Liūtas

Zodiako ženklai Komentuoti

liūtas LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

“Apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Saulė
Diena: sekmadienis
Devizas: “Aš noriu”
Spalva: oranžinė, auksinė, šviesiai ruda ir skaisčiai raudona
Akmuo: gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas
Valdomas namas: Penktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Beždžionė
Priešais esantis ženklasVandenis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Liūtas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Liūtas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Liūto simbolis – stilizuota galva su karčiais. Šiuo metu pats karščiausias vasaros laikas, Saulė spinduliuoja didžiausią savo jėgą. Saulė – tai Liūto valdovė. Dabar jau pasibaigė daugumos vaisių augimas, kaip ir šiuo metu žmogaus gyvenimo tarpsnyje – brandumo ir didžiausio pajėgumo laikotarpis. Tai jaunystė, savo stiprybę norinti įrodyti sporte, žaidimuose ir meilėje. Pabunda domėjimasis priešingąja lytimi, norima ištirti ir pajusti savo kūną.

Nelabai prisiimama atsakomybė už save ir kitus, bet labiau išvystytas išdidumas ir savigarbos jausmas. Vien jau dėl to fakto, kad jis yra, dėl savo savitumo, Liūtas – jaunuolis, – trokšta pagarbos ir gėrėjimosi juo. Kadangi jis yra labai žavus, paprastai nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus. Bet, o varge, jei Liūtas nebus gerbiamas! Tuomet kiekvienas pajus jo įžeistą tuštybę, netgi pykčio priepuolius. Visi kiti žmonės pirmiausia turi jį garbinti ir pataikauti. Partnerius taip pat dažnai renkasi pagal tai, ar jie skatina kitus žmones garbinti Liūtą. Nors tai rūpestingas ir ištikimas Zodiako ženklas, tačiau nėra sutvertas tikrai užuojautai, nes, deja, visuomet viršų ima jo paties asmenybės svarba.

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

Pirmasis dekanas (liepos 23 – rugpjūčio 2 d.). Pagrindinis devizas – puošmena.
Griežta priklausomybė įsigalėjusiai tvarkai netrukdo Liūtui judėti gyvenime pirmyn ir realizuoti savo sumanymus. Būdingas Liūtui egoizmas padeda įgyvendinti svajones. Jis turi puikų skonį. Moka sukurti interjerą, pabrėždamas teigiamybes ir paslėpdamas trūkumus. Tai lyg menininko kova su šviesa ir tamsa. Draugams ištikimas, nors jų turi nedaug. Turi milžiniškų gyvenimo resursų ir sugeba atsigauti.

Antrasis dekanas (rugpjūčio 3-13 d.). Pagrindinis devizas – intelektas.
Turi analitini protą, kuris leidžia lengvai ir neklystamai padaryti tai, ko kiti pasiektų tik įtempę visas jėgas. Jis moka nukreipti kitus jam norima kryptimi. Labai didžiuojasi sėkme. Valdžia ir atsakomybė jo neapsunkina. Tačiau kruopštus darbas jam nuobodus ir, esant bet kokiai galimybei, stengiasi atsikratyti jo. Greitai susierzina, tačiau greitai ir atlėgsta. Jam patinka pasilinksminimai ir panorėjęs gali būti kompanijos dvasia.

Trečiasis dekanas (rugpjūčio 14-23 d.). Pagrindinis devizas – eksperimentavimas.
Audringus veiklos periodus keičia atsipalaidavimas. Liūto intelektas nuolat reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių. Jis juos randa visur. Jeigu tik praranda sugebėjimą susikaupti, tai tampa nieko nematantis ir negirdintis. Sritis, kuria domisi Liūtas, turi nuolat traukti.

Charakteris

Gimusieji po Liūto ženklu turi didžiausias galimybes tapti lyderiais. Šių žmonių pašaukimas – ne tik valdyti, bet ir mylėti. Deja, dauguma Liūtų yra labai nelaimingi, jeigu nesijaučia garbinami. Šie žmonės kilnūs ir taurūs, mėgsta teisingumą. Pasaulis jiems – tarsi didžiulė scena; Liūtai dažnai pasižymi dramaturgo talentu bei polinkiu dramatizuoti.

Privalumai: žaismingumas, kūrybiškumas, gebėjimas vadovauti, svetingumas, mokėjimas išlikti oriam net ir nepalankiausiom sąlygom.
Trūkumai: dažnai nepagrįstas išdidumas, tuščiagarbiškumas, polinkis viską dramatizuoti, perdėtas savęs vertinimas.

Vaikystė

Mažieji Liūtukai yra reiklūs ir įnoringi. Jie trokšta turėti viską, kas tik geriausio, o jeigu tėvai ne visada įstengia patenkinti tokius jų poreikius, neretai puola į isteriją. Kita vertus, šio ženklo vaikų praktiškai neįmanoma įtraukti į vadinamąsias “blogas kompanijas” – vien dėl jų asmeninio išdidumo jausmo. Iš prigimties vaikai Liūtai išsiskiria imliu protu, lengvai mokosi, bet labai nemėgsta užsiimti sportu. Juos galima pamėginti suvilioti nebent pačiomis prestižiškiausiomis bei unikaliausiomis fizinio aktyvumo rūšimis – lauko tenisu, kalnų slidinėjimu, plaukimu, pramoginiais šokiais. Liūtai daug skaito, mėgsta klausytis geros muzikos. O draugų tarpe stengiasi visada išlikti dėmesio centre.

Vyras – Liūtas

Darbas. Šio ženklo žmonės išsiskiria pačiomis didžiausiomis gyvybinėmis galiomis, nes juos ypač veikia Saulė. Dažniausiai visi vyrai Liūtai jaučiasi esantys aplink vykstančių įvykių centre. Beveik visiems šio ženklo atstovams taip pat būdingas asmeninis žavesys bei gebėjimas suvaldyti bet kokią situaciją, kai tam prireikia tvirtybės ir išminties. Liūtai paprastai renkasi tokį darbą, kur būtų pastebimi ir kuris leistų pasiekti šlovės ir sėkmės. Jie nemėgsta būti pavaldūs, o iš aplinkinių tikisi žavėjimosi savo pasiektais rezultatais. Garbėtroška verčia juos atiduoti darbui visą savo laiką ir jėgas. Tačiau kartais jų pasitikėjimas savimi gali peraugti į pagyrūnišką, o išdidumas – į pasipūtimą. Todėl vieni juos tiesiog dievina, o kiti – neapkenčia. Ne taip svarbu, kokioje srityje jis susiras užsiėmimą. Esmingiausia tai, jog Liūtas sugeba išsikovoti vadovo vietą, kuri, jo manymu, priklauso tik jam. Taigi tinka kiekviena profesija, žadanti puikią karjerą. Geriausias veiklos laukas Liūtams – pramonė, juvelyro darbas, valstybinė ir diplomatinė tarnyba, sportas, pramogų verslas, teatras, kinas. Liūtą gali žavėti ir savarankiškas darbas, kur esi pats sau ponas ir viršininkas. Liūtams nevertėtų rinktis darbo nedidelėse firmose, ar mažuose kolektyvuose.

Draugystė. Liūtai savo garbėtroškos patenkinimo ieško ir draugystėje, jie tiesiog negali gyventi be pagyrų ir pataikavimo, niekada neatleidžia išdavystės ir dažnai pasitenkina vieninteliu, tačiau labai atsidavusiu draugu, kuris nuoširdžiai žavisi jų asmenybe. Šio ženklo atstovų ramūs draugiški santykiai netenkina. Narsuolis Liūtas gali pasiaukoti dėl draugo mūšyje, tačiau vargu ar pakęs ilgą bendravimą su nuobodžiu žmogumi. Kritikuoti Liūtus beprasmiška, išmintingiau yra juos girti netgi su nedidele pataikavimo priemaiša. Litų pagalba yra nepakeičiama užmezgant dalykinius ryšius bei sudarinėjant finansinius sandorius.

Meilė. Meilėje Liūtai romantiški ir kilniaširdžiai, jie apsupa savo išrinktąją rūpesčiu ir neužmiršta nuolat žavėtis jos privalumais, visiškai nekreipdami dėmesio į trūkumus. Liūtams patinka leisti vakarus prie žvakių, romantiškos muzikos fone. Paprastai šio ženklo atstovai – aistringi žmonės ir mylėdami yra labai jautrūs. Jie lengvai pasiduoda seksualiniams troškimams, tačiau iš išdidumo retai kada sau leidžia šeimyninę neištikimybę. Idealiausios Liūtų santuokos būna su Avino, Šaulio ir Svarstyklių ženklų moterimis.

Moteris – Liūtas

Darbas. Liūtės iš prigimties išdidžios, neretai netgi pasipūtusios ir šiek tiek kaprizingos. Jos mėgsta būti dėmesio centre ir faktiškai negali pakelti jokio fizinio darbo. Kaip ir šio ženklo vyrai, moterys Liūtės dažnai užima vadovaujančius postus ir, užimdamos juos, retai kada leidžiasi į kompromisus. Šio ženklo atstovės yra geros bei profesionalios valstybės tarnautojos, teatro režisierės ir vadovės, įmonių vadovės ir administratorės.

Draugystė. Šio ženklo atstovės stengiasi bendrauti su panašiais į jas pagal kilmę ir padėtį visuomenėje žmonėmis. Tačiau su savo draugėmis retai kada būna iki galo nuoširdžios bei atjaučiančios. Draugystėje Liūtės paprastai naudojasi savų tikslų pasiekimui, bet gali pademonstruoti ir kilnumą bei pasielgti nesavanaudiškai – nors tik išimtiniais atvejais. Nuo pat ankstyvos vaikystės joms daug mielesnė vyriška draugija, tad be draugių moterų Liūtės gali apsieiti ir visiškai.

Meilė. Liūtes išskiria netgi jų eisena – tolygi, gracinga, su aukštai pakelta galva. Joje atsispindi tuo pačiu ir Liūčių išdidumas, ir siekis atrasti gyvenime savęs vertą partnerį. Daugelis moterų Liūčių, puikiai suvokdamos savo patrauklumo galią, mėgsta manipuliuoti vyrais. Joms labiausiai patinka jaustis esančiomis dėmesio centre ir visiškai nežavi buities rūpesčių tvarkymas. Net ir su savo vaikais Liūtės stengiasi išlaikyti distanciją, todėl šeimoje vaiko auklėjimu daugiausiai užsiima tėvas arba seneliai.

Patarimai vyrams: Liūtės paprastai ieško vyro, kuris sugebėtų padaryti karjerą. Pačios moterys, gimusios po šiuo ženklu, linkusios puoštis, didelį dėmesį skiria daiktams. Labai mėgsta dovanas. Nepamirškite bet kokia proga maloniai nustebinti savo žmoną ir būkite jai dėmesingas.

Sveikata

Prigimtis apdovanojo Liūtus stipria sveikata. Saulė, kuri daro jiems didelę įtaką, teikia daug galių ir energijos. Todėl šio ženklo atstovai retai kada serga sunkiomis lėtinėmis vidaus organų ligomis. Tačiau neretai nukenčia per nelaimingus atsitikimus, patiria įvairias traumas, lūžius, išnirimus, patempimus, nes jų kaulai ir sąnariai yra ganėtinai trapūs. Sulaukus pagyvenusio amžiaus, Liūtams reikia būti ypač atsargiems, nes tuomet kaulai prastai suauga.

Didelė Liūtų problema yra nepakankamas rūpestis savo sveikata. Silpniausia vieta Liūto organizme yra kraujo apytaka ir, žinoma, širdis, nuo senų senovės laikoma kaip gyvybės, stiprybės ir drąsos buveinė. Jei planeta silpnai pasireiškia Liūto ženkle, gali išsivystyti polinkis sirgti širdies bei kraujotakos ligomis. Jaunystėje daugeliui šio ženklo atstovų gali pasireikšti aritmija, kuri vėliau praeina. Tačiau jeigu Liūtai ir toliau nesirūpina savo sveikata, širdies aritmija gali išsivystyti ir brandžiame amžiuje, tuo pačiu grėsdama daugeliu problemų bei priversdama patirti įvairių nemalonumų. Polinkis daugelį ligų persirgti vaikščiojant, gali tapti ir rimta jų komplikacijų priežastimi, paskatinti širdies nepakankamumo išsivystymą. Todėl pasireiškus bet kokiems su širdies veikla susijusiems sutrikimams ar simptomams, Liūtams būtina kuo skubiausiai kreiptis į gydytojus.

Be širdies ligų, Liūtai neretai kenčia nuo ūmaus ir lėtinio bronchito, kepenų ligų. Daugelis Liūtų nėra linkę į nervinius sutrikimus ar stresų sukeltus nervinius priepuolius. Tačiau kai kurie šio ženklo atstovai kenčia nuo kaklo ir veido srityje pasireiškiančios neuralgijos, sukeltos trišakio nervo uždegimo. Profilaktiškai nuo to galima apsisaugoti labiau tausojant savo sveikatą, vengiant skersvėjų ir pernelyg didelių fizinių organizmo apkrovų.

Liūtams būdingos didžiulės gyvybinės energijos atsargos, ir todėl jie atkakliai priešinasi bet kokioms negalioms. Paprastai jie netgi vengia kreiptis į gydytojus. Norintiems atsipalaiduoti Liūtams galima patarti mokytis meditacijos. Liūtai – Saulės vaikai. Jie nemėgsta apniukusio oro, lietaus, darganos. Sunkiomis geomagnetiniu požiuriu dienomis jiems gali paūmėti širdies ir kraujagyslių sistemos ligos. Liaudies medicina pataria Liūtams naudoti saulės vonias, lankytis soliariumuose žiemos laikotarpiu, ženšenio ir sukatžolės nuovirus.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – vynuogės, abrikosai, kriaušės, slyvos, bananai, mandarinai, persimonai, granatai, figos, arbūzai.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, ropės, bulvės, ridikai, česnakai, morkos, ropiniai svogūnai, moliūgai, petražolės, salierai, agurkai, aguročiai, žalieji žirneliai, baklažanai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – visos “baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – sorų, grikių, kviečių.
Bitininkystės produktai – grikių medus, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių taukai ir avių lajus.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – jautiena, aviena, triušiena, elniena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – baltasis omulis, sterkas.
Pieno produktai – grietinė, kefyras, grietinėlė, pienas, fermentinis sūris, varškė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Šio ženklo žmonės kupini gyvenimo džiaugsmo ir optimizmo, tačiau ir juos nemalonumai kartais išmuša iš vėžių. Taip dažniausiai nutinka, kai kas nors užgauna Liūto savigarbą. Norėdamas susigrąžinti “žvėrių karaliaus” titulą, Liūtas turėtų pasidabinti gražiais drabužiais, papuošalais, nueiti į teatrą, koncertą ar į svečius. Vos tik Liūtas pajunta aplinkinių dėmesį, jo blogos nuotaikos – kaip nebūta.

Liūtams labai tiktų Aleksanderio atsipalaidavimo pratimai. Liūtai mėgsta tiesią, taisyklingą stovėseną. Reikėtų atsisėdus ant kėdės, nesiremti į atlošą. Paskui įsivaizduoti, kad nuo kūno vidurio keliamasi aukštyn. Keltis reikia labai lėtai ir tik tiek, kiek galima. Galvą reikia laikyti tiesiai, įsivaizduojant, kad prie pakaušio pritvirtinta virvutė tempia statmenai į viršų.

Jeigu po šiuo ženklu gimęs žmogus ką nors nusprendė, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritarančius, Liūtas gali iškeliauti vienas pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Kelionėse šio ženklo atstovai semiasi ir kūrybinio įkvėpimo; jie iš anksto nori žinoti visas būsimos kelionės smulkmenas. Paprastai Liūtams nepatinka maršruto pakeitimai, jeigu tai ne jų pačių pasiūlytos permainos. Tėvai Liūtai nėra linkę palikti savo atžalas namuose ir keliauti vieni. Keliaudami su grupe, jie sunkiai bendraus su savo ženklo žmonėmis, o būdami tarp ryškių asmenybių gali susirgti dėmesio stokos liga. Atsidūrusiam nelaimėje bendrakeleiviui nestokos užuojautos, širdies šilumos ir padės kuo galėdami.

Kraudamiesi kelionės lagaminą, Liūtai turi pagalvoti ir apie rūbų patogumą bei praktiškumą, o ne tik apie tai, kokį padaryti įspūdį. Ryškios klimato permainos bei kiti veiksniai gali neigiamai atsiliepti širdies veiklai. Be to, po Liūto ženklu gimusiems žmonėms kelionėse reikia saugoti savo stuburą. Ypatingai gerai Liūtas turėtų jaustis karštose dykumų apylinkėse arba kalnuose. Šiam zodiako ženklui vertėtų aplankyti Siciliją ir Italiją, taip pat Prancūziją, o svarbiausia – Kaliforniją.

Suderinamumas

Liūtas ir Avinas
Liūtas ir Jautis
Liūtas ir Dvyniai
Liūtas ir Vėžys
Liūtas ir Liūtas
Liūtas ir Mergelė
Liūtas ir Svarstyklės
Liūtas ir Skorpionas
Liūtas ir Šaulys
Liūtas ir Ožiaragis
Liūtas ir Vandenis
Liūtas ir Žuvys

200 komentarai (-ų) temoje “Liūtas”

 1. Dagne sako:

  Aš esu liutė, aš esu kaip čia pasakius momentais jautri momentais begalo drasi ir visagalė. Man tai labai keistas jausmas.

 2. Anželika sako:

  Visiška tiesa

 3. Beata sako:

  viskas idealiai pasakyta

 4. roxsi sako:

  tikra tiesa ypac apie tingejimo priepolius ;DDDDDDD ir besaligiska ir nesavanaudiska meile 😉

 5. Agnyte sako:

  Valio. Vis del to tik internetas sugeba mane apibudinti:D

 6. Evelina sako:

  Visiška tiesa. Nuolatos reikia pritarimo.. Ir nori sulaukti iš žmogaus tiek, kiek tu jam pats davei.. Todėl kartais ir būna sunku santykiuose.. :/ anyways, čia viskas tiesa… :) ypač apie tinginystę ir “kalnų vertimus” 😀

 7. Monika sako:

  Man jau 2 diena tingėjimo priepolis… :)

 8. Jolita sako:

  Visiska tiesa, toks jausmas, kad apie save perskaiciau :),na ir faini mes liutai:))))

 9. Monika sako:

  Visiska tiesa.Tokia ir esu.

 10. Lina sako:

  100% tiesa.Lyderiavimas, draugiškumas, noras būti pirmai – taip… Ir viskas atitinka. B)

 11. zyvardas sako:

  as esu liutas, na sitoje swetaineje yra labai daaug tieos bet yra ir suklydimu … Seip as nenoriu kad mane baisiausiai girtu nes nekenciu kai mane giria
  Jo as esu nuosirdus, draugiskas, energingas ir atviros sirdies, gal siek tiek egocentriskas bet ne egoistiskas cia yra daaug tiesos … netgi labai, daaug tiesos jo pas mane tas pats tingejimo priepuoliai ir valdingumas =DDDD

 12. T sako:

  O taip, atitinka, tokia ir esu

 13. Erika sako:

  Esu liūtukė ir čia rašoma visiška tiesa apie mane. :)

 14. Angele sako:

  Taip aprasyta viskas teisingai,tokia ir esu.Ir tingejimo priepuoliai ir didziule veikla.Pagyros mano atzvilgiu turi buti pelnytos,jei kitaip-net nemalonu:(

 15. justutea sako:

  nereali tiesa!!!!!!apie tinguma irgi!….liutukes valdo!!!![[nes mes valdingos!siekiame uzsibrezto tikslo ir mums nera neiveikiamu kliuciu!

 16. vilma sako:

  taip taip,tikra tiesa ispyskino.meile svarbiausia,darbe turi buti valdovu:)bet ne siaip sau,-dedu visas pastangas ir nuolat ,kartais ir be ju tampu lydere.draugu begales,seima svarbiausia.
  vat blogybes taip pat tiksliai aprasytos-,ambicingumas ir ypac tinginiavimo bangos.bet taip dazniausiai buna,kai ka nors su uzsidegimu dirbi ir nepajauti ,kad susistekenai iki samones netekimo.prasideda tinginiavimo era.po jos labai sunku padaryti ta pirmaji zingsni darbingumo link:D

 17. Jautis sako:

  Su panelem labai sunku 😀

 18. Emuka sako:

  Aš manau, jog čia sako tiesą, bet kai perskaičiau antrą straipsnelį, nustebau… Tai wiskas rašoma apie mane, nes aš būtent tokia ir esu :)

 19. Vilioks sako:

  Gryna tiesa cia… ypac apie meile

 20. Rima sako:

  Na man tai kaip pirstu i aki,o apie tingejimo priepuoli tai isviso,super,taip kartais uzeina man tas priepolis galiu isgutel net tingesiu tinget 😀

 21. eglutia sako:

  na as esu liutuke ir tuo labai didziuojius nes cia rasoma kaip jie elgiasi beveik taip pat kaip ir as

 22. Christute sako:

  Liūtė ir tuo didziuojuosi:))

 23. laurutea sako:

  sutinku su didziaja dalimi,taciau nevisiskai yra taip kaip rasoma,bet tas juk priklauso ir nuo pacio zmogaus… todel apie kiekviena neaprasys 100%,tai tera to zenklo bendras aprasymas :) o seip esu pali Liute,tai zinau jog cia rasoma teisybe;P

 24. Jule ;p sako:

  As liute ;p labai daug tiesos apie mane,ypac apie tingejimo priepolius ir apie meile ;]

 25. Diana sako:

  Sakyciau tiesa absoliuti tiesa :)

 26. Liutuke sako:

  Nu kad tikra tiesa. :)

 27. Eglė sako:

  Va kad ir dabar, žinau jog galėčiau nesunkiai išmokti matematiką, bet va kaip žvėriškai (liūtiškai) tingiu, tai siaubas 😀 Dar čia nepaminėta, jog mus, liūtus, begalo žeidžia kritiška. Manau daugelis jūsų man pritartų :)

 28. Liuteee;)) sako:

  AS ESU LIUTE IR didziuojuos tjuo;) begalo;) raso gryna tiesa, ir seip mes liutai nuosirdus ir tj svarbiausia mes saunus;)

 29. liutas sako:

  as pats liutas esu, bet zinau, kad trykstu arogancija ir pasiputimu, nieko negaliu padaryt

 30. Vandenis sako:

  as draugauju su liutu ir mums puikiai sekasi;D tiesa sakant jis nera tinginis jis yra kaip tik labai darbstus ten kur parasyta kad vandenis netinka liutuj taj yra didziausia netiesa ;p

 31. MicMi liūtėėė. ;Dp sako:

  Visiška tiesa,kaip ir bebūtu keista. ;D
  Nes dažniausiai baisių pievų būna prirašyta,o čia vuolia tiesa.Likau sužavėta.. ;D

 32. Deivis sako:

  Eina saaau 😀 viskas tiesa,draugiskumas,lyderiavimas,nuosirdumas .. 😀 viskas tinka 😀 tokie tie liutai, ar ne? 😀

 33. karolina sako:

  kas teisybe tas ne melas tikri faktai apie liutus nes as esu tokia liutai labai geri zmones

 34. Ilgaplauke sako:

  Visiska tiesa, teisingiau ir aprasyt negalejo :)

 35. Auriuksas... sako:

  Esu liutas tai cia viskas parasyta ir pataikita kaip pirstu y aki mekstu vadovauti bei buti demesio centre. Jei myliu tai myliu visa sirdimi ir tada man neegzistuoja kiti nors su meilia ir sunkiai sekasi nes daznai lieku iskaudintas ir vienisas…Bet cia ne i tema:D Zodziu saunus tinklapis su daug tiesos apie liutus

 36. Simutė sako:

  gryna teisybe megstu demesi esu valdinga ir lb uzsispyrus tuo paciu jautri ir nuosirdi.Istikruju dabar bendrauju su avinu ir jis yra tox kaip parasyta viskas avinui.Nezinau kaip cia tiket bet as nesu labai orios laikysenos, gracingų judesių. Bet sjp viskas sutampa:}

 37. Liweta sako:

  as tajp pat galiu pasakyti kad taj tiesa,jauciu keistus jausmus is giliai giliai sirdies sunkius , as tiesiog esu kitoks zmogus,mes labai daug ko reikalaujame is antrod puses ;]p

 38. Liweta sako:

  as labai didziuojuosi tuo kad mes geri,nuosirdus taj pujku :))))

 39. vaiva sako:

  sveiki visi liutukai as taipat tokia liute tik nesuprantu kaip galima nekesti vandenio nes vandenis yra mano mama ir as nenoriu kat mano priese butu mano mama tai ka man dariti gal man patarsite atsakimu lauksiu kita sekmadieni.

 40. Vaida sako:

  Esu liute,esu labai valdinga.Megstu padeti kitiems,todel visi del sito pozymio sako esu panasi i mergele ;p mano pavarde pradeda liut todel visi juokauja kad esu gryna liute,o ir xarakteris atitinka liuto(kaip karaliaus) 😛

 41. Gretute sako:

  Neseniai susiradau vaikina, nors draugaujam neilgai bet jauciu, kad jam galiu atiduoti visa save. Visada rodau savo siltus jausmus ir taip pat noriu sulaukti tokio pat atsako, bet jai taip nenutinka siektiek isizeidziu, bet taip pat ir greit tai atslugsta vos sulaukus jo buckio:)

 42. mazute sako:

  Hmmm, nezinau, kad ko tais nelabai atitinka…nelabai as valdinga, ir labai daznai nepsitikiu savo jegomis, bet visi horoskopai man kala i galva tvirksciai.

 43. juste sako:

  manau kad tai tiesa nes as irgii liute ir beveik viskas sutampa

 44. vaiva sako:

  alio litukai 😐 kur jusu patarmai :(

 45. maxliute sako:

  vaivyte as uzjauciu tave bet ka padrysi buciuoju tave tai rase maxsimum liute 😎

 46. Evelina sako:

  Visokiuose laikrasciuose rasoma kad liutas yra labai valdingas bet as tikrai tokia nesu… 😀

 47. Živiliukas sako:

  Visiska tiesa :)

 48. Vivian sako:

  Esu liutuke. net nera ka ir pridurti – taip taikliai apibudinta. o del tingejimo tai ypac teisingai pasakyta, nes man taip nutinka ir nieko sau negaliu padaryti, tuomet galetu ir pasaulis sugriuti – pirsto del to nepajudinciau :) baisu del to, o pasipriesinti sitam reiskiniui nebuna lengva, kartais tenka tiesiog patingeti… :)

 49. Evelina ;))) sako:

  Esu liute ir visiskai su tuo sutinku. Lb. tiksliai pastebeta su tinginyste 😀 😛

 50. Dange sako:

  Visiska tiesa.va kaj nori suzinot ape save vyska tik rejkia cia paskaitit:))))))))))

 51. juste sako:

  esu liute ir prie manes sunku pritapti tai daznaj visi nusileidzia nes zjno kja as supykstu taj bunu pavajinga ;DD

 52. Arnas sako:

  Aš esu Liūtas, ir mane šis straipsnis apibūdina lygiai taip pat taikliai kaip ir kitus komentarų autorius :) Šiek tiek manau trūksta apie Liūto meilę, nes tai svarbus aspektas Liūto gyvenime, ypač apie nesavanaudišką arba kankinančią meilę, anyway, labai smagu skaityt,
  mums – Liūtams, tokį puikų pagyrimų rinkinį apie mus :)

 53. Muole sako:

  Pritariu Arnui.

 54. Mindaugas sako:

  visiska tiesa.. viskas sutampa su realybe..

 55. Gitana sako:

  netinka tas,kad netinka vandeniai.mano vyras vandenis ir mes puikiai sutariam

 56. Giedre sako:

  viskas tiesa :) esu isdidi,nuosirdi :D…na ir su tuo tingejimu atitinka 😀 valiooo,yra bendraminciu 😀

 57. Indrė sako:

  tikrai kad viskas atitinka :) o mes tikrai labai šaunus ir faini :)))

 58. Laurynas sako:

  puikiai apibudinta :) bet del partnerio man keista kad ji yra Jaucio zenklo atstove tai kaip cia suprast? :)

 59. Car3n sako:

  Viskas pasakyTa grynai apie mane.

 60. Blizgute sako:

  tikra tiesa. vat dabar suprantu, kodel taip nesutariau su savo buvusiu draugu. jis buvo jautis ;DDD

 61. ruta sako:

  aš netikėjau kad galima iš zodiako ženklo taip taikliai nupasakoti apie žmogų… aš Liūtė tuo didžiuojuosi… juokiausi iki ašarų kai perskaičiau devizą “aš noriu”… tai taikliausiai pasakyta 😀

 62. Karolaina sako:

  Esu liūtė, ir tuo didžiuojuosi.Esu drąsi, ir galiu dėl mylimo žmogaus padaryti viską. Esu išdidi ir tai man kliudo. Daug kas sako , kad aš kaip liūtukas, kerštinga ir užsispyrus. Jei ko noriu tai ir gausiu. :* Begalo myliu LIŪTUS, mano mylimukai.

 63. Miglė sako:

  Ištikruju labai labai labai daug tiesos apie mane. B-)

 64. Inga sako:

  visa tiesa apie mane:) didziojuosi savo zenklu 😛

 65. Santa sako:

  Kaip ir dauguma čia parašiusių, aš taip pat manau, kad čia tiesa. Tačiau yra kelios klaidos. Kiek mačiau, dėl vandenių tai keli žmonės sakėsi, kad puikiausiai sutaria su jais, man taip pat ne išimtis. Mano geriausia draugė vandenis, kartais ji mane taip nervina savo laisve, tačiau tenka pakentėti, o šiaip mes esam sielos draugės ir ne visai sutinku su šiuo teiginiu.
  Mnau, kad mes liūtai esam šaunūs. Džiaugiuos, kad gimiau tokia ir tikrai keistis nenorėčiau.
  Dar vienas pastebėjimas: esame labai užsispyrę, kartais net per daug, nemanau, kad tai blogas bruožas, tai yra gerai visur, bet dažnai nemokame to valdyti, tai man asmeniškai yra sunkiausia..

 66. liutuks sako:

  tiesa bet ne visi liutai buna ispudingos isvaizdos. pripazystu neiveikiamu kliuciu liutams nera

 67. Liūtukas sako:

  aš esu tiesiog apšalęs …parašyta tokie tiesa apie mono drauge tiesiog žodis i žodi jei reikėtu pačia tiksliausia citata parinkt tikriausiai galėčiau paimt tik vvisa teksta 😀

 68. Deimante sako:

  tikra tiesa!:) net nzn ka daugiau pridurti, apie meile, tingejimus,draugu demesi, nu zodziu apie wiska wisa tiesa pasake:)))

 69. Akva sako:

  absoliuti tiesa ir tingi ir linksma ir drasi ir jautri

 70. LAIMA sako:

  dalis tiesos yra na gal 70% apie mane ;)tingėjimo priepoliai, išdidumas…rrrrr…:D tačiau esu gimusi rugpjūčio 22 d. paskutine liūto dieną, tai turiu ir mergelės savybių… todėl sunku pasakyti esu liūtas mergelės kailyje…;D

 71. karalaite sako:

  sakykit kas ka norit, bet liutai geriausi ir to nepaneigsi :)* linkejimai visiems KARALIAMS !!!

 72. Laura sako:

  Aš Liūtė. Ir žinot, skaitau beveik apie save. Viskas puikiai pataikyta. O nedideles klaideles daro visi…

 73. Ugne sako:

  Tikra tiesa,esu liutas ir pazystu ju dauguma,jie puikus zmones

 74. Agniukas sako:

  wow, kiek esu skaiciusi horoskopu apibudinimus dar nei vienas taip netiko kaip sis 😉

 75. TiMaS sako:

  Cia tai tiesa nors netikiu horoskopais.Esu tikrai valdingas ir t.t. Tik gaila draugauju su jauciu ir vandeniu

 76. greta sako:

  oho…visa tiesa ypac apie tingyniavima man taip daznai buna kaip pvz:pradedu ka nors sutvarkyti nu pvz..lentyna tai viska isemu o paskaiu taip pasidaro tingumas kad vel viska suiksu atgal 😉 tiesa draugiska,nusirdi ir atvira nu viskas idelu,kurbinga…..

 77. kamile sako:

  Viskas gryna tiesa. Skaiciau ir negalejau tuo patiket esu tokia koks aprasytas zodijakas. :)

 78. Arturas sako:

  esu liutas bet kas cia apie ji aprasyta 50% atitinka gal,,, pagal mane;DDD

 79. Ugne sako:

  Labai faina,kad tiek daug liūtukų čia paraš0..: )

 80. Corne sako:

  Istikruju tai visi bruozai atitinka mane, taciau mano vaikinas yra vandenis mes su juo draugaujam daug metu bet vistiek vienas kitam tinkam :) o siaip viskas tiesa netgi laimes skaicius 1 tikrai tinka nes daug kartu su tuo skaiciu laimejau 😉

 81. Sandrita x) sako:

  Nesu labai valdinga . Ir nesu jau tokios gracingos laikysenos ir isvaizda nera tokia stulbinanti ir issaukianti… Siaip viskas atitinka .Ar budami tarp zmoniu nesijauciat kitokie ? Taip turetu buti :p Prisidesiu prie daugumos ,kad LIUTAI sauniausi ! 😀 Wuhu!!! ;D

 82. Liudvika sako:

  ne,ne ;D Nu tas tingejimas.. ;D gryna tiesa ;D

 83. Mile sako:

  Visiska tiesa. Anksciau netikejau horoskopais bet dabar…

 84. Liutas sako:

  Jop uzejo sawaitej tingulys jmj nieko nesugebejau padaryti :DD gerai kad praejo :) nu taip pritariu daug labai cia tiesos parasyta, kad liutams/ems reik meiles tai cia faktas tik liutas su liute kazkaip nelimpa kiek teko man ;/

 85. saulys sako:

  nu .. blogu zenklu nebuna, bet sitas man labiausiai nepatiko … 😀 kiek pazystu liutu( aisku su visais nesutariu) nori kad jiems nusilenktu. ir specialiai net nesakau jokiu “aciu” ir “atsiprasau”. stengiuosi buti su tokiais kuo nemandagesnis is principo. su vienu klasioku tik biski susitaikau kai demesi parodau, kai jis pajuokauja, bet poto vel pykstuosi.. 😀 o seip kaip priesai tai jie gan stiprus, nes turi mazai silpnu vietu ir nera bailiai, bet vistiek lamos 😀

 86. saulys sako:

  beto. cia kur lietuvoj meginama isspresti ta patyciu problema, tai tie vaikai kurie tom patycios uzsiima – daugiausia liutai 😀 , is kiek klasiu ziurejau. taip yra, nes TIE liutai stengiasi iziureti kuo daugiau blogu savybiu kituose zmonese, kad patys jaustusi auksciau. nuo to aisku jie geriau nepasijunta, nes puikybe yra kompleksas. poto manau prasideda patycios. ( cia kalbant apie vaikus).

 87. Liutas :) sako:

  Gryna tiesa :) O ypac apie tingejima :)))

 88. Indre sako:

  Tikra tiesa, ypac apie meile, tinginyste ir nora buti pirmai.. :)

 89. Dezas sako:

  tiesa pasakius neisiwaizduoju liuto su liutu……

 90. Aiste sako:

  Meile liutams-visas gyvenimas.Tai tiesa<3

 91. Raminta sako:

  Wou ;D Galvojau cia pievas rasys, bet perskaiciau, kaip tik apie mane. ;D

 92. Rulis Liutukas sako:

  Viskas tiesa, labiausiai apie tingejimo priepoli ;DD kai jau tyngiu, tai niekas nepajudins ;DD o jei kas sutrugdys man tinginiauti, tai kai uzriaumosiu ;DDD

 93. Justute sako:

  Nu jo … 😀 siaip tiesa pasake. siaip liutai dar yra labai nuosirdus ir geranoriski, bei pavydus :DDDD

 94. Karolina sako:

  Oho, o če apie mane parašyta žodis į žodį. Mėgstu tikrai patinginiauti. : )Džiaugiuosi savo horoskopo ženklu : *

 95. Saulius sako:

  Tikra tiesa, bet “orios laikysenos, gracingų judesių ir įspūdingos išvaizdos” man tai nebūdinga 😀 tinginystės priepuoliai tvarkoj 😀 “Jis turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir valdyti demokratiškai.” vat dėl šito tikrai blogai, pats jaučiu, pripažįstu, dėl šito dalyko ir praradau mylima mergina.

 96. Saulius sako:

  Kaip pirma komentatorė, Dagnė pasakė, mane toks pats jausmas persekioja, kartais jautrus o kartais toks galingas , kad manęs visi bijo. Čia dar kažkas minėjo apie pagyrimus, dažniausiai mane žmones giria tada kada nereikia ir kada nenoriu kad girtų 😀 o kai noriu kad pagirtų įvertintų tada nesulaukiu 😀

 97. Saulius sako:

  o dėl tingėjimo patarčiau turėti kuo mažiau daiktų 😀 kad mažiau tektų tvarkyti 😀 anksčiau turėjau dvi dideles lentynas, kurias būdavo sunku sutvarkyti 😀 nes visos buvo pilnos daiktų 😀 kai dar mažas buvau tai daug žaislų buvo 😀 kai viskas išsimetė palikau kas reikalinga, gavau nauja pakabinama lentyna (tos buvo išmestos)kai liko ta nedidelė tai dabar ne taip sunku tvarkyt nes nėra ką 😀 nukeli daikta nuvalai greit ir viskas 😀

 98. Gytis sako:

  Del tinginiavimo tai tiesa, kartais ziaurei tyngiu 😀

 99. Mindaugas sako:

  Mehhhh…. 50% tiesos
  Tingejimas tai turbut kaip ir liutu gamtoje,padarai viska kas reik, padirbi, prisivalgai, o tada jau nieko nenori veikt (kelias dienas) 😛

 100. Justute sako:

  Kaip manot ar liutas ir skorpas dera? ;D nes kaikurie zmones sako kad jie nedara nes liutai susisika o kaikurie sako kad jie puiki pora? ;D

 101. Saule sako:

  Bet tai visa tiesa ;DD pati kartais nenoriu to pripazinti,bet draugai sako kad esu lygiai tokia kokia apibudina… ;]] Kiek daug cia liutuku xDD*~

 102. Furam sako:

  Oi jo kokia tiesa. Visiem patinka kai juos liaupsina. Nebūtina čia visiem aiškint koks tu “kietas”, nes esi liūtas. Taikau viseims, ne tik paskutiniam komentarui.

 103. LIŪTĖ sako:

  Visiška tiesa;D Aš pati esu liūtė ir esu labai valdinga, bet kartais tinginiukė;DDDDD
  LIŪTAI valdo!!!!!=P

 104. Gytis sako:

  o kaip jums dėl numerio 1? jūs visada norit būt pirmas/pirma, kokiam nors sporte, arba iš klasės isikirt bėgant koki krosą, ir 1 turi būti 😀 aš tai bent noriu but 1 iš klasės sporte ar kaip, patinka kaip į mane dėmėsi kreipe, pagiria :)

 105. Blūew;* sako:

  Visiska tiesa.. Kuo toliau, tuo as pastebejau, kad man labai patinka buti demesio centre, be to negaliu. Meile – tai visas Liuto gyvenimas, kuriam jis atsidaves, visad istikimas. Tai grazu girdet, ypac kai taip neparasyta apie kitus zenklus. As dabar panasi y vienisa Liute, be antrosios puseles. Su visu tuo padeda susitaikyt Tas Demesio Centras, bet aisku labiau njoreciau tureti ta antraja pusele, kuriai buciau begalo atsidavus;}

 106. edga sako:

  visiska tiesa, atrodo kad apie mane knyga parasyta ;DD tik tos spalvos truputi neatitiko, bet visa kita kaip pirstu

 107. cike sako:

  viskas kaip tik apie mane isskyrus spalvas.

 108. Lion_Raminta sako:

  Mazai kas atitiko mane… Turbut man nebuvo lemta gimti po Liuto zenklu… :(

 109. Lina sako:

  Nuverciau kalnus, dabar tinginiauju. Beveik viskas tiesa, tik kad gintaras nepatinka. Pastebejau, kad dauguma musu liutu tikri maksimalistai. Be to, kartais atrodo, kad tie zodiakiski horoskopai mums nuo vaikystes kalami i galva, tai gal mes ir panasejam i ju aprasymus…o gal tokia jau musu karaliska prigimtis…

 110. Ugne sako:

  O taip viskas kas parašyta yra tiesa! tik nesutikčiau kaip ir dauguma kad liūtai nedraugauja su vandeniais , liūtai su vandeniais kaip tik gali būti labai geri draugai

 111. Justute sako:

  KAIP MANOT AR TINKA SKORPIONAS IR LIUTAS I PORAS ?

 112. Agne sako:

  O as turesiu busima maza liutuka,kuris uzaugs tikru vyrisku LIUTU :)

 113. Zarina sako:

  va cia tai tiesu tiesa. ;DD !! Tik vat kito Liutuko draugo neturiu ir nenoreciau turet. 😀 sunku valdzia pasidalint butu :DD

 114. Diana sako:

  Justute. Aš manau, jog skorpionas ir liūtas nedera. Nei į poras, nei šiaip. Esu labai daug kur tai skaičius, beto ir pati, Būdama Liūte, nesutariu su skorpionais. Bet juk išties… Koks skirtumas zodiako ženklas, svarbu koks žmogus.

  —–

  Pastebėjau tarp komentuojančių, pyktų žmogelių. Sakot, kad mums patinka šis tekstas, nes jis giriantis? O ar pastebėjot, kad dauguma mūsų yra verti šių pagirų? Tad jeigu patys jų nenusipelnėte, neišliekite savo pykčio ant kitų. Šiuo atveju, geresnių už Jus.

 115. Mari sako:

  TIESA! TIESA! TIESA! Ir tingėjimas, ir valdingumas, ir atsidavimas mylimiems žmonėms :)

 116. Ausra sako:

  esu sokiruota.. visiska tiesa apie mane. Beto liuto diena sekmadienis, o sekmadieni as gimiau! :)

 117. Ausrine sako:

  tiesa :)

 118. Gilea sako:

  Aš esu liūtukė ir pripažinsiu kad tai, kas čia parašyta yra visiška tiesa, nors horoskopais ir visokiais mistiniais ženklais niekad netikėjau. Gal reiks pradėt labiau domėtis :)Man ypač patiko tai kas pasakyta dėl valdžios ir tinginiavimo nes vieną dieną norisi kalnus nuverst o kitą jau žiūrėk tinginystė užpuola 😀

 119. Evelina sako:

  Apie besąlygišką meilę, tai visiška tiesa.

 120. Rutele sako:

  Justute, maniškis skorpionas, puikiai sutariam :))) Jis daro tai ko man (liūtei) reikia kaip oro – dievina mane ;DD

 121. Justyte sako:

  Idomu, kodel cia nera uzsiminta apie oziaragius ir liutus? Is patirties galiu pasakyt, kad oziaragiams ir liutams ne pakeliui. Abu nori valdyti vienas kita ir nei vienas nenusileidzia, be to oziaragis apsileidzia su vienu svarbiausiu liuto noru- jo dievinimu :)O seip esu liute ir 80% atitiko. Idomu butu suzinot apie dvyniu iu liuto santykius.

 122. Dovydas sako:

  Viskas kas cia pasakyta gryna tiesa 😀 “Liutui nera jokiu kliuciu, iskirus jo tingejimo prepolius” :DDD

 123. Karolis sako:

  Kas mane sekė čia ? 😀
  Visiška tiesa aprašo apie mane. Aš gimiau po liūto ženklu, ir esu liūtukas, su tinginyste viskas pataikyta 100% ir aplamai, visas aprašymas tiesiai į dešimtuką.

 124. Ieva sako:

  Apie tinginiavima parasyta tikrai visa tiesa, ir apie uzsibrezta tiksla, tas pats kai ko nors noriu labai tai ir gaunu, tikrai megstu vadovauti, buti demesio centre.Bet labiausiai nemegstu pralaimeti kovu bet tenka kartais nusileisti.Esu labai arsi,kai ko nors lbai reikia galiu buti gera kaip avele bet kai supykstu pasidarau tikra liute.
  Liutams tikrai lengva susirasti draugu kur be nuvaziuociau susirandu draugu ir priesu.Nors cia sakoma kad su veziais gerai sutariam man jie ne prie sirdies man sese vezys ir as su ja pykstuosiu kasdien,turiu ir drauge vezy.su ja buna kartais linksma kai nori pabuti ramiai pasisnekuciuoti bet kai nori pasitusint vezys tikrai niera geras partneris.;}}

 125. Ugne sako:

  Wow daug liutų čia , ir parašyta visa tiesa apie mane : ))
  ir apie tinginiavimą tiesą pasakė, liūrtas viska gali tik kartais tingi ;D

 126. Karina sako:

  Pati nesu liūtas, bet pažįstu vieną liūtuką, man atrodo, kad kartais jam atrodo, kad pasaulis sukasi apie, jis be perstovio sukasi kaip voverė rate, bet girdėjau, kad norint su liūtų gerai sutarti reikia pelnyti jų palankumą ir pasitikėjimą, ar tai tiesa liūtukai???

 127. Sanieta sako:

  Liuta-karaliai, Jeigu kazkas ne taip – jie nusisuka nuo taves. Jie nemegsta buti neteisus.. net tada, kai ju neteisingumas yra akivaizdus. Juokinga..

 128. Ugne sako:

  Karina – manau tai tiesa matai kad parašyta ”liūtus visada reikia girti ” ;DDDD

 129. Rasa sako:

  Kaip smagu matyti, kad ir kitiems, kaip ir man šie apibūdinimai labai teisingi. Aš gimiau rugpjūčio pirmąją, o liūtų laimingas skaičius 1 :))))

 130. Renaldas sako:

  Visiska teisybe, tik kad nesu toks jau norintis buti demesio centre :)

 131. RAMINTA sako:

  Na cia viskas teisingai parasyta,:D bet sako, kad liutams netinka RAMINTOS vardas, nes tai 2 skirtingi dalykai. Vardo reiksme- bei zodiako reiksme, paprasciausiai tokie zmones buna pasimete tarp laiko ir gyvenimo… :( na nors… :]

 132. Egle sako:

  Super apibūdinimai!!!!! Tik pamirštas liūtams būdingas altruizmas.

 133. vilmma sako:

  esu liute :) ir tuo didziuojuosi :) liutai patys supratingiausi zmones :) tokiu kitokiu nera :) nors zinoma ir demesys labai patinka :)

 134. Lauryna sako:

  esu tipiskas liutas bet nesutinku su tuoj jok liutas liutui tinka… turejau vaikina liuta, pjovemes kiekviena diena..kosmaras…:D esam issiskyre nemazai laiko o jis kaip papuga – as tave myliu 😀

 135. Kamile sako:

  As esu Jautuke,bet labai myliu Liutuka,o cia raso,kad netinkam vienas kitam,labai nuliudau,nebezinau ka daryti :( nusivyliau situo :( Taip ji myliu…

 136. Loreta sako:

  as esu liutuke :) ir visa tai tiesa :) man patinka tokiai buti, jega :) myliu tokius zmones, zinoma yra ir blogu savybiu kurios pacia mane erzina bet negaliu nieko pakeisti :)

 137. Dovile sako:

  As taip pat esu liutas ir man patinka kad as esu liutas man atitiko100%

 138. Gaisva sako:

  Blemba, visad galvojau, kad tokiu tinginiu kaip as nera, nu bet ziuriu cia visi tokie ant tingejimo.. 😀 seip viskas pataike tiesiai i 10-tuka.Ir tikrai del mylimo zmogaus galiu padaryti viska :*. Bet draugavau su liutu nekazka ten buvo kiekviena diena riedavomes, bet visa kita tikrai i 10 tuka :)

 139. Elenukas (liute) sako:

  jo mano spalva raudona skaicius 5 one 1 tjp man tinka svarstykles mano geriasuia drauge svarstykles :)

 140. Aurelija sako:

  Panos, o gal steigiam Liuciu kluba? :) Kas nori – kreipkites..

 141. Ema sako:

  gryna tiesa , tokia ir esu aš ;DDD
  Aurelija gera mintis, aš tj pritariu ;D

 142. Gabija sako:

  As esu Liute ir viskas idealiai atitinka labai daznos nuotaiku kaitos,man butina sulaukti aplinkiniu pagyrimu ir labai megstu vadovauti!!! ;DDD

 143. Mantukas sako:

  uuu Kiek cia musu daug, liutuku vienoje vietoje :DD viskas teisingai ;D ir visi praktiskai vienodai valdingi ;D

 144. Ieva sako:

  Apie istikimybe 100% :) Apie valdinguma taip pat 😀 Bet tiesa sakant ne visada ji rodau. O apie tingejima taip pat daug tiesos. Bet daug draugu turiu,nes daug kas nori su populiariais bendraut :] Siaip miela esu,delto bernu demesi ir patraukiu,bet jei jie neatkreipia i mane demesio tai buna visokie pykcio priepuoliai 😀

 145. vidas sako:

  tai tikra tiesa, 100 procentu,liutas yra liutas ,tai saules jegos atstovas

 146. Deimante sako:

  va cia tai kaip nulieta as,skaitau ir matau save :))

 147. JIS vezys sako:

  juokinga, kaip kas antras liutas raso, esu liutas ir tuom didziuojuos ;DDD tikra tisa apie jus! 😀 Deja, kad ir kaip keista butu, esu gimes liepos 19d. bet keli bruozai ir is liuto pas mane yra 😀 ar taip imanoma?

 148. Liutuke+veziukas sako:

  va tai tikra tiese! :*

 149. nata sako:

  Daug kas atitinka,nagi kaip pirstu i aki… ypac man patinka: Ypatingai gerai Liutas jauciais karstose dykumų apylinkese ..dar pridurciau siltuose krastuose !!! Man patinka komlimentai,bet tikrai nepatinka kai lenda i gera vieta (betruko ,kad sviestu pasiteptu :DDD )….
  Ir punktas,kad Nelabai prisiimama atsakomybe uz save ir kitus- kazkaip pas mane padintas atsakomybes jausmas !!!:D

 150. Migax sako:

  Tiesa, tiesa ir dar karta tiesa!!! 😛

 151. ugnytea sako:

  visiska tiesa kartais man uzeina tie tinginumo priepoliai….. Ir tynginiauju visa diena o kartais net 4 dienas:DDD

 152. Karo sako:

  Yra tiesos, bet neviskas, nemanau kad liutai save taip isaukstina, buna labai didingi, kaip cia rasoma :)

 153. Sima sako:

  visiška tiesa ;]

 154. edgaras baskys sako:

  DAUG TIESOS Atskleide horoskopas bent kai as Liutas daznai bunu optimizuotas

 155. urte sako:

  Na ka cia parase tai viskas yra totali tiesa bent jau apie mane!:)

 156. ofkele sako:

  Nu jooo , va cia tai tiesos labai daug 😉

 157. auraliute sako:

  man labai atitinka sis aprasymas,manau cia daug kam pritiko,tik ne visiems viskas-vienas labiau tinginys kita labiau egoiste ir t.t,as megstu kai mane giria,nemegstu rrrrrrrr (labai nemegstu)kai manes neklauso,ir AS NORIU kad buciau demesio centre ir kad manes visi klausytu,nes as-lydere,nes as LIUTAS :)buckiai visom didelems katytems…rrrrr.

 158. Beata sako:

  Visiška tiesa apie mane 😀

 159. Karalius sako:

  Stiprybės broliai/sesės liūtai! :]

 160. sarunas sako:

  viskas tiesa ir apie tingesi ir del meiles diziuojus kad esu liuto zenklu

 161. liute :) sako:

  sveiki! dziaugiuosi esanti liute :) zmogus turi jausti savo verte, aisku su protu. meileje labai kisa koja tiek vidinis tiek isorinis grozis, greitai prisirisu, bet greitai ir atsalu. labai metausi meileje. bet labai dziaugiuosi savimi kaip asmenybe ir dziaugiuosi turinti si zenkla!

 162. Karole sako:

  Na o as visai nesididziuoju tokiomis savybemis kaip mano isdidumas, puikybe, noras buti dievinamu. Nors viduje esi paprastas, bet kartais sios savybes prasiverzia. Mes tikrai nesam idealus ir patys geriausi! Pazistu daug geresniu uz save!

 163. Živilė sako:

  Esu liūtė, ir viskas tiesa 99,9%;-)

 164. Liutas sako:

  O gal reiketu padaryt visu liutu susitikima? :) Kaip manot?

 165. Liuts sako:

  Isdidumas,manimas kad kalnus nuversi IR taip toliau…tikrai nesididziuoju,100% TIESA,o susitikt butu visai idomu.

 166. palmetas sako:

  daugybe tiesos bet yra ir suklydimu.. del tinginevimo neklysta nk liutas meksta tinginiaut ypatingai mane vilioje perspektyva gulet ant saules 😀 tas tikrai suteike jegu.. be to musu pasitikejimas kitais yra perdetas :) mes pernelyk geri siulyciau y tai atkreipti demesy nebuti per geriems nes tai mums daznai patiems atsiliepia….

 167. klaudija sako:

  tai vis del to su kuo geriausiai sudera liutas?

 168. liute sako:

  O del susitikimo tai but saunu, as svajojau apie LT liutu kluba ar siaip kokia asociacija, kuri sakykim uzsimtu labdara…. Ai uzsisvajojau! Bet kad tiesa parasyta, tai sutinku! Su atejusiu pavasariu Liutukai!!!

 169. LiutasR sako:

  idomu kdl liutai turi daugiausia komentaru 😀 arba kiti juos taip megsta arba patys apie save megsta komentuot 😀

 170. Sphinxsas sako:

  Su visais jumis sutinku, ir šis straipsnis ties. 😉

 171. GB. sako:

  Perskaiciau komentarus ir nusprendziau parasyti.
  Esu tas skorpionas kaltinamas ir tuo ir anuo,ir turiu drauge liute.Konfliktu yra pakankamai bet visada esu pasiruoses juos spresti issikalbant ir surandant protinga kompromisa,bet jai tai netinka.Esu svelnus ir romantiskas.Taciau svelnumo,jai beveik nereikia,pati man jo irgi nesuteikia.Romantiskos dienos,vakarai,naktys,
  valandos ar bent jau minutes jai taip pat nereikalingos.
  Pastoviai pirkdavau geles,bet sulaukiau tokiu dienu,kad ar nupirktum geliu,ar lasiniu,reakcija butu ta pati.
  Ji arogantiska ir savanaudiska,pergivena tik del savo bedu,neturi jokios uzuojautos kada as esu bedoje.
  Ji nepriima kitokios nuomones,kitokio skonio,jos negalima kritikuoti.Joks pasigincijimas su ja neimanomas,
  tai priveda ja iki didziauso pykcio priepuolio.
  Jeigu tai yra budinga ir kitoms,tai ta zenkla “liutas” reiketu pervadinti i “monstras”.
  Esu su ja iki siol todel,kad myliu,o meileje yra ir viltis,kad gal but,kazkas,kazkada pasikeis.
  Apskritai,tai as ziuriu skeptiskai i situs suderinamumus,
  nors kazkada jais tikejau,bet tada man buvo 20,o dabar 43 metai.Manau,kad mylintis vienas kita,moteris ir vyras,ir ieskantis protingu problemu sprendimo budu,nepriklausomai nuo ju isskirtiniu charakterio bruozu,gyvens kartu ir laimeje,ir nelaimeje iki gyvenimo pabaigos.

 172. ~Elle~ sako:

  True story! Grynai viskas tiesa, kartais nemegstu savo charakterio bet dazniausiai man jis patinka:DDD

 173. dovydas sako:

  man liutai labai patinka del to nes liutu ir visokiu rusiu aisku dabaqr:D

 174. moteris sako:

  sutinku su visais apie liutus aprasytus komentarus,draugyste su jais buna nuostabi,draugaukite,mergaites,bet atminkite jai sumanysite isteketi tai galiu patvirtinti myles ir jus,bet nei vieno sijono nepraleis tai galiu patvirtinti.pro tai praejau,sekmes liutams medziokleje o medzioti tai jiems sektusi kalnuose kur daug laisvu aviu

 175. MarijaLiutas sako:

  Visiška tiesa 😀

 176. Tiesiog Aš sako:

  Na ir pataikė čia,kaip tik viskas apie mane aprašyta :)

 177. Martynas sako:

  Kaip pirstu i aki viskas viskas atitinka :DD

 178. ivona sako:

  Sis liutas tai durnas zodiako jis nei simtatiskas. Ojai jis butu geras tai suprasciau ji yra bejegis :PP :DDD

 179. Lorenas sako:

  Na zmones , as Liutas ir tuom didziojuosi , ir zinot tai tikra tiesa 😀 , as visada noriu buti demesio centre ir aisku man lengva ten patekti 😀 esu zavus ir tinginis 😀 bet kai neiseina man susikauptu kaio ir sako esu nematantis ir negirdintis 😀 ir tikrai esu biski kaip ir tingynis 😀

 180. Skorpionas sako:

  Kad liutai kritikos nepernesa tai faktas, ir ta kritika tau grazins kiekviena pasitaikiusia proga, niekada nepamirs prikisti, savanaudiskumas taip pat nesvetimas, o ypac siutina saves statymas auksciau kitu, na nieko nepadarysi karalius juk, o su skorpionu manau sajunga visai neimanoma is patirties sakau, pakritikuoji paskui kai prikisa nu nesigauna nutylet is mano puses o tada nesusilaikes igeli, ji aisku skoloi nelieka na o tada prasideda ir chiroshima ir nagasakis :-)

 181. Inga sako:

  Esu liute bet cia dalis tiesos aprasyta.
  “cia lb tinka posakis..nespresk apie knyga,is virselio”(*^~^*)

 182. Paulius sako:

  tiesiog tiesiai y desimtuka

 183. jautis sako:

  su panelem liutem taip apsaugok tu dieve :) Liutes partneris seimoj bus po padu 99%.Kadangi as jautis gyvenimo sito nebutu,tai tik karstas seksas su lietuvem ir skirtis,ilgiau menesio neiskesciau pastovaus reguliavimo.Bet lovoj jos tikros liutes 😛

 184. arunas sako:

  as taipat esu liutas tai wiskas kas parasita yra tiesa buna wisko pas mane nes man tik bus 19m ir jau wadowauju statybuose pradejau wadowauti del to nes direktorius pamate jog pas mane yra daug energijos suprantu daug ka priestarauju jei kas ne taip jei pamatau jog kas daroma ne taip pradedu eiskinti kaip tai dariti direktoriu tas lb patiko todel jis mane paskire brigadininku kai jis tai padare tai man pasireiske tinginiukas as tiesiog atsisedu ir eiskinu nk pats neweikdamas td man tas lb nepatinka na bet jei pamatau jog manes neklauso ir wistiek netaip daro kaip as pasakiau tada emuosi to darbo pats kad padariti ji gerai tesiog ta tinginiuka nuweju salin ir pats pradedu weikti

 185. danute sako:

  liutai tai geras zodijakas

 186. Algis sako:

  visiska priesingybe,esu liutas ir mano horoskopas absaliuciai neatitinka manes……

 187. fujistas sako:

  esu liutas taip pat , cia aprasymas labai atitinka liutus , tik viena visai nesamone , del tingejimo , jau nuo pat vaikystes niekada nesu net pagalvojes apie tai , net pietu miego nemegodavau kazka vis norisi veikti , o visa kita tai tiesa ir taip yra , Liutai mes jega :)

 188. nesakysiu sako:

  as liute ir tai viskas kas ten parasyta yra tikra tiesa turiu sese ji yra jautis ir mes nesutariam 😀 kaip ten ir parasyta ;D visdelto mes liutukai rrrr :DDDDD

 189. liuc sako:

  Pazabojus perdeta savigarbos jausma kontroliuojant savo valdinguma bei grieztuma liutas gali buti nenugalimas tik vienintelio ko liutui tikrai reikia ismokti norint gerai gyventi tai ismokti savikritikos ir moketi nusileisti bei pripazinti savo klaidas o visos kitos vietos ir taip pacios stipriausios is visu :DDDD

 190. Monika sako:

  esu liute esu gimusi rupjucio18 diena 1995.08.18 kaip bunu pikta trenku durim uzeina priepoliai jai kas uznervina

 191. Monika sako:

  as esu liute esu gimusi rupjucio 1995.08.18d, as esu tokia,gera nuosirdi bet kai kas sunervina as pradedu drebeti bet nepulnu tik uztinka sulpnumo pozimiai bei sirdies smarkus tuksenimas gal tai normalus pozymis :)tkriausiai kas ira liutes zino tokius pozymius

 192. Liutas sako:

  su venu punktu nesutinku bent as labai miegstu sportuoti o ten rasoma kad liutai nemegsta spuortuoti !!!!!

 193. Evelina sako:

  Man visiskai neatitinka. Nemegstu buti demesio centre, visada save nuvertinu, nepasitikiu savimi, nemegstu kai laba daug giria ir t.t. Jau geriau bunu “seselyje” nei demesio centre. Kiek kitu liutu pazystu tai taip, tokie, bet as kazkokia kitokia, toks vaizdas, kad as ne liute… “As noriu” cia isvis… geriau gavoju “Ar reikia” ?

 194. svetlana sako:

  Tiesa, kad jie mėgsta dėmesį, puoštis, būti išdidūs ir jautrūs. šeip viskas tiesa. LIŪTAI VALDO………….

 195. Linas sako:

  Paskaičiau ir pagalvojau, kad tikrai apie mane rašo viską. Tiesiog vau buvo. Nors šiaip, labiau egoistas esu, bent taip aplinkiniai sako. Spalvos, tai nelabai atitiko, mėgstamiausia tamsiai mėlyna yra. Nors nieko prieš esu prieš raudoną ir rudą. :)

 196. Radvis sako:

  As net nezinau as esu drasus bet jaigu ieskai paneles as ir susirades ta panele su kuria nesu pazystamas tai nesu drasus nei kiek nor esu Liutas! Bet reikes buti drasem 😀 nu jo

 197. Inesa sako:

  Tikra tiesa! ne 100%, bet 99% tikrai! Ypač dėl santykių su Vandeniais

 198. Deimante sako:

  Tai tikra tiesa turiu dvi drauges kurios liūtes

 199. Eva sako:

  Perskaiciau ir pagalvojau koks ziaurus zenklas.. Po to komentarai, ‘mes liutes, kokios mes fainos’ 😀 tikiuosi kuo maziau sutikti sio zenklo atstoviu

 200. Samanta sako:

  Visa tiesa. Tik ne del vaiku

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
keene state college admission essay uk dissertation writers writing an essay for college application college admission essay help purchase dissertation