.

Atostogaudama Mergelė turėtų gerai jaustis visose derlingose apylinkėse, kur išvystytas žemės ūkis. Dažniausiai jai patinka vidutinis, ne per karštas klimatas. Nukeliauti vertėtų į Austriją, Šveicariją, JAV arba į Vakarų Indijos salynus.

Suderinamumas

Mergelė ir Avinas
Mergelė ir Jautis
Mergelė ir Dvyniai
Mergelė ir Vėžys
Mergelė ir Liūtas
Mergelė ir Mergelė
Mergelė ir Svarstyklės
Mergelė ir Skorpionas
Mergelė ir Šaulys
Mergelė ir Ožiaragis
Mergelė ir Vandenis
Mergelė ir Žuvys

135 komentarai (-ų) temoje “Mergelė”

 1. puella sako:

  as pastebejau kad vaikinu mergaliu yra daugiau nei merginu:)

 2. viktorije sako:

  visiska tiesa apart to kad megsta tvarka 😀

 3. Giedre sako:

  man tai viskas atitinka. nu gal ironiska ne prie ko

 4. sweethe. x sako:

  viskas gal ir panasu bet kad skorpionas netinkamas partneris tikrai nesamuone,as su skorpionu bendrauju jau trecius metus.

 5. edqwe sako:

  tai ka skorpionas tinkamas partneris 😉

 6. Lina sako:

  mergelem geriausias partneris yra mergele, tai tiesiog idealu. As buvau istekejusi uz sauliu, saugok viespatie tokiu vyru. Dabar jau 10 metu kaip istekejusi uz mergeles (gime ta pacia diena net)tiesiog idealu, gal ir buvome apsigincyje viena karta per 10 meteliu. Tiesiog idealu. Mergeles yra labai jautrios sielos.

 7. Ingrid sako:

  As is tiesu gimus 24 diena, kai baigiasi liutas ir prasideda mergele, tai ar gali buti, kad turiu ir liuto savybiu? nes is tiesu tai daznai atrodo, kad tai tiesa.. :)siaip beveik visa charakteristika tinka puikiai, tik vienas dalykas – mergelei idealus partneris is tiesu mergele.. :))))

 8. mergele sako:

  viskas idealu!!! tik kad vandenis tinka mergelei jau su vandeniu bendrauju ilagaj 6 metus

 9. Ritaa sako:

  manau kad kiekvienas zmogus yra indivuduali asmenybe ir kiekvienas skirtingas… as pati mergele be4t tik maza dalele cia yra tiesos apie mane o kazkam va netinko tik kad tvarkinga… as galeciau asmeniskai nubraukt daugiau nei puse. taip kad netikekit tais paistalais 😀

 10. Jurga sako:

  Aš taip paqt esu gimusi po Mergelės ženklu ir tikrai džiaugiusi, nes tai tikrai moteriškas ženklas:) bet dėl to kad mergelės netvarkingos, kaip sake “viktorija”, tai drįstu prieštarauti, negaliu pakęst kai namuose netvarka, turiu butinai viska sutvarkyti:)…

 11. Jolia sako:

  esu gimusi rugsejo 24 kai prasideda svarstykliu zenklas bet daug kas atitinka is mergeles net daugiau nei is svarstykliu, tai gal as mergele? :)

 12. Agne sako:

  as taip pat esu gimusi po mergeles zenklu,tai kad mergeles megsta twarka yra visiska tiesa…nepakenciu netvarkos…bet kad netinka dvyniai…tai papriestarausiu…pati jau daug metu su dvynio zenklo partneriu gywenu….o apskritai kiekvienas horoskopai turi but sudaromas asmeniskai butent tam zmogui…o ne bendrai visiem .

 13. xD sako:

  mano brolis mergelė – nei vieno teisingo žodžio apie jį ;D

 14. Aja sako:

  As mergele ir apie mane tai cia gryna tiesa pasakyta.netekau zado ;0

 15. Edgaras sako:

  Gryna teisybe, nesigincysiu net , tik kazkaip niekas nevertina mergeliu :)

 16. Tadas sako:

  Seip kaiakda sunku but but meregele, nevisada visi supranta, ka pasakyt nori ir tas pedantiskumas, kaikada uzknisa, kai apsiemi kaska daryt ir negali nustot, nes norisi geriau padaryt :)… Seip beveik viskas tiesa pasakyt, tik maistui nesu isrankus, na bet kiekvienam savo, negali visiems viskas atitikt, aisku jei labai noresi,viska pritaikysi :)

 17. EmaA sako:

  nu wiskas atitika i mane,tik kad svarstykles tinkami draugai tikrai ne.Nes mano brolis yra svarstykles.o mes su juo daznai pykstames

 18. Natalja sako:

  Nemazai tiesos radau apie save.6 m. draugauju su oziaragiu. nepasakysiu kad idealus santykiai.bet siaip idomu.

 19. Asta sako:

  Keista, bet man viskas atitinka… :)

 20. ozol sako:

  galvoju pradet santykius su zmogumi, kuris gimes po vandenio zenklu :) as mergele. kaip manot, ar tai suderinami zenklai?

 21. Mindaugas sako:

  As ir mergele. Tikrai dauguma dalyku atitinka. Labai megstu tvarka bet vat pats tvarkytis nemegstu :)
  Tiesiog dar reikia ziureti ir pagal metus kas esi. As tigras gal tikrai is dvieju horoskopu sudedama i viena ir mes tai dalykais skiriames nes vieniems daugiau tenka is menesio horoskopo kitiems is metu o dar kitiems is dar kito horoskopo?

 22. Dem sako:

  Apie partnerių tikimą/netikimą reikėtų žiūrėti asmeniškai. Vienas iš mano tėvų yra ‘netinkamas’ tad nereikėtų sakyt ‘va kodėl nesutariu su kažkuriuo šeimos nariu’ juk visi su jais pasipykstam 😀 o apskritai nemažai tiesos. Kai kurios savybės tik dabar ryškėja, nes anksčiau buvau baisi nevala, o dabar – tik pabandykit kas nors ko nors nesutvarkyt 😀

 23. Vaidas sako:

  Geras tiesiog viskas viskas tinka 😀

 24. J sako:

  siaip tai viskas atitnka 100% ir su vandeniais mergele tikrai netinka 200% gyvenau su viena vandene 2metus tai viskas kas grazu buvo gal pirmus 5 menesius o poto tik pykciai barniai ir bardakai

 25. arnis sako:

  kaip kam cia matau… :) as tai su avinu anksciau draugavau… kosmaras… bet stengiantis imanoma ir su jais sutarti :)

 26. Karolina sako:

  Na daug kas atitinka, tok del tvarkingumo, seip megstu tvarka, bet tvarkytis nelabai ;DD Be to manau kiekvienas zmogus yra individualybe taigi viskas atitikti negali ;]

 27. Karolis sako:

  tikrai tinka 100% spalva melyna skaicius 5 tinkamas partneris svarstykles mano tete ir mes gerai sutariam. :)

 28. Ruta sako:

  Esu mergele..bet tvarkytis visiskai nemegstu.galiu gyventi ir su metus netvarkytu kambariu :-D.O kad su sauliais nesutariu tai tiesa! o del oziaragu .tiesa,mano mama mergele,tetis oziaragis,jie gyvena jau 31 metus!turiu tris bratkus jie visi panasaus amziaus,su svarstyklium priesas,su jauciuku geri draugai,o liutuko nepazistu (nebuna namie) ;-).Dar pastebejus,kad visos mergeles yra lb draugiski,idomu zmones .o siaip viskas dar priklauso nuo pacio zmogiuko :).

 29. laura sako:

  jo viskas tiesa iskyrus tai kad sportuoju, sveikai valgau… ;D
  del kilogramu ar dar kazkuo tikai nesiskundziu, kaip tik esu kudesne nei reiktu pagal savo amziu… tad nevarzau saves… kiek noriu, kada noriu ir ka noriu ;]

 30. laura sako:

  EI!!! mano geriausiu draugu dauguma yra zuvys!!!xP
  man jie tiesiog yra idomus zmones su kuriais yra apie ka pakalbet, charakteriai ir uzsispyrimas vienodas… bet su siais zmonem niekada nebuvau RIMTAI susipykus!

 31. laiswis sako:

  nelabai panasu… 😀 kiek pastebejau cia merginu puslapis ;] vien paneles raso.

 32. Marija sako:

  Turejau vyra Mergele.. siaubas tikras 😀 as Zuvys, tai kad tikrai nesuejom. Bet siaip daug tiesos cia parasyta. Pedantai namuose ir gyvenime ir tikrai Mergeles patys kritiskiausi zmones.

 33. sandra sako:

  Nu blemba viskas tiksliai tiksliai nusakyta ,ypatingai ,kad turi gera atminti

 34. inga sako:

  nepasakyciau kad mergeliai su mergelia viskas taip idealu..mergeles megsta gincytis ir neistveria kimba i atlapus vienas kitam,po trumpo laiko apsipykimu jie vel ideli pora ar seima.pati esu mergele ir gyvenu su mergele vyru jau 10 metu…

 35. monika sako:

  kas tiesa tas tiesa… draugavau su vienu dvyniu, tai dabar pasigailejau, kad isvis su juo susipazinau.. kosmaras buvo ;DD

 36. Kestutis sako:

  na kaip vaikinui tas mergeles zenklas man nelabai patinka, tai jei kas klausia sakau kad esu bernelis ;D na o siaip dauguma dalyki tikrai atitinka, gerai apibudinta tikrai ;]

 37. Bagira sako:

  tikrai tinka, tik esu ant liutu ribos, tai neretai jauciu dar ir liuto zenklo itakos,nebunu tokia kukli,kaip tipiska mergele-megstu buti demesio centre,mane supa zmones, esu ju laukiama, o pati be galo juos megstu.

 38. Bira sako:

  tikrai tiesa cia raso, net apstulbau perskaicius nes tiksliai atitika mane, tik gal viena ar kita smulkmenele kliudo idealiam apibudinimiui:)

 39. Rob sako:

  Del tos tvarkos, manau mes visos ja megstam, bet nemegstam tvarkytis. 😀

 40. xAidute sako:

  man atrodo apie mergeles čia viskas tiesa 😀 sutampa, o ypač paskutinioji pastraipa ;D tik dėl “partnerių” kilo abejonės.. 😀 kiek esu bendravusi su žmonemis gimusiais po žuvytės ženklu ,tai visada puikiai sutarėme ir rišasi bendra kalba 😀 o šeip tai mano nuomone mergelės visiškai nesutaria su svarstyklėmis xD

 41. Evelinka sako:

  Sutinku su daug kuom siame apibudinime,tik nesutinku del to jog mergelems tinka jauciai:(,o kas del dvyniu tai tiesiog idealu:)

 42. Sonia sako:

  Esu mergele,gimiau rugsejo 7,bet visi sako,kad as tureciau buti liutas:D tikriausei turi itakos liuto zenklas. Draugauju su dvyniu jau beveik 2 metai ir nepasakyciau,kad vienas kitam netinkam.

 43. Mėja sako:

  Tiesa, kad zuvys netinka mergelei, mat mano geriausia drauge bendravo su vienu vaikinu (mergele), o mano drauge zuvis.
  Tai vat is pat pradziu as jai pasakiau, kad tu su juo ilgai neisbendrausi nes jus vienas kitam netinkate. O man is pat pradziu jis patiko, tai vat o as esu liutas ir kol tas vaikinas bendravo su mano drauge jis kartu ir su manim bendravo tai gi ka jus manote po 4 men jis su ja issiskyre ir pasiule man draugauti :) as sutikau ir su juo mes jau 3 metus.
  Tai gi tikra teisybe!!!

 44. Aurimas sako:

  Mano zodiako zenklas mergele, o cia aprasoma vos ne visiska mano priesingybe 😀

 45. Viktorija sako:

  Dėl sveikatos tai teisybę sako. Dėl tinkamų ir netinkamų partnerių taip pat.

 46. Mažylė sako:

  Viskas tip top apie mane;DD

 47. Gerda. sako:

  Aš taip pat mergelė. ;] šeip viskas atitinka, tik paprieštarausiu dėl tų tinkamų partnerių. ;P Šaulei tikrai tinka, nes pati bendrauju su tokiu vaikinu, ir labai gerai sutariu. Tiesa, kaip kažkas sakė, kad svarstyklės netinka, tai jos tikrai labai tinka, nes mano geriausia draugė yra svarstyklės., mes bendraujam jau 7 m. Dvynei anot manęs netinka, nes mano sesė yra dvynė tai mes labai nesutarem. Žodžiu viskas atitinka mane, visu 100 %. Beto į mergeles moteris daug kas kreipia dėmesį! ;Dp

 48. Daiva sako:

  Na as mergele mano vaikinas saulys ir mes tikrai nerialiai sutariam kalbames tiesiog per naktis ir tai atrodo nespejam visko issakyt kaip saulys tai mane labai vertina gerbia ir ziauriai saugo nors as daznai kimbu ir noreciau pasigincyt nes vis del to atsibosta geruoju bet manau kad tai neimanoma tai vat nesutinku su siuo teiginiu kad saulys netinka mergelei.

 49. astra sako:

  man labai mazai kas atitinka,nesu tvarkinguole o su dvyniu vyru jau20metu kaip jums atrodo:)nors raso,kad dvynis netinka

 50. Gintare sako:

  Aš esu 100% Mergelė. Viskas puikiai atitinka ir dėl tvarkos ir dėl savikritikos. Daug kam patinku (ypač vyrams), bet esu uždara ir sunkiai atsiveriu nepažįstamiems žmonėms. Bet jeigu imu žmogumi pasitikėti, tai labai galiu ir dūšią atiduoti. Tik vienas dalykas nelabai tinka – gyvenu su šauliu jau 5 metus, aišku visko būna, bet mes vis dar kartu :)

 51. austeja sako:

  cia visa neteisybe sako as visai ne tokia nors as gimus rugsejo 2 d.

 52. Emilija sako:

  man tai daug kas atitinka, išskyrus pedantiškumą ir darbštumą 😀

 53. Gabija sako:

  Man tai viskas atitinka,tik ne tai jog mergeles – pedantes ;D zinau tokiu kurios yra pedantes,bet man netinka si savybe ;D labai taikliai pastebeta del atsakomybes :))

 54. miny sako:

  ce tai visa tiesa pasakita apie mane net skaicius ir tas teisingai 😀 DDDDDD

 55. Tomas sako:

  Nu galima viskas atitinka tik tiek kad aš vaikinas.

 56. martyna sako:

  viskas tikrai gerai atitinka :) ir kaip kazkas minejo mergelem idealiausias partneris mergele :)

 57. Kristė sako:

  99% viskas atitinka manę ;p

 58. inga sako:

  beveik visa tiesa parasyta.;DD

 59. Andrius sako:

  Visiška tiesa 😀 Kritika, tvarka, skaičius ir spalva 😀 tik dėl akmenų neaišku man, daug kur skirtingus rašo ;D

 60. Vikte sako:

  as esu mergele gimusi rugsejo 14 diena ir mano vaikinas tai pat mergele gimes 22diena… mes nuo pat pirmos pazinties dienos puikiai sutareme ir esame kartu, nebuvo dienos kad nesusitiktume ir dabar jau gyvename kartu… seip viskas gerai tik atkreipiau demesy kad abu esame labai principingi :)

 61. Mikutis sako:

  As gimes rugsejo 23 kada baigias mergele, tad skaitau abu horoskopus, ir abu atitinka.=) visai puikiai cia aprasyta.

 62. diana sako:

  😀 man gastritas, tai cia todel kad mergele? 😀 o kad su dvyniais netinkami santykiai tai nesutinku

 63. Agnė sako:

  Iš tiesų man atitiko. Esu uždara ir net nežinau, neina man pralaužti savęs. Labai vertinu žmonių protą, nemėgstu minusų, labai gerai juos pastebiu. Duodu 95%.

 64. FigarO sako:

  Manes visiskai niekas neatitinka nors as mergele kaip cia taip gali but. As esu priesingas nei sitam aprasyme…

 65. Linute sako:

  As irgi mergele.viskas tiesa.as su sauliu draugavau ir va teko nusivilt,likau tik drauge.o su vėziais labai gerai sutariu..be to mergeles mergelem labai tinka.:)

 66. nanis sako:

  nia man beveik viskas 100% atitinka na tik mano laimingas skaicius 13 :)

 67. Karina sako:

  Aš esu mergelė, nors kartais tenka skaityt, kad esu ir svarstyklės tai skaitau abu horoskopus, na šiaip didžioji dalis tikra tiesa, labiausiai man atitiko dėl nepasitikėjimo jisai man visada sugeba pakišti koją, beto turbūt dar prisideda mano svarstyklių būdas viską ilgai mąstyti ir svyruoju pastoviai tarp minčių ir sprendimų.

 68. sssr sako:

  kai skaitau tai ziuriu kaip i veidrodi :-). To Linutei..megele mergelei labiausiai tinka, nors gyvenu su liutu, bet turiu artima drauga mergele – daug lengviau bendrauti.

 69. :) sako:

  Tinka viskas, ypač kritiška pačiai sau..

 70. Vtm* sako:

  xea xae ir as MERGELE =) geriausias zenklas =) nera net raidziu ar zodziu apie tai… jug neviskas turi atitikti kas parasyta,parasyta mazdaug kokie jie yra… nereikia visko prijimti tik sau… Mergele,Oziaragis,Jautis patis tinkamiausi draugai,parneriai,antra puse ir t.t.

 71. Robė sako:

  Esu gimus rugsėjo 18d. nepasakyčiau, kad daug kas atitinka :)) tikrai nesu tvarkingumo įsikūnijimas 😀 gal maždaug 75% atitinka, bet nedaugiau, o partnerių zodiakai sunkiai atitinka, man labiau su netinkamais sekasi 😀

 72. sako:

  Tikrų tikriausia tiesa! Tik nesu tvarkinga, žinoma, tvarka man patinka, bet ji netrukdo. Esu kūrybinga, mano gera atmintis, aštrus protas, inteligentiška, žavi. Iš tikrųjų sunku toms mergelėms, esu pastabi ir mėgstu pasakyti savo nuomonę, būtent dėl šio bruožo žmonės ant manęs pyksta ir kyla konfliktai. Na, žodžiu, skaitau apie save 😀

 73. Laura sako:

  Man tai viskas atitiko. Netikėjau, kad taip gali būt 😀

 74. Gretutea sako:

  As tai mergele ir man tinka jautis oziaragis ir taip toliau rasykit kas:D

 75. Morta sako:

  Manau yra dalis iesos, tačiau kaip ir anksčiau maniau, taip ir dabar, horoskopai tikrai nėra tislūs, arba aų ,mergelių išimtis, nes atitinka labai mažai kas;)

 76. Monika sako:

  tai tiesa ;DDD

 77. Vija sako:

  Esu Mergelė…Viskas tiesa…su tam tikrom išlygom. Mergelės mėgsta tvarką, bet nebūtinai yra dėl jos pamišusios. Gali apsišnerkši kampus, bet neilgam, nes netvarka pradeda erzinti ir tuomet jos puola tvarkytis. Mergelės puikios darbuotojos, bet tik tuomet kai joms už tai gerai sumoka ir jos žino, kad tai ką daro yra tikrai svarbu. Meilėje Mergelės šaltos tik su netinkamais partneriais. Jeigu Mergelė bent kiek abejoja savo partneriu – ji tikrai niekada neatsiskleis. O Mergelės yra be galo aistringos :) Mergelėms tikrai labiausiai tinka draugauti su Mergelėmis. Tinka bendrauti su Jaučiais (puikūs mylimieji būtų), su Ožiaragiais (bent mane tai kartais siutina Ožiaragių darboholiškumas ir užsispyrimas), su Žuvimis (kartais žuvys erzina savo nekalbėjimu arba pernelyg dideliu plepėjimu). Šiaip Mergelės gali puikiai bendrauti su visais ženklais, nes Mergelės dažniausiai yra diplomatiškos, draugiškos ir nekonfliktiškos.

 78. Ingrida sako:

  Nustebau, perskaičiusi Ingrid aprašymą, gaila, kad senai rašei 2009 m., būčiau kavos pakvietusi. Labai įdomu, nes mano toks pats vardas (kas tikite – jis turi savo vibracijas, lemia charakterio savybes, gal net likimo vingius)ir aš taip pat gimusi 24 d. Skaičiau, kad gimę ,,ant ribos”turi abiems ženklams priskiriamų savybių. Pastebiu, kad ,,liūtiškumas” man nesvetimas. Sakyčiau nepaprastas charakteris:)gerąja prasme.Mergelės gerai sutaria su jaučiais, svarstyklėmis. Karšti santykiai su avinais, gana daug tokių porų…

 79. Gintare sako:

  Labai smagu skaityt apie save, o dar smagiau kai sužinai, jog esi tokia ne viena. Esu tvarkinga, labai kritiška sau, o tuo pačiu ir šalia esantiems žmonėms, bet tai ne bėda, kadangi mano vyras taip pat yra mergelė, kartu mes jau 10 metų, sutariam labai gerai, kartą ar du per metus profilaktiškai pasipykstam ir toliau gražiai gyvenam. Truputį gailiuos, jog esu mergelė- viską stengiuos daryt idealiai, o tai “kainuoja” daug laiko ir jėgų, kai tuo tarpu kiti kažkokį darbą atlieka greičiau ir atmestinai (ko aš negaliu pakęst). Esu uždaro būdo, laisvai bendraut galiu tik su žmogum kuriuo pasitikiu ir kurį esu jau patikrinus 😉 Tuo tarpu kiti žmonės manim labai pasitiki ir žino, kad paslaptis aš moku saugot. Ir pritariu Vijai, kad mergelės gali bendraut su visais ženklais, nes jos yra geros diplomatės, bet tarp draugų neturiu nei žuvytės, nei šaulio, nei dvynių :)

 80. Liepa sako:

  Na man iškilo dilema. Aš gimiau rugsėjo 23 diena ir visada laikiau save svarstyklėmis, be tnesenai pastebėjau kad daugumoj horoskopu mane rodo kaip mergele. Taigi visai nesuprantu kuris mano horoskopas. Ka daryti? Gal padėsit?

 81. slapukė sako:

  visiska tiesa mapie mane;) bet kad mergele su mergele nesutaria tai faktas… tei reiskiu remdamasi savo patirimu ir tikrai neklystu

 82. lala sako:

  Tikrai labai atitinka viskas, esu tvarkinga, rami, truputį išranki, bet dėl tų santykių su kitais ženklų atstovais tai nepritariu. Mano mama dvynė ir aš su ja puikiai sutariu, mano geriausia draugė su kuria apie viską pasišnekam irgi dvynė, bet neslėpsiu kad ji kartais mane erzina. Turiu ir labai gerą draugę žuvį. Ji irgi kartais erzina su savo elgesiu, bet vistiek yra viena iš geriausių draugių.

 83. Nele sako:

  Ilgai skaičiau, man jau per 50 metų, bet viskas kaip pirštu į akį, jau apie avinus geriau ir neparašysi, 28 metai pragyventi kartu, o galutinis rezultatas, jis jau su kita, vėliau ar anksčiau išeina, tad derėtų gerai įsiskaityti į horoskopus ir padaryti išvadas, kad senatvė nebūtų skaudi ir vieniša.

 84. megele sako:

  daug kas atititinka.tiesa nelabai esu megeja tvarkytis namuose. bet darbe esu tikra pedante ir idealiste 😉

 85. alika sako:

  o dar ,kas liecia santykius, tai pastebejau, kad cia parasyta,jog mum mergelem beveik niekas netinka, tik nuobodus oziaragiai ir pusetinai idomus jautis. o mane kaip tik traukia sauliai, del ju energijos ir gebejimo zvelgt i viska su sypsena,keistis. nemegstu vienoje vietoje sedet. gal as kazkokia nenormali mergele :)

 86. alika sako:

  Slapuke , ne tai kad mergele su mergele nesutaria, bet kad tokioje sajungoje is nuobodulio numirt galima, visiskai jokios traukos..mergeles vyrai – kas gali buti nuobodziau..

 87. Ingridai sako:

  na jau nuo Avinu Mergelem tikrai reikia kuo toliau laikytis..nespeja mergeles paskui juos ir lieka iskaudintos

 88. vaiva sako:

  P.S. esu 8 metu bet apie mergele reikejo padaryt darba pati ir esu mergele tiesa megstu tvarka bet nemegstu tvarkytis :)

 89. Mergele sako:

  na apie mergeliu tvarkinguma (kas beje yra kaip pagrindinis sio zenklo bruozas) pastebejau jog ta pedantiska tvarka nebutinai viskame kame, vienom tai pasireiskia namie, kitom darbe, bet esu tikra jog netvarka visas erzina, tik ne visos pajegia pastoviai ja palaikyti ir ten ir sen ;D

 90. Dovydas sako:

  Na apie mane viskas atitinka, nesu isrankus valgiui, megstu tvarka, siekiu teisybes, tik tiek, kaip kazkas cia sake, nervina tas dalykas, kad nelabai prisitaikau prie kitu, kurie nemegsta tvarkos ar panasiai. :)) O siaip tai as pats sau esu nuobodus, tai ka galiu su teikti merginai.

 91. martynas sako:

  dovydui- yra kaip yra, tad pasistenk išlikt kuo ramesnis, taip mažiau klaidu darysi, o klaidu taip ar taip pasitaikys, mes neidealųs ir tokeis nebusim:)

 92. skaiste sako:

  viskas atitinka aciu uz aprasyma !

 93. Marius sako:

  Viskas atitinka pagal mane tik yra beda aš gimęs 08.23d o čia parašyta kad mergele prasideda nuo 08.24d nors daug kur rodo kad aš mergele, bet kai kur kad liūtas. Gal padėsit išsinarplioti kas aš iš tiesų esu?

 94. indre sako:

  Matau, kad kaikurie sako, jog jiem nesutampa horoskopas su skorpijonu, man tai taip viskas sutapo, kad net negalejau patiketi, skaitydama. Esu mergele ir megstu ji kritikuoti, jis greit isizeidzia ir pradeda tai pat man prikaisioti visokiu nesamoniu, taip pradedam pyktis lamai smarkriai.
  Jau ne pirma karta taip nutinka. Tai darau tokia isvada, jog su juo bendrauti negaliu normaliai.

 95. Simona sako:

  Na, šeip viskas atitinka. Aš esu labai labai pedantiška :D, tik va galvojau, kad Mergelės yra labai linksmos 😀 (bent jau taip draugai atsiliepia apie mane)…O apie poras tai galiu pasakyti, kad Mergelei labiausiai tinka Liūtas, Mergelė ir Ožiaragis :)

 96. skorp sako:

  esu skorpionas, jau tenka susidurt ne su pirma mergele. siap bendraut idomu, protingos moterys, yra apie ka pakalbet, bet kai tik kalba pakrypsta apie jausmus, kazkodel apie tai nemegsta kalbet, viskas matyt buna suplanuota. toks jausmas kad mergeles daugiau vadovaujasi protu nei jausmais :-)

 97. Remis sako:

  Pats esu mergele,jau 11m gyvenu su moterimi dvyne.Visko buvo aisku.bet kai jau atrodo nebesusisnekam,vistiek kazkas lieka kas labai trukia mus.gal tai meile nez.atrodo pradedu galvot kad pacios nesugyvenamos poros gali buti imanomos,kazkokiu neatsisiktinumu teorijos palaikomos,o gal tai jausmas-kuri zmones vadina meile

 98. edita sako:

  Na pagal ši horoskopą taip išeitų kad aš esu Mergelė nes gimus rugsėjo 23d. bet daug kur randu kad nuo rugsėjo 23d. prasideda svarstyklių ženklas tai taip ir konkrečiai nežinau koks mano ženklas.

 99. mergele sako:

  kad ir kaip galiu su jais pyktis, rietis, bet begalo traukia skorpijonai. Kiek vaikinų turėjau, visi ir buvo. Nes jei jau patinka ir traukia mane, galiausiai paaiškėja – skorpijonas 😀

 100. Vika sako:

  Parasyta labai daug tiesos apie mane- mergele:) o del suderinamumo, tai su jauciu draugavau 5 metus, o jau pykciu kiek, nors ir dabar myliu ta zmogu, bet gyvent kartu neimanoma buvo… visiskai nesuderinami, vienas nori vieno, kitas kito… Pykciai, nekalbadieniai, susitaikymai, vel pykciai…ir kad ir kaip bandem, taikiai neisejo..

 101. lora sako:

  as taip pat mergele(rugsejo 1d.)yra tiesos ir nemazai,bet daug kas neatitinka,bent jau man.gyvenu su dvyniu jau 6 metus,jei pasipykstam,tai,tik del smulkmenu,bet taip dar ydomiau(kad esam labai skirtingi),o del darbo,dydelese firmose,ir juolab,kas liecia finansus-nesutinku,esu veiklos zmogus,bet ne finansinei srityje,o mene.ir del sexualinio gyenimo,tai,kas cia parasyta,man netinka.aisu kievienam indiidualiai.

 102. Marija sako:

  Mergelės mėgsta kritikuoti, bet yra draugiškos, tolerantiškos ir nekonfliktiškos diplomatės. Turi gerą humoro jausmą, yra linksmos, talentingos, simpatiškos, inteligentiškos, mėgsta puoštis, gražiai atrodyti, daug dėmesio skiria sau. Bet tuo pačiu yra ir nenuspėjamos, nes nežinai, kas joms šaus į galvą.

 103. Viktorija sako:

  O aš abejonėse esu. Gimiau rugsėjo 23d. pagal rytų horoskopą esu mergelė pagal vakarų svarstyklės ir nežinau kuriuo ženklu vadovautis :( o abiejų skaityti nesinori…

 104. zilvinnas sako:

  Nors netikiu tokiai dalykas , bet tenka pripazinti , kad sis horoskopas pradziugino. Kai kurie zodiziai liepe susimastyti buti tokiam koksai esu

 105. marijadri123 sako:

  mergelei su mergele buti santuokuoje tikras pragaras bent jau man

 106. Irmantas sako:

  Na as pilnai sutinku kad kas parasyta apie mergele viskas atitinka as tai gimiau 27d ir manau kad mums mergelems tinka liutai nors ,na nors esu kariskis ,bet top top mergeles harakterio esu:D

 107. Gabija sako:

  gerai kad aš esu mergelė :)nes mergelės geros kaip aš:):):)

 108. jow3ka sako:

  dziaugiosi kad esu mergele:Dp

 109. kazkas sako:

  Nelabai man sis zenklas.Daznai meluoja net kai nera jokios priezasties,slapukes,o skupumas,net kitam zmogui nepatogu pasidaro,bet tik ne mergelei:D Kol busi parankus-draugyste klestes.Netgi sveikinasi su zmonem pagal tai koki jie statusa turi,kiek naudos nusimato.Kiekviena mergeles problema-pasaulio pabaiga,o jos draugo didziausia nelaime-smulkmena.Jeigu dar kazkas tuo momentu pasiulys pramoga,tai nusiciurkst jai ant draugo nelaimes,kad moka uzjaust jos,yra zuikiu pasakos.Saltai viska apskaiciuojantys zmones,savo tiksla pasieks butinai,joms tai nesunku,jeigu nesupratot kodel,skaitykit is naujo.

 110. Sandra sako:

  Man patiko, atitinka viskas.:)

 111. Aidas Dvyniai sako:

  Mano mergina yra mergele ir mes jau bendraujam labai ilgai…

 112. Simute Mergele sako:

  oooi nee, mergeles tikrai ne pedantes, ir viskas rasoma taip kaip istikruju yra, tiesa :)

 113. Monika sako:

  Mergele tikrai labai tinka mergelei. labai daug tiesos cia rasoma. vat tau ir netikek horoskopais…pati esu mergele ir dziaugiuosi, kad turiu analitini mastyma. tikrai ne su betkuo bendrauju ir ne su betkuo sieju santykius. reikli, kritiska, su tvirtu stuburu, neabejojanti savo isitikinimais, jautri, idomi asmenybe

 114. ivona sako:

  Man mergele patinka nes ,jinau sawe labai priziuri turi gera figura,charakteri tai vat cia visiskai tikra tiesa !!!!!

 115. Viktorija sako:

  Sveiki. Esu mergele. Tuo didziuojuosi, nes mergeles yra labai idomios, intelektualios, grazios, patrauklios, jautrios, empatiskos, draugiskos, linksmos – idealios moterys :))))) Tik va as asmeniskai esu labai isranki, todel sunku issirinkti antra puse, nors gerbeju turiu begale:) Labai daug kam esu pasakiusi sia fraze “galim buti tik draugais”, nes vis man kazkas netinka…Del sio dalyko ir pati kenciu, nors is kitos puses pagalvojus gal tiesiog nesutikau dar to savo vienintelio? Na, o is praktikos galiu pasakyti, kad mergele moteris ir vyras zuvys – kazkoks nesusipratimas, nei traukos, nei isvis jokio rysio nerasta :) Dar mergele ir dvynys netinka, mergele ir svarstykles netinka taip pat, na o mergele ir vandenis – didele trauka (ir fizine ir intelektualine, zodziu visapusiska), ir manau tai tikrai gera sajunga:) idomu kaip su mergele, nes pati praktikoje neturejau mergeles: )

 116. Egis sako:

  Daug tiesos, beje pats esu mergele ir esu visiskas pedantas.

 117. zavinta sako:

  apie mane tai cia nera tiesos viskas priesingai

 118. Emilija sako:

  viskas atitinka ir tai kad megstu tvarka bei svara:)

 119. Brigita sako:

  o tai kad as pedantiska tvarkinguole tai nepasakyciau o del spalvu man nepatinkancios ir yra geltona ir melyna 😀 seip pasakyciau kad 89% tiesa . gimiau rugsejo 3 diena.o del gerimu tai labiausiai juodoji arbata o i vistiena ir triusiena tai kaip pirstu i aki pataikyta tik vistiena ir triusiena valgau jokios kitos mesos o del elnienos ne

 120. Erika sako:

  Nz ka cia kliedat bet apie mergeles cia tiesa raso na bent jau apie mane tj 100% tiesa wyskas tiesa ir liecia tj mano draugus nes tokiu mergeliu pilna aplink mane na o jej jums nuobodu su mergele tj ten tik tipine mergele nes wisos mergeles wakareliu renginiu organizatoriai ju wisur pilna.

 121. rijm sako:

  zmogus zmogui nelygus. siaip viskas tiesa :)

 122. Janina sako:

  Aš – mergelė, tikrai, daug kas atitinka jūsų aprašyme, kas dėl suderinamumo, tai su partneriu dvyniu, labai sunkiai sugyvenu, nors jau kartu 30 metų, bet tai tik mano kantrybės dėka.nuolat norėjau skirtis, bet taip ir lieka iki kito karto.

 123. art sako:

  Tiesiai i 10.

 124. Mergele sako:

  Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios. Taip yra dėl to, kad Mergelės paprastai kamuojasi dėl daugelio kompleksų vienu metu.
  Tiesiai i desimtuka : ]

 125. Vilmis sako:

  Jėzau Kristau, perskaičiau ir negaliu patikėti. Viskas kaip iš akies lupta apie mane(esu gimęs rugsėjo 1). Apie ligas, potraukius, problemas, darbus, tvarkos palaikymą nors ir nemėgstu tvarkytis it t.t. Kas svarbiausia, tai liečia ir visas mano pažystamas mergeles, nepriklausomai nuo lyties. Įdomu, įdomu. Tai dar kartą įrodo, jog stereotipai neatsiranda iš niekur.

 126. ausra sako:

  Viskas atitiko tiesa del sporto ir mitybos ziuret pradejau sulaukus 30 net nustebau kiek gali but tiesos tiesa vandeniu pakest negaliu visi kuriuos sutinku vandenius vyrus ar moteris mane labai iskaudina tad suzinojus jog vandenis dabar net nepradedu bendraut :)

 127. zuvyte sako:

  gyvenu su draugu ,,Mergele,,. pradzioj,visai nieko buvo,net aistra didziausia is didziausiu buvo…. kaip ir visom tik ka iskeptoms poroms. kas link sekso, jau is pradziu buvo kosmaras… dabar daznai pagalvoju, ka isvis veikiu su siuo zmogum….lovoj visiskas impotentas, netvarkingas, amzinai viskuo nepatenkintas, ,,ale,, nusidirbes,, , pervarges.visko ne nenupasakosi.nemanau, kad zodiakas ka nors lemia..greiciau zmogaus prigimtis, budas. galbut , zodiakas tik paprasciausia statistika, stebint kokiam psichologui studentui:)…visi zenklai sugyvenami, jei tarpusavyje vyrauja meile ir pagarba vienas kitam…pats zenklas nieko nelemia.tokia mano nuomuone..

 128. sako:

  Nesąmonė. Bendroj informacijoj parašyta, kad mergelėms į žmonas tinka šaulės, o jau kur suderinamumą rašo, tai jau nebetinka.

 129. arnas sako:

  desimt procentu tiesos

 130. Marius sako:

  O aš kartais susimastau kodėl niekaip negaliu baigti remonto bute, atrodo vis galima padaryti geriau ir geriau, ir tas tobulumo siekimas mane jau labai užknisa, nes galimybes ribotos, galiausai galimybes padaro savo, reikia ieškoti kompromiso. Turiu ir savo versliuką šiokį tokį, ir tas tobulumas iš karto atsiperka :) nes žmonės patenkinti kokybe :) bet užima laiko, ko negaliu skirti savo anrtąjai pusei, draugauju su skorpionės ženklo atstove, ir dabar santykiai pašlyję. Atrodo čia viskas teisingai apie mergeles parašyta :)

 131. Mantvydas sako:

  Del meiles priestarauju man labai patinka buciuotis su antraja puse manau kad kiekvienas turintis mergeles zenkla pats numano kada buciotis ir kaip buciotis 😉

 132. Ivanas sako:

  As maisytas, liutas su mergele. Nezinau, ar tai gerai.

 133. JiGali sako:

  Na…man mazai kas atitinka…;) Esu drasi, maistaujanti, issiskiriu is minios, originali, pakvaisus, aistringa, megstu vilioti, daug tusinu, sunkiai tvarkausi, nekenciu dirbt, be proto megstu keliauti unikaliais budais, megstu dvasinius samone pleciancius uzsiemimus, sapnavima… na, nebent gal atitinka, kad kartais jei kas nesvankiai pajuokauja, tai nuraustu… 😀 tai vat va tokiu mergeliu buna 😉

 134. Laima sako:

  O apie mane viskas kaip ant delno. Visiška tiesa :)

 135. samanta sako:

  Aš mergelė ir apie mane viskas teisinga šitame tekste. Labai nustebau ;0 😀

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
dissertation buy sociological hypothesis defend dissertation thesis editing services writing essays for college applications